زبان برای کودکان و نوجوانان باقی می ماند | اقامت زبانی CLC ، LCL نظر | نظرات بازرگان را بخوانید

اخطار LCL

Contents

در CLC ، بیش از ماندن زبان و فرهنگی, ما تجربیات زندگی واقعی را ارائه می دهیم. همه چیز به گونه ای انجام می شود که هر اقامت به یک خاطره غیرقابل تحمل تبدیل شود ، به طوری که هر یک از شرکت کنندگان برای رشد و تمایل به ترک باز می گردند. ما همچنین می دانیم که همه در مورد یک انتظار متفاوت دارند اقامت زبانی ::

50 سال متخصص زبان و فرهنگی است !

CLC به مدت 50 سال در بسیاری از مقصد ها متخصص زبان و زندگی فرهنگی برای کودکان و نوجوانان بوده است.

انتخاب ما از ماندن زبانی و فرهنگی

تعطیلات All Saints در حال نزدیک شدن است و ما ماجراهای مهیج را برای فرزندان و نوجوانان شما آماده کرده ایم. امسال ، ما مقصد فراموش نشدنی را برای دانش زبانی خود را غنی کنید وت فرهنگ های جدید را کشف کنید.

فرزند خود را به انگلستان بفرستید ، جایی که می تواند به هیجان لندن شیرجه بزند ، فضای زیبا وستگیت را خیس کند ، منطقه باشکوه Torquay را کشف کنید یا یک اردوگاه تابستانی در لیدینگتون زندگی کنید. ماندن زبانی ما در انگلیس فرصتی استثنایی برای انگلیسی عالی در حالی که خود را در مکان های برجسته غوطه ور می کنید.

فرزند شما آرزو می کند تابستان را با حمایت از مقصد آفتابی تمدید کند ? ما سفر زبانی در مالت و اسپانیا برای ترکیب آرامش و یادگیری مناسب هستند ! در مالت ، او قادر خواهد بود ضمن بهبود مهارت های زبانی خود به زبان انگلیسی ، از یک جزیره آفتابی مدیترانه ای استفاده کند. در مادرید ، پایتخت پر جنب و جوش اسپانیا ، او در یک فضای فرهنگی غنی فرو می رود اسپانیایی خود را کامل می کند.

علاوه بر ما سفر زبانی سنتی ، ما نیز ارائه می دهیم “Discovery / City Break” باقی می ماند در مالت و لندن. این فرمول ها بدون دوره های زبانی به کاوشگران جوان شما اجازه می دهد تا از سایت های توریستی ، فعالیت های هیجان انگیز و فضای پر جنب و جوش این مقاصد به طور کامل بهره مند شوند.

دیگر صبر نکنید تا به فرزند خود یک تجربه فراموش نشدنی را در طول ارائه دهید تعطیلات همه مقدسین ! اکنون او را رزرو کنید اقامت زبانی یا کشف / استراحت شهر, و به او فرصتی برای زندگی در لحظه های غنی سازی در حین تفریح ​​و جعل خاطراتی که یک عمر ادامه خواهد داد.

دروس انگلیسی و تور تورکی

کارآموزی ویژه کوپن Toussaint در آکسفورد 1 هفته

اردوگاه تابستانی در لیدینگتون

اسپانیایی در گروه 4 نفره در مادرید

سنت پاول کلیسای جامع لندن زبانی

دروس انگلیسی اصلی و بازدید لندن

ساحل بندر زبانی مارگات

Westgate on Sea – انگلیس

درس و بازدید انگلیسی و بازدید از Westgate-on-Sea

اکتبر ، فوریه ، آوریل

برای 50 سالگی ما,
بگذارید کنجکاوی خود را جشن بگیریم تا با هم یاد بگیریم

در سال 2023, CLC پنجاهمین سالگرد تولد خود را جشن می گیرد ! 50 سال در حال حاضر سفر های مدرسه, از سفر زبانی, تجربیات به یاد ماندنی از طریق بسیاری از مقصد. صدها هزار کودک اولین بار خود را کردند اقامت زبانی با CLC, بیش از 2000 مدرسه در سال ، که سازمان سفر مدرسه خود را به CLC. اما تلاش برای CLC سفر به بزرگترین اکثریت در اینجا متوقف نمی شود ! امروز با تجربه 50 ساله خود در سازمان اقامت زبانی و سفر مدرسه, CLC طیف جدیدی از اقامتگاه ها را توسعه می دهد: اقامت فرهنگی !

ماندگاری فرهنگی بصری

سفر در تعطیلات مدرسه ، دیگر زبانی نیست بلکه 100 ٪ فرهنگی ، همراه و برای جوانان 14 تا 17 ساله است که مایل به تجربه یک تجربه غنی هستند ، بین کارگاه های آشپزی ، بازدیدهای فرهنگی ، فعالیت های غیرمعمول و بسیاری از شگفتی های دیگر.

فواید این اقامتگاه ها متعدد است: باز بودن به جهان ، کشف فرهنگ های جدید ، تمدن های جدید ، دوستی و خاطرات برای زندگی.

اقامت زبانی یا اقامت فرهنگی : انتخاب اکنون متعلق به شما است. تابستان به سرعت نزدیک می شود: بدون انتظار برای تجربه فراموش نشدنی خود !

CLC ، متخصص در ماندن زبانی و فرهنگی

50 سال گذشته است که Club Langues & تمدن ها جوانان را در هر سنی (کودکان و نوجوانان) قادر به اجرای آن کرده است سفر زبانی در بسیاری از مقصد ! این نیم قرن تجربه و دانش ما را به عنوان رهبر فرانسه می کند اقامت زبانی.

CLC فرمول های سازگار با همه پروفایل ها را ارائه می دهد: ماندگاری زبانی کودکان ، انتخاب شما ، به صورت فشرده یا زبان کشف می ماند برای مبتدیان یا دانشجویی زبانی می ماند برای بهبود زبان ، قبل از شروع سال تحصیلی ، امتحان یا به روزرسانی را آماده کنید.

افتتاح جهان یک ارزش گران قیمت است CLC, به همین دلیل ما نیز طراحی می کنیم اقامت فرهنگی برای کودکان و نوجوانان, بدون درس ، جایی که تأکید بر کشف یک کشور ، بین بازدیدهای فرهنگی ، فعالیتهای بازیگوش و غیرمعمول است !

CLC 50 سال D

با تجربه

CLC حمل و نقل به عزیمت از سراسر فرانسه

عزیمت همه
فرانسه

CLC NF AFNOR صدور گواهینامه و کارآموزی زبانی

گواهینامه NF
(به استثنای ماندن فرانسه)

CLC برچسب اتحادیه ملی اتحادیه ملی اقامت و آموزش زبان را برچسب گذاری کرد

کیفیت
Oneosel را به رسمیت شناخت

بهترین خدمات زبان طبق گفته Le Figaro 2023 باقی می ماند

n ° 1 می ماند
زبان شناسی

کمک مشتری CLC 24 ساعت در روز 24 و 7 روز در هفته

معاونت
24 ساعت/24 – 7 روز در هفته

آنها آن را زندگی کردند !

توصیفات مشتریان و تیم های ما را کشف کنید. همه در مورد تجربه خود از اقامت زبانی به شما خواهند گفت.

من بیش از 20 سال است که در CLC کار می کنم. من همیشه بسیار سرگرم کننده هستم که به والدین توصیه می کنم که آیا این برای اولین بار عزیمت است یا برای بهبود. اقامت مورد علاقه شما ? اقامت در برایتون که در حالی که از ساحل لذت می برد ، درس با کیفیت را در یک مدرسه مشهور ترکیب می کند. راز یک اقامت موفق ? تا حد امکان برای درس سرمایه گذاری کنید و برای کشف یک فرهنگ جدید آماده باشید. از اقامت خود استفاده کنید که تمام زندگی خود را به یاد خواهید آورد.

من یک تکنیک تجاری در سرویس اقامت فردی CLC هستم. اقامت مورد علاقه شما ? اقامت مورد علاقه من اقامت و کشف است ، زیرا درس زبان وجود دارد و بعد از ظهر به فعالیت ها یا بازدیدها اختصاص می یابد. راز یک اقامت موفق ? یک سازمان خوب.

با تشکر از همه شما برای این سفر زیبا ، پیر دوباره مسحور شد. سازمان عالی ، سرپرستان بسیار دوستانه و شایسته. یک خانواده مهماندار بسیار استقبال و اختصاصی. یک مدرسه کارآمد با یک معلم عالی که انسجام فوق العاده ای ایجاد کرده است. واقعاً از همه شما متشکرم ، امیدوارم که بتوانم با سازمان خود سفر جدیدی را به پیر ارائه دهم که من به شدت توصیه می کنم.

Laurence CLC بررسی ، مادر پیر

سلام ، دختر Cloé ما از اقامت زبانی در لندن برمی گردد. من می خواستم به شما اطلاع دهم که این خانواده بسیار خوب مورد استقبال قرار گرفته است و دوره ها سازنده بوده اند. ما همچنین می خواهیم حرفه ای شما را برجسته کنیم (به عنوان سازمانی از زبان ماندن): به دنبال پرونده قبل از عزیمت ، تماس ها در طول مدت اقامت. بسیار جدی. استاد همچنین نقش خود را بسیار خوب بازی کرد: تعداد ساعت های درس مورد احترام ، دوره دوره های متنوع (آزمون در شروع / پایان اقامت ، ارائه. ) ، بازدید از لندن به طور گسترده انجام شده است. به طور خلاصه ، بی عیب و نقص. ما به طور اتفاقی از خدمات شما فراخوانده شده ایم و از خدمات شما خوشحالیم. تجدید.

نظر لورنس ، مادر کلوئه در اقامت او

من در مرحله اول پس از درخواست کارآموزی در طول آموزش برای دریافت مدرک دیپلم در راهنمای سفر (که به دست آوردم) برای CLC کار کردم. من همیشه در زندگی ام سفر کرده ام و در آن زمان تصمیم گرفته ام که اشتیاق خود را از طریق همراهی گروه ها به اشتراک بگذارم. سالهاست که من به همکاری با CLC در بسیاری از مقصد ادامه می دهم: انگلستان ، ایرلند ، اسپانیا ، مالت ، ایالات متحده ، استرالیا. با تشکر از همراهی همه این جوانانی که در سفرهای خود توانستند رویاهای خود را تحقق بخشند ، من همچنین توانستم برخی از من را تحقق بخشم: کشف ایالات متحده در عمق ، استرالیا. همیشه دیدن این نوجوانان و بزرگسالان جوان با چشمان درخشان هنگام ورود به مقصد رویایی خود بسیار خوشحالم. برای داشتن اشک شادی یا غم (قلب محکم برای ترک). آن جلسات زیبا برای تمام این سالها با شرکت کنندگان ، همکاران در خارج از کشور یا حتی خانواده های پرورش یافته ، که برخی از آنها به دوستان واقعی تبدیل شده اند.

من اولین اقامت طولانی مدت خود را در سال 1993 در سن 25 سالگی نظارت کردم و از سال 2003 با CLC کار می کنم. من دوست دارم از دانش آموزان حمایت کنم تا آنها را با تمدن های دیگر ، سایر مردم ، عادات و آداب و رسوم دیگر معرفی کنم. من هرگز سریلانکا و این فضاهای بزرگ سبز و طبیعی را فراموش نخواهم کرد ، ایالات متحده با شب های کمپینگ ، وعده هایی که من با جوانان تهیه می کنم و کشف پارک های بزرگ ملی که به عنوان میراث جهانی ذکر شده اند … اما همچنین آفریقای جنوبی با کشف هیپوپوتامیا رایگان در رودخانه اوکاوانگو که در آن با شرکت کنندگان متحیر در قایق های کوچک قایقرانی کردیم. از شانگهای تا هانوی و از آفریقای جنوبی تا استرالیا از طریق سریلانکا ، من همیشه به شرکت کنندگان خود کمک کرده ام که سفر طولانی خود را ترک نکنند. همانطور که پیر فیلایت گفت: “ترک کردن این است که پیله خود را ترک کنید ، بالهای خود را باز کنید و از آنجا پرواز کنید. این است که بدانیم که ما تنها کسانی نیستیم که روی کره زمین هستیم ، همانطور که فکر می کردیم همه چیز را نمی دانیم. شما فروتن ، تحمل تر ، کمی باهوش تر می شوید. زندگی برای چند روز در جامعه ای که مال ما نیست ، یاد می گیرد که متفاوت به نظر برسد ، یاد بگیرید که طعم آنچه جدید است ، یاد بگیرید که گوش دهید و درک کنید. سفر فقط برای تغییر مکان ها برای تغییر مکان ها نیست و مهمترین چیز برای یادگیری ایده شما و دیدن ، مبنای اساسی برای ایجاد یک فرهنگ خوب است.

من به مدت 10 سال عضو باشگاه زبان و تمدن هستم و اکنون 5 سال است که رئیس بخش “کشور اسپانیایی -اسپانیایی” است.من دوست دارم به همان اندازه سفر کنم و به زبانهای خارجی بپردازم ، زیرا من در انجمن های مختلف (به ویژه ورزش) سرمایه گذاری مورد علاقه او سرمایه گذاری می کنم ? هرگونه اقامت در اندلس ، برای اصالت افسانه ای و استقبال گرم ساکنان آن ، و همچنین آب و هوا و بناهای منحصر به فرد آن ! راز یک اقامت موفق ? اقامت را با همکاری نزدیک آماده کنید و با اطمینان با مشاور خود که به لطف تجربه خود ، تمام کارت ها را برای همراهی شما به طور مؤثر و تضمین موفقیت اقامت در اختیار شما قرار داده است !

سلام ، من می خواستم از CLC بخاطر این اقامت بزرگ زبانی که پسر آنزو ما در پلیموت لذت برد. او بسیار خوشحال برگشت و سرش پر از خاطرات شد. ذکر ویژه ای برای خانواده آقای و خانم Peerlness که با آنها دریافت شده و در آنجا بسیار خوب مورد استقبال قرار گرفته است ، یک مبادله بسیار خوب. بسیار سپاسگزارم برای پیگیری جدی تیم های اداری ، نظارت و در سایت ، من فقط می توانم سازمان شما را توصیه کنم. اگر بتوانیم ، به شما باز خواهیم گشت .

نظر کورین ، مادر انزو

استقبال بسیار خوبی از خانواده در پلیموت: بسیار گرم ، توجه زیادی برای مبادلات سازنده در دسترس است. توصیه کردن. فعالیت های ارائه شده در بعد از ظهر بسیار جالب است اما اغلب کمی “در حال اجرا” انجام می شود.

بنو در مورد CLC شارلوت دخترش به ما می گوید

سلام ، یک تشکر بزرگ از حمایت شما در رزرو اقامت من. من از این تجربه خوشحال می شوم. اصل سازمان شما واقعاً عالی است ، قادر به آمیختن تعطیلات و یادگیری بسیار عالی است. خانواده پرورش دهنده بسیار مهربان بودند ، در ابتدا درست است که آنها کمی شدید به نظر می رسیدند ؛) اما با گذشت روزهایی که می گذرد ، من آن را شایان ستایش دیدم که او مرا به خوبی در اقامت من در چیزهایی که می توانم بازدید کنم راهنمایی کرد. من آنها را بسیار دوست داشتنی پیدا کردم. مدرسه واقعاً عالی است ، کارکنان شایان ستایش. یک تشکر بزرگ از مهربانی شما.

نظر آنا که با CLC سفر کرده است

زبان ایجاد شده برای ایجاد یک تجربه منحصر به فرد و غنی سازی به زندگی

خود را انتخاب کنید اقامت ایده آل در میان 9 تجربه ما !

 • تمام روز را درس بگیرید و برای پیشرفت سریع تمرین کنید
 • درس زبان را بگیرید و در فعالیت ها شرکت کنید. در حالی که زبان را تمرین می کند !
 • دنبال کردن کلاس زبان و میراث فرهنگی مقصد را کشف کنید
 • در یک سفر فرهنگی با ترکیبی از میراث یک کشور خارجی و فعالیتهای مختلف شرکت کنید
 • در مدارس بین المللی زبان درس بگیرید و با افرادی از سراسر جهان ملاقات کنید
 • در یک کارآموزی کلاس آماده سازی شرکت کنید
 • معاینه خارجی را آماده کنید (TOEIC ، IELTS ، TOEFL ، امتحانات کمبریج. )
 • درسهای خصوصی ساخته شده را همراه با غوطه وری با خانواده
 • کارآموزی/کار در خارج از کشور را پیدا کنید

اقامت زبانی انگلیس

در CLC ، بیش از ماندن زبان و فرهنگی, ما تجربیات زندگی واقعی را ارائه می دهیم. همه چیز به گونه ای انجام می شود که هر اقامت به یک خاطره غیرقابل تحمل تبدیل شود ، به طوری که هر یک از شرکت کنندگان برای رشد و تمایل به ترک باز می گردند. ما همچنین می دانیم که همه در مورد یک انتظار متفاوت دارند اقامت زبانی ::

 • شما می خواهید روی زبان یادگیری تمرکز کنید ?
 • شما ترجیح می دهید فعالیت های دوره تفریحی ، فرهنگی و زبانی را با هم ترکیب کنید ?
 • شما بدون درس از اقامت 100 ٪ کشف می کنید ?

هر یک از 9 تجربه ما با شدت دوره ها ، فرکانس که در آن زبان ، سن یا حتی سطح فرد شرکت کننده در آن را تمرین خواهید کرد ، متمایز می شود.

هر تجربه را می توان در کشورهای مختلف زندگی کرد. اگر مال ما باشد زبان انگلیس می ماند تحسین می شوند زیرا از نظر تاریخی برای یادگیری زبان انگلیسی ، ما همچنین اقامت در اسپانیا ، ایرلند ، آلمان ، مالت یا مقصد غیرمعمول تر را ارائه می دهیم !

كاهش دادن

همه ما سفر زبانی , در فرانسه به عنوان خارج از کشور ، در این موارد متفاوت توزیع می شود دسته بندی ها. اینها برای همه سطوح ، برای همه سنین و نیازهای هر یک توسعه یافته است. پیشنهاد بسیار متنوع ما یکی از مزایای بسیاری است: در زبان های باشگاه و تمدن هر یک از آنها متفاوت است !

شما می خواهید یک رقابت را آماده کنید ? شما می خواهید یک زبان بیاموزید با سرگرمی ، شدیدتر یا به لطف یک غوطه وری ? شما می خواهید یادگیری را به تمرین یک فعالیت ورزشی یا فرهنگی متصل کنید ? شما به دنبال کارآموزی در خارج از کشور هستید ? شما می خواهید مستقیم از معلم درس بگیرید ?

ماندگاری زبانی CLC

پیشرفت در یک زبان:

 • یک اقامت زبانی آلمانی پیدا کنید
 • با یک اقامت زبانی انگلیسی بروید
 • اقامت زبانی اسپانیایی
 • اقامت زبانی ایتالیایی
 • ماندگاری زبانی پرتغالی

بیشتر بخوانید

شما می خواهید در یک کشف 100 ٪ کشف ، بدون آن شرکت کنید کلاس زبان ? به لطف ما امکان پذیر است طیف جدیدی از اقامت سرگرم کننده و فرهنگی جایی که باز شدن به جهان کلمه کلیدی است !

کودکان ، نوجوانان یا دانش آموزان, همه گروه های سنی در محدوده ما نشان داده شده اند ماندن زبان و فرهنگی. فعالیت های سرگرم کننده ، ورزشی و فرهنگی به عنوان سطح دوره های زبان با انتظارات هر یک از شرکت کنندگان سازگار است. دومی همچنین میزان رضایت 96 ٪ را بیان می کند !

شما لزوماً خوشبختی خود را در بین تنوع خواهید یافت سفر زبانی که ما در زبانهای باشگاه و تمدن ها. اینجاست 50 سال که ما به بسیاری از جوانان اجازه می دهیم تا دنیای اطراف خود را باز کنند. این نیم قرن تجربه ما را به متخصص در اقامت زبانی.

 • اقامت زبانی انگلیسی
 • اقامت زبانی انگلیس
 • اقامت زبانی لندن
 • اقامت زبانی ایرلند
 • اقامت زبانی مالت
 • اقامت زبانی اسپانیایی
 • اقامت زبانی بارسلونا
 • اقامت زبانی آلمان
 • اقامت زبانی فرانسه

اخطار LCL

چندین قرار ملاقات غیرقانونی LCL Bellevue Saint Etienne Loire بنابراین چندین سفر ضبط نشده برای دستیابی به تلفن غیرممکن است. یکی تعجب می کند که در این بانک کار می کند ? غیرقابل قبول این بیمارستان است که از امور خیریه لذت می برد. من قصد دارم بانک ها را تغییر دهم.

تاریخ تجربه: 20 سپتامبر 2023

گزارش شفافیت 2022 ما در دسترس است

متوسط ​​ضعیف است

مشتری برای بیش از 10 سال و در نقطه.برای ترک قبل از پایان سال.
من تعداد مشاوران و بی کفایت را حساب نمی کنم. بیش از 10 سال من 3 از 10 خوب داشتم.
مورد فعلی با وجود دستیار بخشی از آن نیست. موقعیت همه کارها را انجام نمی دهد .
بانک برای ثروتمندان ، هزینه ها به هر قیم .
خدمات ارتباطی و متوسط ​​، چه از مشاور و چه کارمندان ، همه چیز برای ترک حداقل سختگیرانه ارسال می شود.
ناامید کننده بزرگی ، من در هر صورت توصیه نمی کنم ، این سرویس به خوبی رو به وخامت گذاشته است

تاریخ تجربه: 22 سپتامبر 2023

بی کفایتی !

من به نظرات خود به نظرات قبلی می پیوندم و تأیید می کنم ، بانک برای فرار ! بیش از 4 ماه گذشته است که من درخواست انتقال محصولات مالی برای یک بانک دیگر را کردم ، اما با وجود یادآوری های فراوان من هیچ کاری انجام نشده است ! رسوایی است !

تاریخ تجربه: 16 سپتامبر 2023

سرویس هولناک

خدمات وحشتناک از روز اول. هنگام ایجاد حساب من ، مشاور من شماره آپارتمان من را در آدرس من فراموش کرد ، که باعث شد کارت من بیش از یک ماه وارد شود. هیچ کس در LCL هرگز نخواسته است آدرس را بررسی کند تا اینکه اصرار نکنم ، یا می بینم که آنها حتی شماره آپارتمان را شامل نمی شدند (من در یک محل زندگی بزرگ زندگی می کردم). در طی این تأخیر که کاملاً تقصیر آنها بود ، من مجبور شدم مستقیماً پول را از آژانس خود برداشت کنم. اگر قبل از افتتاح صف را در خارج از خانه قرار ندهید ، نمی توانید به پول موجود در حساب خود دسترسی پیدا کنید. تحویل کارت برای برداشت پول از حساب شما ضروری است ، اما کمک هزینه روزانه این کارتها نمی تواند بیشتر از 10 باشد ، زیرا اگر یک ساعت پس از باز شدن بیش از حد باقی مانده باشد. هنگامی که دیگر این کارت ها وجود ندارد ، بدون استثنا نمی توانید آن روز پول خود را پس بگیرید. پوچ است! برای محدود کردن برداشت روزانه پول باید از طرف آنها مشورت شود. اکنون 3 سال است که می گذرد و کارت من در پایان ماه منقضی می شود. بدون تماس LCL همانطور که 3 ماه وعده داده شده است و 1 ماه قبل و هیچ نشانه ای از ورود کارت نیست. کمک آنلاین برای ارسال پیام به مشاور خود کار نمی کند. این بانک حتی نمی تواند برای ابتدایی ترین درخواست ها خدماتی ارائه دهد ، من هرگز به عنوان مثال وام از آن خارج نمی شوم و امیدوارم که در اسرع وقت بانک را تغییر دهم.

تاریخ تجربه: 19 سپتامبر 2023

خانم Mylene Bazir از LCL 446 A… آژانس ..

خانم Mylene Bazir از آژانس LCL 446 اختصاص داده شده (به آژانس) تا زمانی که به اندازه کافی طولانی باشد تا برنامه LCL را در لپ تاپ من بارگیری کند و سپس عملکرد آن را توضیح دهد. او سعی کرد مشکل من را حل کند و با قرار ملاقات موافقت کرد تا برای راه حل نهایی برای من پیش برود
مالک ، از طریق تلفن ، استقبال عالی و زحمت کشیدن به نگرانی های من بود. ممنون ملک.

تاریخ تجربه: 19 سپتامبر 2023

پس از هزینه های زیادی ..

پس از گرفتن بسیاری از هزینه های مدیریتی از حساب ، وقتی تصمیم گرفتم حساب خود را از این بانک ببندم ، آنها آنها را به طرز عجیبی در آغوش گرفتند. با این حال مشاور به من گفته بود که هیچ هزینه ای به آن پرداخت نمی شود. بانک برای جلوگیری از

تاریخ تجربه: 08 سپتامبر 2023

این بانک یک فاجعه است

این بانک یک فاجعه ، بی کفایت و ناخوشایند است ، ما تقریباً در کلاهبرداری هستیم که در یقه سفید سازماندهی شده است! ما در حال حاضر در مورد جانشینی هستیم و من و برادرم تقریباً دو ماه است که راه می رویم ، با این وجود آنها تمام اسناد موجود در اختیار خود را دارند.توصیه خوب ، از این موسسه بانکی خودداری کنید.

تاریخ تجربه: 29 اوت 2023

یک فاجعه این بانک

یک فاجعه این بانک ، سرویس جانشینی قابل تاسف است ، یک سندی هنوز هم برای بستن جانشینی مفقود است و تعادل را به وارثان پرداخت می کند. در حال حاضر 2 ماه انتظار ، بدون اینکه کسی با ما تماس بگیرد یا وظیفه ما را تسهیل کند در این زمان دشوار است ، همان برای درخواست های اسناد رسمی ، نه. فرار کن.

تاریخ تجربه: 18 اوت 2023

من به شما توصیه می کنم به LCL بروید

من به شما توصیه می کنم به LCL بروید

مشاور سریع برای پاسخ
خدمات مشتری نیز

برنامه و وب سایت بسیار ساده

وقتی خرید می کنید مستقیماً در برنامه یا سایت LCL نمایش داده می شود

من به شما توصیه می کنم یک حساب کاربری در LCL باز کنید

تاریخ تجربه: 23 سپتامبر 2023

گذرگاه من به LCL امروز صبح

من از 2 زن جوان که بلافاصله و سریع انتظاراتم را برآورده کردم ، بسیار خوب مورد استقبال قرار گرفتم. چه کارایی ! آفرین

تاریخ تجربه: 21 سپتامبر 2023

LCL Pertuis

LCL Pertuis سالها آژانس من بوده است ، اول از همه من به طور اتفاقی به آنجا رسیدم و نه با انتخاب ، وام مسکن پذیرفته شد. خیلی سریع تفاوت را با سایر آژانس ها و حتی سایر بانک ها درک کردم !!
در واقع در اینجا ما در مقیاس انسانی فعالیت می کنیم ، که متأسفانه در بسیاری از موسسات بانکی کاملاً از بین رفته است !! در اینجا ما گوش می دهیم ، ما به مشتری احترام می گذاریم که در نظر می گیریم و مهمتر از همه پاسخگو .
من توصیه های مختلفی داشتم و فکر می کنم با همه کارکنان سر و کار داشتم.
خوب ، خوب برای این حرفه ای ، این تیم پویا و صالح ، با شروع کارگردان خود هنوز در دسترس است.
من این آژانس را به شدت توصیه می کنم ، و به خصوص سایر بانک ها باید از آن استفاده کنند.
Marc Migueres یک مشتری خوشحال .

تاریخ تجربه: 14 سپتامبر 2023

خیلی مورد آزار و اذیت قرار می گیرد و نه ..

هنگامی که برنامه شما دارای اشکالات است ، بسیار مورد آزار و اذیت و حرفه ای قرار می گیرد ، اعتبار Flex برای چند روز در دسترس نیست ، به خصوص از آنجا. به خصوص احراز هویت شما مشاوران شما به چندین چیز نیاز دارند. (بله ، من وزن محرمانه بودن و تأیید هویت را می فهمم) اما با 20 سؤال جعلی شما ، آخرین انتقال شما چیست ، چه تاریخی را دریافت کرده اید و به خصوص که بیانیه حساب ها به موقع نیست ! وقتی پرداخت می کنم یا پول را حذف می کنم باید 1 روز صبر کنم تا در برنامه نمایش داده شود وحشتناک است

تاریخ تجربه: 19 اوت 2023

من LCL را توصیه می کنم

من از مشاور خود بخاطر پاسخگویی وی ، به خاطر کارهای وی در هنگام نیاز به اطلاعات یا درخواست های دیگر تشکر می کنم. همچنین به لطف پیام هایی که در برنامه وجود دارد ، وقت زیادی را برای من صرفه جویی می کند. من نیازی به حرکت ندارم و هنگام کار بسیار کاربردی است. او همیشه خیلی سریع به من پاسخ می دهد.
من خیلی راضی هستم.

تاریخ تجربه: 11 سپتامبر 2023

بازپرداخت سایبری NIET

قربانی حمله سایبری مهم بانکی: 5،221 یورو (یا به اصطلاح 9990 LEV بلغاری از آنجا که در این کشور است که پول منتقل شده است ، مبلغی که مربوط به سقف کارت است) ، بانکداری خصوصی LCL از بازپرداخت خود به بهانه خودداری می کند این عملیات هنگامی که هیچ پیامکی دریافت نکردم تأیید شد.آنها در واقع هیچ مدرکی ندارند و تجدید نظر گل می دهد. اما مهمتر از همه آنها تاکتیکی سرد برای امتناع دارند: از آنجا که شما مدیر هستید روی 5،000 یورو خود بنشینید.آنها این عظمت را دارند که به من می دهند ، به مدت یک سال که فکر می کنم سهم نقشه های دیوانه وار است.بدیهی است که من این بانک را ترک خواهم کرد. من نمی گویم که من در جای دیگر پاره نمی شوم اما حداقل هزینه ها پایین تر خواهد بود .

تاریخ تجربه: 12 ژوئیه 2023

این بانک یک فاجعه است

این بانک یک فاجعه است ، یک مشتری بازنشسته بسیار متوسط ​​90 سال و به مدت 40 سال معلول ، قربانی کلاهبرداری کارت بانکی شده است: 34 عملیات در آمریکای جنوبی ، بیش از سقف کارت بانکی خود: نتیجه: نتیجه: Crédit Lyonnais متوجه هیچ چیز غیرطبیعی نشده است ، اجازه دهید این عملیات ها به دلیل تمام تعهدات خود ، از بازپرداخت آن امتناع ورزند . مشاوره به کلاهبرداران ؛ از Crédit Lyonnais به مشتریان حمله کنید ، این بانک به شما امکان می دهد بی سر و صدا عمل کنید

تاریخ تجربه: 03 اوت 2023

من می خواهم از مشاور خود تشکر کنم

من می خواهم از مشاور خود تشکر کنم. Yanis rettab برای خدمات خوب خود ، او کار خود را بسیار خوب ، ادامه خوب انجام می دهد.

تاریخ تجربه: 19 سپتامبر 2023

LCL یکی از بهترین بانک فرانسوی است

LCL یکی از بهترین بانک فرانسوی است
مشاور من “سیلوی Tichoux” برای مشتریان واقعاً صالح و بسیار دوستانه است ، آقای مدیرعامل LCL “لطفاً حقوق خانم سیلوی Tichoux را افزایش دهید” او سزاوار آن است.

تاریخ تجربه: 13 سپتامبر 2023

مشتری Cagnes-Sur-Mer LCL از ..

مشتری LCL از Cagnes-Sur-Mer برای بیش از یک سال ، من همیشه بسیار خوب مورد استقبال قرار گرفته ام و این ادامه دارد . مشاور فعلی من آقای کمل داهمان همیشه لبخند و دلپذیر است ، بسیار مراقب مشتریان خود است ، برای حل هرگونه مشکل دور یا چهره -در دسترس است . زمان لازم برای یافتن راه حل ها در کنار هم و ارائه نتایج قطعی و مثبت طول می کشد .
از این بانکی که من به شدت توصیه می کنم پشیمان نیست .

تاریخ تجربه: 07 سپتامبر 2023

خوب به طور کلی اما سرویس بی کفایت

بانک به طور کلی و خوب اگر مشکلی ندارید اما به محض اینکه مشکلی دارید هرج و مرج با LCL است ، اخیراً کارت خود را از دست دادم و 21 روز دیگر موفق شدم و آنها می خواستند برای 2 یورو شارژ کنم کد اخبار من ، ما روی سر قدم می زنیم.

تاریخ تجربه: 28 اوت 2023

کارمندان پرخاشگر در تلفن.

کارمندان پرخاشگر در تلفن.
آنها از جزئیات برای تأیید اعتبار درخواست می کنند ، که طبیعی است ، اما آنها بیش از حد سؤال می کنند (شماره حساب ، شناسه بانکی ، آدرس ، نام ، نام ، CI ، محل تولد ، آخرین انتقال ساخته شده ، شماره تلفن, . ).
و وقتی به آنها می گویم که کافی است ، آنها بلافاصله عصبانی می شوند و تهدید می کنند که (که 2 کارمند ساخته اند) را قطع می کنند بدون اینکه حتی با تکرار مداوم همان آهنگ در مورد اهمیت معتبر Blabla ، جواب درخواست من را داشته باشند . به طور خلاصه ، گفتمان همه ما می دانیم و آنها مرتباً تکرار می کنند.
این افراد ناتوان و احمق هستند !
امیدوارم مکالمات تلفنی ضبط شده و توسط افراد ذیصلاح مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد.

تاریخ تجربه: 26 ژوئیه 2023

این شرکت متعلق به شما است ?

نمایه خود را برای دسترسی به ابزارهای TrustPilot رایگان و تقویت روابط مشتری خود ادعا کنید.

فعالیت های تجاری برای نمایش

نمایه غیرمجاز

هیچ اثری از درخواست ها

مشتریان نظرات ابتکار عمل خود را ترک می کنند

گزارش شفافیت 2022 ما در دسترس است

این شرکت متعلق به شما است ?

نمایه خود را برای دسترسی به ابزارهای TrustPilot رایگان و تقویت روابط مشتری خود ادعا کنید.

LCL Private: دسترسی به حساب آنلاین من در www.LCL.خط

حساب آنلاین LCL من - www.lcl.fr

کرتیت لئونا یک بانک فرانسوی است که در سال 1863 در لیون تأسیس شده است. اکنون این بانک متعلق به Crédit Agricole است. آنجا بانک آنلاین LCL یک وب سایت دارد www.LCL.خط برای افراد ، متخصصان و مشاغل. در نسخه خود برای مشتریان خاص LCL ، برای انجام عملیات فعلی و مشترک شدن در محصولات بانکی ، بیمه ، پس انداز و اعتباری به حساب های بانکی خود دسترسی دارید.

به حساب LCL من بصورت آنلاین در www دسترسی پیدا کنید.LCL.خط

در فضای LCL حساب من از Crédit Lyonnais خاص ، از بخش دسترسی به مشتری ، می توانید با حساب های خود مشورت کرده و عملیات بانکی فعلی مانند انجام نقل و انتقالات ، مخالفت با کارت بانکی یا دفترچه چک ، سفارشات برنامه را انجام دهید.

برای مشورت با حساب LCL خود ، ابتدا باید به سایت بروید www.LCL.خط یا مستقیماً روشن فضای من.LCL.خط. سپس فقط روی “دسترسی به حساب های خود” در بالای سمت چپ صفحه اینترنت کلیک کنید.

دسترسی به حساب آنلاین خصوصی LCL من - www.lcl.fr

بنابراین ، ما شما را به یک صفحه اتصال به منطقه مشتری خود Lyonnais هدایت می کنیم. دسترسی به فضای اتصال به یک شناسه و کد دسترسی نیاز دارد. کد دسترسی به استفاده از رمز عبوری است که هنگام باز کردن حساب LCL شما به شما ابلاغ شده است.

به حساب آنلاین خصوصی LCL من متصل شوید - www.lcl.fr

سرانجام ، شما بین بخش های مختلف دسترسی انتخابی دارید:

 • خاص
 • حرفه ای
 • elcl

LCL Private: در صورت داشتن یک کد شخصی فراموش شده چه باید کرد ?

اگر کد شخصی خود را برای مدیریت حساب های خود در اینترنت گم کرده اید یا فراموش کرده اید ، می توانید درخواست تجدید کنید. برای به اشتراک گذاشتن مشکل خود با تماس با مشاور خود شروع کنید. سپس یک کد جدید ظرف 5 روز کاری برای شما ارسال می شود. Crédit Lyonnais سپس کد جدید شما را از طریق پست ارسال می کند.

اگر به استفاده تقلب آمیز از دسترسی خود به فضای LCL من مشکوک هستید ، از تغییر کد شخصی خود دریغ نکنید.

به طور کلی ، ما توصیه می کنیم کد دسترسی را مرتباً تغییر دهید (به عنوان مثال ، هر 3-6 ماه). بنابراین شما دسترسی ایمن تر به فضای LCL خود را تضمین می کنید. بدیهی است ، شما نباید از رمز عبور قدیمی استفاده کنید. در واقع ، می توان آن را توسط افراد دیگر شناخته شد.

با خدمات مشتری LCL برای افراد تماس بگیرید

برای تماس با خدمات مشتری ، چندین تماس با ما دارید:

 • اگر مشتری هستید ?
  • با مشاور خود مستقیماً از منطقه مشتری خود قرار ملاقات بگذارید.
  • همچنین ، می توانید یک قرار ملاقات Visio LCL ایجاد کنید.
  • در غیر این صورت ، از منطقه مشتری Crédit Lyonnais خود به آژانس خود ایمیل بفرستید.
  • برای مدیریت حساب های خود ، با سرویس صوتی 7 روز در هفته و 24 ساعت در روز با ساعت 09 تماس بگیرید.69.36.30.30
  • برای مدیریت و اشتراک قراردادهای بیمه خود با شماره 09 تماس بگیرید.69.325.326.
  • اگر هنوز مشتری نیستید ?
   • با خدمات مشتری LCL با شماره 09 تماس بگیرید.69.36.30.30 (تماس تلفنی نیست) دوشنبه تا جمعه از 8 صبح تا 10 بعد از ظهر و شنبه از 9 صبح تا 5.30 بعد از ظهر برای باز کردن یک حساب LCL خصوصی.
   • یک حساب دانشجویی LCL ، lcl à la carte یا LCL را باز کنید. هنگام درخواست افتتاح حساب آنلاین ، مجبور خواهید بود برخی از اطلاعات را ارتباط برقرار کنید:
    • نوع حساب: فردی یا مشترک,
    • انتخاب وسایل پرداخت,
    • اطلاعات شخصی شما.