تست حلقه زنگ هشدار: زنگ خطر در خانه واقعاً در دسترس همه است?, زنگ هشدار: تست سیستم هشدار ارزان برای نصب خود – CNET فرانسه

زنگ هشدار: تست سیستم هشدار ارزان برای نصب خود

طراحی و ساخت 9

تست حلقه زنگ هشدار: زنگ خطر در خانه واقعاً در دسترس همه است ?

این محصول که از پنج لوازم جانبی تشکیل شده است ، قرار است تمام نیازهای محافظت از کاربر را برآورده کند و به اندازه کافی آسان برای نصب و استفاده برای عموم مردم باشد. معامله ?

 • زنگ هشدار: محتوای جعبه
 • طراحی: زیبایی شناسی کاربردی تر
 • نصب و جفت سازی: ناامید کننده سادگی
 • اتصال: یک منطقه پوشش بزرگ با پروتکل موج Z
 • تقریباً تشخیص فوری
 • نرم افزار: یک رابط زیبا اما گاهی گیج شده
 • ادغام هنوز در کار با الکسا
 • زنگ هشدار: نظر باشگاه

زنگ هشدار: محتوای جعبه

قبل از اینکه به جزئیات مربوط به ویژگی های مختلف ارائه شده توسط حلقه زنگ هشدار بپردازیم ، بیایید ببینیم که این برند در این کیت اساسی چه چیزی را به ما ارائه می دهد.

 • ایستگاه پایه با آژیر 104 دسی بل
 • صفحه کلیدی
 • تقویت کننده دامنه
 • 1 ردیاب حرکت
 • 1 سنسور تماس
 • پشتیبانی از پشتیبانی
 • کابل

این جعبه در نگاه اول بسیار کامل به نظر می رسد ، با تعداد زیادی پشتیبانی و لوازم جانبی برای نصب صحیح هر قطعه از کیت. با وجود همه چیز … فقط دو آشکارساز ? ما فقط با این مجموعه می توانیم از یک پنجره یا درب محافظت کنیم و فقط در یک اتاق حرکات را تشخیص دهیم. بنابراین لازم است مکان های خود را با احتیاط انتخاب کنید.

برای افزایش پوشش آپارتمان یا خانه خود ، بدیهی است که باید به چک بروید و یک بسته داور را که به عنوان ردیاب تهیه شده است انتخاب کنید اما همچنین گران تر است.

© Mathieu Grumiaux برای Clubic

طراحی: زیبایی شناسی کاربردی تر

برای این کیت زنگ هشدار به دنبال انقلابی در این بخش یا حتی یک پنجه زیبایی شناسی خاص نیست ، بلکه تمرکز خود را بر کیفیت تولید می کند.

© Mathieu Grumiaux برای Clubic

لوازم جانبی مختلف همه در یک پلاستیک سفید از راه دور ساخته شده اند اما تقریباً در همه فضای داخلی متناسب است. سنسورها از اندازه کاملاً معقول برخوردار هستند و پس از نصب به سرعت فراموش می شوند ، به خصوص اگر دیوارهای خانه شما سفید یا واضح باشد.

این پایه ، که به عنوان یک پری دریایی نیز عمل می کند ، یک جانور مربع سفید با لبه های گرد است. فقط ظاهر یک دایره آبی و همچنین آرم همه در سادگی حلقه ، در وسط بلندگو هنگام روشن شدن ، لمس کوچکی از اصالت را اضافه می کند. و ما می توانیم این صفحه نمایش را برای هوشیاری حتی بیشتر غیرفعال کنیم. این ایستگاه را می توان روی یک قطعه مبلمان قرار داد یا به لطف سیستم ضمیمه عرضه شده بر روی دیوار ثابت شد.

© Mathieu Grumiaux برای Clubic

صفحه کلید جنبه ای حیاتی تر به کل به او ارائه می دهد. کلیدها بسیار زیاد هستند ، و همچنین دکمه های مختلفی که امکان بازو و خلع سلاح کل سیستم را دارند. ما می توانیم از این انتخاب از طراحی پشیمان شویم ، که بیشتر یادآور یک اسباب بازی است ، اما زیبایی شناسی آنچه را که در عملی به دست می آوریم از دست می دهیم ، به خصوص هنگامی که شما در شب به محل اقامت خود باز می گردید. اشتباه بودن هنگام وارد کردن کد خود غیرممکن است.

© Mathieu Grumiaux برای Clubic

اگر لوازم جانبی مختلفی که توسط حلقه ارائه شده است خاطره ای برای ظاهر آنها باقی نماند ، با این وجود می توانیم از کیفیت تولید آنها و سطح پایان آنها سلام کنیم. آنها قوی هستند ، هنگام دستکاری آنها را ترک نکنید و از سقوط یا شوک نترسید. و این در نهایت تمام آنچه از آنها می خواهیم است.

نصب و جفت سازی: ناامید کننده سادگی

نصب نکته ای است که می توانید وقتی می خواهید چنین سیستم هشدار را در خانه نصب کنید ، می ترسید. و حلقه این را درک کرد زیرا هر مرحله از فرآیند به حداکثر ساده شده است.

برای شروع ، بارگیری برنامه Ring Mobile ، موجود در iOS و Android و ایجاد یک حساب کاربری ضروری است. این روش با ارسال کد از طریق ایمیل به تأیید اعتبار مضاعف نیاز دارد.

سپس نصب به طور کامل توسط بسیاری از آموزش ها در تصاویر بلکه در فیلم های بسیار آموزشی نیز کمک می شود.

همانطور که در بالا گفتیم ، نیروگاه هشدار می تواند به زمین ثابت شود اما می تواند به همان اندازه روی یک تکه مبلمان قرار بگیرد ، به شرط آنکه در نزدیکی یک پریز برق قرار داده شود. با این حال ، یک باتری نجات در صورت قطع برق 24 ساعت استقلال فراهم می کند. برای اتصال آن ، می توانید آن را به صورت زنده از طریق درگاه اترنت به جعبه اینترنت خود وصل کنید اما از Wi-Fi نیز استفاده کنید.

در صورت قطع اینترنت ، زنگ هشدار نیز می تواند از طریق شبکه تلفن همراه کار کند اما شما باید با 10 یورو در ماه در برنامه Ring Protect Plus مشترک شوید. در واقع این برند یک درگاه سیم کارت برای اضافه کردن بسته تلفن همراه خود برای تشویق اشتراک ارائه نمی دهد.

سپس راه را برای نصب سنسور تماس ایجاد کنید و دوباره برنامه حلقه روش را برای اجرای موفقیت آمیز دنبال می کند. دو قسمت که آن را تشکیل می دهند با سطوح چسب مجهز هستند. فقط آنها را روی درب یا پنجره و قاب آن بچسبانید و سپس قسمت نصب شده را در نرم افزار وارد کنید. در عرض چند دقیقه سنسور کاربردی است.

© Mathieu Grumiaux برای Clubic

سنسور حرکات از همان روش پیروی می کند. حلقه برای پوشاندن کل قسمت تحت نظارت ، نصب ارتفاع را توصیه می کند. یک پشتیبانی چسب اجازه می دهد تا بدون پیچ ، در گوشه یک اتاق قرار گیرد. سپس فقط سنسور را متناسب کنید و اتصال را در برنامه نهایی کنید.

© Mathieu Grumiaux برای Clubic

صفحه کلید را می توان با پیچیدن آن به دیوار با پشتیبانی یکپارچه روی دیوار یا در نزدیکی ورودی خود قرار داد. از طریق درگاه واقع در قسمت فوقانی آن در USB-C بارگذاری می شود.

اتصال: یک منطقه پوشش بزرگ با پروتکل موج Z

سنسورهای مختلف حلقه زنگ هشدار به لطف پروتکل رادیو Z-Wave با پایه ارتباط برقرار می کنند. طراحی شده برای اتوماسیون خانگی ، به شما امکان می دهد یک شبکه مش بین تجهیزات مختلف ایجاد کنید اما همچنین برای لوازم جانبی که روی باتری ها یا باتری های کوچک کار می کنند ، ایمن تر و کارآمدتر است.

برای اطمینان از پوشش خوب در بزرگترین محل اقامت ، حلقه یک تقویت کننده برای اتصال به یک پریز برق که بین ایستگاه پایه و دورترین سنسورهای آن قرار دارد ، فراهم می کند. در صورت قطع برق ، یک باتری یکپارچه اجازه می دهد تا 24 ساعت اضافی کار کند.

© Mathieu Grumiaux برای Clubic

ما نیازی به استفاده از تقویت کننده در طول تست های خود نداشتیم. حتی با قرار دادن سنسور حرکتی در انتهای آپارتمان ما ، منطقه ای در حدود 75 متر مربع ، اتصال کاملاً پایدار بین دستگاه های مختلف است. ما قدردانی می کنیم که حلقه لوازم جانبی پیش فرض و نه به عنوان یک گزینه پولی را ارائه می دهد ، که باعث نصب بیشتر عناصر مختلف می شود.

تقریباً تشخیص فوری

حلقه هشدار سه حالت عملیاتی را ارائه می دهد. حالت “غیرفعال شده” ، که تمام سنسورهای متصل به سیستم را کاهش می دهد ، حالت “خارج” که آنها را فعال می کند و یک حالت “خانه” را فعال می کند که به شما امکان می دهد در هنگام خانه فقط از چند سنسور از پیش تعریف شده استفاده کنید.

ما می توانیم در این حالت آخر به عنوان مثال فقط سنسورهای محلی نصب شده روی ویندوز اما سنسورهای حرکتی در اتاقهای مختلف نه.

© Mathieu Grumiaux برای Clubic

برای فعال کردن یکی از این حالت های مختلف ، به سادگی با تایپ کد چهار ضلعی شخصی خود ، به راحتی از طریق برنامه تلفن همراه یا صفحه کلید بروید و سپس دکمه مربوطه را فشار دهید.

آشکارسازهای مختلفی که در خانه قرار داده شده بودند بلافاصله هنگامی که کوچکترین حرکات را مشاهده کردند ، ما را به ما اطلاع دادند. بین تشخیص و دریافت اعلان از طریق تلفن کمتر از ثانیه وجود دارد.

توجه داشته باشید که می توان ردیاب حرکات را در حالت “قسمت” قرار داد تا بلافاصله شما را از یک نفوذ یا در حالت “ورودی” هشدار دهد که ارسال زمان اعلان برای غیرفعال کردن سیستم هشدار در هنگام ورود شما متفاوت است. در صورت داشتن حیوان خانگی ، می توان حساسیت ردیاب حرکتی را تنظیم کرد تا از دریافت هشدار برای هر پیاده روی از همراهان وفادار خود جلوگیری کنید.

سپس این وظیفه شماست که در صورت نفوذ ، از حلقه برنامه تلفن همراه Sirène 104 dB شروع کنید. صدا نسبتاً قدرتمند است ، حتی اگر ما فقط می توانیم آن را برای چند ثانیه شروع کنیم تا گوش های همسایگان خود را به دست ندهیم.

به طور پیش فرض تعداد هشدارهای ارسال شده بسیار مهم است ، شاید از نظر ما بیش از حد زیاد باشد ، به خصوص هنگام راه اندازی مجدد دستگاه ، اما می توانید به تنظیمات برنامه تلفن همراه بروید تا برخی از اعلان ها را پس بگیرند.

نرم افزار: یک رابط زیبا اما گاهی گیج شده

برنامه حلقه در قلب تجربه کاربر است. برای انجام این حلقه یک رابط بسیار تصفیه شده ارائه می دهد که با یک صفحه اصلی شروع می شود که سه دکمه را نشان می دهد که حالت های مختلف تسلیحات زنگ را نشان می دهد بلکه سابقه فعالیت و میانبرها برای جفت شدن سایر لوازم جانبی برند است.

بقیه گزینه ها در منوی واقع در سمت چپ بالای نرم افزار گروه بندی می شوند و امکان دسترسی به تنظیمات هر سنسور یا اطلاعات حساب را فراهم می کنند.

ما همچنین می توانیم چندین حساب کاربری ایجاد کنیم تا هر یک از اعضای خانواده بتوانند به زنگ هشدار محدود دسترسی پیدا کنند. در واقع تنظیمات سنسور برای تضمین ایمنی نصب برای حساب اصلی محفوظ است.

با این حال ، پشیمان می شویم که این گزینه ها در زیرمنوس قرار می گیرند که در نگاه اول صریحاً در دسترس نیستند.

همچنین در طول استفاده ما حق داشتیم اعلان ها یا ایمیل های تأیید را به طور کامل به زبان انگلیسی انجام دهیم که می تواند کاربران را کم کم با زبان شکسپیر اشتباه بگیرد. راه اندازی زنگ هشدار در فرانسه بسیار اخیر است و نقاشی هنوز تازه به نظر می رسد ، بیایید چند هفته آمازون را ترک کنیم تا تجربه کاربر را به طور کامل پیدا کنیم.

ادغام هنوز در کار با الکسا

حلقه بودن به عنوان یک ویژگی آمازون ، غیرقابل تصور بود که در زنگ هشدار یک پلی با دستیار هوشمند الکسا پیدا نشود. برای خلبانی دستگاه خود از طریق صدا ، لازم است حساب حلقه خود را به حساب آمازون خود پیوند داده و سپس مهارت الکسا را ​​روی بلندگو متصل خود نصب کنید.

متأسفانه ، اگر نصب به خوبی پیش برود ، برای ما غیرممکن بود که زنگ خطر را باز کنیم یا از آن استفاده کنیم ، حتی با استفاده از سفارشات آوازی که توسط شرکت توصیه می شود. باز هم منتظر به روزرسانی سرویس هستیم تا به درستی کار کند.

زنگ هشدار: نظر باشگاه

زنگ هشدار محصولی است که با سادگی شدید آن را در چشمان ما قرار داده است. نصب لوازم جانبی مختلف در دسترس همه است (به خصوص بنده شما و مهارت های بسیار محدود DIY او) و نصب همه تجهیزات فقط چند دقیقه طول می کشد.

قسمت نرم افزاری اصلاحاتی است که تنها با چند سفارش برای حفظ سیستم هشدار در چند ثانیه به یاد می آورد. فقط یک رابط کاربری گاهی اوقات مبهم و برخی از ترجمه ها با وجود همه چیز بسیار دلپذیر و بصری ، تجربه ای را لکه دار می کند.

با قیمت 299 یورو در هر کیت اساسی ، زنگ هشدار برای بسیاری از افراد ، مستاجرین به عنوان صاحبان ، محصول مناسبی خواهد بود ، که مایل به محافظت بیشتر در مورد اسکان خود هستند. معرفی خوب برند آمریکایی حتی اگر همیشه متوجه شویم که فقط دو سنسور با این قیمت ، خیلی کم است.

حلقه زنگ

زنگ هشدار اولین راه حل انتخاب برای افراد است. برند آمریکایی برای اولین حضور خود در فرانسه محصولی را ارائه می دهد که هم کامل و هم در دسترس است. علاوه بر این ، بسیار مدولار است و باعث می شود نصب آن با خرید سایر لوازم جانبی مانند دوربین یا آشکارسازهای اضافی ، نصب آن را تقویت کند.

خیلی بد است که این برند فقط دو سنسور را در این کیت استارت ارائه می دهد. با قیمت 299 یورو می توانستیم کمی بیشتر انتظار داشته باشیم که بیشترین خطر را در معرض خطر اقامت شما قرار دهیم.

 • برنامه موبایل بصری
 • کیفیت تولید تجهیزات
 • سادگی نصب
 • بسیاری از لوازم جانبی ارائه شده است
 • دو ردیاب کمی منصفانه هستند
 • حسابداری با الکسا غیرفعال
 • بدون سیم سیم

طراحی و ساخت 9

زنگ هشدار: تست سیستم هشدار ارزان برای نصب خود

زنگ هشدار: تست سیستم هشدار ارزان برای نصب خود

حلقه هشدار جدید نسل دوم کیت نظارت است که خود را نصب می کند. به نظر می رسد بسیار شبیه به اصلی ، جدا از چند اصلاح جزئی فنی ، و برای کیت 5 اتاق یا 279 یورو هنگام همراهی با یک دوربین ، 249 یورو هزینه دارد. شباهت با مدل قبلی چیز بسیار خوبی است زیرا این بهترین سیستم امنیتی مقرون به صرفه بود که در آن زمان آزمایش کرده بودیم. اگر یک کیت نظارت ساده و ارزان قیمت می خواهید انتخاب خوبی است.

کیت برای پوشاندن 5 تا 10 قطعه

دامنه زنگ هشدار موجود در فرانسه دارای یک کیت اساسی برای 5 اتاق (249 یورو) ، دیگری برای 7 اتاق (279 یورو) و یک کیت برای 10 اتاق (329 یورو). حلقه به عنوان گزینه ای یک سرویس نظارت حرفه ای به نام Ring Protect Plus برای 10 یورو در هر ماه یا 100 یورو در سال. این شامل مانیتورینگ مخصوص کمک شده توسط تیم های حلقه و تمدید گارانتی در تمام دستگاه های حلقه است.

کیت های زنگ هشدار مقیاس پذیر هستند و می توانیم یک پری دریایی خارجی (79 یورو) ، سنسورهای تماس برای درها یا ویندوز (25 یورو) ، یک ردیاب حرکت (35 یورو) یا حتی تقویت کننده سیگنال تقویت کننده (29 یورو) اضافه کنیم.

این کیت با سایر دستگاه های حلقه ، از جمله دوربین داخلی و زنگ های ویدیویی سازگار است. بنابراین ، اگر یک دوربین یا حلقه و حلقه دارید و در اشتراک Ring Protect Plus مشترک هستید ، در صورت تشخیص سیستم امنیتی یک فعالیت غیر منتظره ، تجهیزات شما یک فیلم را ضبط می کند.

همچنین می توانید از بلندگو یا صفحه نمایش الکسا برای تغییر یا برش سیستم استفاده کنید. توجه: اگر از الکسا بخواهید زنگ هشدار را غیرفعال کند ، باید کد پین مخفی چهار ضلعی را که وارد صفحه کلید فیزیکی می شوید برای بازو و خلع سلاح سیستم بیان کنید.

تست سیستم زنگ هشدار حلقه

ما فرمان صوتی را از طریق Alexa یا Ring Protect Plus Service آزمایش نکرده ایم. کیت حلقه آسان است. ابتدا باید برنامه را بارگیری کنید و یک حساب کاربری ایجاد کنید و سپس دستورالعمل های مرحله -by -peap را دنبال کنید. بیش از 15 دقیقه طول نکشید تا همه چیز را از ابتدا تا پایان پیکربندی کنیم. برخی از تجهیزات ، از جمله صفحه کلید دیجیتال ، با کیت تعمیر دیوار تهیه شده است.

برای آزمایش سیستم ، ما جلوی ردیاب حرکت قدم زدیم و درها و پنجره های مجهز به استراحت را باز کردیم. ما همچنین اسلحه و خلع سلاح سیستم را هم از برنامه و هم از صفحه کلید آزمایش کرده ایم. آژیر تهیه شده با کیت قدرتمند است. می توان آن را به گونه ای برنامه ریزی کرد که هنگامی که یک فعالیت غیر منتظره یا در هر زمان از یک دکمه برنامه شناسایی می شود ، ایجاد شود.

سنسورها ، صفحه کلید و برنامه طبق برنامه ریزی کار می کردند و هشدارهایی را به تلفن ما ارسال می کردند ، هشدار را برش و فعال می کردند. صفحه کلید دیجیتال دارای سه کلید اختصاصی برای تماس با خدمات اضطراری است.

حلقه اقداماتی را انجام داده است که دسترسی و تنظیم پارامترهای محرمانه و امنیتی را تسهیل می کند ، به ویژه با نیاز به احراز هویت دو اثر برای دستگاه های مجهز به دوربین.

نتیجه

ما از کیت امنیتی زنگ هشدار قدردانی می کنیم. ارزان ، ساده و خوب کار می کند. ادغام الکسا و دامنه لوازم جانبی آن را به یک سیستم هشدار تکاملی تبدیل می کند. گزینه خوبی برای کسانی که به دنبال راه حل نظارت هستند تا خودتان مقرون به صرفه نصب کنید.

آزمون کامل را بخوانید

 • یادداشت نوشتن