Bouygues MMS من را بخوانید: چگونه انجام دهید و چگونه آنها را پیکربندی کنید?, چگونه می توان MMS Bouygues را خواند? | actus bbox

چگونه می توان MMS Bouygues را خواند

در صورتی که در یک کشور خارجی خارج از مناطق موجود در رومینگ در بسته شما, ارسال و دریافت MMS صورتحساب می شود بسته بندی در 1.10 یورو در هر میلی متر.

Bouygues MMS من را بخوانید: چگونه انجام دهید و چگونه آنها را پیکربندی کنید ?

در سال 2002 در فرانسه ظاهر شد ، MMS به شما امکان ارسال و دریافت عکس ، فیلم یا حتی پرونده های صوتی را با پیام می دهد. در این مقاله ، نحوه خواندن و ارسال MMS را با یک بسته مخابراتی Bouygues توضیح می دهیم ! شما همچنین می دانید که چگونه MMS خود را از خارج از کشور یا از طریق رایانه خود و همچنین نحوه پیکربندی تلفن هوشمند خود برای استفاده از سرویس MMS در صورت بروز مشکل ، بخوانید و ارسال کنید !

 • ضروری
 • MMS خود را به روشی به عنوان “پیام کوتاه غنی شده” ارائه می دهد ، زیرا این امکان را می دهد به عکس ها بپیوندید, فیلم های یا برخی پرونده های صوتی به پیام با یا بدون متن.
 • ارسال و خواندن MM از برنامه امکان پذیر است پیام ها از تلفن او ، ارائه شده است دسترسی به اینترنت داشته باشید. در غیر این صورت ، شما دارید 10 روز برای مشورت MMS دریافت شده از اینترنت.
 • در صورت پذیرایی یا MMS ارسال مشکل با از راه دور Bouygues, انجام یک تنظیم مجدد APN تلفن شما.
Bouygues MMS من را بخوانید: خلاصه

یک Bouygues MMS را بصورت آنلاین بخوانید خواندن-mms.از راه دور Bouygues.خط
مهلت مشورت با MMS Bouygues 10 روز

چگونه می توان MMS Bouygues خود را از تلفن همراه خود ارسال و خواند ?

به منظور ارسال و دریافت MMS Bouygues Telecom از طریق تلفن همراه ، اول از همه لازم استمجهز به تلفن سازگار با عملکرد MMS باشید ؛ در حال حاضر در مورد اکثریت قریب به اتفاق راه حل های تلفن همراه در حال حاضر است. شما هم باید یک برنامه موبایل 4G داشته باشید یا 5 گرم وت بررسی کنید که داده های تلفن همراه در تلفن شما فعال شده است. در واقع ، ارسال و دریافت MMS نیاز دارد اتصال اینترنت ؛ خواه از طریق 3 گرم, 4 گرم, 5 گرم یا شبکه فای.

هنگامی که این شرایط را برآورده کردید ، فقط نیاز داریدبرنامه پیام رسانی تلفن خود را باز کنید و برای ارسال پیامی همانطور که معمولاً به گیرنده مورد نظر خود انجام می دهید ، از جمله عکس ، ویدیو یا یک فایل صوتی. به همین ترتیب ، می توانید با باز کردن پیام چندرسانه ای که توسط یکی از مخاطبین خود ارسال شده است ، یک MMS بخوانید.

آنجا حداکثر اندازه یک MMS از راه دور Bouygues از 600 کیلوبایت در انتشار و پذیرایی.

تبلیغات تبلیغاتی

یک بسته بندی Bouygues یا B & شما را ارزان کنید ?

فانتزی یک bouygues یا b & you بسته بندی ?

نحوه ارسال و خواندن MMS Bouygues من در اینترنت ?

در صورت عدم اتصال تلفن شما به اینترنت ، شما قادر به خواندن یا ارسال MMS نخواهید بود. پیام های چندرسانه ای ارسال شده به موبایل شما می توانند از طریق اینترنت مشاوره شوند کدی که با پیامک دریافت خواهید کرد. این کد معتبر است 10 روز از پذیرش متن. برای با MMS Bouygues Telecom در اینترنت مشورت کنید, شما باید به آدرس زیر بروید: https: // www.خواندن-mms.از راه دور Bouygues.خط و شماره تلفن خود و همچنین کد دریافت شده توسط پیام کوتاه را وارد کنید.

همچنین امکان مشورت با MMS خود از طریق خود وجود دارد منطقه مشتری Bouygues Telecom. برای انجام این کار ، شما باید به بخش دسترسی پیدا کنید پیشنهاد من و گزینه های من و روی کلیک کنید جزئیات بسته بندی, پس از اتصال به حساب مشتری خود. سپس روی کلیک کنید MMS من را از رایانه/رایانه لوحی من بخوانید, در گروه “پیام کوتاه/mms” و شماره تلفن خود و همچنین کدی را که از طریق پیام دریافت کرده اید وارد کنید.

در صورت تمایل راه حل های دیگر در دسترس شما است MMS را از طریق اینترنت ارسال یا بخوانید ::

 • با پیوست ایمیل ارسال کنید ؛
 • از یک برنامه پیام رسانی فوری استفاده کنید مانند عید (تلفن های iOS), پیام رسان, اسکایپ, واتساپ یا به صفحه وب بروید پیام ها (تلفن های اندرویدی) برای ارسال MM از رایانه خود.

MMS Bouygues Telecom را از خارج از کشور بخوانید: چگونه انجام دهیم ?

شما به تعطیلات یا یک سفر کاری می روید و می خواهید بدانید که آیا می توانید با بسته مخابراتی Bouygues خود به خواندن و ارسال MMS ادامه دهید ? اگر در یکی از مناطقی که در رومینگ در پیشنهادات موبایل اپراتور وجود دارد (اروپا وت دوران) ، شما به راحتی می توانید ارسال و دریافت MMS نامحدود گویی در سرزمین اصلی فرانسه بودید. اگر دسترسی به اینترنت ندارید ، می توانید به همان روشی که در فرانسه وجود دارد ، MMS خود را از طریق رایانه خود با وارد کردن کد دریافت شده توسط پیام کوتاه بخوانید.

در صورتی که در یک کشور خارجی خارج از مناطق موجود در رومینگ در بسته شما, ارسال و دریافت MMS صورتحساب می شود بسته بندی در 1.10 یورو در هر میلی متر.

با یک بسته موبایل Bouygues Telecom ، می توانید MMS را از/به مقصد زیر و به فرانسه بخوانید و ارسال کنید ::

 • منطقه اروپا : The Azores, Germany, Andorra, Austria, Balearic, Belgium, Bulgaria, the Canary Islands, Cyprus, Croatia, Denmark, Spain, Estonia, the Faroe Islands, Finland, Gibraltar, Greece, Guernsey, Hungary, Ireland, Iceland, Italy, جرسی ، لتونی ، لیختن اشتاین ، لیتوانی ، لوکزامبورگ ، مادیرا ، مالت ، نروژ ، هلند ، لهستان ، پرتغال ، جمهوری چک ، انگلستان ، اسلواکی ، سوئد و واتیک
 • منطقه دامنه : گوادلوپ ، گویان فرانسوی ، مارتینیک ، مایوت ، دیدار مجدد ، سنت-پیر-اتر-میکلون و سنت-بارتلمی.

MMS Bouygues Telecom: MMS چیست ?

MMS Bouygues Telecom

در MMS, از انگلیسی “سرویس پیام رسانی چندرسانه ای”, هست یک سرویس پیام رسانی چندرسانه ای در تلفن های همراه موجود است. در فرانسه ظاهر شد 2002, اندکی پس از راه اندازی 3 گرم, MMS اجازه می دهدارسال و از دریافت عکس, فیلم های, همچنین پرونده های صوتی, متن همراه یا نبودن ؛ بر خلاف پیامک ، که فقط به شما امکان می دهد پیام های متنی دریافت و ارسال کنید. MMS همچنین خاصیت داردظرفیت ارسال پیام کوتاه را گسترش دهید, که محدود به 160 نویسه.

در حال حاضر ، بیشتر تلفن ها به طور پیش فرض برای ارسال و دریافت MMS پیکربندی شده اند ، بدون اینکه هیچ گونه مداخله ای از طرف کاربر لازم باشد. همه بسته های مخابراتی Bouygues عبارتند از MMS نامحدود در سرزمین اصلی فرانسه.

AFN Bouygues: نحوه پیکربندی پیکربندی MMS Bouygues ?

بیشتر تلفن ها به طور پیش فرض برای استفاده از آن پیکربندی می شوند MMS Bouygues Telecom. با این حال ، شما ممکن است نتوانید از این سرویس استفاده کنید. اگر در این مورد هستید ، باید APN را روی تلفن خود پیکربندی کنید ؛ که هیچ کس غیر از شناسه دسترسی به شبکه Telecom Bouygues نیست.

پیکربندی MMS Bouygues: چگونه می توان دوباره پیکربندی APN Bouygues ?

با پیکربندی صحیح دسترسی به MMS ، شما قادر خواهید بود پیام های چندرسانه ای را از طریق تلفن خود ارسال و دریافت کنید. برای انجام این کار ، اگر بسته ای دارید ، مراحل زیر را دنبال کنید بویگ یا B و شما ::

 1. ابتدا بررسی کنید که تلفن هوشمند شما به خوبی به شبکه تلفن همراه اپراتور متصل شده است و سیگنال کافی است ، سپس به صفحه وب اختصاص داده شده بروید کتابچه راهنمای.
 2. برند و مدل تلفن هوشمند خود را انتخاب کنید ، سپس روی پیشنهاد کلیک کنید دسترسی به اینترنت و MMS را پیکربندی کنید ؛ بخش “مراحل اول”.
 3. از آنجا ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک به یک مراحل مختلفی را که روی صفحه نمایش داده می شود دنبال کنید.

اگر نمی توانید مدل تلفن خود را پیدا کنید ، یا اگر می خواهید مستقیماً مراحل مختلف پیکربندی را بدانید تا تلفن هوشمند شما بتواند MMS را ارسال و دریافت کند ، لطفاً این کار را انجام دهید:

 1. رفتن به تنظیمات از تلفن خود و گزینه را انتخاب کنید شبکه موبایل در تلفن اندرویدی ، یا اطلاعات تلفن همراه در آیفون.
 2. یک بار در بخش مربوطه ، به گزینه دسترسی پیدا کنید به نام امتیازات دسترسی پیدا کنید, سپس انتخاب کنید بازپا.
 3. در آخر ، تلفن خود را مجدداً راه اندازی کنید تا پیکربندی APN Bouygues را تأیید کنید.

پارامترهای نقطه دسترسی APN Bouygues

اگر مشکل دسترسی به MMS Bouygues Telecom هنوز هم ادامه دارد ، می توانید پارامترهای نقطه دسترسی APN را به صورت دستی اصلاح کنید با وارد کردن اطلاعات زیر در قسمتهای مربوطه:

اطلاعات برای پیکربندی Bouygues APN

زمینه های اطلاعات تکمیل شده
نام از راه دور Bouygues
APN MMSbouygtel.کم
پروکسی
بندر
نام کاربری
کلمه عبور
MMSC MMS.از راه دور Bouygues.fr/mms/wapenc
پروکسی MMS 62.201.129.226
بندر MMS 8080
MCC 208
MNC 20
نوع احراز هویت هیچ یک
نوع APN پیش فرض ، SUPL ، MMS

پس از تأیید ورود خود ، تلفن خود را مجدداً راه اندازی کنید تا پیکربندی جدید مؤثر باشد.

مشکل برای خواندن MMS خود: چه کاری باید انجام دهید ?

اگر در خواندن یا ارسال MMS مشکل دارید ، در اینجا بسته به مشکلی که با آن روبرو هستید ممکن است انجام شود:

 • مشکل پیکربندی APN : هنگامی که سیم کارت بسته موبایل Bouygues خود را در تلفن خود وارد می کنید ، پیکربندی APN به طور خودکار پیکربندی می شود. با این حال ، این اتفاق می افتد که اینگونه نیست و لازم است که به صورت دستی این پارامتر را برای فعال کردن عملکرد پیکربندی کنید و بتوانید MMS را از تلفن هوشمند خود ارسال یا دریافت کنید. برای انجام این کار ، به قسمت قبلی مراجعه کنید.
 • بدون دسترسی به اینترنت : داده های تلفن همراه را در تلفن خود فعال کرده و کیفیت شبکه تلفن همراه Bouygues Telecom را در منطقه ای که در آن قرار دارید بررسی کنید. اگر هیچ شبکه 4G/5G تشخیص داده نشده است ، اگر به یک ترمینال WiFi نزدیک هستید ، به یک شبکه بی سیم وارد شوید. اگر هنگام دریافت MMS به اینترنت دسترسی ندارید ، باید به صفحه وب اختصاصی Bouygues Telecom بروید تا بتوانید MMS خود را بخوانید.
 • مجوز : بررسی کنید که سرویس MMS در تنظیمات تلفن هوشمند شما واقعاً فعال شده است.

اگر هنوز نمی توانید MMS خود را بخوانید ، از مشورت با آن دریغ نکنیدکمک آنلاین توسط Bouygues Telecom یا تماس بگیرید خدمات مشتری اپراتور.

یک بسته Bouygues را فانتزی کنید ?

چگونه می توان MMS Bouygues را خواند ?

MMS به شما امکان ارسال و دریافت سوابق صوتی ، ویدئویی و صوتی را از طریق پیام متنی می دهد. نحوه ارسال و دریافت MMS Bouygues ? در پوشه ما نحوه خواندن MMS Bouygues و پیکربندی تلفن هوشمند خود را برای استفاده از آنها کشف کنید.

شما می خواهید یک پیشنهاد Bouygues را بیرون بیاورید ?

MMS چیست ?

دریافت MMS

MMS (سرویس پیام رسانی چندرسانه ای یا سرویس پیام رسانی چندرسانه ای در فرانسوی) به شما امکان ارسال و دریافت پرونده های مختلف را از طریق پیام های متنی می دهد. در سال 2002 در فرانسه ظاهر شد ، MMS به شما امکان می دهد علاوه بر متن ، عکس بلکه همچنین ارسال کنید پرونده های صوتی و تصویری.

در mms bouygues برای اکثر دارندگان یک برنامه تلفن همراه از اپراتور که دارای تلفن هوشمند سازگار با این فناوری است در دسترس هستند. این مورد بیشتر پایانه های تلفن همراه فروخته شده در تجارت است و اینها به طور کلی هستند تنظیمات پیش فرض برای ارسال و دریافت MMS بدون هیچ گونه مداخله کاربر.

ارسال یا mms bouygues را بخوانید, فقط به خود وصل شوید برنامه پیام رسانی. پرونده های ارسال شده ، اعم از عکس ، فیلم یا ضبط های صوتی به همان روش ایمیل کار می کنند.

با این حال ، این اتفاق می افتد که به پیکربندی APN MMS Bouygues برای اینکه بتوانید عملکرد MMS تلفن هوشمند خود را فعال کنید. وحشت نکنید ، ما در این راهنما تمام شرایط را برای استفاده از MMS و پیکربندی APN Bouygues در صورت لزوم.

شرایط استفاده از Bouygues MMS چیست ?

قبل از اینکه بتوانید ارسال یا بخوانید MMS Bouygues Telecom, لازم است که شرایط خاصی را بررسی کنید. اول از همه ، ضروری است که یک تلفن همراه با سرویس MMS سازگار باشد و اطمینان حاصل کند که به آن متصل شده است شبکه اینترنتی موبایل.

تمام تلفن های هوشمند اخیر شامل سرویس MMS هستند ، استفاده از شبکه اینترنت موبایل به طور کلی توسط تلفن های هوشمند در تلفن های هوشمند نیز فعال می شود. اگر اینگونه نباشد ، باید به تنظیمات تلفن بروید و بررسی کنید که دسترسی به داده های تلفن همراه فعال شده است.

برای یک MMS Bouygues را دریافت یا ارسال کنید, همچنین لازم است که باشید متصل به شبکه 3G یا 4G که امکان ارسال پرونده ها از طریق MMS را فراهم می کند. پس از برآورده شدن این شرایط ، فقط برای ارسال متن به برنامه ایمیل خود بروید و عکس یا فیلم مورد نظر خود را اضافه کنید. حداکثر اندازه یک MMS از راه دور Bouygues است 600ko.

اگر تلفن هوشمند به شبکه تلفن همراه وصل نشده است ، باید از طریق MMS دریافت شده از طریق اینترنت مشورت شود کدی ارسال شده توسط پیام کوتاه. کد است 10 روز معتبر از دریافت پیام.

نحوه خواندن MMS Bouygues دریافت شده از طریق اینترنت ?

کامپیوتر

همانطور که در بالا ذکر شد ، گاهی اوقات اتفاق می افتد که MMS می تواند ارسال شود در حالی که تلفن هوشمند به شبکه اینترنت موبایل وصل نشده است. در این حالت ، یک کد توسط پیام کوتاه ارسال می شود تا بتواند با MMS Bouygues در اینترنت مشورت کنید.

پس از آن ممکن است یک MMS Bouygues را بخوانید با رفتن به سایت خواندن-mms.از راه دور Bouygues.fr/ و شماره تلفن و کد دریافت شده توسط پیام کوتاه را وارد کنید.

از طرف دیگر ، همچنین می توانید با MMS دریافت شده از منطقه مشتری Bouygues مشورت کنید. برای انجام این کار ، فقط به بخش “پیشنهاد من و گزینه های من” بروید و سپس “جزئیات بسته”. در بخش “SMS/MMS” ، باید روی “Read MMS من از رایانه/رایانه لوحی من” و شماره تلفن و کد دریافت شده توسط پیام کوتاه را وارد کنید.

شما می خواهید از یک بسته Bouygues سازگار با نیازهای خود بهره مند شوید ?

AFN Bouygues: نحوه پیکربندی آن برای خواندن MMS Bouygues ?

نحوه دسترسی به پیکربندی APN MMS Bouygues ?

برای اینکه بتوانید MMS را دریافت کنید ، لازم است که انجام دهید پیکربندی APN Bouygues. APN (نام نقطه دسترسی) به زبان فرانسه تعیین می شود “شناسه نقطه دسترسی شبکه” و از طریق این سیستم امکان پذیر است دسترسی به اینترنت و Bouygues MMS را پیکربندی کنید در تلفن هوشمند خود.

این پیکربندی به طور کلی به طور پیش فرض در بیشتر تلفن های هوشمند هنگام قرار دادن سیم کارت پیکربندی می شود. با این حال ، اگر تمام شرایط خواندن یا ارسال MMS برآورده شود و مشکل MMS Bouygues باقی مانده است ، در این صورت احتمالاً پیکربندی APN MMS Bouygues دوباره دیده می شود.

در پارامترهای APN Bouygues پیکربندی شده برای دارندگان یک بسته حسی یا یک بسته B&Y یکسان است زیرا شبکه تلفن همراه در هر دو مورد استفاده از Bouygues Telecom است.

با این حال ، پیکربندی APN Bouygues برای دستگاه های آیفون و اندرویدی یکسان نیست:

 1. برای دارندگان آیفون, در “تنظیمات” دستگاه لازم است و “داده های تلفن همراه” را انتخاب می کند. باید اطمینان حاصل شود که آنها به خوبی فعال شده و سپس بر روی “شبکه داده های تلفن همراه” کلیک می کنند.
 2. برای کسانی که یک تلفن اندرویدی, لازم است به “تنظیمات” ، “اتصالات” و “شبکه موبایل” بروید و “نام های دسترسی” را انتخاب کنید.

تفاوت در پیکربندی اندرویدی APN MMS Bouygues ، زیرا نسخه های بسیاری از Android بسته به مارک های تلفن هوشمند وجود دارد ، ممکن است پیکربندی APN در همان مکان ساخته نشود. در بعضی از مدل ها باید به “Sim & Mobile Networks” بروید و برای دسترسی به “نقاط دسترسی” نام “سیم کارت را انتخاب کنید.

APN MMS Bouygues برای آیفون و اندروید

پیکربندی APN MMS Bouygues بسته به مدل های تلفن هوشمند تا حدودی متفاوت است. برای آسانتر کردن کار خود ، Bouygues به کتابچه راهنمای کاربر خاص هر مدل تلفن هوشمند iOS یا Android.

برای دسترسی به این کتابچه ها ، به سادگی به کتابچه راهنمای.از راه دور Bouygues.خط و برای انتخاب برند و مدل تلفن هوشمند آن. سپس فقط بر روی “پیکربندی دسترسی به اینترنت و MMS” در بخش “اولین PAS” کلیک کنید.

یک بار در بخش “شبکه داده سلولی” برای آیفون یا “نام نقاط دسترسی” برای دستگاه های Android ، پس از آن پیکربندی Bouygues APN و پر کردن زمینه های روش های ذکر شده در زیر مطابق تلفن هوشمند آن ضروری است.

برای ساختن پیکربندی آیفون APN Bouygues ::

 • نام نقطه دسترسی: mmsbouygtel.کم
 • نام کاربری: چیزی را نشان نمی دهد.
 • رمز عبور: چیزی را نشان نمی دهد.
 • نام نقطه دسترسی: mmsbouygtel.کم
 • MMSC: http: // mms.از راه دور Bouygues.fr/mms/wapenc
 • پروکسی MMS: چیزی را نشان نمی دهد.
 • حداکثر اندازه. MMS: چیزی را نشان نمی دهد.

سپس طول می کشد روی “برگشت” کلیک کنید و آیفون را مجدداً راه اندازی کنید برای تأیید پیکربندی APN MMS Bouygues.

برای ساختن پیکربندی Android APN Bouygues ::

 • نام: Bouygues Telecom
 • apn: mmsbouygtel.کم
 • پروکسی: چیزی را نشان نمی دهد.
 • بندر: چیزی را نشان نمی دهد.
 • نام کاربری: چیزی را نشان نمی دهد.
 • رمز عبور: چیزی را نشان نمی دهد.
 • MMSC: http: // mms.از راه دور Bouygues.fr/mms/wapenc
 • پروکسی MMS: چیزی را نشان نمی دهد.
 • پورت MMS: چیزی را نشان نمی دهد.
 • MCC: 208
 • MNC: 20
 • نوع احراز هویت: PAP
 • نوع APN: پیش فرض ، SUPL ، MMS (یا “اینترنت” و “MMS” سپس OK را کلیک کنید).
 • پروتکل APN: IPv6
 • پروتکل بی خانمانی APN: IPv4

برای اعتبارسنجی پیکربندی ، روی کلیک کنید نماد “سه امتیاز” در بالا سمت راست و سپس “ذخیره” و بررسی Bouygues Telecom. پیکربندی APN Bouygues پس از راه اندازی مجدد تلفن هوشمند مؤثر خواهد بود.