هشدار ساده خانه برای نصب و با بهترین قیمت | ایمنی CFP ، سیستم هشدار | تشخیص نفوذ | سیستم امنیتی

سیستم تشخیص زنگ هشدار و نفوذ

Atlantic’s با نام تجاری زنگ خطر CFP Safety. سیستم هایهشدار بی سیم آتلانتیک با نسبت حمایت/بودجه بی نظیر آنها متمایز است. بسته های Delta Dore ، Diagral ، Paradox ، Vishic یا Somfy Protect تولید کنندگان بر اساس چندین سال حضور فعال و توسعه سیستم های زنگ خطر ضد فشار پایدار و اثبات خودشان به دلیل شهرت خود انتخاب شده اند و خودشان را اثبات می کنند. بسته های هشدار خانه ما شامل تمام عناصر برای تنظیم نظارت و امنیت مؤثر در خانه ، محل تجاری یا هر نوع ساختمان دیگری است: ردیاب ، پری دریایی ، کنترل از راه دور ، صفحه کلید از راه دور ، ماژول GSM . آنها را می توان از قبل از پارامتری توسط تکنسین های ایمنی CFP تحویل داده و یا آماده نصب با یک کتابچه راهنما به زبان فرانسوی مفصل شد که امکان نصب آنها را در چند ساعت و بدون هزینه های نصب بزرگ فراهم می کند.

هشدار خانگی

انتخاب ما از هشدار خانه فروخته شده را کشف کنید آماده -استفاده از زنگ هشدار کامل آماده -کیت های استفاده کننده برای هر مارک. این سیستم های نظارتی تا به امروز مؤثرترین راه حل برای محافظت از سارقان یا تلاش برای استراحت و همچنین تصادفات اصلی خانگی (تشخیص آتش سوزی ، تشخیص گاز و غیره) است. زنگ هشدار بی سیم توسط فناوری رادیویی مورد استفاده برای ارتباط از راه دور بین عناصر از مدل سیمی متمایز می شود. بیشتر بخوانید

سیستم های هشدار خانگی: نصب و استفاده ساده

این سیستم به همه اجازه می دهد خانه خود را تجهیز کنند و بتوانند با سهولت از آن به روش عملی و مشترک استفاده کنند. قیمت زنگ هشدار خانه نیز دارایی است که این نوع محافظت را در دسترس همه خانه ها قرار می دهد. نیازی به اشتراک در یک مرکز نظارت از راه دور ندارد ، حتی اگر یک سرویس نظارت از راه دور که باعث مدیریت گران تر می شود یکی از گزینه های ممکن برای پردازش هشدار است.

برای محافظت از اسکان با اندازه متوسط ​​یا اطمینان از نظارت بر یک خانه بزرگ ، کیت های مختلف هشدار خانه یا آپارتمان شامل موارد لازم (آشکارسازها ، پری دریایی ها ، کنترل های از راه دور است . ) بسته به تعداد قطعات. بسته به مقدار دهانه هایی که باید ایمن شوند و حجم قطعات ، به طور خاص می توانید تعداد آنها را تطبیق دهید ردیاب افتتاحیه یا ردیاب حرکتی ضروری. درهای پنجره و همچنین کرکره ها را می توان مجهز به باز کردن درب یا آشکارسازهای باز پنجره. این دستگاه های هشدار ضد تجربی همچنین به شما امکان می دهد با ارتباط با یک گاراژ ، انبار یا حتی ایوان محافظت کنید ردیاب خارجی و در صورت لزوم ، یک تکرار کننده سیگنال از کیفیت انتقال و اتصال اطمینان می دهد.
برای امنیت بیشتر ، در صورت قطع برق ، سیستم های ایمنی به عنوان هشدار بی سیم مجهز به باتری اضطراری هستند. این سیستم های هشدار بی سیم در ارتباطات خود از طریق رادیو Aves از جانبی مختلف هرگونه تلاش برای جنجال و خرابکاری که توسط یک سارق ارکستر شده است ، محافظت می شود.

تیم فروش و فنی ما در اختیار شما است تا در انتخاب زنگ داخلی خود به شما توصیه کند و با انتخاب گزینه های مناسب به شما در تهیه سیستم ایده آل کمک کند.

نیروگاه ، ردیاب ، فرستنده تلفن ، کنترل از راه دور . : لوازم جانبی اصلی کیت زنگ خانه.

زنگ هشدار خانه به طور همواره شامل یک است مرکز هشدار خانگی بر اساس نوع (که می تواند یک نیروگاه داخلی باشد) و عناصر مختلف تشخیص و بازدارنده: حرکات و دفع کننده های باز, آژیر بیرونی یا داخلی ، آشکارساز ایمنی ، فرستنده GSM یا TRC ، کنترل از راه دور فعال سازی . نیروگاه های هشدار خانه بی سیم با عناصر مرتبط با آنها در پیوندهای رادیویی ایمن ارتباط برقرار می کنند. این آلارم های بی سیم سپس می توانند در حالت GSM یا RTC ارتباط برقرار کنند تا اعلان ها را برای شما ارسال کنند و به شما امکان می دهند از راه دور عملکردهای اصلی (سلاح های جزئی یا کل ، خلع سلاح) را از یک تلفن سفارش دهید.

فناوری GSM فرض می کند که نیروگاه دارای یک است فرستنده GSM و مجهز به سیم کارت.

مدل هایزنگ هشدار خانه IP به عنوان یک نوع زنگ هوشمند در نظر گرفته می شود ، مستقیماً به شبکه اینترنت (جعبه اینترنت) وصل شوید و از یک برنامه اختصاصی تلفن همراه از راه دور فرمان داده می شود. اینها آلارم های متصل مانند سایر آلارم های خانگی یک واحد مرکزی که کل سیستم را کنترل می کند و لوازم جانبی مختلفی که از طریق رادیو لینک ارتباط برقرار می کنند: آشکارسازهای سازگار با حیوانات ، باز کردن ردیاب ها, صفحه کلید دیجیتالی, از راه دور, پری دریایی ، دکمه اضطراری. ردیاب های دود همچنین می توانند سیستم محافظت شما را تکمیل کنند. بسته به مدل ، در صورت وجود آتش سوزی یا مونوکسید کربن ، آنها منجر به ماشه زنگ هشدار ردیاب یا زنگ خطر برای خانه می شوند و با اطلاع رسانی تلفن همراه یا تماس تلفنی از سرنشینان یا صاحبان جلوگیری می کنند. برای یک سیستم نظارت ویدیویی ، اضافه کردن دوربین Wifi IP با دید شب ، a قفل یا یک پلاگین کنترل از راه دور که به همان جعبه اتوماسیون خانگی متصل شده و از راه دور از همان رابط اینترنتی مانند سیستم ها کنترل می شود تاهوما سامفی یا هشدارها زندگی هوشمند ییل. مدل های خاصی از دوربین نظارت در فضای باز مجهز به عملکرد هستند تشخیص حرکت, که به طور موثری با انتقال هشدارها در صورت بروز نفوذ یا سرقت در منطقه تحت نظارت ، یک سیستم هشدار را تکمیل می کند. این دوربین های نظارتی سیستم هشدار ایمنی شما را بسیار منصفانه می کند.

انتخاب هشدار خانگی خود به خوبی: نقل قول و انتخاب محصول با متخصصان ما

با یک تجربه طولانی از نظر امنیت داخلی, متخصصان ما چندین مارک امنیتی سیستم را به عنوان تابعی از معیارهای قابلیت اطمینان و کارآیی ، مقیاس پذیری سیستم ، سادگی نصب ، استفاده و نگهداری بلکه قیمت انتخاب کرده اند.

Atlantic’s با نام تجاری زنگ خطر CFP Safety. سیستم هایهشدار بی سیم آتلانتیک با نسبت حمایت/بودجه بی نظیر آنها متمایز است. بسته های Delta Dore ، Diagral ، Paradox ، Vishic یا Somfy Protect تولید کنندگان بر اساس چندین سال حضور فعال و توسعه سیستم های زنگ خطر ضد فشار پایدار و اثبات خودشان به دلیل شهرت خود انتخاب شده اند و خودشان را اثبات می کنند. بسته های هشدار خانه ما شامل تمام عناصر برای تنظیم نظارت و امنیت مؤثر در خانه ، محل تجاری یا هر نوع ساختمان دیگری است: ردیاب ، پری دریایی ، کنترل از راه دور ، صفحه کلید از راه دور ، ماژول GSM . آنها را می توان از قبل از پارامتری توسط تکنسین های ایمنی CFP تحویل داده و یا آماده نصب با یک کتابچه راهنما به زبان فرانسوی مفصل شد که امکان نصب آنها را در چند ساعت و بدون هزینه های نصب بزرگ فراهم می کند.

متخصصان حفاظت الکترونیکی ایمنی CFP برای راهنمایی شما و مقایسه در انتخاب در دسترس هستند کیت هشدار خانگی بستگی به نیاز شما دارد.

در صورت درخواست ، تیم فروش ما می تواند با گزینه های انتخاب شده یک نقل قول شخصی ایجاد کند. پس از فروش ، تیم فنی ما برای هرگونه درخواست در مورد نگهداری یا پیکربندی سیستم هشدار خانگی شما در اختیار شما است.

محصولات 1 – 10 از 178

هشدار نفوذ و سیستم تشخیص

محل اقامت خود را در پناهگاه های متجاوز ، چه حضور داشته باشید یا نه ، با یکی از بهترین سیستم های امنیتی برای خانه نگه دارید.

فناوری هشدار و سیستم امنیتی Securitas Technology: 360 درجه حفاظت

خانه شما مکان امن شماست. چه در آنجا باشید یا نه ، باید احساس امنیت کنید زیرا این محافظت شما در برابر متجاوزان است. یک سیستم هشدار به خانه بهترین راه برای اطمینان از امنیت خانواده شما است.

یک سیستم هشدار داخلی با زنگ خطر دیگر کافی نیست. طبق گزارشی که توسط KTVB ارسال شده است ، بسیاری از سارقان می دانند که چگونه هشدارهای ساده را غیرفعال می کنند. و حتی اگر این کار را نکنند ، یک سارق واجد شرایط می تواند به سرعت وارد و خارج شود. بسته به محل زندگی شما و سرعت زمان پاسخگویی پلیس ، یک متجاوز ممکن است حتی بخواهد زنگ خطر را غیرفعال کند.

بنابراین شما می خواهید چیزی نسبت به یک سیستم هشدار ساده ، مانند دوربین های امنیتی که چهره متجاوزان و ردیاب های حرکتی بیرونی را به خود جلب می کند ، حتی قبل از نفوذ به متجاوز در خانه شما ، هشدار دهنده را به خود جلب کند. این نوع محافظت ای است که شما از فناوری Securitas دریافت خواهید کرد.

فیدهای امنیتی منزل در صفحه های دستگاه نمایش داده می شوند

یک برنامه ایمنی در خانه برای کنترل سیستم هشدار سلولی شما

تلفن های هوشمند زنگ هشدار برای تلفن های هوشمند.com و Honeywell یکی دیگر از مزایای مهم برای داشتن یک سیستم امنیتی فناوری Securitas است. هر دو برنامه کاربردی آسان ، قابل اعتماد و به همان اندازه توسط متخصصان مورد آزمایش قرار گرفته اند.

پس از پیکربندی برنامه و یکی از بسته های ما را انتخاب می کنید ، می توانید:

  • سیستم هشدار خود را از هرجای دیگر بازو و خلع سلاح کنید
  • وضعیت سیستم هشدار و دوربین های امنیتی (در صورت وجود) را در هر زمان و هرجای دیگر بررسی کنید
  • درب خود را از راه دور باز و قفل کنید (برای دسترسی به تحویل دهنده ها ، خانم تمیز کردن و غیره مفید است.)
  • زنگ هشدار را ایجاد کرده و در هر زمان با مرکز اضطراری تماس بگیرید
  • در مورد رویدادهایی که انتخاب کرده اید ، اعلان ها را دریافت کنید (به عنوان مثال هر زمان که فرزندتان از مدرسه برگردد ، از دوربین خود عکس بگیرید)
  • اطمینان حاصل کنید که در رابطه با آنچه در خانه اتفاق می افتد احساس بهتری دارید ، وقتی می خواهید.

بهترین بخش برنامه آزادی است که به شما سفر می کند ، به محل کار خود بروید یا به سادگی با خانواده خود قدم بزنید و نگران نباشید که چه اتفاقی می افتد در خانه شما یک بار مانده است. شما به لطف نظارت از راه دور از خانه خود ، دید و کنترل کامل سیستم هشدار خود را خواهید داشت.

فناوری سیستم امنیت خانگی Securitas Technology

اول از همه ، یک سیستم امنیتی فناوری داخلی از ابزارهای بهترین شرکتهای ایمنی بازار تشکیل شده است: DSC ، Honeywell ، Interlogix و Qolsys. ما این مارک ها را به دلیل تعهد آنها به کیفیت و تاریخ به عنوان رهبران بخش امنیت خانه انتخاب کرده ایم.

دوم ، سیستم ایمنی داخلی یک فناوری Securitas آسان است. مجموعه اصلی شامل یک صفحه کنترل با صفحه کلید (کلاسیک یا یکپارچه) است که شخصی سازی سطح امنیت ، ردیاب های حرکتی ، یک پری دریایی قدرتمند و 2 تا 3 تماس با درب را تسهیل می کند. این کارکردها خانه و سرنشینان آن را ایمن نگه می دارند.

سپس می توانید از گزینه های اضافی مانند آشکارسازهای شکستگی شیشه ای و مخاطبین برای باز کردن ویندوز ، دوربین های امنیتی داخلی و خارجی که می توانید از طریق تلفن هوشمند خود و یک دکمه ساکت بی سیم در صورت تهدید در داخل خانه یا رویداد خود به آنها دسترسی پیدا کنید ، استفاده کنید. از اورژانس پزشکی. در اصل ، شما می توانید از خانه خود در برابر سارقان با هرچه بیشتر ویژگی های مورد نظر خود محافظت کنید.