مشترکین Bouygues Telecom: بسته اینترنت خود را با گزینه Multi Sim فقط با 2 یورو در هر ماه به اشتراک بگذارید یا شامل!, Bouygues Multi-Sim: قیمت ، اشتراک و بهره برداری | actus bbox

Bouygues Multi-Sim: قیمت ، اشتراک و بهره برداری

اگر Bouygues چند سیم کار نمی کند, این احتمال وجود دارد که این به دلیل a باشد مشکل پیکربندی APN. APN (نام نقطه دسترسی به فرانسوی به عنوان شناسه نقطه دسترسی به شبکه ترجمه شده است) بر پیکربندی اتصال یک دستگاه به شبکه اینترنت موبایل حاکم است. پیکربندی APN برای دستگاه های اپل که تحت دستگاه های iOS و Android کار می کنند یکسان نیست.

مشترکین Bouygues Telecom: بسته اینترنت خود را با گزینه Multi Sim فقط با 2 یورو در هر ماه به اشتراک بگذارید یا شامل !

Bouygues Telecom گزینه Multi Sim را فقط 2 یورو در هر ماه برای B&Y You یا Sensation 1 گیگابایتی ارائه می دهد و +. این سرویس ارائه شده با بسته های با 40 گیگابایت داده از اپراتور به شما امکان می دهد بسته اینترنت خود را با عزیزان خود به اشتراک بگذارید یا/از پاکت داده خود در تجهیزات دیگری استفاده کنید (تبلت ، کنسول های بازی ، نقاط مهم و غیره). در 2 € در ماه یا شامل ، این گزینه بدون تعهد است ، 2 سیم کارت اینترنتی ارسال شده با عضویت در این سرویس رایگان است و بدون هزینه های راه اندازی. چگونه می توان از گزینه Multi Sim در Bouygues Telecom استفاده کرد ?

مشترکین یک احساس یا B&Y با 1 گیگابایت داده یا +، گزینه Multi Sim فقط با 2 یورو در هر ماه !

رزرو شده برای احساس یا مشتریان B و شما با 1 گیگابایت اینترنت یا +،گزینه چند سیم کارت فقط 2 یورو در هر ماه ارائه می شود. با تشکر از این سرویس ارائه شده با پیشنهادات احساس یا b & you 40go, شما می توانید خود را به اشتراک بگذارید بسته اینترنتی با عزیزان خود: در تعطیلات ، با ماشین ، تحرک, . آنها به محض اینکه به تماشای فیلم ، گوش دادن به موسیقی ، گشت و گذار ، ارسال ایمیل ، به اینترنت دسترسی دارند, .
سیم کارت رایگان شما ممکن است باشد در یک ناماد Bbox درج شده است یا در همه دستگاه های سازگار عزیزان خود (تبلت ، زیرا اگر ، کنسول های بازی, . ). از راه دور Bouygues به شما توصیه می کند که از خود استفاده کنید ناماد Bbox برای به اشتراک گذاشتن بسته اینترنت خود در چندین دستگاه همزمان. و در حال حاضر ، اپراتور تخفیف معوق 30 یورو برای خرید یک Bbox Nomad E5577 تا 27 سپتامبر 2015.

گزینه musimincluseou2euroschezbouygues

شما در خود پیدا می کنید سیم کارت 2 ::
-پاکت اینترنتی بسته تلفن همراه شما ، که در سرزمین اصلی فرانسه استفاده می شود,
-تمام گزینه ها و خدمات اینترنتی بسته شما (تلویزیون با b.تلویزیون ، جایزه ، ابر ، کنترل والدین و غیره.),
-شارژ احتمالی اینترنت شما.
استفاده از صدا/پیام کوتاه/MMS از طریق این سیم کارت دوم قابل دسترسی نیست.

مزایای ::
-تحرک: شما از تمام دستگاه های سازگار خود از پاکت اینترنت خود استفاده می کنید.
-سادگی: نیازی به پیکربندی تلفن همراه خود در حالت مودم برای گشت و گذار از رایانه لوحی ، 2 سیم کارت خود و ذخیره باتری خود !
-آزادی: شما از 2 سیم کارت خود در جایی که می خواهید استفاده می کنید ، همزمان یا مستقل.

این گزینه با 2 یورو در هر ماه صورتحساب می شود یا شامل تعهد زمانی است و سیم کارت دوم رایگان و بدون هزینه های راه اندازی است.

نحوه عضویت در گزینه اینترنت Multi -sim?

در چند کلیک, مشترک در گزینه اینترنت چند سیم و خود را دریافت کنید سیم کارت 2 ::

1 خود را در بخش حساب مشتری ، بسته و گزینه های خود متقاعد کنید و روی “گزینه های دیدن” کلیک کنید.
2 در بخش “گزینه هایی که می توانم مشترک شوم” ، روی “کلیک کنید” سفارش »» اینترنت شما چند سیم کارت.
3-verifieu سپس اطلاعات تماس خود را برای ارسال سیم کارت 2 خود تأیید کنید.

می توانید سفارش و تحویل آن را در هر زمان از حساب مشتری خود دنبال کنید. سیم کارت دوم شما طی 3 روز از درخواست شما از طریق نامه ساده برای شما ارسال می شود. دومین سیم کارت آنلاین خود را فعال کنید : از طریق حساب مشتری خود> تلفن همراه من> سیم کارت من را فعال کنید. به محض فعال شدن سیم کارت ، پیامی دریافت خواهید کرد.

اگر پیشنهاد یک بسته سازگار با گزینه چند سیم را تغییر دهید: هیچ کاری برای انجام دادن ندارید ، گزینه شما همیشه فعال خواهد بود و سیم کارت 2 شما با بسته جدید شما کار می کند.μ
موارد خاص :
-اگر از یک بسته 40 گیگابایتی با اینترنت چند سیم کارت در یک بسته پایین تر بروید: گزینه اینترنتی چند سیم کارت پس از 2 € در ماه صورتحساب می شود. سیم کارت دوم شما با پیشنهاد جدید شما به فعالیت خود ادامه خواهد داد.
-اگر از بسته ای کمتر از 40 گیگابایت به یک بسته 40 گیگابایتی بروید: گزینه چند سیم. سیم کارت 2 خود را نگه دارید.

اگر پیشنهاد بسته ای را که با گزینه اینترنت چند سیم سازگار نیست ، تغییر دهید: گزینه به طور خودکار خاتمه می یابد. سیم کارت دوم شما دیگر قابل استفاده نخواهد بود و نمی توان دوباره فعال شد.

بسته های مخابراتی Bouygues سازگار با این گزینه با جزئیات:

Bouygues Telecom گزینه Multi Sim را برای مشتریان یا B&Y با 1 گیگابایت داده و + با قیمت 2 یورو در هر ماه فراهم می کند یا با پیشنهاد 40 گیگابایتی اپراتور ارائه می شود. به یاد داشته باشید که تا 27 سپتامبر ، 50 ٪ تخفیف به عنوان بخشی از اشتراک اضافی به مدت 6 ماه برای انتخاب بسته ها اعمال می شود. پیشنهادات سازگار با گزینه Multi Sim به شرح زیر است:

گزینه

بسته 2 -ساعت + SMS MMS نامحدود + 1 گیگابایت در 14.99 € بدون تعهد (در حال حاضر در 7 تبلیغ در 7.49 یورو به مدت 6 ماه از خط 2 برگزار شده) در نسخه مسدود شده با همان قیمت و با نرخ 19 موجود است.99 € (در فروش 9.99 یورو به عنوان بخشی از اشتراک دوم در Bouygues Telecom) با تلفن هوشمند و خرید تعهد 24 ماهه.
– بسته بندی کردن 24/24 + 3 گیگابایت در 19.99 € (9.99 € در فروش به مدت 6 ماه از خط 2) بدون تعهد و با قیمت 32.99 € (در فروش 16.49 €) با خرید تلفن هوشمند و تعهد 24 ماهه.

برای بسته های بدون دسترسی به زیر در چارچوبعملیات ویژه به مدرسه, Bouygues Telecom 10 ٪ قیمت اشتراک خود را از خط دوم برگزار می کند.
– بسته بندی کردن 24/24 + 5 گیگابایت در 29.99 € بدون تعهد و با قیمت 39.99 € با خرید تلفن های هوشمند و تعهد 24 ماهه.
– بسته بندی کردن 24/24 + 10 گیگابایت در 39.99 € بدون تعهد و با قیمت 49.99 € با خرید تلفن های هوشمند و تعهد 24 ماهه.
– بسته بندی کردن 24/24 + 40 گیگابایت در 69.99 € بدون تعهد و با قیمت 89.99 € با خرید تلفن های هوشمند و تعهد 24 ماهه. (گزینه Multi Sim با این پیشنهاد ارائه شده است)

در اینجا یادآوری معاملات خوب در حال حاضر برای مشترکین Bouygues Telecom ::
50 ٪ تخفیف در انتخاب بسته های با یا بدون تعهد به عنوان بخشی از اشتراک اضافی به مدت 6 ماه تا 27 سپتامبر 2015
10 ٪ تخفیف در مورد قیمت اشتراک های شما از خط دوم که تمام وقت معتبر است ، (این کاهش نمی تواند با تحویل 50 ٪ ارائه شده در زمان با اپراتور به مدت 6 ماه ترکیب شود)
80 € بازپرداخت به عنوان بخشی از قابلیت حمل شماره برای اشتراک در یک بسته حسی 3 گیگابایتی و موارد دیگر تا 27 سپتامبر 2015
Spotify Premium ارائه شده است با تبلیغات بسته 3 گیگابایتی در 16.49 یورو به جای 32.99 € (با 50 ٪ تخفیف معتبر 6 ماه) تا 27 سپتامبر.
2 ماه ارائه شده در بکسو از 19.99 € در هر ماه ، برای هر اشتراک بین 24 اوت و 27 سپتامبر

Bouygues Multi-Sim: قیمت ، اشتراک و بهره برداری

گزینه Multi-Sim Bouygues به شما امکان می دهد سیم کارت دوم را برای استفاده از پاکت داده موبایل بسته بسته خود با دستگاه دیگری داشته باشید. سرویس Multi-Sim Bouygues برای همه دارندگان یک بسته موبایل Bouygues با نرخ 2 یورو در ماه یا به صورت رایگان بسته به اشتراک انتخاب شده در دسترس است.

شما می خواهید یک بسته موبایل Bouygues را بیرون بیاورید ?

 • ضروری
 • Bouygues Multi-Sim یک سرویس اپراتور است که به شما امکان می دهد سیم کارت دوم را برای آن داشته باشید از داده های برنامه تلفن همراه خود در Appais دوم استفاده کنیدسعادت.
 • Bouygues اینترنت چند سیم برای مشترکین رزرو شده استیک احساس یا B&Y از 20 گیگابایت و بیشتر.
 • گزینه Multi Sim Bouygues بدون تعهد است و صورتحساب می شود 2 €/ماه یا رایگان برای دارندگان یک بسته احساس 90 گیگابایت و بیشتر.

Bouygues چند سیم ?

تلفن هوشمند

آنجا بویگ های چند سیم به شما امکان می دهد سیم کارت دوم برای استفاده از داده های برنامه تلفن همراه خود در دستگاه دیگری داشته باشید. سیم کارت دوم بنابراین می تواند در بسیاری از دستگاه ها مانند رایانه لوحی ، یک ساعت متصل یا یک کلید 4G برای لپ تاپ یا نامزد Bbox استفاده شود.

این گزینه Bouygues چند سیم بنابراین مجاز به استفاده از داده های تلفن همراه بسته اصلی آن با یک دستگاه دوم است. توجه داشته باشید که فقط استفاده از پاکت داده های تلفن همراه در سرزمین اصلی فرانسه با این سیم دوم و تماس/پیام کوتاه/mms امکان پذیر نیست با Bouygues اینترنت چند سیم.

ویژگی های کارت Bouygues چند سیم به شما امکان می دهد از دو سیم کارت به طور مستقل یا همزمان استفاده کنید و از نیاز خودداری کنید تلفن هوشمند خود را در حالت مودم پیکربندی کنید برای به اشتراک گذاشتن پاکت داده تلفن همراه خود در سایر دستگاه ها.

Bouygues multi-sim: چقدر هزینه دارد ?

قیمت پیشنهاد بویگ های چند سیم بستگی به نوع بسته تلفن همراه مشترک دارد. آنجا دوتایی دو سیم برای Sensation و B & You بسته بندی مشترکان 20 گیگابایتی و بیشتر رزرو شده است.

قیمت خدمات چند سیم کارت Bouygues به بسته بستگی دارد:

 • قیمت است 2 €/ماه برای دارندگان یک بسته حسی 70 گیگابایتی و کمتر و همچنین برای دارندگان بسته B&Y 20 گیگابایتی و موارد دیگر.
 • گزینه چند سیم کارت است رایگان برای مشتریان یک بسته حسی 90 گیگابایتی و بیشتر.

Bouygues Multi-Sim رایگان با احساس 90 گیگابایتی و بسته های مؤثرتر از 09/20/2021.

شما می خواهید یک بسته موبایل سازگار با Bouygues چند سیم را تهیه کنید?

نحوه اشتراک و مدیریت گزینه Multi-Sim Bouygues ?

مشترکین دو سیم کارت را از منطقه مشتری مشترک کنید

گزینه Multi Sim Bouygues را می توان مستقیماً از منطقه مشتری اپراتور مشترک کرد. برای این سیم کارت دوم را سفارش دهید, فقط مراحل زیر را طی کن:

 1. خط تلفن همراه مربوط به منطقه مشتری خود را انتخاب کنید.
 2. روی “اضافه کردن گزینه ها” در بخش “چگونه می توان پیشنهاد من را غنی سازی کرد” کلیک کنید.
 3. در گزینه “اینترنت چند سیم” “کشف” را انتخاب کنید.
 4. برای اعتبارسنجی دستور بر روی “مشترک شدن” کلیک کنید.

سپس یک ایمیل تأیید با شماره ردیابی ارسال می شود ، که به شما امکان می دهد سفارش را از حساب مشتری خود دنبال کنید. آنجا سیم کارت 2 Bouygues به a ارسال می شود سه روز بسته به اعتبار اشتراک.

اگر سیم کارت را دریافت نکرده اید چه کاری باید انجام دهید ? اگر سیم کارت دوم نرسیده است ، برای لغو گزینه Multi-Sim Bouygues با خدمات مشتری تماس بگیرید. سپس برای تکرار دستور ضروری خواهد بود.

مدیریت مصرف Bouygues اینترنت چند سیم را مدیریت کنید

تلفن های سیم کارت

برای دنبال کردن مصرف Bouygues اینترنت چند سیم کارت آن ، به سادگی به منطقه مشتری خود وصل شوید و به بخش بروید “مصرف من” از خط تلفن همراه مربوطه. همانطور که سیم کارت دوم از پاکت داده برنامه موبایل خود استفاده می کند ، مصرف در آن نشان داده شده است “مصرف من” این است دو سیم کارت تجمعی.

مصرف اینترنت این دو کارت در محدوده داده های موجود در برنامه تلفن همراه آن تکمیل می شود. اولین پیام هشدار وقتی ارسال می شود 80 ٪ مصرف داده ها به دست آمده و پیام دوم هنگام استفاده از کل. در سپس سرعت اینترنت در MO کاهش یا صورتحساب می شود بسته به گزینه انتخاب شده.

برای انجام نظارت بر مصرف هر سیم کارت به طور مستقل ، لازم است به منطقه مشتری خود بروید تا با فاکتور موبایل خود مشورت کنید. در جزئیات صورتحساب Bouygues چند سیم در این سند نشان داده شده است. توجه داشته باشید که این سیم کارت دوم خود را دارد شماره خط خود برای تمایز آن از خط از بسته اصلی آن.

چگونه Bouygues چند سیم در صورت تغییر برنامه کار می کند ?

برای هرگونه تغییر در بسته Bouygues سازگار با گزینه چند سیما ، هیچ رویکردی برای انجام دادن ، آن را حفظ می کند و با بسته مشترک جدید کار خواهد کرد. اگر بسته جدید سازگار نباشد ، گزینه Multi-Sim خواهد بود به طور خودکار خاتمه داد و سیم کارت غیرفعال خواهد شد.

در صورت عبور به یک بسته بالاتر که در آن گزینه چند سیم کارت رایگان با بسته (در مورد بسته های حساس 90 گیگابایتی و موارد دیگر) رایگان است ، این سرویس این کار را نمی کند سپس صورتحساب بیشتری خواهد داشت. در غیر این صورت ، عبور یک بسته حسی 90 گیگابایتی و بیشتر به یک بسته پایین تر ، گزینه Bouygues اینترنت چند سیم کارت اکنون خواهد بود 2 € در ماه صورتحساب.

در هر صورت ، هیچ رویکردی از طرف مشتری Bouygues انجام نمی شود. گزینه Multi-Sim Bouygues نیز هست به طور خودکار خاتمه داد در صورت خاتمه برنامه تلفن همراه خود.

چگونه می توان وقتی که بوویگ های چند سیم کار می کنند انجام دهیم ?

اگر Bouygues چند سیم کار نمی کند, این احتمال وجود دارد که این به دلیل a باشد مشکل پیکربندی APN. APN (نام نقطه دسترسی به فرانسوی به عنوان شناسه نقطه دسترسی به شبکه ترجمه شده است) بر پیکربندی اتصال یک دستگاه به شبکه اینترنت موبایل حاکم است. پیکربندی APN برای دستگاه های اپل که تحت دستگاه های iOS و Android کار می کنند یکسان نیست.

برای APN دستگاه Android خود را ویرایش کنید, شما باید به “تنظیمات” ، “اتصالات” ، “شبکه های تلفن همراه” ، “نام نقاط دسترسی” بروید و در آخر روی “افزودن” کلیک کنید. اگر Bouygues اینترنت چند سیم کار نکنید ، بنابراین بهتر است پیکربندی APN خود را از این طریق برای یک دستگاه Android بررسی کنید:

 • نام: Bouygues Telecom.
 • APN: Ebouygtel.کم
 • پروکسی ، نام کاربری ، رمز عبور: خالی بگذارید.
 • MMSC: MMS.از راه دور Bouygues.fr/mms/wapenc
 • پروکسی MMS: 62.201.129.226
 • بندر MMS: 8080
 • MCC: 208
 • MNC: 20
 • نوع احراز هویت: هیچ
 • پروتکل APN: IPv4

انتخاب IPv4 به عنوان پروتکل APN بسیار مهم است. بسیاری از مشتریانی که Bouygues چند سیم کارت آنها کار نمی کنند ، ذکر می کنند که این دستکاری مشکل آنها را حل کرده است.

برای دستگاه های اپل ، پیکربندی APN ساده تر است. این در بخش “تنظیمات” ، “داده های تلفن همراه” و “نقطه دسترسی” است. فقط بررسی کنید که “نام نقطه دسترسی” به خوبی به عنوان Ebouygtel نشان داده شده است.com و اینکه قسمت های “نام کاربری” و “رمز عبور” بسیار خالی هستند.

نحوه خاتمه Bouygues چند سیم ?

Bouygues اینترنت چند سیم کارت پیشنهادی بدون تعهد است ، بنابراین امکان پذیر است در هر زمان و بدون هیچ هزینه ای خاتمه دهید.

برای خاتمه Bouygues چند سیم کارت ، به سادگی به منطقه مشتری خود متصل شوید. سپس به “گزینه های من” ، “گزینه های من را ببینید” ، “گزینه های بازداشت شده” ، “اینترنت چند سیم” و در آخر “تری” برای لغو گزینه Bouygues چند سیم.

آ اس ام اس تأیید سپس برای در نظر گرفتن خاتمه Bouygues چند سیم کارت وی ارسال می شود.