آمازون آهنگ های Chatgpt را به دستیار صوتی خود الکسا می دهد ، نحوه اتصال الکسا به بلوتوث

چگونه تلفن خود را به یک دستگاه فعال شده با Alexa وصل کنیم

Contents

اکنون با افزودن مهارت های جدید به الکسا ، با اتصال الکسا به دستگاه های جدید یا ادغام الکسا به طور مستقیم به محصولات خود ، صدای خود را توسعه دهید تا صدای خود را توسعه دهید تا صدای خود را توسعه دهید.

آمازون نسخه ای از Alexa Doped را در AI راه اندازی می کند تا با بلندگو متصل خود گپ بزند

این چهارشنبه ، در محل جدید واشنگتن خود ، آمازون از نسخه ای از دستیار آواز الکسا خود رونمایی کرد که به یک “همراه” مکالمه واقعی تبدیل می شود تا به شما کمک کند حتی به طور مؤثرتر و طبیعی تر.

جنگ خانه متصل واقعاً راه اندازی شده است ، و آمازون به تازگی قدم اول به عنوان یک غول برداشته است. در اتوماسیون خانگی ، پروتکل ماده ، این زبان یکپارچه بین دستگاه های تولید کنندگان مختلف که با هر درب جلو قابل استفاده خواهند بود (Google ، Apple ، Amazon ، Samsung و غیره.) ، با قول خود برای تسهیل در استفاده در خانه صحبت های زیادی می کند.

نبرد دیگری نیز به طور موازی در حال ظهور است: کدام دستیار آواز کلید خانه شما برای خلبانی همه چیز خواهد بود? در این بازی ، دستیار Google ، Siri D’Apple و Amazon Alexa به طور خاص سعی می کنند همه کارها را انجام دهند تا کاربران را اغوا کنند و به صدای عقل متصل تبدیل شوند ، کسی که تمام دستگاه ها را سفارش می دهد.

آینده دستیار آواز مکالمه

از سال 2014 در اشیاء متصل تأسیس شده است ، با نزدیک به 500 میلیون محصول مختلف در سراسر جهان ، ده ها میلیون تعامل در ساعت ، دستیار الکسا در حال حاضر حضور گسترده ای در خانوارها دارد.

چهارشنبه ، 20 سپتامبر ، در کنفرانس محصولات و خدمات خود که در دفاتر جدید آرلینگتون ، در نزدیکی واشنگتن ، آمازون برگزار شد ، از نسخه کاملاً جدید الکسا رونمایی کرد ، که در تولیدات تقویت شده است. این کمی شبیه است. Google برای ادغام BARD در Google Assistant کار می کند ، اما توسط رقیب خود پیاده شد.

از آنجا که آنچه دیو لیمپ ، آینده سابق دستگاه ها و خدمات آمازون ارائه داده است ، ایده جدیدی از الکسا است که اکنون می تواند مکالمات طبیعی و روان را نیز بر اساس دانش وی در مورد شما و اطلاعات شما انجام دهد به او بدهید تا پاسخ های خود را متناسب کند.

گفت: “این آینده الکسا در AI تولیدی است.” فناوری و همکار دانیل راش ، معاون رئیس جمهور آمازون الکسا و تلویزیون آتش نشانی. “مجموعه جدیدی از ظرفیت های اساسی که برای گفتگو طبیعی تر ، شخصی تر و متناسب تر می شود. مبادله ای با دستیار واقعاً مکالمه.””

الکسا دیگر نیازی به دستگیری در هر درخواست ندارد. دستیار صوتی که در محفظه یا در صفحه هوشمند ادغام شده است می داند چه موقع به او خطاب می کنید ، زیرا او به سنسورهای محلی و دوربین متکی است تا نگاه شما را تشخیص دهد. “فقط به الکسا توجه کنید. او می داند وقتی به عنوان مثال به دوربین نگاه می کنید تا به شما پاسخ دهد. اگر به دور نگاه کنید ، زمینه را از هم جدا می کند و سپس بحث را از سر می گیرد ، با لحنی طبیعی و بدون نیاز به به چالش کشیدن آن “از دانیل راش استقبال می کند. “تعامل با او لذت بخش می شود.””

دوستی که با او بحث کند

از آنجا که چتپ در پایان سال 2022 دنیای هوش مصنوعی را لرزاند ، پیشرفت در گفتگو اقدامات غول پیکر انجام داد. همه می خواهند نماینده مکالمه خود ، دستیار شخصی همه جانبه و همه جانبه خود ، که قادر به حمایت از شما به صورت روزانه و به خصوص برای درک شما هستند

وی اعتراف می کند: “ما در یک نقطه تورم هستیم و این اتفاق هر سال در فناوری اتفاق نمی افتد.”. “وقتی این اتفاق می افتد ، می تواند همه چیز را تغییر دهد.””

و از طرف آمازون ، امیدواریم اولین کسی باشیم که به این نقطه عطف رسیده ایم ، در حال حاضر اولین کسی است که آن را به دستگاه های متصل روزانه می رساند.

در تمام محصولات آمازون اکو ، حتی از نسل اول ، الکسا به زودی معجزه می شود. به ما گفته می شود که دستگاه های شریک دیگر باید از آنها پیروی کنند. چارلی فرانسوی ، مدیر خانه متصل به آمازون می گوید: “مثل این است که به طور طبیعی با یک دوست صحبت کنیم.”.

در صحنه ، تظاهرات با استفاده از صفحه نمایش جدید Echo Show 8 ارکستر شده است ، به یک شخصیت الکسا سحر در افق با طنز ، با صدایی با اهداف طبیعی که به اطلاعات عمومی پاسخ می دهد ، به اطلاعات عمومی ، درخواست های خلاقیت (یک شعر عاشقانه بنویسید. ) یا پاسخ های خود را با سؤالات خود سازگار می کند ، حتی گاهی اوقات ذهنی (“به من فیلمی را توصیه کنید که شایسته برنده شدن در اسکار باشد”). آمازون می داند که شخصیت الکسا مدتهاست که قدرت خود را ایجاد کرده است و از این نکته پشتیبانی می کند تا آن را حتی انسانی تر کند.

اما خیره کننده ترین توانایی آن در برگزاری مکالمه تند و زننده بود تا اینکه منجر به یک عمل بدون نیاز به بازیابی زمینه شود. ما از درخواست نتیجه ورزشی از تیم مورد علاقه وی ، در تاریخ مسابقه بعدی قبل از پایان دادن به ایجاد پیام برای ارسال به دوستانش برای دعوت از آنها برای آمدن و دیدن او در خانه ، با منوی مناسب برای سلیقه های خود ، رفتیم. … اما همچنین به آب و هوایی که باران را اعلام می کند ، خداحافظ باربیکیو !

دستیار آواز آمازون می تواند به ویژه می تواند دوستان خود را دعوت کند تا بیایند و با شما مطابقت داشته باشند

مدل زبانی مبتنی بر تعامل صوتی ، که سالها توسط آمازون تصفیه شده است بنابراین میوه می دهد. Rohit Prasad ، مسئول توسعه هوش مصنوعی در آمازون ، مشخص می کند که الکسا مکالمه جدید نتیجه کار داخلی تیم ها است تا آن را به عنوان ایمن و ایمن ممکن کند ، همچنین قادر به واقعاً واقعی بودن و عدم اختراع حقایق نیست ، هر چیزی بگویید یا توهین آمیز شوید. راهی برای یادآوری برخی از سرگردان های چتپ یا بینگای.

بعد از نگاه و صدا ، زبان بدن به عنوان عنصر تعامل

و برای حمایت از اظهارات خود ، آمازون به این ترتیب قدرت خود را برای بهبود موتور جستجوی فیلم خود در رابط تلویزیون آتش نشانی خود نشان داده است تا بتواند به محتوای پیشنهادی واقعی که شبیه شما است و با ایده ای که آمازون از سلیقه شما دارد ، بسته به تحقیقات قبلی شما مطابقت داشته باشد. و مشاهده. الکسا همچنین قادر خواهد بود ، مانند Midjourney ، با توجه به خواسته های خود برای محیط زیست آتش نشانی ، یک تصویر زمینه را برای شما طراحی کند.

بنابراین الکسا ظاهر یک دستیار شخصی واقعی خواهد بود که با او مبادله ای شایسته از جوآکین ققنوس و هوش مصنوعی خود در این فیلم داشته باشد او. اما فراتر از اثر ساده Waouh که توسط Alexa New Look منتشر شده است ، این فلسفه آمازون نیز شکل می گیرد: اطمینان حاصل کنید که از طریق اشیاء خانگی ، خدمات ، هر نوع تلفن هوشمند خود ، تا زمانی که از نهایی استفاده کنید ، به او وفادار باشید. دستیار صوتی که هر لحظه از زندگی روزمره شما در آنجا خواهد بود ، برای هر موقعیتی.

و آمازون آن را قول داده است ، مرحله بعدی در حال حاضر واضح تر شده است: این که الکسا قادر به درک زبان بدن شما برای اصلاح پاسخ های خود است.

نسخه جدید الکسا تا پایان سال به زبان انگلیسی مستقر خواهد شد. فرانسه هنوز باید قبل از استفاده از آن صبر کند. اما ما به سرعت قول داده می شود.

چگونه تلفن خود را به یک دستگاه فعال شده با Alexa وصل کنیم

در حالی که دستگاه با قابلیت الکسا (مانند بلندگو Echo Smart یا Echo Show Smart Display) می تواند موسیقی و سایر مطالب را از طریق اینترنت پخش کند ، این تنها راه برای دریافت آن برای پخش صوتی نیست. به عنوان مثال ، ممکن است بخواهید موسیقی یا پادکست ها را مستقیماً از طریق تلفن خود پخش کنید.

برای انجام این کار ، باید تلفن خود را به دستگاه Echo وصل کنید. انجام این کار آسان است ، و اونس تنظیم شده ، می توانید صدا را از تلفن خود به الکسا آسان کنید که گویی این یک بلندگو بلوتوث معمولی است.

از مسابقه ، دستگاه Alexa شما باید با استفاده از برنامه Alexa در تلفن شما ، ویژگی راه اندازی شود. اگر هنوز این کار را نکرده اید ، برنامه Alexa را برای iPhone یا Android نصب کرده و سپس از آن برای تنظیم بلندگو خود استفاده کنید. برنامه شما را در هر مرحله ، از جمله اتصال به شبکه Wi-Fi خانگی و ورود به حساب آمازون ، شما را جمع می کند.

پس از راه اندازی ، می توانید تلفن های دیگر را برای پخش جریان به دستگاه Alexa خود وصل کنید. در اینجا چگونه آورده شده است.

نحوه استفاده از الکسا به عنوان بلندگو بلوتوث

چگونه تلفن خود را به دستگاه Echo یا Echo Show متصل کنیم

از طریق تلفن که می خواهید به آن وصل شوید ، به تنظیمات بلوتوث بروید و مطمئن شوید که بلوتوث روشن است – به طور کلی ، شما به راحتی باید مطمئن شوید که ضامن به سمت راست کشیده شده است.

باز کن الکس برنامه ای از طریق تلفن که برای تنظیم اکو خود استفاده کرده اید و سپس ضربه بزنید دستگاه در پایین صفحه.

در بالای صفحه ، ضربه بزنید اکو و الکسا.

دستگاه مورد نظر برای اتصال تلفن خود را به. اگر دستگاه های اکو در سراسر خانه پراکنده شده اند ، ممکن است چند گزینه را ببینید. شما می توانید هر دستگاه Amazon Echo را انتخاب کنید ، اما توجه داشته باشید که برخی از دستگاه های شخص ثالث الکسا ممکن است شامل بلوتوث نباشند ، بنابراین شما قادر به اتصال به آنها نخواهید بود.

در اتصالات بلوتوث بخش ، ضربه بزنید یک دستگاه را وصل کنید.

هنگامی که تلفنی که می خواهید وصل کنید در لیست دستگاه ها ظاهر می شود ، روی آن ضربه بزنید و به الکسا اجازه دهید به تلفن وصل شود.

پس از اتصال ، می توانید موسیقی و سایر صوتی را به دستگاه Echo پخش کنید که گویی ما بلندگو بلوتوث قابل حمل استاندارد داریم -موسیقی را روی تلفن خود انتخاب کنید و باید در دستگاه Echo شما پخش شود. و در آینده ، هر زمان که تلفن شما در محدوده بلندگو قرار می گیرد ، باید به صورت خودکار وصل شود ، بنابراین نیازی به انجام کار خاصی برای جفت شدن یا اتصال نیست.

اگر می فهمید که تلفن شما به دستگاه Echo شما وصل شده است ، می توانید بگویید “الکسا ، به تلفن من وصل شوید” ، و باید به طور خودکار جستجو و اتصال به تلفن.

در صورت تقاضا به الکسا زنده نگاه کنید

Alexa Live مطمئناً تمام شده است ، اما شما هنوز هم می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید. برای تماشای کاتالوگ جلسات کامل اکنون و رایگان ثبت نام کنید.

31 ویژگی جدید برای توسعه دهندگان موجود است

ویژگی های جدید اعلام شده در Alexa Live را کشف کنید تا به شما در ایجاد تجربیات طبیعی تر و همهجانبه تر کمک کند.

مهارت الکسا را ​​از صفر به قهرمان: دوره کامل توسعه دهید

با 11 فیلم به زبان فرانسه ، اولین مهارت مولتییمال خود را توسعه دهید.

با جوایز توسعه دهنده الکسا درآمد کسب کنید

گسترش برنامه پاداش توسعه دهنده الکسا به مهارتهای منتشر شده در فرانسه ، ایتالیا و اسپانیا

مدل زبان فرانسوی را به مهارت الکسا خود اضافه کنید

مهارت را به الکسا اضافه کنید

کیت مهارت های الکسا

الکسا را ​​در دستگاه خود ادغام کنید

سرویس صوتی الکسا

دستگاه ها را به الکسا وصل کنید

خانه هوشمند الکسا

چرا الکسا ?

الکسا سرویس صوتی مبتنی بر ابر آمازون است ، که در ده ها میلیون دستگاه آمازون و سایر دستگاه های تولید کنندگان حزب سوم موجود است. با تشکر از الکسا ، شما می توانید تجربیات صوتی طبیعی را ایجاد کنید تا به مشتریان روشی بصری تر برای تعامل با فناوری مورد استفاده روزانه ارائه دهد. طیف وسیعی از ابزارها ، API ها ، کیت های توسعه و اسناد باعث می شود استفاده از الکسا برای همه در دسترس باشد.

اکنون با افزودن مهارت های جدید به الکسا ، با اتصال الکسا به دستگاه های جدید یا ادغام الکسا به طور مستقیم به محصولات خود ، صدای خود را توسعه دهید تا صدای خود را توسعه دهید تا صدای خود را توسعه دهید.

با مشتریان بیشتری ارتباط برقرار کنید و آنها را متحیر کنید

تعامل با مشتریان در هر کجا که از طریق ده ها میلیون دستگاه با الکسا باشد. و تجربیات صوتی شگفت انگیز و اعتیاد آور را به آنها ارائه دهید تا آنها را بخواهند دوباره برگردند.

به تخصص ما در زمینه طراحی صدا استراحت دهید

شما این ایده را به ارمغان می آورید ، ما مراقبت می کنیم تا به تشخیص خودکار صدا و درک زبان طبیعی اضافه کنیم. برای شروع سریع به تخصص ما در زمینه طراحی صدا استراحت دهید.

تجربه کاربر آینده را توسعه دهید

به لطف ابزارهای ما ، تعامل مشتریان خود را با الکسا دوباره اختراع کنید. به ما کمک کنید تا به لطف صدا و ارتباطات مصنوعی پیشرفته محدودیت های احتمالی را تحت فشار قرار دهیم.