اتاق تیم های مایکروسافت: از برنامه تا اتاق های جلسات – Capvisio ، تیم های راه حل ویدئو کنفرانس – تیم های اتاق جلسات من

تیم ها ، راه حل ویدئو کنفرانس که زندگی را آسان تر می کند

اگر سایر راه حل های ویدئو کنفرانس در سالهای اخیر پدیدار شده اند ، تیم ها خدمات حق بیمه ارائه می دهند. کار کارمندان شما با این راه حل نوآورانه که دارایی های زیادی را ارائه می دهد ، بسیار تسهیل می شود.

اتاق تیم های مایکروسافت: از برنامه تا اتاق های جلسات

VideoConferencing و کار مشترک ستونهای روشهای کار فعلی ما هستند. همکاری و همچنین نیاز به برقراری ارتباط به راحتی و سریع با تیم های خود ، مشتریان ، بدون محدودیت یک نیاز واقعی برای شرکت ها است.

بحران بهداشتی که چند ماه از آن عبور کرده ایم ، این اهمیت را به ما یادآوری کرده است: کارکنان برای حفظ پیوند به ابزارهای ساده و مؤثر احتیاج دارند.

گسترش سریع در تجارت

این مشاهده ، مایکروسافت این را درک کرد. به همین دلیل است که وی درخواست خود را راه اندازی کرد تیم های مایکروسافت در سال 2016 با هدف جمع آوری در همان برنامه ، تمام ابزارهای لازم (فیلم ، اشتراک محتوا ، گربه و غیره) برای ایجاد ارتباطات ، اشتراک گذاری ، ایجاد به راحتی و این از یک بستر واحد ، به سازمانها اجازه می دهد.

از آن زمان ، این برنامه با ویژگی های نوآورانه و مکمل یکدیگر در حال تکامل است. مایکروسافت با ارائه یک تجربه همکاری بهینه ، شکاف را با رقبای خود گسترش می دهد.

تیم های مایکروسافت در اتاق های جلسات

پس از پذیرش گسترده تیم های مایکروسافت و شوق تسهیل و شهادت آن. غول آمریکایی تصمیم گرفت با جایگزین کردن “سیستم اتاق اسکایپ” با اتاق تیم های مایکروسافت.

با اتاق های تیم مایکروسافت, مایکروسافت یک سیال و مهمتر از همه تجربه همکاری بصری را ارائه می دهد. MTR مفهومی از راه حل اتاق جلسه است که برنامه تیم ها و همچنین تجهیزات سازنده دارای مجوز مایکروسافت را برای اطمینان از یک محیط جلسات یک نفره و فوق العاده فوق الذکر ترکیب می کند.

به عنوان مثال ، می توانید از دستگاه مورد نظر خود ، اعم از موبایل ، رایانه لوحی ، رایانه شخصی یا سیستم اتاق ، به جلسه خود برسید. به سادگی از طریق دکمه عبور خواهد کرد در جلسه شرکت کنید, بنابراین شما به طور مستقل در این سه ابزار پیدا خواهید کرد. این عملکرد نامیده می شود یک لمس بپیوندید. علاقه به اتاق های تیم مایکروسافت سپس معنای کامل خود را می گیرد. در واقع ، بسیاری از تولید کنندگان مانند Poly ، Logitech ، Lenovo ، Crestron و غیره امروز تجهیزات سازگاری و معتبر را ارائه می دهند mtr. با این عملکرد ، بدون در نظر گرفتن تولید کننده می توانید از طریق یک سیستم اتاق به جلسه خود برسید.

تیم,
راه حل ویدئو کنفرانس که زندگی را آسان تر می کند

تیم های Visio ، که در یک اتاق جلسات با تجهیزات دارای مجوز مایکروسافت استفاده می شوند ، به اتاق تیم های مایکروسافت (MTR) تبدیل می شوند برای: ایده آل برای:

  • کارمندان خود را ذخیره کنید
  • مبادلات بین چهره و فضای کار را تسهیل کنید
  • دینامیک گروهی و کار مشترک

تیم های Visio,
این همان چیزی است که ?

تیم ها یک اتاق جلسات مجازی است که با راه حل فنی سازماندهی شده است که دارای همین نام است. توسط مایکروسافت ساخته شده و با Office 365 در دسترس است.

اگر سایر راه حل های ویدئو کنفرانس در سالهای اخیر پدیدار شده اند ، تیم ها خدمات حق بیمه ارائه می دهند. کار کارمندان شما با این راه حل نوآورانه که دارایی های زیادی را ارائه می دهد ، بسیار تسهیل می شود.

چرا انتخاب
برای راه حل اتاق های تیم های مایکروسافت ?

بین کار از راه دور و کار چهره ، تیم های مایکروسافت راه حل جدید برای اتخاذ است. این امکان را فراهم می آورد که یک اتاق جلسات باهوش ، مستقل و آماده -برای استفاده. و بنابراین برای پاسخ به هر دو چالش
استراتژیک تجارت شما و نیازهای تیم های شما به لطف:

یک ارتباط
ساده و بصری

نگرانی های فنی را فراموش کنید ، کارمندان شما به راحتی به هم وصل می شوند و جلسه را به موقع شروع می کنند ! Visio با یک کلیک با “One Touch Join” از کنسول متمرکز فعال می شود.

بهتر
کیفیت

اتاق جلسه می تواند مجهز به تجهیزات حرفه ای باشد که کیفیت بهینه صدا و تصویر را تضمین می کند. ارتباطات بین شرکت کنندگان مختلف روان تر است.

امنیت
تقویت شده

اتاق تیم های مایکروسافت یک راه حل کاملاً ایمن است. مبادلات حساس شما به لطف احراز هویت دو عامل محرمانه است.

چگونه شروع کنیم
انتقال به تیم های اتاق جلسات شما ?

اتخاذ نرم افزار جدید در تیم های داخلی گاهی اوقات دشوار است … اما با تیم های مایکروسافت ، شما به راحتی.

برای چی ? زیرا با راه حل همکاری تیم ، ما به وضوح محدودیت های ویدئو کنفرانس را فشار می دهیم ! این راه حل هوشمند و کارآمد تعامل را تسهیل می کند. پیدا کنید که چگونه پروژه تحول دیجیتال خود را با کاغذ سفید اختصاص داده شده به این موضوع آغاز کنید.

مقاله سفید من را دریافت کنید

پیکربندی چگونه است
از اتاق اتاق های تیم مایکروسافت Visio ?

برای اینکه بتوانید تیم هایی را در اتاق های جلسات خود مستقر کنید ، برخی از پیش نیازها لازم است. شما ابتدا باید مجهز به Microsoft 365 باشید که مجوزهای تیم را شامل می شود و توسط اتاق جلسه مجوز اضافه می کنید.

برای پیکربندی اتاق جلسه خود فقط باید به چند سوال ساده پاسخ دهید. این مرحله به شما امکان می دهد:

  • در مورد نیازها و انتظارات خود در مورد کنفرانس ویدئو فکر کنید
  • در مورد چیدمان و تجهیزات اتاق های مختلف فکر کنید
  • بودجه را برای تخصیص این پروژه استراتژیک جدید بدانید