بسته موبایل قرمز قرمز و chobine برای تلفن قرمز و chobine ، قرمز توسط SFR: ارائه اپراتور بدون تعهد

قرمز توسط SFR: SFR بدون تعهد اپراتور تلفن همراه

به دنبال کسب SFR توسط Altice ، که در 7 نوامبر 2015 رخ داد, این گروه پایان ماجراجویی را برای مارک های موبایل عددی و ویرجین اعلام می کند. در تاریخ 18 مه 2016 ، ویرجین موبایل پیشنهادات متوقف شد. پارک مشتری قرمز توسط SFR پس از آن در حال رشد است تا مشترکان ویرجین موبایل را با مدت زمان بدون تعهد در خود جای دهد. مشترکین با تعهد به اپراتور SFR می پیوندند.

تمام موبایل با Red de SFR.خط
با بهترین راه حل های پرداخت

و اگر دوستانتان بسته شما را پرداخت کردند ?
1 دوست 1 ماه بسته ارائه شده است برای شما و خدای خود
و 12 دوست ? خوب بله ، یک سال رایگان بوده است !

اسناد قابل بارگیری

 • برگه اطلاعات استاندارد
 • شرایط اشتراک عمومی
 • بروشور قیمت
 • شرایط عمومی فروش

تماس های نامحدود برای قرمز 24 ساعت در روز ، قرمز 3 گیگ و قرمز 5 گیگابایتی: 3 ساعت حداکثر در هر تماس ، سپس با صورتحساب به استثنای بسته بندی 0.38 €/دقیقه تماس بگیرید. تماس های نامحدود به موبایل های متروپولیتن ، از آمریکای شمالی (به استثنای آلاسکا ، هاوایی و پورتوریکو) و DOM (به استثنای مایوت) و تماس های نامحدود از فرانسه به رفع 52 مقصد (از جمله فرانسه) (به لیست مقاصد مربوط به برگه اطلاعات استاندارد مراجعه کنید) به استثنای شماره ها ، خدمات و تماس های ویژه از جعبه های رادیویی. visio در دسترس نیست.

SMS/MMS نامحدود: محدود به 200 گیرنده مختلف تا 24 ساعت. SMS /MMS نامحدود متروپولیتن شارژ نشده ، به استثنای گفتگوی متن /MMS و WAP CAT. ارسال یا دریافت یک MMS به خارج از کشور (به استثنای پیشنهاد مسدود شده) ، علاوه بر قیمت مسئله MMS ، در صورت عدم وجود جلسه داده توسط مشتری در طول مشتری ، باعث ایجاد صورتحساب روز اینترنت اروپا ، DOM و آمریکای شمالی خواهد شد. روز پذیرایی یا انتشار MMS گفته شده.

RED 2H + SMS: فراخوانی متروپولیتن به موبایل و رفع متروپولیتن ، به استثنای شماره ها و خدمات ویژه. تماس های متروپولیتن فراتر از 0.10 یورو در دقیقه صورت می گیرد. visio در دسترس نیست.

Red 2H + SMS مسدود شده: حداکثر زمان تماس بر اساس اعتبار ارتباطی ماهانه که منحصراً برای تماس های کلانشهر به موبایل و ثابت استفاده می شود (به استثنای شماره ویژه و خدمات خاص). اعتبار ارتباطی 5.99 یورو برای Red 2H + SMS مسدود شده. visio در دسترس نیست.

اینترنت و ایمیل: مودم مجاز مودم. برای پیامک های قرمز 2H+(از جمله در نسخه مسدود شده) ، 24 ساعت در روز: تا 42 مگابایت در ثانیه با موبایل سازگار با حامل دوگانه و حداکثر 21 حرکت کنید.6 MBITS/S با 3G+موبایل سازگار): در محدوده مناطق تحت پوشش GSM/GPRS/3G/3G+/Dual Carrier DE SFR شبکه ها و اپراتورهای خارجی که توافق نامه رومینگ را انجام داده اند.
برای قرمز 3 گیگابایتی و 5 گیگابایت, گل تا 112.5 مگابیت در ثانیه با یک موبایل 4G و با توجه به ظرفیت موبایل سازگار 4G ، 42 مگابیت در ثانیه با موبایل سازگار با حامل دوگانه و تا 21.6 mbits/s با 3G سازگار با تلفن همراه+: در محدوده مناطقی که توسط شبکه های GSM/GPRS/3G/3G/3G+/DUAL CARRIAT/4G شبکه (گزینه 4G رایگان در صورت درخواست) SFR و اپراتورهای خارجی که توافق نامه رومینگ را به پایان رسانده اند. شبکه 4G مستقر شده است.

برای بلوک های RED 2H + SMS ، دسترسی به اینترنت فراتر از آستانه تبادل داده 20 مگابایتی در هر ماه تا تاریخ صورتحساب بعدی مسدود خواهد شد. مشتری تا تاریخ صورتحساب بعدی خود می تواند با شارژ 20MB اینترنت شارژ شود.

برای RED 2H + SMS ، فراتر از آستانه تبادل داده 20 مگابایتی ، اتصال اینترنت به طور خودکار شارژ 20 مگابایت را در 1 € ، در محدوده 4 پر کردن مجدد ، همه اتوماتیک ، تا زمان صورتحساب تاریخ بعدی ایجاد می کند. پس از رسیدن به 80 مگابایت شارژ اضافی ، دسترسی به اینترنت تا تاریخ صورتحساب بعدی مسدود خواهد شد. اعتبار داده استفاده نشده ماه بعد به تعویق نمی افتد.

برای 24 ساعت قرمز روزانه ، فراتر از آستانه تبادل داده 50 مگابایت ، اتصال به اینترنت به طور خودکار باعث شارژ 50 ماه صورتحساب 2 € ، در حد 4 شارژ مجدد ، همه اتوماتیک می شود ، تا تاریخ بعدی صورتحساب. پس از دستیابی به 200 مگابایت شارژ اضافی ، دسترسی به اینترنت تا تاریخ صورتحساب بعدی مسدود خواهد شد. اعتبار داده استفاده نشده ماه بعد به تعویق نمی افتد.

برای قرمز 3 گیگابایتی ، برای دسترسی به شبکه SFR در شرایط بهینه ، حداکثر سرعت اتصال تبادل داده در هر ماه فراتر از 3 گیگابایت در ماه تا تاریخ صورتحساب بعدی کاهش می یابد.

برای قرمز 5 گیگابایت برای دسترسی به شبکه SFR در شرایط بهینه ، حداکثر نرخ اتصال تبادل داده در هر ماه فراتر از 5 گیگابایت در هر ماه کاهش می یابد تا تاریخ صورتحساب بعدی.
دسترسی نامحدود به فیلم های میزبانی شده در http: //*.یوتیوب.com ، http: //*.یوتیوب.fr (و http: //*googlevideo.com) و تحت پوشش 4G SFR ، از یک تلفن همراه سازگار شروع شد. از GO موجود در بسته استفاده نمی شود.

YouTube و آرم YouTube علائم تجاری Google Inc هستند.

برای پیام کوتاه 5 گیگابایتی 5 گیگابایتی
از اروپا (خارج از آندورا) و ادارات خارج از کشور فرانسه به اپراتورهای فرانسوی. محدود به 200 گیرنده مختلف تا 24 ساعت (به استثنای پیام کوتاه و پیام کوتاه و گربه های WAP)

WiFi SFR: دسترسی به شبکه WiFi SFR از طریق نقاط مهم WiFi SFR در سرزمین اصلی فرانسه ، در مکان های عمومی خاص یا متشکل از جعبه های SFR که این دسترسی را امکان پذیر کرده است. بارگیری قبلی برنامه SFR WiFi اجازه دسترسی را با توجه به پوشش موجود. منطقه پوشش در http: // cartewifi.SFR.خط.

Red 2H تبلیغ + پیام کوتاه

تخفیف ماهانه -2 € معتبر از 5 اوت تا 7 اکتبر 2014, برای هر مشترک جدید قرمز رزرو شده است, برای مدت 6 ماه معتبر است, برای هر اشتراک جدید در پیشنهاد Red 2H+SMS. در صورت تغییر پیشنهاد در طی 6 ماه ، از دست دادن تخفیف ماهانه که دیگر از فاکتورهای زیر کسر نمی شود . در پایان 6 ماه تخفیف ، مشتری با نرخ ماهانه مورد نظر فاکتور می شود.

یک موبایل را از انتخاب ما انتخاب کنید تلفن هوشمند و تلفن با بهترین قیمت با بسته RED SFR خود.FR بدون تعهد. جدید بودن, تلفن یا تلفن بازپرداخت شده ، تلفن همراه خود را پیدا کنید. برای تأمین مالی موبایل خود در چندین بار ، یا انتخاب بازیافت موبایل قدیمی خود.

به طور مرتب از برنامه های خوب موبایل و تبلیغات ما بهره مند می شوید

 • سیم کارت به تنهایی: از طریق پست (رایگان)
 • تلفن همراه : نقطه انقباض (5 یورو) ، Colissimo (9 یورو) ، Chronopost (10 یورو)

پرداخت در اقساط

موبایل خود را در 4 بار و بدون هزینه ، 12 بار با هزینه یا 24 بار با هزینه پرداخت کنید!

قرمز توسط SFR: SFR بدون تعهد اپراتور تلفن همراه

قرمز توسط SFR اپراتور و ارائه دهنده دسترسی به اینترنت بدون تعهد به SFR است. این در مورد است یک بازیکن مهم در تلفن همراه و اینترنت در فرانسه ثابت شد, شناخته شده برای ارائه برنامه های تلفن همراه و اشتراک های اینترنتی بدون تأیید مدت زمان. بنابراین برند SFR هر سال بسیاری از مشتریان را جذب می کند ، چه در سرزمین اصلی فرانسه و چه در اتحاد مجدد.

Red by SFR ، یک شرکت تابعه دیجیتال اپراتور با یک مربع قرمز ، می تواند به آن بپردازد:

 • برای جانشین ویرجین موبایل ، مشترکین دومی که رتبه های قرمز را یکپارچه کرده اند.
 • از یکی از بهترین شبکه های تلفن همراه در فرانسه بهره مند شوید.
 • تبلیغات بسیار سودمند را در اشتراک های تلفن همراه و ثابت خود ارائه دهید.

چه چیزی باید در مورد Red توسط SFR بدانید

قرمز توسط بسته موبایل SFR

قرمز توسط بسته های SFR

قرمز توسط بررسی SFR

قرمز توسط بررسی SFR

کدهای تبلیغاتی قرمز SFR

قرمز توسط کدهای تبلیغاتی SFR

محتوای این صفحه توسط یک متخصص تحریریه در مورد تاریخ تأیید شده است 09/21/2023

یکی از اولین اپراتورهای تلفن همراه بدون عدم اتصال مدت زمان در فرانسه

همانطور که با نام او نشان داده شده است, اپراتور قرمز توسط SFR متعلق به SFR است. بنابراین تاریخ اول به تاریخ دوم بستگی دارد. اپراتور SFR که به خوبی در بازار ارتباطات لنگر انداخته است ، جانشین خرید و خرید و فروش است. اینها به لنگر انداختن قرمز توسط SFR در بازار تلفن همراه و بالا بردن آن در بین اولین اپراتورهای فرانسوی کمک کرده اند.

تاریخ قرمز توسط SFR

Red by SFR پس از راه اندازی آن در سال 2011 ، رشد خیره کننده ای را تجربه کرد تا با موبایل رایگان به رقابت بپردازد.

مجموعه ای از خرید و خرید برای گروه SFR

در تاریخ SFR ، برخی از تاریخ های کلیدی برای تعیین شهرت قرمز توسط SFR استفاده شد. در اینجا موارد اصلی وجود دارد:

 • فوریه 1987: Compagnie Générale des Eaux جامعه فرانسه برای Radiotelélaphone (SFR) را ایجاد می کند
 • 11 اکتبر 2011: ایجاد برند قرمز توسط SFR برای رقابت با بازار ورود پیشنهادات موبایل رایگان
 • ژوئن 2014: خرید مجدد اپراتور و FAI Virgin Mobile توسط Numericable-SFR ؛
 • 7 نوامبر 2015: Réchat de numericable-sfr توسط Altice ، که متعلق به تاجر پاتریک دراه است. SFR ناپدید شدن آینده مارک های عددی و باکره موبایل فرانسه را اعلام می کند
 • 2016: ناپدید شدن رسمی موبایل ویرجین و عددی ، عددی SFR به گروه SFR تبدیل می شود
 • 16 فوریه 2016: Red by SFR آرم و پانسمان را با پیشنهادات اشتراک جدید تغییر می دهد.

ایجاد یک اپراتور معروف به “کم هزینه” برای تأمین نیازهای بازار

ایجاد قرمز توسط SFR از ورود موبایل رایگان در بازار ارتباطات از راه دور پیروی می کند. در سال 2011 ، خاویر نیل از ورود اپراتور غیر الزام آور خود ، موبایل رایگان ، با پیشنهادات فوق العاده رقابتی خبر داد. SFR در حال حاضر یکی از سه اپراتور اصلی آن زمان بود که از راه دور نارنجی و Bouygues. این سه بازیگر سپس تصمیم می گیرند با اپراتورهای “کم هزینه” مربوطه با ورود موبایل رایگان مقابله کنند. اینگونه است که توسط SFR در 11 اکتبر 2011 به دنیا آمد.

بسته تلفن همراه بدون تعهد

برای خواندن بهترین بسته های غیر اتصال دهنده اپراتورها

ناپدید شدن موبایل ویرجین به بزرگ کردن قرمز توسط پارک مشتری SFR کمک می کند

به دنبال کسب SFR توسط Altice ، که در 7 نوامبر 2015 رخ داد, این گروه پایان ماجراجویی را برای مارک های موبایل عددی و ویرجین اعلام می کند. در تاریخ 18 مه 2016 ، ویرجین موبایل پیشنهادات متوقف شد. پارک مشتری قرمز توسط SFR پس از آن در حال رشد است تا مشترکان ویرجین موبایل را با مدت زمان بدون تعهد در خود جای دهد. مشترکین با تعهد به اپراتور SFR می پیوندند.

این یک عمل مهم برای قرمز توسط SFR است. قبل از ناپدید شدن او, ویرجین موبایل بیش از 1.7 میلیون مشتری در فرانسه داشت. مربوط به مهاجرت مشتری هم مشترکین تلفن همراه و هم مشترکان اینترنت ثابت است. Virgin Mobile در واقع اشتراک اینترنتی خود را با The Virgin Box ارائه داد.

قرمز توسط SFR زیبایی است و سبز می شود

در 16 فوریه 2016 ، Red by SFR در استراتژی بازاریابی خود تغییر کرد. اپراتور از یک آرم جدید و پانسمان های جدید رونمایی می کند.

از قرمز تاریخی خارج شوید, علامت تجاری SFR ، که جای خود را به پس زمینه سبز می دهد. با این حال ، قرمز به معنای “قرمز” در انگلیسی است. می توان گره ای از تلفظ شعار جدید را که همراه با تغییر در استراتژی بازاریابی برند است ، تصور کرد: “آماده شوید”. حروف ed از نام قرمز لبخند می زنند. این برند خود را جوان بودن ، “در باد” و پویا نشان می دهد.

وب سایت این برند نیز تغییر می کند. پیشنهاد خدمات در حال تحول است ، با فرمول های جدید و کامل دسترسی به اینترنت که قادر به تأمین نیازهای بسیاری از کاربران هستند. پیشنهادات موبایل نیز برای لمس تکامل می یابد انواع مختلف مشتری و بودجه های مختلف.

این تغییر شکل برای اولین بار برای استقبال از مشتریان ویرجین موبایل استفاده می شود ، اما همچنین از برند SFR ایستادگی می کند. دومی سپس با مشترکان خود که به طور گسترده ای از اپراتور خارج می شوند ، برخی از مشکلات را تجربه کرد.

در همان سال ، تغییر اندازه دیگر بوجود آمد. در سرزمین اصلی فرانسه ، برند Red by SFR اکنون متعلق به OMEA Telecom است. با این حال ، باقی مانده است یک شرکت تابعه آلتیس فرانسه.

نام قرمز توسط SFR از کجا آمده است ?

هنگامی که راه اندازی شد ، این برند برای اولین بار “سری SFR Red” نامیده می شود ، قبل از اینکه سرانجام توسط SFR قرمز شود. قرمز نیز سبز می شود و قرمز تاریخی شرکت مادر خود را ترک می کند.

بیش از 2 میلیون مشترک برای پیشنهادات موبایل و ثابت

Red by SFR مطمئناً بازیکن جدیدی در تلفن همراه است و اینترنت در فرانسه ثابت شده است ، اما خیلی سریع می دانست که چگونه جای خود را پیدا کند. تنوع پیشنهادات آن ، مخاطبان متعددی که به آنها پرداخته می شود و همچنین قیمت های نمایش داده شده باعث جذب بسیاری از مشتریان می شوند. قرمز و فرمول های منتشر نشده در جهان پیشنهادات بدون تعهد ارائه می دهد.

در سال 2016 ، اپراتور و FAI قبلاً 2.1 میلیون مشتری تلفن همراه و اینترنتی ثابت داشتند.

تمام اخبار اپراتور قرمز توسط SFR

آیفون 15: در اینجا قیمت تمام مدل های هوشمند اپل با Red توسط SFR وجود دارد

بسته قرمز برای آیفون 15

آیفون 15 با بسته غیر اتصال قرمز: از 799 یورو

ارائه قرمز 80 گیگابایتی توسط بسته SFR

بسته 80 گیگ RED توسط SFR برای ورود به 11.99 یورو

سایر اطلاعات مفید در مورد RED توسط SFR

همانطور که قبلاً مشاهده شد ، بنابراین توسط SFR قرمز است شرکت تابعه بدون تعهد اپراتور به میدان سرخ, که برای پیروی از تکامل بازار ارتباطات ایجاد شده است. قبل از تصمیم گیری و عضویت در این اپراتور ، مهم است که اطلاعات بیشتری در مورد پیشنهادات موجود ، کیفیت شبکه موجود یا مزایای این اپراتور کسب کنید.

انواع پیشنهادهای ارائه شده توسط اپراتور بدون تعهد قرمز توسط SFR

این اپراتور بسته های تلفن همراه و همچنین اشتراک های اینترنتی را به مشتریان خود ارائه می دهد. بدیهی است که این قراردادها دلالت ندارد بدون تعهد مدت زمان. Red by SFR همچنین بسیاری از تلفن های همراه را در بین بزرگترین مارک ها مانند سامسونگ ، هواوی یا اپل به بازار عرضه می کند.

قابل تنظیم ، قرمز توسط فرمول های اشتراک تلفن همراه SFR و ثابت می تواند با گزینه های اختیاری تقویت شود. تماس های نامحدود یا پیام کوتاه ، سرگرمی ، حداکثر جریان فیبر نوری ، اپراتور به مشتریان خود اجازه می دهد تا فقط برای گزینه های مورد نیاز خود بپردازند.

قرمز توسط بسته موبایل SFR

همچنین تمام بسته های اپراتور قرمز توسط SFR را بخوانید

پیشنهاد موبایل SFR توسط SFR: چندین بسته قابل تنظیم

از نظر تلفن همراه ، اپراتور بدون تعهد بازارهای Altice چندین بسته تلفن همراه از جمله 5 گیگابایت تا 130 گیگابایت داده های تلفن همراه در 4G یا حتی در 5G. این به او اجازه می دهد تا نیازهای بیشتر پروفایل های مصرف کننده را تأمین کند. از نظر قیمت ، قیمت ها از 4.99 یورو تا 15.99 یورو در هر ماه متغیر است. بدیهی است ، محتوای پیشنهادات بسته به دوره های تبلیغاتی می تواند متفاوت باشد.

قرمز توسط بسته های غیر اتصال SFR
فراخوانی نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
پیام کوتاه و MMS نامحدود
داده ها 5 گیگابایت 40 گیگابایت 80 گیگابایت 130 گیگابایت 5 گرم
خارج از کشور اروپا و دام