بهترین برنامه های Cashback برای تقویت قدرت خرید شما ، 7 نفر برتر از بهترین سایت های بازپرداخت (با 52 € را ترک کنید! ) · رادین باهوش

7 سایت برتر پول نقد برتر (با 52 € ترک کنید! )

Contents

بازپرداخت پول در هر خریدی که انجام می دهید به شما بازپرداخت می شود. کمی مثل وقتی که من ماست را با قیمت 1 یورو در Carrefour خریداری می کنم و Carrefour در کارت وفاداری من 0.25 € را برای من باز می گرداند. به جز این که با بازپرداخت ، این است پول واقعی چه کسی به شما اهدا می شود: بازپرداخت به قدرت یک بچه گربه می رسد ، و شما می توانید با انتقال بانکی ، پی پال یا کوپن هدیه ، همانطور که می خواهید جمع کنید (خوب ، این بستگی به سایت های بازپرداخت دارد ، اما من به آنجا خواهم آمد).

بهترین برنامه های Cashback برای تقویت قدرت خرید شما

همه ما متوجه شده ایم ، همه چیز افزایش یافته است: قیمت نژادها ، سوخت ، اوقات فراغت … سرگرمی و نگه داشتن بودجه در طول دوره تورم دشوار است. آیا باید از همه اینها دست بکشیم ? البته نه: هیچ نکته ای در اجرای آن وجود ندارد ، شما باید هوشمندانه را خرج کنید. یکی از بهترین روشها برای تقویت قدرت خرید در نظر گرفته شده است ، Cashback برای کمک به مصرف کنندگان در پس انداز طراحی شده است.

بازپرداخت Shopmium و برنامه های خوب

برای خرید خود کمتر پرداخت کنید

 • برنامه مدرن و سیال
 • بسیاری از مارک های موجود
 • پیشنهادات بازپرداخت متنوع

ارزان

 • استفاده آسان برنامه
 • بسیاری از بازرگانان شریک
 • پیشنهادات متنوع پول نقد

برای خوردن ارزان تر

 • بسیاری از مشارکتها
 • ابزار سیال و به خوبی اندیشه
 • سبدهای آنتیگاسپی متنوع

تصور کنید می توانید درصد کمی از پول را با هزینه خرید بازپرداخت کنید. این همان اصل بازپرداخت است. تنظیم و پاداش آسان ، بدون نیاز به شکستن سر شما صرفه جویی می شود. در این مقاله ، ما به تفصیل توضیح می دهیم که چگونه کار می کند. و از آنجا که ما خوب هستیم ، ما حتی شما را انتخاب کرده ایم که بهترین برنامه ها را برای صرفه جویی در پس انداز گرانبها تهیه کنید. به دنیای فوق العاده ای خوش آمدید که می توانید خرید خود را با لبخند انجام دهید !

“بازپرداخت” ، این چیست ?

بازپرداخت پول به شما امکان بازپرداخت در بخشی از خرید یا خرید فروشگاه آن را می دهد. ما اکنون اصل آن را برای شما توضیح می دهیم.

چه کسی بازپرداخت را اختراع کرده و چرا ?

با آمدن از انگلیسی ، Cashback به معنای “بازگشت پول” است. این روش زیر را تعیین می کند: با خرید نوع خاصی از محصول ، می توانید با تهیه یک رسید ، بازپرداخت بخشی از خریدهای آن را دریافت کنید. این مبلغ در استخر جایزه واریز می شود ، و به محض رسیدن به مبلغی که از قبل تعیین شده است می توانید انتقال را درخواست کنید (به طور کلی ده یورو).

در آغاز یک تکنیک بازاریابی که در دهه 1970 و 80 در برخی فروشگاه ها و موسسات بانکی پدیدار شد. هدف این بود که با ارائه بازده پرداخت ، مشتریان را حفظ کنیم. این می تواند امتیاز وفاداری یا تخفیف باشد. در دهه 1990 ، اولین پیشنهادات در وب ظاهر شد و از آن زمان متوقف نشد.

چرا از برنامه های تخصصی استفاده کنید ?

برای استفاده از یک پیشنهاد ، فقط یک حساب کاربری در برنامه تخصصی در Cashback ایجاد کنید. تعداد بیشتر و بیشتر در بازار وجود دارد و به ویژه اجازه می دهد:

 • برای صرفه جویی در هزینه و تفریح ​​در مارک های خاص ؛
 • برای کشف محصولات جدید ؛
 • برای استفاده بیشتر از یک برنامه وفاداری.

برنامه های دامنه به طور کلی بصری و به خوبی فکر می کنند. استفاده از آنها ساده است: ما یک تبلیغ جالب را مشاهده می کنیم ، یک محصول را خریداری می کنیم ، اسکن می کنیم و رسید خود را ارسال می کنیم ، سپس چند روز بعد بازپرداخت می کنیم. برخی از برنامه ها همچنین اجازه می دهند کارت های وفاداری و همچنین کارت اعتباری برای تجربه تسهیل شده.

سایت های بازپرداخت چگونه پرداخت می شوند ?

دومی مشارکتهای مختلفی را بافته می کند. در ازای مشتریان جدید ، معامله گران تخفیف ارائه می دهند و کمیسیون پرداخت می کنند. بخشی از مبلغ درک شده سپس به کاربران داده می شود.

به منظور تکمیل درآمد خود ، ارائه دهندگان همچنین می توانند از طریق تبلیغات و فرمول های حق بیمه که حق تخفیف های مهم تر را به دست می آورند ، پیش بروند. برخی از برنامه ها همچنین می توانند داده ها را دوباره بفروشند اگر البته آنها مجوزهای لازم را از کاربران خود بدست آورده اند.

Cashback ، چگونه کار می کند ?

اجازه دهید اکنون با جزئیات بیشتری عملکرد بازپرداخت را در سمت مصرف کننده مشاهده کنیم.

از کجا می توان پیشنهادات Cashback را پیدا کرد ?

در اینجا چند ایده برای ترکیب برای کارآیی بیشتر آورده شده است:

 • می توانید در یک وب سایت تخصصی ثبت نام کنید
 • می توانید یک برنامه تلفن همراه را از تلفن هوشمند خود بارگیری کنید
 • می توانید یک پسوند مرورگر نصب کرده و در وب خریداری کنید.

© استودیوی Cottonbro / Pexels

چه مدت طول می کشد تا بازپرداخت شود ?

دوره بازپرداخت با توجه به:

 • برنامه مورد استفاده ؛
 • نوع محصول خریداری شده ؛
 • ارتقاء پیشنهادی ؛
 • مغازه های مرتبط.

بین 1 هفته برای مسابقات و 4 ماه طول می کشد (برای بازپرداخت بخشی از قیمت سفر یا اجاره ماشین). در هر صورت ، بازی ارزش شمع را دارد.

آیا می توانیم بازپرداختهای نقدی را ترکیب کنیم ?

درخواست چندین بازپرداخت در همان پیشنهاد ممنوع است. در این مورد انباشت در واقع امکان پذیر نیست. تصور کنید که یک مصرف کننده همان پیشنهاد را در ارائه دهندگان خدمات مختلف پیدا می کند ، وی قادر نخواهد بود با یک رسید واحد چندین بازپرداخت درخواست کند.

نحوه استفاده صحیح از برنامه Cashback خود ?

در اینجا برخی از عناصر اساسی برای دانستن بهینه سازی استفاده شما از ابزارهای بازپرداخت وجود دارد.

برنامه مناسب را انتخاب کنید

بازپرداخت پول برای پیروزی در کشور ما کند بود ، اما با گذشت زمان ، توانسته است سودمندی آن را اثبات کند. در اینجا معیارهایی که باید در نظر داشته باشید برنامه آینده خود را انتخاب کنید:

 • ابزاری را انتخاب کنید که مشارکت های زیادی داشته باشد
 • اطمینان حاصل کنید که برنامه انتخاب شده دارای بررسی های مثبت و یک جامعه واکنشی است. اگر سوالی دارید این برای شما مفید خواهد بود
 • مبلغ کمیسیون را که توسط ارائه دهنده خدمات کسر شده است ، در نظر بگیرید ، این امر بر بازده سرمایه گذاری شما تأثیر می گذارد
 • شرایط بازپرداخت را بررسی کنید: از چه مبلغی می توانید انتقال را درخواست کنید ? مهلت ها ، فرکانس بازخورد چیست ? بازپرداخت چگونه است (پی پال ، انتقال و غیره.) ?

شیوه های خوب برای اتخاذ

اگر می خواهید بیشترین استفاده را از کاهش در دسترس داشته باشید ، این چند قانون را فراموش نکنید:

 • بازپرداخت محدود به 1 نفر در هر خانواده است
 • برای یافتن بهترین تبلیغات و جمع آوری پاداش های ثبت نام ، از ثبت نام در چندین برنامه دریغ نکنید
 • برای اینکه هرگز فرصتی برای صرفه جویی ، استفاده از برنامه ها و سایت ها را از دست ندهید و به یاد داشته باشید که پسوند مرورگر را نصب کنید
 • ممکن است نظارت بر پیشنهادات برای خرید در بهترین زمان جالب باشد: تقویت ها به طور مرتب اعلام می شوند
 • به یاد داشته باشید که استفاده از برنامه خود را با یک مقایسه قیمت برای انجام معاملات خوب تر انجام دهید. ؛
 • پدرخوانده عزیزانتان شوید. شما با هر خرید خدای خود پرداختی دریافت می کنید
 • بازپرداختهای خود را به خوبی تماشا کنید.

بهترین برنامه های بازپرداخت چیست؟ ?

در اینجا مجموعه ای از بیشترین برنامه های کاربردی امروزه ارائه شده است.

برنامه هایی برای پرداخت هزینه کمتر برای خرید خود

مغازه

بازپرداخت Shopmium و برنامه های خوب

 • برنامه مدرن و سیال
 • بسیاری از مارک های موجود
 • پیشنهادات بازپرداخت متنوع

Shopmium بخشی از خرید سوپر مارکت را بازپرداخت می کند. این فهرست گسترده ای از محصولات تبلیغاتی دارد و باعث می شود روزانه هزینه های آن را کاهش دهد. این برنامه که برای استفاده آسان است ، طراحی شده است ، این برنامه که در برنامه های خوب تخصص دارد یکی از معروف ترین ها در زمینه آن است. برای استفاده از آن ، باید این نرم افزار را به صورت رایگان در iPhone یا Mobile Android Mobile بارگیری کنید. همچنین می توانید به وب سایت Shopmium بروید.

Shopmium بخشی از خرید سوپر مارکت را بازپرداخت می کند. این فهرست گسترده ای از محصولات تبلیغاتی دارد و باعث می شود روزانه هزینه های آن را کاهش دهد. این برنامه که برای استفاده آسان است ، طراحی شده است ، این برنامه که در برنامه های خوب تخصص دارد یکی از معروف ترین ها در زمینه آن است. برای استفاده از آن ، باید این نرم افزار را به صورت رایگان در iPhone یا Mobile Android Mobile بارگیری کنید. همچنین می توانید به وب سایت Shopmium بروید.

Shopmium هر هفته تخفیف های زیادی را در مورد محصولات موجود در سوپر مارکت ها ، رانندگی ، بلکه در کافه ها ، هتل ها یا رستوران ها ارائه می دهد. این باعث صرفه جویی در بسیاری از پس انداز در مسابقات شما می شود. برای استفاده از آن ، ساده است ، شما باید با کاهش ها مشورت کنید ، آنها را به موارد دلخواه خود اضافه کنید ، محصولات را در فروشگاه بخرید ، رسید خود را اسکن کنید و درخواست بازپرداخت کنید.

این برنامه به طور خاص اجازه می دهد تا با بررسی های کاربر در مورد محصولات خاص ، بلکه برای یافتن فروشگاه های تأیید شده یا واجد شرایط نیز مشورت کنید. همچنین می توانید کارت های وفاداری خود را برای ترکیب راحت تر امتیازات و مزایای بیشتری ذخیره کنید. Shopmium در نسخه های وب ، iOS یا Android وجود دارد.

کوپن شبکه

 • بسیاری از مارک های شریک
 • اضافه کردن کارت های وفاداری
 • چالش هایی که باعث صرفه جویی بیشتر می شود

برنامه کوپن شبکه برای کمک به مصرف کنندگان پس انداز روزانه طراحی شده است. شریک فروشگاه ها و مارک های بی شماری ، مانند U ، Intermarché یا Carrefour Stores ، دارای ویژگی های بسیاری است: تبلیغات برای چاپ یا استفاده آنلاین یا به صورت نقدی ، ذخیره کارت های وفاداری ، بازپرداخت خرید خودکار ، کد اسکن کد -Barre ، چالش ها ، و غیره. برنامه مسابقه کوپن شبکه در اینترنت موجود است. همچنین می تواند در تلفن هوشمند iOS یا Android استفاده شود.

برنامه کوپن شبکه برای کمک به مصرف کنندگان پس انداز روزانه طراحی شده است. شریک فروشگاه ها و مارک های بی شماری ، مانند U ، Intermarché یا Carrefour Stores ، دارای ویژگی های بسیاری است: تبلیغات برای چاپ یا استفاده آنلاین یا به صورت نقدی ، ذخیره کارت های وفاداری ، بازپرداخت خرید خودکار ، کد اسکن کد -Barre ، چالش ها ، و غیره. برنامه مسابقه کوپن شبکه در اینترنت موجود است. همچنین می تواند در تلفن هوشمند iOS یا Android استفاده شود.

رقیب Shopmium ، Couton Network این مزیت را دارد که تبلیغات را با فروشگاه مرتب سازی می کند. او شریک بسیاری از سوپر مارکت ها است که به عنوان Monoprix ، Leclerc ، Carrefour و غیره شناخته می شود. دسترسی به لیستی از پیشنهادات به طور مرتب به روز شده و طبقه بندی شده توسط دسته بندی محصولات آسان است.

کوپن شبکه در حساب بانکی یا پی پال پرداخت می کند. این برنامه همچنین کوپن هایی را برای رسیدن به پرداخت ارائه می دهد. کاربران می توانند به نظرسنجی پاسخ دهند یا در چالش ها شرکت کنند تا مزایای بیشتری کسب کنند. کوپن شبکه در نسخه های وب ، iOS و Android وجود دارد.

مسابقات

دوره های FIDME: لیست و تبلیغات

 • برنامه مدرن و بصری
 • لیست های مسابقه ای مشترک
 • بسیاری از تبلیغات

در نسخه های iOS و Android موجود است ، برنامه دوره های FIDME برای کمک به شما در صرفه جویی در هزینه ایجاد شده است. کاربران می توانند لیست های خرید را ایجاد کنند و تبلیغات موجود در مارک های خاص را بدانند. این برنامه دارای چندین ویژگی است: ایجاد لیست های خرید (به اشتراک گذاشته شده یا نه) ، اسکن محصول ، بلیط برنده ، بازپرداخت ، افزودن کارتهای وفاداری برای فروشگاه های مختلف و غیره. برای استفاده بهینه باید با برنامه FIDME همراه باشد.

در نسخه های iOS و Android موجود است ، برنامه دوره های FIDME برای کمک به شما در صرفه جویی در هزینه ایجاد شده است. کاربران می توانند لیست های خرید را ایجاد کنند و تبلیغات موجود در مارک های خاص را بدانند. این برنامه دارای چندین ویژگی است: ایجاد لیست های خرید (به اشتراک گذاشته شده یا نه) ، اسکن محصول ، بلیط برنده ، بازپرداخت ، افزودن کارتهای وفاداری برای فروشگاه های مختلف و غیره. برای استفاده بهینه باید با برنامه FIDME همراه باشد.

فقط در قالب برنامه iOS یا Android در دسترس است ، دوره های FIDME با برنامه FIDME که کارت های وفاداری را ذخیره می کند کار می کند. این به کاربران خود اجازه می دهد تا لیست های خرید را ایجاد کرده و تعداد زیادی از محصولات تبلیغاتی را شناسایی کنند. کمی بیشتر: می توان لیست های مشترک ایجاد کرده و از این طریق خریدهای خود را بین اقوام بهینه کنید.

مانند Shopmium یا کوپن شبکه ، Fidme Races بخشی از خریدها را طی یک هفته تقریباً در هفته بازپرداخت می کند. او به ویژه در صورت پیروزی ، همه نژادها ، یک بازی دریافت برنده و بازپرداخت را ارائه می دهد.

برنامه هایی برای انجام خرید ارزان تر

مربوط به

 • استفاده آسان برنامه
 • بسیاری از بازرگانان شریک
 • پیشنهادات متنوع پول نقد

برنامه Cashback رایگان IGRAAL به شما کمک می کند تا در طول خرید خود صرفه جویی کنید. از جمله کدهای تبلیغاتی و پیشنهادات بازپرداخت ، با بسیاری از بازرگانان شریک سازگار است. از جمله ویژگی های آن ، به ویژه لیستی از موارد دلخواه و همچنین سیستم نشان و بررسی وجود دارد. Igraal از طریق مرورگر بصورت آنلاین در دسترس است. همچنین یک برنامه افزودنی (Firefox و Chrome) و یک برنامه برای بارگیری در iPhone یا Mobile Android Mobile وجود دارد.

برنامه Cashback رایگان IGRAAL به شما کمک می کند تا در طول خرید خود صرفه جویی کنید. از جمله کدهای تبلیغاتی و پیشنهادات بازپرداخت ، با بسیاری از بازرگانان شریک سازگار است. از جمله ویژگی های آن ، به ویژه لیستی از موارد دلخواه و همچنین سیستم نشان و بررسی وجود دارد. Igraal از طریق مرورگر بصورت آنلاین در دسترس است. همچنین یک برنامه افزودنی (Firefox و Chrome) و یک برنامه برای بارگیری در iPhone یا Mobile Android Mobile وجود دارد.

این ابزار فراتر از مسابقات غذایی است و انواع محصولات را بازپرداخت می کند. رهبر فرانسوی در این زمینه ، تقریباً 17 سال است. اصل ساده است: شما قبل از خرید در وب وصل می شوید و هر خرید ، ابزار به شما کمک می کند تا پول را ترکیب کنید.

Igraal تخفیف و پیشنهاد بازپرداخت برای بیش از 1800 بازرگان ارائه می دهد. به ویژه می توان یک لیست دلخواه را ایجاد کرد و تبلیغات مورد علاقه خود را پیدا کرد. بسیاری از مزایای اضافی وجود دارد ، مانند سیستم نشان ، کارت های هدیه ، نظرات به حق پاداش و غیره. برای دریافت پول بیشتر از حمایت از مراجعه به ارجاع دریغ نکنید. این ابزار در نسخه های وب ، iOS ، Android و در قالب یک پسوند مرورگر وجود دارد.

اختاپوس

 • استفاده آسان برنامه
 • 1600 معامله گر شریک
 • حمایت مالی برای دستاوردهای بیشتر

برنامه Poulpeo در Cashback تخصصی ، برای یافتن برنامه های خوب در اینترنت ، بلکه در فروشگاه های فیزیکی طراحی شده است. این کدها و تخفیف های تبلیغاتی زیادی را در زمینه های مختلف ارائه می دهد: حالت ، لوازم خانگی ، زیبایی ، مسافرت ، اوقات فراغت و غیره. Poulpeo پس از خرید کاربران خود را با پول واقعی بازپرداخت می کند. این برنامه Cashback برای بارگیری در نسخه های iOS و Android است. همچنین می توانید به وب سایت بروید یا یک برنامه افزودنی را برای مرورگر خود (Chrome ، Firefox) نصب کنید.

برنامه Poulpeo در Cashback تخصصی ، برای یافتن برنامه های خوب در اینترنت ، بلکه در فروشگاه های فیزیکی طراحی شده است. این کدها و تخفیف های تبلیغاتی زیادی را در زمینه های مختلف ارائه می دهد: حالت ، لوازم خانگی ، زیبایی ، مسافرت ، اوقات فراغت و غیره. Poulpeo پس از خرید کاربران خود را با پول واقعی بازپرداخت می کند. این برنامه Cashback برای بارگیری در نسخه های iOS و Android است. همچنین می توانید به وب سایت بروید یا یک برنامه افزودنی را برای مرورگر خود (Chrome ، Firefox) نصب کنید.

در نسخه های وب ، iOS ، Android و به شکل یک برنامه افزودنی مرورگر ، این پلتفرم شریک 1600 فروشگاه است و در زمینه های مختلف تخفیف ارائه می دهد: لوازم خانگی ، حالت ، اوقات فراغت و غیره. تبلیغات با محبوبیت و تازگی برای تسهیل تحقیقات طبقه بندی می شوند.

مزیت این است که این ابزار می تواند هم در یک فروشگاه فیزیکی و هم در یک تجارت الکترونیکی استفاده شود. می توانید کارت اعتباری خود را وصل کرده و پیشنهادات را قبل از خرید فعال کنید. برای بدست آوردن پول بیشتر ، حمایت از دوستان امکان پذیر است. با استفاده منظم از برنامه ، می توانید یک باشگاه مصرف کننده ممتاز و دسترسی به تبلیغات تبلیغاتی و همچنین پاداش را ادغام کنید.

کلوپ

 • برنامه با کد پین ایمن است
 • پیشنهادات در نزدیکی
 • کوپن های بازپرداخت

Ebuyclub de plebicom یک برنامه بازپرداخت برای بسیاری از ویژگی ها است: بازپرداخت سود ، پاداش ، کدهای تبلیغاتی و کاهش ، کوپن ، جغرافیایی ، افزودن بلیط های نقدی ، اتصال کارت بانکی و غیره. این سرویس رایگان در وب یا به شکل پسوند مرورگر در دسترس است. همچنین می توانید یک برنامه تلفن همراه (iOS یا Android) بارگیری کنید.

Ebuyclub de plebicom یک برنامه بازپرداخت برای بسیاری از ویژگی ها است: بازپرداخت سود ، پاداش ، کدهای تبلیغاتی و کاهش ، کوپن ، جغرافیایی ، افزودن بلیط های نقدی ، اتصال کارت بانکی و غیره. این سرویس رایگان در وب یا به شکل پسوند مرورگر در دسترس است. همچنین می توانید یک برنامه تلفن همراه (iOS یا Android) بارگیری کنید.

برنامه eBuyClub می تواند در بیش از 2600 بازرگان استفاده شود. این شامل بسیاری از پیشنهادات بازپرداخت ، تخفیف ها ، اما همچنین خرید در وب نیز خوب است. EbuyClub همچنین می تواند در ده ها فروشگاه فیزیکی استفاده شود.

ما به طور خاص می توانیم کارت اعتباری شما را وصل کنیم و کد پین را برای ایمن کردن همه چیز تعریف کنیم. عنصر جالب دیگر ، EbuyClub از جغرافیایی برای ارائه تخفیف های در نزدیکی مصرف کننده ، طبقه بندی شده بر اساس نوع فروشگاه استفاده می کند. این ابزار در نسخه های وب ، iOS ، Android و در قالب یک پسوند مرورگر وجود دارد.

برنامه های COD PROMO

معامله

 • جامعه مهم
 • برجسته کردن بهترین معاملات
 • پیکربندی هشدار

برنامه فرانسوی DealABS به کاربران خود اجازه می دهد تا معاملات و تبلیغات خوبی را به اشتراک بگذارند. این شامل بسیاری از ویژگی ها است: انتشار معاملات ، آرا ، انجمن های پشتیبانی ، اعلان ها و بسیاری دیگر. کاربران DealABS می توانند به این سرویس اینترنتی دسترسی پیدا کنند. یک برنامه مجوز رایگان را می توان در نسخه های iOS یا Android بارگیری کرد.

برنامه فرانسوی DealABS به کاربران خود اجازه می دهد تا معاملات و تبلیغات خوبی را به اشتراک بگذارند. این شامل بسیاری از ویژگی ها است: انتشار معاملات ، آرا ، انجمن های پشتیبانی ، اعلان ها و بسیاری دیگر. کاربران DealABS می توانند به این سرویس اینترنتی دسترسی پیدا کنند. یک برنامه مجوز رایگان را می توان در نسخه های iOS یا Android بارگیری کرد.

DealABS سکویی است که به اشتراک گذاری تبلیغات اختصاص داده شده است. این اجتماع بزرگ بیش از 2 میلیون نفر دارد که به دنبال بهترین تبلیغاتی هستند که در حال حاضر در دسترس هستند. معاملات خوب با محبوبیت ، تازگی یا تعداد نظرات متنوع و طبقه بندی می شوند. ما می توانیم به هر محصول رای دهیم تا علاقه او را نشان دهد.

DealABS همچنین می تواند برای پیکربندی هشدارها در مورد برخی محصولات ، نظارت بر موارد خاص و تبادل با افراد دیگر استفاده شود. این شامل یک انجمن پشتیبانی است. Dealabs در قالب یک وب سایت ، بلکه یک برنامه iOS یا Android وجود دارد.

خواستار

 • استفاده آسان برنامه
 • 1700 فروشگاه شریک
 • کدهای تبلیغاتی به طور خودکار اعمال می شود

WAISHEED برنامه ای است که موجب صرفه جویی در هزینه می شود. او به دنبال تخفیف است و بهترین کد تبلیغاتی را در سبد خرید شما اعمال می کند. Wanteeed همچنین به شما امکان می دهد از پیشنهادات بازپرداخت استفاده کنید. این نرم افزار به عنوان برنامه iOS یا Android Mobile و پسوند مرورگر در وب در دسترس است (Google Chrome ، Firefox و غیره.).

WAISHEED برنامه ای است که موجب صرفه جویی در هزینه می شود. او به دنبال تخفیف است و بهترین کد تبلیغاتی را در سبد خرید شما اعمال می کند. Wanteeed همچنین به شما امکان می دهد از پیشنهادات بازپرداخت استفاده کنید. این نرم افزار به عنوان برنامه iOS یا Android Mobile و پسوند مرورگر در وب در دسترس است (Google Chrome ، Firefox و غیره.).

WAINTEED یک برنامه بسیار کاربردی است که باید قبل از هر خرید راه اندازی شود. اتصال به سیستم عامل و کلیک بر روی یک علامت کافی است. بعد از خرید ، باید به سبد خود بروید و ابزار را شروع کنید. سحر و جادو: در چند ثانیه از تست های خواستار تمام تخفیف های موجود در وب و جالب ترین آنها استفاده می شود.

این پلتفرم با همکاری بیش از 1700 فروشگاه ، بسیاری از آنها را کاهش می دهد. همچنین می تواند به عنوان یک برنامه بازپرداخت استفاده شود و پول را در یک بچه گربه ترکیب کند. بازپرداخت بسیار سریع است و در حدود دو روز انجام می شود. WAINTEED در وب ، iOS ، نسخه های اندرویدی و به شکل یک پسوند مرورگر وجود دارد.

برای پیشبرد: برنامه های دیگر برای ذخیره حتی بیشتر !

اگر می خواهید حتی بیشتر در خرید خود صرفه جویی کنید ، از ترکیب برنامه های قبلی با موارد ذکر شده در زیر دریغ نکنید.

برنامه هایی برای مقایسه قیمت ها

تبلیغات

 • هوشیار و ساده برای رسیدگی
 • بسیاری از کاتالوگ های موجود
 • جستجوی تبلیغات توسط محصولات یا مارک ها

Promoaccro برنامه ای است که به تبلیغات و معاملات خوب اختصاص داده شده است. ویژگی های اصلی آن به شرح زیر است: مقایسه کاتالوگ های تبلیغاتی ، ایجاد لیست های خرید و جغرافیایی فروشگاه ها در فرانسه (Intermarché ، Carrefour ، Auchan و غیره.). برای بارگیری در قالب یک وب سایت و یک برنامه موبایل در دسترس است (iOS ، Android).

Promoaccro برنامه ای است که به تبلیغات و معاملات خوب اختصاص داده شده است. ویژگی های اصلی آن به شرح زیر است: مقایسه کاتالوگ های تبلیغاتی ، ایجاد لیست های خرید و جغرافیایی فروشگاه ها در فرانسه (Intermarché ، Carrefour ، Auchan و غیره.). برای بارگیری در قالب یک وب سایت و یک برنامه موبایل در دسترس است (iOS ، Android).

promoaccro برای کمک به شما در از دست دادن هیچ معامله خوبی وجود دارد. این امکان را به شما می دهد تا فروشگاه های مورد علاقه خود را نشان دهید و آخرین کاتالوگ های آنها را با فرمت دیجیتال بخوانید. ما همچنین می توانیم قیمت دفترچه های مختلف را مقایسه کنیم. این ابزار شامل یک نوار جستجو برای تسهیل مشاوره است.

از promoaccro می توان برای ایجاد لیست های دلخواه استفاده کرد. سپس صفحات کامل کاتالوگ را در انواع مناطق ضبط می کنیم: منبع تغذیه ، لوازم خانگی ، باغ و غیره. این ابزار می تواند مصرف کننده را به زمین زد و از نزدیکترین فروشگاه ها کاتالوگ ها را بالا برد. در نسخه های وب ، iOS یا Android وجود دارد.

وابسته

 • ساده برای استفاده
 • بسیاری از کاتالوگ ها
 • هشدارها در صورت تبلیغ در یک محصول مورد علاقه

ساخته شده توسط شرکت با همین نام ، برنامه خرید Bonial دارای چندین ویژگی است: مشاوره در مورد کاتالوگ ها ، محلی سازی فروشگاه ها ، برجسته کردن تخفیف ها و فروش با ترجیحات ، ایجاد لیست های خرید و غیره. شریک معامله گران مانند Auchan ، Carrefour یا Conforama ، Bonial در نسخه های وب ، iOS و Android وجود دارد.

ساخته شده توسط شرکت با همین نام ، برنامه خرید Bonial دارای چندین ویژگی است: مشاوره در مورد کاتالوگ ها ، محلی سازی فروشگاه ها ، برجسته کردن تخفیف ها و فروش با ترجیحات ، ایجاد لیست های خرید و غیره. شریک معامله گران مانند Auchan ، Carrefour یا Conforama ، Bonial در نسخه های وب ، iOS و Android وجود دارد.

مشابه Promoaccro ، اما فکر بهتر ، Bonial همچنین یک برنامه متخصص در فروشگاه های فیزیکی است. او انواع تخفیف ها را لیست می کند. مزیت آن این است که ما می توانیم جالب ترین تبلیغات را با یک کلیک اضافه کنیم و آنها را در یک لیست خرید ذخیره کنیم.

این ابزار به شما امکان می دهد بهترین کاهش موجود در اطراف مصرف کننده را کشف کنید. با تشکر از جغرافیایی ، Bonial فروشگاه های مورد علاقه کاربر خود را مشخص می کند. ما همچنین می توانیم در بسیاری از دفترچه ها تحقیقاتی انجام دهیم ، هشدارها را در مورد محصولات خاص پیکربندی کنیم و در صورت موجود بودن کاتالوگ جدید به آنها اطلاع دهیم. Bonial در نسخه های وب ، iOS و Android در دسترس است.

ایده آل

 • بسیاری از محصولات ذکر شده
 • هشدارهای قیمت
 • آزمون ها و نظرات موجود برای تسهیل در انتخاب

برنامه خرید ایده آل به عنوان راهنما برای کاربرانی که مایل به سفارش سفارش هستند قرار دارد. این ابزار دارای ویژگی های زیادی است: مقایسه قیمت ، پیکربندی هشدارها ، آزمایش ها و بررسی ها و غیره. مقایسه کننده ایده آل شامل میلیون ها مورد در زمینه های متنوعی است (خانه ، سلامتی ، تلفن ، بازی های ویدیویی و غیره.). این است که به صورت آنلاین مشاهده می شود یا به عنوان برنامه برای تلفن آیفون یا آندروید بارگیری می شود.

برنامه خرید ایده آل به عنوان راهنما برای کاربرانی که مایل به سفارش سفارش هستند قرار دارد. این ابزار دارای ویژگی های زیادی است: مقایسه قیمت ، پیکربندی هشدارها ، آزمایش ها و بررسی ها و غیره. مقایسه کننده ایده آل شامل میلیون ها مورد در زمینه های متنوعی است (خانه ، سلامتی ، تلفن ، بازی های ویدیویی و غیره.). این است که به صورت آنلاین مشاهده می شود یا به عنوان برنامه برای تلفن آیفون یا آندروید بارگیری می شود.

در اینجا یک ابزار بسیار مفید ، در نسخه های وب ، iOS و Android موجود است. Idealo یک مقایسه قیمت است که می تواند در بسیاری از مناطق مورد استفاده قرار گیرد: بازی های ویدیویی ، تلفن ، لوازم خانگی و بسیاری دیگر. وی محصولات بیش از 14000 بازرگان ، از جمله FNAC ، آمازون و غیره را لیست می کند. Idealo بهترین تبلیغات را برجسته می کند. ما می توانیم با کلمات کلیدی یا با بیان مستقیم آنچه در برنامه می خواهیم تحقیق کنیم.

همچنین امکان ایجاد لیست های دلخواه و نظارت بر تکامل قیمت محصولات با یک نگاه امکان پذیر است. شما می توانید مقایسه قیمت و ویژگی های فنی را انجام دهید ، و Idealo همچنین بررسی های کاربر و همچنین انتقاد تخصصی را لیست می کند. ما به ویژه می توانیم هشدارها را برای به دست آوردن یک محصول با قیمت مورد نظر پیکربندی کنیم.

برنامه هایی برای خوردن ارزان تر

خیلی خوب برای رفتن

 • بسیاری از مشارکتها
 • ابزار سیال و به خوبی اندیشه
 • سبدهای آنتیگاسپی متنوع

بسیار شناخته شده ، برنامه فرانسوی خیلی خوب برای رفتن برای مبارزه با زباله های غذایی ایجاد شده است. این امکان را به شما می دهد تا غذای اختراع شده را در اطراف خانه پیدا کنید (نوشیدنی ، وعده های غذایی و غیره.) کاربر می تواند این موارد را با کاهش قیمت خریداری کند. با همکاری های زیادی با بازرگانان ، خیلی خوب برای رفتن مجوز رایگان است. می توان آن را از سیستم iOS یا Android بارگیری کرد.

بسیار شناخته شده ، برنامه فرانسوی خیلی خوب برای رفتن برای مبارزه با زباله های غذایی ایجاد شده است. این امکان را به شما می دهد تا غذای اختراع شده را در اطراف خانه پیدا کنید (نوشیدنی ، وعده های غذایی و غیره.) کاربر می تواند این موارد را با کاهش قیمت خریداری کند. با همکاری های زیادی با بازرگانان ، خیلی خوب برای رفتن مجوز رایگان است. می توان آن را از سیستم iOS یا Android بارگیری کرد.

در اینجا یک برنامه بسیار محبوب وجود دارد که می تواند با رقیب خود ، فنیکس همراه باشد. متعهد به زباله های مواد غذایی ، خیلی خوب است که لیست سبد های غافلگیرکننده کم مصرف در اطراف مصرف کننده را نشان می دهد. دومی حاوی روز فروخته نشده است که مستقیماً از فروشگاه ها بازیابی می شود.

با خیلی خوب برای رفتن ، ما ضمن صرفه جویی در مسابقات او ، ژست برای سیاره ایجاد می کنیم. می توانید سبد های مختلفی را با محصولات غذایی ، بلکه گیاهان و غیره پیدا کنید. برنامه بارگیری در نسخه های iOS یا Android است.

جوجه

جو – دستور العمل های آسان و مواد غذایی

 • برنامه مدرن و بصری
 • انتخاب گسترده دستور العمل ها
 • پس انداز بسیاری

برنامه Jow که در فرانسه ایجاد شده است ، برای کمک به کاربران خود در صرفه جویی روزانه در مسابقات خود طراحی شده است. ویژگی های آن بیشمار است: ایجاد لیست های خرید اقتباس شده با رژیم غذایی و سلیقه کاربر ، دستور العمل ها با فیلم های توضیحی ، بازپرداخت ، کدهای تبلیغاتی و غیره. برنامه Jow به صورت رایگان در نسخه های Android و iOS بارگیری می شود. یک وب سایت نیز موجود است.

برنامه Jow که در فرانسه ایجاد شده است ، برای کمک به کاربران خود در صرفه جویی روزانه در مسابقات خود طراحی شده است. ویژگی های آن بیشمار است: ایجاد لیست های خرید اقتباس شده با رژیم غذایی و سلیقه کاربر ، دستور العمل ها با فیلم های توضیحی ، بازپرداخت ، کدهای تبلیغاتی و غیره. برنامه Jow به صورت رایگان در نسخه های Android و iOS بارگیری می شود. یک وب سایت نیز موجود است.

جو ، جادو است: شما تعداد اعضای خانه خود ، ترجیحات غذایی و عدم تحمل ، تجهیزات آشپزخانه خود را نشان می دهید ، سپس از برنامه می خواهید که منوها را به شما ارائه دهد. شما ظروف ارائه شده را تأیید می کنید ، برنامه را به درایو مورد علاقه خود وصل می کنید و Abracadabra: Jow لیست خرید بهینه شده خود را با جستجوی بهترین تبلیغات در حال انجام ایجاد می کند.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که محصولات را ویرایش کنید و در صورت لزوم ، بقیه لیست خرید خود را اضافه کنید ، سپس می توانید سفارش را راه اندازی کنید. پس انداز تضمین شده ! علاوه بر این ، Jow دستور العمل های ساده بسیاری را برای تهیه و فیلم ها به شما ارائه می دهد تا شما را همراهی کند. باید در نسخه های iOS و Android در دسترس باشد.

برنامه هایی برای آزمایش محصولات به صورت رایگان

نفوذ

 • طیف گسترده ای از محصولات برای آزمایش
 • پیشرفت براساس سطح
 • تخفیف های احتمالی

نرم افزار بازاریابی INFLUARVOICE که توسط Bazaarvoice راه اندازی شده است ، به اعضای خود اجازه می دهد تا در ازای بازخورد مشتری ، محصولات رایگان را آزمایش کنند. ویژگی های آن متعدد است: نظارت بر مارک ها و اعضا ، مشاوره و به اشتراک گذاری نظرات بین مصرف کنندگان ، توصیه مقالات و غیره. اینفلوانستر در قالب یک پلتفرم SaaS موجود به صورت آنلاین و یک برنامه تلفن همراه ، در نسخه های iOS یا Android وجود دارد.

نرم افزار بازاریابی INFLUARVOICE که توسط Bazaarvoice راه اندازی شده است ، به اعضای خود اجازه می دهد تا در ازای بازخورد مشتری ، محصولات رایگان را آزمایش کنند. ویژگی های آن متعدد است: نظارت بر مارک ها و اعضا ، مشاوره و به اشتراک گذاری نظرات بین مصرف کنندگان ، توصیه مقالات و غیره. اینفلوانستر در قالب یک پلتفرم SaaS موجود به صورت آنلاین و یک برنامه تلفن همراه ، در نسخه های iOS یا Android وجود دارد.

در اینجا برنامه ای برای بیشترین سرمایه گذاری در بین ما وجود دارد: اینفلورانستر باعث می شود شما به یک جامعه بپیوندید و محصولات رایگان را آزمایش کنید. شرکتی که این ابزار را راه اندازی کرده است ، به دنبال جمع آوری شهادتهای با کیفیت و کار با کلمات دهان برای مارک های خاص است. البته لازم است با تعامل با سایر اعضای و پاسخ به نظرسنجی ها ، پای سفید را نشان دهیم. سپس INFLUENSTER از شما دعوت می کند تا یک Voxbox را که حاوی نمونه های زیادی است برای شما ارسال کنید.

این برنامه به کاربران خود اجازه می دهد تا محصولات را دوست داشته باشند ، نظر خود را (پشتیبانی از عکس ها و فیلم ها) و جستجوی موارد در یک پایگاه داده بزرگ ارائه دهند. کمپین های تخفیف نیز به طور مرتب سازماندهی می شوند. اینفلنتستر در حال حاضر در نسخه های وب ، iOS و Android وجود دارد.

رفیق

رفیق

 • ساده برای استفاده
 • بسیاری از نظرات مصرف کننده
 • اطلاعات تغذیه ای

برنامه MonavislerendGratuit که توسط ShopAdvizor تهیه شده است ، بودجه نژادهای شما را کاهش می دهد. این ویژگی ها دارای ویژگی های مختلفی است: انتخاب محصولات رایگان برای آزمایش ، کوپن ، به اشتراک گذاری به اشتراک گذاری ، اطلاعات تغذیه ای و غیره. این سرویس بصورت آنلاین توسط یک وب سایت یا در لپ تاپ در دسترس است. در واقع می توانید یک برنامه را در نسخه های iOS یا Android بارگیری کنید.

برنامه MonavislerendGratuit که توسط ShopAdvizor تهیه شده است ، بودجه نژادهای شما را کاهش می دهد. این ویژگی ها دارای ویژگی های مختلفی است: انتخاب محصولات رایگان برای آزمایش ، کوپن ، به اشتراک گذاری به اشتراک گذاری ، اطلاعات تغذیه ای و غیره. این سرویس بصورت آنلاین توسط یک وب سایت یا در لپ تاپ در دسترس است. در واقع می توانید یک برنامه را در نسخه های iOS یا Android بارگیری کنید.

اگر یک شرکت شرکت هستید ، این برنامه باید شما را خوشحال کند. در Monavislerendgratuit ، مردم می توانند کوپن هایی را برای تبادل در فروشگاه ها دریافت کنند و محصولات را به صورت رایگان آزمایش کنند. این ابزار مبتنی بر جامعه ای از کاربران است که شهادت خود را به اشتراک می گذارند و در مورد مقالات مختلف مبادله می کنند. فقط نزولی ، مکان ها نادر هستند ، و شما باید سریع بروید تا امیدوار باشید که یک کوپن تهیه کنید.

© monavislerendgratuit

Monavislerendgratuit همچنین اطلاعات تغذیه ای را ارائه می دهد و به شما امکان می دهد تا یک متخصص یا مربی در این سکو شوید. اینها برای محصولات خاص اولویت دارند و می توانند پاداش های اضافی کسب کنند. می توانید از این ابزار در وب یا تلفن هوشمند iOS یا Android آن استفاده کنید.

برای پایان دادن به

با تمام این نکات و برنامه های کاربردی ، هر آنچه را که برای انجام معاملات خوب نیاز دارید در دستان خود دارید و قدرت خرید خود را به میزان قابل توجهی افزایش می دهید. به منظور دسترسی به هر چه بیشتر و فروشگاه های مختلف ، از ترکیب این خدمات دریغ نکنید.

و برای حتی بیشتر ، مطمئناً می توانید به بخش ما توجه داشته باشید که در آن کارشناسان ما بهترین یافته های خود را در آن لحظه ذکر می کنند. امیدواریم این مقاله برای خریدهای آینده شما مفید باشد !

ویرایشگر وب در روز ، Prodigy of Hyrule در شب ، I Like Surfer (در وب) ، سازماندهی دعوا (Mac vs PC) و Howl (می خندد در مقابل همان گربه های Joufflus). اخبار دیجیتال هیچ.

ویرایشگر وب در روز ، Prodigy of Hyrule در شب ، I Like Surfer (در وب) ، سازماندهی دعوا (Mac vs PC) و Howl (می خندد در مقابل همان گربه های Joufflus). اخبار دیجیتال هیچ اسرار برای من ندارد. سرگرمی مورد علاقه من ? مانند همه ساکنان روستای کوکوریکو ، البته: گلدان های شکستن … برای یافتن یاقوت !

این مقاله حاوی پیوندهای وابستگی است ، به این معنی که می توان کمیسیون را به Clubic اهدا کرد. قیمت های ذکر شده احتمالاً در حال تحول هستند.
منشور قابل اعتماد را بخوانید

 • استقلال
 • شفافیت
 • تجربه و تخصص

تیم Clubic صدها محصول را انتخاب و آزمایش می کند که متداول ترین کاربردها را برآورده می کند بهترین قیمت / قیمت ممکن.

7 سایت برتر پول نقد برتر (با 52 € ترک کنید !)

آه ، بازپرداخت ! بهترین نکته یک رادین باهوش برای کسب درآمد به راحتی با هر خریدی که می کنید ! شما باید یک تی شرت جدید ، یک تلفن جدید یا حتی یک کتاب استفاده شده در eBay بخرید ? هر یک از این خریدها به لطف بازپرداخت پول می توانند برای شما پول به ارمغان بیاورند. چگونه ? برای چی ? من همه چیز را در این مقاله توضیح می دهم. و از آنجا که چندین سایت بازپرداخت وجود دارد که هر یک تبلیغات و شرایط مختلف را ارائه می دهند ، من نظر خود را به عنوان یک متخصص در مورد شخصی که باید انتخاب کنید به شما می دهم. چیست بهترین سایت بازپرداخت در سال 2023 ? در اینجا رتبه بندی من است: 7 نفر برتر از بهترین سایت های بازپرداخت !

به عنوان یک جایزه ، شما در صورت ثبت نام در همه سایت ها ، 52 یورو پاداش تجمعی برای برنده شدن دارید !

بازپرداخت ، چیست ?

بازپرداخت پول در هر خریدی که انجام می دهید به شما بازپرداخت می شود. کمی مثل وقتی که من ماست را با قیمت 1 یورو در Carrefour خریداری می کنم و Carrefour در کارت وفاداری من 0.25 € را برای من باز می گرداند. به جز این که با بازپرداخت ، این است پول واقعی چه کسی به شما اهدا می شود: بازپرداخت به قدرت یک بچه گربه می رسد ، و شما می توانید با انتقال بانکی ، پی پال یا کوپن هدیه ، همانطور که می خواهید جمع کنید (خوب ، این بستگی به سایت های بازپرداخت دارد ، اما من به آنجا خواهم آمد).

عملیات بازپرداخت پولیپئو

کار می کند هر کجا ! در تمام سایت های تجارت الکترونیکی و گاهی اوقات حتی در فروشگاه های فیزیکی. به محض اینکه کارت بانکی خود را در اینترنت بیرون آورده اید ، به یاد داشته باشید که از طریق یک سایت بازپرداخت از طریق بازپرداخت خود استفاده کنید

و آنجا از من می پرسید:

“چه سایت بازپرداختی به من توصیه می کنید ، مارکو ?»

و من به شما پاسخ می دهم که بهتر است در چندین سایت مانند آنها که آنها را جمع می کنید ثبت نام کنید جایزه خوش آمدید و می توانید قبل از هر خرید ، سخاوتمندانه ترین آنها را مقایسه کرده و بروید.

با ثبت نام در 3 سایت بزرگ ، در مجموع جیب می کنید 22 € از جایزه فوری !

 • کلوپ (مورد علاقه من) : 7 € خوش آمدید (+1 یورو با بارگیری پسوند Chrome ، استخر جایزه دریافتنی از 10 یورو)

⚠ وارد پدرخوانده شبه شوید ماركمازیر برای بهره مندی از 7 یورو (به طور معمول اتوماتیک)

 • پولپئو: 5 € خوش آمدید (آستانه پرداخت 10 یورو)
 • ایگراال: 10 € خوش آمدید (+1 یورو با بارگیری پسوند Chrome ، زن سبک و جلف Cashable از 20 یورو)

این سه نفر هستند بهترین سایت های بازپرداخت. صحبت از رادین باهوش !

بهترین سایت بازپرداخت چیست ?

شما یک جواب کوتاه می خواهید ? خوب. به نظر من, بهترین سایت Cashback EbuyClub است.

اما … سایت های دیگر Cashback نیز بسیار خوب از خود دفاع می کنند ! نظر من فقط ذهنی است و به طور کلی مبتنی بر تجربه کاربر من است. اگر می خواهید جزئیات بیشتری داشته باشید ، به خصوص که چرا من EbuyClub را ترجیح می دهم ، و آنچه را که در دیگران دوست دارم (Igraal و Poulpeo در ذهن) ، در اینجا رتبه من از 7 سایت بهترین پول نقد است. خواهید دید که اصل وجود دارد

1. کلوپ

تعداد بازرگانان شریک 2340
آستانه پرداخت 10 یورو
روش های پرداخت انتقال بانکی ، PayPal ، چک بانکی ، FNAC یا Amazon اعتبار (+2 ٪ پاداش) ، Ebuycard (+4 ٪)
حمایت 3 یورو برای پدرخوانده و خدای + 10 ٪ از دستاوردهای خدای (برای زندگی) برای پدرخوانده
کشور فرانسه ، بلژیک
برنامه همراه بله ، iOS و Android
بازپرداخت در فروشگاه بله: کوپن هایی با بازپرداخت

ما با EbuyClub بی نظیر شروع می کنیم ! کسی که به نظر من بیشترین مزایا را برای اعضای خود ارائه می دهد.

آنچه در مورد eBuyClub دوست دارم:

 • نرخ بازپرداخت در بین بهترین ها
 • بسیاری از بازرگانان و پیشنهادات موجود (2430)
 • از سال 1999 وجود داشته است
 • شرکت فرانسوی
 • آستانه پرداخت فقط 10 یورو
 • Cashback Amazon برای مشتریان جدید. در هیچ جای دیگر وجود ندارد (به جز در Emrys)
 • بازپرداخت در فروشگاه
 • Cashback on touchers (به عنوان مثال شما یک کوپن Carrefour 100 یورو برای خرید در فروشگاه ها خریداری می کنید ، شما در کیتی EbuyClub خود 3.5 € برنده می شوید)
  • پاداش Cashback در کوپن های 0.5 ٪ بیشتر هنگام خرید “عبوس“برای خرید کوپن خرید خود. خیلی پیچیده و بسیار سودآور نیست !

  به طور خلاصه ، EbuyClub همه چیز را دارد که باید به عنوان بهترین سایت بازپرداخت. و گویی که این کافی نبود ، 7 یورو به عنوان یک جایزه خوش آمدید (به لینک زیر مراجعه کنید).

  توجه داشته باشید که EbuyClub در اولین خرید خود یک بازپرداخت افزایش یافته را به شما ارائه می دهد تا شما را به کشف این پلتفرم ترغیب کند. این همان چیزی است که آنها آنها را صدا می کنند “Cashbackissimes“، و شما در همه بازرگانان 10 ، 20 یا حتی 50 ٪ پول نقد دارید ! خوب انتخاب کنید ، زیرا فقط یک بار حق دارید

  حتی اگر اتفاق بیفتد فقط برای بررسی نگاهی بیندازیم ، EbuyClub سایت بازپرداخت مورد علاقه من است. و شما ? نظر خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید !

  ⚠ وارد پدرخوانده شبه شوید ماركمازیر برای بهره مندی از 7 یورو (به طور معمول اتوماتیک)

  تست eBuyClub من در ویدیو:

  2. اختاپوس

  تعداد بازرگانان شریک 1800
  آستانه پرداخت 10 یورو
  روش های پرداخت انتقال بانکی
  حمایت 3 یورو برای خدای ، 10 ٪ از دستاوردهای خدای (برای زندگی) برای پدرخوانده
  کشور فرانسه ، بلژیک
  برنامه همراه بله ، iOS و Android
  بازپرداخت در فروشگاه بله: تشخیص پرداخت کارت از فروشگاه های شریک

  Poulpeo یک سایت بازپرداخت چاه است و اغلب در حال افزایش بازپرداخت است (از این رو علاقه به مقایسه همیشه بین سایت های بازپرداخت).

  جزئی بودن او: وضعیت پولی +, که به محض دریافت حداقل 4 خرید از طریق اختاپوس هر سال دریافت می کنید. این به شما حق 15 ٪ از دستاوردهای خدای خود را می دهد (در برابر 10 ٪ عادی) ، 5 یورو برای فرزندان خود و پیشنهادات و تخفیف های اختصاصی.

  در خارج از آن ، Poulpeo تخفیف های ویژه زیادی ارائه می دهد ، شما باید بررسی کنید زیرا این بستگی به دوره ها دارد.

  یک سایت بازپرداخت عالی که فقط می توانم توصیه کنم !

  بررسی های Poulpeo ویدیویی:

  3. مربوط به

  تعداد بازرگانان شریک 1600
  آستانه پرداخت 20 یورو
  روش های پرداخت انتقال بانکی ، پی پال ، آمازون یا اعتبار FNAC ، کمکهای مالی به انجمن ها
  حمایت 3 یورو برای پدرخوانده و خدای + 10 ٪ از دستاوردهای خدای (برای زندگی) برای پدرخوانده
  کشور فرانسه ، بلژیک ، اسپانیا ، آلمان
  برنامه همراه بله ، iOS و Android
  بازپرداخت در فروشگاه بله: کوپن هایی با بازپرداخت

  در شماره 3 ، ایگرال. و بسیار رک و پوست کنده ، با 2 اول محکم است ، زیرا Igraal یک بنای بازنشسته است. این سایتی است که باعث شده است که بازپرداخت پول نقد را کشف کنم (من در سال 2011 ثبت نام کردم). در آغاز ، من آن را باور نکردم. فکر کردم کلاهبرداری است. من تعجب می کردم که این “پول رایگان“” “. و با این حال ، من آن را آزمایش کردم ، من شروع به کسب درآمد در خریدهایم کردم و به یک طرفدار بزرگ مفهوم تبدیل شدم.

  Igraal بسیاری از سایت های بازرگان شریک آنلاین ، تخفیف ، کوپن و کدهای تبلیغاتی منحصر به فرد و تجمعی با پول نقد. همچنین وجود دارد افزونه برای مرورگر اینترنت خود (Google Chrome ، Firefox ، Safari ، Edge) که به طور خودکار هنگام حضور در وب سایت واجد شرایط دریافت پول نقد به شما هشدار می دهد. تمام سایت های دیگر این اصل را از سر گرفتند ، اما در آن زمان ، این یک نوآوری عالی بود ^^

  ایگرائال یکی از سخاوتمندترین جایزه خوش آمدید: 10 یورو در ثبت نام (حذف شده Radin Smart ، برای استفاده از آن به لینک زیر مراجعه کنید). و اگر پسوند Chrome آنها را نصب کنید ، 1 جایزه یورویی کسب می کنید. آستانه پرداخت در 20 یورو ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که 9 یورو اضافی را برای جمع آوری درآمد خود ترکیب کنید !

  چیزی که من در Igraal دوست دارم: شما می توانید پرداخت کنید از 15 سنت در کوپن های هدیه آمازون (مشروط بر اینکه قبلاً برای پرداخت 20 یورو درخواست کرده باشید ، فقط برای جلوگیری.

  یکی دیگر از ویژگی های: Igraal ارائه می دهد کوپن های موضوعی برای چاپ در خانه و استفاده در فروشگاه. این با هر پیشنهاد تبلیغی و بازپرداخت همراه است (برای دانستن نحوه ترکیب تبلیغات و پیشنهادات و به دست آوردن محصولات رایگان ، مقاله من را در مورد بهینه سازی خرید بخوانید).

  بررسی های ویدیویی ایگراال:

  4. ورمیلو

  تعداد بازرگانان شریک 2509
  آستانه پرداخت 15 یورو
  روش های پرداخت انتقال بانکی ، پی پال
  حمایت 3 یورو برای پدرخوانده و خدای + 10 ٪ از دستاوردهای خدای (برای زندگی) برای پدرخوانده
  کشور فرانسه ، آلمان ، اسپانیا ، ایتالیا ، انگلستان
  برنامه همراه بله ، iOS و Android
  بازپرداخت در فروشگاه بله: کوپن هایی با بازپرداخت

  Widilo آخرین متولد سایت های بازپرداخت در فرانسه است ، و باید بگویم که او به سختی ضربه می زند ! یک رابط عالی ، بازپرداختهای جالب ، آستانه پرداخت تنها 15 یورو … Widilo وارد یک بازپرداخت و کدهای تبلیغاتی نسبتاً اشباع شده می شود ، اما با این وجود او می تواند چشم متخصص من را رادین مالین اغوا کند

  از جمله خصوصیات Widilo که دوست داشتم ، به یاد دارم:

  • یک برنامه وفاداری لاغر کردن برای کسب امتیاز و هدایا
  • وسیع, ویژگی ای که به شما امکان می دهد یک لینک ردیابی شده برای محصولی که می خواهید به کسی توصیه کنید ایجاد و به اشتراک بگذارید ، و اگر شخصی محصول را از طریق لینک خود خریداری کند ، بازپرداخت دریافت می کنید. ایده عالی از Widilo فکر می کنم !
  • پرداخت درآمد در 72 ساعت. تاثير گذار !
  • آنها کوپن هایی با پول نقد مانند Ebuyclub و Igraal ارائه می دهند.

  بنابراین Widilo بهترین سایت بازپرداخت است ? نه خیلی سریع ! این سایت فقط از سال 2019 وجود داشته است و به همین دلیل منتظر هستم تا ببینم چه چیزی در دراز مدت می دهد. اما صادقانه بگویم ، او به خوبی باقی مانده است که در بین بهترین ها باشد. آستانه پرداخت می تواند به 10 یورو کاهش یابد ، در EbuyClub ، آنها همچنین می توانند کوپن هدیه و همچنین حمایت مالی سخاوتمندانه و نرخ بازپرداخت را ارائه دهند ، اما من پینایل هستم.

  در سطح جهانی, Widilo یک سایت بازپرداخت عالی است که من اغلب قبل از خرید ، فقط برای بررسی اینکه آیا آنها بهتر از دیگران ارائه نمی دهند ، خواهم دید

  نظر من در مورد ویدیلو در مورد ویدیو:

  5. بازپرداخت

  تعداد بازرگانان شریک 777
  آستانه پرداخت 0.01 €
  روش های پرداخت بانکی یا انتقال پی پال
  حمایت 5 یورو برای خدای و 10 یورو برای پدرخوانده (مشروط بر این که خدایان حداقل 10 یورو معتبر هستند)
  کشور فرانسه ، انگلستان ، ایالات متحده ، چین ، استرالیا ، آلمان
  برنامه همراه بله ، iOS و Android
  بازپرداخت در فروشگاه در فرانسه برای لحظه ای خیر (اما در خارج از کشور بله)

  مستقیم از انگلیس, بازپرداخت به تازگی وارد کشور ما شده و قصد دارد با Behemoths که قبلاً به خوبی تثبیت شده است ، نبرد کند (به ویژه Igraal و EbuyClub). پیشینی ، این سایت مانند سایر موارد است: پیشنهادات وجود دارد ، بازرگانان ، ما با خرید محصولات پول نقد می کنیم ، خوب ، ما اصل را می دانیم.

  اما پس از آن ، علاقه کاربران از استفاده از این سایت به جای رقبای خود چه چیزی است ? من 3 مزیت اصلی را می بینم:

  1. Topcashback دارای یک سیاست بازپرداخت پول بسیار تهاجمی است و نرخ آنها به طور کلی جزو جالب ترین آنها است. این به دلیل مدل تجاری منحصر به فرد آنها است: برخلاف سایر سایتهایی که بین 70 تا 80 درصد تخفیف شما را اهدا می کنند ، TOPCASHBACK شما 100 ٪ پرداخت می کنید و در مشارکت با مارک ها پاداش می گیرد.
  2. آنجا تضمین بهترین بازپرداخت: اگر نرخ بازپرداخت بالاتری را در جای دیگر پیدا کردید ، Topcashback تراز می کند و حتی 1 ٪ بیشتر به شما می دهد (یا 1 یورو ، خدمات مشتری بر اساس یک مورد تصمیم می گیرد). بنابراین این تضمین همیشه داشتن بالاترین سود است.
  3. پرداخت با انتقال یا پی پال فقط از 0.01 یورو. این غافل از !

  آنها همچنین دارای کدهای تبلیغاتی و پیشنهادات تجمعی در بازپرداخت هستند ، اما بسیار کمتر از رقبا.

  سرانجام ، حمایت مالی دلسوز است: 5 یورو در ثبت نام و 10 یورو برای شما به Godson عرضه می شود ، اما به شرط آنکه Godson حداقل 10 یورو را جمع کند (و این که دستاوردهای موجود در وضعیت “موجود” است). در غیر این صورت خیلی آسان است. این سخاوتمندانه تر از سایر سایت های بازپرداخت است ، اما به دست آوردن آن نیز دشوارتر است. از طرف دیگر ، پدرخوانده 10 ٪ از دستاوردهای خدای برای زندگی را بدست نمی آورد ، همانطور که در اکثر سایت های دیگر نیز وجود دارد. و شرم آور است.

  ➡ ثبت نام در Topcashback (8 € ارائه شده !) (توجه: “8 €” را مشاهده نخواهید کرد که فقط پس از ساخت ثبت نام نمایش داده می شود)

  6. جوکا

  تعداد بازرگانان شریک 1000+
  آستانه پرداخت 20 یورو
  روش های پرداخت انتقال بانکی ، کارتهای هدیه ، کمکهای مالی به انجمن ها
  حمایت 5 یورو هرکدام ، 10 ٪ از پدرخوانده برای پدرخوانده (برای 1 سال) به دست می آورد
  کشور فرانسه
  برنامه همراه بله ، iOS و Android (بدون وب سایت)
  بازپرداخت در فروشگاه بله: تشخیص پرداخت کارت از فروشگاه های شریک

  خوب, جوکا یک برنامه بازپرداخت نقدی است (و نه یک وب سایت ؛ همه چیز منحصراً از طریق برنامه کار می کند) ، اما من آن را به یک دلیل خوب در اینجا گنجانده ام: این باعث می شود شما در خرید خود در فروشگاه ها درآمد کسب کنید. حتی در سوپر مارکت, حتی در آلدی یا مک دونالد !

  ده ها بازرگان شریک آنلاین یا فروشگاه (مغازه ها ، سوپر مارکت ها ، فست فودها ، Uber و غیره) وجود دارد. با پیوند دادن کارت بانکی خود به Joko ، برنامه به طور خودکار خریدهای شما را در شرکای (فیزیکی) که انتخاب کرده اید تشخیص می دهد و به شما اعتبار می دهد. شما کاری برای انجام دادن ندارید جدا از تماشای سقوط پول روی بچه گربه شما.

  جوکو اسپو می کند

  مزیت – فایده – سود – منفعت : همه چیز اتوماتیک است. ضرر: برای جمع آوری امتیازات کافی برای داشتن هدیه زمان لازم است. اما سلام ، شما خرید خود را در سوپر مارکت انجام می دهید ، نه ? بنابراین به همان اندازه سودآور آنها !

  توجه داشته باشید که شما همچنین می توانید بازپرداخت پول را به روشی “کلاسیک” در Joko جمع کنید: اگر چیزی برای خرید آنلاین در یک فروشگاه شریک زندگی دارید ، برای خرید خود از طریق Joko می روید و درصد مشخصی از مبلغ سفارش را بدست می آورید. طبیعی. اما ناگهان ، با یک سایت بازپرداخت دیگر ترکیب نمی شود.

  آه ، وحمایت : 3 € هر + 10 ٪ از دستاوردهای خدای شما به مدت 1 سال.

  بررسی جوکو در ویدئو:

  7. سوگند

  تعداد بازرگانان شریک 1500
  آستانه پرداخت 5 یورو
  روش های پرداخت اعتبار یا کوپن های پی پال (آمازون ، زلاندو ، Spotify ، اپل و غیره)
  حمایت 3 یورو هر + 10 ٪ از پدرخوانده برای پدرخوانده به دست می آورد
  کشور فرانسه ، کانادا ، آلمان ، اسپانیا ، ایالات متحده ، استرالیا ، انگلستان ، ایرلند ، هند ، پرتغال ، نیوزیلند
  برنامه همراه بله ، iOS و Android
  بازپرداخت در فروشگاه هیچ

  بیایید با Swagbucks ، که در واقع است ، تمام کنیم خیلی بیشتر از یک سایت بازپرداخت. این یک سایت چند منظوره. سایتی برای کسب درآمد از طریق کارهای مختلف و سریع و سریع و آسان -برای کار و مأموریت ها (کلیک بر روی میخانه ها ، برنامه های بارگیری ، ثبت نام در سایت ها ، پاسخ به نظرسنجی های پاداش و غیره).

  بنابراین Cashback تنها یک راه برای کسب درآمد در بین بسیاری دیگر در Swagbucks است ، اما اگر ترجیح می دهید همه چیز را در همان سایت ترکیب کنید تا پول را سریعتر جمع کنید ، پس Swagbucks را ترجیح دهید !

  شما 3 یورو + 10 ٪ از دستاوردهای هر شخص حمایت مالی را به دست می آورید ، بنابراین اگر خیلی حمایت مالی کنید می تواند به سرعت صعود کند

  نه.شرح. : به محض جمع آوری 15 یورو در طی 30 روز اول ، 15 یورو شما به شما اعتبار داده می شود. 15+15 = این باعث می شود 30 یورو در کل بچه گربه شما باشد.

  بررسی های Swagbucks در فیلم:

  نتیجه گیری – بهترین سایت بازپرداخت

  در پایان ، امیدوارم که من در سایت Cashback که برای شما بهترین خواهد بود ، وضوح بیشتری برای شما آورده ام. همانطور که درک کرده اید ، این طور نیست که وقتی یک اپراتور جدید را انتخاب می کنید: در آنجا ، می توانید یک حساب کاربری را در هر یک از 7 سایت که من به شما ارائه کرده ام ، کاملاً ایجاد کنید ، کمی توسط خودتان شایع شوید تا یکی از مواردی را که مورد علاقه شما است ، ببینید بیش از همه ، و قبل از خرید مقایسه کنید.

  و علاوه بر این ، شما حتی نیازی به ثبت نام در یک سایت بازپرداخت ندارید تا بتوانید بازپرداخت ها را ببینید ! به سادگی به IGRAAL ، POULPEO یا EBUYCLUB بروید ، به عنوان مثال ، نام بازرگان را تایپ کنید و نرخ بازپرداخت را مشاهده خواهید کرد که در حال حاضر مستقیماً تمرین می شود ، بدون اینکه حتی به هم متصل شوید. بنابراین می بینید ، این حداقل چیزی در زندگی است که می توانیم به راحتی مقایسه کنید ��

  به طور خلاصه: مسابقه را بازی کنید. سیستم عامل ها را مقایسه کنید و پیدا خواهید کرد بهترین سایت بازپرداخت برای خرید لحظه. از به اشتراک گذاشتن نظرات خود از من در نظرات زیر دریغ نکنید !

  مارپیچ

  آیا این مقاله را پسندیدید ?

  متوسط ​​توجه 4.3/5. تعداد آرا: 33

  بدون رأی. اولین نفری باشید که نظر خود را بیان کنید !

  با تشکر ! اگر وبلاگ را دوست دارید.

  شما می توانید من را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید !