نسخه های ایمنی اپل – کمک اپل (CA) ، iOS 17: اپل از لیست آیفون سازگار با بروزرسانی رونمایی می کند

به روزرسانی آیفون

اتصال به اینترنت برای به روزرسانی دستگاه شما ضروری است. زمان بارگیری بسته به اندازه بروزرسانی و سرعت اتصال شما متفاوت است. در هنگام بارگیری به روزرسانی می توانید به طور عادی از دستگاه خود استفاده کنید. دستگاه شما وقتی دومی آماده نصب است به شما اطلاع می دهد. برای افزایش سرعت بارگیری ، از بارگیری سایر مطالب و استفاده از شبکه Wi-Fi خودداری کنید.

نسخه های امنیتی اپل

این سند به روزرسانی های ایمنی و پیشرفت های سریع ایمنی موجود برای نرم افزار اپل را لیست می کند.

درباره نسخه های امنیتی اپل

به منظور محافظت از مشتریان خود ، اپل از افشای ، نزدیک شدن یا تأیید وجود نقص های امنیتی خودداری می کند ، تا زمانی که یک نظرسنجی انجام نشده باشد و رفع یا به روزرسانی در دسترس نیست. این سند نسخه های اخیر ، از جمله به روزرسانی های ایمنی و بهبود سریع ایمنی را ذکر می کند. اگر برای یک مشکل امنیتی به کمک فنی نیاز دارید ، به عنوان مثال برای تنظیم مجدد رمز ورود شناسه اپل یا مشورت با هزینه های اخیر در فروشگاه App ، با مقاله مشورت کنید که برای مشکلات امنیتی کمک کنید. اگر فکر می کنید نقص امنیتی یا محرمانه بودن را در یک محصول اپل کشف کرده اید ، دریابید که چگونه تحقیقات خود را تحت تأثیر قرار دهید.

آخرین به روزرسانی های نرم افزار اپل را بدست آورید

 • جدیدترین نسخه iOS و iPados نسخه 17 است. نحوه به روزرسانی نرم افزار iPhone ، iPad یا iPod Touch خود را پیدا کنید.
 • آخرین نسخه MACOS نسخه 13 است.5.2. نحوه به روزرسانی نرم افزار MAC خود را پیدا کنید و چگونه به روزرسانی های عمده در پس زمینه اجازه دهید.
 • جدیدترین نسخه TVOS نسخه 17 است. نحوه به روزرسانی نرم افزار Apple TV خود را پیدا کنید.
 • جدیدترین نسخه WatchOS نسخه 10 است. نحوه به روزرسانی نرم افزار Apple Watch خود را پیدا کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که پس از نصب بروزرسانی نرم افزاری برای iOS ، iPados ، TVOS و WatchOS ، بازگشت به نسخه قبلی امکان پذیر نیست.

iOS 17: اپل از لیست آیفون سازگار با بروزرسانی رونمایی می کند

دیروز ، اپل فقط دیدگاه حرفه ای خود را در مورد کنفرانس افتتاحیه WWDC 2023 ارائه نداد. شرکت Cupertino همچنین قبل از انتشار لیست آیفون سازگار با بروزرسانی امروز ، از iOS 17 خبر داد. آن را به طور کامل در این مقاله پیدا کنید تا تأیید کنید که تلفن هوشمند شما آن را دریافت می کند.

iOS 17 آماده به کار آیفون

احتمالاً کنفرانس افتتاحیه WWDC 2023 را که دیروز برگزار شد ، از دست ندادید. هنگامی که مرسوم نیست ، اپل با آشکار کردن ستاره واقعی عصر ، یعنی Pro Vision ، هدست واقعیت مختلط آن که سالها در مورد او صحبت می کند ، این رویداد را ایجاد کرده است. اما این تنها برنامه در این برنامه نبود ، زیرا ما همچنین یک نمای کلی از iOS 17 ، به روزرسانی بزرگ بعدی سیستم عامل داشتیم.

مجدداً ، شرکت Cupertino ظروف کوچک را در بزرگان قرار داده است ، و پایان “Dis Siri” معروف خود را اعلام کرده است ، که اکنون با یک “سیری” ساده جایگزین می شود ، یا عملکرد آماده به کار که آیفون را به Little Little Connected تبدیل می کند. صفحه نمایش. با این حال ، اگر اپل بتواند در مقایسه با رقابت ، یک نظارت نرم افزاری به خصوص سخاوتمندانه ارائه دهد ، اجتناب ناپذیر است که برخی از مدل ها بدون این به روزرسانی جدید باید انجام دهند.

در اینجا لیست آیفون سازگار با بروزرسانی iOS 17 است

در واقع ، اندکی پس از ارائه ، اپل به سرعت لیست آیفون را منتشر کرد که با نسخه بعدی iOS سازگار خواهد بود. بدون آزار و اذیت بیشتر ، اینجا است:

شاید توجه داشته باشید ، 3 مدل امسال لیست تلفن های هوشمند واجد شرایط را ترک می کنند آیفون X ، آیفون 8 و آیفون 8 پلاس. دومی در سال 2017 راه اندازی شد و اکنون ارشد خود را متهم می کند. با 5 سال پشتیبانی از نرم افزار ، اپل همچنان بهتر از اکثر رقبای خود در این زمینه عمل می کند. از طرف دیگر بتا iOS 17 در حال حاضر برای اعضای برنامه توسعه دهنده در دسترس است.

 • اشتراک اشتراک ->
 • توییتر
 • اشتراک گذاری
 • ارسال به یک دوست

اگر iPhone یا iPad شما به روز نمی شود

برای به روزرسانی iPhone یا iPad خود ، به یک دستگاه سازگار ، اتصال به اینترنت و فضای ذخیره سازی کافی نیاز دارید. همچنین اتصال دستگاه خود به منبع تغذیه نیز مفید است.

اگر نمی توانید iOS 16 یا iPados 16 را نصب کنید.1 در iPhone یا iPad شما

 • دستگاه شما با آخرین نرم افزار سازگار نیست.
 • فضای ذخیره سازی موجود در دستگاه شما کافی نیست.
 • بارگیری به روزرسانی مدت زمان زیادی طول می کشد.
 • دستگاه شما نمی تواند به سرور بروزرسانی وصل شود.
 • روند به روزرسانی موفق نمی شود.

اگر دستگاه شما با نرم افزار جدید سازگار نیست

اگر گزینه بروزرسانی را برای نرم افزار جدید مشاهده نکنید (به عنوان مثال ، iOS 16 یا iPados 16) در صورت وجود ، دستگاه شما ممکن است با آخرین نسخه سازگار نباشد.

 1. مدل iPhone یا iPad خود را مشخص کنید.
 2. بررسی کنید که آیا مدل iPhone یا iPad شما در لیست دستگاه های سازگار با آخرین نسخه iOS یا iPados قرار دارد.
 3. به جدیدترین نسخه iOS یا iPados موجود را به روز کنید.

اگر iPhone یا iPad شما سازگار است ، اما به روز نمی شود ، مراحل زیر را امتحان کنید.

اگر فضای موجود برای به روزرسانی کافی نیست

اگر فضای موجود یک به روزرسانی را بارگیری یا نصب نکند ، نرم افزار موجود در دستگاه شما سعی می کند آنها را آزاد کند. فقط داده های برنامه هایی که دوباره قابل بارگیری هستند حذف می شوند. هیچ یک از داده های شما حذف نشده یا منتقل نشده است. اگر فضای موجود در دستگاه شما هنوز کافی نیست ، می توانید از رایانه خود برای به روزرسانی دستگاه خود استفاده کنید.

اگر نمی توانید دستگاه خود را به رایانه خود وصل کنید ، با حذف محتوا و برنامه هایی که دیگر نیازی به آن ندارید ، فضای را آزاد کنید. تنظیمات دسترسی> عمومی> ذخیره [نام دستگاه].

اگر بارگیری طولانی است

اتصال به اینترنت برای به روزرسانی دستگاه شما ضروری است. زمان بارگیری بسته به اندازه بروزرسانی و سرعت اتصال شما متفاوت است. در هنگام بارگیری به روزرسانی می توانید به طور عادی از دستگاه خود استفاده کنید. دستگاه شما وقتی دومی آماده نصب است به شما اطلاع می دهد. برای افزایش سرعت بارگیری ، از بارگیری سایر مطالب و استفاده از شبکه Wi-Fi خودداری کنید.

اگر رسیدن به سرور بروزرسانی غیرممکن است یا به روزرسانی را بررسی کنید

اگر سعی می کنید دستگاه خود را به روز کنید ، می توانید یکی از پیام های زیر را مشاهده کنید:

آیفون هشدار

“جستجوی به روزرسانی غیرممکن. هنگام جستجوی بروزرسانی نرم افزار خطایی روی داد. »»

آیفون نمایش هشدار

“امکان نصب بروزرسانی وجود ندارد. به روزرسانی نرم افزار به اتصال شبکه نیاز دارد. »»

به یاد داشته باشید که دستگاه خود را با استفاده از همان شبکه به روز کنید. اگر یکی از این پیام ها دوباره نمایش داده می شود ، سعی کنید دستگاه خود را از طریق شبکه دیگری یا با استفاده از رایانه خود به روز کنید:

اگر مشکل پس از تلاش چندین شبکه ادامه دارد ، به روزرسانی را حذف کنید.