بارگیری Brave (رایگان) – کلوپ ، یک مرورگر وب ایمن ، سریع و خصوصی با ویژگی های مسدود کردن تبلیغات | شجاع

بهترین محرمانه بودن آنلاین

Contents

با توجه به قسمت امنیتی ، کیف پول شجاع نیازی به پسوند یا بارگیری اضافی ندارد. برای محافظت از دارایی های خود فقط باید یک رمز عبور وارد کنید. این باید در بخش “نمونه کارها” مرورگر تعریف شود. به منظور جلوگیری از هرگونه کلاهبرداری ، این ابزار حتی یک جمله بازیابی 12 کلمه ای را ارائه می دهد. اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید ، به شما کمک می کند تا به حساب خود دسترسی پیدا کنید ، اما در صورت سرقت یا از دست دادن دستگاه شما به همان اندازه مفید است.

شجاع

خداحافظی از تبلیغات یکپارچه با مرورگر وب Brave ، امن ، سریع و رایگان !

Windows ، MacOS ، Linux ، Android ، iOS

ستاره ستاره ستاره_هالف
3.4 (1095 یادداشت)
File_download 34113 (30 روز)

  • شجاع برای macos
  • شجاع برای لینوکس
  • شجاع برای اندروید
  • شجاع برای iOS
  • شجاع برای ویندوز

توصیه شما در نظر گرفته شده است ، متشکرم !

آنتی ویروس رایگان به دلیل اثربخشی آن اهدا شد

امنیت ضد بدافزار AVAST دستگاه شما را در زمان واقعی به دنبال تهدیدهای احتمالی اسکن می کند

محافظت از شبکه Wi-Fi AVAST شبکه Wi-Fi شما و تمام دستگاه هایی را که به آن وصل شده اند ایمن می کند

یک آنتی ویروس سبک آنتی ویروس Avast تأثیر کمی در عملکرد دستگاه شما دارد

دانلود شما آماده است !

اگر بارگیری به صورت خودکار شروع نمی شود ، اینجا را کلیک کنید

صبر کنید تا برنامه بارگیری شود

نصب را راه اندازی کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید

از Avast استفاده کنید

برای در نظر گرفتن نظر خود ، لطفاً تأیید کنید که ربات نیستید:
لطفاً تأیید کنید که شما ربات نیستید

سه برابر سریعتر از Chrome ، Brave یک مرورگر وب است که از داده های شخصی شما و ناوبری ایمن محافظت بهتری می کند. با استفاده از این ابزار ، دیگر توسط تبلیغات ناخواسته در صفحات وب که با آنها مشورت می کنید ، آشفته نخواهید شد. تقریباً با همه سیستم عامل ها سازگار است.

  • چرا از شجاع استفاده کنید ?
  • نحوه استفاده از شجاع ?
  • گزینه های شجاع چیست ?

چرا از شجاع استفاده کنید ?

Brave در سال 2016 راه اندازی شد ، مرورگر است که با تغییر عملکرد تبلیغات آنلاین ، تجربه جدید مرور کاربر را ارائه می دهد. این مهمتر از همه تبلیغات یکپارچه یا بومی است که گاهی اوقات ردیاب ها یا نرم افزار مخرب را پنهان می کند. این مرورگر علاوه بر اینکه در سرعت بارگذاری سریع است ، حجیم کمتری است. در واقع ، این تنها 1.24 مگابایت است ، در برابر 1.8 مگابایت برای Chrome.

یک رابط دقیق تر

مانند رقبای اصلی خود مانند Chrome ، DDG ، Edge ، Safari یا Firefox ، شجاع عمدتاً برای زیبایی شناسی آن اغوا می کند. علاوه بر این ، هر چه سکویی که استفاده می کنید ، حالت تاریک همیشه می تواند فعال شود. از نظر شخصی سازی ، شما حتی می توانید با مراجعه به فروشگاه وب شجاع ، یک تصویر زمینه را انتخاب کنید.

با استفاده از شجاع درآمد کسب کنید !

این مرورگر دارای کیف پول شجاع است ، کیف پولی که می توانید ارزهای رمزنگاری شده (خفاش: اصلی کیپ توکن) را ماهانه جمع کنید. مسلماً ، این مرورگر تبلیغات ناخواسته را مسدود می کند ، اما همچنین می خواهد تصویر دیگری از عملکرد تبلیغات آنلاین ارائه دهد. به همین دلیل است که وی در مورد تجسم تبلیغات به کاربران یک سیستم پاداش ارائه می دهد. به طور کلی ، سیستم عامل هایی که تبلیغات مانند تجارت فیس بوک را پخش می کنند ، تمام درآمد حاصل از تبلیغات را می گیرند. شجاع ، از طرف خود ، فقط 30 ٪ از درآمد ارائه شده توسط تبلیغات را حفظ می کند و 70 ٪ باقی مانده را به کاربران خود توزیع می کند.

با توجه به قسمت امنیتی ، کیف پول شجاع نیازی به پسوند یا بارگیری اضافی ندارد. برای محافظت از دارایی های خود فقط باید یک رمز عبور وارد کنید. این باید در بخش “نمونه کارها” مرورگر تعریف شود. به منظور جلوگیری از هرگونه کلاهبرداری ، این ابزار حتی یک جمله بازیابی 12 کلمه ای را ارائه می دهد. اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید ، به شما کمک می کند تا به حساب خود دسترسی پیدا کنید ، اما در صورت سرقت یا از دست دادن دستگاه شما به همان اندازه مفید است.

نحوه استفاده از شجاع ?

شجاعانه روی کلیه سیستم عامل ها از جمله ویندوز ، مک ، لینوکس ، فدورا و دبیان کار می کند. می توانید آن را به صورت رایگان از وب سایت رسمی این برند بارگیری کنید. در تلفن همراه ، این مرورگر حداقل به اندروید 4 نیاز دارد.1 یا iOS 12.0. نه تنها یک مسدود کننده تبلیغاتی را ادغام می کند ، بلکه سریع و ایمن است ، در حالی که داده های تلفن همراه شما را بهینه می کند. نسخه موبایل را می توان مستقیماً از Google Play یا AppStore بارگیری کرد.

گزینه های شجاع چیست ?

شجاع به ویژه از سرعت و سطح امنیتی که به کاربران خود ارائه می دهد قدردانی می شود. این سه برابر سریعتر از مرورگر Google است و شباهت هایی با Firefox دارد ، به خصوص در روند مسدود کردن دستگاه های نظارت بر تبلیغات. از نظر شخصی سازی ، شجاع هیچ چیز برای حسادت رقیب خود سافاری از اپل ندارد.

بهترین محرمانه بودن آنلاین

به صورت خصوصی حرکت کنید. انجام تحقیقات خصوصی. خود را از غول های وب آزاد کنید.

سه برابر سریعتر از کروم. محافظت بهتر در برابر Google و غول های وب.

تصویر مرورگر شجاع

دیگر به صورت آنلاین دنبال نمی شود

به طور پیش فرض ، Tracks Trackers و تبلیغات ناخوشایند در تمام وب سایت هایی که بازدید می کنید. و این تبلیغات که شما را در کل بوم دنبال می کنند ? ما همچنین آنها را مسدود می کنیم.

محرمانه بودن آنلاین ساده

تمام مزایای مسدود کردن تبلیغات ، ویندوزهای ناشناس ، تحقیقات خصوصی و حتی VPN. همه در یک بارگیری.

تصویر حفظ حریم خصوصی آنلاین

تغییر در 60 ثانیه

موارد مورد علاقه ، برنامه های افزودنی و حتی رمزهای ثبت شده خود را به سرعت وارد کنید. بهترین مرورگر قدیمی شما ، اما امن تر. چند ثانیه برای تغییر کافی است.

به تصویر مرور خصوصی بروید

برنامه فوق العاده جدید

شجاعانها جستجوهای واقعاً مستقل ، تماس های ویدیویی رایگان ، لیست خواندن آفلاین و حتی یک خبر خبری قابل تنظیم. همه در محرمانه بودن کامل و مستقیماً در برنامه فوق العاده ناوبری خود.

تصویر برنامه مرورگر خصوصی

محرمانه بودن بدون شک

عدم وجود تبلیغات و ردیاب های ناخوشایند به معنی عناصر کمتری (قابل مشاهده یا پنهان) در سایت هایی که با آنها مشورت می کنید. این همچنین منجر به بارگذاری سریع تر صفحات ، استقلال بیشتر باتری شما و حتی کاهش داده های تلفن همراه مصرفی می شود.

سریعترین تصویر مرورگر

محرمانه بودن آنلاین پیش فرض: شجاع در مقایسه با سایر مرورگرها

تبلیغات تهاجمی مسدود شده

ردیاب های Intersitis مسدود شده

Fail by Unique Digital Imprint (ردیاب های بدون کوکی)

محافظت در برابر بدافزار و فیشینگ*

محافظت در برابر پیگیری ریباند ها

مسیریابی شبکه ناشناس (حالت TOR)

* ناوبری ایمن در Google + محافظت در برابر بدافزار و فیشینگ به لطف لیست های غنی شده توسط کاربران. جدول تنظیمات پیش فرض مرورگر را توصیف می کند.

خصوصیات پیشرفته

تمام آنچه شما را به شما علاقه دارد محرمانه است ? مشکلی نیست. فقط بارگیری و لذت ببرید
شما به دنبال یک تجربه خیاطی هستید ? شجاع همچنین ویژگی های شخصی سازی عالی را ارائه می دهد:

    تصویر مرور ایمن

امنیت پیشرفته

تصویر پاداش شجاع

ادغام IPF های یکپارچه ، مسیریابی پیاز با TOR ، لیست فیلتر های شخصی و سایر ویژگی های ایمنی.

جوایز شجاع

تصویر کیف پول رمزنگاری

cryptocurrency را جمع کنید تا با انتخاب تبلیغات مستقیم که محرمانه بودن شما را حفظ می کنند ، از توجه شما تشکر کنید.

دارای رمزهای رمزنگاری شده

بیش از 50 میلیون نفر (چهره ای که به طور مداوم در حال افزایش است) به شجاع اعتماد کنید تا سریعتر و امن تر به وب بروید: به آنها بپیوندید !

موارد دلخواه و پسوندهای مرورگر قدیمی خود را با یک کلیک وارد کنید.

مرورگر شجاع است ?

شجاع یکی از امن ترین مرورگرهای موجود در بازار است. این تبلیغات و ردیاب هایی را که به حریم خصوصی شما حمله می کنند ، مسدود می کند ، از نگه داشتن شخص ثالث از داده های شما جلوگیری می کند ، از مرورگر شما در برابر ردیابی دیجیتال محافظت می کند و استفاده از یک اتصال امن HTTPS را در هر صفحه وب مجبور می کند. و تمام این ویژگی ها به طور پیش فرض فعال می شوند. همچنین بر اساس موتور کروم منبع باز است که در قلب مرورگرهای مورد استفاده میلیاردها نفر در سراسر جهان قرار دارد. می توان گفت که این کد منبع توسط کارشناسان امنیتی بیشتر از هر مرورگر دیگر تأیید شده است. به طور خلاصه: شجاع ایمن است ، و حتی بیشتر از تقریباً همه مرورگرهای دیگر است. بیشتر بدانید.

نحوه بارگیری و نصب شجاع ?

Brave تقریباً در تمام رایانه ها (ویندوز ، مکوس و لینوکس) و تقریباً تمام دستگاه های تلفن همراه (Android و iOS) در دسترس است. برای شروع ، به سادگی مرورگر Brave را برای رایانه ، برای Android یا iOS بارگیری کنید.

شجاع آیا او یک VPN ارائه می دهد ?

آره ! شجاع فایروال + VPN از تمام فعالیتهای شما بصورت آنلاین در سراسر دستگاه محافظت می کند, حتی در خارج از مرورگر شجاع. این ویژگی در حال حاضر در دستگاه های تلفن همراه Android و iOS در دسترس است و خیلی زود به رایانه می رسد.

در چه زبانهای شجاعی در دسترس است ?

مرورگر شجاع در کل تقریباً 160 زبان در دسترس است ، از جمله چهار گویش مختلف چینی. تحقیقات شجاع در حال حاضر به زبان انگلیسی ، فرانسوی ، آلمانی ، ژاپنی و اسپانیایی در دسترس است و بسیاری از زبانهای دیگر به زودی مورد مراقبت قرار می گیرند.

شجاع ?

مرورگر شجاع ، تحقیقات شجاع و تمام ویژگی های آنها توسط Brave Software Inc ، یک شرکت مستقل و خصوصی تولید می شود. شجاع مسئول هیچ شرکت فناوری دیگری نیست و هر روز برای مقابله با سوءاستفاده های وحشتناک از فناوری بزرگ از نظر محرمانه کار می کند. شجاع برای کمک به افراد واقعی وجود دارد ، نه یک جامعه فناوری بی چهره.

منبع باز شجاع است ?

آره. مرورگر شجاع بر اساس موتور منبع باز کروم است و کد مشتری ما ما تحت مجوز مجوز عمومی موزیلا منتشر می شود.0.

او در رابطه با کروم چقدر شجاع است ?

این ساده است: مرورگر شجاع سه برابر سریعتر از Google Chrome است. از آنجا که تبلیغات و ردیاب هایی که به حریم خصوصی شما حمله می کنند همه به طور پیش فرض مسدود شده اند ، هر بار که با یک صفحه وب مشورت می کنید ، عناصر کمتری برای بارگیری وجود دارد. بنابراین صفحات سریعتر بارگیری می شوند و این باعث صرفه جویی در وقت ، پول و باتری می شود. فعالیت های آنلاین شما نیز بسیار امن تر است. بیشتر بدانید.

شجاع است ?

بله ، شجاع کاملاً رایگان است. فقط برای شروع کار Browser Brave for Computer ، Android یا iOS بارگیری کنید. همچنین می توانید با دسترسی به جستجو ، از جستجوی رایگان از هر مرورگر استفاده کنید.شجاع.com ، یا تعریف آن به عنوان موتور جستجوی پیش فرض. شجاع همچنین ویژگی های قدرتمندی را در اشتراک ، مانند Brave Talk Premium و Firewall Brave + VPN ارائه می دهد.

خفاش چیست و چگونه می توان آن را دریافت کرد ?

خفاش مخفف است که به معنای نشانه توجه اساسی است. خفاش یک رمزنگاری (کاملاً اختیاری) است که نقش مهمی در اکوسیستم Brave Rewards دارد. در اینجا نحوه عملکرد آن آورده شده است: Brave Rewards امکان تجسم تبلیغات را به احترام به حریم خصوصی خود در هنگام مرور وب ارائه می دهد (این تبلیغات توسط اشخاص ثالث پخش نمی شود ، بلکه توسط شبکه تبلیغات خصوصی شجاع است). اگر انتخاب آنها را انتخاب کنید ، از طریق برنامه Brave Rewards خفاش ها را برنده خواهید شد. شما می توانید خفاش های خود را مانند هر رمزنگاری دیگر نگه دارید ، یا از آنها برای ارسال کمک به سازندگان محتوا که لذت می برید استفاده کنید. شجاع حتی یک روش مطمئن برای ذخیره خفاش های خود (و تمام رمزنگاری های دیگر) با کیف پول شجاع ارائه می دهد. ما می خواهیم بر این واقعیت تأکید کنیم که برنامه Brave Rewards کاملاً اختیاری است. شرکت های دیگر در بخش وب داده های شما را برای فروش تبلیغات به سرقت می برند: برای آنها, شما محصول هستند. شجاع متفاوت است. ما فکر می کنیم توجه شما با ارزش است (و خصوصی !) ، و این که شما باید بخش معقولی از درآمد حاصل از تبلیغاتی را که برای دیدن انتخاب می کنید بازیابی کنید. این بخش معقول به صورت خفاش به شما اهدا می شود.