ایستگاه های شارژ محدود و اتومبیل برقی – Carplug ، یک ایستگاه شارژ در خانه نصب کنید – TCS Switzerland

نحوه نصب ایستگاه شارژ Tez-Soi

Contents

برنامه شارژ آیا وجود دارد که ارزان ترین ایستگاه را به شما بگوید.

ترمینال های شارژ سازگار با تمام مدل های وسایل نقلیه الکتریکی قابل شارژ و هیبریدی

چرا راه حل های شارژ را انتخاب کنید ?

پشتیبانی از تیم فنی و تجاری ما در مورد انتخاب ترمینال مناسب برای ماشین ، ساختمان و نصب و امکان بهینه سازی زمان شارژ در خانه.

محدوده کامل آزمایش شده

پایانه های آزمایش شده توسط تکنسین های ما به منظور ارائه مطمئن ترین و مقیاس پذیر ترین محصولات سازگار با کلیه وسایل نقلیه ، ساختمانها و تاسیسات.

ترمینال های آماده -برای استفاده

پیکربندی ترمینال خود را به قدرت لازم برای ترمینال های آماده -استفاده

پشتیبانی فنی فردی

کمک شخصی از طریق تلفن

03 67 10 41 41

و از طریق ایمیل [ایمیل محافظت شده] دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 6 بعد از ظهر.

بهترین فروش ما

Wallbox Mini بارگیری مجدد Borne Wallbox Socket Socket - 1.4 تا 22 کیلو وات - بلوتوث - Wifi- مونوفاز یا سه فاز

790.00 یورو به استثنای مالیات 955.90 یورو شامل مالیات

ایستگاه شارژ 2،3 تا 22 کیلو وات Hager - با گزینه های کلیدی و ماژول های بار

852.00 یورو به استثنای مالیات 1،030.92 یورو شامل مالیات

NRGKICK - ایستگاه شارژ موبایل - نوع 2 - 2.3 تا 22 کیلو وات - آداپتورهای اختیاری

775.00 یورو به استثنای مالیات 937.75 یورو شامل مالیات

Carplug توسط دور و باری دوباره بارگذاری مجدد - 32A - 7.4KW - تک فاز - نوع 2S

549.00 یورو

Wallbox Pulsar Plus ایستگاه شارژ - 1.4 تا 7.4kW - بلوتوث - WiFi

690.00 یورو

صفحه rephrage rephrage commertrol - بلوتوث - 2.3 تا 7.4kW - CIR -Enext -s

595.00 € HT 719.95 € TTC

Legrand-090471-Rapherge-Greenup

کابل شارژ Bene - نوع 2 / نوع 2 - 5m - 22kW (3 مرحله 32a) - پوشش T2 / T2 +

219.00 یورو

ما به سوالات شما پاسخ می دهیم

نحوه انتخاب ترمینال الکتریکی

Carplug یک راهنمای ساده برای انتخاب ایستگاه شارژ متناسب با نیاز شما ارائه می دهد.

نحوه استفاده از ترمینال الکتریکی

Carplug بسته به نوع دسترسی به ترمینال ، یک راهنمای استفاده از ترمینال شارژ برای شما تولید کرده است.

نحوه استفاده از ترمینال الکتریکی

Carplug بسته به نوع دسترسی به ترمینال ، یک راهنمای استفاده از ترمینال شارژ برای شما تولید کرده است.

شما یک نصب کننده حرفه ای ، یک برقکار هستید یا می خواهید حجم زیادی از پایانه های برقی را سفارش دهید

متخصص شما برای پروژه های ترمینال شما

 • مشاوره متخصص
 • پایین ترین
 • انتخاب چند مارک

ما اعتماد به نفس مشتریان خود را داریم !

کمک خواستن ? با پشتیبانی فنی ما تماس بگیرید

برای به دست آوردن مشاوره در انجام پروژه های خود
ما می توانیم از دوشنبه تا جمعه از ساعت 9 صبح تا 18:00 A.M به ما رسید

فروشگاه آنلاین n ° 1 پایانه های برقی و ایستگاه های شارژ

Carplug فروشگاه آنلاین n ° 1 از پایانه های برقی و ایستگاه های شارژ برای ماشین های برقی. به طور خاص یا حرفه ای ، ما طیف گسترده ای از شما را در اختیار شما قرار می دهیم ایستگاه های شارژ نصب در خانه شخصی, که در شرکت ، در آپارتمان ها یا در زیرساخت های عمومی. با تشکر از نشان مانند Nrgkick ، ​​Wallbox ، Alfen ، Hager ، Legrand ، Evbox یا کبا, ما قادر به ارائه راه حل برای شما هستیم شارژ سریع و شارژ استاندارد, ایستگاه ها, آداپتورها یا کابل های برقی نوع 2 یا نوع 1, کارآمد و سازگار با همه وسایل نقلیه الکتریکی (رنو ، تسلا و خیلی بیشتر) ، به شما امکان می دهد کاملاً از خود لذت ببرید.

به سمت دنیای انتشار صفر با برق

متقاعد شده است که برق آینده ما است و موفقیت آن با دسترسی تسهیل شده تضمین می شود ایستگاه های شارژ یا ایستگاه های شارژ موبایل, Carplug با ارائه طیف گسترده ای از ایستگاه های شارژ وت پایانه های برقی. زیرا بیش از 140،000 راننده در فرانسه تصویب کرده اند وسیله نقلیه الکتریکی و اینکه این تعداد به طور مداوم در حال افزایش است ، هدف ما تأمین نیاز فزاینده برای نصب است پایانه های اتومبیل برقی. که می خواهید خودتان را بدست آورید پایانه برق یا پروژه نصب خود را در مجتمع یا در کسب و کار, Carplug راه حل دارد شارژ مجدد سازگار و ایمن.

ترمینال های شارژ و Wallbox: مزایای قابل توجه و خدمات با کیفیت

در ایستگاه های شارژ پیشنهاد شده توسط کلوپ شما یک بار بهینه کاملاً ایمن را تأیید می کنید و به طور خاص با نام تجاری وسیله نقلیه خود سازگار می شوید. برای راحتی بار بی نظیر ، بسیاری از مارک ها را با فناوری ها و ویژگی های مختلف پیدا کنید.
با انتخاب کلوپ, اطمینان از بهره مندی از a ایستگاه شارژ اتومبیل برقی از مقاومت ، عملکرد و دوام با کیفیت بالا ترکیب. همچنین از یک عملی خاص و آزادی شارژ در خانه یا حتی هنگام مسافرت با انتخاب خاص برای یک ایستگاه شارژ موبایل. محدودیت نیاز به یافتن نقطه شارژ بیرونی یا عمومی ! شارژ خود را شارژ کنید وسیله نقلیه الکتریکی وقتی آرزو می کنید و وقتی مناسب شما باشد.
شما به دنبال یک ترمینال برای شارژ مجدد ماشین برقی خود به سادگی در خانه یا حتی هنگام مسافرت ? شما یک حرفه ای هستید و می خواهید پیدا کنید پایانه های برقی برای شرکت ها, شرکت ها ، پارکینگ های خصوصی یا نیمه عمومی? شما می خواهید در مورد ویژگی ها ، مزایا ، قیمت آن اطلاعات بیشتری کسب کنید ? برای انجام این کار ، از تماس با متخصصان ما دریغ نکنید ماشین برقی برای ماشین.

Carplug: درباره

کلوپ , فروشگاه آنلاین شماره 1 از پایانه برق . خاص یا حرفه ای ، طیف وسیعی از ایستگاه های شارژ برای اتومبیل های برقی یا هیبریدهای قابل شارژ ، سازگار با همه مارک ها را کشف کنید (تسلا ، رنو و بیشتر). برای نصب در خانه های جداگانه ، آپارتمان ها یا در تجارت ، ایستگاه شارژ برقی سازگار با نیازهای شما در دست است ، تا به شما امکان دهد کاملاً از آن لذت ببرید ماشین الکتریکی .

 • کلوپ
 • 03 67 10 41 41
 • پارک تجاری Sphere
  Z.3 Doornveld 165
  1731 زلیک
  بلژیک
 • [ایمیل محافظت شده]

نحوه نصب ایستگاه شارژ Tez-Soi

نصب ایستگاه های شارژ ، P.سابق. Wallbox ، نیاز به توسعه فنی و برای مستاجران ، مجوز از اجاره دهنده دارد.

به سمت نمای کلی

چه قدرتی را برای ایستگاه شارژ انتخاب کنید ?

به لطف قدرت بار 11 کیلو وات ، می توانید ماشین برقی خود را در شش تا هشت ساعت شارژ کنید. اگر برق فقط 3 کیلو وات باشد ، بار زمان بیشتری می گیرد. سرعت بار مؤثر به کمترین پیوند در زنجیره بستگی دارد. یک ماشین برقی با قدرت بار تنها 3.6 کیلو وات حتی با یک ایستگاه شارژ 11 کیلو وات سریعتر بارگیری نمی شود. در حالت ایده آل ، ایستگاه شارژ و ماشین باید همان قدرت را داشته باشد.

هنگام خرید یک ماشین برقی یا ایستگاه شارژ ، به قدرت شارژ توجه کنید. جستجوی TCS CAR در اینجا به شما کمک می کند – با داده های فنی همه وسایل نقلیه و ایستگاه های شارژ مناسب. برق نیز بررسی می کند که آیا خطوط داخلی شما نیازهای ایستگاه شارژ مورد نظر را برآورده می کند.

نکته مهم دیگر: احتمال بارگیری سریع. می توانید ماشین برقی خود را در ایستگاه های شارژ سریع در جاده شارژ کنید و در نتیجه مسافت های طولانی را بدون مشکل بپوشانید. اتصال CC مورد نیاز (CCS یا CHADEMO) در بیشتر اتومبیل های برقی نصب شده است یا بعداً قابل نصب است.
در خانه ، شارژ کامل باید طی 6 تا 8 ساعت امکان پذیر باشد. برای بارگذاری 20 کیلووات ساعت برق ، لازم برای محدوده 100 کیلومتر ، دو ساعت با قدرت 10 کیلو وات طول می کشد. در نتیجه ، کسانی که فقط با 3 کیلو وات بار می توانند بیش از 6 ساعت در انتظار باشند.

ظرفیت باتری

نمونه ای از ظرفیت باتری/برق برای شارژ کامل تا 6 ساعت یا سریع تا 1 ساعت

یک ایستگاه شارژ Chez-Ooi: Wallbox نصب کنید

Wallbox چیست?

Wallboxes ایستگاه های دیواری برای کوتاه کردن زمان شارژ باتری است. در اصل ، هر خودروی برقی را می توان در خانه در یک پریز برق متناوب ساده شارژ کرد. با این حال به دلایل مختلف توصیه نمی شود ، به ویژه این واقعیت که ظرفیت یک سوکت خانگی به طور کلی از 2 کیلو وات تجاوز نمی کند. Wallbox یک راه حل ایمن تر است ، زیرا اجازه می دهد در شارژ تک فاز و 11 یا 22 کیلو وات در سه فاز به 3.7 کیلو وات برسید.

آیا می توانم خودم Wallbox را نصب کنم?

نصب Wallbox یک مورد تخصصی است. این یک درخواست اتصال است و منوط به یک اعلان نصب با تأمین کننده برق است. روش دقیق در آیین نامه شرح داده شده است
این آخرین. در اصل ، Wallbox می تواند به طور مداوم به شبکه جایگزین متصل شود یا با استفاده از یک ورق CEE از آن جدا شود. ایستگاه های شارژ داخلی که توسط TCS پیشنهاد شده است از سیستم جداکننده استفاده می کنند. استفاده از این راه حل باعث می شود در صورت بروز مشکل به سرعت Wallbox را جایگزین کنید.

شارژ چگونه است?

در اروپا ، بیشتر اوقات ما از یک برگه نوع 2 برای شارژ متناوب استفاده می کنیم. به محض اینکه چنین کابل وسیله نقلیه را به ایستگاه دیوار وصل می کند ، اتصال خلبان مجاورت (PP) به هر دو طرف اجازه می دهد تا بدانند که آیا اتصال ساخته شده است و برای چه نیرویی برنامه ریزی شده است. هنگامی که ایستگاه شارژ تشخیص می دهد که یک کابل وصل شده است, کنترل خلبان (CP) سیگنال کابل شارژ وسیله نقلیه را ارسال کنید. به محض اینکه دومی تشخیص داد که یک کابل شارژ وصل شده است ، ضد استارت فعال می شود و سیگنال تحت تأثیر ایستگاه شارژ است. چهار حالت از این سیگنال وجود دارد: هیچ وسیله نقلیه متصل – وسیله نقلیه متصل اما آماده بار نیست – شارژ وسیله نقلیه – خطایی که در هنگام شارژ شناسایی شده است.

هنگامی که وسیله نقلیه آماده شارژ مجدد است ، واحد تعویض Wallbox جریان را آزاد می کند و شارژ شروع می شود. ماشین می تواند سیگنال را تنظیم کند تا قدرت بار را تنظیم کند و پس از اتمام شارژ ، فرآیند را پایان دهد. بسته به اینکه بار است فاز (L1) یا سه فاز (L1 ، L2 و L3), مخاطبین مربوط به کانکتور اشغال شده است. به یاد داشته باشیم که نتیجه بگیریم که پرونده Type 2 هنوز یک موضوع رسانا خنثی (N) و یک زمین (PE) دارد.

شما به دنبال ایستگاه شارژ مناسب هستید ?

بارگذاری

بیشتر بدانید

راهنمای نصب سیستم های شارژ برای وسایل نقلیه برقی

دوکپست الکترونیک پست الکترونیکفیس بوکتوییتر

beratungsgespräch elektromobilität

ما به سوالات شما در مورد تحرک برقی پاسخ می دهیم

 • مشاوره کامل و خنثی
 • مناسب برای نیازهای شخصی شما
 • رایگان برای اعضا

اگر من یک مستاجر یا همکار هستم ، آیا می توانم یک ایستگاه شارژ را در اجاره خود نصب کنم?

اگر این عمل برای صاحبان خانه های جداگانه به سختی مشکلی ایجاد کند ، در مورد خواص در هر طبقه (PPE) و مستاجران با استفاده از یک گاراژ زیرزمینی ، شاخه هایی هستند. پیش از این ، دارنده یک آپارتمان در PPE باید توافق متفق القول جلسه همکاران را بدست آورد. مستاجر باید مجوز را از موجر دریافت کند.

برای به دست آوردن توافق ، ارائه یک پرونده فنی ساختار یافته بسیار مهم است.

اگر نمونه ای از اجاره را در آپارتمان 9 آپارتمان با بسیاری از فضاهای پارک زیرزمینی که برای 80 جریان (Ampères) طراحی شده است ، استفاده کنیم ، نصب الکتریکی از یک ترمینال 11 کیلو وات یا 3 پایانه 3 3 پشتیبانی می کند.7 کیلو وات. این پرونده پیچیده است اگر سایر مستاجران بخواهند ایستگاه شارژ را نصب کنند. توصیه می شود از ابتدا تقویت اتصال الکتریکی خانه را پیش بینی کنید. اگر چندین اتومبیل برقی به هم وصل شود ، ما ایستگاه های شارژ هوشمند را انتخاب می کنیم که با شدت بار شبکه الکتریکی اندازه گیری و سازگار می شوند.

مشاوره برای نصب ایستگاه سوراخ در خانه

 • با یک نصب کننده و تأمین کننده برق در منطقه تماس بگیرید.
 • سرویس پس از فروش باید سریع باشد ، زیرا شارژ باتری شما به آن بستگی دارد.
 • این پیوند ضعیف در زنجیره (ماشین ، کابل شارژ و Wallbox) است که حداکثر توان شارژ را تعیین می کند.
 • در مکانهای بسته یا آزادانه در دسترس نیست ، داشتن یک کابل ثابت راحت است. با این حال ، لازم است
  روی وسیله نقلیه کابل داشته باشید.
 • در مکان های آزاد در دسترس ، توصیه می شود به یک سیستم محافظت از توهین آمیز مراجعه کنید.
 • ساکنان مردم در PPE یا مستاجران: درخواست نصب ارسال شده به جلسه صاحبان باید به روشی دقیق و دقیق تدوین شود.
 • ساکنان مردم در PPE یا مستاجران: شخصی که یک ترمینال نصب می کند باید به سایر صاحبان هشدار دهد که در صورت تمایل آن را به یک سیستم قدرتمندتر وصل می کنند.
 • ساکنان مردم در PPE: در صورت فروش آپارتمان ، بند ذکر شده از ایستگاه شارژ باید به صاحب جدید قابل انتقال باشد.
 • محصولات
  • عیب یابی و تصادف
  • کمک سفر
  • بیمه وسایل نقلیه
  • حفاظت حقوقی
  • دوره
  • کنترل خودرو
  • کارت کسب و کار
  • یک شکست – چه کاری باید انجام شود ?
  • اعداد اضطراری
  • اعلام فاجعه
  • مخاطبین دیگر
  • پیشگیری از جاده
  • بروشور
  • راهنمای کمپینگ
  • دروازه ویدئویی
  • مجله تور
  • درباره TCS
  • مشاغل و شغلی
  • ایمنی جاده
  • نجات اضطراری و حمل و نقل بهداشتی
  • خط مشی
  • مشارکتهای تجاری
  • مطبوعات

  ماشین الکتریکی

  ایستگاه های شارژ برای اتومبیل های برقی ، راهنما

  زمان خواندن: 5 دقیقه 24

  ایستگاه های شارژ برای اتومبیل های برقی ، راهنما

  در بازار ماشین برقی رشد سریع را تجربه می کند که باعث افزایش بخش ایستگاه های شارژ می شود. اینها به طور کلی شامل چندین پایانه است و به وسایل نقلیه برقی (VE) اختصاص داده شده است. در سطح ملی ، حدود پانزده اپراتور در حال حاضر کیک را به اشتراک می گذارند و در آن رقابت می کنندنوآوری ها برای برآورده کردن کاربران. آنها چه کسانی هستند و چرا یکی را به جای دیگری انتخاب می کنند ? در زمان بارگیری, قیمت ها و خدمات واقعاً تفاوت ایجاد می کنند ? چه پیشرفت ها و نوآوری ها انتظار می رود ? Gest’eeurope یک پرونده کامل در مورد این موارد ارائه می دهد شارژ زیرساخت از ماشین تمیز.

  راه حل های بارگذاری ماشین برقی خود در فرانسه

  تأثیرات زیست محیطی ، پس انداز ، راحتی ، دلایلی برای اتخاذ یک VE. اگر آمار نشان می دهد که استقلال متوسط ​​a باتری کاملاً کافی است ، فقط توسعه مداوم شبکه شارژ می تواند به اطمینان خاطر خریداران بالقوه کمک کند.

  در حال حاضر ، استفاده از نشان می دهد که این خودرو به طور عمده مسئول خانه است ، در یک سوکت خانگی حدود 10 ساعت.

  با این حال راه حل های شارژ در فضای عمومی و به ویژه در ایستگاه های خاص با دسترسی به همه ضرب کنید.

  ایستگاه شارژ چیست ?

  قابل مقایسه با اتومبیل های حرارتی ، این یک نقطه از تحویل برق است که شامل می شود یکی در چندین پایانه همراه با مکان ها.

  برخی از آنها به عنوان طبقه بندی می شوند ایستگاه های شارژ با قدرت بالا و اجازه دهید بار به خصوص در سفرهای طولانی قدردانی می شود.

  آنها به لطف جعبه های فرمان توسط یک یا چند اپراتور اداره می شوند. اینها اجازه می دهند نظارت داده هایی مانند مدیریت از راه دور و کنترل دسترسی و پایانه ها و همچنین مکان و در دسترس بودن آنها.

  این بازار جدید ، بسیار رقابتی ، از آن است رومینگ شارژ مجدد, که به رانندگان FE امکان می دهد تا بتوانند وسیله نقلیه خود را به طور دقیق به کلیه زیرساخت ها و شبکه ها وصل کنند, بدون اشتراک و نه ثبت نام اولیه.

  وسایل پرداخت چندگانه است: مستقیماً توسط کارت بانکی به مدیر ساختار یا از طریق اشتراک در a اپراتور تحرک (EMP).

  صورتحساب سپس توسط a اداره می شود سکوی قابلیت همکاری ، مانند شارژ BMW ، Chargemap ، Esolutions ، Freshsmile ، Mobiilize.

  شناسایی ، که دسترسی و مقررات را تسهیل می کند ، با استفاده از یک نشان یا کارت یا حتی از موبایل.

  بیشتر اینها ایستگاه های برقی اتصالات سازگار با شارژرهای همه مارک های وسیله نقلیه. با این حال ، این اطلاعات را می توان به صورت آنلاین ، دربرنامه همراه از اپراتور یا روشن شارژ که کارت کاملی از شارژ زیرساخت و همچنین یک برنامه ریز سفر باهوش.

  چه چیزی را برآورده می کند کاربران وسیله نقلیه الکتریکی که از شکست خشک می ترسند.

  با این حال ، این پیشخوان ها از یک نوع جدید نمی توانند عنوان این عنوان را مطالبه کنند شبکه ایستگاه های شارژ. بنابراین ، پایانه های پارکینگ از مراکز خرید, شارژ مجدد امتیاز در جاده یا محل کار نیست.

  برای ورود به این گروه ، اپراتور باید توجیه کند چندین ایستگاه واقع در سراسر قلمرو و هر یک از آنها باید حداقل 2 پایانه یا 4 تا 6 مکان بارگیری داشته باشند.

  در پایان سال 2022 ، پانزده مارک برای ورود به این باشگاه این معیارها را رعایت کردند.

  که این شبکه های جدید را در دسترس عموم قرار می دهد ?

  این اپراتورهای ملی مفهوم ایستگاه را اختراع نکردند ، اما آنها رگ خوب را سریعتر از سایرین گرفتند. هر یک از آنها به دنبال تمایز با مفاهیم نوآورانه هستند و در زمانی که نیاز منفجر می شود ، این عملیات سودآور است.

  این اپراتورها (CPO) ، که امروز بیش از 1400 امتیاز فروش را نمایندگی می کنند ، عبارتند از:

  این شبکه ها ارائه می دهند پایانه های سریع, حتی بسیار سریع به عنوان دوری و 350 کیلو وات آن فقط در 3 دقیقه برای مدل های آینده 100 کیلومتر از 100 کیلومتر اطمینان حاصل می کند !

  شما اینجا هستید با یک شبکه بسیار گسترده و امکاناتی برای اتصال همزمان حداکثر 28 وسیله نقلیه.

  به عنوان مثال ، تولید کنندگان خودرو مانند رنو ، که از راه اندازی شبکه بسیج خود (راه اندازی تا سال 2024) ، مرسدس بنز یا گروه فولکس واگن فرانسه که شبکه شارژ پرقدرت خود را راه اندازی می کند “Electrify France” توسط شبکه های VGF را اعلام کرده است ، پیشی نمی گیرند. ».

  به مفهوم شکاف الکترونیکی که با وسیله نقلیه مخصوص مجهز برای پر کردن شما حرکت می کند توجه داشته باشید. این حالت شارژ در صورت تقاضا در کلانشهرهای مهم فرانسه در دست توسعه است.

  اپراتورها: قیمت قیمت و خدمات برای ایستادگی ?

  این ایستگاه ها در نزدیکی جاده های اصلی مستقر شده اند و بزرگراه, بلکه تا حد امکان به شهرها و زمینه های جذابیت اقتصادی نزدیک است. شکی نیست که با استقرار آنها ، آینده قول می دهد عضلانی باشد تا از بازی خارج شود.

  هزینه بارگیری در ایستگاه چقدر است ?

  با کمال تعجب ، از یک اپراتور به دیگری متفاوت است ، اما به دلیل هزینه های ساختاری گرانتر از شارژ خانه ، با یا بدون اشتراک است.

  قیمت به طور کلی در هر دقیقه و یا کیلووات ساعت محاسبه می شود ، اما تعیین مقایسه به دلیل تعدد عوامل و هزینه انرژی که تکامل می یابد دشوار است.

  به هر حال ، لیدل قیمت های بسیار کمی را اعلام می کند ، رقابت فقط باید برگزار شود !

  برنامه شارژ آیا وجود دارد که ارزان ترین ایستگاه را به شما بگوید.

  نوآوری های آینده چیست ?

  ارائه سود سرمایه به مشتری ضروری است ، همچنین خود را متمایز می کنند. مارک ها مدتهاست که این را درک کرده اند. این بخش تحرک الکتریکی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

  اکنون می توان یک طاقچه زمان شارژ را از طریق یک برنامه تلفن همراه رزرو کرد. یک راه حل راحت برای جلوگیری از انتظار ، به خصوص در دوره عزیمت در تعطیلات.

  همچنین این مهم است که بتوانیم با یک انرژی تجدید پذیر 100 ٪. Fastned در حال حاضر تنها کسی است که ارائه می دهد ایستگاه های سایه فتوولتائیک ! محافظت در برابر خطرات آب و هوایی و تحرک سبز ضمانت کردن.

  بزرگراه و شهرها سریع شارژ سریع و سریع شارژ می شود

  دومی همچنین مکانهایی را که به راحتی در جهت خطوط ترافیک قابل دسترسی است ارائه می دهد. بدین ترتیب وسایل نقلیه یا تیم های طولانی و توزیع مانورهای گاهی خسته کننده را هدف قرار می دهد.

  خود ستا, اتصال ، شناسایی ساده وسیله نقلیه ، این کمی بیشتر تفاوت را برای رانندگان مورد نظر ایجاد می کند.

  آینده به تراکم این شبکه ها با قول ایستگاه هر 60 کیلومتری در اروپا تا پایان سال 2026 است.

  در فرانسه ، دوره 100000 پایانه های برقی در اواسط سال به دست خواهد آمد.

  اقداماتی که از توسعه VES پشتیبانی می کند و آرامش ترک یک سفر طولانی را در امنیت کامل ارائه می دهد.

  از این پس ، استناد به استقلال به عنوان مانعی برای خرید فقط می تواند به بد ایمان نسبت دهد !

  از این 1 ژانویه ، کمک به خرید یک وسیله نقلیه هیبریدی برقی یا قابل شارژ (پاداش زیست محیطی, جایزه تبدیل ، جایزه در اسکن برای ساکنان ZFE افزایش یافته است) تغییر. یک فرصت عالی برای سرمایه گذاری در وسیله نقلیه فردا.

  Gest’europe از متخصصان خودرو در این کشور پشتیبانی و آموزش می دهد انتقال اکولوژیکی وت برق پارک اتومبیل. برای کشف وسایل نقلیه که می توانید از بهترین توصیه ها استفاده کنید و از آن بهره مند شوید ، با Sébastien تماس بگیرید.

  • بررسی های Ademe: اتومبیل های برقی و ایستگاه های شارژ
  • داده های منتشر نشده در مورد شارژ شبکه ها
  • اتومبیل های برقی: لیدل قیمت شارژ سریع را با یک ایستگاه ترمینال جدید می شکند
  • شارژ اتومبیل برقی ، این 10 نوآوری که همه چیز را تغییر می دهند
  • اروپا: یک ایستگاه شارژ هر 60 کیلومتر
  • ترمینال شارژ: رکورد جدید قدرت در فرانسه
  • ترمینال های شارژ برای وسایل نقلیه برقی و ترکیبی
  • راه اندازی قسمت جدید که به متخصصان خدمات خودرو اختصاص داده شده است