Citroën My Ami Buggy Breaks Speed ​​Records ، معروف Citroën My Ami Buggy به زودی برمی گردد ، اما ما باید عجله کنیم

معروف Citroën My Ami Buggy به زودی برمی گردد ، اما ما باید عجله کنیم

این با الهام از مفهوم ناشناس ، که در دسامبر سال 2021 رونمایی شد. درمجموع ، فقط 50 نسخه برای این نسخه تا حدودی خاص ارائه شده است که موفقیت عظیمی را برآورده کرده است. و به دلایل خوب ، تولید کل فقط در 18 دقیقه فروخته شده بود. امروزه می توان یک مدل استفاده شده را در وب بدست آورد ، در قیمت های بیش از 20،000 یا حتی 25،000 یورو.

Citroën My Ami Buggy سوابق سرعت را می شکند

ماشین برای دومین بار ، سری محدود از Citroën AMI مجموعه ای از سوابق به موقع را ایجاد کرده است. اما بدیهی است ، ما در مورد سرعت جاده صحبت نمی کنیم ، جایی که مدل همیشه به 45 کیلومتر در ساعت محدود می شود

ارسال شده در 06/26/23 در 3:26 بعد از ظهر – به روز شده در 06/26/23 در 3:26 بعد از ظهر

  • اشتراک در مسنجر
  • در فیسبوک به اشتراک بگذارید
  • در توییتر به اشتراک بگذارید
  • به اشتراک گذاری در Flipboard
  • در Pinterest به اشتراک بگذارید
  • به اشتراک در LinkedIn
  • چاپ
  • پست الکترونیک
  • ذخیره مقاله

Citroën My Ami Buggy ، یک موفقیت بزرگ محبوب

به یاد داشته باشید ، یک سال پیش ، Citroën فروش آنلاین 50 نسخه از آنچه را که فقط باید یک مفهوم باشد ، راه اندازی کرد ، اما تحت فشار از شوق محبوب به مرحله تولید رفته بود. این نسخه ها فقط در 18 دقیقه فروخته شده بود. این بار 800 نسخه پیشنهاد شده است ، و نه تنها در فرانسه ، بلکه در ایتالیا ، اسپانیا ، بلژیک ، پرتغال ، انگلیس ، لوکزامبورگ و یونان. در بعضی از کشورها ، ما بدیهی نمی توانستیم صبر کنیم.

Citroën My Ami Buggy ، یک موفقیت بزرگ محبوب

در فرانسه ، اول ، 430 نسخه در دسترس بود. آنها در دو ساعت با اوج 300 سفارش در یک ساعت ترک کردند. از رکورد بودن دور نیست ، زیرا بلژیکی ها حتی سریعتر بودند. آنها حق 65 نسخه را داشتند که فقط در 9 دقیقه فروخته شده اند. اما کف دست آماتور که مطلقاً نمی خواست فرصت خود را به یک اسپانیایی برگرداند ، که تمام مراحل سفارش را به صورت آنلاین به پایان رساند … 1’10 ” ! همه اینها این عقیده را که دیگر اتومبیل محبوب نیست ، انکار می کند. این کافی است که چیزی را ارائه دهید که واقعاً باعث ایجاد شکاف عمومی شود.

سریال دیگری از 200 دوست من Buggy امسال ارائه می شود ، اما فقط در سرزمین های ترکیه ، مراکش و خارج از کشور. خواهیم دید که آیا عاشقان این مناطق خیلی سریع خواهند بود.

معروف Citroën My Ami Buggy به زودی برمی گردد ، اما ما باید عجله کنیم

سال گذشته ، سیتروئن یک سریال ویژه را بر اساس دوست خود ، باپت باپت ، راه اندازی کرد ، که با سبک پرماجرا تر متمایز شد. نسخه محدودی از 50 نسخه که با موفقیت بسیار خوبی روبرو شده بود. به حدی که شرکت تصمیم به استفاده مجدد در سال 2023 گرفت. اما از قیمت آن مراقب باشید. به خصوص که برای همه وجود نخواهد داشت.

در سال 2020 راه اندازی شد ، Citroën AMI یک UFO واقعی در بازار خودرو است ، اگرچه شروع به رقابت بیشتر و بیشتر می کند ، به خصوص با Myli جدید Ligier. از زمان شروع آن در بیش از 30،000 نسخه فروخته می شود, ماشین برقی سیتی که از 14 سالگی در دسترس است با موفقیت نسبتاً چشمگیر ، به ویژه به دلیل قیمت آن روبرو شد.

یک سری ویژه جدید

و البته ، برند Chevrons می خواهد از این روند سرمایه گذاری کند ، در حالی که Quadricyle اخیراً به دنبال یک حادثه چشمگیر ، وزوز را ساخته است. به همین دلیل تولید کننده سال گذشته فاش کرده بود سریال ویژه Buggy دوست من, نسخه پرماجرا تر ، که با یک سبک جدید متمایز شد.

این با الهام از مفهوم ناشناس ، که در دسامبر سال 2021 رونمایی شد. درمجموع ، فقط 50 نسخه برای این نسخه تا حدودی خاص ارائه شده است که موفقیت عظیمی را برآورده کرده است. و به دلایل خوب ، تولید کل فقط در 18 دقیقه فروخته شده بود. امروزه می توان یک مدل استفاده شده را در وب بدست آورد ، در قیمت های بیش از 20،000 یا حتی 25،000 یورو.

به منظور پایان دادن به این گمانه زنی ها و به ویژه برای خوشحال کردن مشتریانی که فرصتی برای سفارش نسخه خود ندارند ، Citroën در دسامبر گذشته اعلام کرده بود که یک دسته جدید در ابتدای سال 2023 راه اندازی می شود. وعده داده شده ، نکته مهم ، در اینجا یک بیانیه مطبوعاتی رسمی از تولید کننده خبر خوب برای مشتریان را تأیید می کند.

دومی باید از همه خوشحال تر باشد زیرا دیگر 50 نیست اما 1000 واحد که این بار برای فروش ارائه می شود. مطمئن نیستید که برخی از آنها برای همه وجود دارد ، اما هنوز هم گرفتن نسخه ای از Rivale des Microlino و سایر Estanta Birò کمتر دشوار خواهد بود. و ما کمی بیشتر در مورد ویژگی های آن می دانیم.

بازگشت به تحویل مدرسه

سازنده ، که همچنین قصد دارد نسخه ای ناخوشایند از دوست خود را راه اندازی کند ، اعلام می کند که این نسخه رنگ بیرونی خاکی نسخه قبلی را حفظ می کند. این با عناصر سیاه همراه است, مانند ضربه گیرها ، راکرها و همچنین بزرگنمایی های بال و اسپویلر کوچک ، تا به آن سبک کمی پویاتر بدهند. لمس های زرد کل.

درهای جدید به ماشین شهر پرماجرا اضافه شد ، بهبرنزه های شفاف را که به عنوان درب عمل می کنند نصب کنید. یک دستگاه بسته شدن سقف جدید نیز اضافه شده است ، در حالی که سیستم بسته شدن کمی اصلاح شده است. همچنین در هیئت مدیره ، برخی از تحولات صورت گرفته است ورود یک گوشی جدید.

این همه چیز نیست ، زیرا تولید کننده یک بلندگو با نام تجاری جدید را با یک استقلال 15 ساعته ارائه می دهد و برای ادغام داشبورد ماشین طراحی شده است. یک خط چمدان زرد با وسیله نقلیه همچنین ارائه شده است. از طرف دیگر ، موتوریزاسیون بدون تغییر باقی می ماند ، ماشین برقی شهر نمایش داده می شود قدرت 6 کیلو وات یا حدود 8 اسب بخار. باتری کوچک 5.5 کیلووات ساعت آن به آن اجازه می دهد تا تا 75 کیلومتر WLTP حرکت کند.

بنابراین, فقط مجوز AM لازم است برای گرفتن چرخ. سفارشات در تاریخ 20 ژوئن ساعت 10 صبح در یک سایت اختصاصی ، که برای این مناسبت ایجاد شده است ، باز می شود ، در حالی که این خودرو در 10 کشور از جمله فرانسه ، اسپانیا ، بلژیک یا DOM و انگلستان از جمله دیگران در دسترس خواهد بود. لازم است حساب شود 10،490 یورو برای این سری ویژه (در برابر 9،790 یورو در سال گذشته), واجد شرایط پاداش زیست محیطی 900 یورو که به زودی می تواند تکامل یابد. تحویل برای سپتامبر برنامه ریزی شده است.

آینده NUMERAMA به زودی فرا می رسد ! اما قبل از آن ، همکاران ما به شما احتیاج دارند. شما 3 دقیقه فرصت دارید ? به تحقیقات آنها پاسخ دهید