Cashback: چگونه کار می کند? بهترین پیشنهادات 2023!, کارت بانکی با بازپرداخت: مقایسه 2023 • قهرمانان مالی

کارت بانکی با بازپرداخت: مقایسه و رتبه 2023

Contents

اما بازپرداخت پول چیست و چگونه می توانید از آن لذت ببرید ? در انتخاب بهترین کارتهای بانکی با بازپرداخت پاسخ دهید ! ��

چگونه می توان بازپرداخت دریافت کرد ?

شما می خواهید در خریدهای آنلاین خود پس انداز کنید ? مفهوم بازپرداخت و مزایایی که می تواند به شما ارائه دهد کشف کنید ! بازپرداخت پول چیست و چگونه کار می کند ? سایت ها و برنامه هایی که به شما امکان می دهند به لطف بازپرداخت نقدی از بازپرداختهای موجود در خریدهای خود بهره مند شوید ? کارشناسان ما شما را راهنمایی می کنند تا از طریق مشاوره ما پس انداز کنید !

بازپرداخت چیست ?

Cashback یک اصطلاح انگلیسی است که می تواند به عنوان “پول برگشت” یا “تخفیف معوق” ترجمه شود.

Back Back یک سیستم بازپرداخت در خریدهای انجام شده بصورت آنلاین یا در فروشگاه ها با علائم شریک یا با بانک های خاص تعیین می کند. هنگامی که از طریق یک وب سایت یا یک برنامه اختصاصی خرید می کنید ، درصدی از هزینه های خود را به صورت بازپرداخت بازپرداخت می کنید. این بسته به بازرگان یا پیشنهاد تبلیغاتی فعلی می تواند یک درصد ثابت یا متغیر باشد.

3 روش برای درک بازپرداخت وجود دارد:

 • واریز پول در سایت برگشت پول نقد,
 • بازپرداخت کارت بانکی Cashback مورد استفاده,
 • یک کوپن

این یک روش محبوب برای مصرف کنندگان است که ضمن خرید معمول خود از مزایای مالی اضافی بهره مند شوند.

ارتقاء و بازپرداخت را اشتباه نگیرید ! ارتقاء در بالادست خرید انجام می شود ، در حالی که بازپرداخت پس از خرید به صورت بازپرداخت کاهش کاربردی است.

اگر می خواهید محاسبه بازپرداخت را انجام دهید ، هیچ چیز نمی تواند ساده تر باشد ! مثال بزنید: 200 یورو را در سایتی خرج می کنید که 10 ٪ پول نقد را پس انداز می کند. به دنبال خرید خود ، 20 یورو را در بچه گربه خود بازیابی خواهید کرد.

درصد کاهش بسته به سایت های بازپرداخت و مشارکتهای امضا شده با مارک ها متفاوت است.

سایت ها و برنامه های بازپرداخت چیست؟ ?

وقتی می خواهید از بازپرداخت سودمند بهره مند شوید, بسیاری از سایت های تخصصی به شما امکان می دهند از تخفیف در خریدهای آنلاین خود استفاده کنید.

در اینجا برخی از بهترین سایت های بازپرداخت و برنامه های موجود در دسترس است:

استفاده کنید فواید سایت و/یا برنامه
– یک سیستم نشان,
– کارت هدیه,
– عقاید حق پاداش,
– ایجاد لیست آرزوها,
– آستانه پرداخت در 20 €
– آسان برای استفاده
– 1800 بازرگان شریک
– پیشنهادات متنوع پول نقد
– چندین روش پرداخت (آمازون ، پی پال یا چک انتقال بانکی)
سایت

برنامه iOS و Android

برنامه iOS و Android

برنامه iOS و Android

برنامه iOS و Android

چگونه بازپرداخت کار می کند ? گام

Cashback به عنوان مشارکت بین یک بستر تخصصی یا یک بانک ، و یک سایت تجارت الکترونیکی یا یک برند فعالیت می کند. بازیگران می توانند بسیار متنوع باشند: از بورس تحصیلی گرفته تا سفر از طریق غذا یا زیبایی.

برای به دست آوردن بازپرداخت 4 مرحله برای احترام وجود دارد:

1⃣ ثبت نام در سایت یا برنامه Cashback

شما به ویژه Widilo ، Igraal ، Poulpeo ، Joko و Ebuyclub دارید. از استفاده از یک مقایسه کننده بازپرداخت دریغ نکنید تا به شما در یافتن بهترین بازپرداخت کمک کنید.

2 خرید در سایت بازرگان

برای استفاده از مزایای بازپرداخت ، باید مستقیماً از طریق یک سایت یا برنامه اختصاصی بروید ، یا یک پسوند بازپرداخت نصب کنید. سپس شما فقط باید در سایت شریک ارائه دهنده خدمات Cashback که در آن ثبت نام کرده اید سفارش دهید.

3⃣ اعتبار سنجی بازپرداخت

شما یک ایمیل از شریک دریافت می کنید تا تأیید کنید که بازپرداخت پول در نظر گرفته شده است. پس از اعتبارسنجی پول نقد ، پول را در بچه گربه خود دریافت می کنید.

این دوره از یک سکوی به دیگری متفاوت است که می تواند از 24 ساعت به چند ماه برود. اما نگران نباشید ، اگر روش را به درستی دنبال کرده اید ، پول خود را بازیابی می کنید.

4⃣ استفاده از بازپرداخت

بیشتر سایت ها قبل از استفاده از آن به حداقل مبلغ بازپرداخت نیاز دارند (اغلب در حدود 15/20 یورو). هنگامی که این مقدار مورد نیاز را جمع کرده اید ، می توانید بچه گربه خود را به روش های مختلف بازیابی کنید.

اما پس از آن چگونه بازپرداخت پول نقد خود را بازیابی کنید ?

بزرگترین سایت های بازپرداخت یک حساب پرداخت ارائه می دهند ، دیگران از طریق PayPal یا کوپن به شما پرداخت می کنند تا آنها را مستقیماً در سایت های فروش آنلاین خرج کنند.

بهترین بازپرداخت چیست ? توصیه ما برای انتخاب حق !

انتخاب بهترین بازپرداخت به نیازها ، ترجیحات و پیشنهادات موجود شما بستگی دارد. با این حال ، در اینجا چند نکته برای کمک به شما در انتخاب بهترین بازپرداخت پول نقد آورده شده است:

 • به دنبال تنوع شرکا باشید.

برای یک بستر بازپرداخت که طیف گسترده ای از شرکا را ارائه می دهد ، انتخاب کنید, به ویژه سایت های تجارت الکترونیکی محبوب ، اپراتورهای تور ، خدمات آنلاین و غیره. هرچه شرکای بیشتری وجود داشته باشد ، امکانات بیشتری برای به دست آوردن تخفیف در انواع مختلف خریدها نیز وجود دارد.

همچنین می توانید در چندین سایت بازپرداخت که مکمل هستند مشترک شوید. این به شما امکان انتخاب بسیار گسترده ای از پیشنهادات را می دهد.

نرخ بازپرداخت نقدی ارائه شده توسط سیستم عامل های مختلف را برای شرکای مورد علاقه شما مقایسه کنید. برخی از سیستم عامل ها نرخ بالاتری نسبت به سایرین ارائه می دهند, بنابراین عاقلانه است که به دنبال کسانی که بهترین جوایز را به شما ارائه می دهند جستجو کنیم.

گزینه های پرداخت ارائه شده توسط بستر Cashback را بررسی کنید. برخی از آنها پرداخت نقدی یا پرداخت در حساب بانکی یا پی پال خود را ارائه می دهند ، در حالی که برخی دیگر کارت های هدیه ، کوپن یا اعتبار را ارائه می دهند. برنامه Cashback را انتخاب کنید که به بهترین وجهی متناسب با تنظیمات پرداخت شما باشد.

 • با بررسی ها و ارزیابی ها مشورت کنید

برای به دست آوردن ایده ای از تجربه کاربر به دنبال نظرات و ارزیابی ها در سیستم عامل های مختلف Cashback باشید. این می تواند به شما در تصمیم گیری آگاهانه کمک کند و از مشکلات احتمالی جلوگیری کنید.

 • شرایط استفاده را بررسی کنید

شرایط استفاده از بستر Cashback را با دقت بخوانید. برخی ممکن است حداقل آستانه پرداخت ، محدودیت در انواع خرید واجد شرایط یا مهلت های دریافتی برای به دست آوردن تخفیف های بازپرداخت.

 • ویژگی های اضافی را مطالعه کنید

برخی از خدمات بازپرداخت دارای ویژگی های اضافی هستند, مانند کوپن های کاهش ، مقایسه قیمت یا ابزارهای مدیریت بودجه. اگر این ویژگی ها برای شما مهم است ، هنگام انتخاب آن را در نظر بگیرید.

بهترین بازپرداخت پولی خواهد بود که بنابراین نیازهای شخصی شما را برآورده می کند و نرخ رقابتی را ارائه می دهد ، انتخاب بزرگی از شرکا و شرایط مطلوب استفاده. قبل از تصمیم خود ، وقت خود را برای مقایسه سیستم عامل های مختلف بازپرداخت اختصاص دهید.

مزایا و مضرات بازپرداخت چیست؟ ?

شما جرات نمی کنید دوره برنامه های بازپرداخت را پشت سر بگذارید ? برای کمک به شما در اینجا برخی از مزایا و معایب برای کاربران سایت های بازپرداخت وجود دارد:

فواید :

 • قدرت خرید : می توانید تخفیف های پول ، درصد تخفیف یا پاداش را به صورت اعتبار دریافت کنید ، که به شما امکان می دهد در هزینه های فعلی خود پس انداز کنید.
 • راحتی در استفاده : برنامه های بازپرداخت به طور کلی استفاده آسان است. فقط برنامه را بارگیری کنید ، از طریق پیشنهادات موجود ثبت نام کنید و حرکت کنید. پس از خرید واجد شرایط ، بازپرداخت پول به طور خودکار به حساب شما اعتبار می یابد. این باعث می شود این روند برای کاربران ساده و کاربردی باشد.
 • دامنه شرکا : برنامه های Cashback با بسیاری از مارک ها و مارک های محبوب همکاری می کنند. این بدان معنی است که شما به طیف گسترده ای از شرکا دسترسی دارید که می توانید از بازپرداخت آن بهره مند شوید. این که آیا شما بصورت آنلاین ، ذخیره یا حتی رزرو سفر می کنید ، شانس خوبی وجود دارد که از طریق برنامه پیشنهادهای جالبی پیدا کنید.

مضرات:

 • از محدودیت ها استفاده کنید : برخی از برنامه های بازپرداخت ممکن است محدودیت هایی در مورد واجد شرایط بودن یا مکانهایی داشته باشند که از آن استفاده شود. به عنوان مثال ، برخی از پیشنهادات ممکن است فقط در مارک های خاص اعمال شود ، یا فقط در اینترنت استفاده شود ، یا پرداخت فقط به صورت کوپن قابل انجام است. بنابراین خواندن شرایط استفاده با دقت برای جلوگیری از ناامیدی مهم است.
 • مهلت های بازپرداخت : در بعضی موارد ، کاربران برنامه های بازپرداخت می توانند با بازپرداخت نسبتاً طولانی روبرو شوند. این می تواند ناامید کننده باشد ، به خصوص اگر شما در این پس انداز فوری حساب می کردید.
 • محدودیت شرایط استفاده : برخی از برنامه های بازپرداخت ممکن است نیازهای خاصی داشته باشند تا بتوانند از پول نقد بهره مند شوند. این ممکن است شامل محدودیت در روش های پرداخت پذیرفته شده ، حداقل آستانه هزینه ، روش های پرداخت فقط در کوپن ها و غیره باشد. خواندن شرایط استفاده از هر پیشنهاد با دقت مهم است تا اطمینان حاصل شود که تمام شرایط را برآورده می کنید و به درخواست بازپرداخت پول در نظر گرفته نمی شود.

توجه به این نکته حائز اهمیت است که بسته به برنامه خاص بازپرداخت که شما استفاده می کنید ممکن است مزایا و معایب متفاوت باشد. بنابراین توصیه می شود قبل از انتخاب درخواست بازپرداخت ، ترجیحات خود را در نظر بگیرید ، اما همچنین با مقایسه پیشنهادات برگشت پول نقد.

کدام سایت بازپرداخت را انتخاب کنید ?

برای کمک به شما در مقایسه با سایت های بازپرداخت, در اینجا ارائه بازیکنان اصلی بازار ارائه شده است:

چه مارک ها بازپرداخت نقدی ارائه می دهند ?

بسیاری از سایت های تجارت آنلاین ، بازپرداخت را ارائه می دهند ، مانند Cdiscount ، Baker ، FNAC ، Leroy Merlin ، رزرو و غیره. برخی از محبوب ترین مارک ها شامل مارک های اصلی تجارت الکترونیکی ، سایت های مسافرتی ، سوپر مارکت ها ، فروشگاه های مد و بسیاری دیگر هستند. سایت های Cashback این شرکا را گرد هم می آورند و به شما امکان می دهند از تخفیف در خریدهای خود از این مارک ها بهره مند شوید.

بهترین سایت بازپرداخت چیست ?

بهترین سایت بازپرداخت بسته به نیاز و ترجیحات شما می تواند متفاوت باشد. با این حال ، چندین سایت بازپرداخت به دلیل پیشنهادات رقابتی خود ، انتخاب گسترده شرکا و سهولت در استفاده از آنها شناخته شده و مورد استقبال قرار می گیرند. از جمله بهترین سایت های بازپرداخت ما می توانیم Poulpeo ، Joko یا Widilo و Igraal را ذکر کنیم. توصیه می شود مقایسه ویژگی ها ، نرخ بازپرداخت و بررسی کاربر برای یافتن مواردی که متناسب با نیازهای شما باشد.

نحوه فعال کردن بازپرداخت ?

برای فعال کردن بازپرداخت پول ، باید چند مرحله ساده را دنبال کنید:
– ایجاد یک حساب در سایت Cashback مورد نظر خود
– به دنبال برندی باشید که می خواهید خرید کنید
– روی پیوند ارائه شده توسط سایت Cashback کلیک کنید تا به وب سایت بازرگان هدایت شود
– خرید خود را طبق معمول انجام دهید ، مراقبت از عدم حرکت به سایت های دیگر یا استفاده از کدهای تبلیغاتی که توسط سایت Cashback ارائه نشده است
– پس از خرید شما ، یک اعلان دریافت خواهید کرد که نشان می دهد بازپرداخت پول نقد ثبت شده است.

نحوه استفاده از بازپرداخت در فروشگاه ?

برای استفاده از بازپرداخت در فروشگاه ، برخی از سیستم عامل های بازپرداخت گزینه های خاصی را ارائه می دهند. به عنوان مثال ، برخی از برنامه های بازپرداخت به شما امکان می دهد کارت پرداخت را به حساب خود پیوند دهید. هنگامی که با این کارت بانکی خرید فروشگاه می کنید ، بازپرداخت مربوطه به طور خودکار به حساب شما اعتبار می یابد. مهم است که در مورد شرایط استفاده از بستر Cashback و پیروی از دستورالعمل های خاص برای استفاده از بازپرداخت پول در فروشگاه ، مشورت کنید.

کارت بانکی با بازپرداخت: مقایسه و رتبه 2023

طی ده سال گذشته ، بازپرداخت نقدی (به معنای واقعی کلمه “بازگشت پول”) در بانک های آنلاین و neobank در حال توسعه است ، تا جایی که امروز به بانک های سنتی مانند LCL ، Crédit Agricole یا Society General رسیده است.

اما بازپرداخت پول چیست و چگونه می توانید از آن لذت ببرید ? در انتخاب بهترین کارتهای بانکی با بازپرداخت پاسخ دهید ! ��

کارت اعتباری با بازپرداخت چیست ?

نقشه با بازپرداخت

این یک کارت پرداخت است که به شما امکان می دهد با هر خرید درآمد کسب کنید, چه در یک بازرگان و چه به صورت آنلاین. شما از بازپرداخت جزئی و تأخیر در اعم از 0.10 ٪ تا 40 ٪ میزان معامله بهره مند می شوید.

➡ این مبلغ مستقیماً به حساب بانکی شما اعتبار می یابد و شما می توانید آن را همانطور که می بینید مناسب کنید. بنابراین بازپرداخت از برنامه های وفاداری سنتی که فقط کوپن یا کارت هدیه را در مارک های خود ارائه می دهند متمایز است. ��

کارت بانکی با بازپرداخت: انتخاب ما

✅ امروز دو نوع اصلی کارت بانکی با بازپرداخت وجود دارد:

 • آنچه به عنوان بازپرداخت “واقعی” نامیده می شود : درصدی از هر پرداخت کارت مستقیماً به حساب بانکی شما ، بین 0.10 ٪ و 1.00 ٪ بازگردانده می شود.
 • بازپرداخت شریک زندگی : این بانک لیستی از بازرگانان شریک را ارائه می دهد که به شما بازپرداخت می دهد که می تواند تا 40 ٪ افزایش یابد !

بنابراین ما مؤسساتی را که به شما کارتهای بانکی بازپرداخت واقعی و سایر موارد ارائه می دهند ، از هم جدا کرده ایم.

کارتهای “واقعی” با بازپرداخت

فلز گردان

فلز گردان

 • قیمت : 13.90 یورو در ماه یا 139 یورو/سال
 • سقف : 100000 یورو در ماه
 • Mastercard ~ نخست وزیر
 • سرعت
 • بی حس
 • پرداخت های رایگان در خارج از کشور
 • برداشت رایگان در خارج از کشور
 • بیمه (خوب)
 • کارت مجازی
 • بازپرداخت نقدی
 • رمز رمز

10 € ارائه شده است !

فلز قارچ

فلز قارچ

 • قیمت : از 8.99 یورو تا 17.99 یورو در ماه
 • سقف : 50،000 یورو در روز
 • Mastercard ~ نخست وزیر
 • بدهی / اعتبار
 • بی حس
 • پرداخت رایگان در اروپا
 • برداشت رایگان در خارج از کشور
 • بیمه (صحیح)
 • کارت مجازی

1 ماه ارائه شده !

دوجنشی

دوجنشی

 • بی حس
 • کارت مجازی
 • بازپرداخت نقدی
 • رمز رمز

کارت با بازپرداخت شرکا

لیدیا+

لیدیا+

 • قیمت : از 2 یورو تا 4.90 یورو در ماه یا 49 یورو در سال
 • سقف : 3000 یورو در ماه
 • ویزا ~ کلاسیک
 • سرعت
 • بی حس
 • پرداخت های رایگان در خارج از کشور
 • برداشت رایگان در خارج از کشور
 • کارت مجازی
 • بازپرداخت نقدی
 • رمز رمز

10 € + 1 ماه ارائه شده است

بورسوراما اولتیمت

بورسوراما اولتیمت

 • قیمت : رایگان تحت شرایط
 • سقف : 2500 یورو تا 20،000 € در ماه
 • ویزا ~ اول
 • تاخیر جریان / جریان
 • بی حس
 • پرداخت های رایگان در خارج از کشور
 • برداشت رایگان در خارج از کشور
 • بیمه (خوب)
 • بازپرداخت نقدی

100 € ارائه شده است !

کارتهای بانکی با بازپرداخت با جزئیات

بیایید نمای کلی خود را در مورد بهترین کارتهای بانکی با بازپرداخت با کسانی که نقدی “واقعی” ارائه می دهند شروع کنیم. ��

کارتهای واقعی با بازپرداخت

Revolut Metal: یک بازپرداخت به خصوص جالب در خارج از اروپا

Revolut Neobank انگلیس دو نوع بازپرداخت را ارائه می دهد : “واقعی” بازپرداخت فقط از طریق کارت فلزی خود و برنامه ای از معامله گران شریک که “پاداش” را ارائه می دهند در دسترس است:

 • کارت فلزی Revolut شما 0.1 ٪ از کل پرداخت های خود را در منطقه یورو و 1 ٪ در خارج بازپرداخت می کند. با این وجود حداکثر مبلغ بازپرداخت محدود به قیمت اشتراک فلزی ، یعنی 13.99 یورو در هر ماه است.
 • برنامه پاداش اغلب شرکای خود را تغییر می دهد (آدیداس ، آمازون ، نایک ، سامسونگ ، Aliexpress و غیره) و می توانند تا 30 ٪ تخفیف را در قالب بازپرداخت ارائه دهند.

توجه داشته باشید که می توانید بازپرداخت پول خود را در بیش از 30 ارز مختلف ، در cryptocurrency و حتی در فلزات گرانبها دریافت کنید !

اطلاعات بیشتر در بررسی کامل ما در مورد Revolut.

10 € توسط Revolut ارائه شده است

Bunq: Cashback در رستوران ها ، کافه ها و حمل و نقل عمومی !

مقایسه موبایل بانکی Bunq Neobanque

✅ در رویکرد خود بسیار نزدیک به Revolut ، Bunq برای حساب خود که هر بار که 100 € را خرج می کنید ، درختان می کند. علاوه بر این ، Bunq نیز در دسترس افراد زیر سن قانونی است.

و از اول سپتامبر 2023 ، Bunq یک سیستم بازپرداخت را پیاده سازی کرده است با پرداخت هزینه های آسان و سبز آسان.

➡ در اینجا عملکرد آن است:

 • پول آسان: 1 ٪ بازپرداخت در رستوران ها و کافه ها.
 • سبز آسان: 1 ٪ بازپرداخت در رستوران ها و کافه ها + 2 ٪ بازپرداخت در حمل و نقل عمومی.
 • قابل استفاده در کارت اعتباری MasterCard (نه با بدهی à la carte).
 • بازپرداخت هر هفته مانند منافع حساب پس انداز پرداخت می شود.
 • حداکثر 500 یورو بازپرداخت در سال.

1 ماه پیشنهاد برای امتحان کردن Bunq

کارت Binance: Cashback برای کاربران رمزنگاری

کارت بانکی با binance crypto cashback

کارت بانکی Binance بدون شک ملکه Cashback است ، اگر به ارزهای رمزنگاری علاقه دارید ! در واقع ، درصد معکوس در BNB ، رمزنگاری binance انجام می شود و به تعداد نشانه های بازداشت شده بستگی دارد (نگاه کنید به. جدول زیر).

به عنوان مثال بین 1 تا 10 BNB شما حق 2 ٪ از آنها را دارید بازپرداخت نقدی. و حتی بدون داشتن BNB در کیف پول خود ، شما از همان بازپرداخت پول به عنوان فلز Revolut در اروپا یا 0.10 ٪ بهره مند می شوید. توجه داشته باشید که BNB بین 250 € تا 300 € است.

کارت بانکی با بازپرداخت

برنامه Lydia دو سیستم بازپرداخت را به شما ارائه می دهد:

 • کلیه کاربران پرداخت شده لیدیا از بازرگانان شریک زندگی از بازپرداخت خودکار تا 30 ٪ بهره مند می شوند, برای هرگونه پرداختی که از طریق برنامه یا کارت لیدیا انجام شده است. ما می توانیم مارک های اصلی مانند FranPrix ، Burger King یا Castorama را ذکر کنیم ، اما این لیست دائما در حال تحول است.
 • ما همچنین می توانیم بلیط های Scratch Lydia را ذکر کنیم ، نوعی “بازپرداخت پول بر اساس شانس” : اگر به شما به مشتریان لیدیا (لیدیا+ یا سیاه+) پرداخت می شود ، می توانید بلیط را خراش دهید تا با کارتهای لیدیا ، واقعی یا مجازی خود بازپرداخت شود.

اطلاعات بیشتر در مورد نظر کامل ما در مورد لیدیا.

10 € و 1 ماه لیدیا+ با کد قهرمانان ارائه شده است

Boursorama: گوشه ، گوشه معاملات خوب

کارت بانکی با مقایسه پول نقد

گوشه فضای کاهش کمک هزینه تحصیلی رایگان است, که در آن برنامه های خوبی از تعداد زیادی از مارک های شریک را پیدا خواهید کرد: تخفیف ، بازپرداخت و کوپن.

عضویت در سرویس حق بیمه در گوشه ای برای همه مشتریان Boursorama رایگان است, کارتهای آنها هر چه باشد : خوش آمدید ، Ultim یا Ultim Metal.

حداکثر 100 یورو هنگام باز کردن یک حساب بورسوراما ارائه شده است

چگونه می توان از بازپرداخت با کارت بانکی بهره مند شد ?

برای بهره مندی از بازپرداخت ، هیچ چیز ساده تر نیست ! فقط با استفاده از کارت بانکی خود خریدهای خود را پرداخت کنید.

�� در اینجا نحوه استفاده از بازپرداخت نقدی آورده شده است:

 1. خرید خود را بصورت آنلاین یا در فروشگاه ها انجام دهید.
 2. با استفاده از کارت بازپرداخت خود پرداخت کنید.
 3. مبلغ بازپرداخت را در حساب جاری خود دریافت کنید.
 4. برای خریدهای دیگر از بچه گربه Cashback خود استفاده کنید.

برای بهره مندی از بازپرداخت با کارت بانکی خود, گاهی اوقات لازم است از طریق بستر Cashback (سایت یا برنامه) عبور کنید یا خرید از یک بازرگان شریک را انجام دهید. این مورد به عنوان مثال با ” پاداش “Revolut یا” گوشه »د بورسوراما.

مزایا و مضرات کارت با بازپرداخت

 • بدون فکر کردن در مورد آن ، مقداری از خرید با هر هزینه به دست آورید.
 • یک حساب بانکی پرداخت کننده سودآور.
 • عملی تر از یک کوپن قابل استفاده در یک معامله گر واحد.
 • سهم ماهانه گاهی اوقات برای استفاده از آن.
 • هزینه های بانکی در پرداخت و/یا برداشت در صورت فراتر از حد.
 • گاهی اوقات هزینه های “پنهان”: کمیسیون در صورت بروز حادثه در حساب ، Agios ، برداشت های پرداخت شده ..

در انتخاب بهترین بانکهای آنلاین یا Neobank ، کارت ها را با Cashback پیدا کنید.

نتیجه گیری: کارتهای دارای بازپرداخت ، چرا خود را از آن محروم می کنند ?

Cashback یک جایزه قابل توجه برای سودآوری یا صرفه جویی در هزینه کارت است. با این وجود ، کارت بازپرداخت خود را انتخاب نکنید بلکه به خصوص یک بانک با توجه به نیازهای آن انتخاب کنید.

➡ چه کارت بانکی با بازپرداخت برای انتخاب ?

 • اگر در خارج از اروپا پرداخت های زیادی انجام می دهید : فلز شورش
 • برای سرمایه گذاران رمزنگاری : کارت Binance
 • بهترین کارت رایگان با بازپرداخت : Boursorama Ultim
 • یکی از بهترین کارتهای سیاه با بازپرداخت : لیدیا سیاه+
 • اگر فیبر زیست محیطی دارید : Bunq

پرسش

از کجا کارت بانکی با بازپرداخت پیدا کنید ?

حتی اگر بازپرداخت به خصوص به Neobancs و بانک های آنلاین پاسخ داده شود ، همچنین می توان با یک بانک بزرگ فرانسوی مانند LCL ، Société Générale یا Crédit Agricole ، بازپرداخت پول نقد را پیدا کرد.

آیا بانک های سنتی بازپرداخت را ارائه می دهند ?

آره ! LCL ، Société Générale و Crédit Agricole با برخی از کارتهای خود ، با معامله گران شریک ، بازپرداخت را به شما پیشنهاد می دهند. اما اگر خوش شانس هستید که یک کارت معتبر بانک سیاه مانند World Elite de Mastercard یا ویزای بی نهایت دارید ، از کاهش های ارائه شده توسط این وسایل پرداخت بالا نیز بهره مند می شوید.

شورش یا لیدیا ?

برای انتخاب مناسب ترین ، با مقایسه ما مشورت کنید: Revolut vs Lydia: مقایسه 2022 ما

کارت بانکی شما چگونه کار می کند ?

آنتوان قبل از پیوستن به قهرمانان مالی مشاور میراث و بانکدار خصوصی بود. او خدمات و تجربه خود را در محیط بانکی در خدمت شما قرار می دهد.

نظرات

صبح بخیر,
کارت Binance که دارای 10 توکن فقط 25 یورو در ماه به جای 150 است

صبح بخیر,
در واقع ، متشکرم ، من جدول پاداش را به روز کردم.

پیام بگذارید پاسخ را لغو کنید

با ارسال نظر ، CGU سایت را می پذیرید. ما به ویژه به شما یادآوری می کنیم که نظرات ، توصیه ها و توصیه های ارائه شده در مورد تأمین مالی قهرمان ، مشاوره سرمایه گذاری را به معنای مقالات تشکیل نمی دهند. 321-1 و D. 321-1 از کد پولی و مالی ، و نمی تواند یک توصیه شخصی ارائه شده توسط شخص مجاز به عنوان نتیجه مطالعه عمیق از نیازهای شما را جایگزین کند.

هشدارها

مقالات ، مشاوره ، نظرات و نظرات در مورد مالی قهرمان ، مشاوره سرمایه گذاری را به معنای مقالات تشکیل نمی دهند. 321-1 و D. 321-1 از کد پولی و مالی ، و نمی تواند یک توصیه شخصی را که توسط شخص مجاز پس از مطالعه عمیق از نیازهای مشتری خود مجاز است جایگزین کند.
برای همه اهداف مفید ، ما همچنین به خوانندگان خود یادآوری می کنیم که عملکرد گذشته عملکرد آینده را پیشی نمی گیرد و سرمایه گذاری خطر از دست دادن سرمایه را دارد.
برخی از محصولات سرمایه گذاری ارائه شده در این سایت پیچیده هستند و به دلیل تأثیر اهرم ، خطر ابتلا به سرعت سریع سرمایه دارند. این به ویژه مورد CFD است. بین 74 تا 89 ٪ حساب های مشتری دقیق هنگام مذاکره در مورد CFD پول خود را از دست می دهند. شما باید اطمینان حاصل کنید که درک می کنید که چگونه CFD ها کار می کنند و می توانید قبل از استفاده از آنها خطر از دست دادن پول خود را در معرض خطر قرار دهید.

 • © 2023 قهرمانان مالی
 • اعلامیه های قانونی و شرایط عمومی استفاده

Cashback: چگونه کار می کند و چگونه می توان از طریق بانک ها ، سایت ها و برنامه ها از آن استفاده کرد ?

به تدریج در فرانسه ظاهر شد ، بازپرداخت پول به تدریج در فرانسه استفاده می شود و اجازه می دهد کمیسیون ها با هر خرید توسط کارت در فروشگاه یا اینترنت جمع شود. ما توضیح می دهیم که چگونه همه اینها کار می کند و بهترین بانک ها و برنامه ها برای استفاده از آن چیست.

با افتتاح یک حساب در یک بانک آنلاین یا یک Neobank یا به سادگی از طریق برخی از تبلیغات تبلیغاتی ، بدون شک قبلاً در این اصطلاح قرار گرفته اید ” بازپرداخت نقدی“” . به معنای واقعی کلمه از انگلیسی ترجمه شده است ، این به معنای “بازگشت پول” است. در ابتدا ، این اصل اول از همه راه برای به دست آوردن پول از طریق خرید کارت از یک بازرگان بود. امروز به یک استدلال بزرگ تجاری تبدیل شده است و به دارندگان کارت بانکی سازگار اجازه می دهد درصد از میزان هزینه های خود را بازیابی کنند.

اگر این ویژگی در ابتدا برای کارتهای اعتباری محفوظ بود ، برنامه های بازپرداخت امروز نیز از طریق کارت های بدهی خاصی وجود دارد ، که گسترده ترین کارت های بانکی در فرانسه هستند. اما به ویژه در طرف کاربردها است که این پدیده در سالهای اخیر توسعه یافته است و تجارت در اطراف همچنان در حال افزایش است.

Cashback ، چگونه کار می کند و این مزایا چیست ?

از طرف بانکها ، بازپرداخت وجه مبتنی بر مشارکت بین موسسات و شرکت های صادر کننده کارت (ویزا ، مستر کارت و غیره است.). هنگامی که مشتری پرداخت کارت را انجام می دهد ، بازرگان درصد مشخصی را به شرکت منتقل می کند. این می تواند تصمیم بگیرد که یک بازی را با مشتریان خود به اشتراک بگذارد. Cashback برای مشتریانی که با برخی از بانک ها حساب می کنند بسیار سودمند است ، زیرا می توانند در خریدهای خود پس انداز کنند. برای کوشا ترین و پذیرنده ترین این سیستم ، می توان در پایان ماه یک جک کوچک جیب کوچک جیب کرد ، اما این امر مستلزم سازماندهی و انتخاب در عادات مصرف آن است.

مسلماً ، بازپرداخت پول نقد اغلب در خریدهایی که مشتریان به هر حال انجام می دادند ، به طور کلی صرفه جویی می کند. از طرف بانکی ، ضرر برخی از مؤسسات یا شرکت های صادر کننده کارت اعتباری این است که بازپرداخت پول با نرخ بهره بالا و هزینه های پنهان همراه است. بنابراین لازم است یک ساعت در بانکهای Neobanque انجام شود که مستقیماً این نوع محصول را بدون واسطه تمرین می کنند.

اما حوزه دیگری که در آن بازپرداخت نیز جایگاه خود را دارد در قسمت برنامه است. ده ها برنامه برای به دست آوردن تخفیف در خریدها از طریق مشارکت با مارک های فیزیکی یا آنلاین وجود دارد.

همه این برنامه ها رایگان هستند و همان اصل را ارائه می دهند: شما فروشگاه مورد نظر خود را انتخاب می کنید ، خرید خود را انجام می دهید و درصد پول به طور خودکار در یک بچه گربه پرداخت می شود ، در برنامه. در هر زمان ، می توانید مبلغ استخر جایزه را مستقیماً از حساب بانکی خود بازیابی کنید. به طور متوسط ​​، پیشنهادات حدود 5 ٪ از میزان خرید شما است ، اما می تواند در طی عملیات ویژه یا فروش خصوصی به 40 ٪ دقیق برسد. بنابراین ما به سرعت درک می کنیم مدل تجاری از این برنامه ها که از طریق این مشارکت ها و این خریدها می توانند داده ها را جمع کنند تا از طریق وابستگی فروش مجدد و پول شوند.

بانکهایی که مستقیماً یک برنامه بازپرداخت ارائه می دهند چیست ?

ما بسیاری از بانکهای آنلاین و Neobanc را در مقایسه سازنده اختصاصی خود آزمایش کرده ایم. اگر همه به طور مستقیم یک برنامه بازپرداخت ارائه ندهند ، دیگران از شیرجه رفتن بسیار زیاد شده اند. اینجاست 3 برتر ما در میان 3 نوع بانک در مقایسه کننده ما.

بانک تعادل

در پایان سال 2020 ، به منظور پاسخ به استفاده های جدید بانکی ، Boursorama Banque یک بستر بازپرداخت به نام The Corner راه اندازی کرد و به مشتریان خود اجازه می داد تخفیف ، کوپن و بازپرداخت از مارک های بسیاری از جمله آمازون ، La Redoute ، Shein ، Cdiscount یا Zalando به دست آورند. و IKEA.

این سرویس مستقیماً از برنامه Boursorama Banque قابل دسترسی است. بسیار عملی است که از سفارشات خود از پس اندازهای ساخته شده پیروی کنید. این همچنین یک ویژگی از بورسوراما است ، جایی که سایر بانک ها از سیستم عامل های خارجی استفاده می کنند و این استفاده را راحت تر می کند.

SG

حتی اگر Boursorama Banque یک شرکت تابعه SG باشد ، دومی سیستم خاص خود را ارائه می دهد بازپرداخت نقدی و نه از طریق همکاری با سایت های تخصصی خاص. به طور واضح ، با ثبت نام در برنامه ، می توان از بازپرداختهای معوق در خریدهای انجام شده از طریق علائم شریک بهره مند شد و بیش از 800 نفر وجود دارد. متأسفانه ، همه چیز از طریق برنامه هنوز در دسترس نیست و اغلب از آن خواسته می شود که مستقیماً به وب سایت بانک مراجعه کنید تا مارک های سازگار را پیدا کنید.

پول زنده

این جنبه ای است که Vivid در آن زیاد قرار می دهد. از ابتدا ، پس از ایجاد حساب شما در ثانیه های اول دسترسی به برنامه ، Vivid به شدت شما را ترغیب می کند تا از طریق برگه “پاداش” عبور کنید که بنابراین با سیستم معروف مطابقت دارد و اجازه می دهد پول را به عنوان و همانطور که خریداری می کنید ، جمع کنید. ذخیره یا آنلاین. به ناچار ، در صورت انتخاب یک حساب کاربری مهم ، دستاوردها مهمتر خواهد بود (اغلب از یک تا دو برابر). حتی “معاملات فوق العاده” برای باز کردن قفل با دعوت از دوستان خود با بازپرداخت در بازپرداخت نقدی تا 30 مورد ٪. از ابتدا ، ما متوجه می شویم که Vivid مارک ها و خدماتی را که او در آن مشارکت دارد ، برجسته می کند ، خواه در کنار فست فود ، مد ، لوازم آرایشی یا حمل و نقل.

حتی می توان مستقیماً به جستجوی هتل یا اجاره ماشین از برنامه و دریافت آن رسید بازپرداخت نقدی متناظر. حتی از اینستاگرام استفاده می شود زیرا حساب های اصلی می توانند تا 20 ٪ باز شوند بازپرداخت نقدی در انتخاب خدمات و مارک ها به سادگی با ارتقاء آن در شبکه اجتماعی. واضح است ، ما به ندرت شرط نئوئوبانک را به همان اندازه در این جنبه دیده ایم.