به تمام سایت های دوستیابی رایگان مراجعه کنید – تجهیزات تست و حفاری هوشمند ، لیست سایت های دوست یابی آنلاین (فرانسه) | نقاشی های تطبیقی ​​- Compare Compare

لیست سایتهای دوست یابی آنلاین (فرانسه)

Contents

در وهله اول ، من برای مشخصات کاذب ممنوع شدم. صادقانه بگویم ، من فکر می کنم مشروع بود ، مشخصات من در درجه دوم: من واقعاً علاقه مند به ملاقات با مردان بودم ، اما برخی از اطلاعات موجود در پروفایل من طعنه آمیز بود (نادرست و معتبر ، فقط برای لبخند زدن شما). این ممنوعیت آنقدر نبود که باعث شد فکر کنم ، که توسط کاربرانی که مرا باج خواهی کرد ، محکوم شد: یا من موافقت کردم که او را ملاقات کنم ، یا او مشخصات من را تبعید کرد. آن روز ، یادم آمد که وقتی مصرف کننده پرداخت نمی کند ، او محصول است. مردان در OKC پرداخت می کنند ، نه زنان. بنابراین یک کاربر می تواند یک زن را باج خواهی کند ، زیرا کارکنان به او گوش می دهند – مشتری – و نه او – محصول.

همه سایت های دوستیابی رایگان را مشاهده کنید

من تماس می گیرم. بنابراین Cougar – جلسات رایگان و جدی بلوند در فرانسه. چه چیزی بررسی می شود و هر روز ؛ یک سایت دوست یابی جدی یا سیستم عامل. شرم آور روی سکو وجود ندارد. به تنهایی برای رفتن به Badoo اجازه می دهد تا ویدیوی زنده ای که در آن به پروفایل دوستی های جدید دسترسی پیدا می کنید.

و 2،250،000 مجرد کارآمد! بله و زنان و یک سایت رایگان دارند. من تماس می گیرم. ثبت نام و مجرد از طریق مکالمه با. بله و خدمات ، استفاده از جدی با اعتماد به نفس. شهرها. قبول کوکی ها از دیدن این روز خودداری می کنند!

می گوید DEMAIN و زنان! سایت دوست یابی? به لطف ثبت نام 100 ٪ ، رایگان است. ایجاد شده برای یافتن مجردهای مناسب سایت دوست یابی. ترجیحات ضبط توضیحاتی که به دنبال یک سایت هستید.

همه سایت های دوستیابی رایگان در فرانسه

اینجا ، اما شما در سال 2022! به یکباره ، مرد بزرگی برای دیدار با عشق ، پیام رسانی ، چشمک زدن به آنچه شما نیاز به علاقه دارید. بازی ها وجود دارد. لوو: 13 ژوئیه 2022! لوو: جلسه رایگان در فرانسه در سایت دوست یابی پروفایل هایی که در تعداد زیادی از مشارکت خود در ابتدای زنان پیدا خواهید کرد! Hugavenue به شما دوستی های جدید می دهد. بهترین سایت های مجرد در نزدیکی این داستان عملکرد مناسب ساده است. منو. بد بو! در jtaime. سایت 6 ماهه برای خواسته ها. همسر همسر یک مرد بزرگ را درست کنید. این سایت فرانسوی برای سایت های دوست یابی رایگان ، دوست پسر یا فرانسه کوتاه تر با Clicoeur در اطراف ملاقات است.

تمام 100 سایت دوستیابی رایگان

طبیعی واقعا رایگان است. همه Seguins مردان و جدی می کنند. جلسات نخبه با چنین کیفیتی به سادگی. گربه رایگان است ، زن ایده آل. عشق آنلاین را پیدا کنید ، با روح روح به صورت رایگان در پروکس ملاقات کنید! Hugvenuent Huga به منظور تماس با افراد آنلاین ، یا یک گربه و برای طبیعت ، بیگوین ایجاد کنید. ثبت نام رایگان. با شما تماس بگیرید که به دنبال عشق هستید ، با عشق ملاقات کنید!

stde ، یک بستر بین المللی برای توزیع دستگاه های آزمایش بر روی مواد ، بررسی ژئوتکنیکی و دستگاه های حفاری آب و معدن ، تجهیزات آزمایشگاهی و خدمات فنی است که عمدتا در بازارهای فرانسوی و آفریقا متمرکز شده است.

لیست سایتهای دوست یابی آنلاین (فرانسه)

این لیست مقایسه سایت های دوستیابی آنلاین در نظر گرفته شده برای تک آهنگ ها یا متاهل ، و کسانی که به دنبال برخوردهای عاشقانه جدی یا روابط عصرانه هستند. سایت های دوستیابی برای همه سلیقه ها وجود دارد ، برخی از آنها در برخوردهای همجنسگرا یا قومی یا حتی جلسات خارج از ازدواج برای کسانی که به دنبال یک عاشق هستند (E) تخصص دارند.

این لیست اجازه می دهد سایت های دوست یابی را مقایسه کنید زیر فرانسوی: معشوق.کم در مقابل سلامت آسان در مقابل عصر بخیر خانم در مقابل سالهای زیبای ما در مقابل ادارلینگ در مقابل همخوانی داشتن در مقابل مرد اسم حیوان دست اموز در مقابل وابسته به در مقابل وابستگی ملاقات در مقابل شستشو در مقابل ورم.

بیشترین پیشنهاد ثبت نام رایگان برای مشورت با اعضای اعضا و سپس یک نسخه ممتاز در قالباشتراک پرداخت شده برای تماس با مردان یا زنانی که مشخصات آنها به ما می پردازد.

عصر بخیر مادام قصد دارد بحث های سبک و تند را با Toyboys ارائه دهد. برای جلسات جالب و خنده دار.

صرفه جویی در ارائه گزارش ایجاد نمای جدید

مقایسه سایت های دوستیابی آنلاین در فرانسه: Autometic vs Hifacty vs Lovers vs EasyFlirt vs Edarling vs Edenflirt در مقابل Affair First Vs Gleeden vs Bigpoisson vs Match vs Checing vs vs Meetic vs Meetic Vs Actinity Vs Parship

پیش فرض فرانسوی
به روز شده 9 ژوئن. 2023 19:33:25

1 پلاس

بررسی ها و نظرات کاربر

Sandrine در 23 ژوئیه. 2023 23:28:06 گزارش

عصر بخیر ، لیست خوب است. من می توانم این سایت دوست یابی را که هنوز در لیست شما نیست به شما توصیه کنم: جلسه-.com یک سایت دوست یابی عمومی رایگان است و واقعاً امیدوار کننده به نظر می رسد.

Xavier62000 در 24 فوریه. 2023 10:17:26 گزارش

سلام ، لیست خود را خنک کنید ! این سایت هنوز در لیست شما نیست: Biilove.سایت Fr ، فرانسوی و دوستیابی رایگان با مزیت زیادی.

onstalook در 29. 2022 20:49:02 گزارش

Constalook – خدمات جلسات بین المللی. فقط افراد واقعی. فیلترهای زیادی برای تحقیق. ثبت نام و استفاده رایگان. کانتینر.کم

Mwenok در 11 سپتامبر. 2021 19:41:42 گزارش

سلام ، این لیست بسیار جالب است ! این سایت در لیست نیست اما قول می دهد: پس از آن.com ممکن است که این یک سایت دوست یابی اجتماعی مشارکتی باشد که هدف آن کمک به انجمن هایی است که با مشکلات اجتماعی و اجتماعی مبارزه می کنند.

Fouky159 17 اوت. 2021 09:17:19 گزارش

سلام ، کار شما قابل توجه است! لیست همه سایتهای موجود در لیست پیچیده است. این سایت www.همسایه.FR بسیار اخیر است و می تواند امیدوار کننده باشد.

Visaboy در 16 مارس. گزارش 2021 00:36:16

با تشکر از شما برای این نقاشی که به خوبی تزئین شده است ، اما در واقع ، مانند این سایت دوست یابی بر اساس مفهوم قدمت سرعت ، از دست رفته است ، واقعاً برتر است: Caramiss.com/fr/

سابرینا در 13 فوریه. 2021 21:33:35 گزارش

من می خواهم یک پارادوکس را تأکید کنم که هرگز توسط افرادی که در مورد عملکرد سایت های دوست یابی تأمل نمی کنند ، مورد بحث قرار نمی گیرد.

– سایت های دوست یابی هرگز از سکسیسم کم و بیش آگاه نیستند
– همیشه مردان بیشتری نسبت به زنانی که در این سایت ها ثبت شده اند وجود دارد (حداکثر 2 x بیشتر).

این دو واقعیت باید به طور منطقی بازار را به سمت تعادل و جهت یابی پیشنهادات برای رضایت یک مشتری زن سوق دهد. در واقع ، هدف قرار دادن کاربران 33 ٪ بلکه 100 ٪ از مشتریان را برآورده نمی کند ، زیرا در توبیخ های کاربران مرد از سایت های دوست یابی ، عدم تقارن بین ثبت نام شده و ثبت نام کنندگان – از نظر تعداد لایک ها ، معرفی ، پاسخ ها ، جلسات و غیره. – عدم تقارن کتیبه های جنسی را دنبال می کند.

به هر حال، این چنین نیست. من تا به امروز دو سایت دوست یابی را آزمایش کرده ام. – اولین ، که به ویژه برای زنان باز است ، یک پسر را پذیرفته است. – دوم ، به عنوان ترویج برخوردهای سطحی کمتر با یک بازی کل سؤالات ، OKC ارائه شده است.

در وهله اول ، من برای مشخصات کاذب ممنوع شدم. صادقانه بگویم ، من فکر می کنم مشروع بود ، مشخصات من در درجه دوم: من واقعاً علاقه مند به ملاقات با مردان بودم ، اما برخی از اطلاعات موجود در پروفایل من طعنه آمیز بود (نادرست و معتبر ، فقط برای لبخند زدن شما). این ممنوعیت آنقدر نبود که باعث شد فکر کنم ، که توسط کاربرانی که مرا باج خواهی کرد ، محکوم شد: یا من موافقت کردم که او را ملاقات کنم ، یا او مشخصات من را تبعید کرد. آن روز ، یادم آمد که وقتی مصرف کننده پرداخت نمی کند ، او محصول است. مردان در OKC پرداخت می کنند ، نه زنان. بنابراین یک کاربر می تواند یک زن را باج خواهی کند ، زیرا کارکنان به او گوش می دهند – مشتری – و نه او – محصول.

در سایت دوم ، آنچه اتفاق افتاده است ، از نظر من ، بسیار جدی تر است. من یک سال از این سایت استفاده کردم ، بسیار فعال (> 1300 لایک ، چندین ده صرافی ، دوجین جلسه ، که چندین مورد از آنها منجر به روابط دوستانه یا عاشقانه شده است). بنابراین اکثریت قریب به اتفاق کاربران هیچ نگرانی با مشخصات من نداشتند ، که این بار کاملاً صمیمانه بود ، بسیار پر (من به صدها سؤال پاسخ دادم) و با یک عکس پروفایل مطابق با منشور تزئین شده ام: از جبهه ، در نزدیکی -UP ، جایی که من کاملاً قابل تشخیص بودم. اما در اینجا این است: این عکس سکسی نبود. من به عنوان یک ترمینال روی آن مبدل شدم ، نیمی از صورت برهنه ، قابل تشخیص ، بدون آرایش ، نیمه دیگر ساخته شده است. به معنای واقعی کلمه ، من به منشور احترام گذاشتم. اما به طور ضمنی ، این قاعده که منشور بیان نشده است این است که عکس های پروفایل زن باید نشانگر مطلوبیت شخص باشد. و این مشکل عکس من بود. او خنده دار بود ، نه سکسی.

برخی از کاربران نادر توهین کرده اند (بنابراین ما در مورد 5 ٪ از کاربران مرد صحبت می کنیم ، اکثر کسانی که در مورد عکس بسیار سرگرم کننده به من گفتند). و کارکنان دنبال کردند. وقتی با نشان دادن اینکه این عکس از منشور پیروی می کند ، اعتراض کردم ، من ممنوع شدم. باز هم ، در مورد فرزندخواندگی ، یک استاندارد ضمنی و ضمنی در پشت استاندارد رسمی وجود دارد: زنان باید قبول کنند که به وضعیت شیء تمایل کاهش یابد. ارائه خود به روشی اصلی یکی از گزینه های پذیرفته شده نیست. و کارکنان به طور سیستماتیک به حاشیه ترین حاشیه مشتریان خود گوش می دهند. من با بسیاری از مردانی که در این سایت شرکت می کنند پیوندهایی ایجاد کرده ام: هیچ کس نگران عکسهای پروفایل آن نبوده است (از جمله وقتی آنها به منشور احترام نگذاشته اند). زنان مردانی را که به آنها توهین می کنند محکوم می کنند ، برخی از مردان زنانی را که از عینی خودداری می کنند ، محکوم می کنند. و کارکنان این استاندارد دو برابر را متبلور می کنند.

بنابراین من به شدت در برابر این دو سایت ، به ویژه OKC ، به زنان با حداقل عزت نفس و مردان مترقی توصیه می کنم.

در پایان ، من تشویق می کنم و امیدوارم که یک سایت دوست یابی روزی ایجاد شود ، جایی که آزادی واقعی برای ارائه خودمان وجود خواهد داشت ، با توجه به روشی که می خواهیم اغوا کنیم – بدون محدود کردن زنان برای برجسته کردن پلاستیک خود. به همان روشی که ده سال پیش ، سایت ها با جلسات کمتر باینری سازگار شده اند و سرانجام از تعدد جنسی آگاه می شوند. بازار همیشه در تکامل جامعه دیر است ..

PS: 100 ٪ از مردان با من ملاقات کردند از آنچه دیدند شگفت زده شدند. امتناع از برجسته کردن ظاهر خود به معنای این نیست که شما در این زمینه کوچکترین مجموعه را دارید. در مقابل ، این می تواند به این معنی باشد که ما از کاهش آن خسته شده ایم.

مونیر در 16 ژانویه. 2021 17:35:29 گزارش

برای Maghrebis ، یک سایت دوست یابی خوب اما مهمتر از همه یک وبلاگ بسیار خوب در مورد فرهنگ مغرب ، سینما. برای سه کشور پروکسی-مغرب.کم

Laura81 در 10 سپتامبر. 2020 18:38:56 گزارش

مقایسه بسیار خوب! با این حال ، در قدرت دختر با موضوع ، بهترین کشف من از امسال Neeuq است.خط

Stephan111 30 ژانویه. 2020 12:31:30 پرداخت کننده

وای ، کار بزرگ از ویراستاران! از طرف من ، من سایت Proximeety را درج می کردم.com که کاملاً رایگان است (و به نظر من یکی از بهترین سایت های موجود در بازار). اما من می فهمم که شما بدیهی است که نمی توانید تمام سایتهای مورد علاقه را در یک صفحه ذکر کنید.

Christypav در 3. 2019 00:14:51 گزارش

BJR و Bravo برای این مقایسه. من به خودم اجازه می دهم BE2 را به لیست اضافه کنم ، و به خصوص نخبگان-Rencontre. چندین سایت دوستیابی متداول از دست رفته است. من به عنوان مثال Elite-Rencontre را با 1.2 متر دیدم (در یک جلسه نخبه در اینجا).

تئو 22 مه 2019 15:21:02 گزارش

این سایت در لیست نیست اما بسیار امیدوار کننده است: این یک سایت دوستیابی رایگان و بدون عکس است: Paumy.کم

میرامرفون در 22 اوت. 2016 4: 00: 20: 20
دوستیابی idylle. سایتی مانند هیچ کس دیگری. کاربر دوستانه تر. مفهوم بد نیست !
لامبدا در 2 اوت. 2016 20:56:25 گزارش

به نظر می رسد این مقایسه بد نیست. با این حال ، او به نظر نمی رسد کاملاً به روز شده باشد. به عنوان مثال ، ما می توانیم 3 سایت دوستیابی رایگان را ذکر کنیم: Madgictchat (www.مادکیکتچات.com) ، گپ (www.گپ.com) و Coco (www.نارگیل.com). چت خوب برای همه.

اخبار در 12 اکتبر. 2013 03:31:51 گزارش

جدید جدید که کاملاً رایگان است ، با انجمن ، چت عمومی ، چت خصوصی ، نمایشگاه ها ، و چه کسی شناخته می شود: Noscoeurs.کم

عشق در 15 سپتامبر. 2013 11:20:28 گزارش
در اینجا دیگری است که کاملاً رایگان Celilove است.کم
آلیس در 16 اوت. 2013 3:00:46 PM گزارش

من می دانم که سایت هایی مانند جذاب جهان یا Goosquare هنوز مانع از آمدن توپ ها می شوند ، شخصاً من Goosquare را سالم تر ترجیح می دهم.

Severine Rothstein در 24 ژوئیه. 2013 گزارش 15:11:54
من این مقایسه را دوست دارم
آلیس در 22 مه 2013 09:47:23 گزارش

من Goosquare را ترجیح می دهم ، حداقل مشخصات کاذب وجود ندارد و ما همیشه جواب می دهیم ، اما شما باید جدی باشید زیرا در ورودی انتخابی وجود دارد ، از دیدن توپ ها جلوگیری می کند:

Sgallais در 18 نوامبر. 2012 5:34:56 PM گزارش
با قرار دادن ارزش نام به Parship بلژیک ، اصلاح پارکینگ را پیشنهاد می کند

مقایسه بیشتر

کتابفروشی های JavaScript برای مدیریت گرافیک

مقایسه dygraphs vs elycharts vs graphael vs highcharts vs javascript infovis toolkit vs jscharts vs jsxgraph.

کتابفروشی های JavaScript برای مدیریت گرافیک

دستور کار اینترنتی و قرار ملاقات آنلاین

مقایسه MDSL در برابر Doctolib در برابر Resalib در برابر CLICRDV در برابر Keldoc در برابر Medoucine

دستور کار اینترنتی و قرار ملاقات آنلاین

برای کودکان و مبتدیان برنامه ریزی کنید

یاد بگیرید که برای کودکان کد کنید: Scratch vs Kidscod vs Loliplop مقایسه

برای کودکان و مبتدیان برنامه ریزی کنید

با اشتراک ماهانه یک جعبه سرگرم کننده ویژه کودکان را انتخاب کنید

جدول تطبیقی ​​جعبه های لیدی ماهانه علمی ، خلاق ، هنری برای کودکان. MEL را مقایسه کنید .

با اشتراک ماهانه یک جعبه سرگرم کننده ویژه کودکان را انتخاب کنید

مقایسه سایت های بارتر ، مبادلات

جدول تطبیقی ​​بارگذاری ، مبادلات ، سایت های کمک مالی. در فرانسه

مقایسه سایت های باربری ، D

مقایسه راه حل های نرم افزاری بلیط آنلاین

جدول مقایسه نرم افزار بلیط فروشی آنلاین

مقایسه راه حل های نرم افزاری بلیط آنلاین

مقایسه نرم افزار حسابداری و صورتحساب آنلاین

جدول مقایسه ای بهترین نرم افزار حسابداری و صورتحساب آنلاین یا حتی مدیریت تجاری .

مقایسه نرم افزار حسابداری و صورتحساب آنلاین

مقایسه استخرهای جایزه آنلاین با و رایگان

جدول تطبیقی ​​استخرهای جوایز آنلاین برای جمع آوری پول و تأمین مالی یک هدیه مشترک. بهترین استخرهای جایزه آنلاین را با یکدیگر مقایسه کنید: ما مهمانی می کنیم.

مقایسه استخرهای جایزه آنلاین با و رایگان

مقایسه دوره های مکاتبات مادر ، ابتدایی ، کالج یا دبیرستان (CPC)

مقایسه دوره های والین در برابر CNED در برابر مدرسه کر لان علیه مدرسه نقشه برداری (EPC) علیه آکادمی هاتمر

مقایسه دوره های مکاتبات مادر ، ابتدایی ، کالج یا دبیرستان (CPC)

پیرامون اجتماعی

  • نحوه مقایسه
  • بهترین نرم افزار را با یکدیگر مقایسه کنید
  • میزهای مقایسه ای
  • مبدل واحد
  • اندازه

کسب و کار

انجمن

اجتماعیدر مقایسه

مقایسه کننده مشترک برای ایجاد و به اشتراک گذاری جداول مقایسه ای.

بهترین سایت ها و برنامه های دوستیابی 2023

این بهترین سایت های دوست یابی بر اساس چندین عامل از جمله شهرت ، بررسی کاربر ، هزینه و کمک به مشتری است.

بهترین سایت های دوست یابی آنلاین

چشم اندازآخرین از

یک ملت ، یک انتخابات: یک حرکت طولانی مدت

معماری انتخابات DES هند فضایی برای یک ملت دارد ، یک انتخابات?

یک ملت ، یک انتخابات: سوال فدرالیسم

یک ملت است ، یک انتخابات برای تهدید به فدرالیسم?

یک ملت ، یک تمایل: یک حرکت مشکوک

به روز شده: 10 ژوئن 2023 6:09 PM

هر روز ، زن و مرد با وضعیت زناشویی مختلف از سایت های دوست یابی آنلاین و برنامه های تلفن همراه در جستجوی همسر روح ، جلسات شیطان ، دوستی ، یک رابطه جدی و سایر موارد بازدید می کنند. با توجه به این طاقچه از افرادی که تشنه ملاقات هستند ، چندین شرکت در ایجاد سیستم عامل های وب و تلفن همراه برای ارائه خدمات بحث و گفتگو آنلاین و گپ ویدیویی شروع به کار کرده اند.

در این حرکت ، ضرب کلاهبرداری ها را به پروفایل های کاذب یا اشتراک در وب مشاهده می کنیم. برخی از شرکت ها از اپراتورهای دروغین برای تحریک پروفایل های ساختگی که ایجاد کرده اند استفاده می کنند. خوشبختانه همه کلاهبرداری نیستند. همچنین سایت های دوست یابی آنلاین و برنامه های جدی وجود دارد که در آن اعضا جلسات واقعی برگزار می کنند و در بسیاری از خدمات پلتفرم صحبت می کنند.

از ترس از عدم سقوط در یک سایت کلاهبرداری ، ما برخی از سیستم عامل های جدی دوست یابی آنلاین را ارزیابی کرده ایم ، که در این صفحه به شما ارائه می دهیم. این مهم است که شما ایده ای از برنامه یا وب سایتی که می خواهید ثبت نام کنید و اشتراک را برای گپ پرداخت کنید.

لیست سر: بهترین سایت های دوست یابی 2023

• BE2 – ایده آل برای تک آهنگ های بالای 30 سال
• Singles50 – بهترین برای تک آهنگ های بالای 40 سال
• آقا کامل – برای تک آهنگ های جاه طلب
• C -dating – برای جلسات گاه به گاه
• اشلی مدیسون – فقط برای بزرگسالان

ارزیابی BE2

سایت دوست یابی BE2

سایت دوست یابی آنلاین BE2 با تصویر یک زن زیبا و یک مرد زیبا که لبخند می زند و به وضوح در عشق شما استقبال می کند. او یک گرافیک براق دارد که رنگ هایی در آن به وجود می آورد. پلت فرم BE2 دارایی شرکت BE2 SARL است که در لوکزامبورگ ثبت شده است ، جایی که دفتر مرکزی آن مستقر است. از سال 2005 ، این سایت تقریباً مجردهای مربوط به سراسر فرانسه و جهان را به هم متصل کرده است.

مزایا و معایب

در جدول زیر جوانب مثبت و منفی سایت BE2 ارائه شده است.

مزایا و معایب

امکانات

سایت BE2 دارای یک سیستم تطبیق بسیار مؤثر است که به شما امکان می دهد پروفایل های تک آهنگ ها را در یک منطقه بیرون بیاورید ، که مطابق با ویژگی هایی است که شما درخواست کرده اید. خدمات پیام رسانی و تماس ویدیویی آن ساده است. با تبدیل شدن به یک عضو حق بیمه ، از ویژگی های بیشتر (تجسم عکس ، پیام های نامحدود ، اضافه کردن مخاطبین) بهره مند می شوید.

قیمت

همانطور که در پاراگراف قبلی گفتیم ، باید از طریق کارت اعتباری در اشتراک حق بیمه مشترک شویم تا از خدمات بدون وقفه در سایت استفاده کنیم. سه برنامه قیمت گذاری حق بیمه در BE2 موجود است:

در این اپراتور ، در صورت عدم لغو به موقع ارائه شده در CGU ، دسترسی به حق بیمه پس از انقضا به طور خودکار تمدید می شود.

پشتیبانی مشتری
ما خدمات مشتری BE2 را تجربه کرده ایم.FR و ما از خدمات نمایندگان راضی بودیم. آنها در پاسخ های خود سریع و صریح هستند. در صفحه عضو ، یک برگه “راهنما” در پایین دارید. در این صفحه سؤالات متداول سایت را پیدا خواهید کرد. همچنین می توانید با پشتیبانی مشتری توسط:

نظر ما
پس از ارزیابی سایت دوستیابی آنلاین BE2.FR ، ما فهمیدیم که این بستر حدود 800 هزار عضو ، جدی است. او جلسه مجردهای فرانسه را تسهیل می کند. تیم ما نمره 8 داد.4/10 در این سایت. از همه شهرهای بزرگ فرانسه (پاریس ، استراسبورگ ، تولوز ، نانت ، مارسی ، لیون ، نیس و غیره.) ، می توانید نمایه ای را پیدا کنید که معیارهای شما را برآورده کند.

ارزیابی Singles50

Singles50 سایت دوست یابی

افراد 50 ساله و بالاتر که احساس تنهایی می کنند ، می خواهند لحظات عاشقانه یا عاشقانه را به اشتراک بگذارند ، می توانند به سایت دوست یابی آنلاین Singles50 مراجعه کنند. این پلتفرم توسط شرکت BE2 SARL (همچنین دارنده سایت BE2 اداره می شود.fr) مستقر در لوکزامبورگ. از سراسر جهان می توانید در گروه سنی خود با یک شریک زندگی خود ملاقات کنید تا در مورد آن صحبت کنید. با بارگیری آن برای پخش فروشگاه یا فروشگاه اپل می توانید از برنامه تلفن همراه Single50 گپ بزنید.

مزایا و معایب

Singles50 مانند همه سیستم عامل های دوست یابی اینترنتی ، نقاط قوت و ضعف خود را که در جدول زیر بازنویسی کرده ایم ، دارد:

مزایا و معایب

امکانات

ما متوجه شده ایم که سایت Singles50 به اعضای Freemium امکان ارسال برخی از پیام ها برای آزمایش خدمات را ارائه می دهد. آنها می توانند از عملکرد جستجوی تطبیق استفاده کنند تا دقیقاً پروفایل هایی را که با معیارهای آنها مطابقت دارند پیدا کنند. آنها فقط باید با کلیک بر روی پاسخهای پیشنهادی به آنها ، به درستی وارد آزمون شخصیت شوند. کارکردهای دیگر سایت فقط برای اعضای حق بیمه قابل دسترسی است.

قیمت

قیمت هایی که توسط Singles50 برای دسترسی به یک سرویس حق بیمه هزینه می شود ، با توجه به خدمات ارائه شده کاملاً مقرون به صرفه است. ما باید 39.90 یورو در ماه به مدت 3 ماه اشتراک ، 29.90 یورو در ماه به مدت 6 ماه اشتراک یا 19.90 یورو در ماه برای 12 ماه اشتراک بپردازیم. اگر به موقع آن را خاتمه ندهید ، دسترسی به حق بیمه به طور خودکار تمدید می شود. پرداخت توسط کارت اعتباری انجام می شود.

پشتیبانی مشتری

برای تجربه خدمات به مشتری از Singles50 ، ما چند پیام برای او ارسال کردیم. ما از طریق ایمیل و نمابر با پشتیبانی تماس گرفتیم. واکنش آنها سریع و مؤثر بود. همچنین سؤالات متداول را در بخش “راهنما” در صفحه اعضا پیدا خواهید کرد.

نظر ما

برای این بستر آنلاین ، کارشناسان ما یادداشت 8 را به او اعطا کردند.7/10. ما از کیفیت خدمات ارائه شده توسط سایت شگفت زده شدیم. از همه سایت های دوست یابی آنلاین برای بیش از 50 سال ، Singles50 با حرفه ای بودن ، محرمانه بودن و ایمنی آن متفاوت است. اعضا احساس راحتی می کنند و از اشکالات یا سایر اختلالات موجود در سایت شکایت نمی کنند.

ارزیابی آقایان کامل

سایت مناسب برای آقایان آقا

پلت فرم دوستیابی آنلاین دانشگاهی به دانشجویان دانشگاه ها اجازه می دهد تا با یکدیگر گپ بزنند و جلسات خوبی برگزار کنند. این سایت که در سال 2018 ایجاد شده است ، دارایی شرکت BE2 SARL است که در لوکزامبورگ واقع شده است. رابط آن شبیه به سایت های BE2 و Singles50 Brothers است. این عضو از اعضای دگرجنسگرا ، همجنسگرا و لزبین تشکیل شده است. این صفحه را می توانید از طریق برنامه تلفن همراه آن در تلفن هوشمند Android و iOS مشاهده کنید تا بارگیری شود.

مزایا و معایب
قبل از اینکه در سایت آقایان کامل سرمایه گذاری کنید ، مهم است که جوانب مثبت و پیشخوان آن را بدانید که ما در طول ارزیابی خود به آن اشاره کردیم.

مزایا و معایب

امکانات

مانند سایر سیستم عامل های BE2 SARL ، آقایان کامل یک تست شخصیتی در عمق دارد که هر کاربر باید برای کفایت بهتر پاسخ دهد. عملکرد جستجوی تطبیق آن به شما امکان می دهد تا جستجوی خود را فیلتر کرده و پروفایل هایی را که مطابق با ویژگی های درخواست شده است پیدا کنید. شما می توانید اعضای دیگر را به مکالمات خود دعوت کنید. اما گزینه های بیشتری برای اعضای حق بیمه قابل دسترسی است.

قیمت
با کارت اعتباری خود می توانید برای عضویت در اشتراک حق بیمه در دانشگاهیان بپردازید. باید هزینه را بپردازید:
اگر به موقع آن را خاتمه نداده اید ، اشتراک به طور خودکار تمدید می شود.

پشتیبانی مشتری
اگر با سایت مشکل دارید ، می توانید به سؤالات متداول که در قسمت “راهنما” در پایین صفحه عضو است ، مراجعه کنید. اگر هیچ پاسخی پیدا نکردید که متناسب با شما باشد ، پس از آن با خدمات مشتری از طریق ایمیل به آدرس [ایمیل محافظت شده] یا از طریق نمابر با شماره +1 305 704 8396 با خدمات مشتری تماس بگیرید. پاسخ های واضحی خواهید داشت.

نظر ما
یافتن سایت های دوست یابی آنلاین برای دانشجویان آسان نیست. دانشگاهی ها یادداشت 8 را بدست آوردند.5/10 از کارشناسان ما ، که معتقدند این سایت برای این هدف کاملاً مناسب است. بدون تردید ، ما این برنامه وب را به هر دانشجوی جوان در دانشگاهی که به دنبال یک برخورد عاشقانه یا حتی یک دوستی ساده است ، توصیه می کنیم.

ارزیابی تاریخ

سایت دوست یابی ج

با بیش از 25،000 عضو جدید هر روز ثبت نام می کنند ، ملاقات C جهان را به رابط کاربری درخشان و خدمات CAT خود جذب می کند. در سال 2007 راه اندازی شد و توسط شرکت intersée s اداره شد.این سایت مستقر در لوکزامبورگ ، در بیش از 35 کشور جهان وجود دارد و تا به امروز بیش از 36 میلیون کاربر دارد.

مزایا و معایب

به ما اجازه می دهد تا از طریق جدول زیر ، نقاط قوت و نقاط بررسی C-Dating را به شما معرفی کنیم.

مزایا و معایب

امکانات

فقط در 5 دقیقه ، شما 6 مرحله لازم را برای ثبت نام به صورت رایگان در سایت C-Datting انجام می دهید. هنگامی که در صفحه عضو قرار می گیرد ، الگوریتم جستجوی سریع آن در ارائه پروفایل های موجود با توجه به داده هایی که داده اید بسیار مؤثر است. در این سایت می توانید با اعلان های خود مشورت کرده و نوع شهوانی خود را پیکربندی کنید.

قیمت
برای بهره مندی از خدمات دوست یابی بیشتر ، باید مهاجرت کنید و عضو حق بیمه شوید. برای انجام این کار ، شما باید با پرداخت کارت اعتباری در اشتراک مشترک شوید.

با عضویت حق بیمه ، می توانید گالری های وابسته به عشق شهوانی را ببینید ، به عکس ها ، ارسال پیام و غیره مراجعه کنید.

پشتیبانی مشتری
C-Anting صفحه ای را اختصاص داده است که در آن می توانید پاسخ سوالات متداول را پیدا کنید. علاوه بر این ، اگر از پاسخ های سؤالات متداول راضی نیستید ، می توانید با خدمات مشتری سایت از طریق ایمیل در تماس باشید.

نظر ما
ما سایت دوست یابی C را برای شما آزمایش کرده ایم و می توانیم به شما اطمینان دهیم که قابل اعتماد است. ما به او امتیاز 8 می دهیم.9/10 ، زیرا این یک بستر خاص است که خدمات بحث و گفتگو پیشرفته را در مقایسه با سایر سایت ها در همان گروه جمع می کند. شهرت بین المللی و کاربران آن از سراسر جهان زمینه تحقیق تک آهنگ ها را افزایش می دهد. در این سایت می توانید با اعضای سایر کشورها نسبت به کشور مبدا خود گفتگو کنید.

ارزیابی اشلی مدیسون

سایت دوست یابی اشلی مدیسون

سایت دوست یابی آنلاین Ashleymadison دارایی شرکت Ruby Life International Limited ، مستقر در قبرس است. این پلت فرم که در سال 2001 ایجاد شده است ، بیش از 37 میلیون نفر متاهل و افراد درگیر یک رابطه را گرد هم می آورد ، که به دنبال یک رابطه باهوش در خارج از زوج هستند. بیشتر کاربران مردان میانی هستند. این یک رژه خوب برای افراد مشتاق فتوحات جدید است. می توانید بگویید که این یک سایت مناسب برای کافران است.

مزایا و معایب

مزایا و مضرات سایت Ashleymadison را با ما کشف کنید.

مزایا و معایب

امکانات

در Ashleymadison ، حریم خصوصی و عکس های اعضا به لطف یک عملکرد خاص حفظ می شوند. سایت بارگذاری دقیق عکس ها را تشویق می کند. بعداً امکان اصلاح اطلاعات پروفایل وجود دارد. عملکرد تحقیقاتی پیشرفته آن به اعضا امکان می دهد مشخصات ایده آل را در بین میلیون ها کاربر ثبت شده در سایت پیدا کنند. یک جعبه بحث برای اعضا وجود دارد.

قیمت
ما فهمیدیم که برای دسترسی به سایر ویژگی های Ashleymadison باید اعتبار یا نشانه هایی بخرید. برای بهره مندی از خدمات اضافی (ارسال هدایای مجازی ، باز کردن ایمیل ، راه اندازی بحث ، ارسال پیام های شخصی) ، باید یکی از اعتبارات زیر را انتخاب کنید:

پشتیبانی مشتری
مانند همه سایت های دوست یابی آنلاین ، Ashleymadison یک بخش سؤالات متداول را برای سوالات مکرر در اختیار اعضا قرار داده است. همچنین می توانید از طریق ایمیل با خدمات مشتری تماس بگیرید. ما این پشتیبانی را آزمایش کردیم و از آن قدردانی کردیم. همسان در پاسخ های خود حرفه ای و دقیق هستند.

نظر ما
برای این سایت infidèles ، ما یادداشت 8 را یادداشت می کنیم.7/10. Ashleymadison یک شبکه بزرگ (به ویژه) مردانی است که به دنبال رابطه ای هستند که به دنبال ماجراهای دیگر هستند. در عین حال ، این سایت مشکل زن و مرد را که دیگر با شریک زندگی خود راحت نیستند ، حل می کند. آنها سپس امکان یافتن شریک زندگی دیگری در این سایت را دارند. اگر در این شرایط هستید ، توصیه می کنیم این پلتفرم را امتحان کنید. شاید شما عشق دیگری پیدا کنید.

نحوه ثبت و گپ در یک سایت دوست یابی آنلاین ?

آیا شما مشتاقانه منتظر تعامل با یک شریک در یک بستر آنلاین یا یک برنامه جلسه هستید؟ ? ما مراحل دنبال کردن را به شما خواهیم داد.

1- یک وب سایت یا یک برنامه دوست یابی پیدا کنید
وقت خود را طی کنید و با مجلات ، ارزیابی ها و انتقادات مربوط به سیستم عامل های مختلف آنلاین که خدمات گربه را ارائه می دهند مشورت کنید. اطمینان حاصل کنید که یک سایت جدی را انتخاب کرده اید (مانند مواردی که در پاراگراف های قبلی ایجاد کرده ایم). از کلاهبرداری خودداری کنید زیرا تعداد زیادی در وب وجود دارد.

2- در صفحه اصلی ، اطلاعات خود را وارد کنید یا روی “ثبت” کلیک کنید
بسته به رابط ها ، ثبت نام به سرعت در صفحه اصلی یا با کلیک بر روی دکمه “ثبت” انجام می شود. در واقع ، یک جعبه کوچک که در سایت قابل مشاهده است از شما می خواهد تا اطلاعاتی را وارد کنید تا ثبت نام خود را شروع کرده و آن را ادامه دهید. پس از اتمام ثبت نام ، باید برای تأیید اعتبار ایجاد حساب خود به ایمیل های خود بروید.

3- به صفحه عضو دسترسی پیدا کنید
پس از تأیید افتتاح حساب خود ، مستقیماً در صفحه اختصاص داده شده برای اعضای ثبت شده دسترسی دارید. سپس می توانید نمایه خود را تکمیل کنید ، عکس پروفایل خود را اضافه کنید و حساب خود را پیکربندی کنید. برای یافتن پروفایل های خاص از عملکرد “جستجو” سایت استفاده کنید.

4- در اشتراک و گربه آزادانه مشترک شوید
بیشتر سایتهای دوست یابی آنلاین تعدادی از توکن/اعتبار رایگان را به ثبت نام کنندگان جدید برای آزمایش سرویس پیام رسانی ارائه می دهند. پس از آن ، شما مجبور خواهید بود که توکن ها را بخرید یا مشترکاً در اشتراک مشترک باشید تا آزادانه با شریک زندگی خود گپ بزنید و از سایر گزینه های موجود در سایت بهره مند شوید.

پرسش

از کجا می توان مجردها را در اینترنت پیدا کرد ?
در وب سایت ها یا برنامه های دوست یابی. صدها نفر در اینترنت وجود دارند. اما ، شما باید مراقب باشید و یک بستر جدی ، قانونی و ایمن برای ثبت نام و گپ زدن با اعضا انتخاب کنید.

نحوه یافتن یک برنامه دوستیابی قابل اعتماد و رایگان ?
در فروشگاه Play و Apple Store ، می توانید چندین برنامه دوست یابی قابل اعتماد پیدا کنید که در آن می توانید حساب خود را برای گپ زدن به صورت رایگان ایجاد کنید. شما باید به نظرات و یادداشت های اختصاص داده شده توسط کاربران نگاه کنید. فقط ، نسخه رایگان دارای ویژگی های محدود (به ویژه اعضای مرد) است.

آیا سایت های دوست یابی پاسخگو وجود دارد ?
بله ، برخی وجود دارد. اما آنها بسیار نادر هستند. ما قبل از شروع گپ زدن در این نوع سایت ، حتی یک نام مستعار ، سن و نوع خود از شما می خواهیم.

چگونه می توان دانست که آیا یک سایت دوست یابی کلاهبرداری است ?
مجلات یا ارزیابی این سایت دوست یابی را بخوانید. به موتور جستجوی خود بروید و به عنوان مثال “نام سایت + بررسی” را تایپ کنید. نتایج نمایش داده می شود و در این پلتفرم انتقاد خواهید یافت. همچنین نظرات اعضای سابق این صفحه را در سایت های نظرات رایگان مانند TrustPilot بخوانید.کم.

چگونه پروفایل های دروغین را در یک سایت دوست یابی آنلاین تشخیص دهیم ?
کلاهبرداری سایتهای دوست یابی با پروفایل های کاذب از تعدیل کننده ها یا اسکریپت های رایانه ای و همچنین مینی بوت ها استفاده می کند تا وانمود کند که یک شخص واقعی است که حساب خود را ایجاد کرده است. وقتی می خواهید با این پروفایل غیر واقعی گپ بزنید ، متوجه خواهید شد که پاسخ های او گاهی از متن خارج می شود ، یا دقیق نیست ، حتی گریزان است. پیام ها تقریباً فوری خواهند بود. در بعضی از سایت ها ، هنگامی که به صفحه عضو دسترسی پیدا می کنید ، توسط چندین پیام اعضای ساختگی مورد استقبال قرار می گیرید.

در بین برخی از اپراتورها ، آنها حتی در CGU های خود مشخص می کنند که در سایت خود ، می توانید پروفایل های ساختگی را که ایجاد کرده اند برای تحریک بیشتر این پلتفرم پیدا کنید.

نتیجه

با سن دیجیتال ، مردم برای یافتن شریک زندگی خود بیشتر و بیشتر به سیستم عامل های دوستیابی آنلاین می پردازند. برخی به آنجا می روند تا همسر روح ، دوستی ، یک برخورد شیطانی یا برآورده کردن خیالات شهوانی خود را پیدا کنند. آنها به آنجا نمی روند تا وقت و هزینه خود را هدر دهند. به همین دلیل ، انتخاب یک سایت یا برنامه دوست یابی جدی برای ثبت نام مهم است.

برای یافتن بهترین سایت دوست یابی آنلاین با توجه به نیازهای خود ، این روش را توصیه می کنیم: به موتور جستجوی خود بروید. نوع “سایت دوستیابی + نیاز (برای زنان ، مرد ، ثروتمند ، مجرد ، برنامه جنسی ، لزبین ، همجنسگرا و غیره)” ؛ با مجلات مختلف در این سایت ها مشورت کنید و اعضای اعضا را بخوانید. همچنین بررسی کنید که آیا سایت از اعتبار خوبی برخوردار است.

سلب مسئولیت: موارد فوق یک پست حمایت شده است ، نظرات بیان شده از حامی/نویسنده است و موضع و دیدگاه های سرمقاله Outlook را از سر نمی گیرد.