Bouygues Telecom – Bonforfae ، Bouygues Non -Binding پیشنهادات: پیشنهادات چیست?

Box Bouygues بدون تعهد: پیشنهادات چیست

بنابراین پیشنهادات می توانند در هر زمان خاتمه دهند, بدون هیچ هزینه متغیر.

پیشنهادات از راه دور Bouygues

Bouygues Telecom یک شرکت تابعه گروه Bouygues با شبکه تلفن همراه خود است. در سال 1994 به صورت تجاری راه اندازی شد و پس از فرانسه از راه دور و رقیب آن SFR ، اپراتور سوم در فرانسه بود.

اپراتور در منشأ چندین نوآوری فنی و تجاری است ، به ویژه ایجاد اولین “بسته” در سال 1996 (ارتباطات در هر دقیقه کسر شد) ، یک سال بعد عملکرد دستگاه پاسخگو و راه اندازی اولین پیشنهاد شامل تماس های نامحدود در اوایل دهه 2000.

اندکی قبل از ورود موبایل رایگان در بازار در سال 2012 ، Bouygues Telecom مارک خود را “B & You” ارائه می دهد که بسته های موبایل را بدون تعهد منحصراً در اینترنت به بازار عرضه می کند.

با بیش از بیست سال تجربه خود ، اپراتور با سه رنگ همچنان طیف کاملی از برنامه های موبایل و جعبه های اینترنتی را برای پوشش کلیه کاربردهای مشتریان خود ارائه می دهد.

بسته های موبایل Bouygues

بدون درگیری

5 گیگابایت فرانسه و اروپا

از کانادا: 5 گیگابایت
تماس ها و پیامک های نامحدود

تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS

سیم کارت : فقط 1 €

Box Bouygues بدون تعهد: پیشنهادات چیست ?

به دنبال یک سرویس اینترنتی با یک دوره تقویت شده و بدون تعهد هستید ? خبر خوب ، دو جعبه غیر اتصال Bouygues در دسترس است ! به موازات آن ، اپراتور همچنین یک کلید 4G را ارائه می دهد که امکان دسترسی به شبکه خود ، در همه جای فرانسه را دارد. جزئیات پیشنهادها ، قیمت ها ، رقابت ، هزینه خاتمه … در این راهنما ، ما بدون تعهد به پیشنهادات اینترنت Bouygues می رویم.

 • ضروری
 • اپراتور ارائه می دهد دو جعبه Bouygues بدون تعهد با یک جریان تقویت شده: جعبه 4G با 34.99 یورو در ماه و جعبه 5G با 40.99 یورو در ماه.
 • برای اینکه بتوانید یکی از دو پیشنهاد را بیرون بیاورید ، باید تحت پوشش قرار بگیرید شبکه 4G یا 5G از اپراتور و واجد شرایط فیبر نباشید.
 • آنجا کلید Bouygues 4G همچنین است بدون درگیری, این امکان را به شما می دهد تا در یک بسته داده مطابق با نیازهای خود مشترک شوید ، سپس برای اتصال خود دستگاه های شبکه 4G کجا هستی.
 • Bouygues به مشترکان خود اجازه می دهد تا به طور کامل در مدت 30 روز بازپرداخت شد در صورت عدم رضایت از خدمات جعبه اینترنت ، بسته به اشتراک آنها.
 • پیشنهادات جعبه 4G و 5G هستند بدون درگیری, اما نیاز به هزینه های خاتمه ثابت تا 19 یورو.

جعبه های Bouygues بدون تعهد چیست ?

آیا Bouygues bboxes بدون تعهد هستند ?

متأسفانه Bbox Fit ، Must و Ultym of Bouygues Telecom بدون تعهد نیستند. در واقع ، آنها هستند منوط به تعهد 12 ماهه.

اگر هنوز می خواهید در یک پیشنهاد Bbox مشترک شوید ، در اینجا یک جدول خلاصه اشتراک ها آورده شده است:

اگر شما کاملاً می خواهید یک پیشنهاد اینترنتی بدون تعهد داشته باشید, شما می توانید به یک جعبه 4G/5G یا یک بسته کلید 4G که ما در این مقاله جزئیات را شرح می دهیم.

جعبه های 4G Bouygues و جعبه های 5G بدون تعهد

بسته های اینترنتی Bouygues بدون تعهد به عنوان بخشی از دو Bobox Bouygues ارائه می شود: جعبه 4G 4G و 5Gbox.

برخلاف bbox must و bbox ultym کدام یک پیشنهاد ارائه می دهد بازی سه گانه (اینترنت ، تلفن ، تلویزیون) ، دو جعبه آماده -برای استفاده پیشنهاد اینترنت به تنهایی. آنها به شبکه ای از آنتن های رله مستقر شده توسط اپراتور متکی هستند و امکان دسترسی به سرعت اینترنت را فراهم می کنند ، همه بدون تعهد.

بنابراین پیشنهادات می توانند در هر زمان خاتمه دهند, بدون هیچ هزینه متغیر.

برای مشورت با این اشتراک ها و قیمت آنها با جزئیات ، در اینجا یک جدول خلاصه از دو بسته اینترنتی Bouygues بدون تعهد ::

بسته های کلیدی Bouygues Telecom 4G

در همین اصل ، Bouygues پیشنهاد ارائه می دهد کلید اینترنتی 4G. به شکل یک جعبه کوچک ، به آن متصل می شود شبکه موبایل 4G اپراتور. این امکان را به شما می دهد تا به لطف یک عملکرد گیرنده/فرستنده که در WiFi سیگنال اینترنتی دریافت می کند ، به اینترنت دسترسی پیدا کنید.

سپس می تواند در دستگاه های مختلف مانند a استفاده شود رایانه ، رایانه لوحی ، تلفن هوشمند یا کنسول بازی. کلید 4G Bouygues در یکپارچه است سه بسته Bouygues که به ترتیب ارائه می شود 20 گیگابایت ، 40 گیگابایت یا 60 گیگابایت داده.

 • اینترنت 20 گیگ 4G/4G+
 • HD TV + 70 کانال
 • کانون هواوی از 59.90 یورو
 • اینترنت 40 گیگ 4G/4G+
 • HD TV + 70 کانال
 • کانون هواوی از 59.90 یورو
 • اینترنت 60 گیگ 4G/4G+
 • HD TV + 70 کانال
 • کانون هواوی از 59.90 یورو

مزایای جعبه Bouygues غیر اتصال و یک کلید 4G چیست ?

انتخاب برای bbox bouygues بدون تعهد دارد مزیت اصلی, آن قدرت پیشنهاد خود را وقتی می خواهید خاتمه دهید.

با همان اصل بسته های موبایل Bouygues بدون تعهد ، جعبه های اینترنتی توسط آنها متمایز می شوند انعطاف پذیری. حتی پس از چند ماه استفاده ، می توان بدون پرداخت هزینه های خاتمه گزاف ، که شما را به عنوان یک آزادی خاص به ارمغان می آورد ، جدا شود.

یکی از جعبه های اینترنتی را نیز نشان می دهد سایر مزایای ::

 • اگر شما جریان ADSL, جعبه 4G می تواند به شما سرعت بدهد تا 10 برابر قدرتمندتر. در واقع ، سرعت بارگیری می تواند به آن برسد 220 مگابایت در ثانیه و نرخ افزایش می یابد تا 38 مگابایت در ثانیه. جعبه 5G از فناوری جدید WiFi 6 با سرعت بسیار سریع بهره می برد 1.1 گیگابایت در ثانیه برای بارگیری و 58 مگابایت در ثانیه در حال ارسال. بنابراین این دو جعبه یک انتخاب عالی برای نیازهای اتصال سیال ، به ویژه برای استفاده به عنوان بخشی از کار دور.
 • برای نیازهای متنوع در استفاده از اینترنت در همان خانه ، این دو جعبه بهینه هستند. اینها اجازه می دهند تا 64 دستگاه به طور همزمان متصل هستند. بازی آنلاین ، گشت و گذار در اینترنت و تماشای یک فیلم همه فعالیت های آنلاین است که انجام همزمان با یک مایعات و سرعت سریع امکان پذیر است.
 • با تشکر از برنامه b.تلویزیون ، دسترسی به دسته تلویزیونی Bouygues. برای انجام این کار ، فقط خود را وصل کنید تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا رایانه به شبکه WiFi صادر شده توسط جعبه 4G یا 5G. از طریق برنامه شما انتخاب بین 70 کانال نامحدود, بلکه دسترسی به 25 در پخش مجدد. اگر تلویزیون شما مجهز به گزینه است کرومی, حتی می توان صفحه را مستقیماً در تلویزیون خود کپی کرد. این به شما امکان می دهد برنامه های مورد علاقه خود را در صفحه بزرگ مشاهده کنید.

و مضرات ? اگرچه بدون تعهد ، هنوز هم وجود خواهد داشت 19 یورو هزینه خاتمه از جعبه 4G/5G شما فراتر از دوره ” راضی یا بازپرداخت »کمی بالاتر در مقاله ما حل و فصل شد. تا به امروز ، وجود دارد 11 مورد نیرویی که باعث معافیت از هزینه ها می شود. می توانید آنها را در سایت Bouygues در “پیدا کنید” معاونت ” -” مورد بزرگان نیرو »».

از طرف کلید 4G, نکته اصلی علاقه در آن نهفته است ظاهر قابل حمل. با تشکر از شبکه 4G که به طور گسترده در قلمرو مستقر شده است ، کلید 4G Bouygues اجازه می دهد تا یک اتصال اینترنتی در همه جا در فرانسه ارتباط برقرار کند.

با یک شبکه اتصال با کیفیت ، می توانید به آن متصل شوید 32 دستگاه در هر زمان ، با سرعت بالا. درست مانند جعبه 4G ، سرعت اینترنت را تا زمانی که امکان پذیر باشد ده برابر بیشتر از ADSL. هر کجا که باشید ، این فرصت را دارید که فیلم های جریان یا کانال های تلویزیونی را تماشا کنید ، ویدئوهای ویدئویی کنید ، به اینترنت گشت و گذار کنید یا حتی ایمیل تبادل کنید.

جعبه های اینترنتی دیگر موجود در بازار چیست ?

اگرچه جعبه های اینترنتی به اندازه بسته های موبایل بدون تعهد در بازار گسترده نیستند ، اما در بین مشترکان بیشتر موفق تر هستند.

به همین دلیل سه ارائه دهنده اصلی دسترسی به اینترنت دیگر ، یعنی نارنجی ، رایگان و SFR همچنین پیشنهادات غیر اتصال خود را راه اندازی کرده اند.

در اینجا یک است مقایسه ای کاملترین پیشنهادات هر اپراتور در جدول زیر.

اگرچه نرخ کمی بالاتر از این رقبا, بویگ برنده بزرگ از نظر سرعت جریان و داده های نامحدود آن. در واقع ، اپراتور تنها کسی است که یک جعبه 5G با جریان دارد 5 گرم تا زمان 1.1 گیگ بر ثانیه برای بارگیری.

طرف قیمت, رایگان با قیمت پایین پایین تر باقی می ماند 29.99 یورو در ماه. با این حال ، شما باید مراقبت کنید تا نیازهای مصرف خود را در نظر بگیرید زیرا اپراتور ارائه نمی دهد هیچ دسته تلویزیونی گنجانده نشده است, برخلاف نارنجی یا بوویگ.

از نظر مزایا ، 4 تأمین کننده همگی پیشنهادی را ارائه می دهند ” راضی یا بازپرداخت »اجازه دادن تجهیزات بدون هزینه تجهیزات پس از آن 30 روزها.

به طور موازی ، جالب است که به خاطر داشته باشید که همه آنها همچنین ترکیبی را ارائه می دهند بسته تلفن همراه + جعبه که می تواند سودآورتر باشد. به عنوان مثال ، می توانید با عضویت در خانه 4G از تخفیف در چهار برنامه موبایل نارنجی بهره مند شوید.

چگونه می توان پیشنهاد اینترنت Bouygues خود را بدون تعهد خاتمه داد ?

هنگامی که می خواهید پیشنهاد اینترنت Bouygues خود را بدون تعهد خاتمه دهید, دو گزینه در دسترس هستند :

 • می توانید مستقیماً از طریق خود بروید منطقه مشتری با انتخاب بخش ” پیشنهاد من “مطابق با خط جعبه 4G یا 5G خود ، سپس در پایین صفحه روی زبانه ها کلیک کنید” شما دیگر نیازی به خط خود ندارید ” -” خاتمه دادن »برای راه اندازی دوره خاتمه.
 • از آنجا که شما برنامه همراه, به بخش بروید ” خط “، سپس بر روی گزینه کلیک کنید” شما دیگر نیازی به خط خود ندارید »پس از انتخاب خط مربوطه.

وقتی خاتمه برنامه ریزی شده است ، Bouygues برای شما ارسال می کند پیامک و الف ایمیل تأیید تا شما را از در نظر گرفتن درخواست خود مطلع کند. خدمات جعبه شما تا زمان فعال باقی خواهد ماند تاریخ خاتمه مطلوب. در صورت وقوع این امر به عنوان بخشی از دوره آزمایشی 30 روزه ، در آن انجام می شود J+1 از در نظر گرفتن درخواست.

همانطور که در مقاله ما کمی بالاتر گفته شد ، هزینه خاتمه به مبلغ 19 یورو هنوز انتظار خواهد بود. اینها مطابق با هزینه های خاتمه ثابت (برخلاف هزینه های خاتمه متغیر که با توجه به تاریخ پایان نامزدی محاسبه می شود).

سرانجام ، برای بازگرداندن جعبه خود به Bouygues ، شما دوره یک ماهه از دریافت ایمیل تأیید. اپراتور تنظیم می کند سه گزینه برای تهیه تجهیزات خود:

 • مستقیماً به یکی از 500 فروشگاه Bouygues بروید و آن را به صورت رایگان رها کنید
 • آن را از طریق پست با هزینه خود به آدرس ارسال کنید بند ناف الکترونیک – 11 ، Rue du Nouette ، Quai Bâtiment A6 – Zi de Quavert – 22977 – Dinan
 • بسته (جعبه + اتصال) را در یک جعبه در یک قرار دهید نقطه رله به صورت رایگان و کد QR را اسکن کنید دریافت شده در ایمیل تأیید (یا در داخل مشتری خود) برای ارسال برچسب با برچسب.

به روز شده در تاریخ 08/30/2023

ایمان راهنماهای عملی را در مورد اپراتور Bouygues Telecom می نویسد.