Candy Crush: Candy Clush بازی های رایگان ، Candy Crush: آنلاین بازی کنید

بازی Candy Crush Game

ارسال شده توسط Timiow

بازی Candy Crush Game

به دنیای کارخانه قند خوش آمدید که می توانید ساعت ها با انواع آب نبات بازی کنید. همه شیرینی ها را از روی صفحه نمایش خود ناپدید کنید و به تمام مراحل بازی برسید. Candy Crush یک بازی قابل دسترسی به صورت آنلاین است بنابراین نیازی به بارگیری آن نیست.

این بازی را به اشتراک بگذارید:

گزارش

گزارش پخش مجدد

درباره Candy Crush بیشتر بدانید

ساعت ها را صرف تشکیل یک سری از سه رفتار یکسان و منفجر شدن آنها کنید. شما قصد دارید در برابر ساعت بازی کنید و حداکثر نمره را در زمان رکورد بدست آورید. بیش از 3 شیرینی یکسان را برای گرفتن آب نبات با جلوه هایی که می تواند پاداش شما را صرفه جویی کند یا به طور همزمان منفجر شود ، ادغام می کند. تعویض آب نبات با تعویض مکان خود با یک پالایشگاه قند دیگری در کنار. آب نبات واقع در بالای منطقه بازی شما ، در اولویت.

چگونه Candy Crush بازی کنیم

بازی را پس از برداشتن حجاب Marshmallow آغاز می کند. در طول بازی ، شما باید از ماوس خود استفاده کنید. سه رفتار یکسان را به صورت افقی یا عمودی تراز کنید تا آنها را منفجر کنید. مراقب باشید ، اگر آنها به صورت مورب قرار بگیرند ، نمی توانید آب نبات ها را ناپدید کنید. رفتارها را به گونه ای تغییر می دهد که آنها یک سری از سه نفر را با هموطنان خود تشکیل می دهند. برای انجام این کار ، روی یک درمان و سپس در یک درمان مجاور دیگر کلیک کنید تا آنها را عوض کنید. نمره شما و زمانی که باید بازی کنید در سمت چپ بالای منطقه بازی شما نمایش داده می شود ، بنابراین با سرعت بازی کنید تا بتوانید امتیاز بهتری کسب کنید. سعی کنید با اولویت ترکیب کنید ، شیرینی های موجود در پایین منطقه بازی شما. می خواهید دوستان خود را با Candy Crush به چالش بکشید ? از آنها دعوت کنید تا با به اشتراک گذاشتن لینک بازی در فیس بوک ، توییتر و گوگل این بازی هیجان انگیز را کشف کنند +. ما خواهیم دید که چه کسی قوی ترین خواهد بود تا تمام رفتارهای صفحه نمایش ناپدید شود.

بازی Candy Crush Game

 • 4.28

679 اخطار

بازی آب نبات یک نسخه آنلاین از معروف است برنامه تلفن همراه Candy Crush Saga به شما چه پیشنهاد می دهید.com ، همراه با بسیاری از آب نبات های آن. و حفره هایی که با آنها پیش می روند !
در این مسابقه -3, شما باید شکل بگیرید گروه های 3 آب نبات یکسان (یا بیشتر) آنلاین و/یا ستون ، هدف اصلی بودن نمره تندر درست کنید با رفتن تا آنجا که ممکن است در سطوح موجود در زمان اختصاص داده شده (4 دقیقه). برای انجام این کار ، مبادله محل 2 آب نبات: 3 آب نبات تراز یکسان ناپدید می شوند ، 4 آب نبات برای ایجاد یک ادغام می شوند آب نبات که یک خط کامل یا یک ستون را از بین می برد ، و 5 آب نبات برای تشکیل a ادغام می شوند آب نبات خاص چه کسی هر آب نبات را با کسی که با او جای خود را رد و بدل می کند ، نابود خواهد کرد ! برای اعتبارسنجی یک سطح ، لازم است سنج را پر کنید به شکل قند جو در سمت چپ ارائه شده است. این نسخه آنلاین بازی Candy Crush Saga به نظر می رسد بسیاری از شگفتی ها بنابراین لذت ببرید ! در اینجا نسخه فلش بازی است Candy Crush Saga, این ضروری بازی بازی 3, جایی که لذت برنامه تلفن همراه آنلاین را در رایانه شخصی خود پیدا خواهید کرد ! آب نبات غوطه ور و تا حد امکان از بین ببرید. آب نبات های ویژه در این کار به شما کمک می کنند اما شما باید آنها را با Combos ایجاد کنید.

چگونه بازی کنیم? مداخله 2 آب نبات

Candy Crush بررسی بازی

ارسال شده توسط Armoric

ارسال شده توسط glrdsyl

ارسال شده توسط Zorro1858

ارسال شده توسط Helene835

ارسال شده توسط Nabilouali

ارسال شده توسط Joueurcol123

ارسال شده توسط manuman59

ارسال شده توسط Littlebuster

ارسال شده توسط 350Z76

ارسال شده توسط Roky2020

ارسال شده توسط Electron9873

ارسال شده توسط Bullebulle

ارسال شده توسط Patetesther

ارسال شده توسط Chrimatha

ارسال شده توسط Josy86

ارسال شده توسط ondine09

ارسال شده توسط Timiow

ارسال شده توسط Littelgirl

ارسال شده توسط Kakashi7

ارسال شده توسط کادیز

ارسال شده توسط Roidpirates

ارسال شده توسط CERF2006

ارسال شده توسط Adrien1245

ارسال شده توسط Retopoto

ارسال شده توسط fonebone

 1. تیرانداز
 2. تیرانداز
 3. Mahjong Connect
 4. شمع های سیمپسون
 5. خانم ها
 6. غوغا
 7. پخت و پز
 8. آب نبات
 9. توپ های تندرست
 10. متن پیچ 2
 11. یاهتز
 12. ماتری
 13. تنهایی ماهجونگ
 14. موفقیت طلایی
 15. پوکر
 16. بازی حباب 3
 17. خرمن
 18. بی بی پیک
 19. معماهای آب نبات 3
 20. کیمیاگری
 21. جزئی
 22. Mahjong Connect 2
 23. ضربه دیوانه وار!
 24. 2020 به علاوه پازل بلوک
 25. ابعاد mahjongg
 26. جام جهانی تیرانداز حباب
 27. ظهور آتلانتیس
 28. اشیاء پنهان فراتر از ستاره ها
 29. تیرانداز
 30. دهکده شبح پنهان اشیاء
 31. اشیاء پنهان یادگار عرفانی
 32. Candy Crush Saga