پرداخت موبایل CA در فروشگاه برنامه ، پرداخت برنامه تلفن همراه – Crédit Agricole

برنامه پرداخت موبایل (1)

ویرایش: از پاسخ و رویه ای که به من اجازه می دهد از برنامه استفاده کنم متشکرم.

پرداخت موبایل حدود 17+

برنامه ساده و بصری. ایده های بسیار خوبی با مشاوره آستانه ها و مدولاسیون سقف کارت (بسیار کاربردی در فرانسه به عنوان خارج از کشور) ، کارت های وفاداری که جای خود را در این برنامه دارند ، بالا است ، پیوند با بانک من ، جستجوی توزیع کننده (من اغلب حرکت کنید و همچنین در خارج از کشور کار می کند ، شناسه لمسی که برای من بسیار خوب است. ایده Paylib (تا به امروز آزمایش نشده است) و غیره. از طرف دیگر ، در به روزرسانی های آینده نیز امیدوارم که اپل سازگاری را بپردازد و ماژول ای برای اپل واچ (حتی عملی تر برای استفاده از کارت وفاداری ، به خصوص به عنوان برنامه “کارت وفاداری”. به طور خلاصه ، برنامه ای برای آزمایش بدون تردید!

پاسخ توسعه دهنده ,

سلام گرگ ، ممنون از این نظر صریح 🙂

کارتهای وفاداری

من واقعاً پشیمان هستم که عملکرد “کارتهای وفاداری” حذف شده است ، هرچند که در طول پرداخت بسیار کاربردی است.

پاسخ توسعه دهنده ,

سلام ، ما از علاقه شما به برنامه تشکر می کنیم. ما اظهارات شما را در نظر می گیریم و آن را به سرویس مسئول توسعه برنامه ارسال می کنیم. روز خوب. Léo – Crédit Agricole

ctmieuxavantouinouin ، 09/21/2021

بدتر از کارت من

سلام devs ، لطفاً برای من توضیح دهید که چرا من هرگز نتوانستم از این برنامه استفاده کنم که برای همیشه از من می خواهد عملکرد به روزرسانی را در برنامه عقب فعال کنم تا بتوانم از آن استفاده کنم. این مورد است !! من در استخوان اخیر هستم ، هیچ کاری برای انجام این کار وجود ندارد و ماه ها دیگر دسترسی به خدماتی ندارم که با کارت خود خیلی خوب کار کنند ، من از شما غواصی ناشی می کنم اما جدی است که واقعیت را در برنامه عقب فعال می کند که چیست مسئله ?

ویرایش: از پاسخ و رویه ای که به من اجازه می دهد از برنامه استفاده کنم متشکرم.

پاسخ توسعه دهنده ,

سلام ، اختلال عملکرد مرتبط با به روزرسانی در پس زمینه در دستگاه های iOS مکرر است ، وضوح آن با دنبال کردن روش اپل انجام می شود: به تنظیمات تلفن/عمومی/منو بروید در پس زمینه/موضوع در پس زمینه باید با انتخاب WiFi بله باشد و داده های سلولی./اطمینان حاصل کنید که دکمه برای پرداخت تلفن همراه فعال شده است/دوباره ثبت نام کنید و پس از چند دقیقه ثبت نام کنید تا زمان لازم برای در نظر گرفتن تغییر پارامتر را داشته باشید. ما همچنین به شما توصیه می کنیم که برنامه را حذف و نصب مجدد کنید تا اصلاح به خوبی در نظر گرفته شود. روز خوب. لئو کریتیت

محرمانه بودن برنامه

توسعه دهنده Agricole S.داشتن. نشان داد که پردازش داده ها همانطور که در زیر شرح داده شده است می تواند از نظر محرمانه بودن از جمله شیوه های برنامه باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، با سیاست حفظ حریم خصوصی توسعه دهنده مشورت کنید.

داده هایی که پیوندی با شما ایجاد می کنند

  • خریدها
  • اطلاعات مالی
  • جزئیات تماس
  • مخاطب
  • محتوای کاربر
  • شناسه ها
  • تشخیص

داده ها هیچ پیوندی با شما ایجاد نمی کنند

داده های زیر را می توان جمع آوری کرد ، اما به هویت شما مرتبط نیست:

شیوه های محرمانه بودن ممکن است به ویژه بسته به ویژگی هایی که استفاده می کنید یا سن شما متفاوت است. بیشتر بدانید

اطلاعات

اعتبار فروش کشاورزی SA

سازگاری آیفون به iOS 13 نیاز دارد.0 یا بعد. iPod Touch به iOS 13 نیاز دارد.0 یا بعد.

برنامه پرداخت موبایل (1)

حاشیه راست: خودکار ؛ حاشیه چپ: خودکار ؛

برنامه ای را که پرداخت روزانه شما را تسهیل می کند ، کشف کنید.

و اگر موبایل شما وسیله پرداخت مورد علاقه شما شد ?
با برنامه پرداخت موبایل ، خریدهای خود را تنظیم کرده و عزیزان خود را با یک ژست ساده بازپرداخت کنید.

حاشیه راست: خودکار ؛ حاشیه چپ: خودکار ؛

پرداخت های امن شما در دست

دسترسی به جامعه Paylib به 15 میلیون کاربر برای مبادله فوراً پول با عزیزانتان.

در فروشگاه ها یا با دوستان ، Paylib (2) به شما امکان می دهد تمام خریدهای روزانه خود را تنظیم کنید با تشکر از تلفن هوشمند شما از طریق برنامه پرداخت تلفن همراه.

تمام سوالات شما در مورد برنامه پرداخت موبایل ممکن است از قبل پاسخ دهد

با بارگیری برنامه از ویژگی های پرداخت تلفن همراه استفاده کنید

حاشیه راست: خودکار ؛ حاشیه چپ: خودکار ؛

حاشیه راست: خودکار ؛ حاشیه چپ: خودکار ؛

حاشیه راست: خودکار ؛ حاشیه چپ: خودکار ؛

حاشیه راست: خودکار ؛ حاشیه چپ: خودکار ؛

(1) پیشنهاد ارسال شده در شرایط خاص

(2) با توجه به شرایط و برای دارندگان اصلی حساب سپرده ، کارت بانکی (به جز کارت های خصوصی و کارت در محدوده “تجارت”) صادر شده توسط Crédit Agricole متصل به حساب گفته شده و دسترسی به بانکداری آنلاین Crédit Agricole ،. Paylib اجازه می دهد تا به کلیه بازرگانان که پرداخت بدون تماس را می پذیرند پرداخت کنند. استفاده از راه حل پرداخت Paylib نیاز به عضویت خاص و همچنین برگزاری یک تلفن هوشمند واجد شرایط و یک شماره قابلیت اطمینان دارد.

(3) “در محدوده سقف های قابل استفاده در کارت شما همانطور که در قرارداد کارت پرداخت شما مشخص شده است. Paylib یک راه حل مربوط به کارت بانکی شما است و از همان شرایطی که این امر دارد بهره می برد.

(4) “فقط برای صاحبان تلفن های هوشمند اندرویدی با فناوری NFC (نزدیک ارتباطات میدانی) برای پرداخت های محلی در بین بازرگانان پذیرش (i) دسته و مارک کارت واجد شرایط شما و (ب) پرداخت در حالت پرداخت” بدون تماس “با یک ترمینال مجهز در دسترس است. با فناوری NFC. لطفاً توجه داشته باشید ، محدودیت های پرداخت خاص بسته به کشوری که در آن هستید ممکن است اعمال شود.

(5) بسته به ویژگی های انتخاب شده و موجود در تلفن هوشمند شما.

(6) پرداخت موبایل با هدایت کاربر به قسمت فضایی شخصی خود امکان دسترسی به این ویژگی ها را فراهم می کند.

(7) منوط به توافق صندوق منطقه ای شما.

. لطفاً توجه داشته باشید که وضعیت “معلول” ظرف 24 ساعت پس از خروج در فضای شخصی Cael شما ظاهر می شود. شما می توانید در هر زمان ، از طریق فضای شخصی Cael یا با تماس با آژانس خود ، گزینه را دوباره فعال کنید.

خدمات زیر دیگر در برنامه پرداخت موبایل در دسترس نیست: محل DABS ، مشاوره در مورد جزئیات بیمه و کمک (در فضای شخصی خود در دسترس باشید) و کارت های وفاداری.