Cloud 2023 رایگان: 5 بهترین ذخیره سازی در 0 یورو ، ذخیره آنلاین رایگان: 7 نفر برتر از بهترین خدمات رایگان در سال 2023

ذخیره آنلاین رایگان: 7 بهترین خدمات رایگان برتر در سال 2023

Contents

internxt ابزاری است که مستقیماً به نقطه می رود و برای قیمت مناسب ، یک سرویس ذخیره سازی عالی برای پرونده ها و اسناد موجود در ابر ، با تأکید ویژه بر ایمنی ، فراهم می کند. با این حال ، این مطمئناً کاملترین تأمین کننده در بازار نیست ، و محدودیت های آن ، تعداد بیشماری (کمبود ویژگی ها ، سرعت زیر رقابت) می تواند به طور بالقوه می تواند بیشترین کاربران در این زمینه را ناامید کند.

Cloud 2023 رایگان: 5 بهترین ذخیره سازی با 0 یورو

که هرگز مجبور نشده است عکس های تلفن خود را مرتب کند تا فضا را آزاد کند ? یا در اسناد رایانه خود به دلیل هارد دیسک اشباع شده ? به جای اینکه دائماً عناصر را حذف کنید ، یک جایگزین بسیار مؤثر و کاربردی تر از یک هارد دیسک خارجی وجود دارد: ذخیره آنلاین. ما همچنین در مورد ابر یا ابر رایانه صحبت می کنیم.

برخلاف آنچه ممکن است فکر کند ، لزوماً یک سرویس گران قیمت نیست ، به خصوص اگر شما یک راه حل بایگانی 100 ٪ رایگان را انتخاب کنید. پس از مطالعه پیشنهادات مختلف در بازار ، ما توانستیم طبقه بندی 5 بهترین ذخیره آنلاین رایگان را ایجاد کنیم. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که بین ارائه دهندگان مختلف انتخاب خود را انتخاب کنید.

بالای بهترین ابرهای رایگان:

 • پراکنده
 • kdrive
 • نورد بلوک
 • درایو گوگل
 • یک درایو

در زیر ، ارائه همه این بازیگران.

رتبه بندی 5 بهترین ذخیره آنلاین رایگان

اگر می خواهید پرونده های خود را در یک فضای آنلاین که در هر زمان قابل دسترسی است ذخیره کنید بدون اینکه کارت بانکی خود را بیرون بیاورید ، امکان پذیر است. مراقب باشید ، به این دلیل نیست که برنامه ها صفر یورو هستند که ما باید ارگونومی ابزار و ایمنی را نادیده بگیریم. به همین دلیل است که تمام این عناصر در طول تست های مختلف ما مورد توجه قرار گرفتند.

توجه داشته باشید که خدماتی که اکنون می خواهیم به شما ارائه دهیم ، بسته های پولی را نیز ارائه می دهیم ، اما ما فقط محتوای نسخه رایگان را شرح خواهیم داد.

1) Pcloud: حداکثر 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان

این رتبه بندی با Pcloud ، بهترین ابر رایگان در سال 2023 آغاز می شود. آفرینش آن به سال 2013 باز می گردد. Pcloud ابتدا خود را در قاره آمریکا پس از آن در آسیا و اکنون در اروپا شناخته شد. این شرکت در سوئیس مستقر است. اگر نظر ما را در مورد PCloud مشورت کرده اید ، باید بدانید که این یک ارائه دهنده کیفیت است که ما چشمان ما را بسته توصیه می کنیم. نسخه رایگان آن به احتمال زیاد اوضاع را تغییر نخواهد داد ، به خصوص که شما به تمام ویژگی های سرویس دسترسی خواهید داشت – که بسیار نادر است.

خوشه

افتتاح یک حساب PCLOUD رایگان ساده و سریع است. نیازی نیست کارت بانکی خود را بیرون بیاورید. ثبت نام به سادگی به آدرس ایمیل و رمز عبور نیاز دارد. سپس به رابط وب PCLOUD دسترسی خواهید داشت و می توانید پرونده ها را با محدودیت حداکثر 10 گیگابایت انتقال دهید.

ویژگی Pcloud Free این است که کاربران را برای باز کردن فضای ، کمی شبیه به یک سیستم پاداش بر عهده دارند. برای باز کردن قفل GO های اضافی و رسیدن به 10 گیگابایت باید کارهایی انجام دهید. در اینجا چند نمونه از مراحل انجام شده برای انجام این کار آورده شده است: بررسی ایمیل ، باز کردن پرونده ، نصب PCLOUD بر روی موبایل ، فعال کردن Remitzers اتوماتیک یا دعوت از دوستان (1 گیگابایت به دست آمده برای هر دعوت نامه که نتیجه گرفته است).

نکته مهم ، نسخه رایگان Pcloud این مزیت را دارد که در زمان و بدون تعهد نامحدود باشد. شما می توانید از آن برای چندین سال استفاده کنید و در هر زمان حساب خود را ببندید یا به نسخه حق بیمه 500 گیگابایت یا 2 بروید تا در صورت رضایت از خدمات شما. شما حتی می توانید پیشنهادات بسیار سودمند آن را انتخاب کنید.

ویژگی های نسخه رایگان

اگر PCloud در این انتخاب از بهترین ابرهای رایگان در رده اول قرار بگیرد ، به این دلیل است که خدمات آن بسیار کامل است. کاربران نسخه رایگان -Cost می توانند از تمام مزایای PCLOUD بهره مند شوند.

پلت فرم وب بسیار بصری است که به شما امکان می دهد پرونده های آن را به طور مؤثر و بدون سردرد مدیریت کنید. علاوه بر این ، PCloud رایگان به شما امکان می دهد پرونده هایی از هر نوع و بدون هیچ محدودیتی را بارگذاری کنید.

ویژگی های زیادی وجود دارد ، شما قادر خواهید بود هماهنگ سازی فوری بین دستگاه ها را فعال کنید ، پیوندهای اشتراک گذاری فایل را با کاربران (مشترکین یا به PCLOUD انجام ندهید) ایجاد کنید و اگر به اشتباه رسانه ای را حذف کنید ، امکان بازیابی آن به مدت 15 روز در سبد است. حالت خارج از خط یک پلاس واقعی است که به شما امکان می دهد در هر زمان به پرونده های خود دسترسی پیدا کنید.

سودمند-pcloud

یک برنامه اداری در ویندوز ، مکوس و لینوکس در دسترس است: درایو pcloud. این کمی شبیه به یک هارد مجازی است که به شما امکان می دهد مستقیماً از طریق رایانه به پرونده های خود دسترسی پیدا کرده و موارد جدیدی را اضافه کنید. البته یک برنامه تلفن همراه سازگار با iOS و Android در دسترس است. سرانجام ، PCloud همچنین یک پسوند مرورگر ذخیره PCloud را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد عکس ها و فیلم ها را مستقیماً در فضای خود ضبط کنید. گزینه با کلیک راست بر روی تصویر موجود در سوال ظاهر می شود.

pcloud بهترین ابر رایگان محسوب می شود زیرا ابزار آن ایمن است. تمام داده های شما به لطف رمزگذاری TLS/SSL محرمانه خواهند ماند. ارائه دهنده خدمات با ذخیره حداقل در سه سرور در مراکز داده های مختلف در صورتی که از اطلاعات شما محافظت می کند. از این نظر ، سرورهای PCloud در ایالات متحده و لوکزامبورگ هستند. می توانید در جایی که می خواهید پرونده های خود را در هنگام عضویت در آن قرار دهید ، انتخاب کنید. اگر در اروپا زندگی می کنید ، یکی در لوکزامبورگ ارجح است.

2) Kdrive: 3 GB رایگان و یک مجموعه کامل دفتر

این با Kdrive است ، Infomaniak Cloud مقاله ما را در مورد بهترین ابر رایگان در سال 2023 ادامه می دهد. برای کسانی که Infomaniak را نمی شناسند ، این یک شرکت سوئیسی است که یک سرویس میزبانی وب بسیار کیفی ارائه می دهد.

پروژه KDrive فقط یک سال پیش راه اندازی شد ، اما این ابر در حال حاضر موفق به رقابت با بزرگترین تشکر از یک ابزار کامل و یک سرویس با کیفیت است.

Kdrive یک برنامه رایگان ارائه می دهد که هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت و از شما نمی خواهد هیچ تعهدی در مورد مدت زمان. حتی برعکس است زیرا این پیشنهاد بدون محدودیت زمانی معتبر است. بنابراین می توانید اشتراک خود را در هر زمان و بدون ریسک یا هزینه متوقف کنید. این بسته برای انجام یک تست Kdrive ایده آل است و در مورد این پلتفرم به شما می گوید.

قید

برای عضویت در Kdrive به صورت رایگان ، فقط یک آدرس ایمیل و رمز عبور و سپس با وارد کردن کد دریافت شده توسط پیامک ، حساب خود را تأیید کنید. شما حتی امکان ایجاد آدرس ایمیل infomaniak را بدون پرداخت هزینه دارید. به هر حال ، روند ساده است. در کمتر از دو دقیقه ، شما یک فضای ذخیره سازی آنلاین خواهید داشت که می تواند 3 گیگابایت پرونده ها را میزبانی کند.

ویژگی های نسخه رایگان

Drive D’Ifomaniak به شما امکان می دهد پرونده ها را در قالب های مختلف در یک فضای بسیار امن ذخیره کنید ، آنها را بین تمام دستگاه های خود (رایانه ها ، تلفن های هوشمند و تبلت) ، به اشتراک گذاری آنها و همکاری هماهنگ کنید.

برای انجام این کار ، می توانید یک فایل را مستقیماً به ابر خود بکشید یا روی دکمه جدید کلیک کرده و سپس یک فایل (یا یک پوشه) وارد کنید. انتقال داده ها به لطف سرورهای قدرتمند Infomaniak بسیار سریع است.

توجه داشته باشید که تمام مراکز داده شرکت در سوئیس است و مکان آنها فاش نمی شود. اگر نگران امنیت داده های خود هستید ، هیچ چیز برای ترس با Kdrive ندارید. داده های شما برای جلوگیری از از دست دادن در دو مرکز داده مختلف در دو مرکز داده مختلف رمزگذاری و ذخیره می شود. علاوه بر این ، شما یک تاریخچه سبد 30 روزه به عنوان بخشی از نسخه رایگان دارید. این به شما امکان می دهد پرونده های حذف شده به طور تصادفی را بازیابی کنید.

با استفاده از Kdrive Free ، می توانید پیوندهای اشتراک گذاری را برای به اشتراک گذاشتن عکس ها ، فیلم ها ، اسناد با سایر کاربران ایجاد کنید. گیرندگان نیازی به داشتن حساب در Kdrive ندارند. گزینه های به اشتراک گذاری (محافظت از طریق رمز عبور ، اضافه کردن تاریخ انقضا) و همچنین جعبه سپرده برای مشترکان حق بیمه محفوظ است.

جایی که kdrive با pcloud متفاوت است با ارائه امکان ایجاد یک سند ، صفحه گسترده ، ارائه یا یک یادداشت متن مستقیم از فضای شما به لطف برنامه های اداری یکپارچه خود. شما قادر خواهید بود یک سندی را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید و بسیار سازمان یافته تر کار کنید زیرا همه می توانند آن را ویرایش و اصلاح کنند. این که آیا شما در یک تجارت کار می کنید یا دانش آموز هستید ، Kdrive زندگی شما را آسان تر می کند با این امکان را به شما می دهد که پروژه های خود را از راه دور حمل کنید.

ویژگی ای که Kdrive را به یک ابر آزاد بسیار خوب تبدیل می کند ، رابط کاربری بسیار خوب آن است. این امکان را به شما می دهد تا در چند دقیقه در بین تمام ویژگی ها حرکت کنید و بسیار مهم است زیرا این ابزار برای بسیاری از ابزارهای قابل استفاده روزانه است.

3) Nordlocker: 3 GB رایگان

برای تکمیل این تریبون از بهترین ذخیره سازی ابری رایگان ، Nordlocker را به شما ارائه می دهیم.

Nordlocker ایجاد شرکت Nord Security است (که در پشت NordVPN بسیار محبوب است). در اینجا یک سوال از یک شرکت با تجربه قابل توجه در زمینه امنیت سایبری مطرح شده است.

ذخیره آنلاین Nordlocker

Nordlocker برای سایر خدمات ابری رایگان متمایز است. ما در خطوط زیر به آن خواهیم پرداخت.

برنامه رایگان Nordlocker شما را به هیچ چیز متعهد نمی کند و حتی نیازی به وارد کردن یک روش پرداخت ندارید. کافی است بگوییم که این یک راه عالی برای آزمایش خدمات شما است. علاوه بر این ، استفاده از آن بدون محدودیت زمانی امکان پذیر است.

ویژگی های نسخه رایگان

ذخیره آنلاین رایگان Nordlocker به اندازه Pcloud سخاوتمندانه نیست ، این یک واقعیت است. شما واقعاً باید از 3 گیگابایت فضای ذخیره سازی راضی باشید.

اکنون برای شروع یا گرفتن نظر خود در مورد سرویس ، ایده آل است.

Nordlocker برنامه سازگار با iOS ، MacOS ، Windows و Android را ارائه می دهد. اگر نمی خواهید خود را برای نصب هر چیزی اذیت کنید ، می توانید از طریق رابط وب خود به خوبی از آن استفاده کنید.

در هر دو مورد (برنامه یا رابط وب) ، به همان ویژگی ها دسترسی خواهید داشت. این شامل یک عملکرد اشتراک گذاری (بدون هیچ محدودیتی) ، هماهنگ سازی پرونده های چند پلتفرمی است. از طرف امنیت خالص ، Nordlocker این مزیت را دارد که رمزگذاری پایان را به پایان برساند. بنابراین با انتخاب فضای ذخیره سازی رایگان خود ، کنترل کاملی بر داده های خود خواهید داشت.

علاوه بر این ، در مورد امنیت و احترام به حریم خصوصی ، شرکت پشت Nordlocker در پاناما واقع شده است. دولت محلی که به دلیل تعهدات خود از انطباق با حریم خصوصی مشهور است ، ممکن است مطمئن باشید که این شرکت را ملزم به حفظ رجیسترهای فعالیت نمی کند ، همانطور که ممکن است برای شرکت های آمریکایی اتفاق بیفتد ، به عنوان مثال.

ما هنوز در مورد آن صحبت نکرده ایم ، اما برنامه وب و رابط وب Nordlocker برای استفاده ساده است. کل تمیز است ، که امکان گرفتن سریع ابزار را فراهم می کند.

برای یافتن جزئیات بیشتر در مورد خدمات آن ، تست کامل Nordlocker ما را بخوانید.

4) Google Drive: 15 گیگابایت رایگان

از دست دادن غول Google Drive دشوار است وقتی در مورد بهترین ابرهای رایگان 2023 صحبت می کنیم. این سرویس به لطف شهرت Google و پیشنهاد رایگان بسیار جالب آن از 15 گیگابایت ، خود را به عنوان یکی از بهترین های موجود در ذخیره آنلاین تأسیس کرده است. به طور خلاصه ، این یک شرط امن است.

درایو گوگل

برای استفاده از Google Drive ، ساده است. از لحظه ای که یک حساب Google دارید ، به این فضای ذخیره سازی آنلاین دسترسی دارید. در عوض ، ابر شما بین:

 • Google Drive (پرونده ها ، پوشه های وارداتی ، Google Docs Document ، Google Sheets ، Google Slides و غیره)
 • Gmail (ایمیل و پیوست)
 • عکسهای گوگل

بنابراین تمایز ایمیل ها از ابر خود غیرممکن است ، که در صورت جمع آوری پیام ها در طی چندین سال ، می تواند به سرعت پیچیده باشد. برای باز کردن قفل بیشتر و دیگر این مشکل را نداشته باشید ، باید با توجه به نیاز خود به 100 گیگابایت ، 200 گیگابایت یا 2 برای پرداخت بسته بروید. اشتراک ها را می توان ماهانه یا سال پرداخت کرد. در این حالت ، شما 17 ٪ در کل صورتحساب صرفه جویی خواهید کرد ، اما باید همه چیز را با یک حرکت پرداخت کنید.

می توانید بدون محدودیت زمانی از Google Drive به صورت رایگان استفاده کنید.

ویژگی های نسخه رایگان

Google Drive یک سرویس بسیار ساده برای استفاده است. این ابزار کاربردی است و بسیار خوب فکر شده است. اگر حساب Gmail دارید ، رابط کاربری باید برای شما آشنا باشد. هنگامی که روی درایو خود قرار دارید ، می توانید پرونده ها یا پوشه های مختلفی را وارد کنید: اسناد ، فیلم ، صوتی و تصاویر. از طرف دیگر ، اندازه پرونده ها محدود است. به عنوان مثال ، حداکثر 100 مگابایت مجاز به ارائه های تبدیل شده به اسلایدهای گوگل و 50 مگابایت برای تبدیل یک سند متنی به Google Docs خواهد بود.

دسترسی به Google Drive Cloud از وب ، بلکه از طریق یک برنامه رایانه امکان پذیر است. این امکان را به شما می دهد تا فایل ها را به طور مؤثرتری ذخیره و همگام سازی کنید.

برنامه ای در Android و iOS نیز در دسترس است تا پرونده های خود را در هر شرایطی در دست داشته باشد. از طرف دیگر ، عملکرد پشتیبان و هماهنگ سازی که در بالا ذکر شد در دسترس نیست.

مانند رقیب خود ، Google Drive برای تسهیل کار روزانه خود ، پسوند “ذخیره در Google Drive” را ارائه می دهد.

بدانید که پرونده های زباله به مدت 30 روز ، 15 روز بیشتر از pcloud می توانند ترمیم شوند.

اشکال Google Drive نهاد Google است. حتی اگر این یک ضمانت کیفیت باشد ، برای بسیاری به معنای قرار دادن محرمانه بودن خود در معرض خطر است. در واقع ، Google شناخته شده است که اطلاعات زیادی را در مورد کاربران اینترنت جمع آوری می کند. در نتیجه ، اعتماد به سرویس ابری و ثبت اسناد محرمانه و خصوصی دشوار است.

این توضیح می دهد که چرا او در اولین موقعیت از بهترین ابرهای رایگان نیست – با وجود 15 گیگابایت رایگان که او ارائه می دهد. اگر این برای شما مشکلی نیست ، Google Drive یک جایگزین بسیار کیفی است که باید در نظر بگیرید.

5) OneDrive: 5 گیگابایت ابر رایگان

شما مطمئناً همه سرویس ذخیره آنلاین مایکروسافت را می شناسید. این همچنین راه حلی است که توصیه می کنیم اگر می خواهید پرونده های خود را در یک مکان امن در اینترنت ذخیره کنید بدون اینکه کوچکترین پنی را خرج کنید.

عکسبرداری

کاربرانی که قبلاً یک حساب مایکروسافت دارند ، نیازی به ایجاد یک حساب کاربری برای استفاده از OneDrive به صورت رایگان ندارند. آنها می توانند از حساب خود به فضای OneDrive خود دسترسی پیدا کنند.

برخلاف PCloud و Google Drive ، رابط فاقد تحقیر است و استفاده از آن کمی دلپذیر است. با این حال ، رسیدگی به آن آسان است.

ویژگی های نسخه رایگان

با استفاده از OneDrive رایگان ، می توانید پوشه ها و پرونده های مورد نظر خود را بارگذاری کنید به شرط اینکه همه چیز از 5 گیگابایت تجاوز نکند. این فضای ذخیره سازی قابل گسترش نیست ، مگر اینکه به اشتراک پرداخت شده بروید.

با استفاده از برنامه های چند پلتفرم ، دسترسی به داده ها از رایانه ، رایانه لوحی یا تلفن هوشمند شما ساخته شده است. هیچ تفاوت واقعی در مدیریت پرونده وجود ندارد. توابع اساسی با PC و ابزارهای پشتیبان گیری همگام سازی وجود دارند. علاوه بر این ، شما برای وب (Word ، PowerPoint ، Excel) به Office دسترسی خواهید داشت. این یک عنصر بسیار قابل توجه است که تا حدودی توضیح می دهد که OneDrive بخشی از بهترین ذخیره آنلاین آنلاین است.

OneDrive با رقبای خود با ایمان شخصی متفاوت است (باید به زودی به Kdrive وارد شود). این عملکرد برای اسناد مهم که نیاز به محافظت بیشتر نسبت به سایرین دارند مفید است. برای باز کردن صندوق عقب ، تأیید هویت لازم است. با نسخه رایگان ، فقط می توانید سه پرونده را در صندوق امانات خود ذخیره کنید. اگر به عنوان مثال برای دستکاری اطلاعات محرمانه با کار عادت دارید ، فقط ممکن است این کار را انجام دهد.

علاوه بر این ، مطمئناً می توانید با ایجاد پیوندها اسناد ، عکس ها و فیلم ها را با عزیزان خود به اشتراک بگذارید. از طرف دیگر ، شما قادر به تعریف رمز عبور یا تاریخ انقضا نخواهید بود. هیچ ارتباطی با شخصی سازی ارائه شده توسط Pcloud در این سطح.

نتیجه گیری: PCloud ، بهترین سرویس ابری رایگان در سال 2023

پس از ارائه مفصل هر پیشنهاد رایگان از تأمین کنندگان مختلف ، می بینید که همه جالب هستند و به ویژه که هیچ خطری ندارند. در واقع ، شما نیازی به ارائه وسیله پرداخت در زمان ثبت نام نخواهید داشت یا خود را در طی یک دوره خاص تعهد می کنید.

بهترین سرویس ذخیره سازی آنلاین رایگان PCLOUD است زیرا می تواند تا 10 گیگابایت ذخیره سازی ذخیره کند. برای یک سرویس حتی کامل تر و غنی از عملکرد ، باید به KDrive مراجعه کنید که 3 گیگابایت بدون هزینه و یک بخش اداری ارائه می دهد تا به صورت آنلاین از طریق درایو خود همکاری کند.

گفته می شود ، برای فهمیدن کدام ابر مناسب شما است ، هیچ چیز مانع از قضاوت خود با آزمایش چندین ابزار به صورت موازی نمی شود. از این گذشته ، شما هیچ ریسکی نمی کنید.

ذخیره سازی آنلاین رایگان: سؤالات متداول

بهترین ابر رایگان چیست ?

پس از آزمایش ده ها سرویس که فضای ذخیره سازی ابری رایگان را ارائه می دهند ، کاری که ما بهترین آن را می دانیم PCLOUD است. علاوه بر اطمینان از عملکرد صحیح انتقال ، این امکان را به شما می دهد تا تا 10 گیگابایت ذخیره آنلاین رایگان دریافت کنید. پیشنهاد رایگان آن همچنین قبل از انتخاب یکی از برنامه های پرداخت شده خود (که بسیار کارآمدتر است و فضای ذخیره سازی بیشتری را ارائه می دهد) یک نقطه ورود بسیار خوبی است.

که سخاوتمندترین پیشنهاد ذخیره آنلاین رایگان را ارائه می دهد ?

سخاوتمندانه ترین پیشنهاد ذخیره سازی ابری رایگان ارائه شده توسط Pcloud است. در واقع ، شما قادر خواهید بود تا 10 گیگابایت ذخیره سازی ، و بدون پرداخت هر چیزی. برای یافتن جزئیات بیشتر در مورد این پیشنهاد ، از آمدن و خواندن مقاله کامل ما در ارائه بهترین خدمات ابری رایگان دریغ نکنید.

آیا امکان ذخیره عکسهای خود به صورت رایگان وجود دارد؟ ?

بله کاملاً ممکن است به شرط آنکه ذخیره رایگان آنلاین رایگان و ایمن پیدا کنید. ما واقعاً باید این دو نکته را تضمین کنیم زیرا هدف شما قرار دادن عکس (مطمئناً شخصی) در مورد شما است. و هیچ کس نمی خواهد که بتواند به دست کسی بیفتد. برای ذخیره عکس های خود به صورت آنلاین ، ما به شما توصیه می کنیم که پیشنهاد PCLOUD را انتخاب کنید.

آیا داده های من با ذخیره آنلاین رایگان ایمن است ?

پاسخ این سوال به انتخاب شما از فضای ذخیره سازی رایگان بستگی دارد. اگر 3 مورد برتر از مقایسه ما را انتخاب کنید ، از دیدگاه امنیتی چیزی برای ترس ندارید (PCloud ، Kdrive و Nordlocker).

اگرچه شما با Google Drive و OneDrive نیز ایمن خواهید بود ، اما ما بسیار پشیمان هستیم که داده ها در مراکز داده در ایالات متحده ذخیره می شوند. علاوه بر این ، شما قادر به انجام کاری نخواهید بود. چه در Google یا Microsoft ، به هیچ وجه امکان انتخاب محل دیتاسنتر را که داده های شما در آن ذخیره می شود ، امکان پذیر نخواهید بود.

چرا سرورهای ترس در ایالات متحده ? فقط به این دلیل که در این کشور ، قوانین مربوط به دسترسی به داده ها مانند اروپا نیست (برای مثال). بنابراین ، یک فرصت خوب وجود دارد که مقامات دولتی برای قرار دادن بینی خود در داده های شما بیایند. و باید اعتراف کنیم که این است که دیگر نمی توانیم آزار دهنده باشیم ، حتی اگر چیزی برای پنهان کردن ندارید. هر کس حق دارد به زندگی خصوصی خود احترام بگذارد … و با ذخیره سازی آنلاین رایگان مستقر در ایالات متحده ، شما باید در این اصل صلیب کنید.

ذخیره آنلاین رایگان: 7 بهترین خدمات رایگان برتر در سال 2023

چه عکسی برای حذف از تلفن هوشمند خود در هنگام پر شدن حافظه ? چه پرونده هایی ، توسط صد ، سبد را روی رایانه خود قرار دهید ? اگر شما یکی از پیشنهادات ذخیره آنلاین رایگان را که ما در طول این مقاله به شما ارائه خواهیم داد ، به زودی برای شما لازم نیست. ما 5 را برای کیفیت پیشنهاد آنها و مهمتر از همه برای فضای ابری رایگان که به کاربران خود ارائه می دهند انتخاب کرده ایم.

بدون تأخیر بیشتر ، 7 بهترین ذخیره آنلاین رایگان سال 2023 را کشف کنید.

ذخیره آنلاین رایگان

© Citron Pressron

7 بهترین ذخیره آنلاین رایگان

در زیر ، شما قادر خواهید بود رتبه 7 ارائه دهنده ذخیره سازی آنلاین رایگان را کشف کنید. آنها پیشنهادات با کیفیت را ارائه می دهند ، چه ایمن و چه سریع. هر بار ، ما فضای ذخیره سازی رایگان ارائه شده را به شما خواهیم گفت ، بلکه زمان انجام شده در طول تست سرعت ما با یک فایل 1.2 گیگابایتی در آپلود است. در صورت انتخاب یکی از خدمات رایگان ذخیره سازی آنلاین در زیر ، می توانید بدانید که چه انتظاری دارید.

بدانید که آنها به وضوح پیشنهادات پرداخت شده بسیار جذاب ارائه می دهند. شما می توانید پیدا کنید بهترین خدمات ذخیره سازی آنلاین 2023 در اینجا.

به طور خلاصه ، 7 ابر رایگان در سال 2023 عبارتند از:

 • pcloud (حداکثر 10 گیگابایت)
 • kdrive (15 گیگابایت)
 • Nordlocker (3 گیگابایت)
 • Google Drive (15 گیگابایت)
 • OneDrive (5 گیگابایت)
 • مگا (20 گیگابایت)
 • Dropbox (2 گیگابایت)

1) pcloud: حداکثر 10 گیگابایت رایگان

بهترین ذخیره آنلاین رایگان در سال 2023 PCloud است. چند سال پیش هنوز هم برای گردان ناشناخته است ، او امروز مرجع در بازار ابر است.

با او ، می توانید عکس ها ، فیلم ها ، اسناد ، موسیقی و موارد دیگر خود را ذخیره کرده و آنها را با یک کلیک با همه دوستان خود به اشتراک بگذارید.

پیشنهاد ذخیره آنلاین آنلاین از PCloud 2 گیگابایت در افتتاح حساب است. علاوه بر این ، همه چیز خیلی سریع است ، شما فقط باید یک آدرس ایمیل و یک رمز عبور و voila وارد کنید. هیچ راهی برای پرداخت.

سپس ، می توان چند کار را برای برنده شدن انجام داد ، هر بار که GO های اضافی ذخیره سازی اضافی را به صورت رایگان انجام می دهند. به عنوان مثال ، ایمیل را تأیید می کنید ، برنامه را از طریق تلفن همراه بارگیری می کنید تا یک پرونده را باز کنید یا حتی همگام سازی خودکار را فعال کنید. همانطور که می بینید ، هیچ چیز بسیار پیچیده ای وجود ندارد. این سیستم پاداش حتی سرگرم کننده است.

رابط Pcloud Mac

در پایان ، بهترین ذخیره آنلاین با صفر یورو ، PCloud ، به شما امکان می دهد حداقل 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی حداقل و حداقل 2 گیگابایت داشته باشید.

از نظر سرعت ، او بسیار خوب بود. ما آن را با 2 حساب مختلف ، یکی در ایالات متحده آمریکا و دیگری در مراکز داده در اروپا آزمایش کردیم. در ایالات متحده آمریکا ، بارگذاری شده در پرونده 1.2 گیگابایتی 1 دقیقه و 47 ثانیه بود. در اروپا ، زمان فقط 1 دقیقه 26 کاهش یافته است.

اگر پیشنهاد ابری رایگان تأمین کننده شما را اغوا کند ، می توانید یکی از پیشنهادات پرداخت شده آن را انجام دهید. اشتراک های طول عمر آن تنها با 175 یورو (500 گیگابایت) یا 350 یورو (2000 گیگابایت) به ویژه جذاب است و با ضمانت رضایت یا بازپرداخت 10 روز همراه است.

2) Kdrive: 15 گیگابایت رایگان و بسیاری از ویژگی ها

Kdrive سرویس ابری رایگان مورد علاقه ما پس از pcloud است. شرکت سوئیسی Infomaniak پشت این ابر با عملکرد بالا است. و علی رغم راه اندازی اخیر ، Kdrive به دور از ناامید کردن ما نیست. اول از همه ، خوب است که توجه داشته باشید که پیشنهاد Kdrive رایگان با 15 گیگابایت ذخیره آنلاین بسیار سخاوتمندانه است.

با تشکر از برنامه Kdrive Free ، می توانید از یک ابر و بدون محدودیت زمانی لذت ببرید و تمام پرونده های خود را در یک فضای ذخیره سازی که در همه جا قابل دسترسی است ذخیره کنید. در واقع ، شما می توانید از مرورگر وب خود ، بلکه مستقیماً بر روی رایانه (در مدیر پرونده خود) و از طریق برنامه تلفن همراه و تبلت به ابر خود وصل شوید. این نه تنها به شما امکان می دهد تا تمام اطلاعات خود را در هر کجا که باشد ، بلکه همگام سازی آن را بسیار راحت تر بین دستگاه های خود پیدا کنید.

علاوه بر این ، حتی با پرداخت هیچ چیز با Kdrive ، شما تضمین می کنید که داده های شما ایمن خواهد بود. و به دلایل خوب ، برای هر داده منتقل شده ، ارائه دهنده خدمات رمزگذاری پیشرفته و ثبت نام را در سه پشتیبانی در دو دیتاسنتر انجام می دهد. علاوه بر این ، عناصر سبد به مدت 30 روز نگه داشته می شوند تا در صورت لزوم آنها را بازیابی کنند.

علاوه بر این ، دیتاسنترهای آن در سوئیس قرار دارند که محرمانه بودن بهینه را تضمین می کند ، به ویژه که شرایط استفاده از KDrive مطابق با GDPR است. مجاورت سرورهای Kdrive با کاربران اروپایی و کیفیت آنها نیز امکان ارائه سرعت انتقال بسیار مناسب را فراهم می آورد. در حین تست Kdrive ما, ما توانستیم جریان های بسیار خوبی را مشاهده کنیم و از حرکت سریع در فضای شخصی لذت ببریم.

رابط

Kdrive Free به شما امکان می دهد با تولید لینک های به اشتراک گذاری پرونده ها را با سایر گیرندگان به اشتراک بگذارید. برای طرف عملی ، کاربرانی که لینک را برای آنها ارسال می کنند برای دسترسی به آن نیازی به مشترک شدن در KDrive ندارند.

اگر Kdrive دومین سرویس ذخیره آنلاین آنلاین رایگان در سال 2023 است ، بدون شک به لطف پلت فرم مشترک آن است. Kdrive در واقع یک مجموعه اداری یکپارچه ارائه می دهد که به شما امکان می دهد انواع مختلفی از پرونده ها (سند متن ، ارائه ، برگه محاسبه) را ایجاد کنید و آنها را بصورت آنلاین ویرایش کنید. البته ، آنها می توانند با افراد دیگر به اشتراک گذاشته شوند تا بتوانید راحت تر با هم همکاری کنید.

علاوه بر اینکه یک ابر رایگان عالی است ، Kdrive نیز یک ابزار کار بسیار کامل است.

3) Nordlocker: 3 گیگابایتی از ذخیره رایگان و فوق العاده امن

Nordlocker ایجاد شرکت Nord Security است که ما نیز به Nordvpn ضروری مدیون هستیم. این شرکت متخصص در امنیت سایبری بیش از ده سال است که تصمیم به شروع ابر را گرفته است.

و آنچه می تواند بهتر از آن باشد که خود را بشناسید ، از ارائه یک پیشنهاد رایگان ذخیره سازی آنلاین ?

برنامه رایگان Nordlocker به 3 گیگابایت ذخیره سازی دسترسی می دهد. برای استفاده از آن ، فقط باید در سایت آن حساب کاربری ایجاد کنید. نیازی به وارد کردن روش پرداخت نخواهید داشت ، اثبات این که این یک پیشنهاد واقعاً الزام آور است.

به عنوان یک جایزه ، هیچ محدودیتی در زمان تحمیل نشده است. اگر 3 گیگابایت برای نیازهای شما کافی است ، می توانید 1 سال ، 2 سال ، 3 سال یا بیشتر از آن بهره مند شوید.

برنامه Nordlocker

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید ، برنامه Nordlocker بسیار ساده است. هیچ وقت احساس گم شدن نمی کنید. در سمت چپ می توانید پوشه های زیادی را که می خواهید ایجاد کنید ، و واقعیت ساده برای کلیک کردن یک فایل به برنامه قادر خواهد بود آن را در ابر خود در دسترس قرار دهد.

از برنامه یا رابط وب آن ، تولید لینک اشتراک گذاری بسیار آسان خواهد بود. عملکرد چیست ? با توجه به رمزگذاری پایان -برای تنظیم Nordlocker ، آنها کمتر از Pcloud و Kdrive خوب هستند. مطمئن هستید که هنوز در انتقال پرونده های بزرگ مشکلی نخواهید داشت.

صحبت از رمزگذاری ، بگذارید به شما بگوییم که Nordlocker معماری را با دانش صفر تنظیم می کند (دانش صفر). به عنوان کاربر برای شما چه معنی دارد ? که حتی این شرکت به کلیدهای رمزگذاری شما دسترسی نخواهد داشت (برای رمزگذاری و رمزگشایی همه پرونده های شما) و نمی داند در هر زمان چه چیزی را روی ابر خود ذخیره می کنید.

این باعث می شود او ، یک یا حتی بهترین ذخیره آنلاین رایگان از امنیت و احترام به حریم خصوصی. همه اینها کنجکاوی شما را بیدار کرده است ? از نگاهی به نظر اختصاصی ما در Nordlocker دریغ نکنید.

4) Google Drive 15 گیگابایت رایگان

در این رتبه از بهترین ذخیره سازی ابری رایگان سال 2023 ، از دست دادن Google Drive غیرممکن است. در سراسر جهان شناخته شده ، سرویس ذخیره سازی آنلاین Google برای فعال کردن مؤثر و بسیار ساده است.

به محض اینکه یک حساب Gmail ، YouTube یا Google دارید ، به “درایو” خود که در آن خواهید داشت دسترسی خواهید داشت ، ذخیره آنلاین آنلاین و رایگان 15 گیگابایت. بر خلاف PCloud ، با انجام وظایف یا به اشتراک گذاری پیوند اسپانسر با دوستان نمی توان آن را افزایش داد.

همچنین ، توجه داشته باشید که فضای ذخیره سازی نیز محتوای ایمیل از حساب Gmail شما را در نظر می گیرد. لطفاً توجه داشته باشید ، اگر پیوست های بزرگی دارید ، 15 گیگابایت ابر رایگان می تواند خیلی سریع پر شود.

از نظر سرعت انتقال ، Google Drive از آنجا که است بسیار خوب عمل می کرد موفق شد پرونده 1.2 گیگابایتی ما را فقط در 1 دقیقه و 32 ثانیه بارگذاری کند. این کمی خوب از سرور اروپا PCLOUD خوب است ، اما بهتر از سرور در ایالات متحده است. بدیهی است ، اگر در فرانسه زندگی می کنید ، من به شما توصیه می کنم اگر شما برای PCloud انتخاب کنید ، سرور را در اروپا بگیرید.

بنابراین Google Drive کاندیدای بسیار جدی برای بهترین ذخیره آنلاین در سال 2023 است. چه برای عکس ها ، فیلم ها ، اسناد یا حتی ایمیل های شما ، این امر رسالت آن را تضمین می کند.

اگر می خواهید به یک پیشنهاد پولی بروید ، سپس به Google One که از 2 یورو در ماه برای 100 گیگابایت ذخیره سازی در دسترس است ، تکامل خواهید یافت. برای پیشنهاد 2 سل ، شما باید 10 یورو در ماه یا 100 یورو در سال بپردازید (کاهش 17 ٪).

5) OneDrive: 5 گیگابایت رایگان

در موقعیت پنجم مقایسه ما از بهترین ابرهای رایگان 2023 ، ما توسط مایکروسافت OneDrive را می یابیم.

اول از همه ، ما می خواهیم تأکید کنیم که روند ثبت نام کندتر از دو رقبای خود است که در بالا ارائه شده است و مراحل تأیید زیادی را مجبور می کند. ما بلافاصله می بینیم که مایکروسافت سعی می کند ما را به محیط خود ببرد ، چیزی که من شخصاً از آن خیلی قدردانی نکردم. ثبت نام آسانتر و سریعتر برای فرمول رایگان بیشتر مورد استقبال قرار می گرفت.

پس از ایجاد و تأیید حساب ، در نهایت به فضای ذخیره آنلاین رایگان خود و 5 گیگابایتی که رایگان در دسترس است دسترسی پیدا می کنید.

همانطور که با Google Drive ، امکان ذخیره سازی بیشتر غیرممکن است مگر اینکه از 2 یورو در ماه برای 100 گیگابایت به پیشنهاد پرداخت شده مراجعه کنید (مانند Google Drive). جالب ترین پیشنهاد ، از نقطه نظر قیمت/GO ، “خانواده مایکروسافت 365” با 6 تن ذخیره سازی و بسته های اداری فقط برای 100 € در سال است.

با این حال ، انتقاد بزرگی که می تواند علیه OneDrive ایجاد شود سرعت انتقال آن است. این نکته برای ما مهمترین است ، با ایمنی. در طول تست ما ، 3 دقیقه و 19 ثانیه طول کشید تا پرونده 1.2 گیگابایتی را منتقل کنید. با توجه به این ، شکاف بسیار زیاد به نظر نمی رسد. اما اگر این داده ها را به انتقال 1 سل افزایش دهیم ، به یک شکاف قابل توجه می رسیم که می تواند کاربران را با بسیاری از پرونده ها برای ذخیره کردن دلسرد کند.

بنابراین OneDrive بهترین ذخیره آنلاین رایگان نیست ، اگرچه پیشنهاد 5 گیگابایتی رایگان آن به شما اولین بازدید عالی از خدمات خود را می دهد.

6) مگا: 20 گیگابایت رایگان

مگا یکی دیگر از تأمین کنندگان ذخیره سازی آنلاین با یک پیشنهاد رایگان است که باعث می شود رویای شما باشد: 20 گیگابایت. برای به دست آوردن آن ، هیچ چیز نمی تواند ساده تر باشد ، حساب خود را ایجاد کنید و voila. در این سطح ، هیچ چیز برای گفتن ، این پیشنهاد بسیار جالب به نظر می رسد.

اما پس از آن ، چرا از نظر ما بهترین ابر رایگان در سال 2023 نیست ? اولین دلیل این امر تاریخ جامعه است. به عنوان یک یادآوری ، بارگیری فیلم ها و سریال ها یک سرویس غیرقانونی بود. اگرچه مگا.NZ (ظاهراً) دیگر با بنیانگذار داغ خود پیوند ندارد و رمزگذاری طرف مشتری را ارائه می دهد ، ما هنوز هم می توانیم در مورد قابلیت اطمینان سرویس بلند مدت ، رزرو کنیم.

از نظر تست سرعت ، بسیار ناامید کننده است زیرا مگا 2 دقیقه 49 برای بارگذاری پرونده 1.2 گیگابایتی ما طول کشید. این یک امتیاز صحیح باقی مانده است ، اما از 1:26 دقیقه تولید شده توسط Pcloud بسیار دور است.

اگرچه 20 گیگابایت ذخیره رایگان سخاوتمندانه است ، اما پیشنهادات پرداخت شده کمتر جالب است. نه تنها قیمت بسیار بالا است ، بلکه علاوه بر این ، شما در انتقال ماهانه نیز محدودیتی خواهید داشت. ما هنوز هم می توانیم وجود یک فضای ذخیره سازی عظیم را در 30 € در ماه به مدت 16 سل که در رقبا پیدا نمی کنیم برجسته کنیم.

7) Dropbox: 2 گیگابایت رایگان

برای به پایان رساندن این 7 نفر برتر از بهترین خدمات ذخیره سازی آنلاین بدون هیچ هزینه ای ، ما نتوانستیم Dropbox خوب را فراموش کنیم. اگرچه بسیار شناخته شده است ، پیشنهاد رایگان آن خیلی زیاد پرواز نمی کند. در این حالت ، شما فقط 2 گیگابایت در اختیار خود خواهید داشت.

انتقاد بزرگی که می توانیم علیه او ایجاد کنیم مربوط به ارگونومی وی است. افرادی که در علوم کامپیوتر ناراحت هستند ممکن است با رابط کاربری آن و عملکرد تا حدودی پیچیده آن مشکل داشته باشند. وقتی این مقاله را نوشتم ، اصطلاح “Dropbox” و دوست دخترم را ذکر کردم ، سپس در کنار هم ، بلافاصله با گفتن “من هرگز نفهمیده ام که چگونه کار می کند” این چیز “. برای ما ، یک سرویس ذخیره سازی آنلاین خوب ، حتی رایگان ، باید به راحتی قابل استفاده باشد ، حتی برای کمترین “حرفهایها” ما.

یک انتقاد کوچک دیگر ، Dropbox بسیار تهاجمی است. به محض نصب آن بر روی دستگاه خود ، خود را در همه جا قرار می دهد ، و گاهی اوقات حذف آن یک مصیبت واقعی است.

سرانجام ، از نظر سرعت انتقال ، به طور متوسط ​​با زمان 2 دقیقه و 19 ثانیه برای پرونده تست 1.2 گیگابایتی ما است. این رقم کاملاً قابل قبول است ، اگرچه در رتبه بندی ما کاملاً واضح است: PCLOUD و Google Drive.

اگر از پیشنهاد رایگان Dropbox Cloud قدردانی می کنید ، می توانید با انتقال یک پیشنهاد پرداخت شده ، فضای ذخیره سازی آن را افزایش دهید. قیمت 2 ذخیره سازی تا 120 € در سال (یا 12 € در ماه).

نتیجه گیری: pcloud ، ابر رایگان با حداکثر 10 گیگابایت ذخیره سازی

7 تأمین کننده ذخیره سازی آنلاین رایگان که در این مقاله به شما ارائه کردیم ، همه خدمات با کیفیت ارائه می دهند. اگرچه ما ترجیح نسبتاً قوی برای Pcloud و Kdrive داریم که به نظر ما اعتقاد دارند ، اما سایر بازیگران سزاوار آن نیستند.

با توجه به پیشنهادات رایگان ، ما فقط می توانیم از شما دعوت کنیم تا آنها را برای خود آزمایش کنید تا نظر خود را به شما ارائه دهید. سپس می توانید رتبه ما از بهترین خدمات ذخیره سازی آنلاین رایگان را درک کنید (یا نه). همچنین می توانید ارگونومی هر ابزار را قضاوت کنید و مناسب ترین نیازها و استفاده های خود را انتخاب کنید.

اگر می خواهید با مورد علاقه ما حمله کنید و مستقیماً 2 گیگابایت ذخیره سازی ذخیره سازی داشته باشید ، با پیوند زیر به وب سایت رسمی PCLOUD بروید:

پرسش

که بهترین ذخیره آنلاین رایگان را ارائه می دهد ?

بهترین پیشنهاد ذخیره سازی آنلاین رایگان برای ما است که توسط PCloud در دسترس است. شرط که شما آنچه را که لازم است انجام دهید ، این امکان را به شما می دهد تا از 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی ابری لذت ببرید ، که برای ما بسیار سخاوتمندانه است. علاوه بر این ، حتی اگر یک پیشنهاد رایگان باقی بماند ، برای بارگیری یا ذخیره پرونده ها می توانید از سرعت خوب لذت ببرید. اگر در بعضی از مواقع متوجه می شوید که 10 گیگابایت دیگر کافی نیست ، می توانید به راحتی به یکی از برنامه های پرداخت شده Pcloud تغییر دهید.

مضرات یک ابر رایگان چیست؟ ?

اشکال اصلی مرتبط با استفاده از یک راه حل ذخیره سازی آنلاین رایگان به شرح زیر است: ظرفیت ذخیره سازی کم (اغلب فقط چند گیگای) ، سرعت کم ، دسترسی محدود به کارکردهایی که معمولاً از طریق برنامه های پرداخت شده ارائه می شوند ، اغلب امنیت کمتری دارند … این برای همه است این دلایلی که تمایل داریم استفاده از فضای ذخیره سازی ارزان قیمت مانند Pcloud را توصیه کنیم.

عکسهای من را از کجا ذخیره کنم ?

اگر به دنبال بهترین مکان برای ذخیره عکس های خود به صورت آنلاین هستید ، ما به شما توصیه می کنیم PCLOUD را انتخاب کنید. پس از آزمایش بسیاری از راه حل های ذخیره سازی ابری ، ما توانستیم نتیجه بگیریم که در حال حاضر بهترین پیشنهاد را ارائه داده است ، و این با تمرین قیمت های بسیار جذاب.

آیا استفاده از ذخیره آنلاین نامحدود و رایگان عاقلانه است؟ ?

ما بلافاصله شما را متوقف می کنیم ، متأسفانه هیچ پیشنهادی رایگان وجود ندارد که بتواند از فضای ذخیره سازی آنلاین نامحدود بهره مند شود. تمام پیشنهادات رایگان با محدودیت در این سطح همراه است. اگر چنین پیشنهادی ارائه می شد ، روی نگهبان خود بمانید و اطمینان حاصل کنید که شرکتی که چنین چیزی را ارائه می دهد قابل اعتماد است.

که بزرگترین ذخیره سازی ابری رایگان را ارائه می دهد ?

سخاوتمندترین ذخیره آنلاین آنلاین آن مگا است. در واقع می توان فضای ذخیره سازی رایگان 20 گیگابایتی را بدست آورد. شما در جای دیگر بهتر نخواهید یافت. در موقعیت 2 ، Google Drive و 15 گیگابایت آن را پیدا می کنیم ، که از نزدیک توسط PCloud دنبال می شود که با 10 گیگابایت ارائه می شود.

برای انتخاب بهترین انتخاب ، ما به شما توصیه می کنیم که بیایید و با مقایسه خود در مورد این موضوع مشورت کنید. این به شما امکان می دهد مزایا و مضرات هر سرویس را فراتر از فضای ذخیره سازی ساده در دسترس بخوانید.

ذخیره آنلاین رایگان ، در سپتامبر 2023 بهترین چیست ?

بازگشت به مدرسه در ماه سپتامبر زمان مناسبی برای تهیه برنامه های کاربردی است که ما استفاده می کنیم ، بلکه برای استفاده از عادت های خوب جدید برای زندگی دیجیتال شما است. ذخیره سازی ابری تقریباً ضروری شده است و از سرگیری کار یا مطالعات لحظه ای ایده آل برای گنجاندن آنها در زندگی روزمره ما در صورتی است که در حال حاضر اینگونه نیست. برای تصمیم گیری نامشخص ، بهترین ذخیره سازی ابری نسخه های رایگان را ارائه دهید ، مناسب برای گاهی اوقات استفاده شده یا آزمایش یک سرویس جدید. ما بهترین خدمات ذخیره سازی ابری را در سپتامبر 2023 برای شما انتخاب کرده ایم.

 • خلق و خوی 10 گیگابایت فضای آزاد
 • ذخیره سازی 500 گیگابایتی اختیاری
 • هیچ محدودیتی برای ارسال بار بارگذاری کنید
 • سرورهای Home_pin در سوئیس

2. ابر خصوصی و سبز

 • خلق و خوی 15 گیگابایت فضای آزاد
 • 2 TB ذخیره سازی اختیاری 2
 • هیچ محدودیتی برای ارسال بار بارگذاری کنید
 • سرورهای Home_pin در سوئیس

3. سرویس امیدوار کننده جدید

 • خلق و خوی 10 گیگابایت فضای آزاد
 • ذخیره سازی 150 گیگابایتی اختیاری
 • هیچ محدودیتی برای ارسال بار بارگذاری کنید
 • سرورهای Home_pin در اروپا

فراتر از مشهورترین خدمات ، که تقریباً همه می دانند از آنجا که قبلاً در حساب ها و دستگاه های ما ادغام شده اند ، گزینه های بسیاری دیگر در بازار ذخیره سازی ابر وجود دارد. و اگر ستاره های محیط زیست برای استفاده روزانه کاملاً مناسب هستند ، گزینه های آنها گاهی اوقات فضای ذخیره سازی رایگان بزرگتر یا ویژگی های جدید را ارائه می دهد ، مناسب تر برای استفاده از برخی از کاربران.

پیشنهادات رایگان برای کاربران گاه به گاه ایده آل است ، بلکه برای کسانی که مایل به آزمایش یک سرویس جدید هستند یا سودمندی ذخیره ابری را در زندگی شخصی یا حرفه ای خود تعیین می کنند. این پیشنهادات در فضای ذخیره سازی و عملکرد محدود است ، اما اولین قدم خوب برای تعیین اینکه کدام سرویس در بین بهترین ذخیره ابری شما را برای بقیه سال همراهی می کند.

10 بهترین سرویس ذخیره سازی ابری رایگان در سپتامبر 2023:

 • pcloud (حداکثر 10 گیگابایت ابر رایگان)
 • kdrive (حداکثر 15 گیگابایت ابر رایگان)
 • Icedrive (حداکثر 10 گیگابایت ابر رایگان)
 • internxt (حداکثر 10 گیگابایت ابر رایگان)
 • Dropbox (حداکثر 16 گیگابایت ابر رایگان)
 • Google Drive (حداکثر 15 گیگابایت ابر رایگان)
 • عظیم.IO (تا 20 گیگابایت ابر رایگان)
 • Apple Icloud (حداکثر 5 گیگابایت ابر رایگان)
 • Microsoft OneDrive (حداکثر 5 گیگابایت ابر رایگان)
 • درایو پروتون (حداکثر 1 گیگابایت)
 • 1. PCLOUD: 2 گیگابایت تا 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان
 • 2. kdrive: حداکثر 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان
 • 3. Icedrive: ذخیره رایگان تا 10 گیگابایت
 • 4. internxt: 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان
 • 5. Dropbox: 2 گیگابایت تا 16 گیگابایت ذخیره رایگان
 • 6. Google Drive: حداکثر 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان
 • 7. عظیم.IO: ذخیره سازی ابری رایگان تا 20 گیگابایت
 • 8. Apple Icloud: ذخیره رایگان تا 5 گیگابایت
 • 9. Microsoft OneDrive: ذخیره رایگان تا 5 گیگابایت
 • 10. درایو پروتون: ذخیره رایگان تا 1 گیگابایت
 • ذخیره سازی ابری رایگان: پاسخ به س questions الات شما:

1. PCLOUD: 2 گیگابایت تا 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان

 • خلق و خوی 10 گیگابایت فضای آزاد
 • ذخیره سازی 500 گیگابایتی اختیاری
 • هیچ محدودیتی برای ارسال بار بارگذاری کنید
 • سرورهای Home_pin در سوئیس

به نظر می رسد PCloud با داشتن خصوصیات و خطاهای بسیار زیادی ، ما یکی از بهترین راه حل های ذخیره سازی فایل آنلاین در سال 2023 است ، هم در نسخه رایگان آن ، هم توسط اشتراک های خود و هم با خرید نهایی آن (برای زندگی). به طور خلاصه ، این یک ابر جامد ، رقیب به Dropbox و Google Drive است که قابلیت اطمینان ، امنیت و سادگی را در همه سیستم عامل ها ترکیب می کند.

مزایای PCLOUD PREMIUM 500 گیگابایتی

 • یک سیستم پاداش سرگرم کننده
 • یک رابط کاربری واضح و آسان
 • ابری با تن ویژگی
 • پیشنهاد ذخیره سازی مادام العمر

مضرات PCLOUD PREMIUM 500 گیگابایتی

 • هیچ ادغام برنامه های شخص ثالث

PCLOUD به محض باز شدن حساب 2 گیگابایت ذخیره سازی را به کاربر ارائه می دهد. مطمئناً زیاد نیست ، اما در اینجا متوقف نمی شود. نرم افزار وب به ذینفع این سرویس اجازه می دهد تا با انجام برخی کارهای مختلف ، GO های ذخیره سازی اضافی را برنده شود. به عنوان مثال ، از کاربر خواسته می شود ایمیل خود را تأیید کند ، برنامه را روی تلفن همراه خود بارگیری کند یا حتی همگام سازی پرونده های خودکار را فعال کند. اگر ما تمام این وظایف را که توسط این سیستم پاداش سرگرم کننده است انجام دهیم ، می توانید تا 10 گیگابایت ذخیره سازی ابری رایگان دریافت کنید.

از جمله بزرگترین خصوصیات آن ، PCloud راه حلی است که هم رایگان و هم چند برابر است: ما می توانیم خدمات را در ویندوز ، مکوس ، لینوکس ، بلکه اندروید ، iOS پیدا کنیم. برنامه موبایل نیز برای رسیدگی بسیار ساده است (و کاملاً به زبان فرانسوی !) و به شما امکان می دهد در هر کجا ، در هر زمان ، به پرونده های خود دسترسی داشته باشید (به خصوص اگر همگام سازی فایل خودکار را فعال کنید). علاوه بر این ، توجه به این نکته حائز اهمیت است که PCLOUD اجازه انتقال هر اندازه پرونده را بدون هیچ محدودیتی می دهد (که آن را از رقابت در این زمینه متمایز می کند). Pcloud با ارائه قیمت های بسیار جذاب “زندگی” در بازار متمایز می شود.

2. kdrive: حداکثر 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان

 • خلق و خوی 15 گیگابایت فضای آزاد
 • 2 TB ذخیره سازی اختیاری 2
 • هیچ محدودیتی برای ارسال بار بارگذاری کنید
 • سرورهای Home_pin در سوئیس

Kdrive d’Ifmaniak از رقابت با قیمت های بسیار تهاجمی ، نیمی از گران قیمت Google Drive ، Dropbox یا Pcloud ، از رقابت خارج می شود. ما از عدم وجود برخی از ویژگی ها پشیمان می شویم: رمزگذاری پایان به صورت محلی ، همگام سازی دیفرانسیل ، فشرده سازی داده برای انتقال. اگر رابط وب بسیار ساده و بصری برای استفاده از روزانه ، اداری و موبایل سزاوار برخی از تنظیمات باشد.

جدا از آن ، Kdrive با عملکرد قابل توجه و احترام واقعی به حریم خصوصی خوب عمل می کند. ما همچنین از نسخه سازی پرونده ها ، طیف گسترده ای از ویژگی های اشتراک و همکاری و ابزارهای Ksuite ، از همکاری با OnlyOffice و 100 ٪ سازگار با Microsoft Office قدردانی می کنیم.

مزایای انفرادی kdrive

 • قیمت های بسیار رقابتی
 • ضمانت محرمانه بودن جامد
 • سرعت انتقال سریع
 • گزینه های اشتراک و همکاری پیشرفته
 • مجموعه اداری یکپارچه

معایب انفرادی kdrive

 • رابط های کامل و ارگونومی مشتریان
 • ویژگی های محدود با فرمول رایگان
 • بدون رمزگذاری پایان به صورت محلی

اگر Kdrive از برخی نگرانی هایی که پیشنهاد آن را کامل می کند رنج می برد (مانند ارگونومی زیر آنچه در رقابت می تواند انجام شود یا عدم وجود برخی از ویژگی ها) ، این سرویس با این وجود قادر به ارائه یک تجربه به اندازه کافی کامل برای رضایت کاربرانی است که به دنبال سرویس ذخیره سازی ابری رایگان هستند برای داده های آنها. در میان بزرگترین خصوصیات آن ، ما به عنوان مثال عملکرد برتر ، موقعیت مکانی آن در سوئیس و همچنین امنیت و محرمانه بودن بسیار جدی توجه می کنیم. پیشنهادات رایگان با فروش داده های کاربر شخصی تأمین نمی شود ، اما فقط به لطف مشتریانی که پیشنهاد پرداختی را انتخاب کرده اند.

Kdrive توسط Infomaniak ، یک شرکت سوئیسی متعهد به توسعه پایدار و اینترنت رایگان منتشر شده است ، بنابراین یک مجموعه جایگزین برای فضای کاری Google بر اساس فناوری های منبع باز ارائه می دهد ، یک نکته مهم به علاوه. و در نسخه رایگان ، Kdrive حداکثر 15 گیگابایت حافظه را ارائه می دهد !

3. Icedrive: ذخیره رایگان تا 10 گیگابایت

 • خلق و خوی 10 گیگابایت فضای آزاد
 • ذخیره سازی 150 گیگابایتی اختیاری
 • هیچ محدودیتی برای ارسال بار بارگذاری کنید
 • سرورهای Home_pin در اروپا

Icedrive دوستانه ، ساده ، کارآمد و فوق العاده ساخته شده ، یک جایگزین عالی است. حتی اگر ما از یک رابط کاربری Francized قدردانی می کردیم ، Icedrive روز به روز با ویژگی های جدید و در حال حاضر در دیدگاه های خود در مورد بسیاری از ابرها که خدمات ابری را رقیب می کنند ، بهبود می یابد.

علاوه بر یک برنامه رایگان سخاوتمندانه با 10 گیگابایت ذخیره سازی ، بسته های برتر آن جزء رقابتی ترین بازار هستند. سرویس ابر انگلیس همچنین یک پایان ساده و مؤثر امنیت و محرمانه بودن اول را تضمین می کند. یک سرویس جدید ذخیره سازی ابری که باید در سالهای آینده حساب کنیم.

مزایای icedrive lite

 • امنیت و محرمانه بودن قابل توجه
 • برنامه رایگان سخاوتمندانه
 • رمزگذاری پایان -برای رمزگذاری بدون دانش
 • قیمت های ارزان قیمت

معایب icedrive lite

 • بدون هماهنگی در بلوک ها
 • رابط طبقه بندی نشده

اگر Icedrive اشتراک های مختلفی را ارائه دهد (همه جذاب) ، این پیشنهاد کشف است که امروز به ما علاقه مند است. و در این زمینه ، ما در ظرفیت ارائه شده به مشتریان بالقوه در محدوده بالایی قرار داریم: کاربران می توانند از حداکثر 10 گیگابایت فضای ذخیره ابری رایگان استفاده کنند و از بیشتر ویژگی های ارائه شده در ابزار استفاده کنند. با این حال ، برخی از محدودیت ها باید ذکر شود: برخی از گزینه های اشتراک گذاری پیشرفته در دسترس نیست ، رمزگذاری از طرف مشتری گنجانده نشده است و پهنای باند روزانه برای مثال به 3 گیگابایت محدود می شود.

با وجود همه چیز ، پیشنهاد رایگان با این وجود امکان استفاده از یک مجموعه کامل از ویژگی های مختلف را فراهم می آورد: در میان آنها ، امکان پیش نمایش پرونده ها وجود دارد و قادر به ضبط خودکار نسخه های قدیمی اسناد بدون محدودیت زمانی است (برای بازگرداندن بالقوه بعداً در صورت خطا).

4. internxt: 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان

 • خلق و خوی 10 گیگابایت فضای آزاد
 • فضای ذخیره سازی اختیاری 20 گیگابایتی
 • 5 گیگابایت را در حد ارسال بارگذاری کنید
 • Home_pin سرورهای غیر متمرکز

internxt ابزاری است که مستقیماً به نقطه می رود و برای قیمت مناسب ، یک سرویس ذخیره سازی عالی برای پرونده ها و اسناد موجود در ابر ، با تأکید ویژه بر ایمنی ، فراهم می کند. با این حال ، این مطمئناً کاملترین تأمین کننده در بازار نیست ، و محدودیت های آن ، تعداد بیشماری (کمبود ویژگی ها ، سرعت زیر رقابت) می تواند به طور بالقوه می تواند بیشترین کاربران در این زمینه را ناامید کند.

مزایای Internext (inxt) 20 گیگابایت

 • امنیت نمونه
 • سادگی منحصر به فرد استفاده
 • سازگاری عالی از پشتیبانی
 • قیمت های سودمند

معایب intenxt (inxt) 20 گیگابایت

 • فاقد چند ویژگی
 • بدون گالری یا پیش نمایش فیلم ها
 • هیچ ادغام سوم واقعی نیست

Intersxt با پیشنهاد ذخیره داده های کاربر با محافظت از رمزگذاری AES-256 و یک زیرساخت نوع ، کارت امنیتی را بازی می کند صفر. داده های قرار داده شده به صورت آنلاین روی دستگاه کاربر رمزگذاری می شوند و سپس در سرورهای مختلف در سراسر جهان تکه تکه می شوند.

مسلماً ، این سرویس از نظر عملکرد ، جوانان خاصی را متهم می کند ، اما ضروری خواهد بود. intertxt هنوز 10 گیگابایت ذخیره رایگان ارائه می دهد. برای امتحان فوری !

5. Dropbox: 2 گیگابایت تا 16 گیگابایت ذخیره رایگان

 • خلق و خوی 2 گیگابایت فضای آزاد
 • 2 TB ذخیره سازی اختیاری 2
 • 50 گیگابایت را در حد ارسال بارگذاری کنید
 • سرورهای Home_pin در اروپا

Dropbox به لطف ultracogumentiable ، ارگونومی بی عیب و نقص آن ، سیالیت ، عملکرد خواندن/نوشتن آن و ویژگی های جامع آن ، یک سرویس ذخیره سازی قابل توجه است. این تنها سرویس ابری است که قادر به ادغام در هر سیستم عامل است. حتی iCloud ، OneDrive و Google Drive به چنین روشی شفاف در iOS ، ویندوز و سیستم عامل Android مربوطه کار نمی کنند.

اگرچه او یکی از ثروتمندترین اکوسیستم های موجود در بازار را با “مرکز برنامه” خود دارد ، اما Dropbox قهرمان سادگی است. از طرف دیگر ، همیشه در نقاط خاصی مانند محرمانه بودن بسیار نسبی داده ها ، عملکردهای پشتیبان گیری بسیار محدود و فضای ذخیره سازی کوچک 2 گیگابایتی … ماهی می گیرد ..

Dropbox به علاوه مزایا

 • هماهنگ سازی قابل توجه
 • اکوسیستم کامل
 • عملکرد خواندن/نوشتن
 • بهره وری و اشتراک گذاری
 • پیشنهاد تست 30 روزه

Dropbox به علاوه مضرات

 • فضای ذخیره سازی کوچک رایگان
 • نجات انتخابی محدود
 • سیاست حفظ حریم خصوصی
 • سرورهای نصب شده در ایالات متحده
 • قیمت های بالا

Dropbox با توجه به نیاز هر کاربر فرمول های مختلفی را ارائه می دهد. اگر بخشی از پیشنهادات پرداخت شده به مدت 30 روز به صورت رایگان قابل آزمایش باشد ، عمدتا سرویس کاملاً رایگان است که ما را در اینجا مورد علاقه خود قرار می دهد. و در این زمینه ، Dropbox کمی سخت تر از رقبای خود است: این ابزار به شما امکان می دهد فقط از 2 گیگابایت ذخیره ابری برای پرونده های خود برای پرونده های خود استفاده کنید. با این حال ، توجه داشته باشید که می توان با استفاده از سیستم حمایت مالی که توسط سرویس تنظیم شده است ، این کل را به 16 گیگابایت افزایش دهد.

با وجود این کمبود فضای آنلاین که توسط پیشنهاد رایگان ابزار ارائه می شود ، Dropbox با این وجود مجموعه ای از ویژگی های بسیار کاربردی را ارائه می دهد: ارگونومی برتر ، سازگاری عالی با بسیاری از سیستم های عامل و برنامه های کاربردی ، حداکثر روان در هنگام استفاده. با انجام این کار ، کاملاً منطقی است که این سرویس همچنان یکی از منابع موجود در این زمینه است ، در کنار خدماتی مانند Google Drive ، Icloud یا Microsoft OneDrive.

6. Google Drive: حداکثر 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان

 • خلق و خوی 15 گیگابایت فضای آزاد
 • ذخیره سازی 200 گیگابایتی اختیاری
 • 5 سل را در حد ارسال بارگذاری کنید
 • سرورهای Home_pin در اروپا

Google Drive یک سرویس ذخیره سازی آنلاین بسیار کارآمد ، سرشار از عملکرد و سازگار با بسیاری از برنامه ها ، از جمله فضای کاری مجموعه کار خود است. همه کاربران ، حتی رایگان ، تقریباً می توانند از تمام فن آوری های خود لذت ببرند. کاملاً در Android ، Chromebook ، Windows ، MacOS و iOS با ابزارهای پشتیبان انتخابی جامد یکپارچه شده است. با این حال ، او مشکلات محرمانه بودن دارد زیرا رمزگذاری پایان را ارائه نمی دهد ، و داده های کاربر را برای جمع آوری و تجزیه و تحلیل در دسترس Google قرار می دهد.

Google One مزایای استاندارد

 • ادغام فضای کاری Google
 • بسیاری از برنامه های حزبی سوم
 • ابزارهای همکاری
 • سرعت هماهنگی
 • پشتیبان گیری انتخابی

معایب استاندارد Google One

 • محرمانه بودن
 • بدون رمزگذاری بدون دانش
 • عدم هماهنگ سازی بلوک
 • به اشتراک گذاری توسط رمزهای عبور محافظت نمی شود

برای روشن شدن ، Google Drive بدون شک یکی از کارآمدترین و کامل ترین خدمات ذخیره آنلاین آنلاین آنلاین در بازار است ، از این رو وضعیت رهبر آن در این زمینه. ادغام بومی خدمات وب خود ، هماهنگ سازی اسناد اتوماتیک ، سازگاری با صدها برنامه شخص ثالث ، ارگونومی بهینه شده برای هر نوع استخوان … در حال حاضر یافتن چنین سرویس تحمیل کننده ، به ویژه برای یک پیشنهاد بدون هزینه دشوار است. در نسخه رایگان خود ، یک حساب Google شامل 15 گیگابایت ذخیره سازی است که بین Google Drive ، Gmail و Google Photos به اشتراک گذاشته شده است. با این حال مراقب باشید: Google نیاز دارد ، حفاظت از داده ها و امنیت قدرت این سرویس نیست.

7. عظیم.IO: ذخیره سازی ابری رایگان تا 20 گیگابایت

 • خلق و خوی 20 گیگابایت فضای آزاد
 • ذخیره سازی 400 گیگابایتی اختیاری
 • 1 سل را در حد ارسال بارگذاری کنید
 • سرورهای Home_pin در اروپا

با وجود آغاز های هرج و مرج ، مگا موفق به صاف کردن نوار شد. بسیار قابل اطمینان تر و پایدارتر از گذشته ، این سرویس سطح بالایی از محافظت و محرمانه بودن را با امنیت نهایی برای داده ها و ارتباطات ارائه می دهد. سازگار با اکثر سیستم عامل ها و با برنامه های موبایل بسیار شسته و رفته ، Mega یکی از برنامه های رایگان PUS جذاب را در بازار ارائه می دهد. علاوه بر فضای ذخیره سازی سخاوتمندانه 20 گیگابایتی ، این استثناء در تمام عملکردهای این سرویس ، از جمله فناوری های رمزگذاری که به ندرت رایگان هستند.

این مشاهدات برای فرمول های پرداخت شده مخلوط تر است. اگرچه این سرویس ظرفیت ذخیره و انتقال بسیار بالاتری را نسبت به متوسط ​​ارائه می دهد ، اما فن آوری های هماهنگ سازی آن اساسی و ابزارهای همکاری بسیار محدود آن هستند. شکاف هایی که متأسفانه با قیمت های آن که به طور متوسط ​​بازار است جبران نمی شود. مگا با این حال می تواند یک انتخاب عالی برای کسانی باشد که اساساً نیاز به انجام پشتیبان گیری خالص و سخت روی ابر دارند.

مزایای Mega Pro Lite

 • فضای ذخیره سازی 20 گیگابایت گسترده
 • امنیت و محرمانه بودن
 • ویژگی های به اشتراک گذاری
 • برنامه های موبایل
 • گربه ناشناس

مضرات Mega Pro Lite

 • همگام سازی اساسی
 • بدون برنامه های شخص ثالث
 • همکاری محدود
 • سرعت دانلود
 • قیمت های نسبتاً بالا

با تشکر از 20 گیگابایتی که به صورت رایگان به هر کاربر ، مگا ارائه شده است.NZ یکی از سخاوتمندترین خدمات در ظرفیت ذخیره سازی بومی است. به طور کلی ، این یکی از جالب ترین پیشنهادات رایگان امروز است ، با وجود برخی نقص های کوچک و نارسایی پراکنده که به طور بالقوه می تواند بیشترین کاربران را تحریک کند.

8. Apple Icloud: ذخیره رایگان تا 5 گیگابایت

 • خلق و خوی 5 گیگابایت فضای آزاد
 • 50 گیگابایت را در حد ارسال بارگذاری کنید
 • سرورهای Home_pin در اروپا

iCloud یک سرویس ذخیره سازی و هماهنگ سازی ابری است که تقریباً به طور انحصاری برای پایانه های اپل طراحی و طراحی شده است. استفاده از سرویس بسیار ساده است که فضاهای ذخیره سازی را با قیمت های جذاب ارائه می دهد. ویژگی های همگام سازی و اشتراک آن بین Macs ، iPhone و iPad کاملاً قابل توجه است و راحتی واقعی استفاده روزانه را فراهم می کند. جدا از اکوسیستم اپل ، از طرف دیگر ، هیچ علاقه ای ندارد.

برای قیمت های یکسان یا بسیار نزدیک ، رقبا خدمات ابری مانند Dropbox ، PCloud یا Google Drive ویژگی های بیشتری را نسبت به کار روی اسناد ارائه می دهند ، به اشتراک گذاری محتوا ، خواندن پرونده های چندرسانه ای و غیره ارائه می دهند. بسیاری از امکانات که iCloud فقط برای کاربران اپل به میزان کمتری رزرو می کند ..

 • ادغام عمیق در پایانه های اپل
 • راحتی در استفاده
 • اشتراک بین کاربران اپل
 • مقرون به صرفه

معایب iCloud

 • ویژگی های محدود
 • فقط برای محصولات اپل طراحی شده است
 • سرعت دانلود
 • فقط 5 گیگابایت فضای آزاد

iCloud 5 گیگابایت ذخیره برای همه حساب ها ، رایگان ارائه می دهد. به عنوان مثال این بیش از Dropbox است ، اما تفاوت بین این دو سرویس در این واقعیت نهفته است که ICLOUD در یک کار پس زمینه روی یک دستگاه Mac یا iPhone کار می کند ، و 5 گیگابایت ارائه شده می تواند به سرعت خود را اشباع کند ، که به سرعت کاربران را ترغیب می کند به روی آورند اشتراک پرداخت شده (مقرون به صرفه ترین این است که 0.99 یورو در ماه به مدت 50 گیگابایت).

9. Microsoft OneDrive: ذخیره رایگان تا 5 گیگابایت

 • خلق و خوی 5 گیگابایت فضای آزاد
 • ذخیره سازی 100 گیگابایتی اختیاری
 • 250 گیگابایت را در حد ارسال بارگذاری کنید
 • سرورهای Home_pin در اروپا

OneDrive یکی از بهترین راه حل ها برای کاربران PC است. رابط وب آن همچنین جزء کامل ترین و دوست داشتنی ترین در بازار است ، خواه برای مدیریت اسناد و محتوای چندرسانه ای ، یا به اشتراک گذاری پرونده ها و همکاری در زمان واقعی. اگر با مشتریان قابل توجه Mac ، Android و iOS در سیستم عامل های دیگر از بین نرود ، استفاده از آن به اندازه Dropbox شفاف نیست. مایکروسافت فناوری های همگام سازی خود را بسیار بهبود بخشیده است ، اما همیشه فشرده سازی پرونده را برای نقل و انتقالات و همچنین هماهنگ سازی از طریق شبکه محلی نادیده می گیرد.

مشکلات اصلی OneDrive همانند اکثر غول های ابر نصب شده در ایالات متحده است. بدون پایان رمزگذاری (بدون دانش) ، ناشر و مقاماتی که درخواست می کنند بتوانند به داده های ذخیره شده در حساب کاربری دسترسی پیدا کنند. با این وجود OneDrive نکات مثبت زیادی دارد و پیشنهادات آن برای افراد از جمله مجموعه دفتر در بین جذاب ترین بازار باقی مانده است.

مزایای 100 گیگابایتی OneDrive

 • ادغام بومی در ویندوز و دفتر
 • اشتراک ، همکاری و بهره وری
 • رابط وب
 • مدیریت عکس
 • قیمت

مضرات OneDrive 100 گیگابایت

 • فضای ذخیره سازی رایگان
 • پرونده های پشتیبان تحمیل شده
 • بدون پایان ایمنی
 • محرمانه بودن
 • سرورهای نصب شده در ایالات متحده (حساب های رایگان)

با استفاده از OneDrive ، ما به توابع اساسی دسترسی داریم ، با ابزارهای مخصوص تهیه نسخه پشتیبان از رایانه شخصی یا همگام سازی فایل و امکان دسترسی به برنامه های وب Office (Word ، PPT ، Excel و غیره). این کیفیت آخر بدون شک یکی از اصلی ترین دلایلی است که Microsoft OneDrive در حال حاضر یکی از بهترین گزینه های ذخیره سازی ابری در نظر گرفته شده است.

نسخه رایگان OneDrive امکان آزادی واقعی حرکت را فراهم می کند: همه ویژگی ها تقریباً شبیه به پیشنهادات Premium هستند ، در حدود 5 گیگابایت ذخیره سازی ارائه شده برای کاربران رایگان. بنابراین ، دومی برای بارگیری ، اصلاح و انتقال انواع پوشه ها و پرونده های مورد نظر رایگان است ، به شرط آنکه در این حد باقی بمانند که از قبل ایجاد شده است.

10. درایو پروتون: ذخیره رایگان تا 1 گیگابایت

 • خلق و خوی 1 گیگابایت فضای آزاد
 • هیچ محدودیتی برای ارسال بار بارگذاری کنید
 • سرورهای Home_pin در سوئیس

Proton Drive یک سرویس ذخیره سازی ابری امیدوار کننده است که در جهت درست تکامل می یابد ، به ویژه به لطف ورود کاربرد آن برای ویندوز ، اما هنوز فاقد ویژگی های اساسی است. اگر ایمنی آن بی عیب و نقص باشد ، توصیه آن برای همه کاربران در حال حاضر دشوار است ، زیرا ما هنوز راحتی استفاده ای را که رقبای آن به ما عادت کرده اند پیدا نمی کنیم. اما ، در چند ماه ، شکی نیست که پروتون درایو موفق به پیروزی در بین بزرگترین ها خواهد شد.

مزایای درایو پروتون

 • سیاست محرمانه بودن بی عیب و نقص پروتون
 • رمزگذاری پایان –
 • رابط ساده
 • بدون محدودیت ارسال
 • دسترسی به کل اکوسیستم پروتون با بسته بندی نامحدود پروتون

معایب درایو پروتون

 • فقط 1 گیگابایت برای بسته رایگان
 • کمبود ویژگی های اساسی
 • هزینه بسیار بالاتر از رقابت

در نسخه رایگان خود ، Proton Drive فقط 1 گیگابایت ذخیره سازی را ارائه می دهد. این کم است ، اما به این دلیل است که این سرویس در این پیشنهاد رایگان ، محرمانه بودن یا امنیت را فدا نمی کند. بنابراین ، کاربران قادر خواهند بود از اسناد خود با استفاده از رمزگذاری End -end محافظت کنند و آنها را با استفاده از یک لینک به اشتراک بگذارند.

در حال حاضر ، Proton Drive یک سرویس هنوز جوان است که فاقد ویژگی های پیشرفته است. اگر او اکنون مشتری را برای Windows PC ارائه می دهد ، کاربران MacOS و Linux هنوز هم برای دسترسی به ذخیره سازی رایانه خود باید مرورگر وب خود را طی کنند. با این حال ، کاربران تلفن های Android و iOS حق یک برنامه رسمی را دارند.

ذخیره سازی ابری رایگان: پاسخ به س questions الات شما:

نحوه ذخیره سازی به صورت رایگان ?

خدمات ذخیره سازی آنلاین بیشمار وجود دارد. در میان همه این ابزارها ، برخی از آنها کاملتر از سایرین هستند ، در حالی که برخی دیگر پیشنهاد می کنند در یک زمینه تخصص داشته باشند (به عنوان مثال Icedrive و علاقه آن به ایمنی ، آمازون درایو و کار آن در زمینه های ذخیره سازی و مدیریت)).

به عبارت دیگر ، اگر انتخاب یک برنده شفاف و غیرقابل انکار از همه این امکانات دشوار باشد ، با این وجود به راحتی می توان در نظر گرفت که PCLOUD ، DROPBOX ، GOOGLE DRIVE و KDRIVE امروزه چهره های رهبران ، چه با محبوبیت و چه با بزرگ ، ظرفیت ذخیره سازی ابری رایگان که به کاربران خود ارائه می شود ، یعنی با جنبه کامل ویژگی هایی که آنها تنظیم کرده اند.

بنابراین ، اگر ما عمدتاً به دنبال ذخیره سازی آنلاین هستیم ، kdrive ، mega.NZ (20 گیگابایت) ، Dropbox (به طور بالقوه 16 گیگابایت با سیستم اسپانسر) و Google Drive (15 گیگابایت) به صدر این رده بندی می رسند. طرف ایمنی ، مگا.NZ ، Ufile ، Pcloud و Icedrive برای مقام اول رقابت می کنند. سرانجام ، از نظر ویژگی های پیشنهادی ، Google Drive ، PCLOUD ، DROPBOX و ICLOUD (به شرط استفاده از آن با دستگاه اپل) مطمئناً کاملترین خدمات موجود در بازار در حال حاضر هستند. بنابراین این وظیفه همه است که مطابق نیاز خود خوشبختی خود را پیدا کنند.

چرا از ذخیره آنلاین استفاده کنید ?

بعضی اوقات ما خود را در تلفن هوشمند شما ، به خصوص برای عکسهای شما یا فایلهای چندرسانه ای خاص ، از فضای هوشمند شما کم می کنیم. یکی از ساده ترین راه حل ها برای عدم انجام مرتب سازی بیش از حد این است که از طریق ذخیره ابری داده (ترجیحاً رایگان) از طریق سرویس (ترجیحاً رایگان) استفاده کنید (ترجیحاً). این به هر دو اجازه می دهد تا تمام پرونده های شما را بدون نیاز به حذف آنها گرم نگه دارند ، در حالی که آنها را در همه جا در دسترس قرار می دهد.

علاوه بر این ، بر خلاف یک پیش فرض مشترک در این زمینه ، این یک جایگزین لزوماً گران تر نیست ، زیرا تن خدمات یک پیشنهاد کاملاً رایگان ارائه می دهند (با بیشتر اوقات ، حد مشخصی در ظرفیت ذخیره سازی آنلاین ارائه می شود). همچنین این مهم است که مشخص کنیم که اکثریت قریب به اتفاق نرم افزارهای آنلاین که ما در اینجا به آنها خواهیم پرداخت ، همچنین یک پیشنهاد پولی را ارائه می دهیم که از جمله موارد دیگر ، به یک ظرفیت ذخیره سازی بیشتر دسترسی پیدا می کند.