خاتمه شماره تلفن همراه Bouygues Telecom یا بسته B&Y ، نحوه خاتمه قرارداد موبایل Bouygues

چه نامه خاتمه ای برای موبایل Bouygues Telecom

Contents

اول از همه ، محتوای بسته تلفن همراه Bouygues Telecom باید مطابق دلیلی باشد که شما باید استفاده کنید. به همین دلیل است که مدل نامه خاتمه اشتراک تلفن همراه که ما ارائه می دهیم تعاملی است.

چگونه بسته های موبایل Bouygues خود را خاتمه دهیم ?

شما در اشتراک Bouygues Telecom یا B & You Mobile مشترک شده اید ، اما می خواهید قرارداد خود را بشکنید ? شما تعجب می کنید که چگونه از پرداخت هزینه ها و انتخاب اخطار برش بسته تلفن همراه خودداری کنید ? چگونه می توان هزینه های خاتمه را به سادگی محاسبه کرد ? این راهنما خاتمه قرارداد شما را توضیح می دهد. ما همچنین با استفاده از سرویس حمل و نقل آنلاین ، مدلی از نامه خاتمه را برای کشتی از خانه ارائه می دهیم.

چگونه می توان یک بسته موبایل Bouygues را خاتمه داد؟

پرونده ما را کشف کنید تا همه چیز را در مورد خاتمه Bouygues Telecom بیاموزید.

1. نحوه خاتمه بسته موبایل Bouygues Telecom توسط توصیه شده ?

اطلاعیه خاتمه بسته موبایل چیست؟ ?

اشتراک موبایل را می توان با ارسال نامه خاتمه به خدمات مشتری Bouygues متوقف کرد با تأیید رسید. Bouygues Telecom باید خدمات خط تلفن همراه را در مدت زمان انجام دهد 10 روز از دریافت نامه خاتمه شما. شما امکان درخواست تاریخ خاتمه انتخاب خود را دارید. تنها محدودیت این است که در زمان دوره عادی است 10 روز.

پس از خاتمه چه چیزی از شماره تلفن همراه Bouygues می شود ?

این مهم است که بدانید ارسال نامه ثبت شده کل قرارداد را قطع می کند ، یعنی بسته موبایل Bouygues ، بلکه شماره تلفن. ولی تو می توانی پس از خاتمه بسته بندی Bouygues ، شماره خود را نگه دارید, با تشکر از قابلیت حمل و ریو (بیانیه هویت اپراتور). برای به دست آوردن آن ، با شماره 3179 از خط تلفن همراه Bouygues تماس بگیرید که می خواهید ریو را به اپراتور جدید خاتمه دهید و ارتباط برقرار کنید.

که نامه خاتمه باید برای Bouygues Telecom باشد ?

برنامه موبایل Bouygues خود را خاتمه دهید

اول از همه ، محتوای بسته تلفن همراه Bouygues Telecom باید مطابق دلیلی باشد که شما باید استفاده کنید. به همین دلیل است که مدل نامه خاتمه اشتراک تلفن همراه که ما ارائه می دهیم تعاملی است.

شما الگویی را انتخاب می کنید که در لیست پیشنهادی شما را نگران می کند و متن به طور خودکار سازگار است. دلایل زیادی وجود دارد که باید به آن نمایش دهید تا خاتمه قرارداد مخابرات Bouygues بدون هزینه پذیرفته شود.

دلایل خاتمه فعلی پایان دوره تعهد ، حرکت به خارج از کشور یا در یک منطقه کشف نشده ، از دست دادن شغل و غیره است. مدل نامه ای که ما ارائه می دهیم 10 الگوی مختلف را با محتوای خاص پوشش می دهد.

همچنین باید اطلاعات تماس خود را مشخص کنید ، و همچنین شماره خط Telecom Bouygues را فسخ کنید.

نامه خاتمه قرارداد موبایل Bouygues

در اینجا نمونه ای از نامه استاندارد برای درخواست لغو بسته موبایل از Bouygues آورده شده است.

نامه نامه خاتمه بسته تلفن همراه Bouygues Telecom

نامه خاتمه ثبت شده با تأیید دریافت
موضوع: خاتمه بسته تلفن همراه Bouygues Telecom

من امروز با این نامه خاتمه ارسال شده از طریق نامه ثبت شده ، به شما اطلاع می دهم که می خواهم بسته موبایل Bouygues خود را برای شماره مشتری پایان دهم.

مشتری وفادار و دوره تعهد من به اتمام رسیده است ، توجه می کنم که خدمات شما دیگر مناسب من نیست و من می خواهم از پیشنهاد جذاب تر اپراتور دیگر استفاده کنم. بنابراین من تصمیم خود را برای خاتمه اشتراک موبایل Bouygues خود اعلام می کنم و از شما می خواهم که اقدامات مناسب را برای پایان دادن به قراردادی که به ما پیوند می دهد ، انجام دهید.

درخواست خاتمه من باید ظرف 10 روز پس از دریافت این نامه ، مطابق با ماده L توسط شما در نظر گرفته شود. 224-39 از کد مصرف کننده. متشکرم که نامه ای را برای من ارسال کردید که مدت قراردادم را به من تأیید کرد.

لطفا بپذیرید ، خانم ، آقا ، بیان تبریک های برجسته من.

2. هزینه های خاتمه بسته تلفن همراه Bouygues Telecom

هنگامی که شما مجبور به پرداخت هزینه خاتمه در Bouygues Telecom هستید ?

بسته ها ، در Bouygues Telecom یا هر اپراتور دیگر ، می توانند با یا بدون تعهد باشند. برخی از تعهدات 12 ماه است ، برخی دیگر 24 ماهه. اگر بسته مخابراتی Bouygues شما بدون تعهد است ، یا اگر از دوره تعهد فراتر رفته اید ، لازم نیست در هنگام خاتمه هزینه پرداخت کنید. شما می توانید در صورت تمایل تصمیم بگیرید که بسته های Bouygues یا B & You را خاتمه دهید.

اما اگر به پایان دوره حداقل مندرج در قرارداد و فاکتورهای خود نرسیده اید ، خاتمه منجر به هزینه خواهد شد. محاسبه هزینه های خاتمه یک برنامه تلفن همراه توسط قانون چتل تنظیم شده است.

نحوه محاسبه هزینه خاتمه بسته مخابراتی Bouygues ?

محاسبه هزینه ها بسیار ساده است: اگر 12 ماه متحمل شوید و بسته مخابرات Bouygues را قبل از دوازدهمین ماه حل کنید ، باید تمام پرداخت های ماهانه باقی مانده را بپردازید. اگر با تعهد 24 ماهه در B&Y یا بسته دیگری مشترک شده اید ، میزان هزینه خاتمه تمام پرداخت های ماهانه باقی مانده تا یک چهارم از پرداخت ماهانه باقیمانده از سیزدهم تا 24 ماه خواهد بود.

از استفاده از ماشین حساب آنلاین ما دریغ نکنید ، تا کل هزینه های خاتمه خود را از بسته تلفن همراه Bouygues تخمین بزنید !

3. چگونه می توان موبایل Bouygues را بدون هیچ هزینه ای خاتمه داد ?

دلایل قانونی پذیرفته شده توسط Bouygues چیست ?

Bouygues Telecom ، که همچنین اپراتور است B و شما, لیست در شرایط کلی فروش خود ، برخی از موقعیت ها به عنوان قانونی برای قطع یک بسته موبایل تلقی می شوند:

 • عدم موفقیت تعداد روش حفاظت از اپراتور ، در طی 12 روز از شکست
 • خدمات غیرقابل دسترسی از خانه در شرایط عادی استفاده ، طی 7 روز از راه اندازی اولیه
 • سرویس اینترنت موبایل به مدت 2 هفته از راه اندازی ، در ماه بعد در دسترس نیست
 • امتناع از پیشبرد مصرف درخواست شده از اشتراک ، طی 7 روز از درخواست
 • حرکت در یک منطقه کشف ؛
 • بستری ، بیماری ، مرگ و میر استفاده از خدمات غیرممکن است
 • اطلاع رسانی در مورد پذیرش در کمیته بیش از حد افراد ؛
 • بیکاری به دنبال عزل CDI که در طول دوره تعهد با آن آشنا شدید
 • بازداشت ، حداقل سه ماه ؛
 • پرونده نیرو ماجرا ، به معنای فقه دادگاه کاسه ؛
 • عدم رعایت تعهدات اپراتور.

4. نحوه درخواست قابلیت حمل شماره در Bouygues ?

چگونه ریو خود را بدست آوریم ?

هنگامی که یک مشترک قصد دارد شماره Bouygues خود را حفظ کند ، باید هنگام عضویت در بسته جدید خود از قابلیت حمل و نقل استفاده کند. این روش نیاز به بازیابی ریو شما دارد (بیانیه هویت اپراتور) ، با فراخوانی رایگان در دسترس است 3179 از خط Telecom Bouygues خاتمه می یابد. شما با اس ام اس کد معروف ریو دریافت خواهید کرد. اپراتور جدید تلفن همراه از شما این شماره هویت را می خواهد.

اگر هنوز متعهد هستید, حذف بسته تلفن همراه Bouygues Telecom توسط نامه ثبت شده ارجح است. حتی در صورت درخواست معافیت از هزینه های خاتمه در Bouygues Telecom حتی ضروری است.

5. Bouygues Telecom یا B & You

یک بسته تلفن همراه Bouygues Telecom را برای قیمت ها خاتمه دهید

در اینجا یکی از موارد خاص ممکن به عنوان بخشی از پایان اولیه قرارداد با اپراتور تلفن شما است. شما می خواهید Bouygues یا B & شما را ترک کنید اصلاح شرایط عمومی فروش (CGV) ?

به عنوان یک یادآوری ، تغییرات در قرارداد شما باید حداقل یک ماه قبل از شروع کار آنها به شما ابلاغ شده باشد. پس از آن موثر ، پس از آن خواهید داشت چهار ماه برای بهره مندی از معافیت از هزینه های خاتمه توسط قانون پیش بینی شده است. حتماً پس از اجرای قوانین جدید ، از Bouygues Telecom خاتمه بسته موبایل را بخواهید ، در غیر این صورت حق خود را برای خاتمه دادن بدون خاتمه از دست خواهید داد.

خاتمه پیشنهاد مخابرات Bouygues در هنگام پرداخت تلفن همراه

هنگام عضویت در بسته خود ، به لطف تسهیلات پرداختی که توسط آن انجام شده است ، یک تلفن هوشمند جدید که برای 12 یا 24 ماه پرداخت می کنید نیز خریداری کردید Bouygues Telecom و Bandyou. خاتمه پیشنهاد موبایل Telecom Bouygues شما تاثیری در خرید تلفن شما نخواهد داشت. اما پس از پایان قرارداد معتبر خود ، باید تعادل باقی مانده را برای خرید موبایل خود پرداخت کنید. در فاکتور حصار شما که توسط Bouygues Telecom ارسال شده است به شما نشان داده می شود.

آیا پرواز موبایل اجازه خاتمه بسته مخابراتی Bouygues را می دهد ?

اگر متأسفانه ، شما از دست داده اید یا تلفن همراه خود را به سرقت بردید ، با سیم کارت خود در داخل ، باید بلافاصله با Bouygues Telecom تماس بگیرید ، تا خط از سرویس خارج شود. پرواز پس از آن باید با نامه ثبت شده با تأیید دریافت ، “همراه با نسخه ای از شکایت ارائه شده به مقامات صالح” تأیید شود “. Bouygues Telecom در شرایط کلی فروش خود مشخص می کند ، که این قرارداد همچنان ادامه دارد و قیمت خدمات باقی مانده است. بنابراین اگر نمی خواهید اشتراک را بپردازید که دیگر نمی توانید از آن استفاده کنید ، باید خاتمه دهید !

یک برنامه موبایل Bouygues را دوباره پر کنید

6. همه راهنماهای ما برای خاتمه دادن به بوویگ ها

مجموعه راهنماهای خاتمه یک سرویس Bouygues را کشف کنید.

 • خاتمه Box Asso Bouygues
 • جعبه + خاتمه Bouygues موبایل
 • خاتمه بسته اینترنتی
 • نامه خاتمه موبایل Bouygues
 • خاتمه اینترنت در 6 امتیاز
 • خاتمه کلیدی 4G Bouygues
 • خاتمه بیمه موبایل Bouygues
 • بازگشت جعبه اینترنت Bouygues
 • هزینه خاتمه Bouygues

نامه خاتمه خود را از طریق نامه ثبت شده ارسال کنید ، بدون اینکه دور خود را بدست آورید

 • با همکاری La Poste
 • خدمات موجود 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته
 • سفر دیگری نیست ، شما در وقت خود صرفه جویی می کنید !

Bouygues Telecom یا B & B و شما را در 2 دقیقه بسته بندی کنید

 • این نامه مدل شامل فرمولاسیون به هر دلایل به منظور شکستن برنامه تلفن همراه شما ، و همچنینآدرس خاتمه مخابرات Bouygues.
 • شخصی سازی خود را شخصی کنید نامه خاتمه مخابرات Bouygues.
 • نامه خود را از طریق نامه ثبت شده از رایانه خود ارسال کنید. خدمات موجود در این پست وظیفه چاپ و کار در دست را بر عهده دارند خدمات مشتری Bouygues Telecom.

با همکاری

نامه خاتمه خود را توسط پست ثبت شده ارسال کنید,

بدون حرکت ! که در 2حداقل

چه نامه خاتمه ای برای موبایل Bouygues Telecom ?

شما می خواهید احساس موبایل خود را خاتمه دهید یا از بسته های مخابراتی Bouygues استفاده کنید ? دریابید که چگونه این کار را انجام دهید ، هزینه های احتمالی و چگونه از آنها جلوگیری کنید. نامه ثبت شده در بعضی موارد اجباری است و همیشه یک روش غیرقابل انکار است. از مدل نامه مرتبط با ما استفاده کنید و نامه خود را از طریق نامه ثبت شده با تأیید رسید بدون حرکت از شما ارسال کنید.

چه نامه خاتمه ای برای موبایل Bouygues Telecom؟

پرونده ما را کشف کنید تا همه چیز را در مورد خاتمه Bouygues Telecom بیاموزید.

1. آنچه شما باید بدانید تا بسته Bouygues خود را خاتمه دهید

آدرس خاتمه بسته مخابراتی Bouygues چیست؟ ?

خاتمه بسته تلفن همراه Bouygues Telecom احساس یا B و شما نمی توان در یک فروشگاه اپراتور انجام داد. بنابراین شما باید از قابلیت حمل یا نامه خاتمه را به اپراتور ارسال کنید. فقط شخصی که خط را در اختیار دارد می تواند قرارداد را متوقف کند.

هزینه های یک برنامه موبایل Bouygues با تعهد

به یاد داشته باشید که اگر یک موبایل را با پرداخت مبهم خریداری کرده اید ، مبلغ باقی مانده با آن تعلق می گیرد فاکتور. این جمع به هزینه خاتمه که در صورت متوقف کردن قرارداد در طول دوره تعهدات. برای اینکه دریابید که هنوز هم متعهد هستید ، به بخش مشتری خود بروید برنامه تلفن همراه من / بسته من . تاریخ پایان نامزدی در فاکتورهای بسته تلفن همراه Bouygues شما نیز ذکر شده است.

اعلامیه خاتمه ارتباطات Bouygues

متوقف کردن اشتراک موبایل Bouygues شما رخ می دهد 10 روز پس از دریافت درخواست خود. اگر نامه خاتمه ای را به Bouygues Telecom ارسال می کنید ، بعداً می توانید از بسته بندی بسته بندی در تاریخ دیگر درخواست کنید.

احتیاط قبل از خاتمه بسته موبایل Bouygues انجام می شود

قبل از توقف پیشنهاد موبایل Bouygues Telecom, در بخش یک آدرس ایمیل تماس در منطقه مشتری خود را مطلع کنید اطلاعات شخصی. این رویکرد بسیار ساده به شما امکان می دهد تا 12 ماه پس از خاتمه به منطقه مشتری Bouygues Telecom خود ادامه دهید. شما قادر خواهید بود با فاکتورهای خود مشورت کنید ، موبایل خود را باز کنید و غیره.

2. از راه دور Bouygues با قابلیت حمل و نقل استفاده کنید

قابلیت حمل چیست ?

اگر می خواهید اپراتور را تغییر دهید ، یعنی برنامه تلفن همراه Bouygues Telecom را خاتمه دهید و شماره خود را حفظ کنید ، می توانید از آن استفاده کنید قابلیت حمل. در این حالت ، این اپراتور جدید تلفن همراه شما است که بسته را خاتمه می دهد و لازم نیست نامه خاتمه را به Bouygues Telecom ارسال کنید.

شما نیاز به تهیه کد ریو به اپراتور جدید خود. این کدی است که از حروف و اعداد تشکیل شده است ، که می توانید با تماس با آنها دریافت کنید 3179 از خط تلفن همراه Bouygues برای خاتمه. بدون ریو ، اپراتور جدید نمی تواند همان شماره را به شما واگذار کند.

نامه خاتمه Bouygues Telecom و قابلیت حمل

اگر برنامه تلفن همراه Bouygues را حذف کنید با داشتن هزینه برای پرداخت یا اگر می خواهید معاف باشید ، ترجیح می دهید خود را فسخ کنید ، با نامه ثبت شده با تأیید دریافت. شما واقعاً می توانید خود را خاتمه دهید و ریو را به اپراتور جدید بدهید. بنابراین شما ضمن نگه داشتن شماره خط تلفن همراه ، به خاتمه خود تسلط دارید.

3. نحوه محاسبه هزینه خاتمه بسته تلفن همراه Bouygues من ?

بسته تلفن همراه Bouygues Telecom را با تعهد خاتمه دهید

اگر هنوز هم متعهد هستید ، آخرین فاکتور یا منطقه مشتری خود را بررسی کنید.

اگر یک برنامه تلفن همراه را با تعهد 12 ماهه مشترک کرده اید ، باید تمام پرداخت های ماهانه باقی مانده را تا پایان دوره تعهد بپردازید.

اگر تعهد 24 ماهه را به دست آورده اید ، باید تا پایان ماه دوازدهم ، به علاوه یک چهارم از پرداخت های ماهانه که تا پایان 24 ماه باقی مانده است ، پرداخت ماهانه را بپردازید.

برای محاسبه خودکار هزینه های خاتمه ، می توانید از شبیه ساز آنلاین ما استفاده کنید.

4. چگونه هزینه خاتمه را پرداخت نکنیم ?

چه دلایلی هزینه خاتمه را پرداخت نمی کند ?

اگر می توانید یکی از آنها را توجیه کنید دلایل قانونی چه کسی دنبال می شود ، هنگام خاتمه بسته تلفن همراه Bouygues Telecom ، نیازی به پرداخت هزینه ها نخواهید داشت:

 • حرکت به منطقه ای در سرزمین اصلی فرانسه یا خدمات غیرقابل دسترسی است ، یا برای مدت طولانی در خارج از قلمرو کلانشهر
 • معلولیت یا بیماری استفاده از موبایل ، مرگ را غیرممکن می کند
 • اطلاع رسانی در مورد پذیرش در کمیته بیش از حد افراد ؛
 • بیکاری به دنبال برکناری یک قرارداد دائمی که در طول دوره تعهد از آن آگاه شدید
 • بازداشت ، برای حداقل مدت 3 ماه ، در یک مرکز مجازات
 • نیرو را که توسط دادگاه های فرانسه تعریف شده است.

چگونه می توان موبایل Bouygues را بدون هیچ هزینه ای خاتمه داد ?

در همه این موارد ، با نامه ثبت شده با تأیید رسید ارسال شده به Bouygues Telecom ، حل کنید و به اثبات وضعیت شما بپیوندید.

5. نامه خاتمه بسته موبایل Bouygues

چه نامه خاتمه ای برای ارسال به Bouygues Telecom ?

متوقف کردن اشتراک موبایل Bouygues از بین می رود ارسال نامه خرابی ثبت شده با تأیید دریافت. این روش ایمن ترین و مؤثرترین است تا بتواند به اوترات خود پایان دهد. در صورت بروز اختلاف با اپراتور ، تأیید دریافت ممکن است به عنوان شواهد غیرقابل انکار باشد.

چگونه سرویس نامه خاتمه کار می کند ?

نامه خاتمه

خاتمه نامه به شما پیشنهاد می دهد مدل نامه خاتمه سازگار با بسته های تلفن همراه Bouygues. نامه معمولی تعاملی است و نوشتن آن به طور خودکار با توجه به شرایط خاتمه بسته موبایل اصلاح می شود. به هر دلیلی ، نامه ای دارید که توسط Bouygues Telecom تأیید شده است ، که به شما امکان می دهد تا بسته موبایل را به سرعت خاتمه دهید. اگر درخواست معافیت از هزینه خاتمه دهید ، محتوای مدل نامه دقیقاً شرایط لازم را از سر می گیرد. شما فقط باید اثبات خود را ضمیمه کنید و نامه ثبت شده را با تأیید دریافت ارسال کنید.

نوع خاتمه بسته موبایل Bouygues

در اینجا نمونه ای از نامه خاتمه یک پیشنهاد موبایل از راه دور Bouygues آورده شده است:

مدل نامه بسته بندی موبایل Bouygues

نامه خاتمه ثبت شده با تأیید دریافت
موضوع: خاتمه اشتراک تلفن همراه Bouygues Telecom

من امروز را با این نامه خاتمه ارسال شده از طریق نامه ثبت شده به شما اطلاع می دهم ، که می خواهم برای شماره مشتری ، بسته بندی موبایل Bouygues خود را پایان دهم (شماره مشترک خود را مشخص کنید).

مشتری وفادار و دوره تعهد من به اتمام رسیده است ، توجه می کنم که خدمات شما دیگر مناسب من نیست و من می خواهم از پیشنهاد جذاب تر اپراتور دیگر استفاده کنم. بنابراین من تصمیم خود را برای خاتمه اشتراک خود اعلام می کنم و از شما می خواهم که اقدامات مناسب را برای پایان دادن به قراردادی که به ما پیوند می دهد انجام دهید.

درخواست خاتمه من باید ظرف 10 روز پس از دریافت این نامه ، مطابق با ماده L توسط شما در نظر گرفته شود. 224-39 از کد مصرف کننده. متشکرم که نامه ای را برای من ارسال کردید که مدت قراردادم را به من تأیید کرد.

در ضمن ، لطفا بپذیرید ، خانم ، آقا ، بیان تبریک های برجسته من.

6. راهنماهای خاتمه Bouygues دیگر ما

برای درک همه چیز در مورد مراحل خاتمه ، در اینجا راهنماهای تمرکز ما وجود دارد.

 • خاتمه Box Asso Bouygues
 • خاتمه موبایل Bouygues
 • خاتمه بیمه موبایل Bouygues
 • بازگشت جعبه اینترنت Bouygues
 • خاتمه اینترنت در 6 امتیاز
 • خاتمه کلیدی 4G Bouygues
 • جعبه + خاتمه Bouygues موبایل
 • خاتمه بسته اینترنتی
 • هزینه خاتمه Bouygues

نامه خاتمه خود را از طریق نامه ثبت شده ارسال کنید ، بدون اینکه دور خود را بدست آورید

 • با همکاری La Poste
 • خدمات موجود 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته
 • سفر دیگری نیست ، شما در وقت خود صرفه جویی می کنید !

Trell Bouygues در 2 دقیقه

 • این مدل شامل فرمولاسیون به هر دلایل وآدرس خاتمه مخابرات Bouygues.
 • به سرعت شخصی خود را شخصی کنید نامه خاتمه مخابرات Bouygues با اطلاعات تماس و ابر قرارداد خود.
 • نامه خود را از طریق نامه ثبت شده از رایانه خود ارسال کنید. پست آن را چاپ می کند و دوباره در دست می گیرد خدمات مشتری Bouygues Telecom.

با همکاری

نامه خاتمه خود را توسط پست ثبت شده ارسال کنید,

بدون حرکت ! که در 2حداقل