Bumble برنامه دوستیابی Fruitz فرانسوی را خریداری می کند | سرمایه گذاری ، دوست یابی: غول آمریکایی Bumble برنامه فرانسوی Fruitz – Digital را ارائه می دهد

دوستیابی: غول آمریکایی Bumble برنامه فرانسوی Fruitz را ارائه می دهد

شرایط مالی این عملیات فاش نشده است.

Bumble کاربرد فرانسوی از برخوردهای Fruitz را خریداری می کند

7 فوریه (رویترز) – برنامه های آمریكا از جلسات Bumbles روز دوشنبه اعلام كرد كه رقیب فرانسوی خود Fruitz ، اولین خرید خود را كه باید به آن اجازه دهد حضور خود را در اروپا تقویت كند و سعی كند با خانه مادر Tinder و Meetic همراه شود ، گروه مسابقه.

شرایط مالی این عملیات فاش نشده است.

Fruitz در سال 2017 راه اندازی شد ، جلسه ای از جلسات مورد استفاده در سراسر اروپا و بسیار محبوب در بزرگسالان جوان است. این مدل بر روی مدل “freemium” ، با دسترسی رایگان اما برخی از ویژگی های پرداخت شده کار می کند.

این برنامه به کاربران امکان می دهد ترجیحات خود را از نظر جلسات از طریق چهار استعاره میوه – گیلاس ، انگور ، هندوانه و هلو – هدف قرار دهند.

رستگاری Fruitz به Bumble اجازه می دهد تا گروه مسابقه رقیب خود را مقابله کند ، که یک قدم جلوتر از اولین کسی است که در بخش جلسات آنلاین شروع می شود.

Bumble در حال حاضر برنامه جلسات Badoo خود را در اروپای غربی ارائه می دهد ، رقابت با سایت هایی مانند Eharmony و CharmDate.کم.

ویتنی ولف هرد ، مدیر کل Bumble ، در بیانیه مطبوعاتی گفت: “بدو یکی از برنامه های دوستیابی در اروپای غربی است و Bumble نیز رشد شدیدی را تجربه کرده است.”.

از طرف وی ، مسابقه ای که در ابتدای ماه برنامه ریزی برای راه اندازی سایت دوست یابی لولای خود در برخی از کشورهای اروپایی در سه ماهه دوم اعلام شد.

علیرغم بهبود سلامت در بسیاری از کشورها ، برنامه های جلسه انتظار احیای فوری فعالیت ندارند ، محدودیت های همه گیر و مرتبط با سلامتی همچنان به جلسات ترمز ادامه می دهد.

مسابقه در این ماه پیش بینی های گردش مالی خود را برای کل سال تجدید نظر کرده است. (گزارش Yuvraj Malik و Tiyashi Datta در بنگلور ، نسخه فرانسوی Diana Mandiá ، ویرایش شده توسط Blandine Hénault)

چه اقداماتی برای خرید ?

بهترین سرمایه گذاری ها را نیاز به دانش خوبی در مورد بازارها ، مکانیسم های آنها ، اقتصاد داشته و شامل غوطه ور شدن خود در قلب استراتژی هر یک از شرکت های ذکر شده است. پرسنل تحریریه برای سرمایه گذاری این واقعیت برای شما و توصیه های مشترکان خود را در مورد بیش از 800 ارزش در اختیار شما قرار می دهد. از توصیه های آنها برای خرید ، خرید سوداگرانه ، تفاوت یا فروش با عضویت در سرمایه گذاری بهره مند شوید.

از توصیه های سرمقاله ما در مورد بیش از 800 مقدار از 1 یورو در ماه استفاده کنید

دوستیابی: غول آمریکایی Bumble برنامه فرانسوی Fruitz را ارائه می دهد

مختصر // fruitz یک برنامه دوست یابی است که به کاربران خود اجازه می دهد تا به لطف نماد یک میوه (ماهیگیری برای یک شب ، یخ زدن برای پیدا کردن همسر روح خود ، به طور آشکار بگویند که به دنبال آن هستند …). او اولین کسی است که توسط Bumble خریداری شده است.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

مسابقه جدید در بازار سایتهای دوست یابی. Bumble ، یک رقیب آمریکایی Tinder ، به تازگی اولین کسب تاریخ خود را به پایان رسانده است. این Fruitz است ، برنامه ای از جلسات فرانسوی که به کاربران آن اجازه می دهد با انتخاب نماد یک میوه (ماهیگیری برای یک شب ، یخ زدن برای پیدا کردن همسر خود ، به دنبال آن بگویند که به دنبال آن هستند.)). شرایط مالی این عملیات فاش نشده است. در سال 2017 توسط جولیان کاباب ، Fabrice Bascourgue و Arnaud Ruols راه اندازی شد ، برنامه Tricolor در فرانسه ، بلژیک ، هلند ، سوئیس ، اسپانیا یا کانادا مستقر شد.

با Fruitz ، Bumbles پس از دیدن اقدامات خود برای فرسایش در ماه های اخیر ، علی رغم قول کارآفرین یک سال پیش ، به دنبال نفس دوم است ، که این شرکت آمریکایی را بیش از هشت میلیارد دلار ارزش گذاری کرده بود. ضعیف شده توسط بیماری همه گیر Covvi-19 که جلسات جسمی را پیچیده می کند ، اکنون در وال استریت کمتر از چهار میلیارد دلار ارزش دارد. در این زمینه است که Fruitz به Bumble و Badoo ، برنامه های موجود گروه آمریکایی اضافه می شود ، که نزدیک به سه میلیون کاربر پرداخت شده است.

اخبار: شرکت دیجیتال
در فرانسه ، برنامه های ملاقات اعضای خود را به واکسینه شدن تشویق می کنند

پس از شبکه های اجتماعی ، نوبت برنامه های کاربردی و سایت های دوست یابی برای پشتیبانی از کمپین های واکسیناسیون است. در فرانسه،.