دانلود Ccleaner 6.16.10662 رایگان برای Windows ، MacOS ، Android ، دانلود Ccleaner (رایگان) – Clubic

دانلود ccleaner

Ccleaner Mobile از شما دعوت می کند تا از تمام ابزارهای تمیز کننده ای که در اختیار شما قرار می دهد یک تلفن هوشمند سریع و به دست آوردن فضای ذخیره سازی. در ابتدا به شما پیشنهاد می کند که یک تمیز کردن سریع انجام دهید که حافظه نهان برنامه های نصب شده را پاک می کند ، پوشه بارگیری را خالی می کند ، تاریخچه ناوبری و محتوای کلیپ بورد را حذف می کند ، فایلهای منسوخ یا باقیمانده را پاک می کند ، و غیره.

دانلود Ccleaner 6.16.10662

Ccleaner نرم افزاری است که به شما امکان می دهد کامپیوتر خود را به طور موثر تحت ویندوز تمیز کنید ، بلکه دستگاه های تلفن همراه (تلفن هوشمند ، تبلت) تحت سیستم Android نیز دارید.

قیمت : 29.95 یورو در سال

شرح

خلاصه :

 • چرا از ccleaner استفاده کنید ?
 • برنامه تلفن همراه Ccleaner چه چیزی را ارائه می دهد ?
 • آخرین اخبار رایگان Ccleaner چیست ?
 • Ccleaner Pro چه کاری بیشتر از Ccleaner انجام می دهد ?
 • با کدام استخوان سازگار است ?

توسعه یافته توسط شرکت انتشارات و توسعه Piriform, ساقه هست یک نرم افزار رایگان که به شما امکان می دهد آنچه را که به مرور زمان روی دستگاه شما جمع شده است کاملاً تمیز کنید. در واقع ، پس از نصب و حذف بسیاری از برنامه های کاربردی ، هارد دیسک اغلب با پرونده های منسوخ شلوغ است که می تواند با تجمع ، فضای غیر ضروری را روی سیستم اشغال کند. ساقه بنابراین برای حذف آنها ساخته شد. این یک رابط کاربری واضح دارد که منوها را به سرعت در دسترس در سمت چپ و دو برگه ضروری در منوی تمیز کردن شخصی ارائه می دهد: سیستم عامل شناسایی شده (ویندوز یا مک) و برنامه های کاربردی.

همچنین Ccleaner را در انتخاب های ما پیدا کنید:

 • بهترین نرم افزار برای اولویت در رایانه شخصی شما چیست ?
 • 12 نرم افزار برای به روز نگه داشتن رایانه شخصی
 • ویندوز 10: بهترین نرم افزار برای تمیز کردن رایانه شخصی در کمتر از 10 دقیقه

چرا از ccleaner استفاده کنید ?

ساقه اول از همه ارائه “ارزیابی سلامت” از دستگاه شما یا “بررسی سلامت” ، عملکردی که در مارس 2020 اضافه شده است. در اولین استفاده ، از شما دعوت می شود تا تجزیه و تحلیل عمیق از داده ها و برنامه های خود را راه اندازی کنید تا تعیین کنید که کدام موقعیت های مهم برای تمیز کردن و تعمیر برای بهینه سازی عملکرد رایانه شما. ما از ترجمه رابط به زبان فرانسوی قدردانی می کنیم که به همه کاربران امکان می دهد تا به سرعت کنترل ویژگی های مختلف را به دست بگیرند.

ارزیابی سلامت ccleaner رایگان

اولین برگه از ساقه برای پاک کردن کلیه اثری مانند کوکی ها ، تاریخچه ناوبری یا بارگیری و همچنین اسناد اخیر سیستم عامل شما استفاده می شود. این پاک کننده همچنین عناصر غیر ضروری مانند روزنامه های استخوان ، پرونده های موقت را از بین می برد و به طور خودکار سبد شما را خالی می کند. این ابزار لیست تمام برنامه های نصب شده را تشخیص می دهد و گزینه های مختلفی را برای هر مرورگر و هر برنامه سازگار به شما ارائه می دهد. فقط جعبه های داده را حذف کنید و ساقه از بقیه مراقبت می کند.

برگه دوم به کاربران اجازه می دهد تا اثری از نرم افزارها مانند را حذف کنند موزیلا فایرفاکس, آکروبات خوان, اپرا ، امول, بلوط, VLC Media Player, Adobe Illustrator یا دستگاه پخش رسانه ای. مرورگرهای وب ، برنامه های کاربردی ، نرم افزار بارگیری ، پخش کننده های چندرسانه ای و بسیاری از برنامه ها پشتیبانی می شوند.

تمیز کردن شخصی برنامه های ccleaner

سرانجام ، گزینه Registry امکان تمیز کردن پایگاه رجیستری داده ها و اصلاح خطاها را به شما می دهد ، به عنوان مثال پرونده های غیر موجود ، برنامه های منسوخ ، ActiveX و کلاس های نامعتبر یا پسوندهای پرونده.

پاک کننده ثبت نام Ccleaner

ساقه همچنین به شما امکان می دهد تا نرم افزار را روی دستگاه خود حذف کنید و آنهایی را که شروع به کار می کنند شروع کنید. در پایان ، رایانه مانند فضای دیسک قدرت را بدست می آورد. سرانجام ، می توان هنگام شروع رایانه یا پردازش خودکار با تأثیرگذاری بر روی پوشه ها ، تمیز کردن یک تمیز کردن را تعریف کرد.

برنامه تلفن همراه Ccleaner چه چیزی را ارائه می دهد ?

بارگیری و نصب برنامه های تلفن همراه در تلفن هوشمند و رایانه لوحی خود همچنین پرونده های باقیمانده را ترک می کند ، مرورگر ردپای ناوبری را ترک می کند ، کلیپ بورد داده های خاصی را نگه می دارد و همه اینها فضای ذخیره سازی دستگاه تلفن همراه شما را کاهش می دهد و عملکرد آنها را کم کم اصلاح می کند.

Ccleaner Mobile از شما دعوت می کند تا از تمام ابزارهای تمیز کننده ای که در اختیار شما قرار می دهد یک تلفن هوشمند سریع و به دست آوردن فضای ذخیره سازی. در ابتدا به شما پیشنهاد می کند که یک تمیز کردن سریع انجام دهید که حافظه نهان برنامه های نصب شده را پاک می کند ، پوشه بارگیری را خالی می کند ، تاریخچه ناوبری و محتوای کلیپ بورد را حذف می کند ، فایلهای منسوخ یا باقیمانده را پاک می کند ، و غیره.

در مرحله دوم ، نسخه موبایل رایگان Ccleaner تلفن هوشمند یا رایانه لوحی شما را به منظور شناسایی برنامه های ناخواسته که می تواند امنیت دستگاه و داده های شما را به خطر بیاندازد ، تجزیه و تحلیل می کند ، برنامه های بیش از حد حریص در منابع ، برنامه هایی که در پشت برنامه کار می کنند و کدام یک به طور دائم فعال ، برنامه های بلااستفاده و غیره باقی مانده است. یک گزینه “کار کشتن” به شما امکان می دهد تا وظایف در حال انجام را متوقف کنید و عملکرد “برنامه غیرفعال” در حالت آماده به کار می رود برنامه های انجام شده در پس زمینه و به طور دائم نیازی به آن ندارید.

یکی از تفاوتهای مهم بین نرم افزار و کاربرد موبایل در تجزیه و تحلیل رسانه ها نهفته است ، که عکس های مشابه یا با کیفیت مشابه را تشخیص می دهد و شما را برای حذف فضای ذخیره سازی دعوت می کند. برای بازی ها و فیلم ها ، یک سیستم بهینه سازی و فشرده سازی منابع و فضا را صرفه جویی می کند ، بدون اینکه به کیفیت بصری آسیب برساند.

اگرچه برنامه از ثبت نام شما مانند نرم افزار دسک تاپ مراقبت نمی کند ، با این وجود به شما امکان می دهد پردازنده ، رم ، فضای ذخیره سازی ، سطح باتری و دمای دستگاه را کنترل کنید.

آخرین اخبار رایگان Ccleaner چیست ?

سابقه سلامت یکی از مهمترین تازه های آن است ساقه, در نسخه محدود در نسخه رایگان Ccleaner موجود است. این امر باعث می شود اولین تجزیه و تحلیل از نصب خود ایجاد شود و راه حل هایی را برای بهبود محرمانه بودن داده های خود ، به دست آوردن فضای دیسک ، تسریع در بارگیری و استفاده از برنامه های خود و بهینه سازی ایمنی رایانه به شما ارائه می دهد.

با ضرب راه حل های ناوبری اینترنتی, ساقه به طور مرتب برنامه های جدید و به ویژه مرورگرهای اینترنتی را غنی می کند شجاع وت جبهه, اخیراً به لیست نرم افزارهای سازگار اضافه شده است.

Ccleaner Pro چه کاری بیشتر از Ccleaner انجام می دهد ?

نسخه رایگان از ساقه بسیاری از ابزارهای اساسی را برای تمیز کردن و بهینه سازی رایانه ارائه می دهد. اما به ویژه در سهم راه حل های ارائه شده توسط بررسی بهداشت PC محدود است.

اگر سابقه سلامت نرم افزارهای منسوخ شده را تشخیص داده است که می تواند باعث نقص ایمنی شود, حرفه ای Cleaner بلافاصله مراقبت خواهد کرد. ccleaner رایگان فقط آنها را گزارش دهید.

همچنین برای ویندوز و مک ، نسخه حرفه ای از ساقه همچنین یک ابزار نظارت بر زمان واقعی و امکان برنامه ریزی و اتوماسیون تمیز کردن خود را پس از هر جلسه ناوبری برای صرفه جویی در وقت قابل توجه به شما ارائه می دهد.

مجوز CCleaner Pro از زمان استقرار نسخه 6 ، ماژول جدیدی به نام Optimizer Performance گنجانیده شده است. با این سیستم ثبت اختراع ، صاحبان رایانه های شخصی قدیمی و جدید می توانند زمان شروع دستگاه خود ، استقلال و عملکرد کلی آن را بهبود بخشند. لپ تاپ شما قادر خواهد بود تا 30 ٪ عمر باتری بیشتری کسب کند و سریعتر شروع می شود (حداکثر 72 ٪). عملکرد بهینه ساز رایانه شما (ویندوز یا مک) را تجزیه و تحلیل می کند و تمام برنامه هایی را که راه اندازی می شود تشخیص می دهد ، اما نیازی به فعال بودن دائمی ندارد و منابع غیر ضروری مصرف می کند. او به طور خودکار وارد حالت آماده به کار می شود تا زمانی که به آنها احتیاج داشته باشید.

با کدام استخوان سازگار است ?

می توانید بارگیری و نصب کنید ساقه در رایانه های مجهز به ویندوز 7/8/10 و Mac OS X 10.8 تا 10.14 ، بلکه در تبلت های Android 5 و تلفن های هوشمند.0 یا برتر.

در همین حال ، نسخه قابل حمل به شما امکان حمل و نقل را می دهد ساقه روی کلید USB خود و بدون نیاز به نصب مستقیم آن ، از آن در رایانه های دیگر استفاده کنید.

مشخصات فنی

نسخه 6.16.10662
اخرین بروزرسانی 22 سپتامبر 2023
مجوز مجوز رایگان
بارگیری 752 (30 روز گذشته)
نویسنده Piriform Ltd
سیستم های عامل Windows XP/Vista/7/8/11 ، MacOS ، Android ، Windows Portable – XP/Vista/7/8/11 11
دسته بندی سودمندی

ساقه

Ccleaner یک ابزار تمیز کردن رایانه شخصی است که پرونده های غیر ضروری را حذف می کند ، فضای دیسک را آزاد می کند و عملکرد سیستم شما را بهبود می بخشد.

ویندوز ، مکوس ، اندروید

Star Star Star Star_Half
4.5 (14489 یادداشت)
File_download 85897 (30 روز)

 • ccleaner برای macO
 • ccleaner برای Android
 • ccleaner برای ویندوز

توصیه شما در نظر گرفته شده است ، متشکرم !

آنتی ویروس رایگان به دلیل اثربخشی آن اهدا شد

امنیت ضد بدافزار AVAST دستگاه شما را در زمان واقعی به دنبال تهدیدهای احتمالی اسکن می کند

محافظت از شبکه Wi-Fi AVAST شبکه Wi-Fi شما و تمام دستگاه هایی را که به آن وصل شده اند ایمن می کند

یک آنتی ویروس سبک آنتی ویروس Avast تأثیر کمی در عملکرد دستگاه شما دارد

دانلود شما آماده است !

اگر بارگیری به صورت خودکار شروع نمی شود ، اینجا را کلیک کنید

صبر کنید تا برنامه بارگیری شود

نصب را راه اندازی کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید

از Avast استفاده کنید

برای در نظر گرفتن نظر خود ، لطفاً تأیید کنید که ربات نیستید:
لطفاً تأیید کنید که شما ربات نیستید

Ccleaner با 20 سال تجربه ، نرم افزار تمیز کننده مشهور است. این ویژگی ها را ارائه می دهد ، از تمیز کردن حافظه نهان گرفته تا تجزیه و تحلیل ثبت نام ، ارائه یک راه حل کامل با یک نسخه رایگان مؤثر. ccleaner piriform یک انتخاب مطمئن برای حفظ سیستم سالم شما در ویندوز ، اندرویدی و سایر سیستم عامل ها در دسترس است.

 • چرا از ccleaner استفاده کنید ?
 • نحوه استفاده از ccleaner ?
 • گزینه های Ccleaner چیست ?

چرا از ccleaner استفاده کنید ?

در حین حذف نرم افزار کلاسیک ، برخی از پرونده ها یا پوشه ها در رایانه حضور دارند و گاهی اوقات به کند شدن عملکرد دومی در پایان می شوند. او در پاک کردن پرونده های منسوخ که کامپیوتر را به هم ریخته و عملکرد او را کند می کند ، تخصص دارد. نام Ccleaner انقباض “Crap Cleaner” است که به معنی “پاک کننده خاک” است. این نرم افزار ، Piriform امضا شده ، مأموریت تشخیص و پاک کردن پرونده ها و برنامه های غیر ضروری را دارد که عملکرد رایانه را ترمز می کند. برای کاربران خصوصی و حرفه ای مناسب است. علاوه بر این ، ماژول های خاص و یک نسخه قابل حمل Ccleaner با ارائه امنیت بهینه برای حفاظت از حریم خصوصی ، کار خود را تسهیل می کنند.

ماژول های اصلی ccleaner

Ccleaner ، سازگار با ویندوز ، MacOS و Android ، چندین ماژول دارد که تمیز کردن سیستم را تسهیل می کند. هدف این است که سیستم عامل را سرعت بخشید و اثری از استفاده و ناوبری اینترنتی را پاک کنید. بهینه سازی رایانه به لطف پاک کردن پرونده ها و کلیدهای منسوخ در ثبت سیستم انجام می شود. علاوه بر این ، Ccleaner اجازه می دهد تا از نرم افزار اضافی و غیرفعال کردن خدمات یا برنامه های غیر ضروری هنگام شروع رایانه ، حذف شود ، بنابراین به عملکرد و امنیت بهتر برای کاربران کمک می کند.

پاک کننده

ماژول اصلی Ccleaner ، علاوه بر آزاد کردن فضای روی هارد دیسک ، نقش مهمی در محافظت از حریم خصوصی کاربر دارد. این نرم افزار قادر به تشخیص و پاک کردن پرونده های موقت ، کوکی ها و تاریخچه ناوبری مرورگرهای اصلی ، از جمله Edge ، Internet Explorer ، Google Chrome ، Mozilla Firefox ، Brave و سایر مرورگرهای سازگار مانند Pale Moon یا Seamonkey است.

Ccleaner همچنین تجزیه و تحلیل در عمق پرونده های سیستم ویندوز ، از جمله سبد ، لیست پرونده های اخیر ، روزنامه های سیستم ، حافظه نهان و غیره را انجام می دهد. تمیز کردن تمیز کننده خود را به نرم افزار سوم ، به ویژه ویندوز مدیا پخش کننده ، مایکروسافت آفیس ، WINRAR ، NERO یا Adobe Acrobat Reader DC گسترش می دهد ، بنابراین فایلهای غیر ضروری را پاک می کند و دیسک رایانه را بهینه می کند.

ابزار ثبت نام

Ccleaner ویژگی اساسی را برای بهینه سازی عملکرد رایانه ارائه می دهد: تمیز کردن رجیستری ویندوز. دومی اغلب با ورودی های زائد یا نامعتبر قابل احتراق است ، که می تواند سیستم شما را کند کند. با استفاده از ccleaner ، به راحتی می توانید تجزیه و تحلیل رجیستری ویندوز یک کلیک را شروع کنید. پس از اتمام تجزیه و تحلیل ، این نرم افزار گزارش مفصلی را در مورد مشکلات شناسایی شده در اختیار شما قرار می دهد. سپس می توانید همه این مشکلات را به یکباره حل کنید یا به صورت جداگانه با آنها رفتار کنید.

مدیریت برنامه

Ccleaner شامل ابزارهای مدیریت نرم افزار ، از جمله حذف نصب ، یک ابزار به روزرسانی نرم افزار و مدیر افزونه مرورگر است. بر خلاف ابزارهای استاندارد ویندوز ، Ccleaner این مزیت را دارد که برنامه های ویندوز از پیش نصب شده را نیز از قبل نصب کرده است ، که اغلب توسط پانل پیکربندی ارجاع نمی شود. این برنامه های بومی مانند Cortana ، نکات ، فیلم ها و تلویزیون ، پیام ها یا حتی مجموعه Solitaire Microsoft است که می تواند هارد دیسک را بدون استفاده از آن به هم بزند. این همچنین در مورد نرم افزار از پیش نصب شده در رایانه شخصی توسط سازنده صدق می کند.

ابزاری برای به روزرسانی نرم افزار Ccleaner Sephory و ارائه آخرین نسخه های برنامه های نصب شده بر روی رایانه شخصی شما به طور مستقیم از نرم افزار. این یک گزینه مخصوصاً مفید برای نرم افزاری است که به روزرسانی خودکار آن غیرفعال یا غیر موجود است. در مورد مدیر افزونه ، برنامه افزودنی های اضافه شده به مرورگرهای مختلف نصب شده بر روی رایانه شما را لیست می کند و به شما امکان می دهد افزونه های انتخاب شده را فعال ، غیرفعال و حذف کنید.

کیت ابزار یکپارچه

Ccleaner در چنین مسیری خوب متوقف نمی شود و چندین ویژگی اضافی را از طریق برگه Tools ارائه می دهد:

 • حذف برنامه ها: رابط حذف نرم افزار مفید برای تغییر نام یا حذف ورودی
 • شروع: سه برگه امکان فعال سازی ، غیرفعال کردن یا پاک کردن ورودی های مربوط به اجرای برنامه ها هنگام شروع ویندوز ، کارهای برنامه ریزی شده و همچنین منوی زمینه ویندوز که از طریق یک کلیک راست قابل دسترسی است
 • افزونه های مرورگر برای فعال یا غیرفعال کردن برنامه های افزودنی اینترنت اکسپلورر ، موزیلا فایرفاکس ، Google Chrome و مرورگرهای وب اپرا
 • تجزیه و تحلیل دیسک به منظور تجزیه و تحلیل هارد دیسک ها برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بزرگترین پرونده ها
 • جستجوی فایل مضاعف به شما امکان می دهد پرونده های تکراری را تشخیص داده و حذف کنید
 • ترمیم سیستم برای حذف نقاط پذیرایی غیر ضروری و در نتیجه ذخیره فضای ذخیره سازی
 • پاک کن دیسک ، ماژول برای ساخت قالب های دیسک ایمن یا دستگاه ذخیره سازی به لطف چندین روش.

گزینه های حذف پیشرفته

علاوه بر تشخیص پرونده های پنهان در پوشه های سیستم ، Ccleaner عناصر حجمی را که باید حذف شوند شناسایی می کند. اگرچه حذف دستی داده های مرورگر و تخلیه سبد می تواند بدون نرم افزار خاص انجام شود ، Ccleaner با توانایی آن در متمرکز کردن تمیز کردن متمایز است. با حذف همه چیز از یک سکوی واحد ، باعث صرفه جویی در وقت می شود.

ccleaner محدود به کارهای اساسی نیست. علاوه بر مکان های پیش فرض بررسی شده ، کاربران می توانند دایرکتوری های دیگری را به لیست تمیز کردن Ccleaner برای شکار پرونده های غیر ضروری اضافه کنند. با این حال ، برخی از پرونده ها ، مانند بخشدار ، باید با احتیاط دستکاری شوند. یک گفتگو شما را از خطرات احتمالی هشدار می دهد و از شما می خواهد که انتخاب خود را تأیید کنید. توجه به این نکته حائز اهمیت است که بیشتر این گزینه های اضافی هدف خالی کردن انبارهای مختلف (DNS ، نمایش ، پارامترها). بدون این روکش ها ، سیستم می تواند برای شروع خدمات و فرآیندها بیشتر طول بکشد. احتمالاً جبران خسارت لازم خواهد بود و این پرونده های حافظه نهان پس از آن به طور خودکار بازسازی می شوند.

Ccleaner همچنین می تواند تجزیه و تحلیل عمیق از مرورگرها را برای حذف کلیه اطلاعات شخصی ذخیره شده محلی ، مانند رمزهای عبور ضبط شده ، فرم های از قبل پر شده و شماره نقشه های ذخیره شده انجام دهد. تنها خطر مرتبط با این نوع تمیز کردن ccleaner ، فراموشی بالقوه این اطلاعات است. بنابراین قبل از پاک کردن آن حتماً این اطلاعات را به خاطر بسپارید.

نحوه استفاده از ccleaner ?

Ccleaner در چندین نسخه وجود دارد: برای رایانه های شخصی ویندوز ، برای MacOS و برای تبلت ها و تلفن های هوشمند تحت Android. ما همچنین مجوز پرداخت شده به نام را تأکید می کنیم حرفه ای و یک نسخه حرفه ای همچنین با ویژگی های بیشتر در دسترس هستند. سرانجام Ccleaner در یک نسخه قابل حمل برای نصب کلید USB در دسترس است.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، Ccleaner رایگان است ، اما Piriform همچنین یک نسخه حرفه ای را از 24.95 یورو برای مجوز یک ساله برای یک رایانه شخصی ارائه می دهد ، و آن را به یکی از ارزان ترین پاک کننده های PC تبدیل می کند. این نسخه شامل ویژگی های پیشرفته ای مانند SmartCleaning است که به شما امکان می دهد هنگام رسیدن به مقدار مشخصی از پرونده های ناخواسته ، تمیز کردن را راه اندازی کنید (500 مگابایت به طور پیش فرض اما می توان این مقدار را تغییر داد). همچنین در این نسخه امکان برنامه نویسی یک تمیز کردن به یک مناسبت یا مکرر است.

همچنین می توانید از Professional Plus انتخاب کنید ، که شامل برنامه های Deffragler ، Recuva و Speccy است. قیمت آن برای سه سال به مدت یک سال 34.95 یورو یا 54.95 یورو به مدت دو سال است.

گزینه های Ccleaner چیست ?

اگرچه این محبوب ترین نرم افزار تمیز کردن است ، Ccleaner تنها مدل نیست. دیگر نرم افزار به همان اندازه کارآمد بارگیری از Clubic و نسخه رایگان است:

ساقه

از تمام زباله هایی که ویندوز جمع می کند خلاص شوید

دانلود

برنامه های توصیه شده برای شما

نماد اپرا GX

یک مرورگر در نظر گرفته شده برای بازیکنان

نماد مدیر Microsoft PC

از رایانه شخصی خود مراقبت کنید و عملکرد آن را بهبود بخشید

نماد قابل حمل cleaner

بهترین انتخاب برای تمیز کردن سیستم شما اکنون قابل حمل است

نماد اپرا

یک مرورگر قوی ، همه کاره و قابل تنظیم

نماد دفتر WPS

یک ابزار انتشار با ویژگی های قدرتمند

نمادهای بدافزار

ویروس ها ، نرم افزار جاسوسی ، اسب های تروجان و غیره را کشف و از بین می برد.

نماد پخش کننده رسانه VLC

یک پخش کننده ویدیویی ، رایگان ، کامل و قدرتمند

نماد malwarebytes adwcleaner

برای خلاص شدن از شر هر نرم افزار مخرب در رایانه شخصی خود

اطلاعات بیشتر

مجوز رایگان
سیستم عامل پنجره ها
دسته بندی نگهداری
زبان فرانسوی

برای سایر سیستم عامل ها موجود است

مشابه Ccleaner

نماد مدیر Microsoft PC

از رایانه شخصی خود مراقبت کنید و عملکرد آن را بهبود بخشید

نماد قابل حمل cleaner

بهترین انتخاب برای تمیز کردن سیستم شما اکنون قابل حمل است

نماد باتری

وضعیت باتری لپ تاپ خود را بررسی کنید

نماد تعمیر ویندوز

هر مشکلی را در رایانه شخصی خود ترمیم کنید

نماد حذف نصب Iobit

به راحتی هر برنامه ای را حذف نصب کنید

نماد myasus

تمام دستگاه های ASUS خود را مدیریت کنید

AI 3 نماد را دنبال کرد

نماد Gigabyte RGB Fusion 2.0

برنامه های سیستم را کشف کنید

نماد Hdcleaner

برای از بین بردن همه پرونده های غیر ضروری از رایانه شخصی

نماد قدرت

رایانه شخصی خود را برای آزاد کردن فضا و بهبود سرعت آن بهینه می کند

نماد سریع

گزینه های بیشتر هنگام کپی کردن پرونده های خود

نماد دکتر Kerish 2007

مشکلات متداول در رایانه شخصی خود را تشخیص داده و ترمیم کنید

نماد کمک پشتیبان

نماد بیننده به روزرسانی ویندوز

نماد Newfiletime

نماد SIW (اطلاعات سیستم)

برای دانستن همه چیز در مورد قطعات و نرم افزار خود