درک همه چیز – چگونه پارکینگ پرداخت شده در پاریس برای موتور سیکلت ، اسکوتر و موتور سیکلت کار می کند?, موتور سیکلت و اسکوتر در پاریس: نحوه پرداخت پارکینگ و قیمت ها? CNET فرانسه

موتور سیکلت و اسکوتر در پاریس: نحوه پرداخت پارکینگ و قیمت ها

بروزرسانی از 01/09/2022 – در آغاز سال تحصیلی ، پارکینگ دو چرخ در پاریس پرداخت می شود. نحوه پرداخت پارکینگ ، معاف از آن را پیدا کنید یا برای اشتراک مسکونی در اینجا ثبت نام کنید.

درک همه چیز – چگونه پارکینگ پرداخت شده در پاریس برای موتور سیکلت ، اسکوتر و موتور سیکلت کار می کند?

از پنجشنبه ، اول سپتامبر ، پارکینگ برای دو چرخ موتور در پایتخت قابل پرداخت است ، اما برای وسایل نقلیه برقی رایگان است.

اعتراضات موتور سیکلت و اسکوتر هیچ کاری نکرد. از رانندگان موتور سیکلت و اسکوتر حرارتی توسط شهر پاریس استفاده می شود. از اول سپتامبر ، پارکینگ آنها در خیابان پرداخت شد. برای معاون شهردار پاریس که مسئول تحرک است ، دیوید بلیارد ، “شهر پاریس تصمیم گرفته است تا پارکینگ رایگان را برای دو چرخ موتوری که دیگر توجیه نشده بودند پایان دهد”.

این تصمیم همچنین به عنوان “اقدام عدالت با توجه به رانندگان” ارائه شده است. اما پیام واضح است. این مهمتر از همه این سؤال است که از دوچرخه سواری و اسکوتر در گردش در پایتخت به منظور کاهش آلودگی صوتی ، آلودگی و پارکینگ های آنارشیک استفاده می کند. علاوه بر این ، پرداخت پارکینگ فقط به دو چرخ با موتور حرارتی مربوط خواهد شد. برق ، ساکت و بدون انتشار ، به صورت رایگان در پاریس ادامه خواهد داد. از زمان اعلام این اقدام ، فروش این دستگاه ها به روشی خیره کننده رشد کرده است.

پایتخت تقریباً 42 است.000 پارکینگ برای این وسایل نقلیه. در خیابان های پاریس ، آنها می توانند در مکانهای مشخص شده موتور یا 2RM و همچنین در نوار پارکینگ پارک کنند. از طرف دیگر ، پارکینگ در پیاده روها و در مکانهایی که برای دوچرخه رزرو شده اند ، تحت مجازات بلیط و حذف به شدت ممنوع است.

موتور سیکلت و اسکوتر حرارتی وسایل نقلیه ای هستند که عمدتاً با اجرای پارکینگ پرداخت شده برای دو چرخ هدف قرار می گیرند. با جزئیات ، این وسایل نقلیه در گروه L1 ، L2 ، L3 و L5 ، مقوله ای است که در گواهی ثبت نام هر وسیله نقلیه نشان داده شده است.

خرید بلیط در پارکینگ یا از طریق برنامه های تلفن همراه Paybyphone ، ParkNow یا Flowbird انجام می شود. یک کاربر دو چرخ موتوری که از وضعیت خوبی برخوردار نیست ، ممکن است یک رنگ آمیزی خوب یا FPS- 37.50 یورو در منطقه 1 (از 1 تا 11th Arrondissement) و 25 یورو در منطقه 2 (از دوازدهم تا 12 تا یازدهم) تحمیل شود. 20).

• چه قیمت برای “بازدید کنندگان”?

شبکه قیمت گذاری این است که در مورد اتومبیل ها صدق می کند ، اما قیمت ها به دو تقسیم می شوند. برای یک بازدید کننده (غیر متخصص پاریس) ، برای دو ساعت اول 3 یورو در ساعت طول می کشد تا در مناطق مرکز (از اول تا یازدهم) پارک شود ، یعنی منطقه 1. بعد از افزایش دردناک. ساعت سوم 6 یورو ، چهارم با 7.50 یورو ، ساعات پنجم و ششم با هر 9 یورو است. برای ماندن در پارک شده شش ساعت ، باید 37.50 یورو بپردازید. آمدن به کار در پاریس در دو چرخ به یک لوکس تبدیل می شود و بسیاری از آنها قادر به تحمل آن نخواهند بود.

پارکینگ پرداخت شده در پاریس برای بازدید کنندگان

جزئیات مهم: هر ساعت در هر 15 دقیقه تقسیم می شود. اگر 2 ساعت و 15 دقیقه در منطقه 1 پارک شده اید ، این هزینه 7.50 یورو یا دو ساعت به مدت 6 یورو به همراه یک چهارم ساعت سوم با 6 یورو یا 1.50 یورو هزینه خواهد داشت.

از دوازدهم تا بیستم Arondissement (Bois de Vincennes شامل) ، قیمت ها کمی پایین تر است ، با 2 یورو برای دو ساعت اول ، یک ساعت سوم با 4 یورو ، چهارم در 5 یورو و پنجم و ششم در 6 یورو. به مدت 6 ساعت پارکینگ ، حداکثر مدت زمان ، یادداشت 25 یورو خواهد بود.

• چه قیمت برای ساکنان?

پاریسی هایی که توجیه یک خانه در پاریس با ساخت یک درخواست آنلاین. این اشتراک سالانه 22.50 یورو یا 45 یورو به مدت سه سال است. سپس ، رانندگان مجبورند در مورد درخواست خود یا به پارکینگ ، بسته روزانه 75 سنت یا یک بسته هفتگی 4.50 یورو برای پارک کردن در منطقه محل زندگی خود بپردازند.

اما برای کسانی که وسیله نقلیه دیگری ، ماشین یا دو چرخ دیگر دارند مراقب باشید. ترکیب اشتراک ساکن امکان پذیر نیست. بنابراین وسیله نقلیه دوم مشمول نرخ “بازدید کننده” خواهد بود.

• چه قیمت برای متخصصان?

نرخ ترجیحی نیز به ساکنان Ile -de -france که در پاریس کار می کنند نیز ارائه می شود. برخی از متخصصان بسته به حرفه یا آدرس آنها ممکن است از اشتراک های مختلف بهره مند شوند. اشتراک سالانه 120 یورو برای کسانی که فعالیت موبایل در پایتخت دارند. نرخ ساعتی پس از آن فقط 25 سنت با محدودیت پارکینگ 7 ساعت متوالی خواهد بود.

متخصصان بهداشت لیبرال پاریس در صورت پرداخت مبلغ 22.50 یورو در سال ، “بی تحرک” نیز در نظر گرفته می شوند. این امر به آنها امکان می دهد از نرخ روزانه 75 سنت برای پارک کردن 24 ساعت در نزدیکی مطب پزشکی که به آنها بستگی دارد ، بهره مند شوند.

از طرف دیگر ، صاحبان دو چرخ موتور الکتریکی (پخش کم) پرداخت نمی کنند. رانندگان آنها باید بلیط مجازی رایگان را در برنامه تلفن همراه بگیرند. افرادی که در مراقبت از خانه کار می کنند به دو چرخ پایتخت نیز از طریق بلیط آنلاین از رایگان بهره مند می شوند.افراد دارای معلولیت که در ایل-دی فرانسه زندگی می کنند و دارندگان کارتهای CMI-S یا CES/CSPH نیز نیازی به پرداخت ندارند. برای انجام این کار ، آنها باید به وسیله نقلیه دو چرخ مراجعه کنند تا از رایگان بهره مند شوند.

• پارکینگ ها ، یک جایگزین خوب?

این یادداشت برای کسانی که هر روز در پاریس کار می کنند شور خواهد بود. در منطقه 1 ، هفته (6 ساعت در روز بیش از 5 روز) مبلغ 225 یورو و 153 یورو در منطقه 2 را نشان می دهد. در ماه ، این مبلغ قابل توجهی است که به ترتیب 900 و 612 یورو است.

گزینه جایگزین مبتنی بر پارکینگ های زیرزمینی است که با “Pass 2RM” قابل دسترسی است. برای عضویت در پارکینگ واقع در یک منطقه از اول تا یازدهم ، 90 یورو در هر ماه یا 990 یورو در سال پرداخت می شود. نرخ ساعتی سپس به 1.20 یورو در هر چرخ کاهش می یابد. در منطقه 2 ، قیمت 70 یورو در هر ماه (770 یورو در سال) با نرخ ساعتی 80 سنت خواهد بود.

موتور سیکلت و اسکوتر در پاریس: نحوه پرداخت پارکینگ و قیمت ها ?

بروزرسانی از 01/09/2022 – در آغاز سال تحصیلی ، پارکینگ دو چرخ در پاریس پرداخت می شود. نحوه پرداخت پارکینگ ، معاف از آن را پیدا کنید یا برای اشتراک مسکونی در اینجا ثبت نام کنید.

ارسال شده در تاریخ 06/28/2022 ساعت 5:30 بعد از ظهر

موتور سیکلت و اسکوتر در پاریس: چگونه پارکینگ را پرداخت کنیم و قیمت ها چیست؟

به روزرسانی پارکینگ 01/09/2022222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222. در زیر روشهای ثبت نام در وب سایت Town Hall و نحوه پرداخت پارکینگ خود برای بازدید کنندگان پیدا خواهید کرد.

پارکینگ می تواند به سرعت در شهرهای بزرگ مشکل ساز شود. به همین دلیل ، بلکه برای فرار از گردش متراکم تا حد ممکن ، بسیاری از افراد تصمیم گرفته اند که در دو چرخ حرکت کنند.

تاکنون پارکینگ برای اسکوتر و موتور سیکلت در پاریس رایگان بوده است. اما از اول سپتامبر 2022, این آیین نامه تغییر کرده است و 42000 مکان اختصاص داده شده و مناطق مشترک با اتومبیل ها اکنون پرداخت می شوند, همانطور که آن هیدالگو قول داده بود.

تالار شهر پاریس همچنین به کاربران خودروهای موتوری هشدار می دهد که از پیاده روها یا پارکینگ های دوچرخه استفاده می کنند (که ممنوع است). در صورت تخلف ، این مجازات از نقض ساده تا حذف خواهد بود.

هزینه پارک در پاریس چقدر هزینه دارد ، چگونه می توانید از نرخ کاهش یافته در صورت اقامت ، نحوه پرداخت آن لذت ببرید ? ما همه چیز را برای شما توضیح خواهیم داد.

قیمت پارک در دو چرخ در پاریس چقدر است ?

پارکینگ به 2 منطقه تقسیم می شود. اولین از اول تا یازدهم Arrondissement گسترش می یابد ، دوم از دوازدهم تا بیست و بیستم Arondissement. قیمت های لازم به شرح زیر است:

آیا پارکینگ نیز در صورت رانندگی برقی پرداخت می کند ?

هیچ, در صورت سوار شدن با موتور سیکلت یا اسکوتر برقی ، مجبور نخواهید شد در پاریس بپردازید مثل BMW CE-04. تالار شهر پاریس مایل به ایجاد ترافیک در خیابان های خود است و کاربران را ترغیب می کند تا از تحرک نرم تر انتخاب کنند.

اگر می خواستید یک چرخ برق برقی بگیرید ، بدانید که کمک توسط دولت ارائه می شود. برای یک وسیله نقلیه بیش از 2 کیلووات ، می تواند تا 900 یورو افزایش یابد.

اگر در پاریس زندگی می کنم چگونه می توان از نرخ ترجیحی استفاده کرد ?

با این وجود ، در صورت داشتن وسیله نقلیه حرارتی ، می توانید از قیمت های مرتب شده یا اشتراک های مسکونی بهره مند شوید. برای دومی ، این مبلغ 22.5 یورو (برای 1 سال) یا 45 یورو (به مدت 3 سال) خواهد بود که هزینه پارکینگ به آنها اضافه می شود: 0.75 یورو در روز و 4.5 یورو در هفته. صاحبان دو چرخ الکتریکی می توانند پارکینگ رایگان بدست آورند.

مراقب باشید زیرا هیچ چیز اتوماتیک نیست. ابتدا باید وسیله نقلیه خود را بر روی یک بستر اختصاصی ثبت کنید ، با کلیک بر روی اینجا, چه موتوری یا برقی.

آیا اگر من یک بازدید کننده باشم ، قیمت هایی ترتیب داده شده است (2RM Pass) ?

یک پاس 2RM تنظیم شده است. برای همه قابل دسترسی است ، اما به خصوص در مورد افرادی که در پاریس زندگی نمی کنند ، به آنها امکان دسترسی به پارک های خاص پاریس را برای یک اشتراک ماهانه ، سه ماهه یا سالانه می دهد.

چگونه کار می کند ? می توانید در یکی از 68 پارک مرجع نامحدود پارک کنید. اگر تصمیم دارید در یک پارک دیگر پارک کنید ، باید برای یک پارک واقع در منطقه 1 (Arrondissement 1 تا 11) یا 0.80 یورو از زمان برای پارک واقع در منطقه 2 (Arrondissement 12 تا 20 ، 1.20 یورو در ساعت بپردازید. ).

نحوه پرداخت پارکینگ گاه به گاه ?

پارکینگ پرداخت می شود از دوشنبه تا شنبه و از 9 صبح تا 8 بعد از ظهر. برای پرداخت هزینه به شما ، می توانید از متر پارکینگ یا به سادگی یک برنامه موبایل استفاده کنید که این مزیت را فراهم می کند که بتوانید مدت زمان پارکینگ را گسترش یا کوتاه کنید. همچنین به شما امکان می دهد قبل از پایان پارکینگ خود را هشدار دهید.

ما 3 برنامه را برای شما انتخاب کرده ایم که به شما امکان می دهد نگران موقعیت مکانی پارکینگ نباشید.

تلفن

پارکینگ Paybyphone

پارکینگ Paybyphone یک برنامه تلفن همراه رایگان است که به شما امکان می دهد پارکینگ وسیله نقلیه خود را در بیش از 1000 شهر در سراسر جهان ، مستقیماً از طریق تلفن هوشمند خود مدیریت و تنظیم کنید.

 • بارگیری ها: 1636
 • تاریخ انتشار : 2023-09-21
 • نویسنده : Paybyphone Technologies Inc.
 • مجوز : مجوز رایگان
 • دسته بندی ها:خريد كردن
 • سیستم عامل : Android – iOS iPhone / iPad / Apple Watch

پارکینگ

اکنون پارک کنید

پارک اکنون یک برنامه پارکینگ است که به شما امکان می دهد فضای پارکینگ را پیدا کرده و آن را مستقیماً از تلفن هوشمند خود تنظیم کنید. برنامه بارگیری برای Android و iOS (iPhone ، iPad).

 • بارگیری ها: 311
 • تاریخ انتشار : 2023-02-14
 • نویسنده : اکنون پارک کنید
 • مجوز : مجوز رایگان
 • دسته بندی ها:سرگرمی
 • سیستم عامل : Android – سرویس آنلاین – iOS iPhone / iPad

توجه داشته باشید که Parknow اکنون بخشی از شبکه EasyPark است که بسیاری از شهرهای اروپایی را در بر می گیرد.

گل

پارکینگ جریان

پارکینگ Flowbird پارکینگ وسیله نقلیه شما را در بسیاری از شهرهای فرانسه تسهیل می کند. وقتی مدت زمان پارکینگ شما پایان می یابد ، تنظیم و هشدار داده شود تا بدون خطر بلیط آن را گسترش دهد.

 • بارگیری ها: 266
 • تاریخ انتشار : 2023-08-23
 • نویسنده : گل
 • مجوز : مجوز رایگان
 • دسته بندی ها:سفر
 • سیستم عامل : Android – iOS iPhone / iPad / Apple Watch

گزینه های دیگر برای 2 چرخ موتوری چیست؟ ?

شما خواهید فهمید ، هدف این مانور کاهش ترافیک در پایتخت و ترغیب کاربران برای انتخاب تحرک نرم تر مانند دوچرخه / VAE ، (برق) اسکوتر و به سادگی حمل و نقل در حمل و نقل مشترک است.

با این حال ، استفاده از 2 چرخ گاهی برای برخی از کاربران اجباری است. تولید کنندگان سنتی بیشتر و بیشتر می شوند. ما می توانیم چند موتور سیکلت و اسکوتر را که قبلاً در فرانسه موجود است لیست کنیم:

 • BMW با C-EVO ، و اکنون ، CE-04 ؛
 • وسپا الیبریکا ؛
 • یاماها نئو ؛
 • هارلی دیویدسون Livewire و Del Mar (آینده) ؛
 • سکوت صندلی S01.

مارک های برقی 100 ٪ جدید نیز وجود دارند (صفر ، Energica) و بسیاری از تولید کنندگان چینی وارد بازار فرانسه شده اند (NIU ، Super Socco ، Horwin و غیره).

رومن واندولد

Romain Vandevelde منتشر شده در تاریخ 06/28/2022 در 5:30 بعد از ظهر | به روز شده در 09/01/2022