بانک پستی دموکراتیک انتقال فوری | گروه Caisse des Dépôts ، انتقال سقف La Banque Postale: حداکثر مبلغ چقدر است? عاقل

انتقال سقف La Banque Postale: حداکثر مبلغ چقدر است

Contents

با بانکداری پستی می توان انتقال استاندارد و انتقال فوری را انجام داد. این دو نوع انتقال هر دو مشمول یک کلاه هستند.

بانک پستی انتقال فوری را دموکراتیک می کند

Banque Postale از اول ژانویه تحول آنلاین فوری را برای آنلاین 1 منتشر کرده است و استفاده از آن را با 20 میلیون مشتری خود از ماه مه تعمیم می دهد. هدف: برای دسترسی به نوآوری برای بیشترین تعداد ، ساده کردن سفرهای دیجیتال مشتری و تسریع در استقرار وسایل جدید پرداخت.

در انتقال فوری یا پرداخت لحظه به شما امکان می دهد اجرا کنید ، در تمام طول سال, 7 روز در هفته ، 24 ساعت شبانه, از جمله آخر هفته و تعطیلات ، پرداخت غیرقابل برگشت در کمتر از 10 ثانیه. این اجازه می دهد انتقال پول در زمان واقعی, از برنامه بانکی تلفن همراه یا از طریق بانک آنلاین آن بانک پستی , و آنها را بساز صندوق بلافاصله برای ذینفع موجود است.

انتقال آنی به تدریج انتقال استاندارد را جایگزین می کند برای کلیه نقل و انتقالات گاه به گاه در منطقه SEPA اروپا تا 1000 یورو برای افراد و 7،700 یورو برای اشخاص حقوقی.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، بخوانید مطبوعات

(1) از اول ژانویه 2022 برای افراد و 1 آوریل 2022 برای اشخاص حقوقی

(2) در اول ژانویه سال 2022 ، فضای SEPA ، برای منطقه پرداخت یورو واحد (فضای مجرد پرداخت به یورو) کشورهای عضو اتحادیه اروپا به علاوه آندورا ، ایسلند ، لیختن اشتاین ، موناکو ، نروژ ، انگلستان ، مقدسین را پوشش می دهد. -مین ، سوئیس و واتیکان.

انتقال سقف La Banque Postale: حداکثر مبلغ چقدر است?

دانستن سقف های اعمال شده برای نقل و انتقالات بانک پستی قبل از تبدیل شدن به مشتری مهم است. بنابراین مبلغی که می تواند با بهره برداری با بانک پستی شلیک کند چیست ? انواع نقل و انتقالات قابل انجام چیست و محدودیت های هر یک چیست؟ ? سرانجام ، آیا می توانیم سقف انتقال را افزایش دهیم و در این صورت ، چگونه می توان ادامه داد ? ما همه چیز را به شما می گوییم !

با یک حساب عاقلانه ، نقل و انتقالات پول ، ملی و بین المللی را در تمام سادگی و در بیش از 70 کشور انجام دهید !

علاوه بر این ، جایی که اکثر بانک ها کمیسیون های اصلی نقل و انتقالات را انجام می دهند ، عاقلانه هنگام مکالمه ارز به قیمت واقعی بازار متکی است.

انتقال سقف La Banque Postale: محدودیت های دانستن

کلیه بانکهای سنتی ، از جمله بانکداری پستی ، محدودیت هایی را برای نقل و انتقالات اعمال می کنند. در Jargon Banking ، این حد به سقف گفته می شود و کاربر باید قبل از انتقال آن را بشناسد.

با بانکداری پستی می توان انتقال استاندارد و انتقال فوری را انجام داد. این دو نوع انتقال هر دو مشمول یک کلاه هستند.

انتقال استاندارد سقف La Banque Postale

انتقال استاندارد هر عملیاتی را شامل می شود که شامل انتقال پول صادر شده به حساب های شخص سوم است. در La Banque Postale ، سقف انتقال 4000 یورو در هر عمل و در روز است. به عبارت دیگر ، نقل و انتقالات آنها از این سقف فراتر نمی رود ، مگر اینکه این حد را افزایش دهید.

توجه داشته باشید که نقل و انتقالات جداگانه بانک پستی ، یعنی صادر شده به بانکهای متعلق به منطقه یورو ، نیز مشمول این کلاه است.

پستی سقف انتقال بانک فوری

همانطور که از نام آن پیداست ، انتقال فوری نقل و انتقالات را که بلافاصله توسط بانک که سفارش را منتقل می کند ، تعیین می کند. این نقل و انتقالات به طور کلی در طول روز از جمله شب ، تعطیلات و آخر هفته تحت درمان قرار می گیرد. در La Banque Postale ، سقف انتقال فوری 1000 یورو برای هر کار و در روز است.

برای اطلاعات ، انتقال جداگانه فوری نیز وجود دارد. برای اطلاع از سقف اعمال شده برای این نوع انتقال ، به شما توصیه می شود با مشاور بانکی خود کلیپ بگیرید زیرا بانک پستی به طور رسمی در این زمینه ارتباط نداشته است.

با یک حساب عاقلانه ، می توانید برای انتقال 6 میلیون یورو ارسال کنید.
بیشتر بدانید

سقف انتقال بانک پستی را اصلاح کنید: نحوه ادامه ?

همانطور که قبلاً بیان کردیم ، نقل و انتقالات آنها بیش از سقف اعمال شده توسط بانک اجرا نمی شود. با این حال ، ممکن استسقف انتقال بانک پستی را افزایش دهید.

برای اصلاح سقف انتقال La Banque Postale ، در اینجا برخی از روش ها برای در نظر گرفتن:

  • به برنامه پستی تلفن همراه بروید ، به فضای شخصی آن دسترسی پیدا کنید و مراحل ذکر شده را دنبال کنید. تشریفات تکمیل شده و اسناد ارائه شده به مشخصات مشتری بستگی دارد.
  • با مشاور بانکی خود در بانک پستی تماس بگیرید و تمایل خود را برای افزایش سقف انتقال به اشتراک بگذارید. این ایمن ترین و مطمئن ترین روش برای افزایش محدودیت های اعمال شده برای نقل و انتقالات بانک پستی است.
  • از طریق تلفن ، فرانسه یا خارج از کشور با مرکز مالی بانک پستی تماس بگیرید و تمایل خود را برای افزایش سقف های نقل و انتقالات ابراز کنید. باز هم ، مشتری باید از نظر تشریفات لازم برای تکمیل و اسناد برای تهیه ، در صورت لزوم به نیازهای بانک دسترسی پیدا کند.

transfer_international_wise

سقف متداول Defer La Banque Postale

بگذارید این نمای کلی در مورد سقف انتقال بانک پستی را با این سؤالات متداول برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع نتیجه بگیریم.

سقف انتقال جداگانه با بانک پستی چیست؟ ?

انتقال بانک پستی SEPA نقل و انتقالات پول ساخته شده از بانک پستی به یک بانک واقع در منطقه یورو را تعیین می کند. سقف مرتبط با این انتقال به بانک پستی 4000 یورو در هر عملیات و در روز است.

سقف انتقال اینترنت با بانک پستی چیست؟ ?

بانک پستی حضور آنلاین خود را در سالهای اخیر تقویت کرده است. اکنون می توان عملیات مختلف بانکی را از طریق درخواست موبایل بانک پستی از جمله نقل و انتقالات انجام داد. سقف انتقال از طریق اینترنت با بانک پستی همان است که برای نقل و انتقالات انجام شده از یک پنجره بانکی انجام می شود.

سقف انتقال بین المللی در بانکداری پستی چیست؟ ?

بانک پستی امکان انتقال بین المللی را امکان پذیر می کند ، یعنی تبدیل پول به یک بانک در خارج از منطقه SEPA. برای اطلاع از سقف اعمال شده در این نوع انتقال ، ترجیح می یابد با خدمات مالی بانک پستی تماس بگیرید.

با عاقلانه ، با هزینه کمتری به بیش از 70 کشور جهان ارسال کنید !

با یک حساب عاقلانه ، می توانید با هزینه های سودمند ، در بیش از 70 کشور جهان به راحتی نقل و انتقالات کنید.

در واقع ، انتقال پول با عاقلانه به قیمت واقعی بازار هنگام تبدیل ارز متکی است ، جایی که بانکها از طریق یک دوره افزایشی کمیسیون های مهم را می گیرند.

با عاقلانه ، پول خود را بدون مرز مدیریت کنید و عملیات مالی مختلف خود را بدون هزینه های پنهان و کمیسیون های گزاف انجام دهید !

  1. سقف نقل و انتقالات استاندارد و فوری بانک پستی.

منبع آخرین بار در 12 آوریل 2023 بررسی کرد.

این نشریه فقط برای اطلاعات عمومی ارائه شده است و هدف آن پوشش همه جنبه های موضوعاتی نیست که با آن سروکار دارد. این تنها منبع توصیه ای نیست که باید به آن اعتماد کنید. شما باید قبل از گرفتن یا پرهیز از آن ، توصیه های حرفه ای یا تخصصی را بدست آورید تا بر اساس محتوای این نشریه تصمیمی بگیرید. اطلاعات موجود در این نشریه ، مشاوره حقوقی ، مالیاتی یا سایر مشاوره های حرفه ای از Wise Payments Limited یا شرکت های وابسته آن را تشکیل نمی دهد. نتایج گذشته نتیجه مشابهی را تضمین نمی کند. ما هیچ اعلامیه ای ، تضمین شده ، بیان یا ضمنی ارائه نمی دهیم که محتوای انتشار دقیق ، کامل یا به روز است.

در اینجا و جاهای دیگر ، پول شما همیشه

امور مالی شخصی

taptap ارسال نظر: چیست و چگونه کار می کند?

ارسال taptap و نحوه عملکرد آن چیست ? نحوه استفاده از آن و چه هزینه ای با نقل و انتقالات انجام می دهد ? ما در مورد آن صحبت می کنیم !

سوفیان بابا

30.06.23 در 4 دقیقه بخوانید

امور مالی شخصی

سقف انتقال LCL: حداکثر مقدار چقدر است?

سقف انتقال LCL چیست ? چگونه آن را افزایش دهیم ? انواع انتقال که می تواند در LCL انجام شود چیست؟ ? ما همه چیز را به شما می گوییم !

سوفیان بابا

27.06.23 در 2 دقیقه بخوانید

امور مالی شخصی

سقف انتقال Fortuneo: حداکثر مقدار چقدر است?

سقف انتقال Fortuneo چیست ? نحوه اصلاح آن ? انواع نقل و انتقالات که می تواند در این بانک آنلاین انجام شود ? تحقیق و بررسی !

سوفیان بابا

27.06.23 در 3 دقیقه بخوانید

امور مالی شخصی

سقف انتقال اعتبار متقابل: حداکثر مبلغ چقدر است?

سقف نقل و انتقالات در Crédit Mutuel چیست ? نحوه افزایش این سقف و انواع نقل و انتقالات که می توان انجام داد ? تحقیق و بررسی !

سوفیان بابا

27.06.23 در 3 دقیقه بخوانید

امور مالی شخصی

سلام سقف انتقال بانک: حداکثر مبلغ چقدر است?

حداکثر مبلغی که با Hello Bank قابل تبدیل است چیست؟! ? نحوه افزایش سقف ? کلید دیجیتال چیست ? تحقیق و بررسی !

سوفیان بابا

27.06.23 در 3 دقیقه بخوانید

امور مالی شخصی

سقف انتقال HSBC: حداکثر مقدار چقدر است?

حداکثر مقدار انتقال HSBC چقدر است ? آیا می توانیم این سقف ها را به سمت بالا تجدید نظر کنیم و اگر چنین است ، چگونه ادامه دهیم ? ما همه چیز را به شما می گوییم !