شبکه تلفن همراه Bouygues Telecom که تحت تأثیر بزرگی قرار گرفته است ، شبکه موبایل Bouygues پس از یک شکست بزرگ که چندین اپراتور را تحت تأثیر قرار داده است ، ترمیم شد. اخبار

شبکه موبایل Bouygues پس از یک شکست بزرگ که بر چندین اپراتور تأثیر گذاشت

از ظهر ، این جمعه ، 17 مارس 2023 ، یک شکست مهم در شبکه های تلفن همراه SFR ، Bouygues ، نارنجی و رایگان قرار گرفت. Bouygues Telecom دوباره کار می کند.

شبکه موبایل Bouygues Telecom که تحت تأثیر بزرگی قرار گرفته است

بسیاری از مشتریان اپراتور از امروز صبح در مورد مشکلات برای دسترسی به شبکه تلفنی صحبت کرده اند. به نظر می رسد این سرویس به تدریج به حالت عادی باز می گردد.

بخشی از مشترکین Telecom Bouygues در 13 ژانویه صبح بدون شبکه از خواب بیدار شدند. در توییتر ، این اپراتور بارها توسط دومی دستگیر شده است و توضیح می دهد که او نمی تواند تماس برقرار کند ، پیامک ارسال کند و به اینترنت دسترسی پیدا کند ، چه در 3G یا 4G. حوالی ساعت 8:40 صبح ، اپراتور اطمینان داد که این حادثه برطرف شده است و از مشتریان خود دعوت می کند تا موبایل خود را برای دسترسی به شبکه خاموش و مجدداً مجدداً تغییر دهند.

بدون خرابی در ثابت

این مشکلات در سایت downdetector تأیید شده است ، بستری که لیست های مختلفی را در خدمات آنلاین ذکر می کند. به گفته سایت ، آنها به یک منطقه خاص مرتبط نیستند. مشکلات دسترسی به شبکه موبایل عمدتاً در پاریس ، لیون و بوردو ، بلکه در شمال ، در منطقه مارسی و بریتانی نیز مشخص می شود.

در توییتر ، DownDeTector مشخص می کند که مشتریان Bouygues Telecom از 7 A.M دشوار بوده اند. توجه داشته باشید که این شکست ملی فقط در این ساعت به شبکه تلفن همراه مربوط می شود. هیچ شکایتی برای بیرون کشیدن شبکه ثابت (ADSL یا فیبر) مشخص نمی شود.

این دومین بزرگی برای شبکه مخابراتی Bouygues در چند هفته است. در تاریخ 2 دسامبر ، در حالی که اپراتور استقرار 5G را آغاز کرد ، شبکه تلفن همراه آن برای چند ساعت غیرقابل دسترسی بود.

شبکه موبایل Bouygues پس از یک شکست بزرگ که بر چندین اپراتور تأثیر گذاشت

از ظهر ، این جمعه ، 17 مارس 2023 ، یک شکست مهم در شبکه های تلفن همراه SFR ، Bouygues ، نارنجی و رایگان قرار گرفت. Bouygues Telecom دوباره کار می کند.

پس از ترک زندان ، مردی مظنون است

[به روزرسانی در جمعه 17 مارس 2023 در ساعت 7:45 بعد از ظهر: شبکه تلفن همراه Bouygues از راه دور دوباره پس از خرابی که بر همه فرانسه تأثیر گذاشت ، دوباره شروع می شود. Bouygues Telecom ، در حساب توییتر خود گفت: “این حادثه اکنون حل شده است.”.

“SFR آن اشکال ! “،” SFR Down “،” Bouygues Telecom ، چرا من در “بدون سرویس” هستم ، حتی یک اتصال 3G کمی ندارم ، واقعاً صفر نوار “،” شکست ملی ، در حال حاضر در شبکه های SFR ، Bouygues ، از جمله A رایگان ، من از امروز صبح هیچ ارتباطی نداشته ام “..

اگر در حال حاضر در شبکه های اجتماعی آویزان هستید ، احتمالاً دیده اید که این نوع پیام ها از آنجا عبور می کنند. و به دلایل خوب: اپراتورهای SFR و Bouygues در حال حاضر تجربه یک درهم شکستن. بنابراین سایت Downdetector از ساعت 1 بعد از ظهر اوج گزارش ها را دارد.

همان صدای زنگ در رایگان. شبکه نارنجی همچنین به نظر می رسد که نگران اختلالات است ، با اولین اوج گزارش ها در حدود ساعت 11 صبح و دوم بین 1 بعد از ظهر و 2 بعد از ظهر.

فیلم ها: همین حالا در اخبار

چندین شهر تحت تأثیر شکست

در شبکه های اجتماعی ، مشتریان اپراتورهای مختلف تلفن همراه به طور عمده در مورد آنها از مشکلات خود استفاده می کنند اتصال به اینترنت در خانه, اما همچنین بیرون می رود تلفن همراه.

براساس گزارش های موجود در DownDetector ، این شکست مربوط به چندین شهر در فرانسه است. بنابراین, بیشترین گزارش شهرها در سایت تخصصی:

  • به صورت رایگان: پاریس ، مارسی ، بوردو ، چارترس ، لیل ، مونتپلیه ، لیون ، مانوسک و نانتس
  • برای نارنجی: پاریس ، مارسی ، استراسبورگ ، نانت ، لیل ، بوردو ، لیون ، تولوز و ایری-سور-سین ؛
  • برای SFR: پاریس ، نیس ، دانکرک ، لیون ، مارسی ، بوردو ، لیل ، نانسی ، تولوز ؛
  • برای Bouygues: Paris ، La Rochelle ، Colmar ، Dunkirk ، Lyon ، Lille ، Amiens ، Marseille ، Bordeaux.

“مطمئن باشید”

در اواسط بعد از ظهر ، اپراتورهای هدفمند این شکست هنوز در مورد این حادثه ابلاغ نشده اند. فقط SFR ، در صفحه کمک وب سایت خود ، “شناسایی یک حادثه شبکه در شهرداری شما که می تواند در منشاء آشفتگی هایی باشد که با آنها ملاقات می کنید” نشان می دهد.

ما همه کارها را برای بازگرداندن خدمات در اسرع وقت انجام می دهیم. ما از شما می خواهیم از ناراحتی ایجاد شده عذرخواهی کنید.

SFR

اما ، توسط مشتریان قربانیان تجزیه در شبکه های اجتماعی مورد سؤال قرار گرفته است ، برخی داده اند عناصر پاسخ. “عذرخواهی ما. اگر حادثه ای باز باشد, دوره وضوح تخمین زده شده به شما نشان داده خواهد شد. “.

سرویس کمک نارنجی “اختلال عملکرد در منطقه مشتری” را تشخیص می دهد. این اپراتور با مصاحبه با مشتری در توییتر گفت: “این باید به سرعت بعد از ظهر حل شود.”.

با ثبت نام در اخبار من ، تمام اخبار را در شهرها و رسانه های مورد علاقه خود دنبال کنید.

  • در فیسبوک به اشتراک بگذارید
  • در توییتر به اشتراک بگذارید
  • به اشتراک گذاشتن از طریق ایمیل
  • لینک کپی شده را کپی/چسباند ! https: // اخبار.fr/علوم-تکنیک/sfr-bouygues-norange-free-un-grosse-panne-touche-toute-la-france_58179390.HTML

شبکه های تلفن همراه SFR و Bouygues Télécom قربانیان یک شکست بعد از ظهر جمعه

SFR در توییتر گفت که “شکست سخت افزار در مورد یک سایت رادیویی” در منشاء اختلالات در چندین شهر مهم فرانسه است.

ارسال شده در تاریخ 03/17/2023 4:17 PM به روز شده در تاریخ 03/17/2023 21:32
زمان خواندن: 1 دقیقه

یک فروشگاه SFR در AUCH (GERS) ، 22 مه 2021. (سباستین لاپیریر / هانس لوکاس)

بسیاری از مشترکین SFR و Bouygues Télécom در شبکه های اجتماعی برای خرابی شبکه ، جمعه 17 مارس گزارش دادند. سایت تخصصی Downdetector همچنین در پایان بعد از ظهر ، قبل از خشک شدن این گزارش ها ، اوج گزارش های اختلال را گزارش کرده است.

این آسانسورها مربوط به تلفن همراه و از شهرهای مختلف است: پاریس ، لیون ، لیل ، مارسی یا بوردو. در پاسخ ، SFR در توییتر گفت که “تجزیه مواد در مورد یک سایت رادیویی“” در منشأ اختلالات بود . “تکنسین های ما تمام تلاش خود را برای حل این حادثه انجام می دهند”, دوباره اپراتور را نوشته است.

از طرف خودش ، Bouygues پیش از این توضیح داد كه تحت حادثه ای قرار گرفته است “ملی” و این که مشکلات مشترکان خود در مناطقی که وی از شبکه SFR استفاده می کرد ، متمرکز شده و نشان می دهد که این دو حادثه در ارتباط بوده اند.

به اشتراک بگذارید: مقاله در شبکه های اجتماعی

/esi-block/مبارک :: محتوا/همان موضوعی/<"contentId":5717192>.html ->
اخبار تجزیه و تحلیل ویدیو

خواندن خود را در مورد این موضوع گسترش دهید