نحوه فعال کردن ناوبری خصوصی در Chrome ، Safari ، Firefox ، Opera ، Brave… ، بارگیری اپرا برای رایانه ها – Opera

مرورگر اپرا برای ویندوز

Contents

1. ابتدا روی برگه “منو” در سمت راست مرورگر Firefox خود کلیک کنید.

نحوه فعال کردن ناوبری خصوصی در Chrome ، Safari ، Firefox ، Opera ، Brave…

ناوبری خصوصی به یک عملکرد همه جا تبدیل شده است که در همه مرورگرهای مدرن یافت می شود. اما آنچه در پشت این نام است ? چگونه آن را فعال کنیم ? آیا برای محافظت از خودش کافی است ? ما به همه این سؤالات پشت سر هم پاسخ می دهیم.

ناوبری خصوصی چیست ?

بیایید از ابتدا شروع کنیم. ناوبری خصوصی در سال 2005 با راه اندازی Safari 2 معرفی شد.0. Google Chrome 3 سال بعد از راه اندازی آن را دنبال کرد. Firefox و Consort به زودی دنبال می شوند ، همه افراد لمس کوچک خود را اضافه می کنند. با این حال ، در طرح کلی ، عملکرد ناوبری خصوصی از یک مرورگر به دیگری یکسان است: داده های ناوبری شما ، اطلاعات وارد شده به فرم ها و کوکی ها با بستن پنجره ناوبری خصوصی حذف می شوند.

توجه ! ناوبری خصوصی شما را ناشناس نمی کند

به راحتی می توان با نمادنگاری که شایسته فیلم های جاسوسی عالی است ، فریب داد ، تغییر رنگ برای رابط به سمت تاریک ترین … و با این حال نه ، ناوبری خصوصی ناشناس بودن شما را در وب تضمین نمی کند. تنها اطلاعاتی که باید ذخیره نشود:

  • سابقه ناوبری
  • بیسکویت ها
  • ورودی های فرم های آنلاین

با توجه به بقیه (آدرس IP ، جریان داده ها) ، همه چیز برای دولت ها ، ارائه دهنده دسترسی به اینترنت و مدیریت تبلیغات روشن است. علاوه بر این ، اگر با یک سرویس آنلاین یا یک شبکه اجتماعی تأیید کنید ، همچنین می تواند فعالیت شما را دنبال کند و کمک هزینه تبلیغات را تنظیم کند. همانطور که در زیر خواهیم دید ، روش های دیگری برای محافظت از خود در برابر این نوع ردیابی مزاحم وجود دارد.

نحوه فعال کردن ناوبری خصوصی ?

به Google Chrome به ناوبری خصوصی بروید

در رایانه

1. برای دسترسی دستی ، به سادگی از طریق نماد نماد سه نقطه در بالا سمت راست به منو بروید. سپس بر روی پنجره جدید Navigation Private کلیک کنید تا یک پنجره جدید روی صفحه باز شود.

2. برای دسترسی سریعتر ، کاربر می تواند میانبر صفحه کلید را بسازد ctrl + maj + n تحت Google Chrome برای باز کردن یک پنجره جدید ناوبری خصوصی.

در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی

در سیستم عامل های تلفن همراه می توانید با فشار دادن “…” در پایین سمت راست و سپس در “Nouv” به ناوبری خصوصی Chrome دسترسی پیدا کنید. برگه. خصوصی “.

در Microsoft Edge به ناوبری خصوصی بروید

در رایانه

1. روی نماد کلیک کنید ” . »، در سمت راست نوار آدرس ، برای باز کردن منوی Edge.

2. سپس برای باز کردن یک پنجره ناوبری خصوصی روی “پنجره جدید Inprivate” کلیک کنید.

3. پنجره باز سیاه خواهد بود ، به طوری که می توانید آن را با یک نگاه ساده مشاهده کنید. یک دکمه Inprivate نیز در سمت راست نوار آدرس قابل مشاهده است.

در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی

در سیستم عامل های تلفن همراه ، می توانید با فشار دادن “…” در وسط در وسط و سپس در “برگه Inprivate جدید” به Microsoft Edge Inprivate Navigation دسترسی پیدا کنید.

به ناوبری خصوصی در Mozilla Firefox بروید

در رایانه

1. ابتدا روی برگه “منو” در سمت راست مرورگر Firefox خود کلیک کنید.

2. در منوی Drop -down نمایش داده شده ، خط “پنجره جدید ناوبری خصوصی” را انتخاب کنید. همچنین می توانید از میانبر صفحه کلید استفاده کنید. برای Firefox ، این است: ” ctrl+maj+p »».

در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی

در سیستم عامل های تلفن همراه می توانید با دسترسی به منوی Tabs ، یک مستطیل کوچک واقع در پایین سمت راست ، به مرور خصوصی Firefox دسترسی پیدا کنید. از این منو ، برگه میانی را با یک نماد ماسک و سپس روی ” +” فشار دهید تا یک برگه جدید ناوبری خصوصی باز شود.

به ناوبری خصوصی سافاری بروید

در رایانه

1. در Safari ، روی دکمه File در بالای صفحه کلیک کنید.

2. روی پنجره خصوصی جدید کلیک کنید. از طرف دیگر ، می توانید کلیدها را همزمان فشار دهید تغییر + cmd + n.

در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی

در iPhone و iPad می توانید با فشار دادن دکمه “Tab” در وسط و سپس به “خصوصی” به ناوبری خصوصی Safari دسترسی پیدا کنید. در منوی ناوبری خصوصی ، ” +” را فشار دهید تا یک برگه جدید باز شود.

به ناوبری خصوصی بروید

در رایانه

1. با کلیک بر روی نماد اختصاصی ، در سمت راست بالای مرورگر ، مرکز شخصی سازی و کنترل شجاع را باز کنید ، سپس “پنجره خصوصی جدید” را انتخاب کنید. برای سریعتر رفتن ، از میانبر صفحه کلید استفاده کنید ” ctrl + maj + n »».

2. شما اکنون در حالت ناشناس گشت و گذار می کنید. شما می توانید به لطف نماد نمایانگر عینک ، در سمت راست نوار آدرس ، ماهیت خصوصی ناوبری خود را بررسی کنید.

در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی

در سیستم عامل های تلفن همراه ، می توانید با دسترسی به منوی Tabs در پایین سمت راست ، به ناوبری خصوصی Brave دسترسی پیدا کنید. در این منو ، فشار روی دکمه “خصوصی” در پایین سمت چپ ، ناوبری خصوصی را فعال می کند. فقط با فشار دادن دکمه ” +” در پایین صفحه ، یک برگه جدید باز می شود.

به ناوبری خصوصی در اپرا بروید

در رایانه

1. روی دکمه Opera در سمت چپ بالا کلیک کنید. یک منو ظاهر می شود.

2. روی “پنجره خصوصی جدید” کلیک کنید. همچنین می توانید از میانبر صفحه کلید استفاده کنید Ctrl+Shift+N.

در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی

در سیستم عامل های تلفن همراه ، می توانید با فشار دادن سه میله در پایین سمت راست و سپس در “حالت خصوصی” به ناوبری خصوصی اپرا دسترسی پیدا کنید. سپس یک برگه ناوبری خصوصی باز خواهد شد.

به ناوبری خصوصی در Vivaldi بروید

در رایانه

1. روی پرونده منو در سمت چپ بالا کلیک کنید. یک منو ظاهر می شود.

2.روی “پنجره خصوصی جدید” کلیک کنید. همچنین می توانید از میانبر صفحه کلید استفاده کنید Ctrl+Shift+N.

در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی

در Android ، می توانید با دسترسی به زبانه ها در پایین سمت راست ، به ناوبری خصوصی Vivaldi دسترسی پیدا کنید. در این منو ، فشار دکمه با یک نماد شبح در پایین سمت چپ ، ناوبری خصوصی را فعال می کند. این تنها با فشار دادن دکمه ” +” در پایین صفحه پس از فعال شدن ناوبری خصوصی ، یک برگه جدید را باز می کند.

چگونه واقعاً ناشناس باشیم ?

استفاده کنید

در ابتدا پروژه ای که توسط نیروی دریایی ایالات متحده برای محافظت از ارتباطات خود آغاز شده است ، Tor یک شبکه منبع باز است که به شما امکان می دهد داده های خود را تعیین کنید و قبل از رسیدن به مقصد ، توسط چندین “گره” ترانزیت کنید. مرورگر پیاز بهترین راه برای استفاده از TOR است ، به خصوص برای دسترسی به وب تاریک. با این حال ، ناوگان های عمومی تر و شجاع تر حالت TOR را برای ناوبری ارائه می دهند.

تور به این معنا که مکان و فعالیت ناوبری شما را پنهان می کند ، ناشناس است ، اما محدودیت هایی وجود دارد. اگرچه آنها نمی توانند فعالیت ناوبری شما یا داده های رمزگذاری شده توسط TOR را ببینند ، ISP شما همیشه می تواند ببیند که از TOR استفاده می کنید. همچنین می توانید در صورت ورود به یک حساب کاربری آنلاین یا ارائه جزئیات به وب سایت هنگام استفاده از TOR ، شناسایی شوید.

از VPN استفاده کنید

با وجود عملکرد متفاوت TOR ، یک VPN می تواند به شما در دستیابی به همان هدف کمک کند: ناشناس کردن ناوبری خود. VPN با رمزگذاری ارتباطات خود در هر دستگاهی که استفاده می کنید ، از جمله تلفن ، لپ تاپ یا رایانه لوحی کار می کند. این داده های شما را از طریق یک تونل ایمن به سرورهای ارائه دهنده خدمات VPN ارسال می کند. داده های شما رمزگذاری شده و به سایتی که می خواهید به آن دسترسی پیدا کنید هدایت می شود.

در نتیجه ، شخص ثالث غیرممکن است که شما را از لحاظ جغرافیایی توسط آدرس IP یا ارائه دهنده دسترسی به اینترنت خود جاسوسی از ناوبری خود پیدا کند زیرا همه چیز توسط سرورها منتقل می شود و به شدت رمزگذاری می شود. دیگر برای مدیریت تبلیغات برای هدف قرار دادن شما نیست زیرا همه بهترین VPN ها یک مسدود کننده تبلیغاتی را ارائه می دهند.

مرورگر اپرا برای ویندوز

مرورگر سریع ، سریع ، ایمن و آسان برای استفاده.

لپ تاپ

همه مرورگرهای اپرا را بارگیری کنید

مرورگر اپرا برای ویندوز

بارگیری بسته آفلاین:
64 بیت / 32 بیتی این یک بارگیری امن است
اپرا.کم

مرورگر اپرا برای Mac

بارگیری را ترجیح می دهید بعداً اپرا را نصب کنید ?
بسته آفلاین را بارگیری کنید. این یک بارگیری امن است
اپرا.کم

مرورگر اپرا برای لینوکس

دانلود بسته دیگری را بارگیری کنید?
RPM / SNAP این یک بارگیری امن است
اپرا.کم

مرورگر اپرا برای Chromebook

آن را در Google Play دریافت کنید

شما Google Play ندارید ?
برنامه را در اینجا بارگیری کنید این یک بارگیری امن است
اپرا.کم

مرورگر اپرا برای Android

آن را در Google Play دریافت کنید شما Google Play ندارید ?
برنامه را در اینجا بارگیری کنید این یک بارگیری امن است
اپرا.کم مرورگر اپرا برای رایانه ها و دستگاه های تلفن همراه

مرورگر اپرا برای iOS