Bouygues Telecom Telepone Telepone ، Bouygues Telecom

تلفن ثابت Bouygues

اطلاعات – اشتراک Telecom Bouygues

Bouygues Telecom Telepone

ادم مانوئل

Bouygues Telephonie ثابت شد

مرکز تماس ما در حال حاضر بسته است. اشتراک آنلاین.

با Bouygues Telecom ، از تلفن ثابت موجود در بسته اینترنت خود استفاده کنید ! این سرویس به شما امکان می دهد تا از طریق تلفن ثابت از مخابرات تلفن ثابت خود در فرانسه و خارج از کشور تلفن کنید. ما در این مقاله خدمات تلفنی ثابت Bouygues Telecom و همچنین Bbox از جمله این خدمات را ارائه می دهیم.

تماس رایگان

اطلاعات – اشتراک Telecom Bouygues

یک مشاور به شما کمک می کند تا Bouygues مناسب ترین نیازهای شما را پیدا کند

 • ضروری
 • پیشنهادات Bouygues 3 bbox پیشنهادات مجهز به دسترسی به یک سرویس تلفنی ثابت: مناسب, نهایت وت باید.
 • شما می توانید از این پیشنهادات استفاده کنید از 18.99 یورو در ماه بسته به ADSL یا واجد شرایط بودن فیبر.
 • همه boxes حداقل شامل تماس های نامحدود به فرانسه ثابت و 110 مقصد.
 • در صورت بروز مشکلی در تلفن Bbox ، می توانید به Bouygues بپیوندید از طریق تلفن ، خرید یا آنلاین.

خدمات تلفنی ثابت ارائه شده توسط Bouygues Telecom چیست ?

خدمات موجود در Bbox of Bouygues Telecom

تلفن منزل

این که آیا شما در ADSL ، VDSL یا فیبر اشتراک Bouygues دارید ، و هر چه مدل Bbox خود را داشته باشید ، خدمات تلفنی ثابت را از خود دارید تلفن Telecom Bouygues. تمام Bbox Fit ، Must و Ultym حداقل دسترسی به آنها را می دهند:

 1. به تماس های نامحدود به Fixes de France (به استثنای اعداد کوتاه و خاص).
 2. تماس های نامحدود به ثابت از 110 مقصد (به استثنای اعداد کوتاه و خاص).

همچنین می توانید از خدمات تلفن ثابت مشترک با خود استفاده کنید تلفن bbox : ارائه شماره ، کنفرانس در 3 ، تماس مضاعف ، مراجعه به تماس ، انتقال تماس ، دستگاه پاسخگویی ، تماس ناشناس و یادآوری آخرین تماس گیرنده.

بسته به مدل Bbox ، شما خواهید داشت خدمات تلفنی ثابت کم و بیش بی شمار (مقصد بیشتر ، تماس با موبایل). Bbox باید و Ultym خدمات بیشتری نسبت به پیشنهاد Bbox Fit ارائه دهد. تمام ویژگی های مدل های مختلف را پیدا کنید bobogues bbox پایین در این مقاله.

مقصد های بین المللی موجود در سرویس تلفنی ثابت چیست؟ ?

همانطور که در بالا گفته شد ، همه اشتراک های تلفن ثابت Bouygues شامل تماس های نامحدود برای تعیین بیش از 110 مقصد. در اینجا 110 مقصد بین المللی شامل هر چه BBox و واجد شرایط بودن شما باشد:

 • در اروپا : (LES) آزورس ، (île) آلند ، آلمان ، آندورا ، انگلیس ، اتریش ، (لس) بالرز ، بلژیک ، بلغارستان ، قناری ها ، قبرس ، کرت ، کرواسی ، دانمارک ، اسکاتلند ، اسپانیا ، استونی ، (جزایر) فارو ، فنلاند ، جبل الطارق ، یونان ، گورنسی ، مجارستان ، ایرلند ، ایرلند شمالی ، ایسلند ، ایتالیا ، جرسی ، لتونی ، لیختن اشتاین ، لیتوانیا ، لوکزامبورگ ، مقدوئین ، مادیرا ، مالترا ، موناکو ، ولز ، ولز ، نوهند ، پولاند ، پولاند ، پراند ، پورتوگال. جمهوری ، رومانی ، ساردینیا ، سیسیل ، اسلواکی ، اسلوونی ، سوئد ، سوئیس ، ترکیه ، واتیکان, .
 • در آمریکای شمالی : کانادا ، ایالات متحده آمریکا از جمله هاوایی و آلاسکا.
 • در اقیانوسیه : استرالیا ، (جزایر) کریسمس ، نیوزیلند ، (The) ساموآ آمریکایی ، تاسمانی.
 • در آفریقا : آفریقای جنوبی.
 • مغرب : مراکش (به جز اعدادی که از 212526 ، 212527 ، 212533 ​​، 212534 ، 212540 ، 212546 ، 212547 ، 212550 ، 212553 صورتحساب با نرخ 0.60 € TTC/دقیقه) صورتحساب می شود).
 • در آمریکای مرکزی : (LES) باهاما ، (LES) برمودز ، کاستاریکا ، (جزایر) کیمنز ، (جزایر) باکره ، پاناما ، پورتوریکو ، Trinité-et-Tobago
 • در امریکای جنوبی : آرژانتین ، برزیل ، شیلی ، کلمبیا ، (جزیره) عید پاک ، پاراگوئه ، پرو ، ونزوئلا.
 • در آسیا : بحرین ، بنگلادش ، برونئی ، چین ، گوام ، هنگ کنگ ، (جزایر) ماریاننس از شمال ، هند ، اندونزی ، اسرائیل ، ژاپن ، اردن ، ماکائو ، مالزی ، جمهوری کره ، روسیه ، سنگاپور ، تایوان ، تایلند.

اگر می خواهید یک خبرنگار را به یک مقصد وصل کنید خارج از این لیست, ما به شما توصیه می کنیم قیمت های موجود در سایت Telecom Bouygues را بررسی کنید.

گزینه های بین المللی: نحوه غنی سازی سرویس تلفن ثابت Bouygues خود ?

پیشنهادات Bouygues دو گزینه اضافی برای تماس با بین المللی:گزینه 1 ساعت مغرب وگزینه 6 ساعت به الجزایر. اشتراک این پیشنهادات از منطقه مشتری Bouygues انجام می شود:

 1. با اولین ، برای 9 €/ماه, شما به 1 ساعت تماس (به استثنای شماره های ویژه) به موبایل های ثابت و الجزایر و تونس و همچنین به موبایل مراکش دسترسی دارید (تماس های مربوط به رفع مشکلات قبلاً شامل می شود). این گزینه بدون تعهد است. تماس باید از سرزمین اصلی فرانسه برقرار شود.
 2. گزینه 6 ساعت به ثابت های الجزایر به شما اجازه می دهد تا 9.99 یورو/ماه و بدون تعهد ، از 6 ساعت تماس در هر ماه که قابل گزارش برای الجزایر ثابت نیست ، از تلفن ثابت Bbox خود در سرزمین اصلی فرانسه (به استثنای شماره های ویژه) استفاده کنید.

چگونه تلفن ثابت Bouygues Telecom کار می کند ?

Bouygues Telecom از صداها در IP یا VoIP (Voice Over IP) برای اینکه به مشتریان خود اجازه دهد از سرویس تلفنی ثابت خود استفاده کنند. بنابراین این تکنیک به شما امکان می دهد به لطف شبکه های IP (شبکه های خصوصی یا اینترنتی) ارتباط برقرار کنید (از طریق صدا). این اصل است اسکایپ به عنوان مثال ، که از Voice on IP نیز استفاده می کند.

این تکنیک صوتی در IP به شرح زیر است:

 1. در سیگنال آنالوگ ساطع شده توسط صدا توسط میکروفون ضبط شده و دیجیتالی شده است. این انتقال از سیگنال آنالوگ به سیگنال دیجیتال برای برقراری ارتباط توسط VoIP ضروری است.
 2. در سیگنال دیجیتالی سپس به منظور فشرده سازی رمزگذاری می شود.
 3. اطلاعاتی که اکنون به “فریم” کاهش می یابد ، می تواند در شبکه رایانه ای پخش شود ، در روتوی.

به همین دلیل شماست تلفن ثابت Bbox به جعبه شما وصل شده و به سوکت تلفنی شما نیست. بنابراین این خط اینترنت شماست که برای برقراری تماس استفاده می شود و نه شبکه تلفن سوئیچ (RTC), که شبکه تاریخی نارنجی است و خطوط آن به تدریج دستگیر می شوند. بنابراین شما یک شماره تلفن متفاوت از آنچه برای این شبکه RTC نارنجی داده شده است ، با شماره 09 شروع خواهید کرد.

این سرویس تلفنی VoIP ثابت توسط همه ارائه شده است جعبه De Bouygues Telecom ، یعنی bbox fiشما اینجا هستید BBOX باید و bbox ultym.

از فوریه سال 2016 ، نارنجی (سابق France Telecom) پایان تدریجی را اعلام کرد شبکه تلفنی تغییر یافته که امکان برقراری ارتباط با ثابت را فراهم می آورد. این تکنیک که اکنون منسوخ شده است ، از سال 2018 توسط VoIP جایگزین شده و باید تا سال 2023 ادامه یابد.

تلفن ثابت: Bbox از Telecom Bouygues ارائه می دهد

Bouygues Telecom یک سرویس تلفنی ثابت را در 2 Triple Play Internet ارائه می دهد: Bbox باید و Bbox Ultym و در پیشنهاد بازی دوتایی خود ، Bbox FIT.

اگر در منطقه جدا نشده هستید ، می توانید از شبکه تمیز Bouygues Telecom لذت ببرید. از طرف دیگر ، بخشی از این منطقه جدا نشده وجود دارد که نامیده می شود منطقه گسترده, که در آن Bouygues Telecom هیچ شبکه تمیز ندارد. او سپس باید از دسترسی ADSL شبکه های دیگر استفاده کند. در منطقه گسترده ، شما باید پرداخت کنید مکمل 8 یورو در ماه برای bbox شما.

اگر شما در منطقه بدون مشکل, شما فقط واجد شرایط بودن منطقه Bbox نیستید. شما هنوز تماس های نامحدودی با Fixes de France ، DOM و حدود 110 مقصد بین المللی و همچنین تماس های نامحدود به موبایل در فرانسه ، DOM ، کانادا ، ایالات متحده ، سنگاپور ، چین و کره جنوبی دارید. با این حال ، در بازار عرضه می شود 28.99 یورو/ماه به مدت 12 ماه و سپس 38.99 یورو در ماه.

تماس رایگان

تست واجد شرایط بودن – ADSL و فیبر

یک مشاور Selectra به شما کمک می کند تا شریک زندگی مناسب ترین خانه خود را پیدا کنید

کمک و عیب یابی Bouygues

اگر شما تلفن Bbox کار نمی کند, بررسی کنید که Bbox شما به خوبی به شبکه متصل شده است و تلفن ثابت شما به درستی به این بندر متصل شده است این یا آن 1 (آن رنگ سبز) جعبه Telecom Bouygues شما.

اگر اتصال مستقیم تلفن ثابت خود به جعبه شما امکان پذیر نیست:

 1. به همین درگاه A متصل شوید آداپتور تلفن Bbox (که علاوه بر آن باید بخرید).
 2. تلفن خود را به این آداپتور وصل کنید.
 3. تنها کاری که باید انجام دهید این است که تلفن ثابت خود را به یک سوکت وصل کنید.

این ممکن است که چندین تلفن ثابت را وصل کنید, ارسال شده در مکان های مختلف از شما !

کمک خط تلفن

اگر همیشه با تلفن Bbox خود مشکلی دارید ، a خدمات کمک از راه دور Bouygues موجود است :

در صورت خرابی یا نقص عملکرد ، Bouygues Telecom یک را انجام می دهد تجزیه و تحلیل جعبه شما به منظور درک مشکل و جایگزینی مودم خود به صورت رایگان.

اپراتور نیز به شما پیشنهاد می دهد راه حل های تداوم خدمات به منظور اتصال (کلیدهای USB 3G و 4G و همچنین جعبه 4G به عنوان مثال).

اگر می خواهید به اپراتور خود بپیوندید ، می توانید آن را به روش های مختلف انجام دهید:

 1. از طریق تلفن ، از دوشنبه تا شنبه ، از 8 صبح تا 10 بعد از ظهر 614 از یک خط تلفن همراه Bouygues یا در 1064 از یک خط ثابت یا موبایل اپراتور دیگر. نکته: بین ساعت 11 صبح و 6 بعد از ظهر ، از جمعیت خودداری خواهید کرد.
 2. در فروشگاه های یکی از مغازه های مخابراتی Bouygues. در وب سایت اپراتور ، می توانید نام شهر خود را وارد کرده و فروشگاه Bouygues Telecom را با برنامه های آن نزدیک به شما کشف کنید.
 3. آنلاین ، در سایت Telecom Bouygues برای گپ زدن با چت یا در انجمن با مشاوران.

تلفن همراه خوب

10 گیگابایت 5.99 یورو دیدن

100 گیگابایت 16.99 یورو دیدن

20 گیگابایت 5.99 یورو دیدن

تلفن همراه خوب

5.99 یورو پیشنهاد را ببینید

5.99 یورو پیشنهاد را ببینید

2.99 یورو پیشنهاد را ببینید

بهترین پیشنهاد لحظه را پیدا کنید !

امروز: 09/22/2023 16:11 – 1695391882

اشتراک اینترنت و موبایل

اشتراک اینترنت یا تلفن همراه را تغییر دهید ?

بهترین پیشنهادات را از تأمین کنندگان شریک ما کشف کنید

تماس رایگان

اشتراک اینترنت یا تلفن همراه را تغییر دهید ?

مرکز تماس ما در حال حاضر بسته است. یک یادآوری رایگان بخواهید.

بنابراین ما این کار را با هم انجام می دهیم ? 1.6 میلیون فرانسوی قبلاً به ما اعتماد کرده اند

مشاور خدمات شما

از دوشنبه تا جمعه از 7 صبح تا 9 بعد از ظهر ، شنبه 8:30 صبح تا 6.30 بعد از ظهر و یکشنبه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر.

تلفن ثابت Bouygues

*پس از بازپرداخت ** تعهد 24 ماهه. (1) بسته به وضعیت آن در روز بهبودی ، با از سرگیری آیفون 13 Pro 128 گیگابایتی تا 470 یورو صرفه جویی کنید. شرایط را ببینید. واجد شرایط بودن و داس اعتباری شما را مرتکب می شود و باید بازپرداخت شود. ظرفیت بازپرداخت خود را قبل از تعهد بررسی کنید به عنوان مثال ، قیمت Apple Iphone 15 Pro 128GB: 99.9 یورو پس از بازپرداخت 80 یورو در درخواست ظرف 8 هفته پس از دریافت پرونده سازگار ، سپس 692 یورو در طی 24 ماه با نرخ بدهکار ثابت 9.28 ٪ و Taeg ثابت وام گرفته شده است. از 9.69 ٪. 31.70 یورو در ماه بازپرداخت شده است. مبلغ کل 760.80 یورو. هزینه کل اعتبار 68.80 یورو. آیفون 15Proسر :0.98w/kg
تنه :0.96w/kg
اعضا :2.99w/kg

Visual Iphone 15 Pro

با صفر

Visual Iphone 15 Pro

با صفر

*پس از بازپرداخت ** تعهد 24 ماهه. (1) بسته به وضعیت آن در روز بهبودی ، با از سرگیری آیفون 13 Pro 128 گیگابایتی تا 470 یورو صرفه جویی کنید. شرایط را ببینید. واجد شرایط بودن و داس اعتباری شما را مرتکب می شود و باید بازپرداخت شود. ظرفیت بازپرداخت خود را قبل از تعهد بررسی کنید به عنوان مثال ، قیمت Apple Iphone 15 Pro 128GB: 99.9 یورو پس از بازپرداخت 80 یورو در درخواست ظرف 8 هفته پس از دریافت پرونده سازگار ، سپس 692 یورو در طی 24 ماه با نرخ بدهکار ثابت 9.28 ٪ و Taeg ثابت وام گرفته شده است. از 9.69 ٪. 31.70 یورو در ماه بازپرداخت شده است. مبلغ کل 760.80 یورو. هزینه کل اعتبار 68.80 یورو. آیفون 15Proسر :0.98w/kg
تنه :0.96w/kg
اعضا :2.99w/kg

*پس از بازپرداخت. شرایط را ببینید. خندق سامسونگ گلکسی A34 5Gسر :0.546w/kg
تنه :1.488w/kg
اعضا :2.68w/kg

تلفن ثابت Bouygues

*پس از بازپرداخت ** تعهد 24 ماهه. (1) بسته به وضعیت آن در روز بهبودی ، با از سرگیری آیفون 13 Pro 128 گیگابایتی تا 470 یورو صرفه جویی کنید. شرایط را ببینید. واجد شرایط بودن و داس اعتباری شما را مرتکب می شود و باید بازپرداخت شود. ظرفیت بازپرداخت خود را قبل از تعهد بررسی کنید به عنوان مثال ، قیمت Apple Iphone 15 Pro 128GB: 99.9 یورو پس از بازپرداخت 80 یورو در درخواست ظرف 8 هفته پس از دریافت پرونده سازگار ، سپس 692 یورو در طی 24 ماه با نرخ بدهکار ثابت 9.28 ٪ و Taeg ثابت وام گرفته شده است. از 9.69 ٪. 31.70 یورو در ماه بازپرداخت شده است. مبلغ کل 760.80 یورو. هزینه کل اعتبار 68.80 یورو. آیفون 15Proسر :0.98w/kg
تنه :0.96w/kg
اعضا :2.99w/kg

Visual Iphone 15 Pro

با صفر

Visual Iphone 15 Pro

با صفر

*پس از بازپرداخت ** تعهد 24 ماهه. (1) بسته به وضعیت آن در روز بهبودی ، با از سرگیری آیفون 13 Pro 128 گیگابایتی تا 470 یورو صرفه جویی کنید. شرایط را ببینید. واجد شرایط بودن و داس اعتباری شما را مرتکب می شود و باید بازپرداخت شود. ظرفیت بازپرداخت خود را قبل از تعهد بررسی کنید به عنوان مثال ، قیمت Apple Iphone 15 Pro 128GB: 99.9 یورو پس از بازپرداخت 80 یورو در درخواست ظرف 8 هفته پس از دریافت پرونده سازگار ، سپس 692 یورو در طی 24 ماه با نرخ بدهکار ثابت 9.28 ٪ و Taeg ثابت وام گرفته شده است. از 9.69 ٪. 31.70 یورو در ماه بازپرداخت شده است. مبلغ کل 760.80 یورو. هزینه کل اعتبار 68.80 یورو. آیفون 15Proسر :0.98w/kg
تنه :0.96w/kg
اعضا :2.99w/kg

*پس از بازپرداخت. شرایط را ببینید. خندق سامسونگ گلکسی A34 5Gسر :0.546w/kg
تنه :1.488w/kg
اعضا :2.68w/kg