تماس با اپل و خدمات مشتری – کمک اپل (کالیفرنیا) ، با ما تماس بگیرید – نحوه تماس با ما – اپل (CH)

با اپل تماس بگیرید

برای یافتن اطلاعات در مورد دوره های موجود و مراکز آموزشی تأیید شده در سراسر جهان به وب سایت آموزش اپل مراجعه کنید.

با کمک اپل و خدمات به مشتری تماس بگیرید

اگر کشور یا منطقه شما در لیست نیست

شما در مورد خرید محصولات اپل سوالی دارید?

چندین مورد از این شماره های تلفن فقط در صورتی که از کشور یا منطقه مورد نظر تشکیل شده باشند کار می کنند. شماره تلفن ممکن است مشمول تغییراتی باشد.

  1. هزینه های تلفن برای تماس های محلی و ملی قابل اجرا است.
  2. اگر برای تماس با شماره رایگان از دستگاه تلفن همراه استفاده می کنید ، ممکن است هزینه ها صورتحساب شود. این تعداد ممکن است با برخی از تأمین کنندگان شبکه تلفن همراه در دسترس نباشد. برای اطلاعات بیشتر با تهیه کننده شبکه خود تماس بگیرید.
  3. قیمت PSTN محلی برای مسکو ، قیمت ملی برای مناطق دیگر. مطابق با تحریم های صورت گرفته در پاسخ به الحاق غیرقانونی کریمه و اعلام شده توسط دولت ایالات متحده در 19 دسامبر 2014 ، و آیین نامه شماره 1351/2014 شورای اتحادیه اروپا در تاریخ 18 دسامبر 2014 ، فروش فروش محصولات اپل و/یا ارائه خدمات مختلف مربوط به محصولات اپل از اول فوریه 2015 در همین منطقه به حالت تعلیق در می آیند.
  4. تعداد کمک های فنی رایگان از طریق تلفن از طریق تلفن همراه قابل دسترسی نیست.
  5. نرخ بین المللی قابل اجرا برای مشتریانی که تماس می گیرند صورتحساب می شود.

با اپل تماس بگیرید

درخواست های اطلاعاتی
در مورد فروش و محصولات

فروشگاه اپل

برای خرید سخت افزار Apple (از جمله iPod) ، نرم افزار و طیف گسترده ای از محصولات شریک به فروشگاه Apple مراجعه کنید. می توانید از طریق تلفن در 0800 845 123 , دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 7 بعد از ظهر.

تمام اطلاعات مربوط به سفارش خود را با فروشگاه اپل آنلاین پیدا کنید. برای اصلاح ، پیگیری یا بازگشت سفارش خود ، یا به سادگی حساب خود را به روز کنید ، به صفحه نظارت سفارش خود بروید. برای هر درخواست دیگر ، با خدمات مشتری Apple Store تماس بگیرید 0800 845 123 . خطوط از دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 7 بعد از ظهر باز است.

فروشگاه های فروشگاه اپل

بیا و یک جهان دیجیتالی را در فروشگاه اپل در ژنو و زوریخ کشف کنید. با ساعات کار و اطلاعات تماس با همه فروشگاه ها مشورت کنید.

تأمین مالی برای شما ، تجارت یا مدرسه خود

خدمات مالی اپل راه حل های تأمین مالی محصولات اپل را برای عموم مردم ، مؤسسات آموزشی و مشاغل ارائه می دهد. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر با Apple Intermediary خود تماس بگیرید.

مشاوران و مشاوران را پیدا کنید

برای یافتن مشاور یا مشاور به شبکه شبکه مشاوران اپل بروید.

مربیان را پیدا کنید

برای یافتن اطلاعات در مورد دوره های موجود و مراکز آموزشی تأیید شده در سراسر جهان به وب سایت آموزش اپل مراجعه کنید.

نحوه خرید برای شرکت ها?

اگر نماینده یک شرکت هستید یا یک کاربر حرفه ای هستید ، به شرکت های Apple Store مراجعه کرده یا با آنها تماس بگیرید 0800 511 043 , دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 7 بعد از ظهر. Apple Store Extrises مجموعه ای از خدمات و راه حل های تأمین مالی و همچنین برنامه تصرف و پیشنهادات تجاری را ارائه می دهد.

نحوه خرید برای آموزش?

اگر شما یکی یا دانشجو ، دانشجو یا دانشجو هستید ، اگر بخشی از کارکنان تدریس یا متخصصان و متخصصان در این بخش هستید ، لطفاً به سایت آموزش فروشگاه اپل ما مراجعه کنید یا با آن تماس بگیرید 0800 845 123 . این سرویس از دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 7 بعد از ظهر باز است.

سایت های فروش مجدد اپل را پیدا کنید

برای یافتن یک سایت فروش مجدد اپل در سوئیس از مکان یاب سایتهای فروش مجدد استفاده کنید.

سایت های فروش مجدد اپل تخصص بخش ، خدمات چند منظوره و راه حل های با محوریت MAC را برای طیف گسترده ای از سازمان ها ارائه می دهند.

یک فروشگاه اپل پیدا کنید

Apple Shop Points Apple Points واقع در محیط های تجاری از قبل تأسیس شده ، مانند فروشگاه های بزرگ است. کارکنان اپل فروشگاه از متخصصان برجسته تشکیل شده اند که به تمام سؤالات شما در مورد Mac پاسخ خواهند داد.

یک فروشنده Reseler Premium Apple را پیدا کنید

فروشنده Premium Premium نقاط مستقل فروش است که متخصصان را به شما اختصاص می دهند و اشتیاق واقعی را به MAC اختصاص می دهند. این نقاط فروش اختصاص داده شده به برند اپل ، کل محدوده MAC و سایر محصولات را به شما ارائه می دهد و طیف گسترده ای از لوازم جانبی و خدمات بالا.

یک متخصص آموزش مجاز اپل پیدا کنید

با تشکر از دانش گسترده در مورد مشکلات تیم های تدریس ، متخصصان آموزش مجاز اپل می توانند به شما در تغییر تدریس و یادگیری کمک کنند.