جایزه دوست سیتروئن ، استقلال دوست برقی Citroën ، Besançon. دوست خودمختاری لذت آزادی را به مردم در صندلی می بخشد

استقلال دوست Besançon لذت آزادی را به مردم در صندلی می بخشد

مفهومی دوست One Concept که در نمایشگاه موتور ژنو 2019 رونمایی شده بود ، خطوط اصلی را ارائه داده بود. سیتروئن تصمیم گرفت سبک اصلی را حفظ کنید با ماشین مفهومی بسیار مشخص شده است. برای تسهیل دسترسی ، درب آنتاگونیست در سمت راننده است (جهت باز شدن رو به جاده). درب مسافر به طور معمول باز می شود. این مزیت نیز صنعتی است زیرا درهای چپ و راست یکسان هستند. یک سقف پانوراما به شما امکان می دهد نور خوبی در داخل داشته باشید.

دوست سیتروئن

دوست سیتروئن کاملاً یک نیست ” ماشین الکتریکی“، این یک کوادیک چرخه مجوز با حرکتی الکتریکی 100 ٪ است. ما میتوانیم راندن با مجوز AM (قبلاً BSR نامیده می شد).

سوار شدن با ماشین برقی با قیمت دوستانه اکنون امکان پذیر است ! در هر صورت شرط سیتروئن است که این را به ما ارائه می دهد 2 -ماشین برقی اتومبیل برای کمتر از 8000 € در دسترس است… این یک قیمت نسبتاً جذاب در مقایسه با رنو Twizy است که بیش از 10،000 یورو ظاهر می شود و با درهای باز در طرفین “ضد آب” نیست. Citroën Ami قصد دارد با سرویس Free2Move موج کارسرینگ را گشت و گذار کند.

این ماشین قبل از سالهای شهری در نظر گرفته شده است زیرا حداکثر سرعت 45 کیلومتر در ساعت است. دوست سیتروئن همچنین می تواند یک هدف جوان را اغوا کند زیرا از 14 سالگی رفتار می کند. اگر قبل از سال 1988 به دنیا آمده اید ، برای رانندگی آن به مجوز AM احتیاج ندارید. این چهار چرخه همچنین می تواند توسط افرادی که مجوز آنها به حالت تعلیق درآمده و چه کسی نمی خواهد در یک نوع کارتی Aixam ، Ligier … بازاریابی دوست سیتروئن رانندگی کند ، استفاده شود از تابستان سال 2020 آغاز می شود.

قیمت دوست Citroën

با قیمت 6،900 یورو ، نقطه قوت سیتروئن AMI موقعیت یابی قیمت آن است.

برای فروش در دسترس خواهد بود از 7790 € €. برای خرید کوادریکیلس برقی ، این جایزه در حال حاضر 900 یورو است. بنابراین شما فقط برای خرید دوست Citroën در نسخه اصلی باید 6،890 یورو بپردازید!

نسخه دوست Citroën قیمت قیمت با پاداش کسر شده
در میامی 7790 € 6890 یورو
دوست من رنگ 81 8190 € 6890 یورو
دوست من پاپ 8،690 یورو 7790 €
دوست من تونیک 8750 € 8090 €
دوست من بار 8190 € 7290 €

اجاره طولانی مدت از 19.99 €

این برند با پیشنهاد ارتباط برقرار می کند اجاره طولانی مدت از 19.99 € در هر ماه برای 10،000 کیلومتر در سال (به استثنای پاداش زیست محیطی 900 یورو).

لطفا توجه داشته باشید ، این پیشنهاد جذاب پس از پرداخت 1 اجاره 1 3،290 یورو اعطا می شود. که تقریباً 50 ٪ از قیمت خرید وسیله نقلیه را نشان می دهد.

خود شروع با قیمت در هر دقیقه ، زمان ، روز ..

پشتیبانی از خود با سرویس Free2Move PSA نیز امکان پذیر خواهد بود. قیمت گذاری می تواند انجام شود

 • از جانب 0.26 یورو در دقیقه. (با اشتراک Free2Move به 9.9 € در هر ماه). 0.39 €/ دقیقه بدون اشتراک
 • از جانب 12 € در ساعت. (با اشتراک Free2Move به 9.9 € در هر ماه). 18 € در ساعت بدون اشتراک
 • از جانب 40 € در روز. (با اشتراک Free2Move به 9.9 € در هر ماه). 60 یورو در روز بدون اشتراک

برنامه Free2Move را می توان از فروشگاه Apple یا Google Play بارگیری کرد.

استقلال دوست سیتروئن و شارژ مجدد

استقلال سیتروئن امی در 75 کیلومتر نمایش داده می شود. (طبق استاندارد WMTC)

باتری ها در زیر کف با ظرفیت 5 قرار دارند.5 کیلووات ساعت.

شارژ مجدد را می توان در یک ترمینال یا روی یک سوکت خانگی انجام داد. در یک سوکت “عادی” ، شارژ مجدد در حدود 3 ساعت می تواند انجام شود.

یک طرح جسورانه

مفهومی دوست One Concept که در نمایشگاه موتور ژنو 2019 رونمایی شده بود ، خطوط اصلی را ارائه داده بود. سیتروئن تصمیم گرفت سبک اصلی را حفظ کنید با ماشین مفهومی بسیار مشخص شده است. برای تسهیل دسترسی ، درب آنتاگونیست در سمت راننده است (جهت باز شدن رو به جاده). درب مسافر به طور معمول باز می شود. این مزیت نیز صنعتی است زیرا درهای چپ و راست یکسان هستند. یک سقف پانوراما به شما امکان می دهد نور خوبی در داخل داشته باشید.

طراحی دوست سیتروئن

ویژگی های دوست Citroën

ابعاد دوستانه

دوست Citroën یک “مکعب” روی چرخ ها است که کوتاه تر از یک Fortwo هوشمند است (طول 2m70)

 • طول: 2.41 متر
 • عرض: 1.36 متر
 • قد: 1.52 متر

موتور الکتریکی 6 کیلو وات

موتور برقی قدرت 6 کیلو وات دارد. سرعت برای ماندن در رده چهارگوش / سبد خرید محدود به 45 کیلومتر در ساعت است.

داده های تکنیکی

 • شعاع شبانه روزی: 7 متر
 • 2 -ماشین ماشین
 • وزن خلاء 485 کیلوگرم
 • تولید در کارخانه PSA در کنیترا (مراکش)

سفارشی سازی دوست Citroën

تعالی شهری ، طراحی سیتروئن امی در چشم انداز شهری قرار دارد. دوست Citroën فقط با یک رنگ آبی واحد در دسترس خواهد بود. اما یک برنامه شخصی سازی به شما امکان می دهد تا از نظر برچسب ، راکرها ، رنگ رینگ یا فضای داخلی ایستادگی کنید ..

1

2

ویدیوی ارائه دوست Citroën

در ویدیو مفهوم کامل دوست سیتروئن را کشف کنید.

آیا برای یک دوست سیتروئن به گواهینامه رانندگی نیاز دارید ?

ظهور وسایل نقلیه کم پای محیط زیست منجر به سوالات مشروع شد. دوست Citroën یک ماشین برقی کوچک شهری است. در رده چهارگوشهای سبک قرار دارد.

آیا گواهینامه رانندگی برای خلبانی دوست لازم است ? بسیاری از نوجوانان دوست سیتروئن را پذیرفته اند زیرا این کار است نیازی به داشتن گواهینامه رانندگی ندارد. رانندگی دوست سیتروئن از 14 سالگی امکان پذیر است. در واقع ، دوست سیتروئن ، به دلیل سرعت محدود به 45 کیلومتر در ساعت و وزن آن ، در چهارگوشهای سبک طبقه بندی می شود ، مقوله ای که برای افرادی که قبل از 1 ژانویه 1988 متولد شده اند ، نیازی به گواهینامه رانندگی ندارد.

با توجه به رانندگان جوان ، متولد این تاریخ ، یک گواهی ایمنی جاده ای ساده (BSR) کافی است. با این حال ، از سال 2017 ، BSR به آن تبدیل شده است مجوز, یک گواهینامه کامل تر آموزش ، به ویژه از نظر آگاهی از خطرات جاده. بنابراین ، جوانترین پس از آموزش مناسب می تواند از دوست سیتروئن نیز به طور قانونی استفاده کند.

برای والدین ، ​​خرید یک دوست سیتروئن هزینه قابل توجهی باقی مانده است. خانواده ها به دلایل امنیتی ترجیح می دهند یک دوست بخرند. برای سفرهای روزمره ، استفاده از ماشین بدون مجوز از رانندگی یک اسکوتر دو چرخ یا موتور سیکلت ایمن تر است.

اکنون می دانید که آیا مجوز رانندگی برای چنین اتومبیلی را که جوانان را مجذوب خود می کند ، تصویب کنید !

اطلاع

هنوز هیچ عقیده ای وجود ندارد.

دوست استقلال دوست

برای حمایت از روزنامه نگاری محلی خود ، مشترک شوید !

چرا این پیام را می بینید ?

شما تصمیم گرفتید که از سپرده کوکی ها امتناع ورزید ، می توانید در هر زمان ، در اینجا ، انتخاب خود را تغییر دهید.

محتوای این سایت ثمره کار روزنامه نگاران است که هر روز با کیفیت ، قابل اعتماد و کامل اطلاعات محلی و خدمات نوآورانه آنلاین شما را به ارمغان می آورند. این کار بر اساس درآمد اضافی از تبلیغات و اشتراک است.

اتصال یا ایجاد یک حساب کاربری

برای اینکه بتوانید مقاله را ذخیره کنید ، یک حساب کاربری لازم است.

صفحه اصلی خود را تعریف کنید

 • بار
 • Belfort – Héricourt – Montbéliard
 • بسانان
 • لنگو
 • ناسی
 • پل
 • pontarlier – haut -doubs
 • تله
 • وردون
 • وسول – Haute -saône

نسخه عصر Meurthe-et-Moselle

نسخه عصر Meurthe-et-Moselle