ماشین الکتریکی Citroën: Friend FNAC و Darty را به یک فروشنده خودرو تبدیل می کند – Neozone ، Friend – 100 ٪ خودروی انقلابی انقلابی

دوست ، وسیله نقلیه الکتریکی 100 ٪ که شهر را تغییر می دهد

ممکن است مدتی طول بکشد تا ایده خرید ماشین از FNAC را بپذیرید اما چرا نه ? با ارائه این گزینه جایگزین ، زنجیره فروشگاه و برند شورونز امیدوارند مخاطبان جوان تر و بیشتری را هدف قرار دهند … که زنده خواهد دید !

ماشین الکتریکی Citroën: Friend FNAC و Darty را به یک فروشنده خودرو تبدیل می کند

نوزون

ترک با ماشین با رفتن به FNAC یا Darty اکنون امکان پذیر است . سیتروئن آرزو می کند تصویر خود را جوان کند و دوست خود را ، یک چرخه الکتریکی برقی در قفسه های فروشگاه های FNAC راه اندازی کند !

Nathalie Kleczinski یک ایمیل ارسال کنید 25 ژوئن 2020 آخرین بروزرسانی: 24 ژوئن 2020
0 زمان خواندن 1 دقیقه

Citroën: Friend FNAC و Darty را به یک فروشنده خودرو تبدیل می کند

بعد از بازگشایی مغازه ها ، و اگر در قفسه های فروشگاه های FNAC سرگردان هستید ، ممکن است تعجب کرده باشید … در واقع ، برای چند روز ، در بین کتاب ها ، سی دی ها یا لوازم مدرسه ، می توانید ماشین مشتاق را کشف کنید !

نه مینیاتور بزرگ ، بلکه در واقع خودرویی است که می چرخد ​​… یا بهتر کواد چرخه برقی : دوست مشهور سیتروئن ! ایده خوب یا بد ، ما به شما اجازه می دهیم قضاوت کنیم اما اعتراف می کنیم که برای تبلیغات ، این یک ایده انقلابی است … یک ماشین بخرید زیرا آخرین رمان توسط ویرجینیا گریمالدی یا Guillaume Musso را خریداری می کنیم ، شما باید در مورد آن فکر کنید !

اگر یک هدف توسط سیتروئن اعلام شود ، این همان است انقلابی در فروش خودرو… به یک نمایندگی بلکه به یک فروشگاه فرهنگی نروید ! هرگز دیده نشده است ! به طور مشخص دوست یک است ماشین برقی بدون مجوز که می توانید فقط 20 یورو در هر ماه (با اولین پرداخت 3500 یورو) به دست آورید ! همچنین می توانید برای این خرید از جایزه اکولوژیکی 900 یورو بهره مند شوید !

لطفا توجه داشته باشید که این یک ماشین برقی نیست همانطور که می توانستیم بشنویم. دوست Pاز 14 سالگی درگذشت و از 45 کیلومتر در ساعت مقررات لازم برای وسایل نقلیه بدون مجوز تجاوز نمی کند.

همچنین بخوانید: تسلا ترمینال سوپر شارژر را با استخر شنا اختراع می کند تا رانندگان صبر کنند

اعتبار عکس: Neozone / FNAC Bellecour: Lyon

Citroën: Friend FNAC و Darty را به یک فروشنده خودرو تبدیل می کند

بنابراین اکنون می توان دوست خود را در وب سایت FNAC سفارش داد و آن را به خانه خود تحویل دهید… همانطور که می توانید برای آخرین بازی رایانه شخصی یا لیست کتابهای خود برای تعطیلات انجام دهید !

اعتبار عکس: Neozone / FNAC Bellecour: Lyon

Citroën: Friend FNAC و Darty را به یک فروشنده خودرو تبدیل می کند

ممکن است مدتی طول بکشد تا ایده خرید ماشین از FNAC را بپذیرید اما چرا نه ? با ارائه این گزینه جایگزین ، زنجیره فروشگاه و برند شورونز امیدوارند مخاطبان جوان تر و بیشتری را هدف قرار دهند … که زنده خواهد دید !

دوست ، وسیله نقلیه الکتریکی 100 ٪ که شهر را تغییر می دهد !

اشتراک گذاری

به یک وسیله نقلیه مکمل نیاز دارید ? می خواهید از حمل و نقل عمومی جلوگیری کنید ? بدون مجوز ? Citroën دوست طراحی شده ، یک وسیله نقلیه 100 ٪ برقی ، متصل و در دسترس از 14 سال. ما این راه حل تحرک شهری را کشف می کنیم که می تواند زندگی روزمره ما را متحول کند.

یک قالب اصلی

دوست ، 100 ٪ برقی

از نظر طراحی ، کمترین چیزی که می توانیم بگوییم این است که این وسیله نقلیه برخلاف سایر موارد است: درهای باز معکوس, از ویندوزهای جانبی مانند موارد 2CV ، الف ساندن زجاجیه برچسب برای سفارشی کردن آن … و مهمتر از همه یک فرمت فوق العاده پیچیده : طول 2.50 متر ، 1.50 متر عرض ، 1.50 متر ارتفاع. با اندازه گیری های رویایی خود ، دوست باید به وضوح همه کسانی را که از پارک در شهر ناامید می شوند اغوا کند !

وسیله نقلیه ای که به ملزومات می رود

مانند دو چرخ ، دوستان می توانند از آنها استقبال کنند یک راننده و مسافر حداکثر. ما حتی می توانیم اندازه یک کابین چمدان را در فضای اضافه کنیم ذخیره 64 -لیتر جلو. دوست تجهیزاتی دارد که داوطلبانه از شر اضافی خلاص می شوند: یک صفحه نمایش ساده برای مشاهده بار ، استقلال و سرعت ، الف سفارش داده شده به شاخص ها ، چراغهای جلو و برف پاک کن و سه دکمه برای مدیریت چراغ های تهویه ، طغیان یا پریشانی. سرانجام ، می توانید تلفن هوشمند خود را روی داشبورد کلیپ کنید تا از موسیقی ، ناوبری متصل یا برنامه اختصاصی ساخته شده توسط Citroën خود لذت ببرید. ما درک خواهیم کرد ، دوست تصمیم گرفته است برای حداکثر سادگی ، حداقل لوازم جانبی را از این موارد استفاده کند !

دوست ، یک مفهوم مینیمالیستی

چگونه کار می کند ?

دوست است برای همه ، با یا بدون گواهینامه رانندگی ، از 14 سالگی قابل دسترسی است (پس از اعتبارسنجی گواهی ایمنی جاده). 100 ٪ برقی, دوست برای این نوع وسیله نقلیه کیفیت قابل توجهی دارد: او آلوده نمی کند !

دوست شبیه هیچ کس دیگری نیست

بنابراین او سوار می شود حداکثر 45 کیلومتر در ساعت بدون انتشار CO2 ، با a استقلال 75 کیلومتر تقریباً ، که برخی از سفرهای راحت در شهر را تضمین می کند. او هست شارژ در 3 ساعت در یک سوکت استاندارد 220 ولت ، یا با آداپتور در یک ترمینال عمومی.

شروع کتابچه راهنمای کاربر

در شعاع راه حل های تحرک شهری ، دوست مفهوم جدیدی را به ارمغان می آورد ، بدون آلودگی ، امن و اقتصادی که غیرقابل انکار به موضوعات فعلی پاسخ می دهد. بازاریابی نیز از آنجا که می توانید بی سابقه است سفارش آنلاین و چند هفته بعد به خانه خود یا در نقطه رله تحویل داده می شود. دو راه حل در دسترس شما است:

اجاره طولانی مدت : پس از اولین سهم 3،941 یورو (پاداش اکولوژیکی 900 یورو از جمله مالیات استنباط نشده) ، پرداخت خواهید کرد 19.99 یورو در هر ماه*.

خرید فوری : از جانب 7،300 یورو (پاداش اکولوژیکی 900 یورو از جمله مالیات استنباط نشده).