پیش نمایش اشتراک | مستندات در میخانه Cloud/Sub | Google Cloud ، پیکربندی اشتراک | Google Play Console

اشتراک گوگل

مشترکین جدید را با آزمایش ، قیمت کشف و تبلیغات در Google جذب کنید.

پیش نمایش اشتراک

برای دریافت پیام های منتشر شده در یک موضوع ، باید یک اشتراک مرتبط در این زمینه ایجاد کنید. فقط پیام های منتشر شده در موضوع پس از ایجاد اشتراک برای مشتریان مشترک در دسترس هستند. مشتری مشترک پیام های منتشر شده در موضوع را دریافت و رفتار می کند. یک موضوع می تواند با چندین اشتراک همراه باشد ، اما یک اشتراک داده شده فقط می تواند در ارتباط باشد.

عملکرد حفظ سوژه ها به اشتراک مرتبط با یک موضوع اجازه می دهد تا به عقب برگردد و پیام های قبلی را منتشر کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ویژگی ، به صفحه بازگشایی مراجعه کرده و به طور دائم پیام ها را حذف کنید.

گردش کار اشتراک

 1. پس از ارسال پیام به مشترک ، دومی باید دریافت را تصدیق کند.
 2. اگر پیامی به توزیع ارسال شود و مشترک هنوز آن را نخوانده باشد ، در انتظار آن است.
 3. Pub/Sub چندین بار سعی می کند پیامی را که هنوز تأیید نشده است توزیع کند. با این حال ، Pub/Sub در تلاش است تا هیچ پیامی را در انتظار اشتراک دیگر در همان اشتراک توزیع کند.
 4. مشترک برای تأیید دریافت پیام انتظار ، زمان قابل تنظیم و محدودی به نام ackdeadline دارد. پس از این دوره ، پیام دیگر در نظر گرفته نمی شود و تبلیغات/زیر در تلاش برای توزیع مجدد آن است.

انواع اشتراک ها

هنگام ایجاد اشتراک ، باید نوع توزیع پیام ها را مشخص کنید. Pub/SU انواع اشتراک های زیر را ارائه می دهد:

 • در اشتراک ها را بکشید از مشتری مشترک برای درخواست پیام از میخانه/زیر سرور استفاده کنید.
 • در اشتراک فشار برای توزیع پیام ها از Pub/Sub Server برای ارسال نمایش داده ها به برنامه مشترک خود استفاده کنید.
 • منصادرات اشتراک به شما امکان می دهد پیام های خود را مستقیماً به یک منبع Google Cloud صادر کنید. این اشتراک ها به شرح زیر است:
  • در اشتراک های BigQuery داده های صادرات به یک جدول BigQuery.
  • در اشتراک های ذخیره سازی ابری داده های صادرات به یک سطل ذخیره سازی ابری.

  برای انتخاب اشتراک اقتباس شده با نیازهای کسب و کار خود ، با انتخاب یک نوع اشتراک مشورت کنید. می توانید هر زمان که پس از ایجاد آن ، نوع توزیع پیام ها را برای اشتراک به روز کنید.

  خصوصیات اشتراک پیش فرض

  به طور پیش فرض ، Pub/SU توزیع نوع “حداقل یک بار” را ارائه می دهد ، بدون تضمین مرتب سازی در انواع اشتراک ها. اگر پیام ها دارای یک کلید مرتب سازی یکسان و در همان منطقه هستند ، می توانید طبقه بندی پیام ها را فعال کنید. هنگامی که پیام هایی را برای مرتب سازی پیام ها تعریف کردید ، سرویس Pub/SU پیام هایی را با همان کلید مرتب سازی و به ترتیب که سرویس PUB/SUP آنها را دریافت می کند ، پخش می کند.

  Pub/Sub همچنین با پخش “دقیقاً یک بار” سازگار است.

  به طور کلی ، Pub/SU هر پیام را یک بار و به ترتیب منتشر شده توزیع می کند. با این حال ، بعضی اوقات پیام ها می توانند از اختلال یا چندین بار توزیع شوند. Pub/Sub می تواند حتی پس از بازگشت درخواست پیام ، پیام را مجدداً توزیع کند. این تخفیف می تواند ناشی از مشکلاتی از قبیل ریباند در سمت سرور یا مشکلات جانبی مشتری باشد. بنابراین ، اگرچه نادر است ، هر پیام در هر زمان قابل بازگشت است.

  برای اینکه بتوانید چندین بار ارسال را مدیریت کنید ، مشترک شما باید هنگام پردازش پیام ها Idempot باشد.

  انقضاء

  به طور پیش فرض ، اشتراک ها پس از 31 روز عدم تحرک یا در صورت عدم به روزرسانی منقضی می شوند. اتصالات باز ، اقدامات موفق ژاکت فعال یا پر فشار نمونه هایی از فعالیت های مشترکان است. اگر تبلیغات/SUB فعالیت مشترک یا به روزرسانی خواص اشتراک را تشخیص دهد ، ساعت حذف مجدد اشتراک. با استفاده از قوانین انقضاء اشتراک ، می توانید مدت زمان عدم فعالیت را پیکربندی کرده یا اشتراک را پایدار کنید ، هر چه فعالیتی باشد. همچنین می توانید اشتراک را به صورت دستی حذف کنید.

  اگرچه می توانید اشتراک با همین نام به عنوان اشتراک حذف شده ایجاد کنید ، اشتراک جدید هیچ ارتباطی با قدیمی ندارد. حتی اگر اشتراک حذف شده شامل بسیاری از پیام های تأیید نشده باشد ، یک اشتراک جدید که دارای همین نام است ، هر پیام انتظار را در زمان ایجاد ارائه می دهد (هیچ پیامی در انتظار توزیع نیست).

  مراحل زیر

  • نوع اشتراک اقتباس شده با الزامات کسب و کار خود را انتخاب کنید.
  • گردش کار برای هر نوع اشتراک را درک کنید:
   • ژاکت
   • برای انتقال
   • عیاش
   • فضای ذخیره ابری

   اظهار نظر

   مگر اینکه در غیر این صورت مشخص شده باشد ، محتوای این صفحه توسط مجوز Creative Commons Assignment 4 اداره می شود.0 و نمونه های کد توسط مجوز Apache 2 اداره می شوند.0. برای اطلاعات بیشتر ، به قوانین سایت توسعه دهندگان Google مراجعه کنید. جاوا یک علامت تجاری ثبت شده از شرکت های اوراکل و/یا شرکت های وابسته آن است.

   آخرین بروزرسانی در 2023/08/03 (UTC).

   پیکربندی اشتراک ها

   مشترکین جدید را با آزمایش ، قیمت کشف و تبلیغات در Google جذب کنید.

   مشتریان خود را حفظ کنید

   اقدامات مختلفی را که می توانید برای محدود کردن از دست دادن مشترکان (دوره فیض ، مسدود کردن و تعلیق حساب ، امکان تغییر سطح اشتراک) کشف کنید

   اشتراک های خود را سفارشی کنید

   اشتراک های خود را با ارائه دوره های مختلف صورتحساب ، استفاده از ارزهای محلی و اصلاح قیمت خود با نیازهای مشتری تطبیق دهید

   روشهای خوب

   • به کاربران اجازه دهید قبل از عضویت با تنظیم تست (که مدت زمان آن را انتخاب می کنید) برنامه خود را آزمایش کنند یا قیمت کشف را برای تعداد مشخصی از دوره های صورتحساب نشان دهند.
   • قیمت هر زبان و کاربران فاکتور را به ارز محلی خود شخصی سازی کنید.
   • به مشترکان خود امکان به روزرسانی روش پرداخت خود را در صورت امتناع از پرداخت مکرر با تنظیم مهلت های GRACE ارائه دهید.
   • کاربران را آزادی تغییر برنامه خود (با حرکت به یک بسته پایین یا بالا) یا ثبت نام مجدد برای حفظ دسترسی خود کنید.
   • برای کاهش از دست دادن کاربران به دلیل خاتمه اشتراک داوطلبانه و ارائه راه حل دیگری به کاربران اینترنت ، می توانید به آنها اجازه دهید اشتراک خود را به حالت تعلیق در بیاورند.

   بیشتر بدانید

   اشتراک ایجاد کنید

   نحوه اضافه کردن اشتراک به برنامه خود را پیدا کنید و در مورد مسئولیت های خود به عنوان یک توسعه دهنده اطلاعات کسب کنید

   به لطف اشتراک ها خرید را تبلیغ کنید

   با توجه به انگیزه های کاربر و تعهد آنها ، چگونه می توانید درآمد حاصل از اشتراک را بهینه کنید

   مستندات برای توسعه دهندگان

   نحوه استفاده از صورتحساب Google Play را برای ادغام ویژگی های خاص برای اشتراک در برنامه خود پیدا کنید

   مدل های اشتراک برای بازی ها

   با دنبال کردن یک دوره به درخواست آکادمی بازی ، نحوه استفاده از یک مدل اشتراک را در بازی خود پیدا کنید