Box 5G Bouygues: 5G نامحدود و بدون تعهد ، 5G Box Bouygues: آزمون و بررسی در سپتامبر 2023

5G Box Bouygues: آزمون و بررسی در سپتامبر 2023

Contents

جعبه Bouygues 5G مزایای بسیاری دارد ، اما همچنین برخی از مضرات مهم است که باید قبل از عضویت در این پیشنهاد مورد توجه قرار گیرند.

Box 5G Bouygues: پیشنهاد ، بررسی ، قیمت

شما به دنبال یک پیشنهاد جعبه 5G هستید ? پیشنهادات موجود را کشف کنید و به خودتان اجازه دهید تا از پیشنهاد شریک زندگی متناسب با نیازهای خود استفاده کنید.

5G آخرین شبکه موبایل است که موفق به موفقیت در فناوری 4G است که همه ما امروزه از آن استفاده می کنیم. این اجازه می دهد تا یک اتصال جریان فوق العاده بلند تا 10 برابر سریعتر از 4G. Bouygues Telecom که قبلاً چند سال پیش یک جعبه 4G را راه اندازی کرده بود ، با ارائه امروز اولین جعبه 5G در بازار فرانسه ، علاوه بر استقرار شبکه 5G خود ، نوآوری را حتی بیشتر تحت فشار قرار می دهد.

جعبه Bouygues 5G نامحدود: جزئیات پیشنهاد

در ژوئن سال 2021 ، Bouygues Telecom اولین جعبه 5G در نظر گرفته شده برای افراد. نصب و استفاده آسان ، به شما امکان می دهد از یک بهره مند شوید اتصال اینترنتی فوق العاده سریع و پایدار اگر پوشش 5G خوبی دارید. 5G Bouygues اکنون بیش از 12000 شهرداری در فرانسه ، یا 6 از 10 نفر جمعیت.

BOUYGUES 5G Box چیست ?

جعبه 5G Bouygues Telecom یک گزینه عالی برای پیشنهادات کلاسیک فیبر و جعبه ADSL است اگر واجد شرایط این فناوری ها نیستید. در مارس 2023 ، Bouygues نسخه دوم جعبه 5G خود را با روتر Arcadyan (قبلاً TCL) راه اندازی کرد و اتصال سریعتر و روان را به شما ارائه می دهد ، همه با 5G نامحدود : بنابراین شما دارید محدودیت مصرف.

عملکرد آن ساده است: به لطف سیم کارت نانو ، جعبه 5G از آن استفاده می کند شبکه موبایل 5G Bouygues, برخلاف جعبه های معمولی که از شبکه اینترنتی استفاده می کنند.

خوب است بدانید ، 5G Bocigues جعبه عشایر نیست, برخلاف کلیدهای 4G Bouygues یا Keys 5G. بنابراین نمی توان در خارج از خانه شما استفاده کرد.

قیمت Bouygues جعبه 5G چقدر است ?

5G Box Bouygues با قیمت موجود است 40.99 €/ماه. در مورد 4G جعبه Bouygues ، با قیمت 36.99 یورو در ماه ، قیمت جعبه 5G است غیر قابل فروش و این یک پیشنهاد است بدون درگیری بنابراین شما در هر زمان آزاد هستید که خاتمه دهید.

از طرف دیگر ، پرداخت آن ضروری خواهد بود هزینه های تهیه و خاتمه 19 یورو هر یک.

شما زیر 26 ساله هستید ? ازپیشنهاد -26 سال که به شما امکان می دهد از جعبه 4G با 22.99 یورو در ماه یا جعبه 5G با 27.99 یورو در ماه, تمام بدون درگیری ! علاوه بر این نرخ سودمند ، می توانید از آن نیز استفاده کنید 12 ماه ارائه شده در فیلم Prime Prime, و شما می توانید اشتراک خود را در حین تعلیق به حالت تعلیق درآورید 2 ماه یک بار در سال.

چه سرعت Bouygues جعبه 5G را ارائه می دهد ?

جعبه Bouygues 5G یک اتصال به اینترنت موبایل را ارائه می دهد 10 برابر سریعتر از جعبه 4G و تا 60 برابر سریعتر ADSL Bouygues ارائه می دهد.

جعبه 5G در واقع جریان هایی را ارائه می دهد 1.1 گیگابایت در ثانیه برای بارگیری و 58 مگابایت در ثانیه در ارسال با تشکر از شبکه 5G Bouygues. همچنین با فناوری Wifi 6, ارائه یک اتصال سریعتر و پایدار قادر به پشتیبانی از حداکثر 240 دستگاه (تلفن ، رایانه ، تبلت ، تلویزیون هوشمند ، بلندگوها و غیره) 64 همزمان.

این جریان به شما امکان می دهد به محتوا دسترسی پیدا کنید تعریف فوق العاده بالا, آ ثبات اتصال بهتر به طور همزمان, اما همچنین حتی بارگیری سریع داده ها.

شما می خواهید در پیشنهاد 5G Box Bouygues مشترک شوید ?

واجد شرایط بودن برای جعبه 5G Bouygues: چگونه می دانم واجد شرایط هستم ?

مانند هر پیشنهاد اینترنتی Bouygues ، لازم است برخی از آنها را پر کنید شرایط واجد شرایط بودن برای اینکه بتوانید در پیشنهاد 5G Box از Bouygues Telecom مشترک شوید.

شرایط واجد شرایط بودن در Bouygues Box Box

وجود دارد 2 شرط واجد شرایط بودن برای پیشنهاد جعبه Bouygues Telecom:

 • واجد شرایط فیبر نباشید : فقط خانه ها نمی توانند از فیبر نوری بهره مند شوند می توانند از جعبه 5G استفاده کنند. این پیشنهاد در واقع برای مسکن که هنوز به فیبر وصل نشده اند ، محفوظ است اما هنوز هم می خواهند از یک اتصال با سرعت بسیار بالا بهره مند شوند.
 • پوشش 5G خوبی داشته باشید : با استفاده از شبکه مخابراتی 5G Bouygues ، ضروری است که منطقه مسکونی شما تحت پوشش این فناوری باشد. شبکه 5G Bouygues هنوز در حال استقرار است اما در حال حاضر بیش از 12،000 شهرداری فرانسه ، از جمله شهرهای بزرگ را پوشش می دهد.

چگونه واجد شرایط بودن خود را برای Bouygues Box Box آزمایش کنیم ?

شما می خواهید بدانید که آیا شما توسط 5G Bouygues پوشانده شده اید ? به وب سایت اپراتور بروید ، بخش “جعبه اینترنت” سپس “جعبه 5 گرم“و روی” کلیک کنید “آدرس من را امتحان کنید“”. سپس بلافاصله می دانید که 5G در خانه موجود است.

همچنین می توانید واجد شرایط بودن Bouygues خود را در آن آزمایش کنید تماس با یک مشاور ژاکت از طریق تلفن. اگر واجد شرایط نباشید ، می تواند شما را به یک پیشنهاد سازگار هدایت کند.

شما می خواهید واجد شرایط بودن خود را در 5G Bouygues آزمایش کنید ?

منطقه شما توسط شبکه 5G Bouygues پوشانده نشده است ? Bouygues 4G Box را کشف کنید و از یک اتصال باند پهن لذت ببرید.

چگونه می توان جعبه 5G Bouygues را دریافت کرد ?

اگر می خواهید در پیشنهاد 5G Box Bouygues مشترک شوید ، می توانید انجام دهید برخط به طور مستقیم در سایت Telecom Bouygues یا تلفنی با کمک یک مشاور Jechange.

پیشنهاد Bouygues Box Box Box را در اینترنت مشترک کنید

اولین راه حل برای عضویت در پیشنهاد جعبه 5G از Bouygues Telecom ، سفارش آن در وب سایت اپراتور. برای انجام این کار ، به سادگی روی پیوند زیر کلیک کرده و این مراحل را دنبال کنید:

Bouygues Box Box را بصورت آنلاین سفارش دهید

 • در برگه “جعبه اینترنت“، روی” کلیک کنید “پیشنهاد جعبه 5G».
 • روی “کلیک کنید”آدرس من را امتحان کنید».
 • اگر واجد شرایط پیشنهاد هستید, دستور خود را تأیید کنید با اتصال به حساب خود یا با ایجاد.

زمان تحویل جعبه 5G Bouygues بین 3 و 5 روز کاری. سیم کارت خواهد بود به طور خودکار طی 24 ساعت فعال می شود بسته به حمل فرمان و کار خواهد کرد فقط برای این دستگاه.

پیشنهاد BoUygues Box Box Box را از طریق تلفن مشترک کنید

همچنین می توانید در پیشنهاد جعبه 5G مشترک شوید از طریق تلفن با تماس با یک مشاور Jachenge که به شما امکان می دهد تست صلاحیت و در تلاش های خود به شما کمک کنید.

پیشنهاد جعبه 5G را از طریق تلفن با Jechange مشترک کنید

نحوه نصب جعبه Bouygues 5G ?

جعبه 5G Bouygues در عرض چند دقیقه خیلی راحت و سریع نصب می شود. در اینجا مراحل دنبال شده است:

 • اولین کاری که باید انجام شود این است سیم کارت نانو خود را جدا کنید از حمایت آن و آن را در پرونده خود وارد کنید : مکان سیم کارت در پشت مودم واقع شده است.
 • جعبه 5G را وصل کنید برای اتصال بهتر به یک محوطه بخش ، ترجیحاً در نزدیکی یک پنجره.
 • پس می توانید دستگاه های خود را از جعبه 5G به WiFi 6 وصل کنید با نشان دادن رمز عبور ثبت شده در برچسب واقع در زیر کادر.

می توانید چندین چراغ را در قسمت جلوی جعبه 5G مشاهده کنید: آبی اتصال را نشان می دهد قوی, در رنگ زرد یک سیگنال طبیعی, و قرمز یک ارتباط ضعیف.

شرح.تلویزیون با Bouygues Box Box

برخلاف جعبه های اینترنتی کلاسیک Bouygues مانند Bbox Must و Bbox Ultym ، جعبه 5G Bouygues سرویس تلفنی یا تلویزیون ثابت ارائه نمی دهد.

با این حال ، شما می توانید ازبرنامه ب.تلویزیون و 70 کانال نامحدود آن در دستگاه های شما. اگر تلویزیون هوشمند دارید ، بارگیری برنامه B نیز امکان پذیر است.تلویزیون برای استفاده از آن در صفحه بزرگ ، یا “caster” برنامه از تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود در تلویزیون خود به لطف یک دستگاه Chromecast.

این برنامه همچنین شامل می شود رادیو و پادکست, آ راهنمای برنامه تلویزیونی, 25 تکرار, و همچنین یک عملکرد کنترل مستقیم به شما امکان می دهد از ابتدا یک برنامه در حال انجام را از سر بگیرید.

5G Box Bouygues بدون تعهد: نظر متخصص Jechange و مقایسه

جعبه Bouygues 5G مزایای بسیاری دارد ، اما همچنین برخی از مضرات مهم است که باید قبل از عضویت در این پیشنهاد مورد توجه قرار گیرند.

مزایای Bouygues و مقایسه جعبه 5G

جعبه 5G یک جایگزین عالی برای جعبه های معمولی است در صورتی که هنوز واجد شرایط فیبر نوری نیستید. این امکان را به شما می دهد تا از یک اتصال بهره مند شوید با سرعت بالا ، مایع و پایدار, مخصوصاً به لطف فناوری Wifi 6 : ایده آل برای دنبال کنندگان بازی آنلاین و خانواده های بزرگ که به چندین ارتباط همزمان نیاز دارند.

این هم هست اولین جعبه 5G موجود در بازار و ارائه یک اتصال 5G نامحدود : اپراتورهای دیگر فقط جعبه های 4G را ارائه می دهند ، پاکت داده محدود و با قیمت های مشابه.

مضرات 5G Box Bouygues

از طرف دیگر ، قیمت جعبه 5G تا 40.99 € در ماه ممکن است به تنهایی برای یک پیشنهاد اینترنتی کمی بالا به نظر برسد. این قیمت را می توان با کیفیت روتر 5G توضیح داد: الف مودم جدیدترین نسل قدرتمند که می تواند پشتیبانی کند تا 64 کاربر به طور همزمان و سازگار WiFi 6. به این معناست که این یک جعبه Bouygues بدون تعهد است و می توانید در هر زمان خاتمه دهید.

ما همچنین باید مراقب باشیمدستگاه های سازگار 5G برای اینکه بتوانیم از آن استفاده کامل کنیم. بنابراین این می تواند نمایانگر a باشد هزینه های اضافی اگر تصمیم دارید سیستم فعلی خود را با دستگاه های 5G جایگزین کنید.

همه چیز در مورد Bouygues Telecom

 • بسته های تلفن همراه Bouygues
 • Bouygues Telecom Fiber ارائه می دهد
 • Bbox + بسته های تلفن همراه در Bouygues
 • بسته های مخابراتی Bouygues در خارج از کشور: هر آنچه شما باید بدانید
 • پیشنهاد Bouygues را دوباره پر کنید

آیا واجد شرایط فیبر هستید؟ ?
تست رایگان صلاحیت شما در کمتر از 3 دقیقه و کشف کنید بهترین پیشنهادات برای دسترسی به اینترنت شما.

برای رویه های خود با مشاوران ما تماس بگیرید (واجد شرایط بودن ، تغییر اپراتور. )

از دوشنبه تا جمعه از 8 صبح تا 9 بعد از ظهر شنبه از ساعت 9 صبح تا 7 بعد از ظهر یکشنبه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر

5G Box Bouygues: آزمون و بررسی در سپتامبر 2023

اپراتور Bouygues Telecom به تازگی اولین جعبه 5G را برای افراد راه اندازی کرده است. یک جعبه 5G ثابت که به شما امکان می دهد از طریق آخرین شبکه موبایل نسل موبایل ، از یک اتصال اینترنتی با سرعت بسیار بالا در خانه لذت ببرید ، یک راه حل ایده آل برای خانوارهایی که هنوز واجد شرایط برای فیبر نوری نیستند. در مورد اولین جعبه 5G در مصرف کننده مردم چه فکر کنیم ? بررسی های Bouygues 5G Box چیست؟ ? در این مقاله تست کامل ما را در مورد جعبه جعبه جدید از Bouygues پیدا کنید.

جعبه 5G Bouygues چیست ?

جعبه 5G Bouygues

شما به دنبال یک روش ساده برای داشتن اینترنت در خانه هستید ? شما به فیبر دسترسی ندارید و ADSL شما خیلی کند است ? شما چند ماه در محل اقامت زندگی می کنید و نمی خواهید یک سال مرتکب شوید ? جعبه Bouygues Télécom 5G بهترین راه حل برای اتصال با سرعت بسیار بالا با قیمت پایین و بدون نصب است.

این روتر 5G به لطف یک سیم کارت یکپارچه به شبکه تلفن همراه Bouygues متصل می شود. فقط آن را به صورت الکتریکی وصل کنید و دستگاه های مختلف خود را به WiFi یا اترنت وصل کنید.

از سال 2023 ، پیشنهادات جعبه 5G برای افرادی که ارتباط کم دارند رزرو نشده است. هرکسی می تواند در جعبه Bouygues 5G مشترک شود ، حتی اگر فیبر در خانه موجود باشد.

Bouygues Box 5G Box چیست ?

Bouygues Télécom دو پیشنهاد را با جعبه 5G به بازار عرضه می کند: یک پیشنهاد “کلاسیک” که برای همه قابل دسترسی است ، و یک پیشنهاد ویژه برای کودکان زیر 26 سال.

پیشنهاد جعبه کلاسیک 5G

Box 5G Bouygues پیشنهاد

پیشنهاد 5G Box Bouygues Telecom به شما امکان می دهد از طریق آخرین شبکه موبایل نسل موبایل ، از یک اتصال اینترنتی با سرعت بسیار بالا در خانه لذت ببرید ، یعنی شبکه 5G.

درست مثل پیشنهاد 4G Box Bouygues , این اپراتور اشتراک 5G ثابت خود را با داده های نامحدود. در واقع به یاد بیاوریم که این ارائه دهنده خدمات تنها در بازار است که هر ماه یک پیشنهاد جعبه 4G را بدون محدودیت داده به بازار عرضه می کند.

علاوه بر اتصال اینترنتی با سرعت بسیار بالا ، این پیشنهاد 5G اینترنت به شما امکان می دهد از آن استفاده کنید برنامه ب.تلویزیون در تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا رایانه برای دسترسی به 70 کانال زنده و 25 تکرار.

 • اتصال اینترنتی با سرعت بسیار زیاد تا 1.1 گیگابایت در ثانیه,
 • 70 کانال تلویزیونی در تلفن هوشمند و رایانه لوحی با b.تلویزیون,
 • جعبه 5G با WiFi 6,
 • اشتراک بدون تعهد با 40.99 یورو در ماه.

اشتراک 5G جعبه ارائه شده توسط Bouygues Telecom هر ماه صورتحساب می شود 40.99 یورو. این یک پیشنهاد اینترنتی بدون تعهد است و قیمت آن بدون شرایط مدت زمان است. هزینه های تهیه 19 یورو برای اولین فاکتور شما اعمال می شود.

و برای هر اشتراک جدید در جعبه 5G ، Bouygues Telecom تا 100 € هزینه های خاتمه اپراتور سابق شما را پوشش می دهد.

پیشنهاد ویژه -26 سال با آمازون پرایم ارائه شده است

جعبه 5G Bouygues -26 ساله

اگر زیر 26 سال سن دارید ، پس Bouygues Télécom یک پیشنهاد ویژه جعبه 5G را به شما ارائه می دهد.

فقط می توانید از جعبه 5G بهره مند شوید 27 یورو در هر ماه, بدون تعهد و بدون شرایط مدت. و به عنوان یک جایزه ، آمازون نخست به مدت 12 ماه به شما ارائه می شود.

این پیشنهاد می تواند برای دانشجویانی که مایل به دسترسی به اینترنت با قیمت پایین هستند بسیار جالب باشد.

راضی یا بازپرداخت

اگر می خواهید در 30 روز اول از تاریخ فعال سازی ، پیشنهاد Bouygues ثابت 5G را پایان دهید ، می توانید از این مزیت بهره مند شوید ” راضی یا بازپرداخت »».

به طور مشخص ، در صورت خاتمه در این دوره ، اشتراک و هزینه های تأمین (19 یورو) برای شما بازپرداخت می شود. علاوه بر این ، هزینه های خاتمه پرداخت نمی شود.

تست جعبه 5G جعبه 5G: ویژگی های روتر 5G

بنابراین تست جعبه Bouygues 5G, ما همچنین با این اشتراک به روتر 5G در دسترس شما علاقه مند شدیم.

مشخصات 5G روتر مودم ساخته شده توسط TCL ::

 • WiFi 6 – AX300 فرکانس دو برابر (5 گیگاهرتز / 2.4 گیگاهرتز),
 • 2 سوکت اترنت,
 • حداکثر 240 کاربر همزمان,
 • سیگنال 5G که حداکثر سرعت نظری را تا 1.1 گیگابایت در ثانیه ارائه می دهد.

از طرف نگاه ، این جعبه رنگی سیاه با طراحی جمع و جور و استوانه ای مقابله می کند. اندازه آن 20.4 سانتی متر ارتفاع ، 11.5 سانتی متر عرض و عمق 11.5 سانتی متر است.

جارو با Bouygues جعبه 5G

5G تست جعبه

برای ارائه پیشنهاد جعبه ثابت 5G خود با بهترین سرعت ، این ISP از شبکه 5G خود در آن استفاده می کند باند 3.5 گیگاهرتز, حداکثر جریان نظری می تواند به این ترتیب برسد:

 • حداکثر 1.1 گیگابایت در ثانیه در سرعت نزولی,
 • حداکثر 58 مگابایت در ثانیه با سرعت هرس.

برای کسب اطلاعات ، جریان های اعلام شده با توجه به موقعیت جغرافیایی متفاوت است ، تعداد تجهیزات متصل در همان زمان و همچنین با توجه به پوشش 5G موجود در داخل محل اقامت.

یکی دیگر از دارایی های این جعبه 5G ثابت ، سازگاری آن با Wifi 6 که به شما امکان می دهد یک اتصال پایدار را حتی با بسیاری از تجهیزات متصل به دست آورید.

در مورد جریان 4G و 4G+, سرعت اتصال می تواند در جریان رو به پایین و به بالا به 220 مگابایت بر ثانیه برسد.

برای اندازه گیری کیفیت اتصال شبکه 4G و 5G ، می توانید ما را انجام دهید تست سرعت 4G و 5G و بدین ترتیب جریان سراشیبی و جریان قائم اتصال موبایل شما ، بلکه پینگ (یا تأخیر) را نیز بدانید ، یعنی می گویند زمان پاسخ اتصال شما و همچنین جیگ که ثبات پینگ را تعیین می کند.

جعبه 5G Bouygues چگونه کار می کند ?

عملکرد 5G BOOYGUES

مثل جعبه 4G ، روتر 5G ثابت برای تولید سیگنال WiFi در محل اقامت به شبکه تلفن همراه متصل می شود. با استفاده از این مودم مجهز به سیم کارت ، می توانید کمتر از 240 دستگاه را در WiFi یا با کابل از طریق دو درگاه اترنت وصل کنید. پس از وصل شدن جعبه ، می توانید بلافاصله از اتصال اینترنتی با سرعت بسیار بالا در خانه لذت ببرید.

یعنی: جعبه 5G این ISP در تحرک کار نمی کند ، فقط در آدرس نصب اعلام شده هنگام عضویت قابل استفاده است.

نصب جعبه Bouygues 5G

بر روی … ما تست جعبه Bouygues 5G, ما همچنین تصمیم گرفته ایم تا در مورد نصب روتر اطلاعات بیشتری به شما بگوییم.

در اینجا مراحل مختلفی برای نصب جعبه 5G ثابت وجود دارد:

 • سیم کارت نانو را در جعبه 5G قرار دهید,
 • جعبه را در مکانی قرار دهید که به بهترین وجه 5 گرم را در خانه ضبط کنید ، معمولاً در نزدیکی یک پنجره,
 • روتر 5G را به یک پریز برق وصل کنید,
 • تجهیزات مختلف خود را به WiFi یا از طریق دو درگاه اترنت وصل کنید.

نظرات مثبت و منفی در جعبه 5G Bouygues چیست

برای نتیجه گیری تست جعبه Bouygues 5G, بررسی های مشتری را در اولین جعبه 5G ثابت برای افراد با جنبه های مثبت مختلف آن و همچنین نکات بهبود یافته کشف کنید.

5G Box Bouygues بررسی ، نکات مثبت

جعبه 5G ، همانطور که جعبه 4G است ، یک جایگزین عالی برای لذت بردن از اتصال اینترنتی سریع و با کیفیت در خانه.

خانه هایی که 5 گرم را در محل اسکان خود ضبط می کنند ، که برای آنها به آن پرداخته است ، هنوز واجد شرایط فیبر نیست یا اگر یک رویداد مانع از اتصال آن شود فیبر Bouygues در محل اقامت ، جعبه 5G Bouygues ، در واقع ، خود را به عنوان یک گزینه آماده برای استفاده برای گشت و گذار بسیار زیاد ارائه می دهد.

از نظر سرعت اتصال ، با سازگاری 5G و WiFi 6 از جعبه ، نرخ بارگیری می تواند به آن برسد 1.1 گیگابایت در ثانیه, چه چیزی از خانه همه کاربردهای خود به طور همزمان ، بدون برش یا کندی بهره مند شوید.

نکته مثبت مهم دیگر برای تأکید در ما بررسی جعبه Bouygues 5G, داده. مانند Bouygues Box Box ، اپراتور با پیشنهاد ثابت 5G هیچ محدودیتی در داده های تلفن همراه نشان نمی دهد.

سرانجام ، با توجه به اشتراک ، این ارائه دهنده دسترسی به اینترنت تصمیم گرفته است یک پیشنهاد جعبه را بدون تعهد ارائه دهد ، با 30 روز آزمایش رایگان برای آزمایش آن.

5G Box Bouygues Review ، نکات منفی

از نظر خدمات ، این یک پیشنهاد اینترنتی منحصراً است ، جعبه 5G تلفن ثابت را ارائه نمی دهد. و برخلاف جعبه اینترنت سه گانه اغلب اوقات در کمتر از 30 € در ماه موجود است ، شما نمی توانید از طریق یک رمزگشایی با پیشنهاد جعبه 5G به یک دسته از کانال های تلویزیونی دسترسی پیدا کنید.

آنجا Bouygues Telecom Fixed Box با این حال ، با 49.99 یورو در هر ماه نمایش داده می شود ، با این حال ، به شما امکان می دهد از برنامه B استفاده کنید.تلویزیون در رایانه لوحی یا تلفن هوشمند برای لذت بردن از طریق شبکه WiFi جعبه 5G خود از 70 کانال زنده و 25 تکرار. برای بهره مندی از آن در صفحه تلویزیون خود ، می توانید از Chromecast برای طرح محتویات تلفن هوشمند خود در تلویزیون استفاده کنید.

نکته منفی دیگر ، جعبه 5G را نمی توان با توجه به نیاز شما برای اتصال به اینترنت در تحرک منتقل کرد. این یک پیشنهاد اینترنتی ثابت است که استفاده از آن فقط در آدرس نصب اعلام شده هنگام عضویت در دسترس است.

برای پایان دادن به این بررسی جعبه Bouygues 5G, با وجود مزایای بسیاری برای استفاده از یک اتصال خانگی با سرعت بسیار بالا از طریق شبکه تلفن همراه ، شبکه 5G Bouygues در حال استقرار است. پوشش 5G در باند فرکانس 3.5 گیگاهرتز بنابراین هنوز محدود است.

جعبه 5G: نظر CableReview متخصص شما

جعبه 5G امروزه بهترین پیشنهاد نوع ثابت 4G / 5G است. این تنها کسی است که 5G سازگار است و جریانهای نظری تقریباً 1 گیگابایت در ثانیه را پایین می آورد. ادغام WiFi 6 و یک سرویس تلویزیونی به این جعبه 5G اجازه می دهد تا خود را از رقبای خود متمایز کند.

نقاط مثبت 5G BOOYGUES:

 • اتصال با سرعت بسیار بالا با شبکه 5G,
 • روتر 5G با WiFi 6,
 • محدودیت داده,
 • اشتراک جعبه اینترنت بدون تعهد,
 • به مدت 1 ماه راضی یا بازپرداخت می شود.

امتیازات منفی Bocigues Box Box:

 • بدون سرویس تلفنی ثابت,
 • پوشش 5G (3.5 گیگاهرتز) هنوز محدود است,
 • پیشنهاد جعبه در تحرک قابل استفاده نیست.