پسوند Chrome VPN: بهترین VPN در Chrome – Surfhark ، 10 برنامه افزودنی VPN رایگان برای Chrome

10 برنامه افزودنی VPN رایگان برای Chrome

Contents

علاوه بر این ، با این VPN ، نرم افزار MultiplateForm است. برای داشتن یک اتصال با کیفیت بالا ، VPN Proxy Veepn شبکه ای از چهار هزار واحد ایجاد کرده است که بیش از پنجاه سایت پخش شده است.

یک برنامه افزودنی VPN Proxy را برای Google Chrome بارگیری کنید

پسوند VPX VPX برای مرورگر که از اتصال شما محافظت می کند هر اتفاقی که می افتد.

 • از آن در هر دستگاهی که می توانید از Google Chrome استفاده کنید استفاده کنید
 • IP خود را با اتصال به سرورها در کشورهای مختلف درست کنید
 • محدودیت های اینترنتی را به دور خود بروید
 • در پاپ آپ های کوکی بدون مسدود کننده پاپ آپ کوکی حرکت کنید

بدون تردید با ضمانت رضایت یا بازپرداخت 30 روز

VPN یک سرمایه گذاری است ، اما به لطف سیاست بازپرداخت سخاوتمندانه ما بدون خطر است. فقط در بسته مورد نظر خود مشترک شوید. اگر ماه اول شما شما را متقاعد نمی کند که Surfshark VPN بهترین VPN برای Chrome است ، می توانید طی این 30 روز درخواست بازپرداخت کنید.

نحوه پیکربندی VPN در Google Chrome ?

1. VPN Chrome را بارگیری کنید

2. VPN را برای Google Chrome اضافه کنید

به فروشگاه وب Chrome دسترسی پیدا کرده و روی “افزودن به Chrome” کلیک کنید.

3. شما را به سرور Chrome VPN وصل کنید

خود را شناسایی کرده و به یک سرور متصل شوید.

مرورگر Chrome خود را ایمن کنید و به اینترنت باز دسترسی پیدا کنید

پسوند Surfshark VPN Surfn برای Chrome بیش از افزایش محرمانه بودن آنلاین شما است. همچنین به شما امکان دسترسی به جهان آنلاین را می دهد. فرقی نمی کند انسداد توسط دولت ، ارائه دهنده دسترسی به اینترنت (ISP) ، مدرسه یا محل کار شما اعمال شود. می توانید با یک پسوند پروکسی VPN برای مرورگر کروم ، این انسداد ها را دور بزنید.

آدرس IP خود را پنهان کنید

آدرس IP خود را پنهان کنید

سایت ها می توانند با دنبال کردن آدرس IP خود (پروتکل اینترنت) آنچه را که انجام می دهید ذخیره کنید (پروتکل اینترنت). این آدرس همچنین به شما امکان می دهد تا خود را شناسایی کنید. یک برنامه افزودنی VPN Chrome را نصب کنید تا آدرس IP واقعی خود را با IP یک سرور VPN جایگزین کنید.

نگران ژورناسیون نباشید

نگران ژورناسیون نباشید

یک VPN با حقوق و با کیفیت مانند Surfhark در یک سیاست سختگیرانه غیر مجله کار می کند. او همچنین سرورهایی دارد که اگر کسی سعی در گرفتن آنها داشته باشد خالی خواهد بود. علاوه بر این ، بر خلاف VPN های رایگان ، یک VPN پرداخت کننده به شما امکان می دهد از پهنای باند نامحدود برای همه دستگاه های خود لذت ببرید.

فایروال های محلی را دور بزنید

فایروال های محلی را دور بزنید

هنگامی که یک مدرسه ، یک محل زندگی دانش آموز ، یک محل کار یا یک ارائه دهنده اتصال اینترنتی مشابه دیگر دسترسی شما را مسدود می کند ، آنها از روشهای نسبتاً ساده استفاده می کنند. استفاده از یک پسوند پروکسی VPN برای Google Chrome می تواند به شما کمک کند تا در اطراف آنها قرار بگیرید و بسیاری دیگر.

با وب سایت های سانسور مشورت کنید

با وب سایت های سانسور مشورت کنید

برخی از کشورها از دسترسی موتورهای جستجو به وب سایت هایی مانند فیس بوک و اینستاگرام جلوگیری می کنند. با این حال ، حتی از طریق VPN برای Chrome ، یک اتصال قابل اعتماد VPN می تواند این محدودیت ها را دور بزند و به سایت های سانسور شده اجازه دسترسی پیدا کند.

Surfshark در مورد استفاده از VPN به روشی توصیه می کند که احتمالاً شرایط استفاده از سایر ارائه دهندگان خدمات را بشکند.

از بهترین فناوری با یک پسوند VPN Proxy برای Google Chrome استفاده کنید

خداحافظی با کوکی ها

خداحافظی با کوکی ها

با تشکر از مسدود کننده کوکی ما ، دیگر مجبور نخواهید شد کوکی ها را بپذیرید. درخواست های رضایت نامه یا آگهی هایی را که محتوای آن را نقاب می زنند فراموش کنید و بدون وقفه به سایت های مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید.

به سایت های سایت ها هشدار داده شود

به سایت های سایت ها هشدار داده شود

هشدارهای مربوط به امنیت یک سایت را فعال کنید و از هرگونه حادثه و نقض صفحاتی که با آنها مشورت می کنید مطلع شوید. هیچ چیز از شما پنهان نیست زیرا پنجره هشدار ایمنی تاریخ دقیق و اطلاعاتی را که دزدان دریایی در هنگام تخلف در معرض دید قرار می دهند ، نشان می دهد.

سعی کنید هرگونه افت سرعت را مشاهده کنید

سعی کنید هرگونه افت سرعت را مشاهده کنید

فاصله با سرور بر سرعت شما تأثیر می گذارد. با بیش از 3،200 سرور Surfhark (برخی از 10 درگاه GBIT/S) در بیش از 3،200 کشور ، شما همیشه یک سرور مجاور پیدا خواهید کرد. همچنین می توانید به طور خودکار به سریعترین سرور متصل شوید.

رایگان surfhark vp vpn

VPN رایگان وجود ندارد. هر VPN خدماتی است که برای کار به پول نیاز دارد. VPN های رایگان به طور کلی آن را با استفاده از روش های دیگر به دست می آورند ، همانطور که با بمباران تبلیغات آزار دهنده یا با فروش داده های خود. در اینجا به همین دلیل است که شما باید یک VPN بالا را به جای رایگان انتخاب کنید:

بدون روزنامه

VPN های سطح بالا دارای سیاست های غیر مجله سازی دقیق هستند و کمتر احتمال دارد که هر چیزی را در این زمینه پنهان کند زیرا آنها نیازی به فروش داده های کاربر برای بودجه خود ندارند.

پروتکل های مدرن

تحقیق و توسعه هزینه دارد. توسعه دهندگان VPN بالا یک مدل اشتراک ارائه می دهند که جریان منظم بودجه برای چنین پروژه هایی را فراهم می کند.

داده های نامحدود

VPN های رایگان اغلب سرعت یا داده های شما را محدود می کنند تا شما را به خرید نسخه حق بیمه ترغیب کنند. از آنجا که شما در حال حاضر هزینه VPN بالا را پرداخت می کنید ، آنها چنین محدودیتی را تحمیل نمی کنند.

نفع امنیت

نگهداری از یک شبکه VPN ایمن و مدرن به پول زیادی نیاز دارد ، که VPN های بالا به لطف مدل اشتراک آنها هستند.

هزاران سرور

این نه تنها سؤال از تعداد سرورها است ، بلکه در مورد تعداد کشورهای مختلف که سرورها در آن قرار دارند نیز صحبت می شود. VPN های High -end و Surfshark سرورهای بیشتری در مکان های بیشتر دارند.

سرعت خوب

جریان مداوم پول از اشتراک ها باعث بهبود زیرساخت های سرور و همچنین داشتن سرورهای بیشتر برای کاهش احتقان می شود.

10 برنامه افزودنی VPN رایگان برای Chrome

پسوندهای VPN برای تأمین و تضمین محرمانه بودن بهتر تحقیقات انجام شده بصورت آنلاین شناخته می شوند. ما برخی از بهترین برنامه های افزودنی VPN را برای Google Chrome انتخاب کرده ایم.

اکسپرس

اکسپرس

ExpressVPN مجموعه ای از ویژگی ها را با هدف تقویت امنیت آنلاین و محرمانه ارائه می دهد. در سال 2023 ، این امکان را به شما می دهد تا اتصال به اینترنت خود را تضمین کنید ، داده های شخصی خود را رمزگذاری کرده و مکان خود را پنهان کنید ، در حالی که می توانید به لطف یک کلیک ، مستقیماً از مرورگر Google Chrome کنترل کنید.

از جمله ویژگی های خاص ، مسدود کردن WEBRTC است که با جلوگیری از آگاهی از وب سایت ها از آدرس و مکان واقعی شما ، از حریم شخصی شما محافظت می کند. علاوه بر این ، ExpressVPN با اصلاح داده های جغرافیایی Chrome ، مکان شما را به گونه ای ماسک می کند تا با آدرس IP محل VPN که به آن متصل شده است مطابقت داشته باشد.

پشتیبانی مشتری بسیار دلسوز و گوش دادن به کاربران است. علاوه بر این ، مدیریت چند زبانه است. با Express VPN ، از دسترسی منحصر به فرد به Lightway لذت می برید. شما هنگام مرور اینترنت از ایمنی قابلیت اطمینان و سرعت بهره مند می شوید.

سایبر

کروم

برنامه افزودنی Cyberghost VPN Chrome به شما امکان می دهد به لطف رمزگذاری نظامی آن ، با خیال راحت و محرمانه در اینترنت حرکت کنید که خواندن ترافیک شما را حتی توسط ISP یا دولت خود غیرممکن می کند. این آدرس IP شما را با جایگزین کردن آن با سرور واقع در کشور دیگر ماسک می کند و به شما امکان می دهد سانسور را دور بزنید و ناشناس بودن خود را حفظ کنید.

Cyberghost همچنین سرورهای بهینه شده برای جریان را به منظور جلوگیری از وقفه در هنگام تماشای فیلم ، و همچنین سرورهای اختصاص داده شده به P2P برای بارگیری ایمن پرونده ها ارائه می دهد. عملکرد Switch Switch به طور خودکار اتصال شما را در صورت خرابی VPN کاهش می دهد تا از خود در برابر نشت داده محافظت کند. استفاده از پسوند آسان است و ابزارهای اساسی را برای مرور وب به طور محرمانه ارائه می دهد.

راهرو

کروم

Surfshark یک پسوند پروکسی سبک VPN است که به شما امکان می دهد از محرمانه بودن نامحدود اینترنت لذت ببرید. با تشکر از این برنامه افزودنی می توانید:

 • سایت های مورد نظر خود را باز کنید,
 • آدرس IP خود را پنهان کنید,
 • مکان خود را غصب کنید,
 • سایتهایی را که می خواهید به VPN دسترسی پیدا کنید انتخاب کنید,
 • ردیاب ها و بدافزار را متوقف کنید.

Surfshark ، بیش از 3،200 سرور بدهی امن در نزدیک به 65 کشور مختلف. با استفاده از این VPN ، پاپ آپ های کوکی مسدود شده و حریم خصوصی شما ایمن است.

رفیق

کروم

Protonvpn یک سرویس VPN است که بر محرمانه بودن و ایمنی کاربر تأکید دارد. پسوند Chrome رایگان به شما امکان می دهد قبل از ارسال به سرور VPN ، داده های خود را از ابتدا تا پایان رمزگذاری کنید ، بنابراین از هرگونه نفوذ جلوگیری می کند. علاوه بر این ، ProtOnvpn یک سیاست سختگیرانه غیر مجله دار دارد و هرگونه داده ای را در مورد فعالیت آنلاین شما نگه می دارد.

نصب و استفاده از آن آسان است ، فقط با یک کلیک برای اتصال. این دسترسی به سرورهای با سرعت بالا در بیش از 50 کشور جهان امکان پذیر است و امکان باز کردن محتوای GEO با محدودیت و دور زدن سانسور را فراهم می کند. اگرچه رایگان است ، پسوند دارای ویژگی های محدودی است ، فرمول های پرداخت شده موجود برای استفاده از همه قابلیت های VPN. Protonvpn مهمتر از همه به لطف رمزگذاری مستحکم و سیاست عدم مجله سازی آن ، محرمانه بودن و امنیت را به کاربران ارائه می دهد.

هات اسپات شیلد

هات اسپوت سپر کروم

سپر کانون VPN به شما امکان می دهد بدون محدودیت گشت و گذار کنید. با استفاده از این VPN ، می توانید با یک کلیک به تمام اخبار مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. آزمایشات انجام شده توسط SpeedTest این VPN را به عنوان سریعترین VPN در جهان طبقه بندی کرد. این یک مسدود کننده WEBRTC دارد که از دانستن آدرس IP واقعی شما جلوگیری می کند.

محتوای Geo-Ect همچنین می تواند قفل شود تا بتوانید به وب سایت ها و همچنین برنامه های مختلف پیام رسانی دسترسی پیدا کنید که قبلاً برای شما غیرقابل دسترسی هستند.

پروکسی خالص VPN

کروم خالص

PureVPN Proxy یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) است که دارای یک سری برنامه ها برای:

 • رایانه های ثابت,
 • رایانه های همراه,
 • تلویزیون,
 • پسوندهای پروکسی و همچنین انواع دیگر مرورگرها.

با این پسوند ، می توانید تمام اطلاعات خود را از چشمان کنجکاو دور نگه دارید. علاوه بر این ، شما امکان تماشای سریال و فیلم را با یک کلیک و با سرعت زیاد دارید.

Browsec VPN

کروم

پسوند Browsec VPN نه تنها از مرورگر Google Chrome محافظت می کند ، بلکه دسترسی نامحدودی به همه وب سایت های اینترنت نیز دارد. با این پسوند ، شما را دارید:

 • مکانهای مجازی,
 • یک IP Changer,
 • دسترسی نامحدود به فیلم ها ، کتاب ها ، بازی ها و موسیقی.

این ترافیک Crypt VPN به طوری که لایه های آنلاین شخصی شما فاش نشود. دسترسی نامحدود منجر به این واقعیت می شود که Browsec تمام محدودیت های مختلف جغرافیایی را پاک می کند و تمام محتوای مورد نظر شما را باز می کند. اگر این محتویات در منطقه شما غیرقابل دسترسی اعلام شده است و به آن احتیاج دارید ، فقط باید آدرس IP خود را پنهان کرده و کشور خود را اصلاح کنید.

VPN Proxy Veepn

کروم

Veepn یک سرویس VPN رایگان است. VPN پروکسی که ایمنی و محرمانه بودن کاربران خود را در اینترنت تضمین می کند. این VPN به طور خاص توسط:

 • بیش از 2500 سرور در سراسر جهان,
 • نرم افزار و برنامه های سرگرم کننده,
 • یک پیکربندی خودکار,
 • پروتکل های رمزگذاری منحصر به فرد,
 • یک سیاست عدم ثبت نام شرکت.

علاوه بر این ، با این VPN ، نرم افزار MultiplateForm است. برای داشتن یک اتصال با کیفیت بالا ، VPN Proxy Veepn شبکه ای از چهار هزار واحد ایجاد کرده است که بیش از پنجاه سایت پخش شده است.

پروکسی VPN رایگان شهری

کروم UrbanVPN

با انتخاب VPN شهری ، کیفیت و ایمنی را انتخاب می کنید. این نرم افزار کاملاً رایگان است. با انتخاب این VPN ، شما امکان رمزگذاری ترافیک خود و پنهان کردن آدرس IP خود را دارید.

با استفاده از پروکسی VPN رایگان شهری ، می توانید به راحتی وب سایت های مورد نظر خود را باز کرده و ژئولوژیک های مختلفی را که به طور معمول محدود می شوند تعریف کنید. سازندگان محتوا همچنین می توانند از این VPN برای بارگیری و انتشار محتوا در شبکه های اجتماعی استفاده کنند.

Hola VPN

هلا کروم

پسوند هلا به طور مستقل کار می کند. این پسوند بارگیری را تشویق نمی کند. دومی کاملاً کاربردی است زیرا نیازی به بارگیری اضافی ندارد. در مورد نسخه رایگان ، چندین وب سایت را برای یک دوره نسبتاً محدود باز می کند.

این VPN هنوز به یک سرور پروکسی نیاز دارد. او همچنین از داده های ژورنالیسم و ​​همچنین اطلاعات حساس یا خصوصی استفاده می کند که ممکن است برای دسترسی به ویژگی های VPN لازم باشد.