نحوه انتخاب دو چرخ الکتریکی خود (اسکوتر / موتور سیکلت)? دیجیتال ، CleanRider – تمام اطلاعات مربوط به دو چرخ الکتریکی و تحرک جدید!

CleanRider: سایت دو چرخ الکتریکی

Contents

دو چرخ الکتریکی ، موتور سیکلت به عنوان اسکوتر ، در بسیاری از جنبه ها با آویزهای حرارتی آنها متفاوت است. بنابراین لازم است قبل از مراجعه به مبلغ پرداختی پیدا کنید. ما برای کمک به شما سهام می گیریم.

نحوه انتخاب دو چرخ الکتریکی خود (اسکوتر / موتور سیکلت) ?

دو چرخ الکتریکی ، موتور سیکلت به عنوان اسکوتر ، در بسیاری از جنبه ها با آویزهای حرارتی آنها متفاوت است. بنابراین لازم است قبل از مراجعه به مبلغ پرداختی پیدا کنید. ما برای کمک به شما سهام می گیریم.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

پارکینگ که در حال حاضر در پاریس برای دو چرخ است. اگر بیشتر دوچرخه سواران و اسکوتر ها نارضایتی خود را نشان می دهند ، برخی دیگر این انتخاب را می کنند که با دستیابی به یک مدل برقی ، با دستیابی به یک مدل برقی ، از هزینه پارکینگ معاف شوند.

پارکینگ پرداخت شده از دو چرخ در پاریس ، گزینه ها چیست ?

از اول سپتامبر 2022 ، شهر پاریس پارکینگ را برای دو چرخ حرارتی پرداخت می کند. دیجیتال نکته است.

چه مجاز به موتور سیکلت یا اسکوتر برقی است ?

مانند هر اسکوتر یا موتور سیکلت ، چرخ های 2 برقی قبل از گرفتن دسته های فرمان به مجوز خاصی نیاز دارند. 4 دسته برای کنترل یک چرخ وجود دارد.

مجوز AM (سابق BSR)

قبلاً BSR ، مجوز AM اجازه می دهد آنچه را که کد بزرگراه آن را “موتور سیکلت” می نامد ، هدایت کند. این مجوز از 14 تا 8 سالگی در دسترس است ، این مجوز تنها در خارج از سیستم امتیاز است. افرادی که قبل از سال 1988 متولد شده اند ، نیازی به عنوان یا آموزش ندارند ، اگرچه هنوز هم توصیه می شود با خیال راحت گردش کنید.

با داشتن مجوز AM ، می توان موتور سیکلت موتور سیکلت ، اسکوتر یا جابجایی را کمتر از 50 سی سی (یا معادل برقی) رانندگی کرد که حداکثر سرعت آن به 45 کیلومتر در ساعت محدود است. اسکوتر برقی و موتور سیکلت باید با این سرعت ضروری مطابقت داشته باشند و به طور کلی موتور کمتر از 4000 وات را حمل کنند (W).

A1 مجوز یا مجوز B + 7 آموزش

مجوز A1 در دسترس از 16 سالگی ، به شما امکان می دهد موتور سیکلت و اسکوتر را از جابجایی (یا معادل آن) تا 125 سی سی و کمتر از 11 کیلو وات (15 اسب) هدایت کنید. این گروه همچنین برای حداقل 2 سال همراه با آموزش 7 ساعته در دسترس دارندگان مجوز B است. افرادی که قبل از مارس 1980 مجوز را تصویب کرده اند ، از آموزش معاف هستند.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد
قیمت راه اندازی 5590 یورو

یادداشت نوشتن: 3 از 5

go2roues

عملکرد هیئت مدیره قیمت
مسدود کننده تبلیغات خود را غیرفعال کنید تا به تمام پیوندهای فوق دسترسی پیدا کنید.

A2 و مجوز

مجوز A2 امروز یک گام ضروری برای هدایت موتور سیکلت بیش از 125 سی سی است. این مجوز که از 18 سالگی در دسترس است ، اجازه مدیریت موتور سیکلت یا اسکوتر کمتر از 35 کیلو وات (47.5 اسب بخار) را می دهد که نسبت قدرت/وزن آنها کمتر از یا مساوی با 0.2 کیلو وات بر کیلوگرم است. همچنین می توان یک موتورسیکلت “مهار شده” را که قدرت بومی آن کمتر از 70 کیلو وات (95 اسب بخار) است رانندگی کنید.

پس از 2 سال مجوز A2 ، لازم است که 7 ساعت آموزش اضافی را برای به دست آوردن مجوز A انجام دهید. هنگامی که تمام شرایط با هم روبرو شد ، می توان هر 2 چرخ را بدون محدودیت قدرت ، حداکثر سرعت یا جابجایی هدایت کرد.

برای وسایل نقلیه برقی ، قدرت حفظ شده قدرت اسمی است. برخی از وسایل نقلیه می توانند در مراحل خاص از این قدرت فراتر روند. این قدرت تاج است. دومی در طبقه بندی وسیله نقلیه تأثیر نمی گذارد. اسکوتر BMW CE-04 در نسخه A1 وجود دارد و 11 کیلو وات را توسعه می دهد ، اما می تواند در کرست 23 کیلو وات حرکت کند ، در حالی که سازگار است و مطابق با این دسته از مجوزها.

مزایای دو چرخ الکتریکی در مقایسه با حرارتی

فراتر از پارکینگ رایگان در پاریس ، دو چرخ الکتریکی استدلال هایی برای ادعای همتایان احتراق خود دارند.

بدون انفجار یا سوخت فسیلی ، موتور سیکلت یا اسکوتر برقی اکولوژیکی تر است و ذرات CO2 یا ریز را ساطع نمی کند. موتور تقریباً بدون سر و صدا تولید می کند ، می تواند به راحتی توسط محله در شروع ساعت 5 صبح در وسط محل زندگی شما پذیرفته شود. علاوه بر این ، این عدم وجود سر و صدا و معدود ارتعاشات ناشی از موتور باعث می شود رانندگی متفاوت باشد. این احساس داخلی تر است ، جریان هوا و صداهای نورد بیشتر وجود دارد و موتور سیکلت های الکتریکی خاصی ، با شاسی تیز ، احساس پرواز در جاده را به وجود می آورند.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

با تعداد بسیار کمی از قطعات مکانیکی در حال حرکت ، دو چرخ الکتریکی نیاز به کاهش نگهداری دارد. تخلیه بیشتر یا تجدید نظر در هزینه ، به سادگی لازم است که وضعیت لاستیک ها و سیستم ترمز (پلاکت ها) را کنترل کنید. نیازی به گریس یا گسترش زنجیره ، بیشتر موتور سیکلت های برقی و اسکوتر با کمربند نیست ، هنگامی که موتور مستقیماً در چرخ قرار نگرفته است. مراقب باشید ، با این حال ، یک دو چرخ الکتریکی از تعمیر و نگهداری معاف نیست: لاستیک ، ترمز ، شیلنگ و اتصالات زمینی همیشه بر روی کیلومتر کنترل می شود.

اجراهای طرفین ، موتورهای برقی از گشتاور بالا و از پایین ترین رژیم های غذایی در دسترس هستند ، که به وسایل نقلیه برقی فشار قدرتمندی می دهد که بسیاری از افراد را در چراغ قرمز شگفت زده می کند ، جابجایی های حرارتی بزرگ شامل. بدون حرکت قطعات ، موتورهای برقی به طور طبیعی با بی تحرکی کمتر مخالف هستند و رانندگی را نرم تر می کنند.

موتور سیکلت صفر: رانندگی موتور سیکلت الکتریکی “لذت و احترام” است !

موتور سیکلت صفر پیشگام موتور سیکلت الکتریکی است. به مناسبت انتشار SR/S ، کارمندان تحریریه با Umberto ملاقات کردند.

چه معیارهایی برای انتخاب دو چرخ الکتریکی خود ?

قدرت

اولین معیاری که هنگام دستیابی به موتور سیکلت یا اسکوتر برقی در نظر گرفته می شود ، بدیهی است که باید با گروه مجوز شما سازگار باشد. اگر معادل 50 سی سی می خواهید ، دو چرخ باید 45 کیلومتر در ساعت مهار شود. با مجوز A1 یا B + آموزش 7H ، قدرت اسمی نباید از 11 کیلو وات و 15 کیلو وات برای یک چرخه سه چرخه تجاوز کند. مجوزهای A2 قادر به خرید دستگاه حداکثر 35 کیلو وات هستند ، در حالی که مجوزها زمینه آزاد برای انتخاب کوه مورد نظر خود دارند.

استقلال ، شارژ و باتری

مانند هر وسیله نقلیه ، استقلال یک نقطه تعیین کننده هنگام خرید است. متوسط ​​استقلال اعلام شده توسط تولید کنندگان اغلب خوش بین است و باید با استفاده سازگار شود. در شهر ، موتور الکتریکی از گشتاور فوری خود و یک سیستم ترمز احیا کننده احتمالی استفاده می کند و به باتری اجازه می دهد تا در مراحل ترمز شارژ شود. این به مدلهای خاصی مانند صفر SR اجازه می دهد تا 250 کیلومتر استقلال در شهر اعلام کنند. در واقعیت شما باید در بهترین حالت روی 200 کیلومتر حساب کنید. در جاده ها و بزرگراه ها ، مصرف موتور الکتریکی به ریتم استقلال که به عنوان برف در آفتاب ذوب می شود افزایش می یابد. شما باید به نوع سفری که برای انتخاب یک دو چرخ که مناسب شما باشد ، توجه کنید. با استفاده از مثال صفر SRPAR ، در جاده ، حتی با سرگرمی با دسته مناسب ، استقلال می تواند از 150 کیلومتر فراتر رود. بزرگراه را فراموش کنید ، با این حال: با رانندگی بین 110 تا 120 کیلومتر در ساعت از 100 کیلومتر تجاوز نخواهید کرد, .

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

سیستم بار نیز مهم است. اگر بیشتر موتور سیکلت های حرارتی و اسکوتر به 300 کیلومتر استقلال نزدیک شوند و کامل بیش از 3 تا 4 دقیقه طول بکشد ، موتور سیکلت های برقی و اسکوتر به زمان بیشتری نیاز دارند. بنابراین لازم خواهد بود که بر قدرت بار ، تعداد باتری ها و همچنین ظرفیت هر یک نظارت داشته باشد. روش شارژ نیز مهم است. برخی از مدل ها مانند Super Soco CPX دارای باتری های لیتیوم یون قابل جابجایی هستند که به آنها اجازه می دهند در خانه یا دفتر با سهولت شارژ شوند. دیگران برای اتصال به موتور سیکلت به کابل از سوکت ، بخش یا نوع 2 نیاز دارند.

این نکته سیاه در نظر ما دو چرخ الکتریکی است: سفرهای جاده ای را با دوستان فراموش کنید ، راه را برای آن قرار دهید تعویض منحصرا. به عنوان مثال صفر SR ، در پیکربندی استاندارد ، بیش از 3 ساعت 30 دقیقه طول می کشد تا از 20 به 95 ٪ برود. غم انگیز است. FXE – که آزمایش آن نوشته شده است – بیش از 9 ساعت طول می کشد تا از 10 تا 100 ٪ ادامه یابد.

حضور یا عدم بار سریع نیز مطابق با مدل ها متفاوت است و زمان شارژ از این رو به قدرت جریان واجد شرایط و ظرفیت باتری ها بستگی دارد. اگر یک ترمینال در نزدیکی یا یک جعبه دیوار در خانه خود دارید – یا می توانید یک نصب کنید – نباید مشکلی ایجاد کند. در غیر این صورت ، راه حل برای از بین بردن باتری ها برای شارژ مجدد آنها در شبکه ، انعطاف پذیری بیشتری را با هزینه زمان شارژ اغلب طولانی تر می کند. به عنوان مثال ، در Super Soco CPX ، 3 ساعت طول می کشد تا یکی از دو باتری لیتیوم را از 20 تا 100 ٪ بارگیری کنید.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد
موتور سیکلت الکتریکی صفر SR: عالی ، تا زمان شارژ آن.

موتور سیکلت صفر SR را با استفاده از قسمت چرخه و موتور خواهران بزرگ SR/F و SR خود راه اندازی می کند. یک کاککتای.

تجهیزات و جنبه های عملی

موتور سیکلت یا اسکوتر ، مانند ماشین ، تجهیزات راحتی و ایمنی بسته به مدل متفاوت است. بسته به نیاز شما ، انتخاب قاب مناسب ضروری است.

ABS – اجباری برای موتور سیکلت و اسکوتر بیش از 125 سی سی و معادل آن – حداقل است. این دستگاه از مسدود شدن چرخ ها در طول مغزهای پشتیبانی شده جلوگیری می کند و کنترل وسیله نقلیه را نگه می دارد. بدیهی است که یک موتور سیکلت یا اسکوتر مجهز به این روش را انتخاب کنید ، هر چه قدرت باشد. علاوه بر این ، کارآمدترین وسایل نقلیه دارای کنترل کششی هستند و قدرت را برای محدود کردن تلفات چسبندگی در حین شتاب تنظیم می کنند. این دستگاه از وسایل نقلیه الکتریکی قدرتمند استفاده می کند که تمام منابع خود را از رژیم های پایین مستقر می کند. همچنین حالت های مختلفی از قدرت وجود دارد که امکان تنظیم پاسخ شتاب دهنده را بسته به شرایط ، در شهر ، جاده یا هوای بارانی فراهم می کند.

از نظر جنبه های عملی ، شما باید فضای یک فضای احتمالی قفسه سینه و ذخیره سازی را کنترل کنید. اسکوتر های حرارتی اغلب قفسه سینه ای را که اجازه می دهد حداکثر 2 کلاه ایمنی را در خود جای دهد ، سوار می شوند ، در حالی که موتور سیکلت ها به طور کلی فقط در یک فضای کوچک شروع می کنند تا بهترین بلوک یا یک ضد سرقت را در زیر زین ذخیره کنند. از طرف دیگر ، به صورت برقی ، سینه اسکوتر افسانه ای فضا را از دست می دهد (تا زمانی که به طور کامل در مدل های خاصی مانند NIU MQI GT ناپدید نشود) به نفع باتری ها ، در حالی که برخی موتور سیکلت ها در محل مخزن یک تنه برنده می شوند. ما می توانیم کابل ها و سوکت های لازم برای شارژ مجدد را ذخیره کنیم ، برخی از لوازم جانبی مانند لباس باران ، اما به سختی بیشتر. بسته به پیکربندی انتخاب شده و تعداد باتری ها ، اندازه تنه می تواند برای همان مدل متفاوت باشد.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد
Rider 5000 W: برقی ، شیک ، اما تکنولوژیکی نیست

Rider 5000 W یک اسکوتر یکپارچهسازی با سیستمعامل است که یک موتور الکتریکی 100 ٪ را پنهان می کند و توزیع می شود. روی کاغذ ، PU او.

CleanRider: سایت دو چرخ الکتریکی

دوچرخه برقی: مالیات بر ارزش افزوده قابل بازیابی است ? با یا بدون کمک الکتریکی … در مورد هر وسیله حمل و نقل که برای حمل و نقل طراحی شده است.

پیشگام دوچرخه الکتریکی ، پرواز در بیشتر بد است

پیشگام دوچرخه برقی ، Flyer در حال ناراحتی است که در حال کاهش سرعت در بازار چرخه است ، تولید کننده سوئیسی می رود.

 • همه اسکوتر های برقی
 • اسکوتر برقی 50 سی سی
 • اسکوتر برقی 125 سی سی
 • اسکوتر برقی سه چرخ
 • اسکوتر برقی: چگونه کار می کند ?
 • اسکوتر برقی: جایزه 2023 ، جایزه و کمک خرید
 • اسکوتر برقی خود را انتخاب کنید
 • همه راهنماهای خرید

اسکوتر برقی: هوندا و گاچاکو تبادل باتری در توکیو را آزمایش می کنند

اسکوتر برقی: هوندا و گاچاکو مبادله باتری در توکیو 30 شرکت کنندگان برنامه جدید تبادل باتری گاچاکو را در هیئت مدیره آزمایش می کنند.

چرا BMW فروش موتور سیکلت های حرارتی در ایالات متحده را متوقف کرد

چرا BMW برای چند روز فروش موتور سیکلت های حرارتی در ایالات متحده را متوقف کرده است ، خرید یک موتور سیکلت حرارتی BMW در امتیازات غیرممکن است.

 • تمام موتورسیکلت های الکتریکی
 • موتور سیکلت های برقی شهری
 • موتور سیکلت های الکتریکی آزمایشی
 • موتور سیکلت های الکتریکی Enduro
 • موتور سیکلت های الکتریکی خارج از جاده
 • موتور سیکلت الکتریکی و جایزه تبدیل
 • موتور سیکلت الکتریکی Prime 2023: جایزه در جزئیات
 • همه راهنماهای خرید

چرا BMW فروش موتور سیکلت های حرارتی در ایالات متحده را متوقف کرد

چرا BMW برای چند روز فروش موتور سیکلت های حرارتی در ایالات متحده را متوقف کرده است ، خرید یک موتور سیکلت حرارتی BMW در امتیازات غیرممکن است.

موتور سیکلت الکتریکی: LiveWire سرانجام اولین S2 Del Mar خود را به ایالات متحده تحویل می دهد!

موتور سیکلت الکتریکی: LiveWire سرانجام اولین S2 Del Mar خود را در ایالات متحده ارائه می دهد ! شعبه برند آمریکایی برند آمریکایی هارلی دیویدسون به تازگی تحویل های زیادی را آغاز کرده است.

اسکوتر برقی

 • همه اسکوتر های برقی
 • اسکوتر برقی ارزان
 • اسکوتر برقی سریع
 • اسکوتر برقی قدرتمند
 • اسکوترهای برقی سبک
 • چگونه اسکوتر برقی خود را انتخاب کنیم ?
 • اسکوتر برقی: همه چیز در مورد مقررات
 • همه راهنماهای خرید

پایان اسکوتر در پاریس: فدراسیون این دانش آموز

پایان اسکوتر در پاریس: فدراسیون این دانش آموز

در 19 سالگی ، روزن یک زن جوان بسیار شجاع است که از اجرای آن دریغ نمی کند.

اسکوتر سلف سرویس: مارسی لحن را افزایش می دهد

اسکوتر سلف سرویس: مارسی لحن را افزایش می دهد

شهردار مارسی با توجه به تلاشهای انجام شده توسط اپراتورها ، اعلام کرد.
آخرین تست های لوازم جانبی

 • Top Portable Infleles 2023
 • بهترین پشتیبانی از تلفن هوشمند 2023
 • بهترین تریلرهای دوچرخه کودکان
 • همه انتخاب های ما

این لاستیک های متناقض برای دوچرخه سواری و اسکوتر برقی در نهایت به فروش می رسند

این لاستیک های متناقض برای دوچرخه سواری و اسکوتر برقی در نهایت به فروش می رسند

با ساختار فلزی منحصر به فرد خود ، با الهام از وسایل نقلیه ناسا ، لاستیک های غیر قابل تخریب.

این تریلر برقی دوچرخه می تواند بارهای 220 کیلوگرم را حمل کند

این تریلر برقی دوچرخه می تواند بارهای 220 کیلوگرم را حمل کند

برای افزایش ظرفیت بار خود با حمل و نقل کالا ، تحویل دهندگان این موضوع را کشف می کنند.

در سایت CleanRider جستجو کنید

10 مورد واقعاً مفید برای دانستن در مورد دوچرخه های برقی

10 مورد واقعاً مفید برای دانستن در مورد دوچرخه های برقی

ادامه این تبلیغات

دوچرخه برقی: آیا مالیات بر ارزش افزوده قابل بازیابی است؟

دوچرخه برقی: مالیات بر ارزش افزوده قابل بازیابی است ?

اسکوتر برقی: هوندا و گاچاکو تبادل باتری در توکیو را آزمایش می کنند

اسکوتر برقی: هوندا و گاچاکو تبادل باتری در توکیو را آزمایش می کنند

پیشگام دوچرخه الکتریکی ، پرواز در بیشتر بد است

پیشگام دوچرخه الکتریکی ، پرواز در بیشتر بد است

چرا BMW فروش موتور سیکلت های حرارتی در ایالات متحده را متوقف کرد

چرا BMW فروش موتور سیکلت های حرارتی در ایالات متحده را متوقف کرد

پاریس: ولیب پیشنهادی را برای شرکت ها راه اندازی می کند

Trek دوچرخه های برقی را برای مشکلات ترمز به یاد می آورد

در فرانسه موجود است ، این دوچرخه برقی فوق العاده سبک بر روی کربن و یک موتور قدرتمند است

این لاستیک های متناقض برای دوچرخه سواری و اسکوتر برقی در نهایت به فروش می رسند

دکوراسیون دکوراسیون: Riverside 540 E Electric VTC به فروش می رسد

دوچرخه برقی: بوش در منظره یاب مقامات رقابت

موتور سیکلت الکتریکی: LiveWire سرانجام اولین S2 Del Mar خود را به ایالات متحده تحویل می دهد!

پارکینگ برای دوچرخه های برقی: این هیجان در نیلی با خدمات منتشر نشده است

این دوچرخه برقی موتوریزاسیون Bosch برای نگرانی Decathlon کاهش می یابد

سانتا کروز برای اولین دوچرخه کوه برقی خود یک قاب کربن را انتخاب می کند

اسکوتر و موتور سیکلت Super SoCo: اخبار به زودی در آنجا است!

متصل ، این VTC Intersport Electric در حال فروش است

چرا و چگونه مینی دوچرخه برقی را با آنجل راه اندازی می کند؟ ما دوچرخه E 1 را در پاریس کشف کردیم!

فشارسنج دوچرخه 2022: آیا شهر شما

دکاتلون: دوچرخه برقی شهری استقلال قوی آن در حال ارتقا است

آخرین معاملات خوب

دکوراسیون دکوراسیون: Riverside 540 E Electric VTC به فروش می رسد

دوچرخه برقی

دکوراسیون دکوراسیون: Riverside 540 E Electric VTC به فروش می رسد

دکاتلون شروع خود را از آغاز سال تحصیلی ادامه می دهد. دوچرخه برقی Riverside 540 ..

این دوچرخه برقی موتوریزاسیون Bosch برای نگرانی Decathlon کاهش می یابد

دوچرخه برقی

این دوچرخه برقی موتوریزاسیون Bosch برای نگرانی Decathlon کاهش می یابد

برای شهر برش دهید ، اما به لطف موتور قدرتمند بوش و ..

متصل ، این VTC Intersport Electric در حال فروش است

دوچرخه برقی

متصل ، این VTC Intersport Electric در حال فروش است

Intersport قیمت دوچرخه الکتریکی E-Cross-é-é-Crossover خود را در اتصال به 1699.99 یورو می شکند. کاهش 200 یورو برای این VTC متصل که یک موتور مرکزی را با باتری 460 WH ترکیب می کند.