فروش خودروهای برقی از دیزل فراتر می رود: نتیجه کلمه مثبت دهان ، مدیر رصدخانه Cetelem را تخمین می زند ، بیشتر اتومبیل های برقی فروخته شده از دیزل در ژوئن سال 2023 طبق گفته های تولید کنندگان

بیشتر اتومبیل های برقی نسبت به دیزل در ژوئن سال 2023 طبق گفته تولید کنندگان فروخته می شوند

شما دیگر نمی توانید پس از ارائه مشارکت در پاسخ به منشور اعتدال نقطه ، به مقالات واکنش نشان دهید.

فروش اتومبیل های برقی از دیزل فراتر می رود: نتیجه “کلمه مثبت دهان” ، مدیر رصدخانه Cetelem را تخمین می زند

بین پس انداز ساخته شده و ترمز ، تقاضا برای اتومبیل های برقی از مدل های دیزل در ماه ژوئن فراتر رفت. ارتباطات حدود 100 ٪ برقی به وضوح در تعادل Estem Flavien Neuvy ، اقتصاددان و مدیر رصدخانه Cetelem وزن داشته است.

ارسال شده در تاریخ 07/19/2023 16:41
زمان خواندن: 4 دقیقه

تفرجگاه ایستگاه های شارژ برای وسایل نقلیه برقی در پاریس. (Bruno Levesque / MaxPPP)

این نتیجه “کلام دهان“، در روز چهارشنبه 19 ژوئیه در مورد Franceinfo Flavien Neuvy ، اقتصاددان و مدیر رصدخانه Cetelem گفت ، در حالی که برای اولین بار فروش اتومبیل های برقی در ماه ژوئن در اروپا از دیزل فراتر رفت. در یک سال ، سهم بازار آنها از 10.7 ٪ به 15.1 ٪ افزایش یافته است ، در مجموع 158،000 وسیله نقلیه فروخته شده. رانندگان به سرعت محاسبه خود را انجام دادند. “”برقی 100 کیلومتری ، با وجود افزایش برق ، کمتر از 100 کیلومتر هزینه دارد “, او توضیح داد. قیمت اتومبیل ها و کمبود ایستگاه های شارژ هنوز هم برای بسیاری از خریداران بالقوه ترمز است. “”ما برای بارگیری ماشین شما زمان کمتری خواهیم داشت. همچنین لازم است که به مهندسان کمی زمان ، به فناوری برای پیشرفت بپردازید“، او اطمینان داد.

FranceInfo: این باعث تعجب شما می شود که اتومبیل های برقی از دیزل در اروپا فراتر رود ?

فلاوین نووی : در فرانسه ، در سال 2012 ، فروش دیزل نمایانگر سه چهارم ثبت نام بود ، دیزل همه چیز را خرد کرد. در آن زمان ، تقریباً هیچ کس به اولین وسیله نقلیه الکتریکی که در بازار عرضه می شد اعتقاد نداشت. در ضمن اتفاقات زیادی رخ داده است. ابتدا “دیزلگیت” وجود داشت ، که واقعاً اوضاع را به وجود آورد و سپس آیین نامه هایی را که تکامل می یابد ، از آنجا که انتخاب شد تا به 100 ٪ برقی برود. ما دیده ایم که سفارش در اتومبیل های برقی در زمان افزایش قیمت سوخت بسیار زیاد شده است. اما این واقعیت نیز وجود دارد که ترمزهای اصلی رانندگان در حال برداشتن هستند. در فضای عمومی هنوز ایستگاه های شارژ بیشتر و بیشتری وجود دارد ، اتومبیل های برقی که از پنج یا ده سال پیش استقلال بسیار بیشتری دارند. هنوز مدل های بسیار دیگری برای فروش وجود دارد. باید به خاطر داشت که پنج یا ده سال پیش ، فقط چند اتومبیل در 100 ٪ برقی وجود داشت. امروز ، همه تولید کنندگان مدل های زیادی را ارائه می دهند.

این نتیجه آگاهی است ?

امروز ، پیام واضح است. انتخاب 100 ٪ برقی است ، آینده است. آنچه به خصوص نمایشنامه ها کلمه مثبت دهان است. به طور کلی ، افرادی که یک مدل برقی خریداری می کنند از ماشین خود راضی هستند. وقتی در مورد آنها در اطراف خود صحبت می کنند ، به خانواده خود ، آنها می گویند که این ماشین است که انتظارات آنها را برآورده می کند ، که هیچ ناامیدی در استفاده وجود ندارد. کمتر از آن کم می شود ، از نظر نگهداری هزینه کمتری دارد. برقی 100 کیلومتری ، با وجود افزایش برق ، کمتر از 100 کیلومتر حرارتی است.

آیا به اندازه کافی پایانه های برقی در جاده های تعطیلات وجود دارد ?

ما نقطه عطف نمادین 100000 پایانه را صرف کردیم ، خیلی وقت است که منتظر آن بودیم اما هنوز هم نقاط مسدود کننده وجود دارد ، وقتی جمعیت قوی و به خصوص در زمان عزیمت به تعطیلات وجود دارد. تولید کنندگان میلیارد ها و میلیارد ها دلار در تحقیق و توسعه ، در نوآوری سرمایه گذاری می کنند.

“زمان شارژ کاهش می یابد ، ما برای بارگذاری ماشین شما زمان کمتری خواهیم داشت. همچنین لازم است که به مهندسان کمی وقت ، به فناوری ، پیشرفت بپردازید.””

فلاوین نووی

در Franceinfo

قیمت تسلا کاهش یافته است. قیمت اتومبیل های برقی یک ترمز باقی مانده است ?

این هنوز موضوع هوشیاری است زیرا ابتدا باید به خاطر داشت که قیمت فروش خودروهای جدید ، ما آن را در مطالعات خود در رصدخانه Cetelem نشان داده ایم ، دو برابر سریعتر از تورم طی 20 سال گذشته افزایش یافته است. ما یک افزایش بسیار قوی در فروش قیمت برای اتومبیل های جدید داریم و اتومبیل های برقی حتی گران تر هستند. برای بسیاری از خانوارها ، برقی غیرقابل دسترسی است ، از نظر سطح مالی غیرقابل دسترسی است. ما باید هوشیار باشیم زیرا با افزایش حجم ، قیمت مواد اولیه ، لیتیوم ، کبالت ، بیشتر تمایل به افزایش با گذشت زمان دارد. شما باید در این مرحله هوشیار باشید تا حداکثر تعداد افراد بتوانند به تحرک برقی تغییر دهند.

چگونه اتومبیل های فرانسوی قرار می گیرند ?

ما خوش شانس هستیم که دو تولید کننده بزرگ جهان داریم که سرمایه گذاری زیادی می کنند. این فرصتی برای کشور ما است ، اما درست است که رقابت بسیار خشن و به ویژه با تولید کنندگان چینی که مدت زمان طولانی ماشین های برقی با کیفیت بسیار خوبی دارند. آنها خود را در این طاقچه قرار دادند و این واقعیت که اروپا تصمیم می گیرد به 100 ٪ برقی تغییر یابد ، بدیهی است که برای آنها ، کار کمی را تسهیل می کند. دیگر مانع ورود تکنولوژیکی که توسط موتورهای حرارتی نشان داده می شود وجود ندارد ، بنابراین رقابت شدید خواهد بود. اما تولید کنندگان فرانسوی سرمایه زیادی سرمایه گذاری می کنند و ما تولید کنندگان بزرگی با مهندسین بسیار خوب داریم. بنابراین شک ندارم که اتومبیل های فرانسوی رقابتی خواهند بود.

به اشتراک بگذارید: مقاله در شبکه های اجتماعی

/esi-block/مبارک :: محتوا/همان موضوعی/<"contentId":5959382>.html ->
اخبار تجزیه و تحلیل ویدیو

خواندن خود را در مورد این موضوع گسترش دهید

بیشتر اتومبیل های برقی نسبت به دیزل در ژوئن سال 2023 طبق گفته تولید کنندگان فروخته می شوند

برای اولین بار در بازار اتومبیل های جدید ، اتومبیل های برقی بیشتر از اتومبیل های دیزل فروخته می شدند.

سعادت

مطابق.R با AFP

زمان خواندن: 1 دقیقه

خواندن صوتی برای مشترکین رزرو شده است

دیزل از برق فراتر رفته است ، این اولین بار است. فروش اتومبیل های برقی در واقع از مدل های دیزل در فروش اتومبیل های جدید در اروپا فراتر رفته است. از این رو سهم بازار برق از 10.7 ٪ به 15.1 ٪ در یک سال افزایش یافته است. آنها به ویژه در هلند ، آلمان ، فرانسه یا بلژیک منفجر شدند.

این پیشرفت به ویژه توسط تسلا انجام می شود ، که قیمت آن را شکست: یکی از پنج برقی که در نیمه اول در اروپا فروخته می شود ، نشان در پایتخت دارد. دیزل با وجود شروع در آلمان و اروپای مرکزی همچنان رو به کاهش است و اکنون 13.4 ٪ از فروش ها را نشان می دهد.

فشار در آلمان ، فرانسه و ایتالیا

اتومبیل های هیبریدی نیز به شدت افزایش یافته و 24.3 ٪ از بازار را نشان می دهند که توسط آلمان ، فرانسه یا ایتالیا هدایت می شود. به طور جداگانه ، فروش هیبریدهای قابل شارژ (که می تواند به یک سوکت یا ترمینال وصل شود) بیش از یک سال کاهش می یابد و 7.9 ٪ از بازار. با این حال ، جوهر همچنان انرژی اکثریت در اتحادیه اروپا با 36.3 درصد از فروش در ماه ژوئن ، 11 ٪ افزایش یافته است ، با بازگشت کلی در بازار. به طور گسترده تر ، فروش خودروهای جدید در نیمه اول در اروپا با افزایش 17.9 ٪ نسبت به یک سال دوباره در اروپا برگشت.

با 5.4 میلیون اتومبیل فروخته شده ، بازار 21 ٪ پایین تر از نیمه اول سال 2019 است ، سال گذشته تمام سوابق قبل از COVI. ACEA در بیانیه مطبوعاتی گفت: “افزایش در ماه های اخیر نشان می دهد که صنعت خودروسازی اروپا در حال بهبودی از مشکلات لجستیکی ناشی از این بیماری همه گیر است.”.

بازار خودروسازی اروپا از اوت 2022 به طور دائم شروع به رشد کرده است ، در حالی که بحران Covid ، همراه با کمبود قطعات از جمله اجزای مهم الکترونیکی ، ضربه ای بسیار سخت به آن وارد کرده است.

من تمام محتویات نقطه نامحدود را مشترک می کنم

شما در حال خواندن هستید: بیشتر اتومبیل های برقی نسبت به دیزل در ژوئن سال 2023 طبق گفته تولید کنندگان فروخته می شوند

یک اطلاعیه یا نظر ?

این سرویس برای مشترکان محفوظ است

شما دیگر نمی توانید پس از ارائه مشارکت در پاسخ به منشور اعتدال نقطه ، به مقالات واکنش نشان دهید.

هنگام انتشار واکنش من به من اطلاع دهید

شما دیگر نمی توانید پس از ارائه مشارکت در پاسخ به منشور اعتدال نقطه ، به مقالات واکنش نشان دهید.

قبل از اینکه بتوانید در مورد مقاله اظهار نظر کنید ، باید یک نام مستعار وارد کنید.

توسط FF در تاریخ 07/21/2023 ساعت 4:54 بعد از ظهر

من می خواهم که از نزدیک ببینم ! هیبرید قابل شارژ یا نه ، سلام با مصرف با نورد عادی ، یعنی در محدوده مقرر گفته می شود. در مورد باتری ها. من در فضا کار کردم و آنها همیشه یک مشکل بوده اند. بنابراین در زمین می ترسم که بدتر باشد !

توسط MC33 در تاریخ 07/19/2023 ساعت 2:49 بعد از ظهر

“هیبریدهای قابل شارژ”. چون برخی نیستند ? شما باتری ها را از بین می برید تا پس از نصب دیگران ، آنها را در سطل زباله قرار دهند و این باعث می شود 150 کیلومتر برای شکستن همه چیز مانند اولین و به سرعت در همان سطل آشغال به آنها بپیوندید ? با عرض پوزش ، اما از نظر باتری های برقی من نادان هستم. بنابراین ، اگر “ما” هیچ تلاشی نمی کنیم ، حداقل خودم را توضیح دهیم ، اگر من به خرید TDI که مرا به خوبی راضی می کند ، هیچ چیز تعجب آور نیست.

توسط Kermar در تاریخ 07/19/2023 در 14:04

فروش به فروش های فردی (شرکت های اجاره ای ، ناوگان تجاری) به منظور اینکه بتوانیم پیرس پیر واقعی را در بازار در بازار تجزیه و تحلیل کنیم. شرکت ها به ویژه گروه های بزرگ بیدار وسیله نقلیه Elec را با فرصت طلبی تشویق می کنند ، 20 سال پیش این همه دیزل بود ، و یادم است که برای داشتن یک مدل بنزین مجبور شدم بجنگم !

اطلاعات مداوم

 • ساعت 11:48 بعد از ظهر در صفحه اول اخبار این هفته ..
 • 10:07 بعد از ظهر بعد از دو ماه ناپایدار ، فرانسه مجبور شد.
 • 7:49 بعد از ظهر پاریس: یک سال 16 ساله سعی می کند در حال حرکت است.
 • ساعت 7:38 بعد از ظهر شصت سال پس از تصادف وی ، آوار هواپیما در آنجا برداشته شد.
 • 7:09 بعد از ظهر خشونت علیه پلیس: سه نفر که در بازداشت پلیس قرار گرفتند
 • ساعت 7:08 بعد از ظهر.
 • 5.30 بعد از ظهر “ماه مه ، ماه مه!”: در یک A320 مجازی ، مسائل واقعی هستند
 • ساعت 5:00 بعد از ظهر چگونه درام مگانویل زندگی پلیس را تغییر داد
 • 4:51 بعد از ظهر در آخرین مراحل وینسنت ون گوگ در Auvers-sur-Oise
 • 3.55 بعد از ظهر اتهامات جنسی در رادیو فرانسه: یک روزنامه نگار خشک.
 • 2:00 بعد از ظهر. گسترش منطقه حومه شهر: این شهرها توسط.
 • 12:25 بعد از ظهر بازدید از پاپ: 5 امتیاز برای یادآوری از حرکت فرانسوا.
 • 12:00 صبح احمق ها ، پرندگان ?
 • 11:07 صبح اکولوژی ، تورم ، مهاجران: ماکرون در ساعت 8:00 بعد از ظهر انتظار می رود.
 • 10:35 AM VAR: دو زوج با راه رفتن سگ خود گنج را کشف می کنند
 • 10:00 صبح چرا یکشنبه های ما هرگز یکسان نخواهند بود ?
 • 8:00 صبح سوفی فونتانل: “این زن محکوم است که” هنوز هم خوب است.
 • 7:00 صبح “سکوت خیلی پر سر و صدا”: یک مستند مبهم توسط امانوئل.
 • 6:38 صبح رپر MHD به 12 سال حبس جنایتکار محکوم شد
 • 6:27 صبح اندام ، شغل نیاز به عوامل
 • 6:05 AM بخش “چای” خزنده خود را در بریتنی و فرانسه ردیابی می کند
 • 05H34 سناتور: ثبات در سمت راست ، ماکرونیست معکوس و بازگشت RN
 • 00h09 خودکشی نیکولاس: خواننده سابق آکادمی ورسای.
 • 00h09 در صفحه اول اخبار این یکشنبه ، 24 سپتامبر ..
 • 10:44 بعد از ظهر.
 • ساعت 10:24 بعد از ظهر امتناع از پیروی از سوچاکس: مردی که متهم و زندانی شد
 • 10:16 بعد از ظهر اتانازی: “ما با زندگی بازی نمی کنیم”
 • ساعت 9:53 بعد از ظهر. افسر پلیس به شدت مجروح در سوچاکس: مردی که متهم و زندانی شد
 • 8:13 بعد از ظهر در زیر آفتاب ، رژه تکنو 25 سالگرد خود را جشن گرفت: “ما باید.
 • 8:03 بعد از ظهر ایالات متحده: یک تمساح با بدن انسان در.

چگونه چین به ما جاسوسی می کند

پوشش le point n ° 2668 - پنجشنبه 21 سپتامبر 2023

با موارد موجود در بخش مشورت کنید شرکت, اطلاعات را در زمان واقعی دنبال کنید و به تجزیه و تحلیل اخبار ما دسترسی پیدا کنید.

این مقاله در موارد دلخواه شما اضافه شده است.