دانلود جادوگر بازیابی داده های سهولت رایگان (رایگان) – Clubic ، راهنمای کاربر برای بازیابی رایگان داده ها – Wizard Recovery Data Reasy Free Free

Wizard Recovery Data Reasy Free رایگان

تجزیه و تحلیل اولیه بسیار سریع خواهد بود. تجزیه و تحلیل سریع تمام پرونده های مکان های منتخب را که به سادگی از سبد حذف یا خالی شده اند ، لیست می کند. سپس او به طور خودکار تجزیه و تحلیل دیگری را آغاز می کند. با انجام جستجوی عمق در سراسر منطقه داده دستگاه ذخیره سازی شما به جای تجزیه و تحلیل ساده دایرکتوری پرونده ، بسیاری از پرونده های گمشده دیگر را پیدا می کند. با این حال ، زمان بیشتری طول خواهد کشید.

Wizard Recovery Data Reasy Free رایگان

Wizard Recovery Data Recovery معتبر و آسان است -برای استفاده از نرم افزار بازیابی داده ها که به شما امکان می دهد پرونده های گمشده ، حذف شده یا آسیب دیده را در رایانه خود بازیابی کنید.

ستاره ستاره ستاره_هالف
3.3 (165 یادداشت)
File_download 16399 (30 روز)
توصیه شما در نظر گرفته شده است ، متشکرم !

آنتی ویروس رایگان به دلیل اثربخشی آن اهدا شد

امنیت ضد بدافزار AVAST دستگاه شما را در زمان واقعی به دنبال تهدیدهای احتمالی اسکن می کند

محافظت از شبکه Wi-Fi AVAST شبکه Wi-Fi شما و تمام دستگاه هایی را که به آن وصل شده اند ایمن می کند

یک آنتی ویروس سبک آنتی ویروس Avast تأثیر کمی در عملکرد دستگاه شما دارد

دانلود شما آماده است !

اگر بارگیری به صورت خودکار شروع نمی شود ، اینجا را کلیک کنید

صبر کنید تا برنامه بارگیری شود

نصب را راه اندازی کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید

از Avast استفاده کنید

برای در نظر گرفتن نظر خود ، لطفاً تأیید کنید که ربات نیستید:
لطفاً تأیید کنید که شما ربات نیستید

Wizard Recovery Data Recovery آسان است -از نرم افزار بازیابی داده ها استفاده کنید که به شما امکان می دهد پرونده های گمشده ، حذف شده یا آسیب دیده را به سرعت بازیابی کنید.

 • چرا از جادوگر بازیابی داده های سهولت استفاده کنید ?
 • نحوه استفاده از جادوگر بازیابی داده های Easeus ?
 • گزینه های جایگزین برای سهولت بازیابی داده ها چیست؟ ?

چرا از جادوگر بازیابی داده های سهولت استفاده کنید ?

از دست دادن داده ها یک مشکل شایع است و می تواند در هر زمان رخ دهد. با جادوگر بازیابی داده های سهولت ، می توانید با استفاده از ویژگی های زیر ، پرونده های گمشده ، حذف شده یا آسیب دیده خود را به راحتی بازیابی کنید:

بازیابی پرونده های حذف شده

این ویژگی به شما امکان می دهد پرونده های حذف شده را به صورت خطا یا عمدی بازیابی کنید. می توانید پرونده ها را از سبد یا حتی پرونده هایی که به طور دائم حذف شده اند با استفاده از کلیدهای SHIFT + DELETE حذف کنید. Wizard Recovery Data Recovery از تجزیه و تحلیل در عمق برای بازیابی پرونده های حذف شده استفاده می کند ، به این معنی که حتی اگر سیستم فایل تغییر یافته باشد ، امکان بازیابی داده ها امکان پذیر است.

بازیابی پرونده های فرمت شده

Wizard Recovery Data Reasy همچنین به شما امکان می دهد پرونده ها را از پارتیشن های فرمت یا آسیب دیده بازیابی کنید. شما می توانید پرونده هایی را از پارتیشن هایی که به صورت تصادفی و چه به صورت عمدی فرمت ، فاسد یا حذف شده اند ، بازیابی کنید. این عملکرد همچنین از یک تجزیه و تحلیل در عمق برای بازیابی پرونده ها استفاده می کند ، به این معنی که حتی اگر قالب بندی سیستم فایل را تغییر داده باشد ، امکان بازیابی داده ها امکان پذیر است.

بازیابی فایل هارد

یکی دیگر از ویژگی های اساسی جادوگر بازیابی داده های Easeus. این ویژگی به شما امکان می دهد پرونده های هر نوع هارد دیسک ، از جمله هارد دیسک های خارجی را بازیابی کنید. این امر به ویژه در صورت بروز مشکل در هارد دیسک خود مفید است و می خواهید قبل از تعویض یا تعمیر آن ، پرونده های مهم را بازیابی کنید. Wizard Recovery Data Recovery از یک تجزیه و تحلیل در عمق برای بازیابی پرونده ها استفاده می کند ، که به شما امکان می دهد پرونده ها را بازیابی کنید حتی اگر هارد دیسک آسیب دیده یا فاسد شده باشد.

نحوه استفاده از جادوگر بازیابی داده های Easeus ?

Wizard Recovery Data Recovery برای بارگیری رایگان در وب سایت Easeus در دسترس است. همچنین یک نسخه پرداخت شده با ویژگی های پیشرفته وجود دارد. استفاده از آن آسان است و نیازی به حساب کاربری ندارد. این نرم افزار با ویندوز و MACOS سازگار است. در حال حاضر هیچ نسخه موبایل در دسترس نیست. قیمت ها از 67 یورو در هر ماه ، حداکثر 147 یورو برای داشتن آن برای زندگی است.

گزینه های جایگزین برای سهولت بازیابی داده ها چیست؟ ?

گزینه های مختلفی برای Wizard Recovery Data Data ، به ویژه recuva ، بازیابی داده های ستاره ای و دریل دیسک وجود دارد .

Wizard Recovery Data Reasy Free رایگان

مکانی را برای شروع جستجوی داده ها انتخاب کنید

Wizard Recovery Data Reasy Data را راه اندازی کنید

برای راه اندازی جادوگر بازیابی Data Data ، مکانی را که از آن از دست داده اید انتخاب کرده و تجزیه و تحلیل را راه اندازی کنید. می توانید یک مکان فایل مانند دسک تاپ ، کتابخانه یا اسناد را مشخص کنید یا یک دستگاه هارد ، پارتیشن یا دستگاه ذخیره سازی خارجی را انتخاب کنید.

رایانه یا دستگاه خود را تجزیه و تحلیل کنید

تجزیه و تحلیل اولیه بسیار سریع خواهد بود. تجزیه و تحلیل سریع تمام پرونده های مکان های منتخب را که به سادگی از سبد حذف یا خالی شده اند ، لیست می کند. رایانه یا دستگاه خود را تجزیه و تحلیل کنید سپس او به طور خودکار تجزیه و تحلیل دیگری را آغاز می کند. با انجام جستجوی عمق در سراسر منطقه داده دستگاه ذخیره سازی شما به جای تجزیه و تحلیل ساده دایرکتوری پرونده ، بسیاری از پرونده های گمشده دیگر را پیدا می کند. با این حال ، زمان بیشتری طول خواهد کشید. رایانه یا دستگاه خود را تجزیه و تحلیل کنید

پرونده های خام: پرونده هایی که توسط RAW Recovery یافت می شود. این پرونده ها دیگر نام / دایرکتوری اصلی خود را ندارند و نام اختصاصی دریافت می کنند. بنابراین برای تغییر نام آنها و سازماندهی آنها باید این پرونده ها را به صورت دستی بررسی کنید.

برچسب: اگرچه پرونده های خام یافت شده نام / مسیر اصلی خود را حفظ نمی کنند ، این محصول برای تسهیل در شناسایی ، اطلاعات برچسب دیگری را استخراج می کند. این برچسب ها شامل ناشر اسناد ، هنرمند موسیقی ، اطلاعات دوربین عکس / فیلمبرداری و غیره است. عکس ها ، فیلم ها ، موسیقی ، PDF و پرونده های دفتر MS در این بخش گنجانده شده است.

پیش نمایش و بازیابی پرونده های از دست رفته

پیش نمایش و بازیابی

Wizard Recovery Data Reasy Data به شما امکان می دهد تا پس از تجزیه و تحلیل ، تمام پرونده های قابل بازیابی را پیش نمایش دهید. می توانید بر اساس نوع پرونده یا مکان فیلتر کنید. همچنین دو برگه دیگر برای پرونده های گمشده شما وجود دارد: پارتیشن گمشده و پرونده های خام. بعد از فیلتر ، پیش نمایش و انتخاب تمام پرونده های مهمی که می خواهید بازیابی کنید ، دکمه “بازیابی” را فشار دهید تا بلافاصله داده های خود را بازیابی کنید.
(NB: پرونده ها را در همان پارتیشن هارد دیسک یا همان محیطی خارجی ذخیره نکنید که داده ها را از دست داده اید)

نکات

 • نرم افزار بازیابی هارد دیسک آسیب دیده
 • بازیابی پرونده های حذف شده تحت ویندوز 10
 • کارت آسیب دیده Micro SD را تعمیر کنید
 • دیسک خام را به NTF ها تبدیل کنید
 • بازیابی اطلاعات از کارت SD آسیب دیده
 • برای بازیابی اطلاعات خود ، کلید USB آسیب دیده را تعمیر کنید
 • بازیابی یک سند کلمه ثبت نشده 2010
 • بازیابی پرونده ها از کارت SD فرمت شده

راهنمای کاربر Wizard Recovery Data Recovery (PDF)