خدمات مشتری Bouygues | شماره اشتراک Bouygues: 09 71 07 91 13 ، خدمات مشتری فیبر Bouygues: تعداد و برنامه ها

مشتری خدمات فیبر Bouygues: چگونه با او تماس بگیریم

سپس نامه خود را به آدرس زیر ارسال کنید:

خدمات مشتری Bouygues 09 71 07 91 13 | مخاطبین خدمات مشتری Bouygues

اگر می خواهید یک پیشنهاد Bouygues را بیرون بیاورید ، شماره 09 71 07 91 13 ، شماره رایگان و قابل دسترسی در طول هفته از ساعت 8 صبح تا 9 بعد از ظهر و همچنین آخر هفته را شماره گیری کنید. بیشتر رویه های شما (تغییر در جزئیات تماس شما ، حرکت و غیره.) می توان از منطقه مشتری آنلاین خود ساخته شد ، اما برای سؤال در مورد پیشنهاد خود یا یک مشکل فنی ، می توانید از طریق تلفن با خدمات مشتری Bouygues تماس بگیرید. مغازه های Bouygues همچنین اجازه می دهند اقدامات خاصی انجام شود.

 • ضروری
 • در خدمات مشتری Bouygues Telecom در دسترس است تلفن ، آنلاین ، در فروشگاه های Bouygues و از طریق پست.
 • در 614 از یک تلفن همراه Bouygues یا 1064 اجازه دادن با خدمات مشتری Bouygues تماس بگیرید دوشنبه تا شنبه از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر.
 • آنجا اشتراک یک پیشنهاد از راه دور Bouygues در 09 71 07 91 13.
شماره Telecom Bouygues: خلاصه

خدمات مشتری Bouygues Telecom 1064 یا 614
ساعات خدمات مشتری Bouygues Telecom دوشنبه تا شنبه از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر
خدمات مشتری از خارج از کشور +33 660 61 46 14
با یک اپراتور جدید مشترک شوید 09 71 07 91 13Sousscry Online

خدمات مشتری Bouygues Telecom: شماره های Bouygues چیست ?

چه شماره Bouygues آهنگسازی می کند ?

آیا شما مشتری Bouygues هستید ? *

آیا سوال شما مربوط به یک بسته است: *

شماره را برای تماس با Bouygues بارگیری کنید

خدمات مشتری Bouygues Telecom از طریق تلفن تماس بگیرید کلاسیک ترین روش برای پرسیدن سوالات شما. این امکان را به شما می دهد تا یک پاسخ شخصی و بلافاصله دریافت کنید. این که آیا شما با یک تلفن همراه تماس می گیرید یا در فرانسه یا خارج از کشور هستید ، Bouygues Telecom چندین شماره تلفن را برای هر موقعیتی تنظیم می کند.

تلفن سرویس Bouygues مشتری

Bbox یا مشتری تلفن همراه ، در اینجا وجود دارد سه شماره تلفن از خدمات مشتری Bouygues Telecom ::

 1. در 614 از مخابرات Bouygues موبایل خود (زمان انتظار رایگان و سپس ارتباطی از بسته کسر می شود)
 2. در 1064 از یک موقعیت ثابت یا یک موبایل از یک اپراتور دیگر (تماس های صورتحساب با توجه به نوع اپراتور ، از جمله زمان انتظار)
 3. در +33 660 61 46 14 از خارج

اگر هنوز مشتری Bbox نیستید و می خواهید اشتراک یک اشتراک مخابرات Bouygues, با او تماس بگیرید 09 71 07 91 13. اگر می خواهید بدانید سفارش شما از طریق تلفن کجا ساخته شده است ، 09 81 66 26 66 را تشکیل دهید.

نحوه تماس با خدمات مشتری Bouygues از یک ثابت ?

Bouygues Telecom به مشترکین خود اجازه می دهد با خدمات مشتری بدون تماس تماس بگیرید. به سادگی 1064 را تشکیل دهید.

شما همچنین می توانید از خدمات مرا از Telecom Bouygues یادآوری کنید برای بلافاصله فراخوانده شود.

نحوه تماس با خدمات مشتری Bouygues برای عضویت در Bbox ?

برای مشترک شدن به سرعت در یک پیشنهاد Bbox ، بهتر است به آن برسید خدمات مشتری Bouygues از طریق تلفن از طریق تلفن. اپراتور 3 اشتراک Bbox را ارائه می دهد: مناسب bbox, BBOX باید وت bbox ultym.

ساعت خدمات مشتری Bouygues: وقتی مجبورید تماس بگیرید ?

آنجا محدوده زمان خدمات مشتری Bouygues Telecom بسیار گسترده است. در واقع ، دستیابی به یک مشاور Bouygues از دوشنبه تا شنبه از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر. برای جلوگیری از انتظار ، به شما توصیه می کنیم در طول روز از ساعت 2 بعد از ظهر تا 5 بعد از ظهر با اپراتور تماس بگیرید.

دوشنبه سهشنبه چهار شنبه پنج شنبه جمعه شنبه
8 صبح تا 10 بعد از ظهر
10 صبح تا 4 بعد از ظهر
2 بعد از ظهر تا 5 بعد از ظهر
5 بعد از ظهر -7 بعد از ظهر
7 بعد از ظهر تا 8 بعد از ظهر

برای سوالات فنی ، شکاف های زمانی گسترده تر هستند. بنابراین ، خدمات فنی می تواند 7 روز در هفته از 8 صبح تا 10 بعد از ظهر به دست آورد.

نحوه تماس با خدمات مشتری Bouygues Telecom به صورت آنلاین ?

پیشنهادات مخابراتی Bouygues چندین گزینه برای تلفن با خدمات به مشتری.

بسته به مورد ، روش های تماس با اینترنت به شما امکان می دهد بدون انتظار در تلفن پاسخ سریع دریافت کنید. Bouygues Telecom وسایل کمک زیر را ارائه می دهد:

 • منمنطقه مشتری برای ارسال ایمیل به خدمات مشتری Bouygues.
 • منکمک های آنلاین Bouygues به شما امکان می دهد مشکل خود را برای به دست آوردن یک یا چند راه حل تشخیص دهید.
 • در انجمن Bouygues سوالات و پاسخهای مطرح شده توسط بسیاری از مشتریان اپراتور را متمرکز می کند. مشاوران مخابراتی Bouygues نیز به س questions الات پاسخ می دهند.
 • در چت زنده به شما امکان می دهد تا با یک مشاور Bouygues به صورت زنده گفتگو کنید. بسته به جمعیت ، مدت زمان انتظار کم و بیش مشاهده می شود.
 • آنجا صفحه فیس بوک Bouygues
 • در حساب توییتر

خدمات مشتری Bouygues Telecom: چه کمکی برای دریافت در فروشگاه ?

اگر ترجیح می دهید به a بروید فروشگاه مخابرات Bouygues برای جایگزینی تماس تلفنی ، اپراتور دارای شبکه ای از 500 فروشگاه در فرانسه. این ممکن است که قرار گذاشتن برای جلوگیری از انتظار در سایت اما این اجباری نیست.

مشاوران مخابراتی Bouygues خدمات زیر را در فروشگاه ها ارائه می دهند:

 • همه اشتراک های اینترنتی و موبایل اپراتور را کشف کنید.
 • مشترک یک پیشنهاد اینترنت یا موبایل.
 • طیف وسیعی از تلفن های همراه را کشف کنید و یک یا چند مورد را امتحان کنید.
 • طیف وسیعی از اشیاء متصل را کشف کنید و یک یا چند مورد را امتحان کنید.
 • به لطف خدمات Bouygues پس از خدمات فروش ، درخواست تجهیزات کنید.
 • در صورت تغییر اپراتور ، تجهیزات BBOX خود را بازیابی کنید.
 • سفارشات خود را بصورت آنلاین حذف کنید.

خدمات ارائه شده در هر فروشگاه می تواند متفاوت باشد.

قبل از عزیمت به یک فروشگاه Bouygues ، فراموش نکنید که اسناد شخصی را بیاورید:

 • یک شناسه ؛
 • اثبات آدرس کمتر از 3 ماه (برای اشتراک اشتراک)
 • یک چک ممنوع (برای اشتراک اشتراک) ؛
 • اگر می خواهید بدهی مستقیم را انتخاب کنید ، بیانیه هویت بانکی (RIB).

برای بعد از خدمات فروش با Bouygues تماس بگیرید, مشاور از شما می خواهد که او را در اختیار او قرار دهید اثبات قرارداد شما جایی که شناسه یا شماره مشتری شما ذکر شده است.

آدرس خدمات مشتری Bouygues Telecom چیست ?

دفتر مرکزی خدمات مشتری Bouygues

اگر مشکل شما توسط خدمات مشتری Bouygues از راه دور برطرف نشده است ، اگر پاسخ به دست آمده رضایت بخش نباشد یا اگر هیچ پاسخی پس از یک ماه دریافت نشده است ، توصیه می شود ارسال کنید شکایت از طریق نامه به Bouygues Telecom.

فراموش نکنید که خود را نشان دهید اطلاعات شخصی (نام ، نام ، آدرس) و خود را شماره خط Bouygues.

سپس نامه خود را به آدرس زیر ارسال کنید:

از راه دور Bouygues
سرویس مصرف کننده
TSA 59013
60643 Chantilly Cedex

اگر پاسخ ارائه شده هنوز رضایت بخش نیست ، توصیه می شود درخواست کنید واسطه ارتباطات الکترونیکی. این یک است تجدید نظر در طی یک اختلاف حل نشده با سرویس مصرف کننده یک اپراتور.

خدمات مشتری Bouygues انگلیسی زبان و اطلاعات بیشتر برای تماس با خدمات مشتری Bouygues Telecom به زبان انگلیسی.

به روز شده در تاریخ 09/21/2023

مدیر تحریریه سابق ، ماریانا در سال 2014 به منظور تهیه محتوای مخابراتی به Selectra پیوست. فارغ التحصیل یک رسانه بین المللی کارشناسی ارشد 2 ، او اکنون مدیر مسئول تمام محتویات Pôle Télecom است.

مشتری خدمات فیبر Bouygues: چگونه با او تماس بگیریم ?

شما می خواهید یک پیشنهاد فیبر از راه دور Bouygues را بیرون بیاورید ? یک مشکل فنی را حل کنید ? اطلاعات مربوط به پیشنهاد فیبر را بدست آورید یا به شما کمک می کند که در مواقع اضطراری توسط یک مشاور کمک کنید ? خدمات مشتری با فیبر Telecom Bouygues تماس بگیرید زیرا کانال های ارتباطی چندگانه هستند. فیبر نوری تمام راه های تماس با خدمات مشتری از راه دور Bouygues Telecom و همچنین ساعات کار آن را به شما می دهد.

شما می خواهید یک پیشنهاد فیبر Bouygues را بیرون بیاورید ?

خدمات مشتری فیبر Bouygues را از طریق تلفن تماس بگیرید

شما می توانید از طریق چندین شماره به عنوان مورد از طریق تلفن از طریق تلفن با تلفن Bouygues تماس بگیرید. اگر یک منطقه مشتری Bouygues دارید ، می توانید با کلیک بر روی دکمه اختصاصی ، تصمیم بگیرید که به یاد داشته باشید “مرا به خاطر بسپار توسط یک مشاور“”. در اینجا یک جدول خلاصه از شماره های مختلف برای دستیابی به خدمات مشتری فیبر Bouygues آورده شده است:

اطلاعات up -to -date در 06/28/2023

برنامه های تماس با مشتری فیبر Bouygues

 • در خدمات مشتری فیبر Bouygues ،کمک تجاری وکمک فنی از طریق تلفن در دسترس هستند دوشنبه تا شنبه از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر در 614 از Bouygues تلفن همراه و یا به 1064 از یک موبایل دیگر یا ثابت. از طرف دیگر ، ما به شما توصیه می کنیم تماس بگیرید بین ساعت 11 صبح و 6 بعد از ظهر به منظور محدود کردن زمان انتظار خود.
 • در صورت اضطراری, به عنوان مثال مانند از دست دادن یا سرقت یک موبایل ، می توانید با آن تماس بگیرید 0800 29 1000رایگان از تلفن ثابت خود, هروقت.
 • اگر شما خارج از کشور, خدمات مشتری Bouygues در دسترس است 7 روز در هفته 24 ساعت شبانه روز در +33 660 614 614 (قیمت تماس با فرانسه).
 • بالاخره ، شماره شریک SELECTRA01 82 88 38 15 شرق رایگان و در دسترس از دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 9 بعد از ظهر, و شنبه از ساعت 10 صبح تا 7 بعد از ظهر. شما می توانید با یک مشاور Bouygues گپ بزنید که به شما در خاتمه یا روش اشتراک فیبر Bouygues کمک می کند.

شما می خواهید پیشنهادات فیبر Bouygues را مقایسه کنید ? با یک مشاور Bouygues تماس بگیرید و به خودتان اجازه دهید تا از پیشنهاد شریک زندگی متناسب با نیازهای خود استفاده کنید.

با خدمات مشتری فیبر Bouygues در اینترنت تماس بگیرید

در صورت بروز مشکل در فیبر Bbox ، چندین راه حل برای کمک آنلاین وجود دارد. در اکثر موارد ، شما باید پاسخ سوال خود را پیدا کنید. در غیر این صورت ، می توانید از طریق تلفن با خدمات مشتری Bouygues تماس بگیرید.

 • f.داشتن.س (غالباً س questions ال) : آن را در برگه پیدا خواهید کرد “معاونت“وب سایت Bouygues. بسیاری از موضوعات مختلف تحت پوشش قرار می گیرند: تلویزیون Bouygues ، شکست فیبر Bouygues ، تلفن ثابت ، نصب و اتصالات ، رمزگذار 4K 4K. شما همچنین یک ابزار تشخیصی Wi-Fi و تکرار کننده.
 • انجمن کمک Bouygues : شما همچنین آن را در برگه پیدا خواهید کرد “معاونت“از سایت اپراتور. برای دسترسی به انجمن Bouygues ، فقط باید به حساب مشتری خود متصل شوید. بین پاسخ مشتریان Bbox و مشاوران Bouygues ، باید پاسخی برای سوال خود پیدا کنید.
 • پیام رسانی آنلاین / گپ : اگر مشتری Bouygues هستید ، یک پیام رسانی آنلاین (یا گربه) برای گپ زدن با یک مشاور Bouygues ، موجود دوشنبه تا شنبه از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر. می توانید از منطقه مشتری خود یا در صفحه “تماس” سایت Telecom Bouygues به آن دسترسی پیدا کنید.
 • شبکه های اجتماعی : در آخر ، شما همچنین می توانید به حساب ها بروید فیس بوک ، توییتر یا اینستاگرام De Bouygues از راه دور و با اپراتور تماس بگیرید پیام خصوصی. مشاوران به طور کلی در آنجا کاملاً واکنشی هستند.

شما می خواهید اپراتور را تغییر دهید ?

خدمات مشتری فیبر Bouygues: رفتن به فروشگاه

اگر ترجیح می دهید با یک مشاور ملاقات کنید ، هیچ چیز مانع از حرکت شما به یکی از موارد نمی شود 500 فروشگاه Bouygues Telecom در فرانسه. ساعات کار به فروشگاه ها بستگی دارد ، اما آنها هستند به طور کلی بین ساعت 9:30 صبح و 7:30 بعد از ظهر باز است. در طول بازدید خود ، به یاد داشته باشید که:

 • سند هویت شما
 • دنده شما
 • دفترچه چک شما
 • و اثبات آدرس.

برای پیدا کردن فروشگاه Bouygues به شما نزدیک ، از ابزار جغرافیایی اپراتور استفاده کنید. در صورتی که می خواهید در یک تاریخ خاص با یک مشاور Bouygues گپ بزنید ، به لطف “می توانید قرار ملاقات بگذارید” قرار گذاشتن »از فروشگاه مورد نظر خود. آیا شما یک حرفه ای هستید ? بیایید و در مورد صفحه فیبر Bouygues Pro سؤال کنید.

نامه ای به خدمات مشتری فیبر Bbox بنویسید

سرانجام ، می توانید با خدمات مشتری Fiber Bouygues نیز تماس بگیرید توسط ایمیل با ارسال درخواست خود به آدرس زیر:

سرویس مصرف کننده Telecom Bouygues
TSA 59013
60643 Chantilly Cedex

شما می خواهید با یک مشاور Bouygues صحبت کنید ?