خرید پروتکل Callisto برای Xbox One – Microsoft Store FR -TD ، تنظیمات اتصال خرید Microsoft Store را در Xbox One – پشتیبانی مایکروسافت تغییر دهید

اتصال خرید Microsoft Store Connections را در Xbox One تغییر دهید

برای فرار از وحشت کالیستو زنده بمانید. بازیکن باید با استفاده از یک شات و ترکیبی منحصر به فرد ، تکنیک های جنگی خود را تطبیق دهد تا موجوداتی را که در حال تحول هستند شکست دهند. او همچنین برای فرار از وحشت ماه مرده مشتری ، مجبور است برای باز کردن سلاح ها و تجهیزات جدید ، در محل را کشف کند.

پروتکل Callisto برای Xbox One

برای فرار از وحشت کالیستو زنده بمانید. بازیکن باید با استفاده از یک شات و ترکیبی منحصر به فرد ، تکنیک های جنگی خود را تطبیق دهد تا موجوداتی را که در حال تحول هستند شکست دهند. او همچنین برای فرار از وحشت ماه مرده مشتری ، مجبور است برای باز کردن سلاح ها و تجهیزات جدید ، در محل را کشف کند.

جداگانه فروخته نمی شود
پیشنهادات را کشف کنید

پروتکل Callisto برای Xbox One

پروتکل Callisto برای Xbox One

در

پروتکل Callisto ™ برای Xbox One

پروتکل Callisto ™ برای Xbox One – Digital Deluxe Edition

Protocol Callisto ™ برای سری Xbox X | S – Digital Deluxe Edition

نمایش بیشتر

موجود در

امکانات

ضبط های ابر Xbox

شرح

در این روایت ترسناک بقا در سومین نفر که در آینده 300 سال در آینده اتفاق می افتد ، این بازیکن جیکوب لی را بازی می کند ، مردی قربانی سرنوشت خود که به زندان سیاه فرستاده شده است ، یک زندان حداکثر امنیتی واقع در کالیستو ، ماه مشتری. وقتی زندانیان شروع به تبدیل شدن به موجودات هیولا می کنند ، زندان به هرج و مرج فرو می رود. برای زنده ماندن ، یعقوب باید از زندان آهنین سیاه فرار کند. کم کم ، تمام اسرار macabre که در زیر سطح Callisto دفن شده اند برای او آشکار می شوند. یعقوب برای غلبه بر موجوداتی که در حال تحول هستند ، باید تکنیک های جنگی خود ، یک ترکیب منحصر به فرد و ترکیبی از غوغا را تطبیق دهد. او همچنین برای فرار از خطرات و وحشت های ماه مرده مشتری ، باید برای باز کردن سلاح ها ، تجهیزات و مهارت های جدید ، در محل کشف کند. مهندسی ترسناک پروتکل Callisto یک وحشت نسل جدید است که توسط گلن شوفیلد طراحی شده است. پروتکل Callisto ، ترکیبی هوشمندانه بین تنش و وحشیگری از یک سو و صحنه های دلخراش ناامیدی و بشریت از سوی دیگر ، بازیکنان را به قلب یک داستان هیجان انگیز فرو می برد که در آن وحشت های غیرقابل توصیف در کوچکترین گوشه ها. اسرار شرکت مشتری یونایتد را کشف کنید وقایع پروتکل Callisto در سال 2320 در Callisto ، The Dead Moon of Jupiter برگزار می شود. بازیکن در آنجا جیکوب لی بازی می کند ، یک زندانی در زندان سیاه. در حالی که یک بیماری همه گیر اسرارآمیز ماه را به هرج و مرج فرو می برد ، یعقوب باید با عمیق ترین ترس های خود برای شکست موجودات تشنه خون که در تعقیب و گریز قرار گرفته است ، روبرو شود ، اما اسرار تاریک پنهان شده توسط شرکت قدرتمند مشتری متحد را نیز کشف می کند. دعوا با مخلوط وحشیگری و استراتژی پروتکل Callisto ترکیبی منحصر به فرد از تیراندازی و غوغا را ارائه می دهد ، از جمله یک سلاح گرانشی بی سابقه ای که قبلاً توسط نگهبانان زندان سیاه برای کنترل جمعیت استفاده می شد. برای زنده ماندن ، بازیکن مجبور به تسلط بر زرادخانه خود بر روی نوک انگشتان خود است ! در واقع ، او برای تصمیم گیری در مورد اعضا یا دمیدن پاهای خود ، مجبور خواهد شد به مخالفان هیولا خود نزدیک شود و با استفاده از محیط خود خلاقیت بزرگی را نشان دهد تا از خطرات کشنده ای که “او در راه خود قرار خواهد گرفت. در مواجهه با تکینگی ماه مرده مشتری کالیستو ، یکی از خصمانه ترین و منزوی ترین محیط های جهان ، یک تهدید وحشتناک برای یعقوب در مبارزات ناامید کننده خود برای زنده ماندن است. بازیکن نه تنها باید در مقابل وحشت زندان آهنین سیاه ، بلکه برای مواجهه با اسرار صد ساله که در سطح و عمق ماه مرده مشتری برای مدت طولانی قرار دارد ، دفاع کند.

عکس

تاریخ تولد خود را وارد کنید

برای نمایش این مطالب با حساب مایکروسافت خود ارتباط برقرار کنید. محتوای بالقوه برای بزرگسالان محفوظ است.

ممکن است به این محتوا دسترسی نداشته باشید

اتصال خرید Microsoft Store Connections را در Xbox One تغییر دهید

Microsoft Store در Xbox هر بار که چیزی خریداری می کنید رمزعبور خود را درخواست می کند. برای ساده کردن خرید و نادیده گرفتن مرحله رمز عبور:

  1. کلید را فشار دهید باکس برای باز کردن راهنما.
  2. انتخاب کنید تنظیمات >حساب >کلید اتصال ، امنیت و امنیت. ممکن است از شما دعوت شده باشد تا رمز ورود خود را برای محافظت از حساب خود وارد کنید.
  3. انتخاب کنید ارتباطات و تنظیمات امنیتی من را ویرایش کنید.
  4. به سمت راست بروید و انتخاب کنید شخصی کردن.
  5. به سمت راست بروید ، سپس انتخاب کنید کلید ایمنی من را برای خرید بخواهید, سپس انتخاب کنید کلید امنیتی لازم نیست.

فیس بوک وابسته به لینکدین پست الکترونیک

کمک خواستن ?

شما گزینه های بیشتری می خواهید ?

مزایای اشتراک را کاوش کنید ، دوره های آموزشی را مرور کنید ، بدانید که چگونه دستگاه خود را ایمن کنید و غیره.

جوامع به شما امکان می دهند سؤال کنید و به آنها پاسخ دهید ، نظرات خود را بیان کنید و از نظر متخصص در دانش عمیق بهره مند شوید.