اسکوتر خدمات سلف سرویس برقی: قیمت ، مزایا ، مضرات … مقایسه نهایی ما ، CityScoot در حال راه اندازی اشتراک در پاریس در پاریس است

Cityyscoot اشتراک ماه در پاریس را راه اندازی می کند

به نظر نمی رسد در این مقایسه یک برنده واحد وجود داشته باشد و شما باید نیازهای خود را برای یافتن خدماتی که بیشترین دیدار را در اختیار شما قرار می دهد ، در نظر بگیرید. اگر قیمت مهمترین معیار باشد ، یگو حداقل برای سفرهای گاه به گاه جالب ترین است. از طرف دیگر ، Cooltra به لطف او متمایز است عبور نامحدود که به عنوان مثال برای یک آخر هفته عملی است.

اسکوتر خدمات سلف سرویس: قیمت ، مزایا ، مضرات … مقایسه نهایی ما

حرکت در پاریس به سرعت می تواند به یک معما تبدیل شود: محدودیت های حمل و نقل ، آب و هوای بد ، ترافیک و غیره. اسکوتر های سلف سرویس برقی یک راه حل پررونق هستند و سه بازیکن اصلی در پایتخت. ما آنها را امتحان کرده ایم و برای شما مقایسه کرده ایم.

برای جابجایی در پاریس ، در مورد نحوه حمل و نقل مورد استفاده قرار می گیرد ، خجالت می کشد: دوچرخه مکانیکی یا دوچرخه برقی ، اسکوتر برقی ، حمل و نقل عمومی ، ماشین ، پیاده روی و غیره. همه مزایا و معایب را ارائه می دهند ، که به نیازهای هر یک نیز بستگی دارد. مدتی است که به نظر می رسد که اسکوتر های برقی قلب پاریسی ها را به خود جلب می کنند ، زیرا آنها به طور خاص به آنها اجازه می دهند تا در حالی که آزادی حرکت بدون محدودیت ، به تنهایی یا به دو صورت را انجام می دهند ، گردش خون متراکم را دور بزنند و حتی برای انتقال چند مسابقه با شما.

از اول سپتامبر ، پارکینگ اسکوتر های حرارتی در پایتخت پرداخت شده است ، که همیشه می تواند کاربران بیشتری را به سمت برقی سوق دهد.

متأسفانه ، یکی از اصلی ترین موانع خرید اسکوتر برقی ، قیمت نه تنها برای خرید بلکه بیمه و نگهداری است که ممکن است برای سفرهای گاه به گاه خیلی زیاد به نظر برسد. این کل مزیت اسکوتر های مشترک است: پیدا کردن آنها آسان است ، می توان برای یک مورد ساده استفاده کرد و نیازی به اشتراک ندارد.

برجسته اصلی آنها بر اساس این واقعیت است که آنها معادل 50 سی سی هستند و در حدود 45 کیلومتر در ساعت محدود شده اند ، که به آنها امکان می دهد بدون داشتن مجوز رانندگی کنند – فقط BSR کافی است. نیازی به کلاه ایمنی نیز نیست ، زیرا یک یا دو کلاه ایمنی با اسکوتر تهیه شده است که به دلایل بهداشتی همراه با شارلوت همراه است. این فقط دستکش های خود را خواهد داشت ، که اجباری هستند ، اما بسیار پیچیده هستند که به طور پیش فرض تهیه کنید ، زیرا اندازه ها از یک کاربر به کاربر دیگر متفاوت هستند ، به این واقعیت که می توانند به راحتی به سرقت بروند.

امروز سه بازیکن اصلی وجود دارد که اسکوتر مشترک را در پاریس و حومه ها ارائه می دهند که ما برای شما آزمایش کرده و مقایسه کرده ایم. با توجه به نیازها و کاربردهای شما ، کدام یک مناسب ترین است. با این وجود به خاطر داشته باشید که برخی از خدمات ذکر شده در این مقایسه در سایر شهرها در دسترس هستند و اطلاعات و قیمت های ذکر شده در زیر برای پاریس معتبر است.

CityScoot ، ساده ترین پیدا کردن

با ضربات دیرهنگام ، Cityyscoot یکی از اولین اپراتورهایی بود که ناوگان اسکوتر برقی مشترک با مقیاس بزرگ را در پایتخت مستقر کرد. بنابراین می توانیم فکر کنیم که این شرکت در مقایسه با رقبا خدمات بالاتری ارائه می دهد ، که اخیراً در پاریس وارد شده است. در واقع ، اگرچه برخی از رقبا در برخی از نقاط خاص جالب تر هستند ، اما CityScoot علاوه بر کسانی که در نیس ، بوردو ، میلان و بارسلونا مستقر هستند ، بیش از 4000 اسکوتر در پاریس ارائه می دهد. این به ویژه اجازه می دهد تا هنگام مسافرت از همان حساب استفاده شود. کاربردی.

در مورد قیمت ، در هر دقیقه 0.39 یورو برای شما هزینه خواهد داشت ، اما می توانید به لطف بسته ها پس انداز کنید: بسته به دقیقه پیش پرداخت ، قیمت ها برای خرید 50 ، 100 یا 250 دقیقه به 0.34 ، 0.32 یا 0.28 یورو کاهش می یابد. یک پیشنهاد CityYoung قیمت 50 دقیقه با 0.24 یورو کاهش می یابد.

خبر خوب: مدت اعتبار آنها اکنون 365 روز است ، در برابر دوره های نوسان بین 2 هفته و یک ماه و نیم قبل. یک برنامه وفاداری همچنین به شما امکان می دهد دفاتر ارائه شده را جمع آوری کنید ، یعنی 30 ، 60 یا 130 دقیقه رایگان به ترتیب 300 ، 500 یا 1000 دقیقه نورد.

در سطح عملی ، تمام CityScoots مجهز به دامن است که همچنین دارای جیب برای قرار دادن تلفن هوشمند شما است ، از نظر تئوری برای پیدا کردن شما بسیار مفید است. متأسفانه ، در حال استفاده ، اغلب اتفاق می افتد که این موارد پاره شده یا غیرممکن است ، و باعث می شود ناوبری بسیار پیچیده تر شود-مگر.

علاوه بر این ، یک کلاه ایمنی به طور سیستماتیک در زیر زین تهیه می شود و اسکوتر های خاص شامل a مورد برتر, اقامت کلاه دوم و در نتیجه ساده کردن سفر به دو. علاوه بر این ، تمام Cityscoots قلاب دارند و امکان حمل یک کیسه بین پاهای خود را فراهم می کنند – مراقب باشید که در پایان سفر آن را فراموش نکنید ، زیرا اموال شما تحت پوشش دامن است. سرانجام ، CityScoots نسبتاً زیاد است: آنها از رانندگی لذت می برند و احساس امنیت برتر از آنچه رقابت ارائه می دهد.

در مورد باز کردن قفل یک چرخ دو چرخ ، CityScoot برای ورود به صفحه کلید واقع در دسته اسکوتر ، کد را انتخاب می کند. این روش به ویژه قابل توجه است ، زیرا به شما امکان می دهد بدون اینکه تلفن هوشمند خود را شروع یا به پایان برسانید ، در صورت باتری کم بسیار کاربردی انجام دهید. این برنامه همچنین باعث می شود سریع و به سادگی تجسم اسکوتر های اطراف ، استقلال باقیمانده و تعداد کلاه ایمنی ارائه شده.

شهرستان

به طور روزانه ، Cityyscoot بسیار کاربردی است ، زیرا پیدا کردن یک بسیار آسان است. منطقه پوشش نیز بسیار بزرگ است ، زیرا تمام ولسوالی های پاریس ، و همچنین چندین شهر در نزدیکی حومه شهر ، مانند کلیشی ، نئیلی-سین ، لوآلوئیس ، بولگن-بیلنکور ، ایسی-لس-مولینئو و مونتروژ را در بر می گیرد ، اما اما همچنین برخی از مناطق Sèvres ، Meudon ، Ivry-Sur-Seine ، Saint-Mandé و Charenton-Le-Pont.

از طرف دیگر ، خیلی اوقات اتفاق می افتد که برخی از دو چرخ ناوگان به خصوص در پوشش تلفن های هوشمند همانطور که در بالا ذکر شد آسیب دیده اند. از همه بدتر ، ما با آینه هایی که در جای خود قرار ندارند یا حتی دستگیره های شکسته را در دست نمی گیرند ، با اسکوتر آشنا شده ایم. سرانجام ، غیر معمول نیست که در پایان دادن به یک مسابقه – تقصیر یک مشکل فنی – مشکل داشته باشید بنابراین شما را ملزم به تماس با مشتری برای بستن آن می کند.

 • قیمت: 0.39 یورو در دقیقه بدون بسته پیش پرداخت ، از 0.28 یورو در دقیقه با یک بسته پیش پرداخت 250 دقیقه ؛
 • مزایا: یافتن آن در پاریس ، پوشش جغرافیایی گسترده بسیار آسان است
 • معایب: مشکلات فنی ، پشتیبانی از تلفن های هوشمند.

Cooltra ، Challenger

Cooltra قبل از استقرار ناوگان دو چرخ در خود شاری ، تخصص در اجاره روز یا اسکوتر ماهانه ، خدماتی که همچنان ارائه می دهد و اگر قصد دارید در یک دوره معین حرکت کنید ، جالب تر باشد. همچنین این مزیت را ارائه می دهد که در پاریس ، لیسبون ، مادرید ، ولت ، بارسلونا ، میلان و روم حضور داشته باشد و اجازه می دهد در بسیاری از شهرها از همان برنامه استفاده شود.

جالب اینجاست که Cooltra اسکوترهای Govecs را مستقر کرده است ، همان مارک تجاری که توسط Cityyscoot ، مادرید و Valence استفاده می شود ، اما از مدل های Askoll در سایر شهرها از جمله پاریس استفاده می کند. بنابراین دو چرخ آن با فرمت جمع و جور خود به راحتی در فرانسه قابل شناسایی خواهد بود که به شما امکان می دهد بدون حادثه دزدکی حرکت کنید.

کولترا

از نظر قیمت ، Cooltra نرخ اساسی 0.36 یورو در دقیقه و همچنین انتخاب گسترده ای از بسته ها را ارائه می دهد عبور : شارژهای 10 ، 20 ، 50 و 90 یورو به شما امکان می دهد به ترتیب 2 ، 5 ، 20 یا 40 یورو به دست آورید. این باعث کاهش قیمت در هر دقیقه به 0.25 یورو می شود. Cooltra همچنین ارائه می دهد عبور نامحدود 8 ، 24 یا 48 ساعت ، 19 ، 29 و 39 یورو. به منظور بهینه سازی توزیع اسکوتر ، Cooltra در صورت پارک کردن اسکوتر خود در “منطقه آبی” در پایان اجاره خود ، تخفیف در سفر به شما ارائه می دهد.

اسکوتر موقعیت رانندگی غیرمعمول ، نزدیک به زمین را ارائه می دهد ، با چرخ های نسبتاً بزرگ ثبات خوبی را ارائه می دهند. اگر دو ساله باشید ، از حضور سیستماتیک دو کلاه ایمنی ، از جمله L و یک M قدردانی خواهید کرد. برخی از آنها دامن بسیار مفیدی را در هوای سرد ارائه می دهند ، اگرچه به نظر می رسد اکثر ناوگان از آن خارج هستند. از طرف دیگر ، هیچ رسانه تلفنی وجود ندارد ، که اگر راه خود را نمی دانید واقعاً تاسف آور است.

کولترا

این اسکوتر از تلفن هوشمند شما باز می شود ، که مانع از یادآوری یک کد می شود ، اما شما را مجبور می کند که از قبل آن را از قبل شارژ کنید. اگر در پیدا کردن اسکوتر خود مشکل دارید ، می توانید آن را مستقیماً از طریق برنامه انجام دهید تا آن را پیدا کنید. بسیار کمتر کاربردی ، شما باید در پایان سفر خود از اسکوتر عکس بگیرید تا بتوانید ثابت کنید که در شرایط خوبی است و به خوبی پارک شده است. سرانجام ، این منطقه در حال حاضر محدود به پاریس داخلی است: اگر می خواهید به حومه شهر بروید ، باید راه خود را طی کنید.

 • قیمت: 0.36 یورو در دقیقه بدون بسته پیش پرداخت ، از 0.25 یورو در دقیقه با یک بسته پیش پرداخت 90 یورو
 • مزایا: انتخاب گسترده بسته ها ، کلاه ایمنی مضاعف ؛
 • معایب: بدون پشتیبانی از تلفن های هوشمند ، منطقه محدود در پاریس داخل کشور.

yego ، ارزان ترین

اسکوتر های یوگو نیز بین المللی هستند ، زیرا آنها نه تنها در پاریس و بوردو ، بلکه در چهار شهر اسپانیا نیز یافت می شوند. این سرویس در ژوئن سال 2021 راه اندازی شد ، تا پایان سال 2020 1500 چرخ چرخ خواهد داشت ، در مقایسه با 700 در آغاز آن.

به لطف طراحی یکپارچهسازی با سیستمعامل آنها تا حدودی شبیه یک وسپا ، برای شما بسیار آسان خواهد بود. نقاشی سبز نیز دقیقاً مانند نامی که به هر اسکوتر داده می شود ، چشم را به خود جلب می کند. علاوه بر این ، برای توزیع بهتر ناوگان ، یوگو 10 دقیقه رایگان در مورد اسکوتر خاص ارائه می دهد تا بتواند آنها را به یک منطقه مشخص بازگرداند ، بنابراین بهینه سازی استفاده از دو چرخ آن را با پاداش ترکیب می کند.

قیمت های ارائه شده توسط Yego جالب تر از قیمت های رقابت است ، زیرا یک دقیقه بدون اشتراک 0.36 یورو صورتحساب می شود. بسته های پیش پرداخت شده با ترکیب اعتبار اضافی امکان کاهش بیشتر یادداشت را فراهم می آورد. می توانید حساب خود را از 9.90 ، 29.90 ، 49.90 یا حتی 89.90 یورو شارژ کنید و به ترتیب 16 ٪ ، 25 ٪ ، 30 ٪ یا 45 ٪ پس انداز کنید.

یوگو

از جنبه عملی ، یگو مجهز به دامن نیست و توصیه می کند که آنها در هوای بد توصیه کنند. از طرف دیگر ، اگرچه در برابر باران و سرماخوردگی محافظت نمی کند ، پشتیبانی تلفن هوشمند واقع در دسته ها بسیار کاربردی است ، زیرا پیچ خورده و به راحتی با اکثر موبایل ها سازگار می شود. یک قلاب همچنین امکان حمل کیف بین پاهای خود را فراهم می کند و می تواند فضای زیر زین و آن را تکمیل کند مورد برتر. برخی از دو چرخ سرانجام کلاه ایمنی دوم را ارائه می دهند که می توان مستقیماً از برنامه شناسایی کرد.

سفر معرفی می شود و از تلفن هوشمند شما به پایان می رسد. yego که نسبت به بازار پاریس نسبتاً جوان است ، اسکوتر در حال حاضر در وضعیت خوبی قرار دارد و ما برای استفاده با مشکلات فنی روبرو نشده ایم. با این حال منطقه پوشش بسیار محدود است ، زیرا به شما امکان نمی دهد سفر به خارج از پاریس را تمام کنید یا شروع کنید. سرانجام ، داشتن عکس از اسکوتر برای بازگرداندن تا حدودی محدود کننده است.

 • قیمت: 0.55 یورو در دقیقه بدون بسته پیش پرداخت ، از 0.20 یورو در دقیقه با یک بسته پیش پرداخت 89.90 یورو
 • مزایا: قیمت ، پشتیبانی از تلفن های هوشمند ، طراحی “سرگرم کننده” ؛
 • معایب: بدون دامن ، منطقه محدود در پاریس ، ناوگان کاهش یافته.

سرباز ، سریعترین

Troopy از رقابت با اسکوتر های خود در دو نسخه ، یعنی یک مدل معادل 50 سی سی و همچنین معادل 125 سی سی دیگر متمایز است ، بنابراین امکان دسترسی به آهنگ های سریع و رسیدن به حداکثر سرعت 90 کیلومتر در ساعت را فراهم می آورد. اینها در واقع جایگزین ناوگان حرارتی اپراتور هستند ، که قبلاً از اسکوتر 125 سی سی یاماها ترسی تشکیل شده است.

ناوگان جدید منحصراً از اسکوتر برقی Yamaha ، یعنی Neo و E01 تشکیل شده است. آنها مجهز به دامن ، پشتیبانی از تلفن های هوشمند و یک مورد برتر هستند و آنها را در بین بهترین ها برای ظاهر عملی خود طبقه بندی می کنند. به همین ترتیب ، کلاه ایمنی دوم در طول اجاره ارائه می شود و به شما امکان می دهد با یک مسافر حرکت کنید. علاوه بر این ، اسکوترها جدید هستند ، البته آنها هیچ مشکلی ندارند.

صرف نظر از مدل ، اسکوتر با رنگ سفید ، دامن سیاه و کتیبه های مرجانی قابل مشاهده خواهد بود. Scooters از زمان برنامه اختصاصی رزرو ، قفل و متوقف شده است ، بنابراین باید در مورد داشتن باتری کافی فکر کنید. سرانجام ، خدمتی که به تازگی راه اندازی شده است ، در حال حاضر میزان اسکوتر موجود بسیار کم است.

از نظر قیمت ، Troopy بسیار گران است ، با “Troopy Flex” ، ترافیک بدون اشتراک 38 سنت در دقیقه برای 50 سی سی و 48 سنت برای 125 سی سی. این اپراتور همچنین بسته های پیش پرداخت را ارائه می دهد ، برای یک سال معتبر است: یک بسته “تقویت کننده Troopy” 9 یورو برای 30 یورو خریداری شده یا 30 ٪ اعتبار اضافی ارائه می دهد. به همین ترتیب ، بسته “Troopy Jet” 24 یورو اعتبار ارائه شده برای 60 یورو خریداری شده را ارائه می دهد ، پاداش 38 ٪.

سرانجام ، یک پیشنهاد “Troopy Zen” به شما امکان می دهد از اشتراک نه یورو در ماه بهره مند شوید ، و این حق را به 10 ٪ تخفیف در همه سفرها می دهد ، خواه در 50 یا 125 سی سی ساخته شود. این پیشنهاد همچنین به یک یورو در ماه برای دانشجویان ، سالمندان بالای 60 سال ، افرادی که به دنبال شغل ، باشگاه های ورزشی و انجمن هستند ارائه می شود.

 • قیمت: 0.38 یورو در دقیقه برای 50 سی سی و 48 سنت برای 125 سی سی بدون بسته پیش پرداخت ، از 0.24 یورو در دقیقه برای 50 سی سی و 30 سنت برای 125 سی سی
 • مزایا: کیفیت اسکوتر ، جنبه های عملی ، کلاه ایمنی دوم
 • معایب: قیمت ، در دسترس بودن هنوز محدود است

نتیجه

به نظر نمی رسد در این مقایسه یک برنده واحد وجود داشته باشد و شما باید نیازهای خود را برای یافتن خدماتی که بیشترین دیدار را در اختیار شما قرار می دهد ، در نظر بگیرید. اگر قیمت مهمترین معیار باشد ، یگو حداقل برای سفرهای گاه به گاه جالب ترین است. از طرف دیگر ، Cooltra به لطف او متمایز است عبور نامحدود که به عنوان مثال برای یک آخر هفته عملی است.

با این وجود ، اگر قصد دارید از پاریس خارج شوید یا فقط به دنبال اسکوتر نزدیک به شما باشید ، به نظر می رسد CityScoot راه حل مورد نیاز شما است.

می خواهید به جامعه ای از علاقه مندان بپیوندید ? Discord ما از شما استقبال می کند ، این یک مکان کمک و اشتیاق متقابل در مورد فناوری است.

Cityyscoot اشتراک ماه در پاریس را راه اندازی می کند

Cityyscoot در حال راه اندازی اشتراک ماه در پاریس است - اعتبار: CityScoot

Cityyscoot بدون شک با اجرای پارکینگ پرداخت شده برای دو چرخ حرارتی در پاریس بر بسیاری از مشتریان پیروز شده است. اپراتور اکنون سعی خواهد کرد تا آنها را با یک فرمول در ماه “CityMove” So -Called حفظ کند.

به همه کاربران ارائه می شود ، این اشتراک جدید در هر ماه 129 یورو صورتحساب می شود. این امکان را به شما می دهد تا از اسکوتر برقی CityScoot تا 500 دقیقه در ماه ، هر روز و بدون محدودیت مسیر استفاده کنید.

اگر مشترک در طول ماه از تمام اعتبار خود استفاده نکند ، دقایق باقیمانده بعداً قابل بازیابی نیست. به عبارت دیگر ، آنها در ماه بعد اهدا نمی شوند ، حتی اگر کاربر اشتراک خود را گسترش دهد.

اشتراک CityMove بدون تعهد است. در پایان هر ماه به طور خودکار تمدید می شود.

کاربران سرویس منظم علاقه مند به انتخاب این فرمول جدید هستند ، که به آنها اجازه می دهد تا در مقایسه با دقیقه های دقایقی ، پول قابل توجهی را پس انداز کنند. با این وجود دومی برای استفاده گاه به گاه از خدمات جالب است ، زیرا آنها برای یک سال معتبر هستند.

آیا رقبای CityScoot اشتراک های مشابهی را ارائه می دهند ?

Cooltra اشتراک هایی دارد که طی یک دوره معین کار می کند ، اما هیچ یک از آنها ماهانه نمی گذرد. برای پیدا کردن چیزی شبیه به شهر Momove ، باید به Yego مراجعه کنید ، که یک اشتراک 30 روزه را به 119 € ارائه می دهد. محدودیت ها کاملاً یکسان نیستند: یگو در هر ماه حد 1000 دقیقه تعیین می کند ، که به آن حد 100 دقیقه در روز اضافه می شود.

در حالی که CityScoot اشتراک CityMove را در کاربران پاریسی خود ذخیره می کند ، Yego همچنین فرمول 30 روزه خود را در تولوز ارائه می دهد ، با هزینه کمتری (100 یورو در ماه).

آنتوان با جذابیت خاصی برای اتومبیل ، چهار گوش و دو چرخ موتوری به تحرک به تمام اشکال خود علاقه مند است. حامی بزرگ اسکوتر برقی ، حمل و نقل روزانه آن به معنای آن است !