سوال | CNIL ، یک تلفن هوشمند امن تر می خواهید? در اینجا استخوان توصیه شده توسط ادوارد اسنودن است

یک تلفن هوشمند امن تر? در اینجا استخوان توصیه شده توسط ادوارد اسنودن است

در واقع ، در زمانی که سؤالات مربوط به داده های شخصی ما و محرمانه بودن آنها ضروری است ، دانستن سیستم عامل موبایل که شخصیت کالیبر اسنودن توصیه می کند بسیار جالب است.

کمک خواستن

شما به دنبال اطلاعات هستید ? بیشترین سؤالات پرسیده شده در اینجا شناسایی می شوند.
سوال خود را در کادر زیر بپرسید ، سیستم ما سوالات مربوط به مشکل شما را برای شما ارسال می کند.

تلفن هوشمند من ، چگونه می توان آن را تأمین کرد ?

تلفن هوشمند شما حاوی اطلاعات بیشتر و بیشتر در مورد حریم خصوصی شما است.

  1. ضبط نکنید اطلاعات محرمانه در تلفن هوشمند خود: کدهای مخفی ، کدهای دسترسی ، جزئیات بانکی و غیره ؛
  2. بدنیا آمدن کد پین را غیرفعال نکنید و یکی از پیشنهادات را به طور پیش فرض تغییر دهید. از کدهای خیلی آسان خودداری کنید (تاریخ تولد ، 0123 و غیره.) ؛
  3. یک دوره از قفل خودکار از تلفن ، علاوه بر کد PIN: این از مشاوره در مورد اطلاعات در صورت ضرر یا سرقت جلوگیری می کند
  4. فعال کردن رمزگذاری اطلاعات ذخیره شده در تلفن شما: حتی اگر دستگاه روشن باشد ، هیچ کس نمی تواند بدون رمز عبور شما به داده های شما دسترسی پیدا کند
  5. نصب a ضد ویروس ؛
  6. یادداشت کن شماره “IMEI” تلفن برای مسدود کردن آن در صورت از دست دادن یا سرقت ؛
  7. برنامه ها را بارگیری نکنید منابع ناشناخته ؛ سیستم عامل های رسمی را ترجیح دهید
  8. هنگامی که یک برنامه جدید را روی دستگاه خود نصب می کنید ، بررسی کنید که به کدام داده دسترسی پیدا می کند
  9. آنها را بخوان شرایط استفاده قبل از نصب آن و مشاوره با نظرات سایر کاربران در اینترنت ، یک سرویس یا یک برنامه کاربردی
  10. آنها را تنظیم کنید پارامترهای جغرافیایی به منظور همیشه کنترل چه زمانی و چه کسی ممکن است زمین جغرافیایی شود.

> درخواست شما در نظر گرفته شده است.

خطایی رخ داده است.

یک تلفن هوشمند امن تر ? در اینجا استخوان توصیه شده توسط ادوارد اسنودن است

ادوارد اسنودن ، این نام مطمئناً برای شما ناشناخته نیست. پس از افشاگری های خود ، سوت زدن در واقع دشمن ایالات متحده شده است. افشاگری هایی که نظارت بر انبوه تنظیم شده توسط NSA را برای عموم مردم نشان می دهد ، از جمله سایر اطلاعات بسیار محرمانه در مورد این آژانس و سیا ،.

گفته می شود ، ما نمی خواهیم واقعیت های اسلحه اسنودن را بیان کنیم. ما ترجیح می دهیم به یک نکته دیگر علاقه مند شویم ، به همان اندازه که در مورد امنیت سایبری مهم است.

مردی که از تلفن هوشمند استفاده می کند

در واقع ، در زمانی که سؤالات مربوط به داده های شخصی ما و محرمانه بودن آنها ضروری است ، دانستن سیستم عامل موبایل که شخصیت کالیبر اسنودن توصیه می کند بسیار جالب است.

اگر به Android یا iOS فکر کردید ، اشتباه کردید

برای ادوارد اسنودن ، همه چیز ساده است. “” سیستم عامل های iOS و Android که تقریباً در همه تلفن های هوشمند اجرا می شوند ، تعداد قابل محاسبه ای از گسل های برنامه نویسی را پنهان می کنند ، معروف به آسیب پذیری های امنیتی ، به این معنی که برنامه های فعلی مانند Imessage یا مرورگرهای وب خطرناک می شوند: شما می توانید هک شوید. »»

و وقتی به آنچه ادوارد اسنودن موفق به دستیابی به آن شده است فکر می کنیم ، می توان گفت که آن مرد یک سوال شعاع را می داند امنیت سایبری. به همین دلیل او ظاهراً به یک سیستم عامل برای موبایل های غیر از Google یا Apple اعتماد دارد. یک سیستم عامل موبایل منبع باز بسیار بیشتر روی محرمانه بودن و امنیت متمرکز شده است.

Grapheneos ، یکی از ادوارد اسنودن (و حتی جک دورسی) را توصیه می کند

به طور واضح ، Grapheneos یک سیستم عامل برای تلفن های هوشمند است که برای مدتی توسط دانیل میکای ، مهندس تخصصی امنیت رایانه و تیمش ساخته شده است. این برنامه رایگان و در منبع باز توسعه یافته است ، تمام نبوغ آن مبتنی بر امنیتی است که کاربر خود را فراهم می کند. علاوه بر این ، علاوه بر ادوارد اسنودن ، خود جک دورسی توییتی در مورد این استخوان ایجاد کرد.

در طرح گسترده ، Graphèneos استخوان مبتنی بر اندروید است اما مقایسه در آنجا متوقف می شود. در واقع ، این استخوان ندارد بدون برنامه یا خدمات یکپارچه Google (Google Play و دیگران). بدیهی است که گزینه های ایمن تر برای جایگزینی این موارد ارائه می شود.

تأکید همچنین دسترسی به خدمات شخص سوم (ISP در میان دیگران) به داده های شما است. و برای صعود از همه ، Grapheneos یک سیستم رمزگذاری دیسک را ارائه می دهد که حتی با تجربه ترین هکرها نیز علاوه بر یک بخش کامل از ویژگی های ایمنی ، حتی با تجربه ترین هکرها را کم رنگ می کند.

شما خواهید فهمید ، ما از نظر مدیریت داده های شخصی و امنیت سایبری کاملاً در مورد یک رویکرد کاملاً متفاوت صحبت می کنیم. اگر این مسئله شما را قلقلک می دهد ، برای اطلاعات بیشتر در اینجا است.