Box Internet پیشنهاد B & You – بسته تلفن همراه Bouygues Telecom ، بسته جعبه موبایل Bouygues: که پیشنهاد انتخاب می کند?

بسته جعبه موبایل Bouygues: کدام پیشنهاد را انتخاب کنید

دارای نماد نمدی جزئیات بسته بندی

پیشنهاد اینترنت bbox شما + بسته موبایل B و شما

جعبه مشتری در حال حاضر,
از پیشنهادات اختصاصی B & You استفاده کنید !

0 € 00 /ماه (4) به مدت 12 ماه
سپس 7 99 یورو در ماه

بسته بندی کردن B و شما
بدون درگیری
20 مگابایت

دارای نماد نمدی جزئیات بسته بندی

مزایای
از بسته B & You شما

تماس های نامحدود به موبایل ها و از طریق کلانشهر فرانسه و DOM/MMS نامحدود در سرزمین اصلی فرانسه و اس ام اس نامحدود به اینترنت DOM 20 MB (سپس 0.05 €/MB) اینترنت در خارج از کشور: تمام پاکت اینترنتی شما هر ماه در اروپا و DOM قابل استفاده است

99 یورو در ماه (4) به مدت 12 ماه
سپس 19 99 یورو در ماه

بسته بندی کردن B و شما
بدون درگیری
20 گیگابایت

دارای نماد نمدی جزئیات بسته بندی

مزایای
از بسته B & You شما

تماس های نامحدود به موبایل ها و از طریق کلانشهر فرانسه و اس ام اس DOM/MMS نامحدود/اس ام اس نامحدود به اینترنت DOM 20 GB (سپس 0.01 €/MB) اینترنت در خارج از کشور: 6 گیگابایت از پاکت اینترنتی قابل استفاده شما هر ماه در اروپا و DOM ثابت شده است

جعبه + بسته Bouygues موبایل: کدام پیشنهاد را انتخاب کنید ?

تماس رایگان

bouygues اینترنتی

مرکز تماس ما در حال حاضر بسته است. اشتراک آنلاین.

سومین اپراتور شبکه فرانسوی وارد بازار شد ، Bouygues Telecom اکثریت اشتراک های خود را در شبکه های خود به بازار عرضه می کند. هنگام گروه بندی پیشنهادات اینترنت و موبایل ، اپراتور کاهش می دهد. در این مقاله نحوه استفاده از این کاهش و میزان آن توضیح داده شده است.

  • ضروری
  • می توانید در یک جعبه + پیشنهاد Bouygues موبایل مشترک شوید تا بتوانید آن را تهیه کنید 5 €/ماه پس انداز در فاکتورهای شما.
  • فقط بسته های حسی از اپراتور هستند واجد شرایط به جعبه + پیشنهاد Bouygues موبایل. در واقع ، پیشنهادات بدون B و شما نیستید.
  • با استفاده از Box + Mobile Bouygues خود ، می توانید از آن لذت ببرید پیشنهاد تلویزیون هوشمند پیشنهاد شده توسط اپراتور.

ارائه پیشنهادات Bouygues Telecom

Bouygues Telecom اشتراک های بسیاری را برای اتصال به اینترنت و استفاده از ارتباطات در فرانسه و بین المللی به بازار عرضه می کند. در بسته های موبایل Bouygues تعداد بیشماری و گروه بندی شده در دو محدوده مجزا وجود دارد: بسته های حسی و بسته های B و شما. برای اتصال به اینترنت در خانه ، اپراتور سه نفر را ارائه می دهد پیشنهادات اینترنتی Bouygues : bbox fit ، bbox must ، bbox ultym.

اشتراک های اینترنتی Bouygues Telecom

اینترنت و اشتراک تلفن همراه Bouygues Telecom

از راه دور Bouygues بسیاری از فناوری ها را اداره می کند برای دسترسی به اینترنت با سرعت بالا و سرعت بالا. در واقع ، Bouygues Telecom پیشنهاداتی را توسط ADSL ، VDSL و فیبر نوری یا فیبر FTTH (فیبر به مشترک) ارائه می دهد. پیشنهادات اینترنتی Bouygues از راه دور Boxes نامیده می شود. اشتراک ها شامل a تعهد 12 ماهه.

اپراتور عمل می کند شبکه های خودش به منظور ارائه پیشنهادات خود ADSL ، VDSL و FTTH فیبر ، استاندارد Bbox و Bbox Miami. با توجه به احساس Bbox ، شبکه سیمی از عددی استفاده می شود. در واقع ، این اپراتور تنها کسی است که یک شبکه سیمی دارد. بنابراین الیاف فیبر فیبر اپراتورهای فرانسوی از شبکه عددی استفاده می کنند. دومی دیگر به بازار عرضه نمی شوند ، با این حال: مشترکین FTTLA Bouygues به پیشنهادات FTTH اپراتور هدایت می شوند.

جدول زیر محتوای هر اشتراک Bbox توسط Bouygues Telecom را شرح می دهد:

شما می خواهید یک پیشنهاد اینترنتی Bouygues را تهیه کنید ?

اشتراک تلفن همراه احساس مخابرات Bouygues

با 99 ٪ از جمعیت تحت پوشش, Bouygues Telecom دارای بزرگترین شبکه 4G در فرانسه است. تمام بسته های اپراتور با 4G سازگار است.

به نام Sensation ، بسته های موبایل Bouygues Telecom را می توان با کاهش تلفن همراه مشترک کرد. در این حالت ، مشترک به مدت 24 ماه با اپراتور مرتبط است. بدون تلفن همراه ، قیمت بسته کاهش می یابد و تعهد به 12 ماه افزایش می یابد. پیام کوتاه و MMS نامحدود در کلیه اشتراک های تلفن همراه گنجانده شده است.

شما می خواهید یک پیشنهاد Bouygues را بیرون بیاورید ?

B & You از اشتراک های موبایل Bouygues Telecom

اپراتور همچنین برنامه های تلفن همراه را ارائه می دهد بدون درگیری از مارک کم هزینه آن B & You. مانند بسته های حسی ، آنها شامل پیام کوتاه و MMS نامحدود هستند.

جعبه + بسته Bouygues موبایل: چه مزایایی دارد?

در حال حاضر به لطف گروه بندی مناقصه ها می توانید از تخفیف استفاده کنید. در گروه بندی پیشنهادات در همان اپراتور به مشترکین اجازه می دهد صرفه جویی در فاکتور آنها در پایان ماه. در Bouygues Telecom ، دارنده اشتراک اینترنتی Bbox و اشتراک موبایل حسی می تواند با استفاده از یک تخفیف ، به نام آنها صرفه جویی کند “جعبه + مزیت موبایل”, در صورتحساب ماهانه موبایل خود. پیشنهاد است رزرو شده برای مشتریان Bbox Fit ، Bbox باید فیبر یا فیبر Bbox Ultym که مشترک است بسته موبایل احساس:

شما می خواهید از تبلیغات Box + Mobile Bouygues استفاده کنید ? با یک مشاور Selectra تماس بگیرید و به خودتان اجازه دهید تا از پیشنهاد شریک زندگی مناسب برای نیازهای خود استفاده کنید.