علاءالدین نتفلیکس: از کجا می توان فیلم را در جریان رایگان مرور کرد? Breakflip Awé – شما یک سؤال دارید ، ما جواب می دهیم ، علاءالدین (دیزنی): آیا بازیگر را در این کمدی رمانتیک نتفلیکس تشخیص دادید?

علاءالدین (دیزنی): آیا بازیگر را در این کمدی رمانتیک نتفلیکس تشخیص دادید

بعد از اینکه شد شاهزاده پادشاهی اگرابه, Mena Massoud ویژگی های خود را به یک شخصیت عالی دیگر وام می دهد ! در واقع, او یکی از بازیگران اصلی استکاملا سلطنتی !, یک کمدی رمانتیک از ژانویه 2022 در نتفلیکس موجود است. او مظهر شاهزاده توماس ، آرزو شده توسط ایزی جوان (لورا مارانو) ، آرایشگاه نیویورک است که نمایش خود را با یک دست آهن اجرا می کند. زن جوان باید به پادشاهی (ساختگی) لاوینیا برود تا مدل موهای ازدواج سلطنتی را در آنجا بسازد.

علاءالدین نتفلیکس: از کجا می توان فیلم را در جریان رایگان مرور کرد ?

جمعه ، 17 فوریه 2023 ، کانال M6 فیلم Aladdin را با اقتباس از فیلم ناشناس و با ویل اسمیت پخش می کند. از کجا می توان فیلم را در جریان مشاهده کرد ?

به طور سنتی ، عصر یکشنبه ، کانال های تلویزیونی فیلم هایی را پخش می کنند که بقیه هفته را نمی گذرانند. زنجیرهایی مانند TF1 و فرانسه 2 کلاسیک بزرگ هالیوود یا تولیدات فرانسوی را بسته به هفته ها پخش می کنند. و گرچه رویدادهایی مانند جام جهانی فوتبال می توانند زمان پخش این فیلم ها را تغییر دهند ، بینندگان این جلسه هفتگی بسیار وابسته هستند.

متأسفانه ، با توجه به فیلم هایی از تولیدات بزرگ بین المللی و نه فیلم های تلویزیونی ، کانال ها همیشه حق ارائه این فیلم ها را به صورت رایگان ندارند. فیلم علاءالدین یک فیلم دیزنی از سال 2019 است و به ویژه حضور ویل اسمیت. دریابید که چگونه می توانید این فیلم پخش مجدد را در یک بستر پخش مرور کنید.

روی کدام سکوی جریان می توانیم دوباره فیلم علاءالدین را ببینیم ?

این فیلم علاءالدین این جمعه ، 17 فوریه 2023 از ساعت 9:10 بعد از ظهر از کانال M6 پخش می شود. با این حال, این فیلم را نمی توان به صورت رایگان پخش کرد در فرانسه.تلویزیون: بنابراین مشترک شدن در هر اشتراک در هر صورت بی فایده خواهد بود.

اگر کاملاً می خواهید این فیلم را دوباره ببینید ، همیشه می توانید فیلم را در سرویس VOD کانال اجاره یا خریداری کنید.

در اینجا خلاصه این فیلم است: ” هنگامی که یک پسر جذاب از خیابان های نام علاءالدین به دنبال تسخیر قلب شاهزاده خانم زیبا ، مبهم و آتشین یاس است ، او از نبوغ تمام قدرتمند فراخوانی می کند ، تنها کسی که می تواند به او اجازه دهد سه آرزوها از جمله آن را انجام دهد. تبدیل شدن به شاهزاده علی برای دسترسی بهتر به کاخ .. »»

ما در این فیلم بازیگران و بازیگران زیر را می یابیم:

  • ویل اسمیث: نبوغ
  • منا مسعود: علاءالدین
  • نائومی اسکات: یاس
  • مروان کنزاری: جعفر
  • نسیم پدراد: دالیا
  • Navid Negahban: سلطان
  • بیلی مگنوسن: شاهزاده اندرس
  • Numan Acar: هاكیم

فیلمبرداری-30 روز

تلاش كردن حق بیمه ویدیو به مدت 30 روز رایگان که در با کلیک بر روی پیوند

علاءالدین (دیزنی +): آیا بازیگر را در این کمدی رمانتیک نتفلیکس تشخیص دادید ?

در این 27 مه 2022 ، دیزنی + بازسازی اکشن زنده علاءالدین را به کاتالوگ خود اضافه می کند. اما آیا می دانید که منا مسعود ، مترجم قهرمان اصلی نیز با یک کمدی رمانتیک موجود در نتفلیکس بازی می کرد ?

سخته که پلت فرم جریان Netflix را تکمیل کنید ! و با این حال دیزنی + موفق به جذب مشترکان بیشتر و بیشتر طی این سالها می شود. باید گفت که سکوی SVOD ساخته شده است فیلم های انیمیشن برای گوش میکی و فیلم های Marvel Studios Son Credo. پس از ارسال بازسازی اکشن زنده اخیراً شیر شاه, از دمش یا ملکه برفی 2 وت Avengers Endgame, دیزنی + به کاتالوگ خود اضافه می کند علاءالدین, به کارگردانی گای ریچی ، پس از ربودن وت آقایان. اگر وقتی در سال 2019 منتشر شد ، آن را در سینما ندیدید ، این بازیابی شلیک واقعی توسط انجام می شود Mena Massoud در نقش قهرمان با یک قلب بزرگ و توسط نائومی اسکات ، در کفش یاس زیبا.

از طرف او ، ستاره چند منظوره ویل اسمیت ویژگی های خود را به نبوغ قدرتمند وام می دهد, شخصیت اساسی در جهان دیزنی. تفسیر منا مسعود (تنها ستاره ، جک رایان) انتقاد متقاعد شده مانند مردم ، اما آیا در این کمدی رمانتیک موجود در Netflix شناخته شده اید ?

ادامه این تبلیغات

بعد از علاءالدین, منا دارای ویژگی های خود را به شاهزاده دیگر در نتفلیکس وام می دهد

بعد از اینکه شد شاهزاده پادشاهی اگرابه, Mena Massoud ویژگی های خود را به یک شخصیت عالی دیگر وام می دهد ! در واقع, او یکی از بازیگران اصلی استکاملا سلطنتی !, یک کمدی رمانتیک از ژانویه 2022 در نتفلیکس موجود است. او مظهر شاهزاده توماس ، آرزو شده توسط ایزی جوان (لورا مارانو) ، آرایشگاه نیویورک است که نمایش خود را با یک دست آهن اجرا می کند. زن جوان باید به پادشاهی (ساختگی) لاوینیا برود تا مدل موهای ازدواج سلطنتی را در آنجا بسازد.

با این وجود ، هیچ چیز طبق برنامه ریزی پیش نمی رود .. شاهزاده توماس به سرعت عاشق ایزابلا می شود و به او واگذار کنید که بخواهد ازدواج مرتب شده توسط والدینش را پایان دهد. این دو دوست داشتنی موفق خواهند شد عشق خود را با خانواده های مربوطه ادعا کنید ? لازم است کاملاً سلطنتی به نظر برسد ! برای پیدا کردن.

روزنامه نگار

یک تجارت واقعی از همه ، مارجوری می تواند در مورد خانواده سلطنتی و همچنین آخرین سریال تا به امروز صحبت کند. آنچه او دوست دارد گفتن حقایق ، رمزگشایی کوچکترین جزئیات ..