نحوه فعال کردن سیم کارت مخابرات Bouygues در 5 دقیقه?, تجزیه شبکه Bouygues امروز: چه راه حل هایی?

یک سیم کارت Bouygues را فعال کنید: نحوه انجام

Contents

پس از تأیید سفارش شما ، Bouygues Télécom به طور خودکار از آن مراقبت خواهد کرد شماره تلفن خود را منتقل کرده و بسته خود را خاتمه دهید با اپراتور سابق خود. دوره قابل حمل به طور کلی است 3 روز کاری. شما از طریق ایمیل یا پیام کوتاه تأیید دریافت خواهید کرد.

نحوه فعال کردن سیم کارت مخابرات Bouygues در 5 دقیقه ?

شما می خواهید سیم کارت مخابرات Bouygues خود را فعال کنید ، اما نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید ? این که آیا شما یک برنامه تلفن همراه ، یک پیشنهاد اینترنتی پیش پرداخت یا 4G دارید ، ما توضیح می دهیم که چگونه می توانید سیم کارت خود را به راحتی فعال کنید و در صورت بروز مشکل کدام تماس.

 • ضروری
 • چندین پیشنهاد ارائه شده توسط Bouygues Telecom به سیم کارت برای کار: برنامه های موبایل ، کارت های پیش پرداخت ، کلیدهای 4G ، جعبه 4G و جعبه 5 گرم بویگ.
 • در واقع امکان پذیر استسیم کارت Bouygues خود را از طریق تلفن ، اینترنت یا فروشگاه ها فعال کنید برای برنامه های تلفن همراه و کلیدهای 4G.
 • آ سیم کارت پیش پرداخت فقط فعال می شود تلفنی.
 • از لحظه دریافت سیم کارت Bouygues, شما دارید 30 روز برای فعال کردن آن.به محض مؤثر بودن از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می شود. طول میکشه در حدود 6 ساعت برای اینکه بتوانید از خط خود استفاده کنید.

نحوه فعال کردن سیم کارت پیش پرداخت Bouygues Telecom ?

کارت پیش پرداخت

مشتری بویگ دارندگان یک پیشنهاد پیش پرداخت نمی توانند خود خط تلفن همراه خود را فعال کنند. در واقع ، آنها باید به طور ضروری به خدمات مشتری اپراتور روی آورند و درخواست فعال سازی آنها را داشته باشند سیم کارت, اگر آنها مایل به استفاده از پیشنهاد پیش پرداخت خود هستند. برای انجام این کار ، چندین فرصت در دسترس آنها است.

از آنجا که کارت پیش پرداخت ارائه می دهد بویگ فقط توسط اپراتور به بازار عرضه می شود ، می توانید از یک مشاور بپرسید که او مستقیماً شما را فعال می کند سیم کارت وقتی آن را در فروشگاه خریداری می کنید.

علاوه بر این ، اگر کارت پیش پرداخت خود را خریداری می کنید بویگ در یکی از 50،000 امتیاز فروش در اختیار شما (دفاتر دخانیات, رله, و غیره.) یا در وب سایت یک نمایندگی وابسته به اپراتور ، می توانید به یکی از مغازه ها بروید بویگ برای فعال شدن یا تماس با خدمات مشتری از طریق تلفن.

شماره هایی که در مورد شما مورد علاقه قرار می گیرند این موارد است 634* از یک تلفن همراه از راه دور Bouygues, که در آن 1034** از یک موبایل از یک اپراتور دیگر یا یک خط ثابت. اگر در خارج از کشور هستید ، می توانید با آهنگسازی ، فعال سازی خط خود را درخواست کنید +33 668 634 634***.

* انتظارات رایگان ، سپس ارتباطی که از بسته کسر می شود (0.25 €/دقیقه).
** قیمت یک تماس محلی به فرانسه. صورتحساب بسته به تعرفه اپراتور شما می تواند متفاوت باشد.
*** قیمت یک تماس محلی به فرانسه.

به منظور تسریع در در نظر گرفتن درخواست فعال سازی خود ، اپراتور توصیه می کند موبایل را مجدداً راه اندازی کند. اگر پیام “سیم کارت امتناع کرد” یا “سیم کارت رد شد” هنگامی که موبایل شما روشن می شود نمایش داده می شود ، این مسئولیت شما خواهد بود که شما را بررسی کنید سیم کارت به درستی درج شده است.

سیم کارت Bouygues را با یک بسته کلاسیک موبایل فعال کنید

اپراتور امکان شما را به شما می دهدسیم کارت Bouygues را فعال کنید از برنامه تلفن همراه شما بویگ یا B و شما, سریعتر و در همه سادگی.

وقتی یک بسته موبایل را بیرون می آورید از راه دور Bouygues آنلاین ، تحویل شما سیم کارت تا زمانی که خانه شما توسط اپراتور بصورت رایگان فراهم شود. پس از دریافت دومی:

 1. سیم کارت را وارد کنید در تلفن همراه شما
 2. مستقیم به خود بروید منطقه مشتری آنلاین ؛
 3. روی گزینه کلیک کنید سفارش من را دنبال کنید بخش حساب من ؛
 4. با شناسه ها و رمز عبور خود ارتباط برقرار کنید
 5. دسترسی به پیگیری سفارش خود ؛
 6. روی دکمه کلیک کنید فعال کردن, مربوط به مرحله 5 و آخر: “خط من را فعال کن” ؛
 7. پس از آن خواهید بود نامه هشدار داد, به محض فعال سازی خط تلفن همراه شما مؤثر است.

همچنین ممکن استسیم کارت Bouygues خود را فعال کنید مستقیماً از طریق برنامه تلفن همراه منطقه مشتری Bouygues.

علاوه بر این ، شما همیشه می توانید اشتراک یک بسته موبایل را در فروشگاه انتخاب کنید. در این حالت ، یک مشاور مستقیماً از آن مراقبت خواهد کردسیم کارت Bouygues خود را فعال کنید. شما می توانید بدون نیاز به انجام رویکرد دیگری از پیشنهاد تلفن همراه خود به طور کامل بهره مند شوید.

نحوه فعال کردن سیم کارت جایگزینی ?

در صورتی که قالب سیم کارت سفارش داده شده توسط تلفن همراه شما پشتیبانی نمی شود ، که شما آن را گم کرده اید/شکسته اید یا اینکه دومی به سادگی به بندر خوب نمی رسید. امکان درخواست جدید وجود دارد سیم کارت.

برای’سیم کارت را فعال کنید جایگزینی ، مراحل تا حدودی متفاوت است:

 1. در ابتدا خود را به منطقه مشتری خود وصل کنید
 2. روی گزینه کلیک کنید مدیریت یا عیب یابی در گروه “موبایل من” از خط مربوطه ؛
 3. ملاقات کردن موارد اضطراری و عیب یابی ؛
 4. رفتن به سیم کارت من را مدیریت کنید مسدود کردن “اضطراری” ؛
 5. روی کلیک کنید سیم کارت من را فعال کنید برای درخواست خود. 3 شکل آخر در جدید شما ظاهر می شود سیم کارت سپس درخواست می شود.

Bouygues: سیم کارت را با یک کلید 4G فعال کنید

کلید 4G

که شما یک پیشنهاد را مشترک می کنید سیم کارت کلید اینترنتی آنلاین یا در فروشگاه ها ، شما مجبور خواهید بود سیم کارت Bouygues خود را فعال کنید از حساب مشتری خود. پس از شناسایی ، روی برگه کلیک کنید دستورات من, سپس خط خود را فعال کنید.

درخواست خود را تأیید کنید و منتظر بمانید تا ایمیل دریافت کنید که شما را برای فعال کردن خط خود ، برای استفاده از خدمات خود تأیید کنید. اگر به صورت آنلاین قرار داده اید ، می توانید سیم کارت Bouygues خود را فعال کنید با کلیک مستقیم روی پیوند فعال سازی در ایمیل تأیید.

نحوه فعال کردن سیم کارت یک جعبه 4G یا جعبه 5G ?

وقتی در یک جعبه 4G جعبه یا 5G در فروشگاه مشترک هستید ، مشاور به شما می دهد سیم کارت از قبل فعال شده برای صرفه جویی در وقت و تسهیل نصب آن.

وقتی خود را دریافت می کنید همان است جعبه 4G/5G Bouygues اینترنت سفارش داده شده است. شما فقط باید درج کنید سیم کارت تهیه شده با جعبه 4G/5G برای شروع لذت بردن از پاکت اینترنتی خود در تمام دستگاه های خود.

می خواهید از یک جعبه 4G در Bouygues لذت ببرید ?

زمان فعال سازی برای فعال کردن سیم کارت Bouygues آن

از پذیرایی شما سیم کارت Bouygues, به عنوان یک نامه اولویت تحویل داده می شود ، شما یک دوره از 30 روز فعال سازی. اگر آن را به موقع فعال نکنید ، خود سیم کارت غیرقابل استفاده خواهد بود و شما باید دیگری بخواهید.

از طرف دیگر ، پس از درخواست فعال سازی ، باید به طور متوسط ​​حساب کنید 6 ساعت به طوری که خط تلفن همراه جدید شما عملیاتی شود. این دوره فعال سازی تقریباً مربوط به همه پیشنهادات است سیم کارت از بویگ : بسته های موبایل (بویگ یا B و شما) ، کارتهای پیش پرداخت و کلیدهای 4G.

به عنوان دارنده پیشنهاد جعبه 4G یا جعبه 5 گرم, نیازی به انتظار برای خود نیست سیم کارت فعال شود از آنجا که دومی در حال دریافت آن است.

چه کسی در صورت فعال کردن سیم کارت Bouygues در صورت بروز مشکل تماس می گیرد ?

اپراتور تاریخی از راه دور Bouygues چندین گزینه دیگر برای مشترکین خود بگذارید تا با او تماس بگیرند. بنابراین ، در صورتی که با هر مشکلی روبرو شوید سیم کارت Bouygues خود را فعال کنید, می توانید از یکی از روشهای زیر برای کمک استفاده کنید.

تلفنی

اگر کوچکترین مشکل در زمان ایجاد شودسیم کارت Bouygues خود را فعال کنید, برای به دست آوردن کمک سریع و شخصی می توانید از طریق تلفن از طریق تلفن تماس بگیرید.

برای انجام این کار ، توصیه می شود که 614 از یک موبایل Bouygues یا 1034, از یک موقعیت ثابت یا یک خط تلفن همراه از یک اپراتور دیگر. شماره ای که اگر در خارج از کشور هستید تماس بگیرید +33 668 634 634. مشاوران Bouygues در دسترس هستند دوشنبه تا شنبه, از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر.

در اینترنت

علاوه بر این ، شما همچنین می توانید با مشاوره با بخش کمک بگیرید معاونت در وب سایت اپراتور. از آنجا ، می توانید با پرسش و موضوع مربوط به پرونده خود را انتخاب کنید. همانطور که اتفاق می افتد سیار, کلید اینترنتی و رایانه لوحی یا پیشنهادات و فاکتورها (پیشنهاد خود و گزینه های خود> پیشنهاد خود را درک و تغییر دهید> همه چیز را در مورد 4G Box Bouygues Telecom بدانید). بسیاری از آموزش ها با حل مشکل شما قدم می زنند.

اگر نمی توانید پاسخ سوال خود را پیدا کنید ، همچنین می توانید با بحث های مختلف در مورد انجمن کمک. همچنین می توانید با ایجاد یک موضوع مستقیماً سؤال خود را بپرسید. به طوری که یکی از اعضای جامعه یا یک مشاور به شما کمک کند. سرانجام ، همیشه با یک مشاور از طریق امکان پذیر است چت زنده, باز کن دوشنبه تا شنبه از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر, یا با ارسال پیام خصوصی به یکی از شبکه های اجتماعی Bouygues (حساب توییتر یا فیس بوک).

در فروشگاه

بدیهی است که می توانید به فروشگاه Bouygues نزدیکترین و مشکل خود را برای یک مشاور توضیح دهید. با این حال ، شما باید به یاد داشته باشید که تلفن همراه و خود را بیاورید سیم کارت Bouygues برای فعال کردن ، اگر می خواهید مشاور گفتید برای کمک به شما.

به روز شده در 05/03/2023

Enzo متخصص در تأمین کننده Bouygues و به طور کلی تلفن های هوشمند است.

یک سیم کارت Bouygues را فعال کنید: نحوه انجام ?

هنگامی که یک سیم کارت جدید Bouygues دریافت می کنید ، فعال سازی آن برای استفاده از خدمات موجود در پیشنهادی که به آن پیوسته اید ، ضروری است ، بنابراین شماره اعطا شده را قرار می دهد. شما به تازگی یک بسته Bouygues Télécom را بیرون آورده اید اما نمی دانید چگونه سیم کارت جدید خود را فعال کنید ? اگر به تازگی اپراتور را برای Bouygues تغییر داده اید ، روند فعال سازی مانند مشتریان فعلی نخواهد بود. راهنمای ما را دنبال کنید تا همه چیز را در مورد فعال کردن سیم کارت در Bouygues Telecom بدانید ، هر چه وضعیت شما باشد.

شما می خواهید در یک پیشنهاد Bouygues مشترک شوید ?

شما می خواهید در یک پیشنهاد Bouygues مشترک شوید ?

 • ضروری
 • یک سیم کارت Bouygues پیش پرداخت شده فعال کردن از طریق تلفن در 1064.
 • فعال کردن سیم کارت Bouygues باستانی مستقیماً روی او انجام می شود منطقه مشتری.
 • برای مشتریان Bouygues آرزو می کنند سیم کارت را تغییر دهید, نرخ های مختلف بسته به دلیل تغییر و فعال سازی خودکار است.
 • اگر شما مشتری جدید Bouygues télécom ، شماره خود را به لطف قابلیت حمل.

2 نوع سیم کارت Bouygues برای فعال کردن

به طور عمده 2 نوع سیم کارت وجود دارد: سیم کارت پیش پرداخت شده, و سیم کارت که با عضویت در a بدست می آید بسته کلاسیک. بسته به نوع کارت ، حالت فعال سازی یکسان نخواهد بود.

سیم کارت پیش پرداخت را از طریق تلفن فعال کنید

سیم کارت

سیم کارت پیش پرداخت مزایای بسیاری دارد زیرا به شما امکان می دهد از خدمات تلفن همراه یک اپراتور لذت ببرید بدون اینکه در آن مشترک شوید. عملکرد آن بسیار ساده است: شما می توانید سیم کارت را در فروشگاه Bouygues یا در یکی از 50،000 رسانه مجاورت (دفاتر دخانیات ، خانه های مطبوعاتی و غیره) خریداری کنید ، و هنگامی که تمام خدمات موجود در آن مصرف شده است ، می توانید شارژ مجدد.

برای فعال کردن سیم کارت پیش پرداخت خود ، به سادگی از طریق تلفن با خدمات مشتری Bouygues Telecom تماس بگیرید (1064). یک مشاور Bouygues طی چند دقیقه این کار را انجام می دهد و سیم کارت شما حداکثر 6 ساعت فعال خواهد بود. همچنین حتماً تلفن خود را خاموش و روشن کنید تا روند کار را فعال کنید. در واقعیت ، زمان فعال سازی به طور کلی بسیار سریعتر است.

اگر پیامی “سیم سیم کارت معتبر نیست” ، “سیم کارت رد شد” یا “سیم کارت رد شده” نمایش داده می شود, بررسی کنید که کارت شما به خوبی درج شده است در بندر ارائه شده برای این منظور. همچنین وضعیت سیم کارت را بررسی کنید (خراش …). ممکن است معیوب. در این حالت ، با خدمات مشتری Bouygues Telecom تماس بگیرید.

توجه شما تاخیر در 30 روز پس از پذیرایی برای فعال کردن سیم کارت پیش پرداخت Bouygues Telecom.

یک سیم کارت کلاسیک Bouygues را فعال کنید

اگر می خواهید یک سیم کارت Bouygues به دست آمده با عضویت در یک بسته کلاسیک را فعال کنید ، این روند به طور کلی در منطقه مشتری Telecom Bouygues شما انجام می شود.

با رایانه زن اینترنتی مشورت کنید

هنگامی که به هم متصل هستید ، فقط مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. به بخش بروید “دستورات من” از منطقه مشتری شما.
 2. سپس روی کلیک کنید “من با سفارشات تلفن همراه خود مشورت می کنم”.
 3. یک پنجره تأیید ظاهر می شود: شما فقط باید روی “بله” کلیک کنید برای تأیید دریافت سیم کارت Bouygues خود.
 4. در بخش “کنترل ردیابی”, خط تلفن همراه را پیدا کنید و روی دکمه کلیک کنید “خط من را فعال کنید”.
 5. وقتی پیام تأیید ظاهر می شود, روی “خوب” کلیک کنید.
 6. خط شما در چند دقیقه یا ساعت فعال خواهد بود.

اگر سیم کارت Bouygues خود را خریداری کرده اید در فروشگاه, همچنین می توانید برای فعال کردن آن به فروشگاه بروید. مشاوران مخابراتی Bouygues پس از چند دستکاری قادر خواهند بود سیم کارت شما را خیلی سریع فعال کنند.

توجه داشته باشید مطمئن شوید کد پین را وارد کنید از سیم کارت Bouygues خود هنگام شروع تلفن خود. شما آن را در پشتیبانی از سیم کارت پیدا خواهید کرد ، اما بیشتر اوقات ، اپراتور کد را تعریف می کند 0000 به طور پیش فرض. به عنوان یک اقدام ایمنی ، به شدت توصیه می شود با مراجعه به تنظیمات تلفن خود ، کد پین خود را تغییر دهید.

تغییر سیم کارت Bouygues: چگونه کار می کند ?

دو سیم کارت

اگر مجبور شوید سیم کارت Bouygues خود را تغییر دهید ، این روند به همان اندازه هنگام خرید سیم کارت جدید یکسان نخواهد بود. در واقع, قیمت های مختلف می تواند اعمال شود بسته به دلیل تغییر ، و فرآیند فعال سازی خودکار است.

قیمت سیم کارت Bouygues در صورت جایگزینی

اگر مجبور هستید سیم کارت فعلی خود را تغییر دهید ، بسته به وضعیتی که در آن هستید ، ممکن است قیمت سیم کارت جدید Bouygues شما متفاوت باشد:

از دست دادن یا پرواز تجدید (فروشگاه ویژه وب یا مشتری. ) تغییر برای کارت پیش پرداخت سیم کارت معیوب
20 یورو 10 یورو 20 یورو رایگان

سرانجام ، هر وضعیت شما ، می توانید سیم کارت خود را در تلفن خود نصب کرده و به محض دریافت آن فعال کنید.

شما یک کارت dematerialized Esim Bouygues را ترجیح می دهید ? به جای سیم فیزیکی خود ، می توانید کارت مجازی ESIM Bouygues را انتخاب کنید. قیمت اصلی آن 20 € است, اما او است توهین کردن برای هر اشتراک در a بسته حسی و برای شما هزینه خواهد کرد در صورت جایگزینی فقط 10 €.

نحوه فعال کردن سیم کارت جدید Bouygues من ?

هنگامی که شما مجبور به تعویض سیم کارت خود هستید ، 2 موقعیت در دسترس شما است: اشتراک یک بسته بدون خرید موبایل و بدون تقاضای قابلیت حمل, یا اشتراک در یک بسته از جمله مزایای تلفن های هوشمند.

تلفن سیم کارت

در هر صورت ، هیچ رویکردی از طرف شما لازم نخواهد بود. فعال سازی سیم کارت جدید Bouygues شما اتوماتیک است. از طرف دیگر ، دوره فعال سازی به دنبال این 2 موقعیت یکسان نخواهد بود:

 • بسته بدون خرید موبایل و بدون درخواست قابلیت حمل: فعال سازی خودکار سیم کارت 4 روز پس از سفر او.
 • بسته با مزایای تلفن های هوشمند: فعال سازی خودکار سیم کارت در ساعت بعد از برنامه فعال سازی.

در بعضی موارد توجه داشته باشید ، ممکن است برای شما اتفاق بیفتد یک پیام کوتاه دریافت کنید که از شما برای فعال کردن سیم کارت خود دعوت می شود. پس از آن کافی خواهید بود پاسخ “بله” به این پیام کوتاه ، و سیم کارت شما مستقیماً فعال می شود. در صورت لزوم ، می توانید با فعال سازی دستی کارت در منطقه مشتری خود ، به ترتیب و به ترتیب سفارش ، اقدام کنید.

چگونه می توان هنگام تغییر کارت Sim Bouygues مخاطبین خود را نگه دارید ?

هنگامی که یک سیم کارت جدید Bouygues دریافت می کنید ، مخاطبین را در سیم قدیمی خود ذخیره کنید قابل انتقال نیست در اخبار. به منظور نگه داشتن آنها ، 3 راه حل در دسترس شما است:

 • در صورت تغییر تلفن ، ساده ترین و مشترک ترین راه حل به سادگی استمخاطبین خود را در تلفن خود ذخیره کنید و نه روی سیم کارت. این روند ممکن است بسته به مدل تلفن شما متفاوت باشد.
 • همچنین می توان داده های خود را در a ذخیره کرد سرویس ابر آنلاین مانند iCloud ، Google Drive یا Dropbox.
 • در آخر ، می توانید مخاطبین خود را نیز ذخیره کنید با همگام سازی آنها با پیام رسانی مانند gmail ، icloud ، yahoo و غیره.

آیا می توانم هنگام تجدید سیم سیم شماره تلفن خود را نگه دارم ?

اگر اپراتور را برای Bouygues Télécom تغییر دهید و مشتری جدیدی باشید ، می توانید شماره تلفن خود را به صورت رایگان و به راحتی به لطف قابلیت حمل نگه دارید. برای انجام این کار ، به سادگی این 3 مرحله بسیار ساده را دنبال کنید:

کد تلفن همراه ریو

 1. آن را آهنگسازی کنید 3179 برای به دست آوردن شماره ریو (بیانیه هویت اپراتور) از شماره ای که می خواهید نگه دارید.
 2. وقتی بسته جدید خود را در Bouygues Télécom سفارش می دهید ، جعبه را بررسی کنید “من می خواهم شماره تلفن همراه فعلی خود را حفظ کنم”.
 3. سپس شماره ریو خود را نشان دهید.

پس از تأیید سفارش شما ، Bouygues Télécom به طور خودکار از آن مراقبت خواهد کرد شماره تلفن خود را منتقل کرده و بسته خود را خاتمه دهید با اپراتور سابق خود. دوره قابل حمل به طور کلی است 3 روز کاری. شما از طریق ایمیل یا پیام کوتاه تأیید دریافت خواهید کرد.

من نمی توانم سیم کارت مخابرات Bouygues خود را فعال کنم: با چه کسی تماس می گیرم ?

سوال زن

اگر علیرغم چندین تلاش ، پیام های خطا نمایش داده می شوند (“SIM امتناع ورزید” ، “سیم کارت رد شده” ، “سیم کارت غیرفعال”) و اینکه نمی توانید سیم کارت خود را فعال کنید ، می توانید با Bouygues Telecom de چندین روش برای کمک به شما تماس بگیرید:

از طریق تلفن (دوشنبه تا شنبه ، 8 صبح تا 8 بعد از ظهر) در اینترنت در فروشگاه
614 از Bouygues تلفن همراه بخش کمک> سؤالات متداول به فروشگاه Bouygues Télécom نزدیک به شما بروید برای فعال کردن با تلفن همراه و سیم کارت خود تهیه شده است
1034 از یک تلفن درست شد انجمن کمک: می توانید از دیگر مشتریان Bouygues کمک کنید
+33 668 634 634 از آنجا که بیگانه چت زنده (دوشنبه-سم ، 8 صبح تا 8 بعد از ظهر)

شما می خواهید با یک مشاور صحبت کنید ?

شما می خواهید در یک پیشنهاد Bouygues مشترک شوید ?