chrome os flex را به صورت رایگان برای ویندوز ، macOS ، نحوه نصب کروم سیستم عامل امروز بارگیری کنید تا یک کامپیوتر قدیمی را زنده کند?

نحوه نصب کروم سیستم عامل امروز برای زنده ماندن یک کامپیوتر قدیمی 

Chrome را راه اندازی کنید و سپس روی دکمه دسترسی پسوند که توسط بخشی از آن نشان داده شده است کلیک کنید معما, در بالا سمت راست پنجره. در پایین منوی نمایش داده شده ، روی کلیک کنید ابزار بازیابی Chromebook.

دانلود Flex Os Chrome

Chrome Os Flex سیستم عامل جدیدی است که توسط Google ساخته شده است. سبک تر ، حریص کمتر و سریعتر ، در نظر گرفته شده است که ویندوز قدیمی یا رایانه های شخصی MAC شما را احیا کند.

شرح

Chrome Os Flex سیستم عامل جدید Google است ، بر اساس Chromeos ، سیستم مستقر در رایانه های نوع Chromebook. خاصیت این سیستم ها عمدتاً در یک محیط وب و در نتیجه درخواست منابع رایانه ای است.

در واقع ، تمام خدمات برنامه در ابر ، با گوگل کروم به عنوان مرورگر وب استفاده می شود. بنابراین ، می توانید از تمام ابزارهای Google برای پردازش کلمه ، برای ذخیره سازی ، ایمیل های خود ، برای عکس های خود ، مستقیماً در اینترنت بهره مند شوید. شما به روزرسانی های کمتری دارید ، هیچ نرم افزاری دیگر وجود ندارد که از ابتدا شروع شود و بنابراین رایانه شما سریعتر شروع می شود ، بسیار سریعتر و بقیه برای چند سال دیگر.

اگرچه Google Chrome Os Flex را برای شرکت ها و مدارس توصیه می کند ، که عمدتا به راه حل های وب احتیاج دارند و به مدیریت قابل توجهی از ناوگان رایانه ای نیاز دارند ، همه می توانند این سیستم عامل را بر روی ویندوز قدیمی یا PCS MAC یا MAC نصب کنند. نصب سیستم بسیار سریع و بسیار آسان نشان داده شده است. برای رسیدگی ، مطمئناً به زمان لازم برای سازگاری نیاز خواهید داشت ، اما در نهایت ، این بیش از همه مرورگر وب است که درخواست می شود.

Chrome Os Flex نیاز به کار یک پردازنده 64 بیتی ، 4 گیگابایت حافظه و 16 گیگابایت حافظه دارد. فقط یک کلید USB قابل بوت و یک فرم برای بارگیری فایل پر کنید. اگر مطمئن نیستید که سیستم به خوبی روی دستگاه شما کار خواهد کرد ، Google منتشر کرده است لیست رایانه های معتبر سازگار.

از طرف دیگر ، بر خلاف Chromeos ، Chrome Os Flex از برنامه های Android یا ماشین های مجازی (VM) پشتیبانی نمی کند. با این حال ، یک ماژول ایمنی یکپارچه دارد.

مشخصات فنی

اخرین بروزرسانی 15 ژوئیه 2022
مجوز مجوز رایگان
بارگیری 57 (30 روز گذشته)
نویسنده گوگل
سیستم های عامل ویندوز ، macOS
دسته بندی سیستم عامل

نحوه نصب کروم سیستم عامل امروز برای زنده ماندن یک کامپیوتر قدیمی ?

Google به تازگی از Chrome Os Flex رونمایی کرده است ، نسخه ای از سیستم عامل Chrome که بر روی هر رایانه شخصی یا Mac نصب شده است. برای زمان موجود در PreVersion ، Crome Os Flex از قبل قابل نصب است. در اینجا چگونه است.

اکنون می توانید به طور رسمی سیستم عامل Chrome را بر روی هر رایانه ای نصب کنید. Google از چند روز پیش از Chrome Os Flex رونمایی کرد ، یک نسخه اصلاح شده از سیستم عامل Chrome بر اساس Cloudready. این سیستم عامل ساخته شده توسط Neverware (که از دسامبر سال 2020 متعلق به Google است) مبتنی بر سیستم عامل Chromium است.

به عبارت ساده ، گوگل از تمام کارهای توسعه ای که در Cloudready توسط تیم های Neverware انجام شده برای توسعه Flex Os Chrome استفاده کرده است. این سیستم عامل جدید ، که می تواند بر روی هر رایانه شخصی یا Mac نصب شود ، جایگزین جدیدی برای بازگرداندن یک ماشین قدیمی است.

در نهایت ، Chrome Os Flex منجر به جایگزینی Cloudready می شود. با این حال ، کاربران فعلی سیستم عامل Neverware مشکلی ندارند: Google به وضوح اعلام کرده است که به محض اینکه سیستم عامل در نسخه پایدار در دسترس است ، برای مهاجرت به OS Flex به Chrome Os Flex پیشنهاد می شود.

همیشه در حال توسعه ، Chrome Os Flex از قبل در پیش راننده موجود است. شما می توانید امروز آن را بر روی دستگاه خود نصب کنید ، به شرط آنکه خطرات ناشی از آن را بپذیرید ، به ویژه برای ایجاد اشکالات و سایر بی ثباتی.

برای انجام این کار ، شما به یک دستگاه مجهز به پردازنده Intel یا AMD 64-bit ، حداقل 4 گیگابایت رم و با حداقل 16 گیگابایت فضای ذخیره سازی نیاز دارید. برای ایجاد رسانه نصب قابل شروع ، به یک کلید USB حداقل 8 گیگابایتی نیز نیاز خواهید داشت.

برای کشف در فیلم:

1. نصب ابزار بازیابی Chromebook

برای اینکه بتوانید یک کلید نصب USB ایجاد کنید Flex Os Chrome, شما باید از طریق مرورگر وب بروید گوگل کروم. اگر قبلاً انجام نشده است ، آن را روی دستگاه خود بارگیری و نصب کنید.

سپس نیاز به نصب دارید ابزار بازیابی Chromebook که در گوگل کروم. این ابزار از Chrome اجرا می شود و به شما امکان می دهد کلید USB نصب (یا پذیرایی) را برای Chromebook Book ایجاد کنید. در اینجا در این حالت ، به ما کمک می کند تا یک سنگ اصلی نصب USB از Chrome Os Flex ایجاد کنیم.

2. راه اندازی ابزار بازیابی Chromebook

Chrome را راه اندازی کنید و سپس روی دکمه دسترسی پسوند که توسط بخشی از آن نشان داده شده است کلیک کنید معما, در بالا سمت راست پنجره. در پایین منوی نمایش داده شده ، روی کلیک کنید ابزار بازیابی Chromebook.

3. کلید USB نصب را ایجاد کنید

در اصل ، یک پنجره جدید برای یک رسانه بازیابی ایجاد کنید برای Chromebook شما باید روی دستگاه شما باز شده باشد. روی دکمه کلیک کنید برای شروع.

در پنجره بعدی ، ابزار از شما می خواهدChromebook خود را شناسایی کنید. کلید USB نصب برای Chromebook نیست بلکه در نظر گرفته شده است Flex Os Chrome را نصب کنید روی رایانه شخصی یا مک ، روی کلیک کنید یک مدل را از یک لیست انتخاب کنید.

بر روی منوی Drop -down کلیک کنید یک سازنده را انتخاب کنید, سپس انتخاب کنید Flex Os Chrome.

در منوی Drop -down انتخاب محصول, فقط یک انتخاب ارائه می شود: Chrome Os Flex (توسعه دهنده-غیرقابل توصیف). این گزینه را انتخاب کنید و روی کلیک کنید ادامه هید.

سپس یک کلید USB را از حداقل 8 گیگابایت در رایانه خود وارد کنید ، روی منوی Drop -down کلیک کنید انتخاب کنید و کلید USB خود را انتخاب کنید. بالاخره روی کلیک کنید ادامه هید.

اکنون در حال حذف تمام داده های ذخیره شده در کلید USB خود هستید. روی دکمه کلیک کنید ايجاد كردن برای راه اندازی ایجاد USB نصب شروع می شود Flex Os Chrome.

درد خود را در صبر و حوصله بگیرید ، این روند می تواند بیش از پانزده دقیقه طول بکشد.

4. دستگاه خود را روی کلید USB شروع کنید

برای اینکه بتوانیم نصب کنیم Flex Os Chrome در رایانه شخصی ، باید BIOS/UEFI را وارد کنید تا ترتیب بوت این را اصلاح کنید. دستکاری ، که در هر دستگاه متفاوت است ، گاهی اوقات با شروع رایانه نشان داده می شود. استفاده از کلیدهای Eschap ، Delete ، F1 ، F2 ، F8 یا F10 بسیار اغلب ضروری است. به دفترچه راهنمای رایانه خود مراجعه کنید ، یا به وب سایت سازنده بروید تا سعی کنید رسیدگی دقیق در صفحات پشتیبانی را پیدا کنید.

اگر قصد نصب دارید Flex Os Chrome روی پیرمرد مک, شما فقط باید کلید را نگه دارید با صفر در Start -ups برای انتخاب دیسک مورد نظر برای شروع کار.

5. Flex Os Chrome را نصب کنید

هنگامی که دستگاه شما کلید نصب USB را بوت کرد Flex Os Chrome, شما باید وارد صفحه دستیار نصب خانه شوید.

بدیهی است که قبل از کلیک روی دکمه ، باید زبان را تغییر داده و ترتیب صفحه کلید مربوط به دستگاه خود را انتخاب کنید گام اول.

Flex Os Chrome, و یا به جای cloudready 2.0, می توان مستقیماً نصب کرد (دکمه نصب Cloudready 2.0) ، یا به صورت زنده از کلید USB (ابتدا امتحان کنید).

اول از این گزینه برای کشف رابط کاربری و آشنایی با خود را انتخاب کنید اگر هرگز از سیستم عامل Chrome استفاده نکرده اید.

هنگامی که شما آماده نصب آن هستید ، فقط باید نشانه های مفصل را در دستیار نصب دنبال کنید تا به درستی دستگاه خود را پیکربندی کنید. شما باید آن را به شبکه Wi-Fi خود وصل کنید و خود را با استفاده از حساب Google خود برای نهایی کردن پیکربندی شناسایی کنید.