اسکوتر برقی پاریس ، اسکوتر برقی و پارکینگ در پاریس: این اندازه گیری زندگی شما را ساده می کند – CleanRider

اسکوتر برقی و پارکینگ در پاریس: این اندازه گیری زندگی شما را ساده می کند

فقط در 1 کلیک ، اسکوتر را نزدیک به خود رزرو کنید (برای 15 دقیقه اول رایگان). پس از نزدیک شدن به وسیله نقلیه ، آن را باز کنید و آن را از برنامه شروع کنید. کلاه ایمنی خود را بازیابی کنید ، بیایید برویم.

به راحتی ، فقط با 0.36 یورو در دقیقه با Yego حرکت کنید

در همه جای پاریس ، بدون سردرد ، یک اسکوتر برقی را در همه جای پاریس پیدا کنید ، رزرو کنید و بچرخانید.

4.9/5
در 2539 بررسی

بیمه
مشمول

رول کردن
بدون آلاینده

100 ٪
برقی

ثبت نام و سفر در صلح.

شارژ مجدد ، کلیدها ، کلاه ایمنی را فراموش کنید و با یگو سبز سوار شوید.

ثبت نام در 1 دقیقه

مجوز ، تلفن ، (و دو دست) ، این تنها چیزی است که شما برای لذت بردن از اسکوتر Yego نیاز دارید. برنامه را بارگیری کنید ، ثبت نام خود را نهایی کنید و در خیابان های پاریس آزادانه اجرا کنید !

رزرو ، باز کردن قفل ، رول

فقط در 1 کلیک ، اسکوتر را نزدیک به خود رزرو کنید (برای 15 دقیقه اول رایگان). پس از نزدیک شدن به وسیله نقلیه ، آن را باز کنید و آن را از برنامه شروع کنید. کلاه ایمنی خود را بازیابی کنید ، بیایید برویم.

قطره و قفل

پس از ورود به مقصد خود: فقط در یک مکان مجاز پارک کنید و برنامه را باز کنید تا مسابقه خود را با 1 کلیک نهایی کنید. هیچ چیز ساده تر نیست !
فقط باید استراحت کنید ? گزینه برنامه خود را انتخاب کنید.

همیشه در عرض یک دقیقه از شما یک yego وجود دارد.

با تقریبا 1000 اسکوتر برقی ، می توانید مطمئن باشید که یک یوگو در آن طرف خیابان منتظر شما است

همیشه در عرض یک دقیقه از شما یک yego وجود دارد.

فقط در 2 کلیک ، اسکوتر را نزدیک به خود رزرو کنید (برای 15 دقیقه اول رایگان). پس از بازگشت به وسیله نقلیه ، آن را با اسکن باز کنید. کلاه ایمنی خود را بازیابی کنید ، شروع کنید و بیایید برویم.

یک سرویس عالی برای سواران ما

در یگو ، این سرویس به اندازه اجاره مهم است. بنابراین ، اگر کوچکترین سؤال دارید ، کوچکترین مشکلات … فقط برنامه را باز کنید و یک گربه را با یکی از اعضای تیم ما شروع کنید.

یک روش
بی پروا

با سبک و سرعت حرکت کنید. در چرخ یک اسکوتر یکپارچهسازی با سیستمعامل باشکوه ، پایدار و به راحتی دستی ، جاده متعلق به شما خواهد بود. علاوه بر این ، شما بدون سر و صدا سوار خواهید شد.

از ترافیک و آلودگی خداحافظی کنید

بدون آلاینده و از دست دادن یک دقیقه با یگو بپیچید. تمام اسکوتر های ما 100 ٪ برقی و مداوم توسط تیم های ما در این زمینه شارژ می شوند.

تعهد ما: در کمتر از 60 ثانیه ، 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته به شما پاسخ دهید.

اسکوتر برقی و پارکینگ در پاریس: این اندازه گیری زندگی شما را ساده می کند

اسکوتر برقی و پارکینگ در پاریس: این اندازه گیری زندگی شما را ساده می کند

برای کمی کمتر از یک سال ، پارکینگ موتور سیکلت و اسکوتر در پاریس پرداخت شده است. یک انقلاب کوچک که شامل چندین انحراف است. علاوه بر متخصصان مراقبت های بهداشتی یا افرادی که دارای تحرک کاهش یافته اند ، کاربران اسکوتر دو چرخ الکتریکی و موتور سیکلت ها نیز معاف هستند.

برای استفاده از این مزیت ، کاربران مجبور بودند اثبات را از یک متر پارکینگ یا از طریق یک برنامه در دسترس قرار دهند. در غیاب او ، جریمه اجتناب ناپذیر بود ، گرچه سوال برانگیز بود.

اگر این آرایش تصور می شد که به پلیس اجازه می داد وسایل نقلیه معافیت را به راحتی بشناسد و صاحبان آنها را آرام کند ، آنها اثر متضاد داشتند. در سوال: گردش ضعیف اطلاعات و دشواری در بدست آوردن این بلیط ها ، به ویژه برای افراد خارج از پایتخت. نتیجه مستقیم انفجار در تعداد بسته های پس از طوفان (سابق PV) بود. از بین صدها هزار تحویل هر هفته ، 4000 مورد اختلاف است. شکایات فقط در 50 ٪ از موارد موفق شد و یک هیولا را برای بررسی ، تا جایی که باید تقریباً 8 ماه صبر کرد تا بازپرداخت شود. از این رو اراده شهر پاریس برای پایان دادن به بلیط اجباری برای افراد معاف از تسکین خدمات آن و ساده کردن زندگی روزمره کاربران.

از سپتامبر به بعد

حذف بلیط اجباری برای دو چرخ الکتریکی ، پرسنل بهداشتی و PMR از ماه سپتامبر اجرا می شود. این امر باید بتواند تمام رویه های در حال انجام تا پایان سال 2023 را تسویه کند و در آینده به 2 ماه مهلت در صورت بروز مشاجره برود.

لطفاً توجه داشته باشید: اگر تعهد بلیط به زودی از تاریخ باستانی خواهد بود ، کاربران دو چرخ همیشه باید با خدمات تالار شهر ، سوار خود را ارجاع دهند. برای اطلاعات بیشتر ، به وب سایت رسمی شهر پاریس بروید.