بارگیری دفاتر (رایگان) – Clubic ، دفاتر 7.0 – بارگیری برای رایانه رایگان

دفتر

وقتی برای اولین بار برنامه را باز می کنید ، با لیستی از پرونده های اخیر خود مورد استقبال قرار می گیرید. از آنجا ، می توانید پرونده ها را در دستگاه خود یا یکی از هفت سرویس ابری سازگار (از جمله Dropbox و Google Drive) مرور کنید تا پرونده ها را جستجو کنید ، حساب خود را مدیریت کنید و البته برای ایجاد هرگونه اسناد جدید. حالت پاک و حالت تاریک اجازه می دهد یک نسخه راحت در هر محیط. بیایید هر نرم افزار را از موارد زیر مرور کنیم.

دفتر

به نام او اعتماد نکنید ، دفاتر اداری نباید با مجموعه دفتر مایکروسافت اشتباه گرفته شود !

ستاره ستاره ستاره ستاره ستاره
3.1 (4 یادداشت)
File_download 1036 (30 روز)
توصیه شما در نظر گرفته شده است ، متشکرم !

آنتی ویروس رایگان به دلیل اثربخشی آن اهدا شد

امنیت ضد بدافزار AVAST دستگاه شما را در زمان واقعی به دنبال تهدیدهای احتمالی اسکن می کند

محافظت از شبکه Wi-Fi AVAST شبکه Wi-Fi شما و تمام دستگاه هایی را که به آن وصل شده اند ایمن می کند

یک آنتی ویروس سبک آنتی ویروس Avast تأثیر کمی در عملکرد دستگاه شما دارد

دانلود شما آماده است !

اگر بارگیری به صورت خودکار شروع نمی شود ، اینجا را کلیک کنید

صبر کنید تا برنامه بارگیری شود

نصب را راه اندازی کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید

از Avast استفاده کنید

برای در نظر گرفتن نظر خود ، لطفاً تأیید کنید که ربات نیستید:
لطفاً تأیید کنید که شما ربات نیستید

با محدودیت های زیادی در نسخه رایگان آن و برخی از ویژگی های مفقود شده در نسخه پرداخت شده آن ، OfficeSuite در تلاش است تا در رقابت های خود در این دو بخش متوقف شود. اگر به دنبال یک پردازنده کلمه رایگان یا مجموعه اداری هستید ، این نرم افزار ممکن است برای شما بسیار محدود باشد.

 • چرا از دفاتر استفاده کنید ?
 • ویژگی های دفاتر چیست؟
 • اسناد ، یک ویرایشگر متن قوی
 • دفاتر دفاتر چیست؟ ?

چرا از دفاتر استفاده کنید ?

CounticeSuite یک مجموعه نرم افزاری است که می تواند با بسیاری از اسناد اسناد ، از جمله محبوب ترین آنها مقابله کند. این یک سیستم Multiplatform است که در ابتدا برای PalmOS قبل از انجام Android ، iPad ، iPhone و اخیراً ویندوز دستگاه ها ساخته شده است. اسناد بین این سیستم عامل ها هماهنگ می شوند به طوری که کاربران هنوز با جدیدترین نسخه پرونده ها کار می کنند. علاوه بر ایجاد و انتشار ، OfficeSuite همچنین قادر به اسکن اسناد است. همچنین می تواند در نرم افزار امضاء الکترونیکی ادغام شود ، که به کاربران امکان می دهد با ضمیمه A اسناد رسمی تهیه کنند.

ویژگی های دفاتر چیست؟

وقتی برای اولین بار برنامه را باز می کنید ، با لیستی از پرونده های اخیر خود مورد استقبال قرار می گیرید. از آنجا ، می توانید پرونده ها را در دستگاه خود یا یکی از هفت سرویس ابری سازگار (از جمله Dropbox و Google Drive) مرور کنید تا پرونده ها را جستجو کنید ، حساب خود را مدیریت کنید و البته برای ایجاد هرگونه اسناد جدید. حالت پاک و حالت تاریک اجازه می دهد یک نسخه راحت در هر محیط. بیایید هر نرم افزار را از موارد زیر مرور کنیم.

اسناد ، یک ویرایشگر متن قوی

ابزار اصلی یک بخش اداری ، ویرایشگر متن در دفاتر زیادی وجود ندارد: رنگ و پیش زمینه پیشرو ، تورفتگی ، تراز و توجیه ، فاصله عمودی و افقی. لیستی از سبک ها به شما امکان می دهد به سرعت از هدر به متن پاراگراف ها تغییر دهید ، اگرچه به روزرسانی یا ایجاد سبک امکان پذیر نیست. با این حال می توان قالب بندی یک متن را به لطف یک ابزار عملی ، کپی سبک کپی کرد.

صفحه گسترده ، رقیب اکسل

دفاتر استفاده از برگه های محاسبه قوی را ارائه می دهد. افزودن فرمول ها ساده است ، با یک کتابخانه بزرگ از کارکردها در منوها که سفر به راحتی است. ورود توابع ساده است و تجزیه و تحلیل خطاها شما را به قسمت مربوطه معادله سوق می دهد. این نرم افزار حتی می تواند به طور خودکار یک پرانتز بسته شده را پر کند.

می توانید خطوط و ستون ها را با فیلتر پیشرفته مرتب کنید و داده ها را با سهولت گروه بندی و اعتبار دهید. تنها غیبت های قابل توجه مربوط به ادغام داده ها و تجزیه و تحلیل فرضیه ها ، که هر دو در MS Office وجود دارند. درج گرافیک و نمودارها از داده ها و شخصی سازی آنها پیچیده نبود.

اسلایدها ، ارائه به نقطه

ایجاد و سازماندهی اسلایدها ، افزودن و شخصی سازی عناصر صفحه و همچنین تنظیم انتقال ، همه عملیات ساده هستند و شما هیچ مشکلی برای ایجاد یک نمایش پرده ای سریع و کارآمد نخواهید داشت. ادغام قلم نیز برای دستگاه های سازگار وجود دارد. حالت مجری بسیار کاربردی است و حتی به شما امکان می دهد با قلم حاشیه نویسی کنید.

ویرایشگر PDF و دیگران

OfficeSuite همچنین یک ویرایشگر PDF دارد که یک مزیت واقعی است. می توانید PDF را به Word ، Excel یا Epub تبدیل کنید ، حاشیه نویسی های پیشرفته را اضافه کنید و اسناد را امضا کنید. همچنین می توانید با یک قلم حاشیه نویسی کنید یا از یک هایلایت استفاده کنید. همانطور که در اکثر حاشیه نویسی های PDF ، نکات برجسته در مقابل متن نمایش داده می شود ، اما می توانید شفافیت را تنظیم کنید ، که خوانایی را تسهیل می کند.

سرپرستان می توانند از طریق مدیر مجوز ادغام شده در سیستم ، حقوق و مجوزهای مربوط به کارمندان خود را رزرو کنند. این ویژگی برای کاربرانی که در پیشنهاد تجاری مشترک شده اند در دسترس است.

دفاتر دفاتر چیست؟ ?

Courseuits به عنوان یک نرم افزار رایگان در دسترس است ، اما با ظرفیت های بسیار محدود. اسناد را بدون علامت گذاری نمی توان چاپ کرد و عملکردهای اساسی مانند اصلاح کننده املایی و ستون ها پشتیبانی نمی شوند. برگه ها دارای اعتبار متقاطع یا اعتبار داده های پویا نیستند ، در حالی که اسلایدها کاملاً وجود ندارد. پیشنهاد استفاده شخصی با قیمت 29.99 یورو در سال برای مجوز با یک دستگاه واحد ارائه می شود ، در حالی که یک مجوز گروهی شامل پنج دستگاه فقط با 49.99 یورو در سال در دسترس است.

هر دو شامل برنامه های کامل برای ویندوز ، iOS و Android ، ویژگی های PDF و 50 گیگابایت ذخیره ابری هستند. یک آزمایش 30 روزه رایگان نیز موجود است. سرانجام ، یک مجوز زندگی برای پرداخت واحد 99.99 یورو ، برای مجموعه کامل ویندوز و 5 گیگابایت ذخیره آنلاین (برای زندگی نیز) در دسترس است.

برای متخصصان ، پیشنهاد تجاری با قیمت 3.99 یورو در هر ماه و برای هر کاربر وجود دارد. این دسترسی به ادامه 15 هواپیما (5 رایانه و 10 دستگاه تلفن همراه) ، و همچنین پشتیبانی فنی اولویت دار و ویژگی های منحصر به فرد.

مشخصات فنی

ویرایشگر ساعات
اندازه 0.49 مگابایت
بارگیری 1036 (7 روز گذشته)
مجوز نرم افزار رایگان
نسخه 5.40
اخرین بروزرسانی 07/01/2022
سیستم عامل ویندوز ، اندرویدی
دسته بندی ها مجموعه دفتر

دفتر

دفاتر تصویر 1 تصویر کوچک تصویر تصویر 2 تصویر کوچک دفاتر تصویر 3 تصویر کوچک تصویر تصویر 4 تصویر کوچک دفاتر تصویر 5 تصویر کوچک دفاتر تصویر 6 تصویر کوچک تصویر تصویر 7 تصویر کوچک تصویر تصویر 8 تصویر کوچک دفاتر تصویر 9 تصویر کوچک

اگر ما در مورد بسته های نرم افزاری Office صحبت می کنیم ، زندگی شروع نمی شود و با Microsoft Office به پایان نمی رسد. تعداد معدودی از گزینه های دیگر وجود دارد که در سطح بالایی فعالیت می کنند و از جمله آنها می توانیم پیدا کنیم دفتر از moblisystms.

مجموعه ای کامل از ابزارهای کار اداری شما

این نرم افزار مجهز است تمام کارکردهای لازم برای ایجاد و ویرایش اسناد اداری از هر نوع ::

 • اسناد : یک پردازنده کلمه برای شکل دادن به ایده های خود.
 • برگها : برنامه جدول که می توانید نیازهای داخلی و حرفه ای خود را تأمین کنید ، قادر به کنترل حجم زیادی از داده ها است.
 • اسلایدها: آیا شما باید ایده های خود یا کار خود را به مخاطبان بزرگ نشان دهید ? این برنامه به شما امکان می دهد ارائه های جذاب ایجاد کنید.
 • پست الکترونیک : مشتری پیام رسانی که می توانید حساب های پیام رسانی خود را پیوند دهید.
 • PDF اضافی : PDF 2 در 1. ناشر و خواننده در همان ابزاری که به شما امکان می دهد با فرمت مستند جهانی به صورت عالی کار کنید.

اما من مطمئن هستم که سوال زیر را از خود می پرسید: آیا با Microsoft Office سازگار است ? واضح است که مایکروسافت یک استاندارد کار اداری است ، بنابراین هر جایگزینی در این زمینه باید 100 ٪ با قالب های پرونده خود سازگار باشد و بله, دفتر بیش از حد است. اما نه تنها با مایکروسافت ، بلکه با دیگران:

 • سازگار با قالب های پرونده Microsoft Office مانند: DOC ، DOCX ، DOCM ، XLS ، XLSX ، XLSM ، PPTX ، PPTX ، PPS ، PPS ، PPSX…
 • سازگار با قالب های پرونده opendocument مانند ODT ، ODS و ODP.
 • سازگار با قالب های دیگر مانند RTF ، PDF و CSV.

کار شما در ابر ، بدون مشکل ذخیره سازی

سرانجام ، و نه کمترین, دفتر امکان اتصال به خدمات ذخیره سازی آنلاین خود مانند Dropbox ، Google Drive ، Box یا OneDrive را به شما ارائه می دهد. با این حال ، همچنین دارد سیستم دیسک سخت خود در ابر : درایو Mobisystems که با آن 50 گیگابایت فضا برای مدیریت و همگام سازی اسناد خود دارید.

استفاده از برنامه رایگان است ، اما اگر می خواهید به تمام عملکردهای گسترده آن دسترسی پیدا کنید ، برنامه های پرداخت متفاوتی برای پاسخگویی به نیازهای انواع مختلف کاربران دارد.

الیس گوزمن

فارغ التحصیل در تاریخ و بعداً در مستندات ، من بیش از یک دهه تجربه در برنامه های آزمون و نوشتن دارم: انتقاد ، راهنما ، مقالات ، نکات جدید ، نکات. تعداد بیشماری وجود داشته است ، به خصوص در Android ، a.