Bugatti اولین اسکوتر برقی خود را راه اندازی کرد ، که به 35 کیلومتر در ساعت می رود ، شما آرزو داشتید که سوار بوگاتی شوید? ممکن است … در یک اسکوتر برقی

شما آرزو داشتید که سوار بوگاتی شوید? ممکن است … در یک اسکوتر برقی

در یک ثبت دیگر ، Bugatti همچنین انتظار می رود یک روز یا دیگری یک سوپراسپرت برقی را بکشند. از این گذشته ، این شرکت در ژوئیه سال 2021 توسط یک RIMAC خاص خریداری شد ، در مبدأ معروف برقی Nevera ، که قادر به شلیک 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در کمتر از دو ثانیه است.

بوگاتی اولین اسکوتر برقی خود را راه اندازی می کند ، که به 35 کیلومتر در ساعت می رود

در CES ، معبد فناوری های جدید بود ، که متخصص در Auto Sport تصمیم گرفته است راه حل جدید تحرک خود را راه اندازی کند: یک اسکوتر برقی.

املاک برای چند ماه RIMAC ، مارک فرقه ای از Sport Auto-Moto ، Bugatti انتقال برقی خود را آغاز کرد. اما ، در حالی که ناظران در انتظار ارائه یک سوپراسپرت در سبک Chiron با برق بودند ، بوگاتی با آشکار کردن یک وسیله نقلیه بسیار جالب تر ، یک اسکوتر برقی ، دنیای خود را شگفت زده کرد.

این بدیهی است که کدهای زیبایی شناسی را به خوبی برای طرفداران برند با رنگ ها شروع می کند. این اسکوتر همچنین به رنگ آبی ، خاکستری و سیاه در اتمام معمول اتومبیل های مسابقه Bugatti ، از یک آلیاژ منیزیم در قسمت های خاص استفاده می کند تا وزن را در مقیاس کاهش دهد.
سرانجام ، با 15.9 کیلوگرم ، صحبت کردن در مورد یک رژیم غذایی موفق دشوار است ، اما این برای این نماینده اول برند در بخش تحرک نرم ضروری نیست.

بوگاتی در یک اسکوتر

در واقع ، با ارتباط با Bytech International ، بوگاتی می خواست یک مدل فنی کمی بیشتر از میانگین ارائه دهد. موتور 700 وات آن قادر به گرفتن آن با سرعت 30 کیلومتر در ساعت (جایی که مقررات اجازه می دهد) ، و همچنین باتری قابل جابجایی آن از 10 AH یا حتی ABS الکترونیکی موجود در چرخ عقب آن را اثبات می کند.
علاوه بر این ، سازنده حدود 35 کیلومتر استقلال را اعلام می کند که بیش از حد مناسب برای قدرت آن است. سرانجام ، بوگاتی نیاز دارد ، این اسکوتر با یک طرح ریزی در کف آرم سازنده مشهور ، نورپردازی خانگی دارد.

برای کشف در فیلم:

هنوز مشخص است که آیا اسکوتر Bugatti مانند سایر وسایل نقلیه این برند با قیمت استراتوسفر فروخته می شود. در این مرحله ، و همچنین در تاریخ بازاریابی آن ، تولید کننده ساکت مانده است.

شما آرزو داشتید که سوار بوگاتی شوید ? ممکن است … در یک اسکوتر برقی

بوگاتی اولین اسکوتر برقی را در تاریخ خود در کنار Bytech International طراحی کرد. روند تولید کنندگان اتومبیل که در این بازار راه اندازی می شوند فقط تأیید شده است.

Bugatti-Electric-Scooter-6

Bugatti یک مارک اتومبیل است که به وضوح به دلیل اتومبیل های اسپرت لوکس شناخته شده است. و با این حال ، در اسکوتر های برقی است که این شرکت در ابتدای سال 2022 دیدگاه های خود را تنظیم کرد. برای انجام این کار ، برند فرانسوی از دانش دانش بین المللی Bytech فراخوانده شد تا اولین مدل خود را توسعه دهد.

دومی دارای نام ، قیمت و تاریخ انتشار نیست. از طرف دیگر ، برگه فنی وی در فضای باز فاش شد برق. دستگاه 15.8 کیلوگرم به ویژه از یک موتور 700 W که قادر به چرخش آن در حداکثر سرعت 30 کیلومتر در ساعت است ، سود می برد. لطفا توجه داشته باشید: بالاتر از قوانین اروپایی (25 کیلومتر در ساعت) است.

یک امضای نور مفرد

برای پایبندی به چارچوب قانونی ، Bugatti احتمالاً باید حداکثر سرعت را به سمت پایین مرور کند. باتری 360 WH برای زمان شارژ 4 ساعت یک استقلال 35 کیلومتری به آن می دهد. اما همانطور که در اکثر اسکوتر های برقی ، شعاع نظری عمل به ندرت در عمل حاصل می شود.

با تمرکز روی این نوع مشخصات فنی برای گفتن کمترین ، بوگاتی واقعاً دنیای خود را تحت تأثیر قرار نمی دهد. بنابراین سازنده به طراحی محصول خود شرط می بندد تا از این رقابت جدا شود. در یک مجموعه کلاسیک اما مؤثر ، مدل آن برای یک خیال کوچک پرداخت می شود.

Bugatti-Electric-Scooter-2

منبع: بوگاتی از طریق Electrek

Bugatti-Electric-Scooter-2

منبع: بوگاتی از طریق Electrek

Bugatti-Electric-Scooter-2

منبع: بوگاتی از طریق Electrek

در عقب ، آتش سوزی آن قادر است آرم برند را مستقیماً روی زمین طراحی کند. عرشه از نوارهای جانبی که دارای اثر کوچک خود هستند ، استقبال می کند ، هنگامی که انتهای نوارهای دسته دارای نشانگرها هستند ، کمی شبیه دوچرخه برقی Angelll. یک صفحه (سرعت ، حالت ، روشنایی ، باتری) همه چیز را تکمیل می کند.

اگر اسکوتر برقی بوگاتی نباید بازار را تکان دهد ، خروج آینده آن روند خاصی را منعکس می کند: این اولین بار نیست که یک سازنده خودرو به این بخش علاقه مند شده است. نمونه ها در طول سالها حتی بیشتر و بیشتر هستند.

یک سوپراسپرت برقی آینده ?

مرسدس ، صندلی ، لامبورگینی و حتی دوکاتی در کنار تولید کنندگان موتور سیکلت ، این لیست به تدریج طولانی شده است ، حتی اگر به طور کلی نگران شرکای صنعتی سوم باشد. با این وجود ، پویایی در واقع در بازاری که در سالهای اخیر منفجر شده است به نظر می رسد.

در یک ثبت دیگر ، Bugatti همچنین انتظار می رود یک روز یا دیگری یک سوپراسپرت برقی را بکشند. از این گذشته ، این شرکت در ژوئیه سال 2021 توسط یک RIMAC خاص خریداری شد ، در مبدأ معروف برقی Nevera ، که قادر به شلیک 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در کمتر از دو ثانیه است.

ما اکنون منتظریم Rimac و Bugatti برای ادغام دانش خود برای یک برقی تقویت شده دیگر.

آینده NUMERAMA به زودی فرا می رسد ! اما قبل از آن ، همکاران ما به شما احتیاج دارند. شما 3 دقیقه فرصت دارید ? به تحقیقات آنها پاسخ دهید

اسکوتر برقی بوگاتی در حال بدست آوردن استقلال و سرعت است

اسکوتر برقی بوگاتی در حال بدست آوردن استقلال و سرعت است

سال گذشته به مناسبت CES از لاس وگاس ، بوگاتی در بزرگترین سکوت اسکوتر برقی جدید خود رونمایی کرد. یک دو چرخ که با Bytech تصور می شود ، و با همه لباس ها با تصویر برند فرانسوی لباس می پوشد. اکنون این اسکوتر به روزرسانی های جدید را برنده می شود.

و آنها نه تنها الکترونیکی هستند زیرا دستگاه اکنون به ترتیب 10 ٪ بیشتر است. این افزایش در ابعاد شامل یک دسته بالا ، اما همچنین یک سینی طولانی تر است ، در حالی که چرخ ها اکنون 10 “در برابر 9” هستند “. لاستیک ها دارای وزن هوا نیستند ، اما از یک محصول ضد هاری استفاده می کنند.

یک مینی بوگاتی میسترال

این اسکوتر دارای نمایشگر دیجیتال و محافظت از رمز عبور است. این قاب همیشه با سه رنگ در دسترس است ، اما سایه خاکستری جای خود را به یک زندگی زرد و سیاه می بخشد ، که به رنگ مورد علاقه Ettore Bugatti ، بنیانگذار برند ، و به Mistral ، آخرین Roadster بر اساس آن ادای احترام می کند. کیر.

اکنون باتری با ظرفیت 15.6 AH و 36 ولت (560 WH) بزرگتر است ? موتور 1000 وات را تغذیه می کند (در برابر 700 W). بنابراین اکنون می تواند به سرعت 35 کیلومتر در ساعت برسد و حداکثر استقلال 56 کیلومتر یا 21 کیلومتر بهتر را ارائه دهد. قیمت هنوز ابلاغ نشده است.

معاملات خوب اسکوتر برقی

Aprilia ، ESR1 ، اسکوتر برقی ، موتور 350W ، شاسی منیزیم ، سیاه/قرمز

Aprilia ، ESR1 ، اسکوتر برقی ، موتور 350W ، شاسی منیزیم ، سیاه/قرمز

وابسته به آمازون

Aprilia ، ESR2 ، اسکوتر برقی ، موتور 350W ، با فلش های جهت دار ، قرمز/سیاه/خاکستری

Aprilia ، ESR2 ، اسکوتر برقی ، موتور 350W ، با فلش های جهت دار ، قرمز/سیاه/خاکستری

وابسته به آمازون

Xiaomi Electric Scooter 4 Pro Electrol Crottinette for Nolld Addult

Xiaomi Electric Scooter 4 Pro Skooting برای بزرگسالان بزرگسال بزرگسال با آنتول و صفحه نمایش ، حداکثر سرعت 25 کیلومتر در ساعت ، لاستیک های غیر اسلی

  • لاستیک 10 اینچی
  • قالب
  • استقلال مناسب
  • برنامه همراه
  • قیمت
  • بدون تعلیق
  • هیچ ترمز مکانیکی در جلو