Boursorama با پاداش نقدی دیوانه وار خود ، Ko را به بازار عرضه می کند ، Prime Boursorama: برای به دست آوردن آن بخوانید!

Boursorama Premium: لیست کامل حق بیمه تجاری

Contents

مبلغ پاداش های بانکی Boursorama همیشه یکسان نیست. بانک آنلاین به طور مرتب پاداش های خود را برای داخلی سازی درآمد ، عملیات حمایت مالی و پیشنهادات بازپرداخت در طول سال متفاوت می کند. Boursorama Banque ، با این حال ، دائماً پاداش پیشنهادات Bonom را حداقل 80 یورو برای مشتریان جدید خود در افتتاح اولین حساب شخصی یا حرفه ای در اختیار شما قرار می دهد.

Boursorama با پاداش نقدی دیوانه وار خود ، بازار را قرار می دهد

حق بیمه

سرعت مک و آنتی ویروس

Boursorama Banque بیش از هر زمان دیگری رهبر بانک آنلاین است. پس از یک سال رکورد در سال 2022 ، او هنوز هم آرزو می کند در سال 2023 تسریع کند. از این رو این آخر هفته صورتی با 130 یورو پاداش برای همه مشتریان جدید خود ، بدون شرط.

به مدت 15 سال ، Boursorama Banque به عنوان ارزان ترین بانک فرانسه توسط Le Monde شناخته شده است. نه تنها اکثر مشتریان خود هیچ هزینه بانکی را پرداخت نمی کنند ، بلکه می توانند یک جایزه خوش آمدید سخاوتمندانه نیز دریافت کنند. آخر هفته صورتی زمان مناسبی برای باز کردن حساب است.

این عملیات که این بار از 3 تا 6 مارس پخش شده است ، به شما امکان می دهد به یک حق بیمه برتر از پاداش استاندارد برسید. بانک آنلاین 130 یورو حق بیمه برای باز کردن حساب جاری ارائه می دهد. این همچنین رایگان ، بدون شرایط درآمدی و بدون تعهد است. رقابت KO است. از کد PINK130 باید استفاده شود.

در محدوده خود ، Boursorama Banque سه فرمول ارائه می دهد: خوش آمدید و Ultim رایگان است ، در حالی که فرمول فلزی پرداخت می شود. در میان این سه ، محبوب ترین آنها غیر از Ultim Card نیست. این شبیه به اولین کارت ویزا با انعطاف پذیری در سقف ها و پرداخت و هزینه های تقریباً صفر در خارج از کشور است. با کمال تعجب ، بخش عمده ای از بازده های حساب در تأسیس را به حساب می آورد.

حق بیمه بی سابقه ای که به سه تقسیم می شود

گاهی اوقات یک سال ، Boursorama Banque در حال سازماندهی صورتی صورتی صورتی خود است. این عملیات به همه افراد کنجکاو اجازه می دهد تا یک حساب کاربری باز کنند و یک مزیت مالی اضافی برای این کار داشته باشند. حتی اگر می خواستید چند هفته یا ماه دیگر قبل از افتتاح حساب آنلاین صبر کنید ، بهتر است این هفته را این پروژه پیش بروید (3-6 مارس ، 2023). در واقع ، بانک آنلاین یک جایزه حتی بزرگتر نیز ارائه می دهد.

حق بیمه مورد نظر به دو بخش تقسیم می شود اما رها کردن آن بسیار آسان است. 50 یورو اول Tranche هنگامی که حساب فعلی خود را فعال کردید به شما اعتبار می یابد. این بدان معنی است که لازم است اولین پرداخت در مورد دومی انجام شود تا فعال باشد. هنگامی که کارت بانکی را انتخاب کرده اید ، دومین ترانشه 80 یورو پرداخت می شود: کارت های خوش آمدید و Ultim رایگان هستند ، این کار به سرعت انجام می شود. برای کارت فلزی ، 8 ماه مشارکت ارائه می شود. از نظر منطقی ، طی چند دقیقه 130 یورو را به حق خود دریافت خواهید کرد.

در حالی که انتظار می رود در ماه های آینده از 5 میلیون مشتری عبور کند ، Boursorama Banque می خواهد همچنان به وحشت ادامه دهد. بانک آنلاین جایزه حتی بالاتری را برای جذب کنجکاو منتشر می کند. اینها در هر زمان آزاد باقی می مانند: آنها می توانند گاهی اوقات از حساب (و کارت) خود استفاده کنند یا از آن به عنوان یک حساب اصلی استفاده کنند. در هر صورت ، بانک از شما نمی خواهد حساب جاری خود را ببندید.

ما هنوز به یاد می آوریم که کارت های خوش آمدید و Ultim در ماه یک بار در معرض استفاده از آنها قرار می گیرند. Boursorama Banque می خواهد بدون مجبور کردن فعالیت ، از حساب های خفته جلوگیری کند. فقط یک معامله در هر ماه و بدون حداقل مبلغ طول می کشد ، به طوری که حساب در بانکداری آنلاین رایگان باقی می ماند. کارت فلزی قابل شارژ است ، بنابراین هیچ تعهدی برای اثبات فعالیت ماهانه وجود ندارد.

بانکی که ما توصیه می کنیم

Boursorama Banque تقریباً پنج برابر بیشتر از اولین رقیب خود در بین بانک های آنلاین است. اگر او موفق به ایجاد مؤسسات سنتی بانکی شده است ، به این دلیل است که او یک قول قانع کننده را تدوین کرده است.

اول ، به کیفیت پیشنهاد خود متکی است. شما در آنجا تمام محصولات بانکی یک بانک اساسی را پیدا می کنید: حساب جاری ، پس انداز ، بورس تحصیلی ، بیمه عمر ، اعتبار. با این حال بهتر: شما از این محصولات مستقل هستید. از وب سایت یا برنامه تلفن همراه خود می توانید آنها را مدیریت کرده و این موارد را مشاهده کنید. در هر زمان ، پشتیبانی مشتری از طریق تلفن می تواند در صورت داشتن سوالی به شما کمک کند.

Boursorama Banque همچنین جوایز را جمع می کند: این بهترین بانک دیجیتال در اروپا (با میانگین 4.9/5 در فروشگاه App برای کاربرد آن) با توجه به رتبه بندی D است ، و همچنین ارزان ترین است. طبق یک مطالعه داخلی ، مشتریانی که در سال 2021 به طور متوسط ​​7.79 یورو در هزینه های سال هزینه کرده اند. توجه داشته باشید که بخش خوبی از مشتریان به هیچ وجه پرداخت نکرده اند.

باز کردن یک حساب کاربری با این بانک آنلاین آسان و بدون تعهد است. همه می توانند یک حساب کاربری برای کشف خدمات خود باز کنند – و با حضور کم و بیش از آن استفاده می کنند. گفته می شود ، Boursorama Banque کسی را بی تفاوت نمی گذارد. بر اساس کل مشتری ، کمتر از 86 ٪ از آنها فعال هستند و بیش از نیمی از آنها مشتری با یک حساب اصلی هستند.

جایزه ویژه آخر هفته صورتی صدها هزار مشتری جدید را به خود جلب می کند. بانک آنلاین همیشه با این عملیات که باعث جبران خسارت های جدید می شود ، می تواند احساس ایجاد کند. در واقع ، او واقعاً به آن احتیاج نخواهد داشت: خدمات روزانه وی در حال حاضر بیش از 200 یورو در سال صرفه جویی می کند. با این جایزه 170 یورو ، Boursorama Banque لزوماً بسیاری از فرانسوی ها را به خود جلب می کند.

آخر هفته صورتی بنک Boursorama در اینجا اتفاق می افتد:

در مورد برنامه های خوب ما چه باید بدانید

این محتوا توسط کارشناسان برنامه ریزی 01Net به شما ارائه می شود.
نوشتن در تحقق این محتوا شرکت نکرد. 01NET احتمالاً پاداش دریافت می کند که یکی از خوانندگان از طریق پیوندهای یکپارچه در این مقاله اقدام به خرید می کند. قیمت های ذکر شده در این مقاله احتمالاً خیلی سریع تکامل می یابد.

Boursorama Premium: لیست کامل حق بیمه تجاری !

شما می خواهید در مورد حق بیمه بورسوراما ? تو در جای درستی هستی ! �� در حال حاضر ، مشتریان جدید می توانند از یک جایزه بانکی Boursorama تا 130 یورو ارائه شده استفاده کنند ، اما چگونه می توان از آن بهره مند شد ?

پاداش های مختلف Banque Banque Banque Balance چیست؟ ? برای استفاده از حق بیمه تجاری Boursorama چه شرایطی قابل احترام است ? روش دنبال کردن برای بهره مندی از آن چیست؟ ? تمام پاسخ های ما در مورد سوالات شما در مورد جایزه بانکی Boursorama را می توان در این پرونده یافت.

ما بلافاصله با مقایسه پاداش های Boursorama شروع می کنیم:

پاداش های Boursorama Banque

پیشنهادات واجد شرایط

دوره پرداخت

بیشتر بدانید


خوش آمدی

اولتیمت

فلز

8 ماه رایگان

Prossorama Pro


خوش آمدی

اولتیمت

در حال حاضر چه حق بیمه بازار سهام ?

در اینجا پاداش های تجاری Boursorama Banque در حال حاضر ارائه شده است:

 1. خوش آمدید: 130 یورو ارائه شده است
 2. ULTIM: 130 یورو ارائه شده است
 3. Ultim Metal: 80 € ارائه شده است
 4. Boursorama Pro: 80 یورو ارائه شده است
 5. Boursorama Epargne Livret: 130 یورو ارائه شده است

1. خوش آمدید: 130 یورو ارائه شده است

حق بیمه تجاری Boursorama

این بانک پاداش خوش آمدید Boursorama از 130 یورو را به مشتریان جدید ارائه می دهد که با فرمول خوش آمدید یک حساب بانکی باز می کنند. این حق بیمه Boursorama به دو تقسیم شده است: قسمت اول حق بیمه تجاری Boursorama Banque از 80 یورو در روز افتتاح مؤثر حساب بانکی پرداخت می شود ، در حالی که قسمت دوم حق بیمه 50 یورو در این رویداد پرداخت می شود اشتراک در سرویس تحرک بانکی رایگان EasyMove.

در اینجا نکاتی وجود دارد که باید در مورد جایزه تجاری Welcome Boursorama Banque به یاد داشته باشید:

Boursorama Welcome Premium

– با CB Welcome یک حساب شخصی باز کنید

در اینجا مراحل دریافت 130 یورو هنگام باز کردن حساب خوش آمدید آورده شده است ::

 • پرسشنامه را تکمیل کنید
 • کد “BRSMBA” را در کادر “پیشنهاد کد” بنویسید
 • کارت بانکی را سفارش دهید
 • 1 پرداخت 50 یورو
 • مشترک در سرویس تحرک بانکی EasyMove
 • Domicile انتقال یا برداشت از حساب Boursorama خود
 • حساب و محل زندگی خود را به مدت 12 ماه حفظ کنید

2. ULTIM: 130 یورو ارائه شده است

حق بیمه بورسوراما

Boursorama Banque همچنین در افتتاح یک حساب بانکی Ultim ، 130 یورو از Boursorama استقبال می کند. در مورد Banqueorama تجاری Banque از حق بیمه تجاری استقبال می کند ، مشتری در 48 ساعت پس از افتتاح واقعی حساب جاری ، اولین جایزه 80 یورو خود را دریافت می کند. دومین حق بیمه 50 یورو در صورت مشترک شدن در سرویس تحرک بانکی رایگان Easymove اعتبار می یابد.

اطلاعات اصلی جایزه اولتیمت Boursorama Banque را کشف کنید:

Boursorama Ultim Premium

– یک حساب شخصی باز کنید

– کارت نهایی را سفارش دهید

– مشترک شدن در EasyMove

بیایید مراحل دریافت حق بیمه را از 130 یورو Ultim Ultim کشف کنیم ::

 1. اطلاعات شخصی خود را وارد کنید
 2. به کد “BRSMBA” در فرم آنلاین توجه داشته باشید
 3. Ultim CB را انتخاب کنید
 4. اسناد پشتیبان خود را واریز کنید
 5. حساب خود را فعال کنید (پرداخت 300 یورو دقیقه.)
 6. از سرویس EasyMove استفاده کنید
 7. حداقل یک عملیات بانکی در محل زندگی
 8. 12 ماه مشتری Boursorama بمانید

3. Ultim Metal: 80 € ارائه شده است

حق بیمه Boursorama 80 یورو برای هرگونه اشتراک در Ultim Metal ارائه می شود. بر خلاف Boursorama Welcome یا Ultim Bonuses ، حق بیمه پیشنهادی Ultim Metal از نظر مالی پرداخت نمی شود بلکه مربوط به 8 ماه اول اشتراک ، صرفه جویی در 79.20 یورو است. در طی ماه هشتم ، مبلغ 0.80 یورو در حساب بانکی انجام می شود.

جزئیات مربوط به به دست آوردن حق بیمه Metal Boursorama Banque Ultim Metal را پیدا کنید:

Boursorama Ultim Metal Premium

– یک حساب شخصی باز کنید

– کارت نهایی فلزی را سفارش دهید

– 2500 یورو درآمد خالص (کارت بدهی تأخیر) توجیه کنید

 • فرم تکمیل شده را ارسال کنید
 • فلز اولتیمت CB را سفارش دهید
 • به اسناد پشتیبان خود بپیوندید
 • 500 یورو پرداخت کنید

4. Boursorama Pro: 80 یورو ارائه شده است

بورسوراما نخست

Boursorama Banque پیشنهاد 80 یورو برای اولین بار در یک حساب بانکی حرفه ای همراه با کارت اولتیم. این حق بیمه تجاری Boursorama Banque فقط در دسترس کارآفرینان یا کارآفرین های خودکار است. همانطور که در مورد Boursorama Banque Welcome و Ultim Bonuses وجود دارد ، پیشنهاد Boursorama Pro به شما امکان می دهد در روز افتتاح مؤثر حساب با حق بیمه 80 یورو اعتبار داشته باشید.

در اینجا مروری بر اطلاعات کلی در مورد حق بیمه Boursorama Banque Pro:

Boursorama Pro Premium

– هرگز حساب حرفه ای بورسوراما نداشته است

– یک حساب حرفه ای باز کنید

5. کتابچه بورسوراما: 130 یورو ارائه شده است

پاداش بانکی بورسوراما

Boursorama پیشنهاد کتابچه Boursorama را برای چندین محصول پس انداز ارائه می دهد. اینها برای مشتریان جدید قابل دسترسی هستند ، به شرط آنکه آنها یک حساب بانکی Boursorama Banque را با فرمول Welcome یا Ultim افتتاح کرده و از قبل در سرویس EasyMove مشترک شوند. اولین حق بیمه تجاری Boursorama با 80 یورو در روز افتتاح مؤثر حساب بانکی اعتبار خواهد یافت. حق بیمه دوم 50 یورو در صورت مشترک شدن مشتری در سرویس تحرک بانکداری EasyMove پرداخت می شود.

شرایط استفاده از جایزه کتابچه Boursorama Banque را کشف کنید:

پس انداز Boursorama پس انداز

– یک حساب شخصی باز کنید

– سفارش یک کارت خوش آمدید/Ultim

برای دریافت حق بیمه Boursorama ، این روش است ::

 1. یک حساب خوش آمدید یا Ultim را باز کنید
 2. اسناد پشتیبان خود را بارگیری کنید
 3. اولین پرداخت را انجام دهید (از 50 تا 300 € دقیقه.)
 4. انتقال یا خروج از طریق EasyMove 1 Domicile 1
 5. یک کتاب پس انداز باز کنید (جزوه A ، LDDS …)

حق بیمه تجاری Boursorama: Furs Full !

شما می خواهید به زودی در افتتاح حساب بانکی در Boursorama Banque مشترک شوید و کنجکاو هستید که بدانید کدام Boursorama از حق بیمه شما برخوردار است ? با کشف نحوه قدم به قدم از یک حق بیمه تجاری Boursorama که با وضعیت خود سازگار است استفاده کنید. در این سؤالات متداول تمام سؤالات متداول در مورد حق بیمه Boursorama Banque را پیدا کنید.

�� مبلغ حق بیمه Boursorama چقدر است ?

مبلغ حق بیمه Boursorama بسته به پیشنهاد بانکی انتخاب شده در اشتراک 80 تا 130 € است. در حال حاضر ، مشتریان جدید حساب های بانکی Welcome یا Ultim حق بیمه 130 یورو را دریافت می کنند در حالی که مشتریان جدید Ultim Metal و Professional از 80 یورو ارائه شده بهره مند می شوند (در قالب پرداخت یا چند ماه اشتراک رایگان).

زمان پیشنهاد در بورسوراما

– مقدار Boursorama Banque Bienvenue Bonom مطابق پیشنهادات تکامل می یابد, خواه این یک جایزه جایزه بازار کلاسیک یا دقیق باشد. در این دوره های تبلیغاتی اختصاصی مانند آخر هفته صورتی ، حق بیمه Boursorama می تواند به مدت 4 روز به 150 یورو ارائه شود. برای استفاده از آن ، شما باید در روزهای اعتبار حق بیمه باز شوید (به طور کلی در ابتدا یا در پایان ماه).

�� چه مدت برای دریافت حق بیمه Boursorama ?

دریافت حق بیمه بورسوراما 48 ساعت طول می کشد. پاداش های بانکی Boursorama به طور خودکار به فعال سازی واقعی حساب پرداخت می شود ، یعنی می گویند وقتی حساب پس از دریافت اولین پرداخت باز شده است. اگر در یک عملیاتی که حق حق بیمه را دارد شرکت کرده اید اما حساب شما هنوز اعتبار داده نشده است ، به شرایط پیشنهاد مراجعه کنید یا با خدمات مشتری Boursorama تماس بگیرید.

مهلت تجاری نخست تجاری بورسوراما

میانگین مهلت انتظار برای حق بیمه Boursorama را پیدا کنید:

 • ��پیشنهاد خوش آمدید : به عنوان بخشی از افتتاح حساب بانکی اول در Boursorama ، پاداش Boursorama Banque به طور خودکار در روز افتتاح مؤثر حساب پرداخت می شود
 • ��حمایت : Godson که اولین حساب بانکی خود را باز می کند با مبلغ حق بیمه تجاری Boursorama در مدت 48 ساعت پس از فعال سازی وی اعتبار می یابد. پدرخوانده بلافاصله در روز افتتاح مؤثر حساب خدای خدا پاداش می گیرد
 • ��پیشنهاد اقامت درآمدی : به دنبال اشتراک در سرویس تحرک بانکی EasyMove ، باید حداکثر 60 روز از ثبت نام منتظر بمانید تا حق بیمه دریافت کنید

�� دریافت حق بیمه Boursorama Boursorama چه شرایطی دارد ?

شرایط دریافت حق بیمه Boursorama Banque عبارتند از ::

 • یک حساب بانکی Boursorama را باز کنید
 • یک حساب بانکی اتحادیه اروپا به نام خود داشته باشید
 • در فرانسه ساکن شوید
 • بانکی ممنوع نیست
 • اولین پرداخت را انجام دهید

Boursorama شرایط اصلی

��به این شرایط با توجه به حق بیمه Boursorama الزامات خاصی اضافه می شود. برای پیشنهادات 130 یورو ارائه شده استقبال یا اولتیم ، لازم است از خدمات تحرک بانکی EasyMove و محلول حداقل انتقال یا برداشت استفاده کنید. برای پیشنهاد Boursorama Pro ، لازم است که یک کارآفرین فردی باشد.

�� چرا من حق بیمه بورسوراما را دریافت نکردم ?

در اینجا به همین دلیل است که حق بیمه بورسوراما را دریافت نکردید:

 • پیشنهاد منقضی شده
 • شرایط بدون توجه
 • کد ارائه شده آگاه نیست
 • پرداخت حق بیمه معوق
 • حق بیمه غیرقابل انکار

Boursorama Prime Bank بدون پرداخت

�� برای اینکه بتوانید حق بیمه تجاری Boursorama را دریافت کنید ، باید مراقب شرایط و رویه های پیروی باشید. اگر درخواستی در حالی که یک پیشنهاد منقضی شده است ، جدا از مهلت های مقرر یا در صورتی که یکی از عناصر پرونده مطابق با آن نباشد ، بورسوراما اعتبار حق بیمه را نخواهد داشت.
برای برخی از عملیات ، کد پیشنهاد کاملاً باید در فرم اشتراک ثبت شود تا بتواند واجد شرایط حق بیمه باشد.

�� خوب است که بدانید : برخی از حق بیمه بورسوراما بلافاصله پرداخت می شوند در حالی که برخی دیگر به تأخیر می افتند. ما باید به شرایط پیشنهاد فعلی مراجعه کنیم یا چند روز صبر کنیم که حق بیمه پرداخت می شود.

�� تا زمانی که پاداش جایزه جایزه معتبر باشد ?

پسران تعادل Banque Bienvenue جوایز در تمام طول سال برای یک دوره متغیر معتبر هستند. پیشنهادات خوش آمدید کلاسیک برای افتتاح یک حساب کاربری شخصی ، پیوسته یا حرفه ای با سفارش کارت بانکی با پیشنهاد Welcome ، Ultim یا Ultim Metal بیشتر در دوره های گسترده قابل دسترسی است.
فقط عملیاتی مانند آخر هفته صورتی به طور مرتب اما فقط برای چند روز ارائه می شود ، با مبلغ افزایش 150 یورو.

– Boursorama Banque حق تغییر شرایط یا میزان حق بیمه تجاری Boursorama را دارد. این بانک همچنین می تواند آن را به طور موقت به حالت تعلیق درآورد یا در هر زمان منوط به انتشار اطلاعات عمومی در وب سایت خود متوقف شود. اعلام اصلاح ، تعلیق یا حكم پیشنهاد در وب سایت رسمی بانک آنلاین ابلاغ می شود و مدت زمان اعلام 10 روز تقویم را رعایت می كند.

�� می تواند بورسوراما حق بیمه تجاری را بازیابی کند ?

در صورت عدم نگه داشتن حساب بانکی به مدت 12 ماه ، Boursorama می تواند حق بیمه تجاری را بازیابی کند. در مورد حق بیمه Boursorama Boursorama Premium ، شما همچنین باید محلول عملیات منتقل شده از طریق EasyMove را حفظ کنید. اگر حساب بانکی خود را قبل از این دوره ببندید ، بدهی مستقیم حق بیمه Boursorama از پایان کسر می شود.

حق بیمه تجاری Boursorama Banque

در اینجا به تفصیل مواردی است که Boursorama یک جایزه را بازیابی می کند:

 • او به رفتار قابل قبول عمل می کند : اختلاف بین مشتری و بورسوراما می تواند منجر به بسته شدن حساب مشتری در طرح Boursorama شود. اگر بسته شدن حساب در مدت 12 ماه پس از افتتاح مؤثر آن انجام شود ، منجر به حذف حق بیمه قبلاً درک شده است
 • او حساب بانکی خود را به پایان می رساند : اگر مشتری بخواهد در 12 ماه بعد حساب بانکی خود را به تنهایی ببندد ، افتتاح مؤثر وی ، Boursorama Banque حق بازیابی پاداش Boursorama Banque را که در چارچوب عملیات تجاری پرداخت می شود ، بازیابی می کند
 • او محل زندگی خود را حفظ نمی کند : برای بهره مندی از جایزه اشتراک در سرویس EasyMove ، مشتری باید 12 ماه پس از فعال سازی واقعی ، محل زندگی یک عملیات را حفظ کند. مورد برعکس ، Boursorama Banque می تواند مبلغ کامل حق بیمه را بدهد

�� آیا مبلغ حق بیمه بورسوراما همیشه یکسان است ?

مبلغ پاداش های بانکی Boursorama همیشه یکسان نیست. بانک آنلاین به طور مرتب پاداش های خود را برای داخلی سازی درآمد ، عملیات حمایت مالی و پیشنهادات بازپرداخت در طول سال متفاوت می کند. Boursorama Banque ، با این حال ، دائماً پاداش پیشنهادات Bonom را حداقل 80 یورو برای مشتریان جدید خود در افتتاح اولین حساب شخصی یا حرفه ای در اختیار شما قرار می دهد.

مقدار اصلی Boursorama Banque

در اینجا جزئیات مقدار برخی دیگر از پاداش های Boursorama Banque آورده شده است:

 • حق بیمه آخر هفته صورتی : تقریباً هر ماه به مدت 4 روز ، آخر هفته صورتی جایزه معمول استقبال از بورسوراما را تا 180 یورو افزایش می دهد
 • آزادی حق بیمه : حق بیمه حداکثر تا 80 یورو که به طور مرتب به مشتریان 12 تا 17 ساله اعطا می شود که مایل به باز کردن اولین حساب بانکی خود در بورسوما با سفارش کارت آزادی و والدین آنها یک حساب بورسوراما هستند
 • حمایت : Boursorama در تمام طول سال پاداش های اسپانسر را به مبلغ متغیر ارائه می دهد ، تا 150 یورو برای مشتری جدید Boursorama و 130 یورو برای پدرخوانده

�� حق بیمه Boursorama در آخر هفته چیست ?

حق بیمه Boursorama در طول آخر هفته یک پیشنهاد خوش آمدید 150 یورو است. پیشنهاد آخر هفته صورتی به طور مداوم تجدید می شود ، اما مقدار آن متغیر است و می تواند 150 یورو باشد. ضروری است که حساب بانکی شخصی خود را در آخر هفته صورتی باز کنید تا قسمت اول حق بیمه تجاری Boursorama Banqueorama را دریافت کنید.
سپس می توان با عضویت در سرویس تحرک رایگان بانکی Easymove ، با مبلغ حق بیمه دوم اعتبار یافت.

آخر هفته حق بیمه Boursorama

در اینجا قدم های قدم برای بهره مندی از جایزه بانکی Boursorama در طول آخر هفته آورده شده است:

 • to شرایط واجد شرایط بودن : با سن ، توانایی ، ساکن مالیات فرانسه ، هرگز مشتری بورسوراما نبوده و یک حساب بانکی در فرانسه یا اتحادیه اروپا داشته باشید
 • – باز کردن یک حساب بانکی انفرادی : شما باید مراقب باشید ضمن احترام به تاریخ هفته صورتی ، فرم را پر کنید تا از حق بیمه Boursorama Bank Banevenue استفاده کنید
 • �� کارت بانکی خود را انتخاب کنید : پیشنهاد آخر هفته صورتی برای سفارش کارت ویزای رایگان با پیشنهاد خوش آمدید یا پیشنهاد اولتیم انتخاب شده است
 • socuments اسناد پشتیبان خود را انتقال دهید : یک سند هویت معتبر ، اثبات آدرس ، یک دنده به نام خود و امضای دست نوشته (به علاوه 2 صفحه اول آخرین اعلامیه مالیاتی برای کارت بدهی تأخیر)
 • ✔ حساب بانکی خود را فعال کنید : Boursorama دنده حساب جدیدی را ارسال می کند که در آن باید اولین سپرده ظرف 5 روز پس از دریافت تأیید انجام شود. قسمت اول حق بیمه تجاری Boursorama Banque به طور خودکار در روز افتتاح مؤثر حساب پرداخت می شود
 • ⚙ درآمد خود را در محل زندگی : شما باید در سرویس EasyMove مشترک شوید. پس از امضای این حکم که به Boursorama اجازه می دهد تا حداقل یک عملیات – انتقال یا عقب نشینی – مکرر را به Domicile اجازه دهد ، قبل از دریافت قسمت دوم حق بیمه Boursorama باید 60 روز صبر کنید

�� آیا پاداش های تجاری دیگر Boursorama وجود دارد ?

حق بیمه تجاری دیگر Boursorama نیز وجود دارد, از جمله مواردی که برای عملیات حمایت مالی پرداخت می شود. Boursorama Banque به طور مرتب پاداش های اسپانسر یک مقدار متغیر را ارائه می دهد. جوایز به ویژه سخاوتمندانه است ، هم برای پدرخوانده و هم برای خدای. آنها واقعاً می توانند برای پدرخوانده و 150 یورو برای خدای خود که اولین حساب بانکی خود را در بورسوراما باز می کند ، به 130 یورو برسند.

حق بیمه حمایت مالی بورسوراما

در اینجا مراحل بهره مندی از حمایت مالی و دریافت پاداش بانکی Boursorama آورده شده است:

 • به اشتراک گذاشتن کد حمایت مالی به Godson
 • افتتاح حساب بانکی توسط Godson
 • فعال سازی حساب بانکی گودسون
 • پذیرش حق بیمه

��از طرف خودش ، خدای نیز باید از حساب بانکی خود انتقال یا برداشت را از بین ببرد برای دریافت حق بیمه کامل Boursorama. برای این کار ، استفاده از سرویس تحرک بانکی Easymove اجباری است: بنابراین لازم است که یک دستورالعمل تحرک بانکی را امضا کرده و عملیات را انتخاب کنید تا از حساب شروع به حساب Boursorama منتقل شود.

Buyrama Banque Boost Bonom: به طور خلاصه !

پاداش استقبال Boursorama به مشتری جدیدی که یک حساب بانکی اداره می کند ، یکی از سخاوتمندترین بازار بانکی آنلاین است. برای بسیاری از پروفایل های مشتری ، چه افراد و چه متخصصان قابل دسترسی است. شرایط برای بهره مندی از آن انعطاف پذیر است و آنها عمدتاً به صورت تقریباً مداوم ارائه می شوند.

�� پیروی از فرایند اشتراک برای اطمینان از خوب بودن حق بیمه Boursorama مهم است. اگر شرایط کمک هزینه رعایت نشود ، حق بیمه تجاری Boursorama Banque پرداخت نمی شود. شما همچنین باید مراقب باشید پرونده خود را ارسال کرده و اولین پرداخت را در زمان تهیه انجام دهید.

�� باید تأکید کرد که Boursorama در مهلت های بسیار کوتاه به Boysrama Banque Bienvenue Prime پرداخت می کند : پاداش به طور کلی در همان روز از افتتاح مؤثر حساب اعتبار می یابد. مشتری جدیدی که از Boursorama Welcome Welcome از Boursorama استفاده کرده است ، خوشحال خواهد شد که به لطف حمایت مالی و پیشنهادات بازپرداخت بسیار جالب خود ، همچنان به کسب درآمد با Boursorama ادامه دهد.

یک پیشنهاد یا اظهارات در مورد پاداش بانکی Banfilant Bankrama ? کمی اظهار نظر برای ما بگذارید ، ما خوشحال خواهیم شد که به شما پاسخ دهیم یا در مورد اظهارات شما گزاف گویی کنیم ! ��