وب سایت رسمی کمون Chamarande – اجاره Veligo در CCEJR ، اجاره دوچرخه برقی با اجاره Véligo | île-de-france mobilités

اجاره Véligo: خدمات اجاره دوچرخه

– تهیه دوچرخه با توجه به گزینه های خود

اجاره Veligo در CCEJR

برای همه کسانی که از دوچرخه برقی وسوسه می شوند ، و قبل از اتخاذ آن برای همیشه به یک دوره آزمایشی نیاز دارند ! ساکنان بین جوین و رید می توانند از اجاره Véligo برای سفرهای روزانه خود در France از طریق فرانسه بهره مند شوند. این سرویس شامل اجاره یک دوچرخه کمک برقی و تعمیر و نگهداری آن ، برای حداکثر 40 یورو در هر ماه ، با پشتیبانی احتمالی کارفرمایان تا 50 ٪ است.

اجاره Véligo بسیار بیشتر از یک سرویس است ، این یک سبک زندگی برای ساکنان اسنون جنوبی است که می خواهند در صلح و بدون آلاینده حرکت کنند. پیشنهاد شده توسط île-de-france mobilités به عنوان بخشی از برنامه توسعه برای استفاده از دوچرخه سواری در سفرهای روزانه, او یک سرویس اجاره ای طولانی مدت را با کمک ارائه می دهد و به شما امکان می دهد استفاده از دوچرخه های کمک برقی را کشف کنید.

برای اشتراک, به سادگی ثبت نام در این آدرس ایمیل در برابر روبات های اسپم ها محافظت می شود. برای مشاهده آن باید جاوا اسکریپت را فعال کنید. یا در سایت مکان یابی.خط برای اجاره دوچرخه به مدت شش ماه با قیمت 40 یورو در ماه ، از جمله:

– وام یک دوچرخه بالا ساخته شده در فرانسه

– تجهیزات استاندارد

– تهیه دوچرخه با توجه به گزینه های خود

– یک بازدید پیشگیرانه و مدیریت آن

– از سرگیری دوچرخه در پایان اشتراک.

برای شما اگر در یکی از شرایط زیر قرار دارید ، در هر ماه 20 یورو است:

  • دانش آموز ، شاگرد یا جوان در ادغام زیر 26 سال
  • شخص غیر تحت تأثیر بیش از 65
  • شاکی کارگر الاغ
  • ذینفع CMU-C
  • سودمند کمک هزینه بزرگسالان معلول
  • دارنده یک گذرگاه Imagine r ، بسته amethyst یا قیمت گذاری حمل و نقل همبستگی

ساکنان بین جین و رید این فرصت را دارند که بیایند و به دنبال دوچرخه خود در دفتر مرکزی جامعه کمون ها بین جین و رگرین باشند: 2 Rue des Beêtres Pourpres 91580 Etréchy.

پرونده ICO

depliant_veligo.PDF (PDF – 2.78mo)

اجاره Véligo: خدمات اجاره دوچرخه

ساکنان Ile -de -france از سپتامبر 2019 از بزرگترین دوچرخه الکتریکی طولانی مدت (VAE) در جهان (VAE) در جهان برخوردار بوده اند. هدف تشویق استفاده از دوچرخه سواری ، به ویژه برای سفرهای خانگی است.

برای اینکه بتوانید این فیلم را تماشا کنید ، باید سپرده کوکی YouTube را بپذیرید

سرویس اجاره دوچرخه اجاره Véligo همان چیزی است که ?

اجاره Véligo یک سرویس اجاره دوچرخه بلند مدت است که توسط île-de-france mobilités تنظیم شده است.

این امکان را برای اجاره دوچرخه برای یک دوره مشخص فراهم می کند و به همه ساکنان Ile -de -france اجازه می دهد استفاده از دوچرخه سواری را برای سفرهای روزانه خود کشف کنید, چه برای سفرهای خانگی یا به عنوان مثال برای رسیدن به یک ایستگاه.

این دوچرخه از بسیاری از تجهیزات به منظور ایجاد یک دوچرخه قابل اعتماد ، کارآمد و دلپذیر بهره می برد: نورپردازی جلو ، سبد ، ترمز ایمن یا حتی ضد سرقت. لوازم جانبی همچنین به عنوان گزینه (کیف ، کلاه ایمنی ، حامل کودک) در دسترس هستند تا با نیازهای همه سازگار شوند.

تمام پاسخ های سوالات خود را در اینجا پیدا کنید:

20،000 VAE و 500 دوچرخه Cargos

حساب خدمات اجاره Véligo 20،000 دوچرخه کمک برقی (VAE) ، و 500 دوچرخه با کمک برقی (VCAE).

دوچرخه های Cargos ، که می توانند تا صد کیلوگرم حمل کنند ، برای خانواده هایی که مایل به جایگزینی اتومبیل های خود و حمل و نقل فرزندان خود هستند ، در نظر گرفته شده است. 3 مدل دوچرخه بار در دسترس است: دوقلوی ، گسترده و اسکوتر. 500 دوچرخه بار دیگر در تابستان 2023 اجاره می شود.

هزینه خدمات اجاره Véligo چقدر است ?

VAE به ساکنان Ile-de-France برای اجاره بلند مدت 6 ماه (+ 3 ماه اختیاری) ، با نرخ 40 € در ماه ارائه می شود ، که به لطف مراقبت از آنها می تواند به 20 €/ماه کاهش یابد کارفرما. این قیمت شامل اجاره دوچرخه است ، اما همچنین یک تجدید نظر در تعمیر و نگهداری ! دوچرخه باری برای یک دوره اجاره ای 1 تا 3 ماه با قیمت 80 یورو در ماه (کاهش نرخ 40 € در ماه) ارائه می شود.
پس از تأیید سفارش ، می توانید دوچرخه خود را در یکی از 300 نقطه برداشت موجود در île-de-france حذف کنید.

برای رزرو مکان Véligo ، اینجا است:

از اجاره Véligo استفاده کنید ، تا با دوچرخه برقی به île-de-france بروید

خرید کمک برای انواع مختلف دوچرخه

برای تشویق کج کردن ایل-فرانسه به دوچرخه ، île-de-france mobilités برای چندین نوع دوچرخه کمک خرید کرده است: دوچرخه برقی ، دوچرخه باری با یا بدون کمک الکتریکی ، دوچرخه تاشو با یا بدون کمک الکتریکی و بدون کمک الکتریکی و بدون کمک الکتریکی دوچرخه مناسب.

قرارداد اجاره Véligo

در ژوئن سال 2017 اعلام شد ، île-de-france mobilités در نوامبر سال 2018 ، برای اجرای و بهره برداری از این سرویس عمومی ، Fluow (La Poste / Transdev / Velogik / Cyclez) را منصوب کرد. قرارداد نمایندگی خدمات عمومی مربوط به دوره 6 ساله از سپتامبر 2019 برای کل بودجه 111 میلیون یورو است. قرارداد فعلی در تاریخ 31 اوت 2025 به پایان می رسد.

موفقیت اجاره Véligo برای تقویت سیاست تأمین دوچرخه تشویق می شود. بنابراین ، île-de-france mobilités در حال فکر کردن در مورد موارد زیر است.

رویه تمدید قرارداد خدمات عمومی برای ارائه ، نگهداری از نگهداری و عملکرد خدمات عمومی اجاره بلند مدت در منطقه ایل-دی فرانسه به زودی راه اندازی می شود. چندین موضوع مشخص شده است:

اطمینان از انتقال موفقیت آمیز بین دو قرارداد بدون قطع برای ساکنان Ile -de -france

تعداد دوچرخه ها را از 20،000 به 40،000 افزایش دهید

انواع دوچرخه ها را برای لمس مخاطبان جدید متنوع کنید:

– دوچرخه های کمک برقی

– دوچرخه های کارگو برای خانواده ها

– دوچرخه های حمل بار برای متخصصان

– دوچرخه های سازگار با نیازهای خاص

خانه های دوچرخه را در مناطق ایستگاه یا ایستگاه ایجاد کنید:

– اطلاعات مربوط به کلیه خدمات دوچرخه Mobilités

– مشاوره شخصی برای انتخاب دوچرخه اجاره ای خود

– دوچرخه برای اجاره کوتاه مدت,

– تعمیر

– انیمیشن های اطراف دوچرخه سواری با شرکا

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این روش ، اینجا را کلیک کنید.