نحوه استفاده از Bouygues Fixed و Machine Bouygues Mobile? | bbox actus ، نحوه پیکربندی دستگاه پاسخگویی خود در Bouygues Telecom / B & You?

نحوه گوش دادن و پیکربندی دستگاه پاسخگو در Bouygues Telecom و B&Y

Contents

با پیام صوتی بصری ، پیام های غیر باز در مقابل نام خبرنگار یک نقطه آبی دارند. هنگامی که پیام به آن گوش داده شد ، بدون محدودیت مدت زمان نگه داشته می شود. سرانجام ، باید بدانید که هنگام حذف پیام از پیام صوتی بصری ، پیام نیز از دستگاه پاسخگویی صوتی کلاسیک پاک می شود.

نحوه استفاده از Bouygues Fixed و Machine Bouygues Mobile ?

Bouygues برای بسته های موبایل و پیشنهادات اینترنتی خود برای خدمات تلفنی ضروری مانند Bouygues Assinging Machine ارائه می دهد. این که آیا این Fixer Bouygues است یا دستگاه پاسخگو Bouygues Mobile ، در این راهنما نحوه مشورت با پیام های ثابت و موبایل Bouygues و مفیدترین گزینه های پاسخ ها را کشف کنید.

شما می خواهید اینترنت یا برنامه تلفن همراه خود را تغییر دهید ?

پیشنهادات اینترنتی که شامل Fixer Bouygues است چیست؟ ?

پاسخ دادن به تلفن

قبل از نزدیک شدن به ویژگی های پاسخ Bouygues ثابت, بیایید با کمی یادآوری در مورد پیشنهادات اینترنت Bouygues شروع کنیم.

این اپراتور بین چهار پیشنهاد اینترنت در بازی سه گانه (دسترسی به اینترنت ، تلفن ثابت و تلویزیون) به مشتریان خود پیشنهاد می دهد: Bbox ، Bbox Ultym ، Bbox باید تلویزیون هوشمند باشد. پیشنهاد Bbox Fit تلویزیون Bouygues را ارائه نمی دهد. این اشتراک های Bbox بسته به صلاحیت خانه در ADSL/VDSL و فیبر نوری در دسترس است. قیمت ها بین متفاوت است 29.99 یورو در ماه وت 46.99 یورو در ماه (به استثنای تبلیغات Bbox).

به عنوان بخشی از خدمات تلفنی ثابت موجود در Box Triple Play Productions ، Bouygues Telecom دسترسی به A را فراهم می کند ماشین پاسخگو. پاسخ ثابت Bouygues به مخاطبین شما اجازه می دهد تا در صورت عدم دسترسی به تلفن ، پیام صوتی را در خط ثابت خود بگذارند.

نحوه استفاده از دستگاه پاسخ دهنده ثابت Bouygues ?

دستگاه پاسخگویی ثابت Bouygues چیست ?

فقط یک نفر وجود ندارد دستگاه پاسخگویی Bouygues ثابت از آنجا که امکان مشورت پیام شما از خط آن به طور مستقیم بلکه از خط تلفن همراه آن امکان پذیر است.

برای گوش دادن به پیام های صوتی خود ، چندین شماره پیام رسانی ثابت Bouygues در دسترس هستند:

 • شماره اختصاص داده شده به پیام های ثابت Bouygues هست 661. این شماره رایگان از خط ثابت آن برای مشورت با پیام های ثابت آن تشکیل شده است. این مسئله همچنین می تواند از لپ تاپ آن برای کسانی که اشتراک تلفن همراه دارند استفاده شود.
 • همچنین با آهنگسازی با پیام رسانی ثابت Bouygues امکان پذیر است 0981 661 661 از یک خط تلفنی دیگر.

چه از موبایل Bouygues خود و چه از خط تلفن دیگری ، فقط باید وارد خود شوید شماره خط ثابت Bbox و کد مخفی خود را برای دسترسی به خود تشکیل دهید ماشین پاسخگو به طور مستقیم در تلفن همراه یا از خط دیگر.

همچنین می توان دو برنامه موبایل را برای تسهیل دسترسی به Bouygues Fixed بارگیری کرد:

 • برنامه پست صوتی Bbox (Android).
 • برنامه پست صوتی برای (آیفون).

چگونه به پیام های ثابت Bouygues گوش دهید ?

علاوه بر ارائه شماره های مختلف برای مشورت با خود Bouygues پیام رسانی ثابت, همچنین می توانید از طریق مشتری خود با پیام رسانی خود مشورت کنید. به عنوان مثال ، این گزینه می تواند در طول سفر به خارج از کشور بسیار کاربردی باشد.

برای با صندوق پستی ثابت Bouygues خود مشورت کنید, فقط مراحل زیر را طی کن:

 1. از منطقه مشتری ، بخش “MA Box” خط ثابت Bouygues را انتخاب کنید.
 2. سپس به بخش “تلفن ثابت” بروید و سپس “تماس و پیام رسانی” را مدیریت کنید.
 3. با کلیک روی آن به پیام های آواز خود گوش دهید.

گزینه های Bouygues ثابت است ?

گزینه های زیادی برای پیکربندی Bouygues Fixt در دسترس است. این گزینه ها می توانند باشند از منطقه مشتری فعال شده است از اپراتور همانطور که در زیر توضیح داده شده است:

 • Bouygues به شما امکان می دهد تا فعال کنید هشدار با دریافت پیام کوتاه یا ایمیل در طی یک پیام صوتی روی ثابت یا در حین تماس از دست رفته. برای فعال کردن این سرویس پاسخ Bouygues ، به سادگی به بخش “پیشنهاد” بروید ، سپس “پیام صوتی” ، “سرویس تلفنی” را انتخاب کنید و “گزینه فعال کردن پیامک/ایمیل” را انتخاب کنید “گزینه”. سپس باید ایمیل یا شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا از پیام های صوتی آینده هشدار داده شود. این گزینه برای هشدار ایمیل رایگان است و پیام کوتاه برای شماره های دیگر اپراتورها 0.12 € صورتحساب می شود.
 • گزینه دوم به شما امکان می دهد تا قبل از این تعداد آهنگ های زنگ (1 تا 10) را تغییر دهید پاسخ Bouygues Telecom نمی توان شروع کرد. برای انجام این کار ، به سادگی به “جعبه من” و سپس “تلفن ثابت” بروید. در “تنظیمات پیام رسانی” ، “تعداد آهنگ های زنگ را انتخاب کنید” را انتخاب کنید و قبل از اعتبار سنجی تعداد حلقه های مورد نظر را تنظیم کنید.

همچنین می توان یک یا چند شماره تلفن را مسدود کرد. تعداد مسدود شده خبرنگاران مورد نظر دیگر قادر به ترک پیام در دستگاه پاسخ دهنده Bouygues نخواهند بود.

چگونه می توان Bouygues را اصلاح کرد ? شما از پیام رسانی اصلی Bbox خود خسته شده اید ? نترسید ، دستگاه پاسخ دهنده شما Bouygues Telecom قابل تنظیم است. می توانید در هر زمان آن را تغییر دهید. فقط شماره 661 را از خط ثابت خود شماره گیری کنید ، سپس 3 و 1 را تأیید کنید.

بسته های موبایل که شامل دستگاه پاسخگو Bouygues Mobile است چیست؟ ?

ماشین پاسخگو

از نظر برنامه های تلفن همراه ، Bouygues Telecom دو محدوده جداگانه ارائه می دهد: بسته های حسی با تعهد 12 یا 24 ماهه و بسته های موبایل تحت نام تجاری کم هزینه B & You ، بدون آن.

اینها توسط Bouygues با قیمت بسیار مناسب تر به بازار عرضه می شوند (از 9.99 یورو/ماه داشتن 24.99 یورو در ماه, به استثنای تبلیغات بسته های تلفن همراه). اپراتور همچنین کارتهای پیش پرداخت را به بازار عرضه می کند.

هر چه Bouygues مشترک موبایل مشترک باشد ، این سرویس پیام موبایل Bouygues در مورد مشتریان Bbox گنجانده شده است. شما اشتراک تلفن همراه را مشترک کرده اید اما نمی دانید چگونه از bouygues دستگاه پاسخگو خود استفاده کنید ? ما تمام نکاتی را برای استفاده و شخصی سازی خود به شما ارائه می دهیم دستگاه پاسخگویی موبایل Bouygues !

نحوه استفاده از دستگاه پاسخگویی موبایل Bouygues ?

شماره موبایل Bouygues چیست ?

برای دسترسی به آن پاسخ موبایل Bouygues از فرانسه دو گزینه امکان پذیر است:

 1. در پاسخ شماره Bouygues موبایل برای آهنگسازی 660 است. تماس رایگان از تلفن همراه شما است.
 2. برای مشورت با دستگاه پاسخگویی Bouygues موبایل خود از یک تلفن همراه ثابت یا دیگر ، ابتدا باید شماره تلفن خود را تهیه کنید. هنگامی که دستگاه پاسخ دهنده روشن می شود ، # را تایپ کنید و سپس 4 رقم کد دسترسی را وارد کرده و با # تمام کنید.

شماره تلفن همراه Bouygues است همیشه آزاد و می تواند حافظه را حفظ کند حداکثر 20 پیام حداکثر دو دقیقه.

نحوه دسترسی به پیام های موبایل Bouygues از خارج ?

قبل از عزیمت به خارج از کشور ، اولین کاری که باید انجام شود و حتماً داشته باشید کد مخفی خود را پیکربندی کرد برای دسترسی.

برای گوش دادن به دستگاه پاسخ دهنده او Bouygues موبایل در خارج از کشور ، دستگاه پاسخ دهنده Bouygues Mobile برای تهیه آن است +33 6 60 66 00 01 از یک خط ثابت یا موبایل. قیمت تماس در صورتحساب قیمت تماس صادر شده به فرانسه بستگی به منطقه و اپراتور دارد.

اگر کد مخفی خود را در خارج از کشور فراموش کنید ، باید با خدمات مشتری تماس بگیرید.

گزینه های موبایل Bouygues چیست ?

چندین گزینه برای شخصی سازی دستگاه پاسخگویی موبایل Bouygues امکان پذیر است. برای فعال کردن آنها ، فقط تماس بگیرید 660 و مراحل زیر را با توجه به گزینه مورد نظر دنبال کنید:

 1. برای آگهی پذیرایی را شخصی سازی کنیدl از دستگاه پاسخگو Bouygues Mobile ، پس از تشکیل 660 ، باید 3 کلید “دستگاه پاسخگویی خود را شخصی سازی کنید” ، سپس 4 “کلید” تبلیغ “دریافت” را تأیید کنید. پس از آن می توان پیام پذیرش خود را ضبط کرد. سپس تمام آنچه باقی مانده است ، تأیید اعتبار با فشار دادن # کلید # است.
 2. همچنین امکان برنامه ریزی a امکان پذیر است غیاب با دعوت خبرنگاران برای پیوستن به شما بعداً. اینها قادر به ترک پیام نخواهند بود. برای انجام این کار ، 3 کلید “دستگاه پاسخگویی خود را شخصی سازی کنید” ، 1 “AD AD AD” KEY “و در آخر 4” AD AD AD “لمس کنید ، کافی است که تبلیغات تبلیغاتی تبلیغات تبلیغاتی خود را ضبط کنید و توسط # اعتبار دهید.

نحوه پیکربندی کد دسترسی پاسخ Bouygues خود ? در برخی موارد خاص ، از یک کد دسترسی درخواست می شود تا به دستگاه پاسخگویی Bouygues موبایل خود دسترسی پیدا کند ، به خصوص هنگامی که در خارج از کشور هستید یا از تلفن همراه یا تلفن ثابت دیگر تماس می گیرید. برای اصلاح این کد ، 3 کلید “شخصی سازی دستگاه پاسخگو” ، سپس 2 “شخصی سازی کد دسترسی” را فشار داده و کد دسترسی جدید خود را انتخاب کنید.

نحوه گوش دادن و پیکربندی دستگاه پاسخگو در Bouygues Telecom و B&Y ?

پاسخ Bouygues Telecom - B & You

دستگاه پاسخگویی موبایل یکی از کارکردهای اساسی بسته های تلفنی ما است. این سرویس را می توان پیام رسانی یا جعبه صوتی نیز نامید. این اجازه می دهد ، هنگامی که یک خبرنگار با شماره تلفن تماس می گیرد بدون اینکه بتواند به گیرنده بپیوندد ، بتواند پیام را ترک کند. سپس می توان با دریافت کننده تماس با آن مشاوره کرد.

فقط چیست روش گوش دادن به دستگاه پاسخگو او ، در B&Y همانطور که در Bouygues Telecom وجود دارد ? آیا می توانیم از خارج از کشور به دستگاه پاسخگو او دسترسی پیدا کنیم ? گزینه های سفارشی سازی برای دستگاه پاسخگو وی چیست و تا چه حد قابل تنظیم است ?

چگونه به دستگاه پاسخگو خود در Bouygues Telecom و B&Y گوش دهیم ?

قبل از شروع خواندن این صفحه راهنما ، باید بدانید که B & شما یک برند متعلق به Bouygues Telecom است. این بدان معنی است که تمام مراحل و رویه های توضیح داده شده در بقیه این صفحه راهنما عبارتند از به همان روش قابل دستیابی است ، خواه در B & You یا Bouygues Telecom مشترک شویم.

هنگامی که یک فرستنده تماس نمی تواند به یک گیرنده برسد ، او به طور کلی روی دستگاه پاسخگو خود قرار می گیرد ، همچنین به آن جعبه صوتی یا پیام رسانی گفته می شود. در این پلتفرم ، فرستنده تجدید نظر ، در صورت تمایل ، پیام صوتی را ذخیره می کند. دومی پس از آن خواهد بود به گیرنده تماس منتقل شده است ، که می تواند از زمان پاسخگویی وی با او مشورت کند. نحوه دسترسی به دستگاه پاسخگو او ، در فرانسه و خارج از کشور ?

بررسی های مخابراتی Bouygues

همچنین بخوانید که بررسی مشتریان Bouygues Telecom چیست ?

چگونه می توانید هنگام حضور در فرانسه ، با پیام رسانی خود یا Bouygues Telecom مشورت کنید ?

در ابتدا ، توجه به این نکته مهم است کهدسترسی به دستگاه پاسخ دهنده Bouygues Telecom رایگان است ، حتی اگر بسته تلفن همراه یا کارت مخابرات Bouygues خسته شود. در کل ظرفیت ذخیره سازی ماشین پاسخ به 20 پیام است. بنابراین این شماره شامل پیام های جدید و قدیمی است. حداکثر مدت زمان پیام صوتی 2 دقیقه است.

به طور واضح ، روش های مختلفی برای گوش دادن به پیام های شما وجود دارد. بدیهی است که این رویکرد از تلفن همراه وی بسیار ساده تر و آشکار است. در این حالت ، فقط 660 را تشکیل دهید ، یا از پیام صوتی بصری استفاده کنید, که بعداً درباره آن صحبت خواهیم کرد.

پیام آواز Telecom Bouygues

دستگاه پست صوتی / پاسخ دهنده خود را برای گوش دادن به پیام های خود Bouygues Telecom / B & You پیکربندی کنید.

Bouygues Telecom و B & You همچنین امکان این امکان را ارائه می دهند از طریق تلفن همراه یا تلفن ثابت دیگر با پیام رسانی خود مشورت کنید. برای انجام این کار ، ابتدا برای پیکربندی یک کد دسترسی ، دستکاری که فقط از طریق دستگاه تلفن همراه خود انجام می شود ، لازم است. در واقع کافی است که با 660 تماس بگیرید ، و “3” ، سپس “2” را تایپ کنید و توسط دستگاه پاسخگو هدایت شوید. پس از انجام این رویکرد ، امکان پذیر می شود از طریق تلفن همراه یا تلفن ثابت دیگر با دستگاه پاسخگو خود مشورت کنید. برای انجام این کار ، روش زیر باید دنبال شود:

 • با تلفن ثابت یا تلفن همراه دیگر, شماره تلفنی را که پیام رسانی آن باید مشاهده شود ، تشکیل دهید ؛
 • در طول پیام پذیرش ، کلید “#” را فشار دهید
 • 4 رقم از کد دسترسی را که قبلاً تعریف شده بود وارد کنید و با “#” به پایان برسید.

هنگامی که در کادر آواز ، دستورات مختلفی وجود دارد:

 • کلید “3” به شما امکان می دهد یک پیام را پاک کنید.
 • با تایپ “1” ، Bouygues Telecom اجازه می دهدبه یک پیام قدیمی گوش دهید.
 • برای یادآوری شماره تلفنی که پیام را به جا گذاشته است ، فقط روی “5” تایپ کنید.

کد دسترسی فراموش شده ?

باید بدانید که Bouygues Telecom ارسال می کند کد دسترسی پیامکی در تلفن همراه مربوطه اگر سه کد دسترسی بد وارد شده است.

Bouygues Telecom و B & شما راهی برای گوش دادن به پیام های صوتی خود در خارج از کشور ارائه می دهند ?

بعضی اوقات ممکن است اتفاق بیفتد در طی یک سفر به خارج از کشور با ماشین پاسخ دهنده Bouygues Telecom یا B&Y مشورت کنید. در این حالت ، شما باید کد دسترسی خود را شخصی سازی کرده اید. به عنوان یادآوری ، این کار با تماس با 660 ، سپس فشار دادن کلید “3” ، سپس “2” انجام می شود. اصلاح این کد مخفی از خارج کاملاً غیرممکن است.

برای از خارج از کشور به پیام رسانی خود دسترسی پیدا کنید, شما باید +33 6 60 66 00 01 را تشکیل دهید. این روش از طریق تلفن ثابت ، بلکه از طریق تلفن همراه نیز می تواند انجام شود. باید در نظر داشته باشید که این ارتباط با هزینه تماس صادر شده از کشور تجدید نظر ، به فرانسه صورتحساب می شود. در صورت فراموش کردن کد دسترسی خود در خارج از کشور ، Bouygues Telecom توصیه می کند با خدمات مشتری تماس بگیرید.

بسته B و شما بین المللی

همچنین بخوانید که کدام خدمات شامل B & You Broductions در خارج از کشور است ?

چه مدت پیام های موجود در دستگاه پاسخ دهنده من Bouygues Telecom است ?

با توجه به دوره حفظ پیام های صوتی ، باید این را بدانید Bouygues Telecom بسته به وضعیت آنها ، کم و بیش آنها را ذخیره می کند ::

 • اگر کاربر پیام را به طور کامل مشاهده کرده باشد ، ماندگاری فقط 48 ساعت است
 • یک پیام به آنها گوش داده نشده است ، یعنی 2 ماه ؛
 • هنگام گوش دادن به پیام ، کلید “2” به شما امکان می دهد تا پیام را بایگانی کنید ، که پس از آن برای یک سال کامل نگه داشته می شود.

پس از این دوره ها ، پیام های صوتی به طور قطعی توسط اپراتور Bouygues Telecom پاک می شوند. این همچنین برای مشتریان B & You مورد.

نحوه پیکربندی دستگاه پاسخگو از Telecom Bouygues موبایل وی و B و شما ?

همانطور که اغلب در اپراتورهای تلفن ، امکان پذیر است صندوق پستی خود را از چند طریق شخصی سازی و پیکربندی کنید. خدمات خاصی مانند مراجعه به تماس وجود دارد که مستقیماً از دستگاه پاسخگو آن پیکربندی شده است. به عنوان مثال ، می توان یک تبلیغ غیبت ، حتی یک لحن انتظار شخصی را نیز ضبط کرد.

دستگاه پاسخ دهی Bouygues Telecom را پیکربندی کنید

دستگاه پاسخگو (پیام رسانی صوتی) خود را از Bouygues Telecom یا B & You Package پیکربندی کنید.

چگونه می توان تبلیغات دستگاه پاسخگو خود را در Bouygues Telecom و B&Y شخصی سازی کرد ?

در Bouygues Telecom همانطور که در B و شما وجود دارد ، امکان پذیر است تبلیغات دستگاه پاسخگو او را شخصی سازی کنید از بسیاری جهات.

چگونه می توان آگهی پذیرایی شخصی خود را ضبط کرد ?

اول ، به سادگی امکان پذیر است یک آگهی خوش آمدید شخصی را ذخیره کنید و از خبرنگار دعوت کنید تا پس از “BIP” معروف ، پیامی را ترک کند. برای این کار ، روش زیر باید دنبال شود:

 • 660 را تشکیل دهید و با فشار دادن کلید “3” “دستگاه پاسخ دهنده خود را سفارشی کنید”
 • با استفاده از کلید “4” روی صفحه کلید تلفن “اعلامیه خانه” را انتخاب کنید ؛
 • پیام پذیرش را ذخیره کنید که خبرنگاران در صورت غیبت به آنها گوش می دهند و آن را با کلید “#” اعتبار می دهند.

این گزینه کلاسیک ترین است و این انتخاب توسط اکثر مشتریان اپراتور انتخاب خواهد شد. برای دیگران و به ویژه جوانترین ، می توان در گزینه های اصلی تر مشترک شد.

آیا می توانیم با Bouygues Telecom یک آگهی خوش آمدید آماده و اصلی انتخاب کنیم ?

برای جوانترین ، Bouygues Telecom و B و شما یک راه حل اصلی ارائه می دهید. بنابراین ممکن است یک تبلیغ اصلی و اغلب طنز را بارگیری کنید. برای این کار با تلفن همراه با 665 تماس بگیرید و اعلامیه دستگاه پاسخگو را انتخاب کنید.

این سرویس صورتحساب می شود 1.99 یورو/تماس, با مدت زمان تماس کسر شده از بسته برای مشتریان یک بسته موبایل ، یا فقط 1.99 یورو/تماس با مشتریان با کارت پیش پرداخت. این کار همچنین می تواند از پورتال مخابرات Bouygues ، بصورت آنلاین انجام شود.

در Bouygues Telecom ، آیا می توانیم لحن انتظار را که خبرنگاران ما به معنای آن هستند شخصی سازی کنیم ?

امکانات شخصی سازی در Bouygues Telecom و B و شما گسترده است. عملکرد نهایی با نام “صدای خوش آمدید” وجود دارد. شما باید آن را بدانید این گزینه و پرداخت ماهانه ، حداکثر 2 یورو. این امر باعث می شود که همکاران شما با موسیقی انتظار یا جملات طنزآمیز صبر کنند.

برای دسترسی به این سرویس ، این روند ساده است. از تلفن همراهش ، فقط برای تماس با 664. این تماس علاوه بر ارتباطی که از بسته تلفن همراه کسر می شود ، 1.99 یورو هزینه دارد. با فراخوانی 665 ، می توان تظاهرات تن انتظار را به صورت رایگان بدست آورد.

این کار همچنین می تواند بصورت آنلاین و از حساب مشتری آن انجام شود. سپس فقط خط تلفن همراه خود را انتخاب کنید ، به بخش “گزینه ها و خدمات” بروید و در گزینه مشترک شوید.

لحن انتظار چیست ?

لحن انتظار دستگاه پاسخگو نیست. در مقابل ، این صدایی است که شخصی که سعی در رسیدن به شماره دارد وقتی به دنبال پیوستن به خط است. در Bouygues Telecom ، به عنوان مثال ، می توان آن را با موسیقی یا یک پیام طنز شخصی شخصی سازی کرد.

ویژگی های اصلی دستگاه پاسخگو Bouygues Telecom و B&Y چیست؟ ?

علاوه بر شخصی سازی آگهی پذیرایی ، سایر ویژگی ها برای دستگاه پاسخگو از راه دور Bouygues وجود دارد. به عنوان مثال ، ایجاد یک آگهی غیبت ، یا غیرفعال کردن دستگاه پاسخگویی شما امکان پذیر است.

نحوه ایجاد یک آگهی غیبت یا غیرفعال کردن دستگاه پاسخ دهنده خود ?

برای افرادی که نمی خواهند خبرنگارانشان پیام بگذارند, شما باید دستگاه پاسخگو خود را غیرفعال کنید. برای انجام این کار ، شما باید یک پیام تبلیغاتی را ضبط کنید که بعداً از خبرنگار دعوت می کند تا بعداً به یاد بیاورد. با انتخاب این گزینه ، غیرممکن خواهد بود که افرادی که خط را صدا می کنند پیام در دستگاه پاسخگو بگذارند. در اینجا رویکردی که باید دنبال شود:

 • با 660 تماس بگیرید ؛
 • با فشار دادن کلید “3” روی تلفن ، “دستگاه پاسخ دهنده خود را سفارشی کنید” را انتخاب کنید ؛
 • “آگهی خانگی” را با کلید “1” انتخاب کنید
 • برای دسترسی به منوی “آگهی غیبت” روی کلید “4” ضربه بزنید
 • سرانجام, فقدان غیبت را ذخیره کنید و با فشار دادن کلید “#” اعتبار دهید.

اقدامات دیگر ممکن از دستگاه پاسخگو او چیست؟ ?

همانطور که در بخش قبلی توضیح داده شد ، همچنین امکان پذیر است برای دسترسی به صندوق پستی خود از خارج از کشور ، کد دسترسی به دستگاه پاسخگو خود را ایجاد یا اصلاح کنید, یا از تلفن دیگری. برای به دست آوردن رویکرد کامل ، به قسمت “نحوه گوش دادن به دستگاه پاسخ دهنده خود در Bouygues Telecom و B&Y مراجعه کنید ?».

یکی دیگر از ویژگی های مخفی در دستگاه پاسخگو Bouygues Telecom و B & You. این گزینه برای پیکربندی ارجاع تجدید نظر است ، که امکان استفاده های مختلف را فراهم می کند.

 • این اول از همه ممکن است به طور خودکار تمام تماس های دریافتی خود را به شماره ثابت یا موبایل منتقل کنید. از آنجا که دستگاه پاسخ دهنده او ، شما باید “5” ، سپس “1” را تایپ کنید ، و در آخر شماره ای را که باید در آن انجام شود ، تهیه کنید. سرانجام ، همچنان با استفاده از کلید “#” تأیید می شود.
 • ویژگی دوم وجود دارد ، که اجازه می دهد تماس های دریافت شده را فیلتر کنید ، که به این ترتیب مستقیماً به دستگاه پاسخگو می رسد. شما باید پس از رفتن به دستگاه پاسخگو ، “5” ، سپس “2” ، و با “*” اعتبار دهید.
 • سرانجام ، امکان پذیر استهنگامی که کسی به دنبال رسیدن به ما بود ، اعلان هایی را که با پیامک دریافت می کنیم ، فعال یا غیرفعال کنید بدون ترک پیام. برای انجام این کار ، شما باید به دستگاه پاسخگو خود بروید و “3” را تایپ کنید ، سپس لمس “4” را تایپ کنید ، و در نهایت توسط اپراتور هدایت شوید.

بسته های موبایل B و شما

بسته های موبایل ارائه شده توسط B&Y را نیز بخوانید

پیام رسانی تصویری بصری چیست و چگونه آن را فعال کنیم ?

Bouygues Telecom گزینه ای را ارائه می دهد که می تواند بسیار کاربردی باشد. این پیام صوتی بصری است. این سرویس موجود در اشتراک های مخابراتی Bouygues است. این اجازه می دهد لیست پیام های آواز باقی مانده از تلفن همراه را در تلفن هوشمند خود و همچنین صادرکنندگان آنها مشاهده کنید. با استفاده از این ویژگی ، Bouygues Telecom به شما امکان می دهد با کلیک بر روی دکمه Play ، به سادگی به پیام های خود گوش دهید.

نیازی به عبور از رویکردهای خسته کننده پاسخ دهندگان نیست: در اینجا ، پیام های صوتی به هر ترتیب قابل مشاهده است. اپراتور همچنین امکان پاسخ مستقیم به پیام توسط پیام کوتاه یا از طریق پست الکترونیکی را در یک کلیک ارائه می دهد. رویکرد برای پیام صوتی بصری را فعال کنید بسته به اینکه گوشی هوشمند Android یا iOS دارید ، متفاوت است.

نحوه فعال کردن پیام صوتی بصری تحت Android ?

شما باید بدانید که اول از همه شرط استفاده از پیام صوتی بصری تحت Android وجود دارد: تحت پوشش شبکه تلفن همراه قرار بگیرید ، یا از اتصال Wi-Fi استفاده کنید. از خارج از کشور بسته به کشور و پیشنهاد می توان هزینه اضافی را نیز استفاده کرد.

برای فعال کردن آن ، هیچ رویکرد خاصی لازم نیست. فقط یک تلفن هوشمند سازگار داشته باشید و منتظر پیام کوتاه اتوماتیک Bouygues Telecom باشید. سپس در:

 • روی پیوند موجود در پیام کوتاه کلیک کنید ، که در Google Play تغییر مسیر می دهد ؛
 • برنامه را بارگیری کنید ، سپس آن را راه اندازی کنید
 • اگر این اولین استفاده از دستگاه پاسخگو باشد ، آگهی پذیرایی خود را شخصی سازی کنید
 • کد مخفی خود را انتخاب کنید تا بتوانید از خارج از کشور یا از تلفن هوشمند دیگر به پیام صوتی خود دسترسی پیدا کنید.

توصیه می شود پیامک ها را تا زمان دسترسی به سرویس مورد نظر نگه دارید. اگر از دست دادن پیام کوتاه یا عدم پذیرش ، فقط برنامه را مستقیماً از Google Play بارگیری کنید.

نحوه استفاده از پیام های صوتی تحت iOS ?

به منظور. واسه اینکه. برای اینکه از خدمات پیام صوتی بصری در iPhone تحت iOS استفاده کنید, شما باید حداقل یک آیفون 3GS داشته باشید و به شبکه موبایل 3G+ یا 4G دسترسی پیدا کنید. سپس فقط روی پیوند پیامکی که به طور خودکار توسط Bouygues Telecom ارسال شده است کلیک کنید. سرانجام ، برای دسترسی به پیام صوتی بصری ، همچنان دکمه “پیام رسانی” را روی آیفون خود فشار می دهد. شروع مجدد دستگاه ممکن است لازم باشد.

اگر پیام کوتاه هرگز دریافت نشده است ، می توان با تایپ کردن ، در مرورگر اینترنت تلفن هوشمند ، این مشکل را حل کرد: “http: // wap.بویگتل.fr/brw/vvm.PHP “.

با پیام صوتی بصری ، پیام های غیر باز در مقابل نام خبرنگار یک نقطه آبی دارند. هنگامی که پیام به آن گوش داده شد ، بدون محدودیت مدت زمان نگه داشته می شود. سرانجام ، باید بدانید که هنگام حذف پیام از پیام صوتی بصری ، پیام نیز از دستگاه پاسخگویی صوتی کلاسیک پاک می شود.

از یک بسته Sensation Bouygues Télécom به یک پیشنهاد B & You بروید

همچنین نحوه رفتن از Bouygues به بسته B & You را بخوانید ?

در مورد پیوندهای وابستگی بیشتر بدانید

تیم ما بهترین پیشنهادات را برای شما انتخاب می کند. برخی از پیوندها ردیابی می شوند و می توانند بدون تأثیرگذاری بر قیمت اشتراک شما ، کمیسیون برای mypetitforfait ایجاد کنند. قیمت ها برای اطلاعات ذکر شده و احتمالاً تکامل می یابند. مقالات حمایت شده مشخص می شوند. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.